مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


سه شنبه 28 خرداد - 05:00
/بررسی علت قانون‌شکنی یا ناهنجاری در جامعه/
«خبرگزاری ایسنا» یک وکیل دادگستری گفت: اگر می‌خواهیم قوانین و مقررات به نحو احسن از سوی آحاد جامعه رعایت شوند، فقط از طریق اشکال یا ابزار اجبارآمیز نمی‌توانیم این کار را کنیم، بلکه باید بستر فرهنگی و اخلاقی جامعه را فراهم کنیم.
سه شنبه 28 خرداد - 04:00
/قانون رسیدگی به دارایی‌های مقامات/
«خبرگزاری ایسنا» یک فعال سیاسی گفت: اجرای قانون رسیدگی به دارایی‌های مقامات و مسئولان اقدام خوبی است اما محرمانه بودن اطلاعات و امکان دورزدن قانون از نقاط ضعف آن است.
سه شنبه 28 خرداد - 03:00
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل بین‌الملل، اظهار کرد:سطح فشارهای آمریکا در حوزه تحریم‌های اقتصادی ایران به سقف خود نزدیک شده است و با توجه به اینکه این فشارها دیگر چندان نمی‌تواند خواسته‌های واشنگتن را برآورده کند، پیش بینی می‌شود که آنها به سمت اعمال مکا...
سه شنبه 28 خرداد - 02:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دفتر صداوسیما در لندن، حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس گفت: آمریکا نمی تواند ایران را به زور وادار به ورود به هیچ مذاکره ای کند و آنچه آمریکا انجام می دهد تروریسم اقتصادی است. آنچه از آمریکا می خواهیم این است که ی...
سه شنبه 28 خرداد - 02:00
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند کاهشی نرخ دلار در بازار ارز گفت که با از بین رفتن اثرات روانی قیمت دلار به سمت واقعی شدن پیش می‌رود.
سه شنبه 28 خرداد - 00:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، سعید جلیلی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما افزود: با اراده‌ای که در دفاع مقدس از خودمان نشان دادیم می‌توانیم در برابر فشار اقتصادی امریکا هم مقاومت کنیم. وی گفت: آمریکا می‌داند گزینه نظامی هیچ مزی...
سه شنبه 28 خرداد - 00:06
رئیس سازمان اداری و استخدامی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از همسان‌سازی حقوق کارکنان قراردادی و پیمانی خبر داد.
دوشنبه 27 خرداد - 23:09
رییس پیشین دفتر نمایندگی ایران در مصر:
«خبرگزاری ایسنا» رییس پیشین دفتر نمایندگی ایران در مصر تاکید کرد که این آمریکا و عربستان سعودی بودند که از پشت به مرسی خنجر زدند و شرایط سرنگونی حکومتش را فراهم کردند.
دوشنبه 27 خرداد - 22:49
«خبرگزاری ایسنا» رحمانی فضلی تصریح کرد: رویکرد اصلی ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور این است که از برخی از نوسانات در حوزه های اقتصادی که به دلایل مختلف امکان وقوع دارد، پیش گیری کند که الحمدا... روند کار ستاد در این زمینه موفق بوده است
دوشنبه 27 خرداد - 21:55
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع خلبانان و کارکنان پایگاه برادران شهید دلحامد چابهار گفت: کارنامه درخشان نیروی هوایی در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن با حضور بزرگمردانی ه...
دوشنبه 27 خرداد - 20:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله احمد خاتمی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در پایان جلسه هیئت رئیسه خبرگان، برنامه‌های نشست هیئت رئیسه را تشریح کرد. آیت الله خاتمی گفت: در جلسه امروز موضوعات مختلفی مطرح شد. اولین موضوع اینکه رسالت مجلس خبرگان ر...
دوشنبه 27 خرداد - 20:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، علی ربیعی سخنگوی دولت پس از جلسه امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران گفت: عملکرد سال ۹۷ و نقاط ضعفی که اثربخشی برخی طرح‌ها را کاهش داده و سبب شده است به نتایج پیش بینی شده نرسیم در جلسه امرو...
دوشنبه 27 خرداد - 19:40
«خبرگزاری ایسنا» نمیانده مردم کلات و مشهد در مجلس گفت: آقایان از منطقه سیل‌زده کلات بازدید کردند اما هیچ‌کدام از قول‌هایشان عملی نشده است.
دوشنبه 27 خرداد - 19:31
موگرینی:
«خبرگزاری ایسنا» سرویس اقدامات خارجه اروپا به نقل از مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا نوشت که این اتحادیه به پایبندی ایران به توافق هسته‌ای امیدوار است.
دوشنبه 27 خرداد - 19:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه ۲۷ خرداد) با بشیر الحداد نائب رییس مجلس نمایندگان عراق دیدار و گفت وگو کرد. لاریجانی در ابتدای این نشست با بیان اینکه ایران از ابتدای تشکیل عراق جدید در...
دوشنبه 27 خرداد - 19:26
برای افتتاح چند طرح مهم صنعتی و عمرانی؛
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چند طرح مهم صنعتی و عمرانی، فردا (سه شنبه) به استان زنجان سفر می‌کند.
دوشنبه 27 خرداد - 19:24
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم بروجرد در مجلس خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: چه وقت می‌خواهید وعده‌های خود را یکبار برای همیشه اجرایی کنید؟
دوشنبه 27 خرداد - 19:21
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: حقوق‌های ابلاغی دولت به نفع محرومان نیست.
دوشنبه 27 خرداد - 19:16
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد از حجم بالا و گسترده آتش سوزی جنگلها و مراتع "دشتک دیل" گچساران خبرداد.
دوشنبه 27 خرداد - 19:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، سرلشکر موسوی در این دیدار با اشاره به اهمیت توجه مربیان و اساتید یکان‌های آموزشی ارتش به ارتقای سطح دانش و مهارت‌های دفاعی مورد نیاز نیروهای مسلح، گفت: بهره گیری از روش‌های نوین آموزشی همگام با پیشرفت...
دوشنبه 27 خرداد - 19:08
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم بندر ماهشهر و امیدیه در مجلس اظهار کرد: مدیرانی که در اتاق‌های شیشه‌ای با ثروت‌های منطقه ما دچار تصمیم غلط می‌شوند هم در حق مردم ظلم می‌کنند و هم مسئولیت اجتماعی خود را نادیده می‌گیرند.
دوشنبه 27 خرداد - 18:52
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت: آبرسانی به مناطق زلزله‌زده دچار مشکل است و آب سالم در این مناطق نیست.
دوشنبه 27 خرداد - 18:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اظهارات محمد بن سلمان در ایراد اتهام به جمهوری اسلامی ایران در حوزه های مختلف را ادامه روش ناصواب گذشته و فرار از مشکلاتی دانست که سیاست های غلط عربستان در منطقه به همر...
دوشنبه 27 خرداد - 18:42
شاعری:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر کشاورزی گفت: از وزارت جهاد کشاورزی درخواست دارم به پرداخت مطالبات گندمکاران و کشاورزانی که به دلیل سیل دچار خسارت شده‌اند هر چه سریعتر رسیدگی کند.
دوشنبه 27 خرداد - 18:35
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از شرکت‌های خودروساز، بدون تاریخ، خودروها را پیش فروش می‌کند تاکید کرد: به این موضوع رسیدگی شود.
دوشنبه 27 خرداد - 18:33
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه ایندیپندنت گزارش داد: وزیران امورخارجه اتحادیه اروپا از اتهامات آمریکا مبنی بر دست داشتن ایران در حادثه دریای عمان متقاعد نشده‌اند و خواستار تحقیقات مستقل درباره آن هستند.
دوشنبه 27 خرداد - 18:32
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اهواز در مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: در نتیجه سیل اخیر، روی رودخانه کارون جزایری تشکیل شده است که کار کشاورزان را سخت می‌کند. لایروبی این رودخانه بسیار ضروری است.
دوشنبه 27 خرداد - 18:27
«خبرگزاری ایسنا» نمیانده مردم رودبار در مجلس اظهار داشت: منابع طبیعی به جای حفاظت از جنگل و مرتع با عدم مدیریت، گرفتاری و دردسر فراوانی در این شهرستان ایجاد کرده است.
دوشنبه 27 خرداد - 18:24
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوا و سازمان‌های مختلف توقع دارند بر وفق مراد آنها تصمیم بگیریم بیان کرد: اما در مقابل آنها نیز باید به ما اعتماد کنند و در برابر انتقاد ما موضع غلط اتخاذ نکنند.
دوشنبه 27 خرداد - 18:22
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه چرا باید از روسیه گوشت وارد کنیم؟ گفت: از دامدارهای منطقه حوزه انتخابیه بازدید کردم، دامداران در ییلاقات می‌گویند ما در این شرایط حاضریم گوشت کشور را تامین کنیم تا شما گوشت وارد ن...
دوشنبه 27 خرداد - 18:21
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اظهارات محمد بن سلمان در ایراد اتهام به جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف را "ادامه روش ناصواب گذشته" و فرار از مشکلاتی دانست که "سیاست‌های غلط عربستان در منطقه به همراه آورده است."
دوشنبه 27 خرداد - 18:19
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم ارومیه در تذکری از میزبانی مردم ارومیه در برگزاری مسابقات والیبال و از تمامی نهادهای فعال در این زمینه قدردانی کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 18:06
«خبرگزاری ایسنا» نحست‌وزیر رژیم صهیونیستی به سخنان امروز سخنگوی سازمان انرژی اتمی در رابطه با افزایش غنی‌سازی اورانیم و کاهش تعهدات برجامی ایران واکنش نشان داد.
دوشنبه 27 خرداد - 18:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه نوبت عصر روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده محلات در تذکر شفاهی، گفت: یکی از شرکت‌های خودروسازی اقدام به پیش فروش خودرو بدون تاریخ می‌کند تا امروز که به مردم تاریخ می‌دادند، مردم را توپ ...
دوشنبه 27 خرداد - 17:57
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم خدابنده در مجلس خطاب به وزیر نیرو گفت: اکثر مردم خدابنده کشاورز هستند. با از بین بردن و مسدود کردن چاه‌های دستی مردم، جز نارضایتی چیزی حاصل نشده است.
دوشنبه 27 خرداد - 17:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در جلسه علنی عصر امروز مجلس در تذکری شفاهی اظهار داشت: متأسفانه لایحه حمایت از معلولان علی‌رغم ابلاغ، اجرایی نمی‌شود. وی افزود: بسیاری از معلولان مدام به فراکسیون حمایت از معلولان مراجعه می‌کنند و خ...
دوشنبه 27 خرداد - 17:48
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم نیریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران بی‌آبی نیریز گفت: میان آنان که آب بر تشنگان بستند و آنان که بی توجه به انتقال آب هستند چه تفاوتی وجود دارد؟
دوشنبه 27 خرداد - 17:46
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش :
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: یاری خداوند، بصیرت مردم و هوشیاری نیروهای مسلح، نقشه دشمنان را بی‌اثر و خواب دشمنان در منطقه را به رویایی تعبیر ناپذیر تبدیل می‌کند.
دوشنبه 27 خرداد - 17:43
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شهرضا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اعتباری بنیاد شهید گفت: به دلیل عدم تخصیص بودجه به بنیاد شهید و امور ایثارگران مشکلات جدی برای جانبازان و خانواده شهدا و ایثارگران در خصوص دارو و درمان ایجاد شده است.
دوشنبه 27 خرداد - 17:42
ادامه مواضع متناقض مقامات آمریکا
«خبرگزاری ایسنا» مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت‌وگویی اختصاصی از آمادگی ایالات متحده برای مذاکره با ایران سخن گفت.
دوشنبه 27 خرداد - 17:40
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم چالوس در مجلس ضمن انتقاد از وجود فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شهرهای کوچک گفت: فروشگاه‌های زنجیره‌ای ممکن است برای تهران ۱۵ میلیونی مشکل خاصی به وجود نیاورد اما برای بازاریان شهرهای کوچکی مثل نوشهر، چالوس و کلاردشت مشکل به وجود آور...
دوشنبه 27 خرداد - 17:37
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اتحادیه عرب با اشاره به این که گفتوگوی مستقیم بهترین و کوتاه‌ترین راه برای حل معضلات و مشکلات است و منافع همگان را محقق می کند گفت: در پرداختن به مساله روابط میان کشورهای عربی و همسایگان دیر اقدام کردیم و گفتوگو با ایران و ترکیه به ی...
دوشنبه 27 خرداد - 17:37
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تعیین تکلیف وضعیت مدیریت سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 17:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در جلسه نوبت عصر روز دوشنبه مجلس در تذکر شفاهی، گفت: طبق اساسنامه سازمان تامین اجتماعی، وزیر رفاه می‌تواند تنها طی شش ماه برای سازمان تامین اجتماعی سرپرست معرفی کند. وی افزود: بر این...
دوشنبه 27 خرداد - 17:19
معاون اول رییس جمهور:
«خبرگزاری ایسنا» جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
دوشنبه 27 خرداد - 17:16
با اشاره به پیشنهاد مذاکره ترامپ
«خبرگزاری ایسنا» یک رسانه عربی با اشاره به پاسخ قاطع مقام معظم رهبری در رد مذاکره با واشنگتن و همچنین با اشاره به جنایت های آمریکا در منطقه نوشت: بعد از این همه جنایت مذاکره چه معنایی دارد.
دوشنبه 27 خرداد - 17:04
شمخانی خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان از کشف "شبکه گسترده عملیات سایبری تهاجمی علیه ایران" خبر داد و گفت: بزودی مستندات ازطریق وزارت اطلاعات منتشر می‌شود.
دوشنبه 27 خرداد - 16:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه نوبت عصر دوشنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در حال جمع کردن امضا برای بیانیه‌ای در تشکر و قدردانی از مواضع رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن و در مقابله با زیاده خواهی...
دوشنبه 27 خرداد - 16:53
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی نخست وزیر انگلیس در واکنش به اظهارات بهروز کمالوندی گفت که اگر ایران دست از پایبندی به برجام بردارد، لندن تمام گزینه‌های موجود برای خود را بررسی خواهد کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 16:48
«خبرگزاری ایسنا» برخی از مقامات کشورهای اروپا از اتهامات اخیر آمریکا علیه ایران در ارتباط با حوادث پنچ شنبه گذشته در دریای عمان حمایت نکردند و خواستار انجام تحقیقات بیشتری در این زمینه شدند .
دوشنبه 27 خرداد - 16:48
سخنگوی قوه قضاییه خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی قوه قضائیه با تشریح جزئیات مضروب و به قتل رسیدن مرحوم علیرضا شیرمحمدعلی، از دستور رئیس قوه قضائیه به سازمان زندان‌ها و دادستانی کل کشور برای بررسی قصور احتمالی مأموران خبر داد.
دوشنبه 27 خرداد - 16:45
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 16:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. اسحاق جهانگیری ضمن تبیین شرایط اقتصادی کشور در مقطع کنونی، بر اهمیت بهره گیری از سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی برای عبور از این برهه...
دوشنبه 27 خرداد - 16:34
رئیس‌کل دادگستری استان زنجان:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با بیان اینکه رفتارهای پرخطر اجتماعی روند رو به رشدی دارد، گفت: در سه ماهه نخست امسال ۱۸۱۱ نفر آسیب دیده در بخش خشونت و نزاع دسته‌جمعی را شاهد بودیم که عدد قابل توجهی بوده و باید به آن توجه ویژه کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 16:32
با تصویب مجلس
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس تصویب کردند که صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور تشکیل شود.
دوشنبه 27 خرداد - 16:10
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه آلمان از ایران خواست تا به تعهداتش در توافق هسته‌ای پایبند بماند.
دوشنبه 27 خرداد - 16:09
«خبرگزاری ایسنا» روابط عمومی سازمان زندان‌ها در پی وقوع حادثه ضرب و جرح یکی از زندانیان در مجتمع ندامتگاهی تهران بزرگ در تاریخ ۲۰ خرداد سال جاری توسط ۲ تن از زندانیان و فوت این زندانی اطلاعیه‌ا‌ی صادر کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 16:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در پایان نشست دبیران حزب اظهار داشت: خصومت ورزی آمریکا بویژه شخص ترامپ، هیچ جایی برای «مذاکره» و «میانجی‌گری» و «واسطه گری» نگذاشته است. سخنان صریح مقام معظم رهبری در دیدار نخست وزیر ژ...
دوشنبه 27 خرداد - 16:07
سرلشکر باقری:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستادکل نیروهای مسلح با اشاره به حوادث اخیر در خلیج فارس،‌گفت: جمهوری اسلامی ایران چنانچه اراده‌ای مبنی بر جلوگیری از صدور نفت از خلیج فارس را داشته باشد، به دلیل قدرتمندی کشور و نیروهای مسلح ،آن اراده را به طور کامل محقق و به طور علنی ...
دوشنبه 27 خرداد - 16:05
رئیس کل دادگستری گلستان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل دادگستری گلستان گفت: وقت رسیدگی به پرونده پرهام آزادشهر به زودی تعیین می‌شود.
دوشنبه 27 خرداد - 16:05
با تصویب مجلس
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس در مصوبه ای ضمن تعیین وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در حوزه ورزش، بر ایجاد فرصت های عادلانه برای گسترش ورزش بانوان و معلولان تاکید کردند.
دوشنبه 27 خرداد - 15:59
«خبرگزاری ایسنا» مشاور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با بیان اینکه سیاست دولت آمریکا درقبال ایران کاملاً تحت تأثیر جان بولتون است، گفت که ایران حق دارد تهدید به خروج از برجام کند.
دوشنبه 27 خرداد - 15:46
«خبرگزاری مهر»
دوشنبه 27 خرداد - 15:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه همایش تجلیل از فرماندهان حوزه تربیت و آموزش نیروهای مسلح در دانشگاه امام حسین (ع) با بیان اینکه بارها اعلام کرده ایم که امنیت تنگه هرمز و خلیج فارس مانند امنیت کشورمان برای م...
دوشنبه 27 خرداد - 15:37
در واکنش به سخنان کمالوندی
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کاخ کرملین در واکنش به سخنان امروز سخنگوی سازمان انرژی اتمی، اعلام کرد که ایران تاکنون به تعهدات برجامی خود پایبند بوده است.
دوشنبه 27 خرداد - 15:30
«خبرگزاری ایسنا» درحالی که برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند انگلیس پس از حوادث اخیر در دریای عمان اعزام 100 نیروی ویژه به خلیج فارس را در دستور کار قرار داده، سخنگوی وزارت دفاع این کشور در گفت‌وگو با یک رسانه عربی این خبر را تکذیب کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 15:19
رئیس قوه قضائیه:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه از بررسی مصادیقی که مردم به واسطه آنها به دستگاه قضائی مراجعه می‌کنند می‌توان به موضوعات و مشکلاتی دست یافت که نیازمند برطرف ساختن از طریق دولت، مجلس و قوه قضائیه است، بر ضرورت توسعه ارائه خدمات مشاوره حقوقی به...
دوشنبه 27 خرداد - 14:57
در گزیده اخبار سیاسی ۲۷ خرداد بخوانید؛
«خبرگزاری ایسنا» پیشنهاد سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ به سایپا و ایران خودرو/ لزوم بازدید اعضای کمیسیون حقوقی از زندان فشافویه/ موانع تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در ایران/ اعلام آمادگی شورای نگهبان آماده برگزاری انتخابات در بعد نظارتی/ بازگشت مشایی به اوین/ نهمین...
دوشنبه 27 خرداد - 14:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه روز گذشته هیئت رئیسه اظهار داشت: در آن جلسه قرار بر این شد که ماده ۲۳۵ آئین نامه داخلی مجلس را اجرایی کنیم که بر اساس این ماده، رئیس جمهور و وزرای دولت در مر...
دوشنبه 27 خرداد - 14:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز کشور در جنگ اقتصادی قرار دارد، گفت: وظیفه مجلس این است که از اهرم نظارتی در جهت کنترل و نظارت قیمت‌ها و عرضه تولیدات داخلی و کیفیت آنها استفاده کند.
دوشنبه 27 خرداد - 14:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام روحانی روز دوشنبه هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید چین در تهران با اشاره به روابط بلند مدت و راهبردی ایران و چین، بر ضرورت تسریع در اجرای توافقات بین دو کشور تاکید کرد و اظ...
دوشنبه 27 خرداد - 14:26
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست‌جمهوری، سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران در یونان، اندونزی و الجزایر، پیش از عزیمت به محل مأموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند. حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در این دیدار، برای مو...
دوشنبه 27 خرداد - 14:24
روحانی هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید چین در تهران:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور با اشاره به روابط بلند مدت و راهبردی ایران و چین، بر ضرورت تسریع در اجرای توافقات بین دو کشور تاکید کرد و اظهارداشت: همکاری های تهران -پکن محدود به هیچ حوزه ای نیست و جمهوری اسلامی ایران آمادگی دارد روابط دو کشور را در همه حوزه ه...
دوشنبه 27 خرداد - 14:23
رییس دادگستری یزد:
«خبرگزاری ایسنا» رییس کل دادگستری استان یزد گفت: هفته قوه قضاییه، فرصتی برای تجلی عملکرد دستگاه قضایی و مجال ارتباط بیشتر و خدمت مضاعف به مردم است.
دوشنبه 27 خرداد - 14:21
«خبرگزاری ایسنا» سفیران جدید جمهوری اسلامی ایران در یونان ، اندونزی و الجزایر ،پیش از عزیمت به محل ماموریت خود با رئیس جمهور دیدار و گفت وگو کردند.
دوشنبه 27 خرداد - 14:19
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمان از جریمه ۶ میلیاردی عامل قاچاق سوخت خبر داد و گفت: از یک دستگاه خودرو تانکر نفت‌کش ۲۸ هزار لیتر نفت گاز کشف شد.
دوشنبه 27 خرداد - 14:17
رئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید فرانسه در تهران:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور با بیان اینکه اراده ایران تقویت روابط صمیمی با فرانسه در همه عرصه ها و بویژه اقتصادی است، تاکید کرد: نباید اجازه داد هیچ عاملی مانع گسترش روابط و همکاری های مشترک تهران – پاریس شود.
دوشنبه 27 خرداد - 14:14
معاون وزیر کشور خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون هماهنگی اقتصادی و توسعه مناطق وزارت کشور گفت: ارتقای همکاری های ایران و روسیه میتواند فرصت خوبی برای خنثی سازی تحریم های آمریکا باشد.
دوشنبه 27 خرداد - 14:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه هنگام دریافت استوار نامه سفیر جدید لهستان در تهران، اظهارداشت: در مقاطع بسیار حساس تاریخی، ایران همواره علاقه خود را به مردم لهستان نشان داده است، دو ملت در طول قرنها روابط نزدیک و صمیمانه ای د...
دوشنبه 27 خرداد - 14:00
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از جریمه ۳ میلیاردی عامل قاچاق شیشه، کفش و دمپایی خبر داد.
دوشنبه 27 خرداد - 13:53
رئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید تاجیکستان درتهران:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور با تاکید بر اشتراکات تاریخی، زبان مشترک، فرهنگی، زبانی و مذهبی دو ملت ایران و تاجیکستان، تصریح کرد: روابط دو کشور ریشه در فرهنگ و ادبیات تاریخی دو ملت دارد و باید از این فرصت فوق العاده برای توسعه و ارتقای روابط در همه زمینه ها ا...
دوشنبه 27 خرداد - 13:51
«خبرگزاری ایسنا» سوالات نمایندگان از وزیر ارتباطات/ تبریک «لاریجانی» به تیم ملی والیبال ایران/ کارت زرد مجلس به آذری جهرمی/ درخواست نمایندگان از رییس جمهور برای صرف‌نظر از تشکیل وزارت بازرگانی و ...از جمله مهمترین اخبار امروز (دو شنبه) ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ مجلس شو...
دوشنبه 27 خرداد - 13:36
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: با چند برابر شدن توطئه‌های دشمنان، مشهود است که دست‌هایی در کار است تا مظاهر فساد را به‌خصوص در شهر مقدس قم، ترویج کنند.
دوشنبه 27 خرداد - 13:28
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انتشار مطلبی در یکی از روزنامه‌های کشور گفت: در این روزنامه به یکی از ائمه های جمعه توهین شده است نباید اجازه داد با روحانیت و سادات در جامعه برخورد نامناسبی صورت گیرد.
دوشنبه 27 خرداد - 13:23
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موضع اخیر انگلستان در خصوص حریق نفتکش‌ها گفت: قطعاً مخالفان روابط دیپلماتیک در منطقه هنگام زمان ملاقات نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب این کار را انجام دادند.
دوشنبه 27 خرداد - 13:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس فرهادیه در خصوص آخرین وضعیت اصلاح قانون پیش فروش ساختمان، گفت: قانون پیش فروش ساختمان در کمیسیون عمران بررسی شده و به کمیسیون اصلی بررسی قانون که کمیسیون قضائی است، رفته است. وی افزود: در جل...
دوشنبه 27 خرداد - 13:10
در بیانیه مجلس تاکید شد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت اکثریت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از رییس‌جمهور خواستند از تشکیل وزارت بازرگانی به دلیل بی‌اثر بودن در کنترل بازار به ویژه بازار کالاهای اساسی صرف نظر کند و به جای آن ارز 4200 تومانی را ...
دوشنبه 27 خرداد - 13:08
رئیس‌کل دادگستری قزوین:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌کل دادگستری استان قزوین با اعلام اینکه سال گذشته حدود ۲۶۰ هزار پرونده در استان تشکیل شد، گفت: تشکیل این حجم پرونده در استان به دلیل شکل‌گیری ناصحیح روابط در جامعه است ازاین‌رو باید تلاش کنیم که روابط افراد بر مبنای علم، دانش، فهم، منطق...
دوشنبه 27 خرداد - 13:08
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که هزار نفر از بازنشستگان که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می‌شوند هنوز از مسئولیت خود کناره گیری نکردند، تاکید کرد: این قانون آن طور که ما انتظار داشتیم اجرایی نمی‌شود.
دوشنبه 27 خرداد - 13:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی نوبت صبح روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی، نامه‌ای با امضا اکثر نمایندگان مجلس خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در انتقاد از تلاش‌های دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی قرائت شد. متن کامل این نامه به شرح زیر...
دوشنبه 27 خرداد - 12:55
«خبرگزاری ایسنا» دبیر شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات در بعد نظارتی آمادگی دارد و مدیران دولتی نیز باید در جهت اجرای قانون تلاش کنند.
دوشنبه 27 خرداد - 12:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی نوبت صبح روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در تذکری گفت: روزنامه همدلی روز گذشته در صفحه اول خود عنوان و عکسی را منتشر کرد که توهین به یکی از ائمه جمعه است. وی افزود: فردی که عکسی او م...
دوشنبه 27 خرداد - 12:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی نوبت صبح روز دوشنبه مجلس، مصطفی کواکبیان نماینده تهران در تذکری گفت: دولت انگلستان این روزها حیثیت خود را به باد داده و با حمایت از آمریکا می‌گوید ایران نفتکش‌های خلیج فارس را به آتش کشیده است. وی گفت: به عنو...
دوشنبه 27 خرداد - 12:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز، طی بیانیه‌ای از پیروزی‌ها و توفیقات والیبالیست‌های کشورمان در مسابقات لیگ جهانی تقدیر و تشکر کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است: تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در صدر ...
دوشنبه 27 خرداد - 12:29
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کارت زرد دادند.
دوشنبه 27 خرداد - 12:27
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که ایران ۶ تیر از سقف ۳۰۰ کیلو گرم اورانیوم غنی شده که پیش‌تر تعیین شده بود، عبور خواهد کرد.
دوشنبه 27 خرداد - 12:17
رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری:
«خبرگزاری ایسنا» رییس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری (اسکودا) جامعه حقوقی به اظهارنظر علی مطهری مبنی بر اینکه برخی مواد قانون آیین دادرسی کیفری بدون اینکه به صحن مجلس بیایند به عنوان قانون ابلاغ شده‌اند، واکنش نشان داد.
دوشنبه 27 خرداد - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تنکابن در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه موجب اعتراض مردم است تبعیض، بی عدالتی در توزیع ثروت ملی، امکانات، خدمات و بی توجهی به مزیت‌های طبیعی مناطق مختلف است.
دوشنبه 27 خرداد - 11:51
«خبرگزاری ایسنا» شبکه المیادین با تاکید بر عدم دست داشتن ایران در حوادث دریای عمان و بندر فجیره نوشت: پمپئو ایران و هم پیمانانش را متهم می‌کند اما او فراموش کرده است که ایران هیچ یک از عملیات علیه کشتی‌ها و نفتکش‌ها در خلیج فارس که تعداد آنها تقریباً به ۲۰۰...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است