استانی 08:17 - 24 خرداد 1403
شهردار شهرکرد گفت: ورزش همگانی ضرورت و نیاز جمعی یک جامعه برای حفظ سلامت و نشاط آحاد مردم است و باید زمینه های لازم برای همگانی کردن ورزش با ایجاد فضای امن و جذاب، فراهم آید چرا که ورزش همگانی یکی از راه های دور کردن مردم از زندگی ماشینی است.

شهردار شهرکرد: زمینه‌های ورزش همگانی جذاب در شهر فراهم شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، محمدحسین واحدیان در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری، با اشاره به ترویج ورزش‌های شهروندی و همگانی، اظهار داشت: ما نباید در استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های این شهر غفلت کنیم.

شهردار شهرکرد بیان کرد: لازم است که مردم شهرکرد بدانند، شهرداری از تمام ظرفیت‌های خود به منظور ایجاد شرایطی که در شأن و منزلت ایشان هست، استفاده می‌کند.

وی عنوان کرد :مدیران زمانی می‌توانند خود را در مسیر موفقیت ببینند که مشارکت و نقش مؤثر مردم را در برنامه های خود لحاظ کنند. شهرداری در خط مقدم جبهه ارائه خدمات به شهروندان است و لذا همراهی و مشارکت مردم در امور مربوطه، می‌تواند در سهولت رسیدن به اهداف تاثیر‌گذار باشد.

شهردار شهرکرد با اشاره به افرایش بودجه تخصیص داده شده نسبت به سال‌های گذشته، اظهار داشت: این مهم نشانگر  نیازمندی این شهر به نگاهی نو، خلاقانه و نوآورانه در توسعه شهری و زیرساخت‌هاست.

وی اظهار کرد: ورزش همگانی ضرورت و نیاز جمعی یک جامعه برای حفظ سلامت و نشاط آحاد مردم است و باید زمینه‌های لازم برای همگانی کردن ورزش با ایجاد فضای امن و جذاب، فراهم آید چرا که ورزش همگانی یکی از راه‌های دور‌کردن مردم از زندگی ماشینی است.

واحدیان خاطرنشان کرد: ورزش یک زبان ارتباطی میان مدیریت شهری و مردم است و لازم است ما با بهره‌گیری از شرایط مناسب در ارتقای نشاط اجتماعی، سلامت شهری ، سر زندکی و پویایی سهیم باشیم.

انتهای پیام/7540


12062839
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار استانی

استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنجشنبه ۴ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنجشنبه ۴ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ چهارشنبه ۳ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» ==تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ سه‌شنبه ۲ مردادماه را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ دوشنبه یکم مرداد را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ یکشنبه ۳۱ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ شنبه ۳۰ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ شنبه ۳۰ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ پنج‌شنبه ۲۸ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.
استانی
«باشگاه خبرنگاران» تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های استانی مورخ چهارشنبه ۲۷ تیر را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشاهده کنید.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است