اخبار سیاسی

Important news
پربازدید ها
در حال دریافت زنده جدیدترین اخبار ...

با کلیک بر روی بخش های زیر هرکدام که مایلید انتخاب کنید و یا از حالت انتخاب خارج سازید
سیاسی اقتصادی ورزشی علمی فناوری اجتماعی استانی بین‌الملل فرهنگی‌هنری چند رسانه‌ای وبگردی گوناگون
سیاسی
سفیر ایران در لاهه :
«خبرگزاری مهر» سفیر ایران در لاهه با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی مباددلات اقتصادی هلند و ایران گفت: فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی در ایران ایجاد شده است.
سیاسی
«تابناک» محورهای اصلی روزنامه‌های امروز، نامه ظریف به موگرینی و آمانو، متن و حواشی افتتاحیه شورای شهر پنجم، گزارش هایی از آثار کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی، درخواست اعلام دارایی‌های روحانی توسط احمد توکلی و ادامه تحلیل‌ها درباره مباحث مطرح شده دربار...
سیاسی
«الف» نشریه حزب‌الله در جدیدترین شماره خود تصویری از آخرین دیدار شهید لاجوردی با رهبر معظم انقلاب منتشر کرده است. به گزارش خبرآنلاین، ذیل این عکس بخشی از بیانات آیت‌الله خامنه‌ای در شهریور سال 77 با عنوان «خون شهید لاجوردی و اصالت راه انقلاب» به این شر...
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر روسیه در سازمان ملل با رد ادعاهای نتانیاهو بر نقش سازنده ایران در سوریه تاکید کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر آمریکا در سازمان ملل پس از دیدار با یوکیو آمانو برای گفت‌وگو در مورد پایبندی ایران به برجام بیانیه‌ای منتشر کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر کشورمان در لاهه با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی تعاملات اقتصادی هلند و ایران گفت: فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی در ایران ایجاد شده است.
سیاسی
رهبر مسیحیان مارونی لبنان:
«خبرگزاری مهر» رهبر مسیحیان مارونی لبنان با بیان اینکه به کمک تهران درمسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم، از ایران وکشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، قدردانی کرد.
سیاسی
«پارسینه» وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فشار واشنگتن به آژانس را ناقض روح و متن برجام دانسته و برخورد حرفه‌ای آژانس با این موضوع را خواستار شد.
سیاسی
توئیت‌های خواندنی امروز؛
«الف» توییت های خواندنی امروز شامل مواردی نظیر: مرور حادثه حمله به سفارت عربستان به دلیل بازی پرسپولیس با نماینده ی عربستان،واکنش به محدود کردن عکاسان در مجلس شورای اسلامی، رای نیاوردن بیطرف، و مواردی دیگر است. از شما دعوت می کنیم تا توییت های خواندنی ا...
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» ۳۶ سال است که گرامی داشته می‌شود. دولتی‌ها به برکت خون شهیدان رجایی و باهنر در شهریورماه هر سال یک هفته به نامشان است. هفته‌ای به نام دولت.
سیاسی
در جمع فعالان اقتصادی سمنان
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دادگستری با تاکید بر این که باید زبان مشترک بین مسئولان و فعالان اقتصادی برای افزایش اشتغال به وجود آید، گفت: برای رونق کسب و کار در کشور راهی جز ریشه کنی فساد اقتصادی وجود ندارد.
سیاسی
«خبرگزاری مهر» مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه‌ای، ادعای یک کانال تلگرامی مبنی بر اینکه « ۱۵ استاندار به زودی تغییر می‌کنند» را تکذیب کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده قم در مجلس بر لزوم حمایت کامل از فعالان فضای مجازی در جهت تولید محتوای فرهنگی و دینی به جامعه تاکید کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی قانونی به پرونده احسان مازندرانی با توجه به وضعیت جسمی وی شد.
سیاسی
وزیر دادگستری:
«خبرگزاری مهر» سمنان- وزیر دادگستری بابیان اینکه سران قوا باید برای افزایش اشتغال و رفع مشکلات کنونی تعامل سازنده داشته باشند، گفت: ایجاد فضای آرامش برای سرمایه گذاری با تغییر ساختارها فراهم می شود.
سیاسی
«همشهری آنلاین» وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فشار واشنگتن به آژانس را ناقض روح و متن برجام دانسته و برخورد حرفه‌ای آژانس با این موضوع را خواستار شد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور در پیامی به "پترو الکسیویچ پورو شنکو" رییس جمهوری اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین تبریک گفت.
سیاسی
در پیامی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس‌جمهور در پیامی به رئیس جمهور اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین صمیمانه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد همکاری‌های مشترک روز به روز توسعه یابد.
سیاسی
در پیامی
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور در پیامی به رئیس جمهوری اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین صمیمانه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که در راستای تأمین منافع متقابل دو ملت، همکاری‌های مشترک روز به روز توسعه و تعمیق یابد.
سیاسی
«خبرگزاری فارس» نشست بین المللی جبهه جهانی مقاومت همزمان با هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد.
سیاسی
«خبرگزاری فارس» سخنگوی وزارت خارجه ایران حملات هواپیماهای سعودی به خوابگاه مسکونی در ارحب یمن را شدیدا محکوم کرد و خواستار رسیدگی سازمان ملل و نهادهای بین المللی به کشتار غیرنظامیان در این حملات شد.
سیاسی
رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری با بیان اینکه به کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم، از جمهوری اسلامی و دیگر کشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، قدردانی کرد.
سیاسی
واعظی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس دفتر رئیس جمهور بابیان اینکه نظر رئیس جمهور بهبود وضعیت اطلاع رسانی در دولت دوازدهم است گفت: باید یک مسئول مستقیم برای بخش اطلاع رسانی بگذاریم.
سیاسی
جابری انصاری:
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اولویت اول جهان اسلام، مسئله فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی است و این اولویت نباید تحت هیچ شرایطی تغییر کند. 
سیاسی
قاضی زاده هاشمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت گفت: امیدوارم جامعه پزشکی بتواند همچنان که مورد احترام و اقبال مردم هستند از این فرصتی که خداوند به آنها عنایت کرده هرچه بیشتر در راستای خدمت به مردم بهره ببرند.
سیاسی
رحمانی فضلی درجمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور گفت: حتما تغییراتی در سطح استانداران و فرمانداران خواهیم داشت.
سیاسی
حجتی در جمع خبرنگاران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز موضوعی که در هیات دولت مطرح کردم، درباره حوادث غیرمترقبه و بیماری های مربوط به صنعت مرغداری و دامداری بود.
سیاسی
سردار غیب پرور:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در فتنه سال ۸۸  بعضی از خواص انقلاب را تا مذبح پیش بردند و به مرحله ای رساندند که چیزی از انقلاب نماند، اما عده ای با بصیرت خود انقلاب را کمک کردند.
سیاسی
ربیعی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه شدن ۲۰۰ هزار کارگر ساختمانی در سال ۹۶ خبر داد.
سیاسی
در حاشیه جلسه هیات دولت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر دادگستری گفت: برنامه من بررسی دقیق وضعیت موجود تعزیرات است. مخصوصا در حوزه‌ای که ممکن است مردم از تصمیمات همکاران ما آسیب ببینند.
سیاسی
در نامه ای به روحانی تاکید شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس جمهور، از وی خواست تا برای شفافیت بیشتر، فهرست اموال و دارایی های خود و فرزندانش را در اختیار عموم قرار دهد.
سیاسی
در جلسه هیات دولت؛
«خبرگزاری مهر» هیات دولت ضمن گزارش سازمان برنامه و بودجه درخصوص بودجه ۹۶ از مجلس برای رسیدگی به لایحه موافقت نامه چابهار بین دولت‌های ایران، افغانستان و هند درخواست کرد.
سیاسی
نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس:
«خبرگزاری مهر» ورامین- نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: پروژه استان شدن ورامین باید با جدیت دنبال شود.
سیاسی
جابری انصاری در دیدار با رئیس حزب دموکراتیک لبنان:
«خبرگزاری مهر» معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه گفت: ایران و نیروهای مقاومت با برخورداری از حکمت در مسیر وحدت برای اعاده تمرکز بر مسئله فلسطین بعنوان مسئله اصلی امت اسلامی حرکت می کند.
سیاسی
امیر اسماعیلی؛ سخنران پیش از خطبه‌ها
«خبرگزاری مهر» نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی در مصلای امام خمینی(ره) اقامه‌ می‌شود.
سیاسی
سردار دهقان:
«خبرگزاری مهر» مشاور فرماندهی کل قوا و وزیر سابق دفاع گفت: در مدت طول خدمتم به عنوان سرباز نظام اسلامی تمام تلاشم پیاده‌سازی تدابیر و منویات مقام معظم رهبری بوده است.
سیاسی
در بیروت؛
«خبرگزاری مهر» معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه با رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار و گفتگو کرد.
سیاسی
در واکنش به درخواست برخی نمایندگان اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچگونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی انجام نگرفته است.
سیاسی
فولادگر با مهر مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ترکیب کابینه دوازدهم را نتیجه توافق سران اصلاحات و اعتدال خواند و گفت: اصلاح طلبان مسئول عملکرد دولت در ۴ سال آینده هستند.
سیاسی
امیل لحود در دیدار با جابری انصاری؛
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور اسبق لبنان گفت: اگر حمایتهای جمهوری اسلامی ایران و جانفشانی، ایستادگی و ایمان مقاومت نبود لبنان نمی توانست در مقابل این تهدیدات، ایستادگی کند.
 
پربازدید ها
پر بحث ترین ها

مهمترین اخبار سیاسی

سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه‌ای، خبر یک کانال تلگرامی که ادعا کرده است؛" ۱۵ استاندار به زودی تغییر می‌کنند" را تکذیب کرد.
سیاسی
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین المللی به کشتار غیرنظامیان شد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور در پیامی به "پترو الکسیویچ پورو شنکو" رییس جمهوری اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین تبریک گفت.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین‌المللی به کشتار غیرنظامیان شد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر روسیه در سازمان ملل با رد ادعاهای نتانیاهو بر نقش سازنده ایران در سوریه تاکید کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر آمریکا در سازمان ملل پس از دیدار با یوکیو آمانو برای گفت‌وگو در مورد پایبندی ایران به برجام بیانیه‌ای منتشر کرد.
سیاسی
برای نخستین‌بار و به‌مناسبت سالروز شهادت شهید لاجوردی منتشر شد
«خبرگزاری ایسنا» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت سالروز شهادت جمعی از شهیدان ترور، بیانات رهبر انقلاب در دیدار با خانواده این شهیدان را برای نخستین‌بار منتشر کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» سفیر کشورمان در لاهه با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی تعاملات اقتصادی هلند و ایران گفت: فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی در ایران ایجاد شده است.
سیاسی
برای اولین بار منتشر شد؛
«خبرگزاری مهر» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سالروز شهادت شهید لاجوردی، بیانات رهبر انقلاب در دیدار با خانواده‌ این شهید در سال 77 را برای نخستین‌بار منتشر کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» ۳۶ سال است که گرامی داشته می‌شود. دولتی‌ها به برکت خون شهیدان رجایی و باهنر در شهریورماه هر سال یک هفته به نامشان است. هفته‌ای به نام دولت.
سیاسی
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هیچگونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی انجام نگرفته است.
سیاسی
در جمع فعالان اقتصادی سمنان
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دادگستری با تاکید بر این که باید زبان مشترک بین مسئولان و فعالان اقتصادی برای افزایش اشتغال به وجود آید، گفت: برای رونق کسب و کار در کشور راهی جز ریشه کنی فساد اقتصادی وجود ندارد.
سیاسی
کیایی:
«خبرگزاری فارس» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس با بیان اینکه هیچ‌گونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس انجام نگرفته است، گفت: مجلس با محدودسازی فعالیت رسانه‌ها مخالف است و محدودیتی برای آنان اعمال نخواهد شد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده قم در مجلس بر لزوم حمایت کامل از فعالان فضای مجازی در جهت تولید محتوای فرهنگی و دینی به جامعه تاکید کرد.
سیاسی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی قانونی به پرونده احسان مازندرانی با توجه به وضعیت جسمی وی شد.
سیاسی
وزیر دادگستری:
«خبرگزاری مهر» سمنان- وزیر دادگستری بابیان اینکه سران قوا باید برای افزایش اشتغال و رفع مشکلات کنونی تعامل سازنده داشته باشند، گفت: ایجاد فضای آرامش برای سرمایه گذاری با تغییر ساختارها فراهم می شود.
سیاسی
«همشهری آنلاین» وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فشار واشنگتن به آژانس را ناقض روح و متن برجام دانسته و برخورد حرفه‌ای آژانس با این موضوع را خواستار شد.
سیاسی
در بیروت؛
«خبرگزاری مهر» معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه با رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار و گفتگو کرد.
سیاسی
«خبرگزاری فارس» نشست بین المللی جبهه جهانی مقاومت همزمان با هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد.
سیاسی
رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری با بیان اینکه به کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم، از جمهوری اسلامی و دیگر کشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، قدردانی کرد.

مشاهده مهمترین خبرها در صدر رسانه‌ها

صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است