فرهنگی‌هنری 18:48 - 09 خرداد 1402

مسابقه دوخت لباس اداری بانوان دانشگاه آزاد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، رویداد ملی طراحی، الگو و دوخت لباس اداری بانوان دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ایجاد شبکه سازی بین دانشجویان طبق سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی (برگزاری مسابقات و رویدادهای مرتبط علمی، پژوهشی و اندیشه ورزی منطقه‌ای و درون واحدی و …) روز چهارشنبه ۱۷ خرداد توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با همکاری دانشکده هنر و معماری این واحد دانشگاهی در دانشکده هنر و معماری برگزار می‌شود.

این رویداد ملی برای هم‌افزایی و با هدف استمرار بهره‌وری و ایجاد شبکه سازی بین دانشگاه با سایر سازمان‌ها توسط کارگروه مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی، برخی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌های علم و فرهنگ و دانشگاه شریعتی، دانشگاه الزهرا، امور بانوان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و برخی شرکت‌های خصوصی برگزار می‌شود.

افزایش شبکه‌های کاری میان دانشگاه و سایر نهادها، پرورش خلاقیت و استعدادها و فراهم کردن زمینه اشتغال برای دانشجویان در رشته طراحی لباس، تقویت فضایل اخلاقی و التزام به مسئولیتهای اجتماعی (حفظ حجاب)، ایجاد صنایع خلاق و کارآفرینی با برگزاری نمایشگاه و دوره‌های آموزشی در این زمینه، افزایش توانمندسازی دانشجویان با برگزاری کارگاه‌ها، ایجاد روحیه با نشاط و پویا و نهادینه کردن فرهنگ حجاب، حفظ هویت ملی- ایرانی- اسلامی، هدایت پایان نامه‌ها در راستای پوشش اسلامی در رشته طراحی لباس و تولید محتوای آموزشی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد ملی است.


11904093
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری

فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» سفیر روسیه در تاجیکستان در بازدید از نمایشگاه کتاب تاجیکستان گفت: ادبیات مقاومت و پایداری، ادبیات مشترک بین ما است و می‌توانیم در مسائل و برنامه‌های مختلف مرتبط با موضوع تاریخ، فرهنگ و ادبیات فولکلور با هم مشارکت داشته باشیم.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» علیرضا شجاعی‌زند گفت: مسأله بقای جمهوری اسلامی موضوعی تثبیت شده و روشن است. دوام جمهوری اسلامی نباید ما را از توجه به اندیشیدن به اهداف و غایاتی که با انقلاب اسلامی طرح شد، باز دارد.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» استاد مطالعات دینی درمورد خدشه به حکم ساب‌النبی توسط احمد زیدآبادی گفت: برخی از افراد مثل جناب آقای زیدآبادی بدون داشتن تخصص لازم درباره موضوعات شرعی و فقهی نظر می‌دهند و جوانب امر و ابعاد مختلف موضوعات دینی را نادیده می‌گیرند.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران با بیان اینکه خدا برای رسیدن بندگان به کمال دستوراتی داده است، گفت: عمل به این دستورات نیازمند الگو است و بهترین الگوی بشر برای رسیدن به کمال آقا رسول الله(ص) است.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان تهران با بیان اینکه خدا برای رسیدن بندگان به کمال دستوراتی داده است، گفت: عمل به این دستورات نیازمند الگوست و بهترین الگوی بشر برای رسیدن به کمال آقا رسول‌الله(ص) است.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» سیدمصطفی سن کمی داشت و اصرار می‌کرد برای انقلاب اسلامی کاری انجام دهد. تا اینکه اجازه دادند، محوطه ساختمان کمیته را جارو کند.
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» یکبار که اسرا از اتاق شکنجه برگشتند، کمرشان از شدت شکنجه‌ سیاه و کبود شده بود. گروهبان دو بعثی آمد و پماد ویکس در دستش بود، صدا زد: «ابوتراب!»
فرهنگی‌هنری
«خبرگزاری فارس» یکبار که اسرا از اتاق شکنجه برگشتند، کمرشان از شدت شکنجه‌ سیاه و کبود شده بود. گروهبان دو بعثی آمد و پماد ویکس در دستش بود، صدا زد: «ابوتراب!»

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است