بازار 10:29 - 03 مهر 1402

بهترین مرکز ترک اعتیاد

آیا از اعتیاد خود و یا عزیزان‌تان رنج می‌برید؟ به دنبال یک روش درمانی مناسب هستید؟ بار‌ها به کمپ رفته‌اید، اما پس از بازگشت بار دیگر به سمت مصرف مجدد سوق پیدا کرده‌اید؟ ترک اعتیاد آرزوی شما است؟ اعتیاد در جامعه امروزی یک بیماری بسیار فراگیر است که نه تنها به فرد بلکه اطرافیان او را نیز دچار خسارت می‌کند. اگر بار‌ها روش‌های مختلفی را برای عدم مصرف انتخاب کرده‌اید ولی در آن‌ها موفق نبودید؛ هرگز نگران نباشید. در این مقاله تخصصی از سایت کلینیک اعصاب و روان راه احیا قصد داریم تا شما عزیزان را با جدیدترین متد ترک اعتیاد بدون بازگشت آشنا سازیم؛ پس پیشنهاد می‌کنیم مقاله را تا پایان مطالعه نمایید.

 

اعتیاد مشکلی جدی و صدمه‌زننده

اعتیاد یک رفتار غلط مغزی است که برای دریافت پاداش از آن کمک گرفته می‌شود. هیچ کس تصور نمی‌کند که تنها یک‌بار مصرف، او را به یک فرد معتاد تبدیل کند. اما دقیقا کار از همان‌جا آغاز می‌شود؛ چرا که تنها با یکبار مصرف و خوشی فریبنده شما به سمت مصرف مجدد و مصرف با دوز‌های بیشتر روی می‌آورید که رهایی از چنگال آن کاری سخت اما شدنی است. در ادامه مقاله همراه ما باشید تا شما را با یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های ترک اعتیاد جادویی و عالی از کلینیک اعصاب و روان راه احیا آشنا سازیم.

چرا افراد به سمت مصرف مواد مخدر کشیده می‌شوند؟

اگر بخواهیم در رابطه با علت اصلی سوق بسیاری از افراد به سمت مواد مخدر صحبت کنیم بایستی بگوییم که موارد مختلفی برای این امر وجود دارد که می‌توان به مشکلات روحی و روانی، سرخوردگی، مصرف سایر اعضا یا دوستان، قرار گرفتن در شرایط نامناسب و غیره اشاره نمود. با ما همراه باشید تا با بهترین و جدیدترین روش ترک اعتیاد آشنا شوید.

مغز برای فرار از این واقعیت‌ها به دنبال راهکاری برای دادن پاداش به خود می‌گردد که در این میان مصرف انواع مختر‌های صنعتی، سنتی و قرص‌های مختلف همانند روانگردان‌ها الگوی پاداش را در ذهن فرد شکل می‌دهند. همین امر یعنی سیستم پاداش باعث می‌گردد تا حتی پس از ترک اعتیاد فرد دوباره عطش مصرف را در وجود خود حس کرده و به سمت مصرف مجدد کشانده شود.

آیا رهایی از چنگال اعتیاد شدنی است؟

هستند خانواده‌هایی که می‌گویند ما تا به حال عزیزمان را بار‌ها به کمپ فرستاده‌ایم اما نه تنها بهبود پیدا نکرده است؛ بلکه بار دیگر و با دوز بیشتر از قبل به سمت مصرف مواد مخدر بازگشته است. بایستی بگوییم که ترک اعتیاد امری محال و غیر ممکن نیست و در صورت اینکه خود فرد مبتلا به باور عدم اراده خود در کنترل این بیماری برسد می‌تواند به راحتی اعتیاد خود را ترک کنند و در ترک اعتیاد موفق عمل کنند. بنابراین؛ اکثر خانواده‌هایی که در ترک عزیزان خود موفق نبوده‌اند بایستی مشکل اصلی را در عدم تمایل فرد به ترک مصرف یا انتخاب روش غلط خود مثلا متوسل شدن به زور بدانند.

چرا مصرف‌کننده تمایلی به ترک ندارد؟

اگر بخواهیم به طور تخصصی‌تری صحبت کنیم بایستی بگوییم همیشه ریشه اعتیاد به دلیل مشکلات مختلف روحی و روانی مانند عدم توانایی، شنیدن سرکوفت، تنهایی، افسردگی و غیره اتفاق می‌افتد که فرد برای فرار از این مسائل به مصرف مواد مخدر مختلف روی می‌آورد. در اکثر کمپ‌ها شرایط خاصی برای ترک اعتیاد وجود دارند که در برخی مواردمی‌توان آزار‌های فیزیکی مانند انداختن افراد معتاد در آب سرد را نمونه‌ای از آن در کمپ‌های غیر مجاز دانست.

علاوه بر آن فرد با خود می‌گوید منهنوز مشکلات خود را دارم پس چگونه ترک کنم. به همین خاطر افراد مصرف‌کننده از ترک ‌کردن اعتیاد خود به روش‌های سنتی واهمه دارند و بنابراین افراد با اراده می‌توانند از این روش‌ها کمک بگیریند.

کلینیک اعصاب و روان راه احیا مرکزی با متد جدید در ترک بیماری اعتیاد

در کلینیک راه احیا به جای متوسل شدن به کمپ، فرستادن مصرف کننده به حبسی ۲۱روزه و غیره از متد درمانی جدید و کاملا موثر برای ترک اعتیاد کمک گرفته می‌شود که به دلیل رفع مشکلات روانی نه تنها بدن فرد سم‌زدایی می‌گردد؛ بلکه از لحاظ روحی و روانی نیز به طور کامل آرامش پیدا می‌کند و ترک اعتیاد بهتر انجام می‌گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این روش درمانی با ما همراه بمانید.

ترک اعتیاد پروسه درمانی طولانی است!

هیچ فردی حتی با اراده‌ترین آدم قادر نخواهد بود تا در عرض یک روز به طور کامل ترک کند؛ زیرا مواد مخدر تنها جسم آدم را بیمار نمی‌کنند بلکه ضربه‌های بدی به روان فرد وارد می‌سازنند که حتی او را از انجام کار‌هایی که قبلا برایشان لذت داشت؛ دور می‌کنند. به کمک کارشناسان تخصصی کلینیک اعصاب و روان راه احیا می‌توانید بهترین روش عالی و بی‌بازگشت را برای ترک اعتیاد انتخاب نمایید.

انواع روش‌های ترک از دامان اعتیاد

اعتیاد این بیماری خطرناک و نابود‌کننده در صورت عدم درمان باعث نابودی فرد می‌گردد و بنابراین لازم است تا فرصت باقیست با روشی موثر از چنگال اعتیاد رهایی پیدا کرد که در این میان روش‌های مختلف زیر اغلب برای ترک اعتیاد پیشنهاد می‌‌شوند:

خواباندن فرد در مرکز و کمپ ترک برای اعتیاد: انجام تنها این کار سم تزریقی را از بدن فرد مبتلا خارج می‌کند و لازم است برای بیرون کردن فکر مصرف سم به روش دیگری متوسل شد.

خواباندن فرد و یا بستن آن در خانه: بعضی خانواده‌ها هنوز با مشکل اعتیاد عزیزان خود کنار نیامده‌اند و از ترس آبرو به جای بردن فرد به یک مرکز معتبر برای ترک اعتیاد تصمیم می‌گیرند از روشی غیر اصولی یعنی بستن آن به تخت کمک می‌گیرند که احتمال مرگ در این روش بسیار بالا است و حتی بازگشت مجدد پس از تحمل این دوره نیز وجود دارد.

مشاوره درمانی: ریشه اصلی گرایش افراد به مصرف انواع مواد مخدر در ذهن آن‌ها شکل می‌گیرد که بنابراین بهترین درمان ذهنی مراجعه به مشاوره برای تشخیص مشکلات مغزی برای ترک اعتیاد دائم است که اغلب در این شیوه درمانی فرد بایستی ابتدا دوره سم‌زدایی را گذرانده باشد.

کلینیک اعصاب و روان راه احیا از چه روشی برای درمان مبتلایان اعتیاد استفاده می‌کند؟

متدی که برای ترک اعتیاد در کلینیک اعصاب و روان راه احیا انجام می‌گیرد نوعی روش درمانی توسط دستگاه مخصوصی به نام دستگاه آر تی ام اس می‌باشد که با تحریک نقاط مختلف مغز فرد مبتلا یکسری پالس‌های مختلف ارسال می‌کند و در نهایت فرد می‌تواند از لحاظ روحی کلیه اشتیاق‌ها و میل مصرف را در خود از بین ببرد. به دلیل عدم نیازبه بستری طولانی‌مدت در مرکزی مجزا مصرف‌کنندگان تمایل بیشتری به این روش نشان می‌دهند و بسته به نوع مواد مصرفی، دوز مصرفی، سال مصرف، جنسیت، سن و غیره درمان در این روش جلسات متعددی را نیاز دارد.

این روش فاقد عوارض خطرناک و جبران ناپذیر است که می‌تواند به طور دائم فرد را از چنگال اعتیاد رها کند. همین حالا می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه دوره و ثبت‌نام در این دوره ترک اعتیاد به سایت کلینیک راه احیا مراجعه نمایید.


11995988
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار بازار

بازار
«پارسی نیوز» آزمایشگاه‌ به عنوان محیطی که در آن آزمایش های شیمیایی و بیولوژیکی انجام می ‌شود ، دارای خطراتی برای کاربران و پرسنل آزمایشگاه هستند . با توجه به این مسئله استفاده از تجهیزات ایمنی در آزمایشگاه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . هود های آزمایشگاهی ...
بازار
«پارسی نیوز» در صورتی که قصد دارید تا برای کارهای چاپی مثل فاکتور اقدام به طراحی کنید، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب کد رنگ مناسب است. این موضوع بسیار مهم چرا که اگر کد رنگی درستی را انتخاب نکنید، این موضوع تأثیر بسیار بدی بر ر...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است