مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 04 اردیبهشت - 08:24
با اشاره به عدم تمدید معافیت‌های نفتی از سوی آمریکا
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان این‌که آمریکا برای ثبات قیمت نفت و کنترل آن هشت کشور را از سال گذشته تاکنون مستثنی کرد و اکنون با توجه به اطمینانی که به دست آورده در مورد عدم تمدید معافیت نفتی تصمیم گرفته است‌، گفت: ایران اهرم‌های فشار ب...
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 08:02
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد که به هیچ وجه فروش نفت ایران به صفر نمی‌رسد و ایران روزانه کمتر از یک میلیون بشکه نفت و میعانات نمی‌فروشد.
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 05:00
یک کارشناس مسائل بین الملل:
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل بین‌الملل اظهار کرد: منطقا این امکان وجود ندارد که صادرات نفت ایران در عرصه جهانی به صفر برسد.
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 04:11
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان گفت: حرکت آمریکا از دزد سر گردنه هم بدتر است، آمریکا نه تنها خودش دزدی می‌کند و بر سر گردنه ایستاده بلکه به بقیه هم می‌گوید شما اگر همراه من دزدی نکنید، مجازات خواهید شد.
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 03:00
نماینده سابق مجلس :
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده سابق مجلس گفت: مهمترین اولویت دولت در حال حاضر حفظ انسجام و وحدت ملی است که خمیرمایه تمامی امور است و می‌تواند به تحقق شعار سال کمک کند.
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 02:00
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که سیاست‌های خصمانه آمریکا راه به جایی نخواهد برد، بیان‌ کرد: زمانی که دنیا بنا داشت تا صادرات نفت ما را به صفر برساند ما یک میلیون و ۵۰۰ هزار بشکه صادرات نفت داشتیم. امروز که وضعیت متف...
چهارشنبه 04 اردیبهشت - 00:39
«خبرگزاری ایسنا» لایحه پایانه‌های فروشگاهی و سامانه مؤدیان در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان بررسی می‌شود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 22:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجمع، حداد عادل در پاسخ به پرسش خبرنگار خبرگزاری «شین هوا» درباره انتظار ایران از دومین اجلاس جهانی طرح «یک کمربند، یک جاده» گفت: «امیدواریم این طرح به خوبی به کشورهای جهان معرفی شود و چین از طریق آن، الگوی...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 21:34
«خبرگزاری ایسنا» وزرای امور خارجه ترکیه و بلژیک در کنفرانسی مشترک اعلام کردند که این دو کشور مخالف عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران توسط واشنگتن هستند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 21:25
«خبرگزاری ایسنا» یک مقام وزارت خارجه آمریکا یک روز پس از اعلام عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران، از جمهوری اسلامی خواست تا تنگه هرمز و باب‌المندب را باز نگه دارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 21:07
«خبرگزاری ایسنا» شبکه خبری سی‌ان‌ان به نقل از دو منبع آگاه گزارش داد، ترامپ و مشاورانش در حال بررسی طرح لغو معافیت‌های مربوط به تحریم‌هایی هستند که براساس این معافیت‌ها، برخی کشورها می‌توانند با پروژه‌های هسته‌ای صلح‌آمیز ایران همکاری داشته باشند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 20:34
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 20:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، رحمانی فضلی در نشست بررسی روند بازسازی در مناطق سیل زده که با حضور استانداران استان‌های سیل زده و استان‌های معین و همچنین رئیس بنیاد مسکن، رئیس سازمان مدیریت بحران و دبیران کمیته‌های تخصص...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 20:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، عباس پاپی زاده در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اظهار داشت: متأسفانه وقوع سیل در خوزستان خسارت‌های بسیار زیادی را بر جا گذاشته است و تذکر بنده به رئیس جمهور است و تعجب است که هنوز دولت و رئیس جمهور متوج...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:54
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم پاوه در مجلس خطاب به وزیر کشور خواستار بازگشایی تبادلات مرزی کولبران شد و افزود: چرا اجازه می‌دهید سایر کشورها جای ما را در مبادلات مرزی بگیرند و کالاهای کشاورزی و صنعتی ایرانی را به نام خودشان به بازارهای جهانی عرضه کنند؟
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز در نشست علمی تخصصی FATF و مسائل و چالش‌های ژئوپلیتیک ایران که در دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، گفت: FATF یک کل است متشکل از مجموعه‌ای از اجزا (سی‌اف‌تی، پالر...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:51
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس گفت: آقای رئیس جمهور و وزیر امور خارجه دیگر دست از اعتماد به اروپا و آمریکا بردارید. وادادگی در عرصه سیاست خارجی بست است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:40
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر در بررسی‌های کمیسیون عمران درباره سقوط هواپیما در یاسوج تاکید کرد: موضوع مشخص و با متخلفین برخورد شود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:26
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمینه بین الملل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به تحریم‌های آمریکا گفت: وزرات امور خارجه برای شکایت نزد دیوان لاهه به دلیل نقض آشکار حقوق بشر، نقض حاکمیت و تهدید علیه امنیت ملی ایران اقدام کند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:22
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم سبزوار در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش به وی متذکر شد: شرایط تورمی ایجاد می کند که نظام رتبه بندی معلمان هر چه سریعتر اجرایی شود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:21
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی اظهار داشت: پس از سقوط هواپیما در یاسوج، کمیسیون عمران مجلس موظف شد که گزارشی درباره علت این حادثه تهیه و به صحن علنی ارائه کند. وی گفت: حدود ۸ ماه پ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:09
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: بدعهدی برجام و تلاش‌های مذبوحانه دولت آمریکا برای تمدید نکردن معافیت خرید نفت ایران برای برخی کشورهاست و البته اقدامات ترامپ پاسخ موجب اتحاد بیشتر مردم مقاومت کشورمان شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:04
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم وحدت و هماهنگی میان جناح‌های سیاسی عنوان کرد: تحریم‌ها زمانی غیرموثر است که شاهد همگرایی میان جناح‌های سیاسی باشیم.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:01
«خبرگزاری ایسنا» سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 19:00
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی گفت: باید گفت‌وگوها و لابی‌های سیاسی با خریداران نفت و همسایه‌ها ادامه پیدا کند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:59
نماینده مردم ورزقان:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) همواره در تمامی مسائل به‌ویژه مسائل امنیتی پیش‌قدم بوده و توانسته‌اند با تعامل خوبی که با سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور دارند امنیت را برای ایران سلامی به ارمغ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:56
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم قوچان در مجلس گفت: حل مشکلات با برخی کشورهای منطقه و بازیگران فرامنطقه‌ای، حل پرونده‌های منطقه‌ای و پیمان‌های چند جانبه مالی و در سازمان‌های بین‌المللی موضوعات پیچیده و تخصصی است که باید با کار دقیق کارشناسی و رویکرد خردگرایان...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:49
دانش جعفری مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ، تجربه چین در مقابله با بحران اقتصادی سال ٢٠٠٨ میلادیبرای ایران ارزنده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:41
مصباح یزدی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: اگر ما بر اساس تربیت و اعتقادات پدران و مادرانمان، توسل به امام عصر(عج) را راهگشا می‌دانیم، نسل آینده قرار نیست، به همین راحتی بپذیرد و به آن باور داشته باشد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:35
ششمین جلسه دادگاه موسسات مالی البرز ایرانیان و ولیعصر
«خبرگزاری ایسنا» ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمین پرونده تعاونی‌های البرز ایرانیان و ولیعصر برگزار شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:34
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مدتی است پس از زلزله سال قبل غرب استان ایلام صداهای عجیب و غریبی در شهر سرابله به گوش می‌رسد گفت: این صداها موجب ایجاد رعب و وحشت مردم شده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، در ادامه ارسال کمک‌های امدادی توسط نیروی هوایی ارتش به مناطق سیل زده کشور، صبح امروز ۵۰۰ نفر از نیروهای امدادی و انتظامی از فرودگاه مهرآباد توسط دو فروند هواپیمای بویینگ ۷۰۷ نیروی هوایی ارتش به شهرستا...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:20
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه اتریش با سفیر واشنگتن در این کشور بر سر پاره‌ای از مسائل از جمله تحریم‌های نفتی ایران به بحث و گفت‌وگو پرداخت.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:08
/گزارش نیویورک تایمز/
«خبرگزاری ایسنا» یک روزنامه آمریکایی در گزارشی با اشاره به توقف اعطای معافیت به خریداران نفت ایران به بررسی تأثیرات این تصمیم بر روابط پکن و واشنگتن پرداخت و نوشت: این تصمیم رایزنی‌های تجاری میان دو کشور را در شرایطی که آمریکا برای حصول یک توافق تلاش می‌کند...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 18:04
نماینده مرودشت تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» نمیانده مردم مرودشت در مجلس ضمن ابراز نگرانی از قاچاق گندم در سال جدید گفت: قیمت خرید تضمینی گندم باید به فوریت افزایش یابد تا مانع قاچاق گندم شود. ۲۰۰ هزار کیلو گندم کشور در سیل از بین رفته است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:41
اردکانیان در فراکسیون امید مطرح کرد؛
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به حضور وزیر نیرو در جلسه این فراکسیون برای بررسی ابعاد سیل اخیر گفت که طبق توضیحات وزیر سیل اخیر حدود ۳۰۰۰ میلیارد تومان به تاسیسات و شبکه آب و برق خسارت وارد کرده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:36
«خبرگزاری ایسنا» 252 نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت سالروز بزرگداشت ارتش جمهورسی اسلامی در بیانیه‌ای از این سازمان نظامی تقدیر کردند که توسط یک عضو هیئت رییسه مجلس قرائت شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:33
«خبرگزاری ایسنا» هیئت دولت عربستان سعودی در نشستی به ریاست پادشاه این کشور ضمن استقبال از عدم تمدید صدور معافیت برای خرید نفت از ایران، تاکید کرد در راستای ایجاد ثبات در بازار جهانی نفت تلاش خواهد کرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:31
«خبرگزاری ایسنا» سوال نماینده زابل از وزیر صنعت اعلام وصول شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:29
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت که ایران به دلیل تولید بالای مازوت در پالایشگاه‌ها در صف مقدم بحران مازوت قرار دارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:26
در پاسخ به سوال نماینده اهواز
«خبرگزاری ایسنا» وزیر نفت گفت که طرح‌های بهسازی پالایشگاه‌های مختلف کشور در دست اجرا قرار دارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:26
در واکنش به تمدید نشدن معافیت خرید نفت ایران
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری کیودو اعلام کرد که دولت ژاپن در پی اعلام آمریکا مبنی بر تمدید نکردن معافیت‌های خرید نفت ایران، مصمم است تا از اختلالات در تامین انرژی این کشور جلوگیری کند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر در ادامه جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی، بیانیه‌ای با امضای ۲۵۲ نماینده در حمایت از ارتش جمهوری اسلامی ایران قرائت شد. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از ملت ای...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 17:02
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی نوبت عصر روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی، سوال حبیب الله دهمرده نماینده مردم زابل و زهک از وزیر صنعت، معدن و تجارت در مورد «اقدامات آن وزارتخانه در رابطه با ایجاد و حمایت از بنگاه‌های اشتغال زایی بزرگ و کوچک» ، اعلام ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه نوبت عصر سه شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی سوال هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه از وزیر نفت در مورد از دست دادن بازار گاز منطقه و جهان در دولت یازدهم و دوازدهم در دستور کار قرار گرفت. خادمی در این خصوص گفت: دولت‌های ی...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:55
«خبرگزاری ایسنا» نماینده اهواز در جریان طرح سوال خود از وزیر نفت از پاسخ‌های زنگنه درباره تمهیدات لازم برای جلوگیری از بحران مازوت قانع شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:51
«خبرگزاری ایسنا» نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با رد اظهارات نماینده ایذه گفت که هیچ کدام از نمایندگان خوزستان جذب وزارت نفت نشدند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:46
«خبرگزاری ایسنا» کاردار سفارت عراق در دوحه تاکید کرد که کشورش تلاش دارد رویکردی متوازن در تعامل با همسایگان داشته باشد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:43
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی قوه قضاییه گفت: رای پرونده دکل نفتی بدوی بوده و غیر قطعی است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری ظهر امروز (سه شنبه) در دوازدهمین جلسه شورای فناوری اطلاعات، با اشاره به تأثیر اجرای کامل طرح دولت الکترونیک در ارتقای رضایتمندی مردم از خدمات دولتی گفت: تبادل اطلاعات بین دستگاهی یکی از ضرورت‌های تحقق دقیق و کامل...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:39
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: با وجود اینکه ایران ۱۸ درصد ذخایر گازی جهان را دارد اما سهم چندانی از بازار گاز دنیا نداشته که این نشان از وضعیت نامطلوب تجارت گاز ایران دارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:34
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امورخارجه فرانسه اعلام کرد که سازوکار اینستکس برای دور زدن تحریم‌های آمریکا پیشرفت خوبی داشته است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه نوبت عصر روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی سوال هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه از وزیر نفت در مورد لغو قراردادهای گازی در دولت یازدهم و دوازدهم، بیژن زنگنه وزیر نفت، گفت: امروز در جنگ اقتصادی که آمریکا ع...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:28
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس با رد اخبار منتسب به خود در فضای مجازی تاکید کرد در هیچ شبکه اطلاع‌رسانی مجازی فعالیت ندارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، بررسی سوال هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم ایذه از وزیر نفت در مورد «از دست دادن سهم ایران در بازار گاز دنیا»، در دستور کار نوبت عصر صحن علنی مجلس قرار گرفت. پس از دفاعیات وزیر، نماینده مردم ایذه در مجلس اعلا...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:12
«خبرگزاری ایسنا» مدیر عامل مؤسسه آینده پژوهی جهان اسلام گفت: برای رسیدن به صلح و توسعه باید به سمت همکاری‌های اقتصادی و امنیتی در جهان اسلام برویم؛ ایران تنها کشور جهان اسلام است که امنیت درون‌زا دارد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:06
«خبرگزاری ایسنا» معاون نخست وزیر پیشن عراق و برخی مسئولان این کشور در واکنش به عدم تمدید معافیت‌ از تحریم‌های نفتی ایران تاکید کردند، اجرای این تحریم‌ها به معنای نقض حاکمیت ملی عراق خواهد بود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:05
«خبرگزاری مهر»
سه شنبه 03 اردیبهشت - 16:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی چمران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در گفتگویی با رادیو تهران با اشاره به محله قدیمی خود در تهران گفت: محله ما در تقاطع بزرگراه شهید صیاد شیرازی و خیابان گیلان است. من در جنوب تهران در محله سرپولک که بخشی از مح...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:57
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امورخارجه چین اعلام کرد که به‌طور رسمی به آمریکا به دلیل تصمیم اخیرش مبنی بر عدم تمدید معافیت‌ خرید نفت از ایران اعتراض کرده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:53
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع طی پیامی انتصاب سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران را تبریک گفت.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی نوبت عصر مجلس شورای اسلامی گزارش کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بررسی اقدامات دستگاه‌های مسئول در خصوص مصوبات هیئت وزیران و قوانین مرتبط در زمینه مبارزه با آلودگی هوا طبق ماده ۱۰۱ آئین‌نامه داخلی، در دستور کار قرار گرفت. د...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:49
کمیسیون اصل ۹۰ ارائه داد
«خبرگزاری ایسنا» گزارش کمیسیون اصل ۹۰ درباره بررسی اقدامات دستگاه‌های مسئول در خصوص مصوبات هیأت وزیران در زمینه مبارزه با آلودگی هوا در جلسه علنی مجلس قرائت و عنوان شد که ضمانت اجرایی لازم و بازدارندگی کافی در تصویب‌نامه در نظر گرفته نشده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:47
«خبرگزاری ایسنا» بحرین ضمن استقبال از تمدید نشدن معافیت‌های خرید نفت از ایران که روز گذشته از سوی آمریکا انجام شد، ادعاهای بی‌اساسی علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:10
«خبرگزاری مهر» محمدحسین فرهنگی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره نگاه غرب به حقوق بشر، گفت: غرب برخورد دوگانه‌ای را در قبال حقوق بشر دارد که نمونه بارز آن را در اقدام آمریکا در جلوگیری از ارسال کمک‌های صلیب سرخ جهانی به سیل‌زدگان در ایران شاهد هستیم. وی افزود: سیل‌ه...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:09
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده‌های معظم شهیدان قاسمی و لطفیان دیدار کرد. وی در این دیدار ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: ایثار و از خودگذشتگی، بهترین و برترین راه برای جاودانگی است که شهدا به خوبی آن ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 15:00
در گزیده اخبار سیاسی سوم اردیبهشت بخوانید؛
«خبرگزاری ایسنا» واکنش ها به لغو معافیت های نفتی، ابلاغ آیین‌نامه اجرایی نحوه نگهداری و درمان مجانین، ششمین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت پتروشیمی، ارجاع پرونده دانشجویان پیراپزشکی دانشگاه آزاد به دادستان تهران، ورود شرکت‌های مهندسی ـ بازرگانی ایران به عرصه سا...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:53
نانواکناری:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: لغو معافیت خرید نفت ایران، حربه جدید آمریکا برای شکستن استقلال کشور است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:51
اسماعیلی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی جدید دستگاه قضا از تغییر رئیس دیوان عالی کشور خبر داد و گفت: در انتخابات جدید دستگاه قضا رویکرد جوان گرایی در نظر گرفته شده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در گزارشی به ارزیابی سیاست افزایش حقوق کارکنان و بازنشستگان در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور جز ۱ بند الف و بند ۶ الحاقی تبصره ۱۲ ماده واحده پرداخت و به سه سوال زیر درباره این موضوع پاسخ داد: س...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:47
«خبرگزاری مهر» محمدجواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار مهر، از تشکیل فراکسیون پیگیری اقدامات متقابل در رفتارهای خصمانه آمریکا در مجلس شورای اسلامی خبر داد. وی با اشاره به اینکه امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد، گفت: بنده و اکبر رنجبرزاده به...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:46
یک عضو کمیسیون امنیت ملی:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از خریداران سنتی نفت ایران در برابر اقدام آمریکا در لغو معافیت‌های خرید نفت ایران مقاومت کرده‌اند، گفت: این اقدام آمریکا قابل تحقق نخواهد بود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، دقایقی پیش جلسه عصر امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد. دستور کار این جلسه مجلس به شرح زیر است: ۱- ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد طرح تقویت جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلام...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:31
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان در واکنش به تصمیم دولت ترامپ مبنی بر لغو معافیت‌های نفتی ایران برای ۸ کشور، در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «تشدید تروریسم اقتصادی علیه مردم ایران نشانگر استیصال و دستپاچگی رژیم آمریکا و شک...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:24
سخنگوی جدید قوه قضاییه:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی جدید قوه قضاییه گفت خطاب به خبرنگاران گفت: اهمیت کار رسانه و سختی کارتان بر ما محرز است و ما هم در دستگاه قضایی بسیار تلاش کردیم تا سختی قضاوت را به اثبات برسانیم ولی موفق نشدیم.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:13
«خبرگزاری ایسنا» اولین نشست خبری سخنگوی جدید قوه قضاییه آغاز شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:05
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست سفارت جمهوری اسلامی افغانستان در کشورمان در جریان سفر به قم، با تعدادی از مراجع تقلید و علمای عظام دیدار و گفت‌وگو کرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 14:04
دفتر حافظ منافع ایران درقاهره :
«خبرگزاری ایسنا» دفتر حافظ منافع ایران در مصر، تاکید کرد: چندجانبه گرایی و دیپلماسی برای صلح ،توسط آمریکا ، رژیم صهیونیستی و چند متحد ماجراجوی آن در حال قربانی شدن است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 13:20
رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان:
«خبرگزاری ایسنا» رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: هیچ واحد تولیدی در استان نباید تعطیل شود و بانکها تعامل و همکاری بیشتری با این واحدها داشته باشند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 13:19
یک منبع عراقی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل استراتژیک عراقی از سفر نخست وزیر این کشور به واشنگتن در هفته آینده به منظور گفت‌وگو در رابطه با تمدید معافیت‌های نفتی از تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 13:15
«خبرگزاری ایسنا» هیأت عالیرتبه مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست غلامعلی حداد عادل برای تقویت مناسبات راهبردی و شرکت در دومین اجلاس جهانی طرح « یک کمربند، یک جاده» به چین سفر کرده بود، در نشست بررسی همکاری های مشترک با حضور هیأت نمایندگی حزب حاکم چین شرکت ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 13:14
«خبرگزاری ایسنا» ششمین جلسه رسیدگی به پرونده مدیر عامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و 13 متهم دیگر این پرونده برگزار شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 12:30
یک منبع نزدیک به دولت عراق:
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع نزدیک به دولت عراق اعلام کرد که تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر لغو معافیت‌های نفتی ۸ کشور از تحریم‌های ایران به هیچ وجه عراق را شامل نمی‌شود زیرا این تحریم‌ها تنها مختص به واردات نفت خام است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 12:22
«خبرگزاری ایسنا» نشریه تایم در گزارشی تحلیلی درباره عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران نوشت که این اقدام با ایجاد مشکلاتی در کشورهایی همچون ترکیه، چین و عراق می‌تواند نتیجه معکوس داشته باشد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بیانیه 251 نفر از نمایندگان مجلس در حمایت از انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را قرائت کرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 12:21
«خبرگزاری ایسنا» ۱۶۲ نماینده مجلس در بیانیه‌ای از برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم تقدیر و تشکر کردند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:46
در واکنش به عدم تمدید معافیت های نفتی
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون انرژی پارلمان عراق در واکنش به عدم تمدید معافیت های نفتی از سوی آمریکا گفت: واشنگتن باید بداند که عراق با ایران روابطی تجاری، اقتصادی، جغرافیایی و امنیتی دارد و از انرژی ایران بی نیاز نیست.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:46
با تصویب مجلس
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس وزارت خارجه را موظف کردند که برای تعطیلی پایگاه‌های آمریکایی در منطقه تلاش کند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:42
با تصویب مجلس؛
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس تصمیم نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که به هر نحو از تصمیم و اقدامات ایالات متحده آمریکا تبعیت می‌کنند و از ارائه خدمات به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خودداری کنند مجرم محسوب شده و مستوجب مجازات تعزیری درجه ۵ ت...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:40
رئیس کمیسیون اصل ۹۰:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که پرونده دانشجویان پیراپزشکی دانشگاه آزاد به دستگاه قضائی ارجاع شده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:39
«خبرگزاری ایسنا» سفیر قزاقستان در ایران گفت: پرواز مستقیم شرکت هوایی پویا از گرگان به مقصد اکتائو که نزدیکترین بندر قزاقستان است، در آینده نزدیک انجام می گیرد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 11:03
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس با پیشنهادی مخالفت کردند که در آن به دنبال اختصاص سهم برای اهل سنت در فهرست‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی بود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:56
مدیرکل تعزیرات حکومتی زنجان:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از اجرای حکم ۱.۱ میلیارد ریالی عامل قاچاق گردو خبر داد و گفت: جریمه نقدی تعیین شده وصول و پرونده مختومه شده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:52
رئیس کل دادگستری فارس اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل دادگستری فارس با تاکید بر پیگیری مشکلات حقوقی فعالان بخش تولید در راستای تحقق رونق تولید، تاکید کرد که حمایت از فعالیت‌های اقتصادی سالم، بخشی از رسالت اصلی دستگاه قضایی را شامل می‌شود.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:51
«خبرگزاری ایسنا» محسن رضایی در پیامی انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه را تبریک گفت.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:50
«خبرگزاری ایسنا» وزیر صنعت و تجارت ژاپن گفته است که این کشور در پی تصمیم آمریکا برای عدم تمدید معافیت‌های تحریم‌های نفتی ایران، از ذخایر ملی نفت خود بهره‌برداری نخواهد کرد و اخیرا اتکای خود را به تامین نفت خام ایران کاهش داده است.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:11
با تصویب مجلس
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای شرایط شمارش و تجمیع آرای نامزدهای انتخابات مجلس به صورت استانی را تعیین کردند.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 10:05
حداد عادل در دیدار وزیر اموربین الملل حزب حاکم چین عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران بر خلاف برخی کشورهای نفت خیز، تحت سلطه آمریکا نبوده و اراده‌ای مستقل و مطابق با منافع ملت خود دارد؛ بنابراین با چنین موقعیتی می‌تواند به رشد چین که امروز در حال گسترش است، کمک کند و برای توسعه اقتصاد ...
سه شنبه 03 اردیبهشت - 09:59
رئیس کل دادگستری گلستان:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه به دنبال آسیب شناسی حادثه سیل هستیم، گفت: درست است که باران به میزان زیادی بوده، اما اگر مدیریت صورت می گرفت، آسیب سیل کمتر می شد.
سه شنبه 03 اردیبهشت - 09:45
«خبرگزاری ایسنا» ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات مدیرعامل سابق شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر آن، صبح امروز (دوشنبه) دوم اردیبهشت ماه در شعبه سوم دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مسعودی مقام آغاز شد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است