مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 03 اسفند - 00:05
«باشگاه خبرنگاران» بوربور گفت: لیستی که توسط جریان‌های سیاسی ارائه می‌شود باید مناسب باشد و با کمیسیون‌های مورد نیاز مجلس سازگاری داشته باشد.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:14
«باشگاه خبرنگاران» فهرست کامل سه هزار و ۵۴۵ نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منتشر شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:11
«باشگاه خبرنگاران» فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناور‌های شهید صیاد شیرازی و شناور حسن باقری گفت: این شناور‌ها ۲۸ موشک پدافندی و کروز دارد.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:23
«باشگاه خبرنگاران» عضو دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای نشست ویژه بررسی عملیات‌های رسانه‌ای KHAMANEI.IR در طوفان الاقصی و مسدود شدن حساب اینستاگرام این رسانه، به تشریح سیاست‌های رسانه‌ای این مجموعه برای نشر و توزیع پیام‌های رهبر معظ...
چهارشنبه 02 اسفند - 20:01
«باشگاه خبرنگاران» رئیس شورای ائتلاف تهران گفت: تلاش ما این است که تا جمعه بتوانیم لیست ۳۰ نفره شورای ائتلاف در تهران را اعلام کنیم.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:54
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه، تکرار وتوی آتش‌بس غزه را فاجعه دیپلماسی قرن نامید.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:43
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام آمریکا در وتوی قطعنامه شورای امنیت برای توقف نسل‌کُشی فلسطینیان توسط رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:28
«باشگاه خبرنگاران» رئیس‌جمهور کشورمان ماده واحده «انتخاب رئیس شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی» را برای اجرا ابلاغ کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:02
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی شورای وحدت اصولگرایان با حضور در نمایشگاه مطبوعات اسامی فهرست انتخاباتی این شورا برای تهران را اعلام کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 16:14
«باشگاه خبرنگاران» عضو شورای ائتلاف گفت: شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب (شانا) و جبهه پایداری بر سر ارائه لیست واحد انتخاباتی در تهران به توافق رسیدند.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 03 اسفند - 00:02
«باشگاه خبرنگاران» براساس قانون بودجه ۱۴۰۲، بانک مرکزی موظف است حداکثر سه هفته پس از اتمام هر فصل فهرست اطلاعات تسهیلات کلان جاری و غیرجاری و تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط بانک‌ها را منتشر کند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:05
«باشگاه خبرنگاران» بر اساس اعلام مرکز آمار شاخص قیمت مصرف کننده در بهمن ماه نسبت به ماه قبل ۱.۴ درصد رشد کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:48
«باشگاه خبرنگاران» مرکز آمار ایران اعلام کرد: رشد ۵.۱ درصد محصول ناخالص داخلی با نفت و ۲.۵ درصدی بدون نفت برای اقتصاد ایران در پاییز ۱۴۰۲ ثبت شده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:22
«باشگاه خبرنگاران» مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور از ممنوعیت و انسداد محور چالوس تا فردا خبر داد و گفت: مسافران در ایام تعطیلات وارد محور چالوس نشوند.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:59
«باشگاه خبرنگاران» در ۱۱ ماهه سال جاری ۸ هزار و ۴۰ دستگاه خودرو سواری به ارزش ۱۵۷ میلیون دلار وارد و از گمرکات کشور ترخیص شده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:59
«باشگاه خبرنگاران» در ۱۱ ماهه سال جاری ۸ هزار و ۴۰ دستگاه خودروی سواری به ارزش ۱۵۷ میلیون دلار از گمرکات کشور ترخیص شده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:20
«باشگاه خبرنگاران» رئیس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: امکان پذیرش اوراق گام نزد تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی به جای پرداخت مالیات فراهم شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 19:50
«باشگاه خبرنگاران» دبیر اسبق انجمن تصفیه کنندگان شکر گفت: با توجه به تخلیه ۲ تا ۳ محموله شکر در بندر و استمرار واردات، کمبودی در عرضه شکر ماه رمضان نداریم.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:41
«باشگاه خبرنگاران» یک کارشناس اقتصادی گفت: با اعمال قوانین مالیاتی در بازار‌های غیرمولد، توازن در اقتصاد برقرار شده است و تا زمانی که بازده دارایی‌ها تنظیم نشود، نمی‌توان تورم را کنترل کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 16:32
«باشگاه خبرنگاران» وزیر اقتصاد گفت: برآورد‌ها حاکی از انتشار ۱۵۰ هزار میلیارد تومان اوراق گام برای تامین مالی بخش تولید در سال ۱۴۰۳ است که هنوز قطعی نشده است.

مهمترین اخبار ورزشی در صدر رسانه ها


طراحی سایت در اصفهان

چهارشنبه 02 اسفند - 22:59
«باشگاه خبرنگاران» حیدر سلیمانی کارشناس داوری درباره قضاوت وحید کاظمی در بازی پرسپولیس و تراکتور توضیحاتی را بیان کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:26
«باشگاه خبرنگاران» کاپیتان تیم فوتبال تراکتور گفت: کی روش ۸ سال فوتبال درخشان من را نابود کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:58
«باشگاه خبرنگاران» سعید مظفری زاده سرپرست تیم فوتبال تراکتور به درگیری شجاع خلیل زاده با تعدادی از خبرنگاران واکنش نشان داد.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:34
«باشگاه خبرنگاران» مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از گذشت ۴۰ سال از حضورم در فوتبال اولین کارت قرمزم را در بازی با تراکتور گرفتم.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:18
«باشگاه خبرنگاران» مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمان سه گانه ایران هستیم، اما دریافت ۳۰ درصد از قراردادمان خجالت آور است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:18
«باشگاه خبرنگاران» مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمان سه گانه ایران هستیم، اما دریافت ۳۰ درصد از قراردادمان خجالت آور است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:14
«باشگاه خبرنگاران» تیم‌های فوتبال استقلال تهران و ملوان در حالی باید به مصاف هم بروند که دیدار‌های گذشته این دو تیم با حواشی همراه بوده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:04
«باشگاه خبرنگاران» بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مطمئن باشید از عملکرد دروازه بان جوان تیم در بازی با ذوب آهن شگفت زده می‌شوید.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:57
«باشگاه خبرنگاران» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره برد تیمش برابر تیم تراکتور در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال توضیحاتی را بیان کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:56
«باشگاه خبرنگاران» عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال با سرمربی این تیم دیدار و گفت‌وگو کرد.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 22:54
«باشگاه خبرنگاران» معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: ارتقای جایگاه آموزش ابتدایی در نظام تعلیم و تربیت منجر به تحقق اهداف کلان در آموزش و پرورش خواهد شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:44
«باشگاه خبرنگاران» وزیر آموزش و پرورش گفت: شناسایی استعداد‌های قرآنی و انس با عترت هدف اصلی آموزش و پرورش است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:55
«باشگاه خبرنگاران» زلفی گل گفت: هر جایی که ردپایی از علم و فناوری دیده شود، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست‌جمهوری تمام قد برای حمایت از آن برمی‌خیزد.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:15
«باشگاه خبرنگاران» رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: آئین‌نامه ارتقای اعضای هیأت علمی با تمام تغییرات مثبت، هنوز نتوانسته است به فرهنگ توجه کافی داشته باشد.
چهارشنبه 02 اسفند - 16:42
«باشگاه خبرنگاران» مدیر روابط عمومی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از ۱۱۳ هزار نفر از داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکترا کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کرده‌اند.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:39
«باشگاه خبرنگاران» معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: مساجد هم محل تربیت هم محل تعلیم هستند و نسخه شفابخش فضای آموزشی، ارتباط بین مسجد، مدرسه و منزل است.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:19
«باشگاه خبرنگاران» آقامیری دبیر شورای عالی فضای مجازی درباره مصوبه ممنوعیت فیلترشکن‌ها توضیحاتی را بیان کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:10
«باشگاه خبرنگاران» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در کنار علم آموزی و مهارت، نهادینه کردن فرهنگ سالم از طریق دانش آموختگان عاقل بسیار مهم است.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:00
«باشگاه خبرنگاران» رئیس مرکز جوانی جمعیت وزارت بهداشت پیرترین و جوان‌ترین استان‌های کشور را از نظر جمعیتی اعلام کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 14:45
«باشگاه خبرنگاران» آیین افتتاح نخستین کنگره ملی نوآوری‌ها در اورژانس پیش بیمارستانی صبح امروز چهارشنبه ۲ اسفندماه، در سالن همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 23:18
«باشگاه خبرنگاران» سازمان حج و زیارت در اطلاعیه‌ای جزئیات مربوط به ثبت‌نام در کاروان‌های حج تمتع سال ۱۴۰۳ را منتشر کرد که بر اساس آن ثبت‌نام از واجدین شرایط و متقاضیان اعزام به حج تمتع سال ۱۴۰۳ در کاروان‌های سراسر کشور را از ساعت ۱۰ روز یکشنبه ۶ اسفند سال ۱۴۰...
چهارشنبه 02 اسفند - 22:17
«باشگاه خبرنگاران» رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: مسئله رجوع به داوری در دستگاه قضا و به‌طور خاص در استان تهران یک ضرورت است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:37
«باشگاه خبرنگاران» معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اطلاعات پلیس تهران از شناسایی و دستگیری ۲ نفر از اراذل و اوباش که اقدام به رعب و وحشت با سلاح سرد در غرب تهران کرده بودند، خبر داد.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:02
«باشگاه خبرنگاران» مرکز رصد جمعیت کشور سازمان ثبت احوال به مناسبت روز جوان اعلام کرد که ۲۷ درصد از جمعیت کشور را جوانان تشکیل داده‌اند.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:58
«باشگاه خبرنگاران» هاشمی گفت: از دل مسابقات قهرمان‌شهر استعداد‌های برتر شناسایی شده و در اختیار باشگاه‌ها و سپس تیم‌های ملی قرار می‌گیرند.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:54
«باشگاه خبرنگاران» علیرضا فخاری از کاهش نرخ بیکاری از ۵.۶ به ۴.۳ درصد خبر داد و گفت: بصیرت از ویژگی‌های مهم کارگران کشور است.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:41
«باشگاه خبرنگاران» رئیس سازمان حج و زیارت هزینه حج تمتع ۱۴۰۳ را ۱۶۲ تا ۱۸۸ میلیون تومان اعلام کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:50
«باشگاه خبرنگاران» شهردار پایتخت گفت: در تلاشیم تا در همه محلات ظرفیت‌های لازم برای ورزش‌های خاص و ورزش‌هایی که اشتیاق به آن‌ها بیشتر است را فراهم کنیم.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:23
«باشگاه خبرنگاران» اجتماع ۵ هزار نفره دختران رأی اولی آرمانی، پیش از ظهر امروز در ورزشگاه دانشگاه سوهانک تهران برگزار شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:01
«باشگاه خبرنگاران» یزدی مهر گفت: شهروندان ضمن احتیاط در تردد از مسیر‌های کوهستانی استان حتماً مجهز به تجهیزات زمستانی باشند.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 06:54
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ چهارشنبه ۲ اسفند را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


پنجشنبه 03 اسفند - 00:10
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی سازمان ملل متحد اعلام کرد که موضع سازمان ملل درباره پایان اشغالگری رژیم اسرائیل مشخص است.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:48
«باشگاه خبرنگاران» خبرگزاری آمریکایی اذعان کرد ارتش یمن به‌ رغم یک ماه تجاوزگری‌های تحت رهبری آمریکا، همچنان قادر به اجرای حملات چشمگیر بوده و به عنوان نمونه می‌توان به حمله به یک کشتی در تنگه باب‌المندب طی روزهای اخیر و سرنگون کردن یک پهپاد آمریکایی که ده‌ها...
چهارشنبه 02 اسفند - 23:35
«باشگاه خبرنگاران» عضو شورای جنگ رژیم صهیونیستی، گفت: نشانه‌هایی از توافق اولیه درباره مبادله اسیران با حماس وجود دارد.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:17
«باشگاه خبرنگاران» رسانه‌های رژیم صهیونیستی از کشته شدن دست‌کم ۱۰ اسیر صهیونیست در بمباران‌های نوار غزه خبر دادند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:15
«باشگاه خبرنگاران» ینس استولتنبرگ روز چهارشنبه تایید کرد که عقب‌نشینی نیروهای کی‌یف از آودیوکا نشانگر وضعیت دشوار در میدان نبرد با روسیه است.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:24
«باشگاه خبرنگاران» کنست مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:39
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه آمریکا امروز در بحبوحه بحران دیپلماتیک بین برزیل و رژیم صهیونیستی بر سر جنگ غزه، با رئیس‌جمهوری برزیل دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:33
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی جنبش انصارالله یمن وتوی پیش‌نویس قطعنامه الجزایر درباره برقراری آتش‌بس در نوار غزه توسط آمریکا را لکه ننگی دانست که از پیشانی این کشور پاک نخواهد شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:44
«باشگاه خبرنگاران» در سومین جلسه استماع دیوان بین‌المللی دادگستری، نمایندگان کشور‌های مصر، کوبا و کلمبیا اشغالگری رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 17:14
«باشگاه خبرنگاران» دولت انگلیس امروز تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه به بهانه مرگ الکسی ناوالنی منتقد سرشناس دولت مسکو وضع کرد.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 21:11
«باشگاه خبرنگاران» نتایج چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران اعلام شد و بر اساس آن نمایندگان کشورمان در هر پنج رشته رتبه نخست را دریافت کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 21:07
«باشگاه خبرنگاران» مراسم اختتامیه نمایشگاه رسانه‌های ایران در آخرین روز برگزاری با گردهمایی اهالی رسانه در حضور جمعی از مسئولان فرهنگی در مصلای تهران برگزار شد.
چهارشنبه 02 اسفند - 19:53
«باشگاه خبرنگاران» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از ساختمان سابق اداره برنامه‌های تئاتر، بر مقاوم‌سازی این ساختمان تاکید کرد.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:43
«باشگاه خبرنگاران» رئیس‌جمهور در آیین اختتامیه چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم گفت: باید راه‌حل تمام مشکلاتی که امروز جامعه اسلامی را رنج می‌دهد را در قرآن جستجو کنیم.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:43
«باشگاه خبرنگاران» رئیس‌جمهور در آیین اختتامیه چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم گفت: باید راه‌حل تمام مشکلاتی که امروز جامعه اسلامی را رنج می‌دهد را در قرآن جستجو کنیم.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:30
«باشگاه خبرنگاران» پردیس افکاری بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون از ۱۰ روز پیش به بیمارستان منتقل شد و در این مدت بهبودی حاصل نشده و او در کماست.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:09
«باشگاه خبرنگاران» رئیس رسانه ملی گفت: وظیفه همه رسانه‌ها در هر قالب و هر جایگاهی که قرار دارند، کمک به حرکت جامعه به سمت پیشرفت و امیدوارکردن مردم به آینده روشن است.
چهارشنبه 02 اسفند - 15:19
«باشگاه خبرنگاران» معاون صدای رسانه ولی گفت: زمانی حضور مجریان همزمان در رادیو و تلویزیون ممنوع بود، ولی در حال حاضر این طور نیست.
چهارشنبه 02 اسفند - 14:22
«باشگاه خبرنگاران» وزیر فرهنگ گفت: طبق استعلامات برای تبلیغات مجوز خواهیم داد و موضع هنرمندان و چهره‌ها همراهی با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 14:10
«باشگاه خبرنگاران» برنامه «مهنا» با محوریت انتخابات از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

مهمترین اخبار چند رسانه‌ای در صدر رسانه ها


پنجشنبه 03 اسفند - 00:15
«باشگاه خبرنگاران» مقام معظم رهبری در یک سخنرانی در مورد خصوصیات منتخبین مردم نکاتی را بیان کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:01
«باشگاه خبرنگاران» یک خودروی مخصوص مسابقه ساخته شده است که با برق کار می‌کند.
چهارشنبه 02 اسفند - 23:00
«باشگاه خبرنگاران» «لارونگ گار» پر از خانه‌های قرمز رنگ است و حدود ۴۰ هزار بودایی در این منطقه زندگی می‌کنند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:30
«باشگاه خبرنگاران» به کار گیری لعاب روی سفال از ایران زمین به چین سرایت کرده است.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:03
«باشگاه خبرنگاران» استرالیایی‌ها اعتراض خود را به جنایات رژیم صهیونیستی نشان دادند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:00
«باشگاه خبرنگاران» یک گونه عجیب دریایی به نام
چهارشنبه 02 اسفند - 21:31
«باشگاه خبرنگاران» قله کوه پَدری نزدیک‌ترین نقطه کره زمین به خورشید است.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:29
«باشگاه خبرنگاران» دو موتورسیکلت در هند با یکدیگر تصادف کردند.
چهارشنبه 02 اسفند - 20:18
«باشگاه خبرنگاران» رشد شهر‌ها در جهان طی ۱۰۰ سال آنقدر سریع بوده که باورکردنی نیست.
چهارشنبه 02 اسفند - 19:48
«باشگاه خبرنگاران» افسردگی یک بیماری شایع در دنیاست که درمان‌های متفاوتی در طب سنتی و کلاسیک دارد.

مهمترین اخبار وبگردی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 23:10
«باشگاه خبرنگاران» در این خبر کاریکاتوریست‌ها طرح سامانه خودنویس را که برای اخذ قرار داد بین مستاجر و مالک است را به تصویر کشیدند.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:55
«باشگاه خبرنگاران» در این خبر با همسر مداح شهید عادل رضایی از شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان گفتگو کرده‌ایم.
چهارشنبه 02 اسفند - 22:30
«باشگاه خبرنگاران» افزایش سن لزوما به معنای عاقل‌تر شدن نیست. گاهی اوقات، عادات ما را از تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودمان باز می‌دارند.
چهارشنبه 02 اسفند - 18:12
«باشگاه خبرنگاران» فرمانده وقت موساد اسرائیل و رییس فرشته‌های قصاب، تکیه‌زده به عصایی که یادگار زخم فلسطینی‌هاست، وارد سالن می‌شود.
چهارشنبه 02 اسفند - 16:00
«باشگاه خبرنگاران» کاربران فضای مجازی این سئوال را مطرح می‌کنند که چرا بی‌بی‌سی فارسی دوباره به موضوع کهنه مرگ سرکرده پیشین منافقین چنگ انداخته است؟
چهارشنبه 02 اسفند - 15:00
«باشگاه خبرنگاران» بسیاری از زنان و مردان ایرانی در موقعیتی قرار می‌گیرند که زوج یا زوجه خود را از اتباع خارجی انتخاب می‌کنند و با فردی غیرایرانی و خارجی ازدواج می کنند.
چهارشنبه 02 اسفند - 13:45
«باشگاه خبرنگاران» شاید بتوان گفت حضرت علی اکبر علیه السلام چهره‌ای ماندگار برای جوانی است که به دنبال الگو‌های دینی می‌گردد.
چهارشنبه 02 اسفند - 13:07
«باشگاه خبرنگاران» این روز‌ها خبری به نقل از انجمن واردکنندگان موبایل در رسانه‌ها منتشر شده است مبنی بر اینکه «کوروش کمپانی اصلا مجوز واردات موبایل نداشت.» همراه با انتشار این خبر، ابهامات و سؤالاتی درباره مسئولیت قانونی این انجمن مطرح می‌شود.
چهارشنبه 02 اسفند - 13:00
«باشگاه خبرنگاران» ۹ روز تا دوازدهمین انتخابات خانه ملت باقی مانده و رای اولی ها بیش از سایر اقشار برای حضور در این جشن سیاسی شوق دارند تا شناسنامه سفیدشان برای اولین بار با نشان ایران آزاد و آباد مهر شود.
چهارشنبه 02 اسفند - 12:02
«باشگاه خبرنگاران» مقاله‌ای روی حساب‌های کاربری ۵۳زن طی شش ماه متمرکز شد تا به چگونگی بازنمایی تجارب روزمره و نقش‌های گوناگون آنان همچون خانوادگی، شغلی، تحصیلی و... درفضای عمومی اینستاگرام دست یابد.

مهمترین اخبار بازار در صدر رسانه ها


چهارشنبه 02 اسفند - 15:21
«پارسی نیوز» طراحی سایت با وردپرس طراحی یک وب‌سایت با استفاده از وردپرس به شما امکان می‌دهد تا به راحتی یک وب‌سایت حرفه‌ای راه بیندازید بدون نیاز به دانش فنی عمیق در زمینه برنامه‌نویسی یا طراحی وب. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که توسط یک جامعه بزرگ از ...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است