بازار 10:28 - 31 اردیبهشت 1402

یکی از این ۴ ایرلاین را برای پرواز استانبول انتخاب کنید

یکی از این ۴ ایرلاین را برای پرواز استانبول انتخاب کنید

با توجه به نزدیکی ایران به ترکیه، این کشور یکی از مقاصد گردشگری اصلی برای ایرانیان محسوب شده و هر هفته پروازهای زیادی از ایران به استانبول انجام می‌شوداز آنجایی که سفر به ترکیه برای ایرانی‌ها نیاز به اخذ ویزا ندارد و به‌راحتی با همراه داشتن یک پاسپورت می‌توانید سفر خود را به مقصد ترکیه آغاز کنید، ایرلاین‌های متعددی در ایران از طریق آژانس‌های گردشگری و سایت‌های مختلف، بلیط هواپیمای این کشور را به فروش می‌رسانندالبته ایرلاین‌های مختلف بلیط استانبول را با قیمت‌های متفاوت و خدمات به‌خصوصی ارائه می‌دهندبه همین خاطر، تعداد زیادی از مسافران هنگام خرید بلیط هواپیمای استانبول دچار سردرگمی می‌شوند و با وجود پرداخت هزینه بیشتر موفق نمی‌شوند بلیط دلخواه خود را تهیه کنند.

در این مطلب تا از بهترین ایرلاین‌ها برای پرواز استانبول را به شما معرفی کرده و به مقایسه آن‌ها با یکدیگر پرداخته‌ایم تا در هنگام خرید بلیط هواپیما به استانبول از لینک روبرو (https://safarmarket.com/flights/istanbulآگاهانه‌تر تصمیم‌گیری کنید.

 

ترکیش ایرلاین

یکی از بهترین ایرلاین‌ها برای پرواز به استانبول که گردشگران ایرانی می‌توانند مسافر آن شوند، ترکیش ایرلاین استاین ایرلاین با ارائه خدمات مناسب شما را در داشتن سفری راحت همراهی خواهد کردهزینه پروازهای این ایرلاین در مقایسه با دیگر شرکت‌های هواپیمایی خارجی پایین‌تر بوده، به همین خاطر برای کسانی است که دوست دارند با هزینه کم سفری باکیفیت را تجربه کنند، مناسب است.

در ادامه به بررسی کلاس‌های پروازی ترکیش ایرلاین پرداخته‌ایم:

  1. پرواز بیزنس کلاساین نوع پرواز فضایی راحت و آرام برای سفرهای تجاری فراهم می‌کنداز آنجایی که این نوع پرواز برای سفرهای کاری مناسب است، تمام امکانات و تسهیلات رفاهی برای استراحت در طول سفر فراهم شده استصندلی‌ها دارای ماساژور هستند، همچنین تا حد امکان به عقب می‌روند و به تختی 188 سانتی‌متری تبدیل می‌شونداگر نور هواپیما مانع استراحت شما می‌شود، می‌توانید نور محوطه نشستن خود را کم کنید و یا برای مطالعه از چراغ مطالعه‌ای که برای‌تان قرار داده شده است، استفاده کنید.

  2. پرواز اکونومیصندلی‌های پرواز اکونومی را می‌توانید تا 18 سانتی‌متر به عقب ببرید تا راحت تر باشید و استراحت کنیددر طول پرواز می‌توانید به موزیک‌های به‌روز دنیا گوش دهید، جدیدترین فیلم‌ها را تماشا کنید، اخبار گوش دهید و یا با بازی‌های مختلف خود را سرگرم کنیدپرواز اکونومی ترکیش ایرلاین به‌دلیل غذاهای باکیفیت و منویی که بر مواد غذایی فصلی تاکید دارد، معروف است.

اکثر پروازهای این ایرلاین با هواپیماهای بوئینگ و ایرباس انجام می‌شودفرودگاه اصلی ترکیش‌ایرلاین، فرودگاه بزرگ استانبول یا IST استالبته زیرمجموعه اقتصادی‌تر این مجموعه به اسم آنادولوجت، از فرودگاه صبیحا به عنوان فرودگاه اصلی استفاده می‌کند.

 

ایران ایر

از معروف‌ترین ایرلاین‌های ایران که پروازهای ایران به استانبول را در هفت روز هفته انجام می‌دهد، ایران ایر استایران ایر از ایرلاین‌های قدیمی و باسابقه کشورمان است که سال‌های سال است به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین ایرلاین‌های داخلی مشغول به کار استاین ایرلاین امروزه به بیش از 60 مقصد در سرتاسر دنیا پرواز مستقیم دارداگر جزء خانواده‌های تحت پوشش بنیاد شهید یا سازمان بهزیستی باشید، تخفیف دریافت می‌کنیددر صورتی که به وسیله کمکی خاصی برای سالمندان یا کودکان نیاز دارید، این موارد را با خرید بلیط ایران ایر دریافت خواهید کردایران ایر پروازهای مختلفی از دو نوع هما کلاس و عادی دارد که در هنگام خرید بلیط هواپیما به استانبول انتخاب این مورد بر عهده خودتان خواهد بوددر پروازهای اکونومی سرویس غذایی مسافران بر اساس مسیر و مدت زمان پرواز برنامه‌ریزی می‌شوددر کلاس پروازی ویژه سرویس غذایی برای مسافران تنوع و کیفیت بالایی دارد، غذا در ظروف چینی سرو می‌شود، از مسافران با میوه و گل پذیرایی می‌شود، سرویس چای و دمنوش‌های گیاهی در طعم‌های مختلف ارائه می‌شود و درآخر نیز مسافران بسته کادویی زعفران در جعبه خاتم دریافت می‌کنند.

در این ایرلاین غذاهای دریایی، ایرانی، رژیمی، هندی و... به دست بهترین سرآشپزها آماده می‌شودکیترینگ ایران ایر به‌دلیل رعایت استانداردهای سازمان بهداشت، تنوع غذایی و کیفیت بالا همواره در میان شرکت‌های هواپیمایی در خاورمیانه زبانزد استپرواز به استانبول با این ایرلاین از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی انجام می‌شود و در عرض تا ساعت و نیم به مقصد می‌رسیدمیزان بار مجاز در پرواز به استانبول 30 کیلوگرم است.

 

هواپیمایی ماهان

یکی دیگر از بهترین ایرلاین‌‌های کشور، شرکت هواپیمایی ماهان است که با استانداردهای اروپا به مسافران خود خدمت‌رسانی می‌کند و در رتبه بالاتری نسبت به ایران ایر قرار داردپرواز به استانبول ماهان ایر، در دو کلاس پروازی اکونومی و بیزینس به‌صورت همه روزه انجام می‌شوداغلب هواپیماهای این ایرلاین، از نوع ایرباس هستندفضای کابین اکونومی در هواپیماهای ایرباس نسبتاً بزرگ است، به همین خاطر با خرید یک صندلی اکونومی ماهان ایر از فشردگی صندلی‌ها رنج نخواهید بردکابین بیزینس کلاس این ایرلاین، بزرگ‌تر از قسمت اکونومی است و صندلی‌های کمتری داردبا خرید بلیط هواپیما ماهان و رزرو یک صندلی در این قسمت، فضایی آرام برای استراحت یا مطالعه خواهید داشتعلاوه بر این، مهمانداران بیزینس کلاس ماهان ایر از بهترین مهمانداران کشور انتخاب شده‌اند و دوره‌ها و آموزش‌های به‌خصوصی را برای ارائه خدمات کلاس تجاری دریافت کرده‌اند.

اگر در طول پرواز به خدمات ویژه‌ای نظیر ویلچر، کودک بدون همراه، به همراه داشتن حیوانات خانگی، خوراک ویژه و... نیاز دارید، در زمان خرید بلیط هواپیمای ماهان ایر این موارد را اعلام کنیددر سفر به استانبول با این شرکت هواپیمایی تنها به فرودگاه بزرگ استانبول پرواز خواهید داشتپروازهای هواپیمایی ماهان ایر قیمت و کیفیت مناسبی در بین ایرلاین‌های موجود به مقصد استانبول دارند.

 

ایرلاین پگاسوس

از دیگر ایرلاین‌های مشهور کشور ترکیه که می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای سفر به استانبول باشد، شرکت هواپیمایی پگاسوس استبلیط‌های این ایرلاین تنها در کلاس اکونومی به مسافران عرضه می‌شوند، در نتیجه اگر دوست دارید سفر ارزانی به استانبول داشته باشید، بهتر است بلیط‌های این ایرلاین را خریداری کنیدپروازهای پگاسوس به مقصد استانبول بدون توقف انجام می‌شوند و این مورد یکی از نقاط قوت این شرکت هواپیمایی ترکیه محسوب می‌شودپگاسوس به طور کلی یک ایرلاین اقتصادی به شمار می‌روددر سفر به استانبول با ایرلاین پگاسوس از فرودگاه امام خمینی تهران به فرودگاه صبیحا گوکچن پرواز خواهید داشتمهمان‌دارانی که در پگاسوس خدمت‌رسانی می‌کنند، از مجرب‌ترین مهمانداران شرکت‌های هواپیمایی هستند و می‌توانند به زبان‌های مختلف صحبت کنندبار مجاز این ایرلاین برای سفر به استانبول 20 کیلوگرم است.

خرید بلیط هواپیمای استانبول از سفرمارکت

از نکات بسیار مهمی که در زمان خرید بلیط استانبول باید به آن توجه داشته باشید، شرکت هواپیمایی است که پرواز با آن انجام خواهد شدکیفیت پرواز و خدماتی که در طول سفر دریافت می‌کنید، تا حد زیادی بر خاطره‌ای که از سفر در ذهن‌تان نقش می‌بندد، تاثیرگذار خواهد بودحال که با تا از بهترین ایرلاین‌ها برای پرواز به استانبول آشنا شدید، برای خرید بلیط از ایرلاین داخلی یا خارجی مورد نظرتان به سایت یا اپلیکیشن سفرمارکت مراجعه کنیددر وب‌سایت سفرمارکت می‌توانید به‌راحتی و در کوتاه‌ترین زمان بلیط استانبول را پس از مقایسه یکجا و متمرکز قیمت‌های مختلف آژانس‌های مسافرتی و تامین‌کنندگان گوناگون، با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید و از پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل بهره‌مند شوید.


11895823
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار بازار

بازار
«پارسی نیوز» بهترین غذای گربه چیست و چگونه باید یک برند مناسب برای گربه ی خانگی خود پیدا کنیم؟
بازار
«پارسی نیوز» ایرانیان طبق رسوم قدیمی خود در روزهای عید ملی یا مذهبی نظیر نوروز بر سر سفره هفت سین، و یا شب یلدا، با کتاب حافظ فال می گیرند. برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال...
بازار
«پارسی نیوز» به گزارش خبرگزاری پارسی نیوز، رهام برتر مجری طرح ارتقای امنیت وسایل نقلیه در ایران، "سامانه مدیریت و نظارت بر انواع خودرو و موتورسیکلت" را با بهره گیری از دانش داخلی و استفاده از با کیفیت ترین محصولات ساخت اروپا راه اندازی کرده است. اطلاعات بیشتر ...
بازار
«پارسی نیوز» چاپ بنر یکی از ابزارهای رایج برای تبلیغات محیطی است که کسب ‌و کارهای مختلف از آن برای بهره‌مندی از خدمات بنر بیلبوردهای شهری استفاده می‌کنند. در حالی که برای سفارش‌های کوچک و جزئی می‌توان به مراکز متعددی مراجعه کرد، اما در مورد چاپ بنر بیلبوردها، ...

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است