مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، زهرا سعیدی مبارکه در خصوص جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:اعضای کمیسیون اقتصادی موادی دیگر از طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران را مورد بررسی قرار دادند. سخنگوی کمیسیون اقتصاد...
سه شنبه 03 مهر - 19:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، روح الله بابایی صالح در تشریح نشست امروز ( سه شنبه 3 مهر ) کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: در نشست امروز لایحه تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به وزارتخانه رفاه و تامین اجتماعی و کار و تعاون با حضور رییس ساز...
سه شنبه 03 مهر - 19:13
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی، سخنگوی شورای عالی امنیت ملی ابراز امیدواری کرد که نشست یک روزه دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه بتواند با دستیابی به اهداف تعیین شده زمینه ساز کاهش چالش های امنیتی و بازگشت صلح و ...
سه شنبه 03 مهر - 19:06
جهت رای‌گیری مجلس؛
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ارجاع لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) به هیات رئیسه مجلس برای بررسی در صحن علنی خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 18:59
«همشهری آنلاین» رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران در دیدار با نخبگان و صاحب نظران سیاست خارجی آمریکا، گفـت: خروج آمریکا از برجام فرصت‌سوزی بزرگ در تاریخ روابط دو کشور است.
سه شنبه 03 مهر - 18:59
با اشاره به برگزاری نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: در نشست یک روزه دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه در تهران ساز و کارهای همکاری مشترک برای مقابله با تروریسم و جلوگیری از گسترش آن به حوزه آسیای مرکزی با تاکید بر افغانستان مورد بحث و بررسی قرار می‌گیر...
سه شنبه 03 مهر - 18:58
«همشهری آنلاین» رئیس جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان گفت که ملاقات با طرف آمریکایی زمانی صورت می‌گیرد که به نفع دو کشور و ملت باشد.
سه شنبه 03 مهر - 18:51
«خبرگزاری ایسنا» نقل قول‌ اخیر از رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس درباره «اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی» اشتباه منتشر شده است.
سه شنبه 03 مهر - 18:47
ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل مطرح کرد؛
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در راستای سیاست‌های خصمانه کاخ سفید اظهار کرد: من از تمام کشورها می‌خواهم که ایران را منزوی کنند.
سه شنبه 03 مهر - 18:34
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت،‌ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه) در دیدار با رامیل اسوب اف وزیر کشور جمهوری آذربایجان، اظهار داشت: خوشبختانه روابط ایران و آذربایجان رو به توسعه است و سفر این هیات از جمهوری آذربایجان به ا...

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:46
«همشهری آنلاین» بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از افزایش بهای ۹ گروه کالای اساسی در شهریور ماه خبر داد که در صدر آن، رشد قیمت سبزی‌های تازه با ۱۳.۳ درصد قرار داشت. در این مدت میوه‌های تازه ۳.۳ درصد و گوشت مرغ ۱۷ درصد ارزان شد.
سه شنبه 03 مهر - 19:46
«همشهری آنلاین» علی ابراهیمی -روزنامه‌نگار:عبور روزانه ۴۰ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل قاچاق از مرزها شرایطی را رقم زده تا سیاستگذاران بخش انرژی بر احیا و استفاده از ظرفیت کارت‌های هوشمند سوخت برای رصد و پایش میزان مصرف و مقابله با قاچاق سوخت تأکید کنند.
سه شنبه 03 مهر - 18:31
«همشهری آنلاین» کمیسیون اقتصادی مجلس سورای اسلامی مصوب کرد که واحد پول ایران ریال بماند.
سه شنبه 03 مهر - 17:40
«خبرگزاری ایسنا» گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: پیش فروش محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در روز اول برای کدملی یک، با تکمیل ظرفیت فروش امروز، به پایان رسید.
سه شنبه 03 مهر - 17:39
«همشهری آنلاین» احمد قلعه‌بانی - مدیرعامل اسبق شرکت ملی نفت ایران:رشد قاچاق سوخت و جست‌وجوی سازوکارهای مقابله با این پدیده، استفاده از کارت هوشمند سوخت را ضروری کرده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:17
«همشهری آنلاین» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : با چند رویکرد در دست اقدام از جمله ترخیص تدریجی گوشی‌های تلفن همراه از گمرک و انبارهای توقیف شده، انتظار کاهش قیمت این کالا در بازار را داریم.
سه شنبه 03 مهر - 16:00
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی انتقاد خود را از چندگانگی تصمیم‌گیری و وجود رانت در کشور اعلام کردند.
سه شنبه 03 مهر - 15:57
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی با اشاره به عرضه نفت خام در بورس جزییات برنامه‌ریزی بخش خصوصی برای صادرات نفت خام را اعلام کرد و گفت: بازار ما همان کشورهای آسیایی مانند چین و هند است.
سه شنبه 03 مهر - 15:48
مسرور خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ​مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به فعالیت ۲۰ واحد تولیدی و صادراتی پوشاک با اشتغالزایی بیش از۲۰۰ نفر و تجهیز و آماده سازی پنج واحد جدید تولیدی پوشاک، از تبدیل شدن این منطقه به قطب تولید پوشاک کشور خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 14:58
«خبرگزاری ایسنا» پس از آن که رئیس بانک مرکزی اروپا در سخنانی از برنامه‌های جدید این بانک برای افزایش نرخ تورم منطقه یورو پرده برداشت، ارزش یورو در برابر دلار به بالاترین سطح سه ماه اخیر رسید.

مهمترین اخبار ورزشی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:01
«خبرگزاری ایسنا» معاون پزشکی استقلال درباره وضعیت مصدومان این تیم توضیحاتی ارائه کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:36
رئیس شورای شهر تهران در بازدید از ورزشکاران اعزامی به بازی‌های پارآسیایی
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای شهر تهران امروز با حضور در محل فدراسیون جانبازان و معلولان و بازدید از اردوی وزنه‌برداران اعزامی به بازی‌های پارآسیایی گفت: امیدوارم که وزنه‌برداران بتوانند مدال‌های خود را در بازی‌های پارآسیایی حفظ و آن را ارتقا بدهند.
سه شنبه 03 مهر - 18:06
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی استقلال می‌گوید کار سختی در داربی دارند.
سه شنبه 03 مهر - 18:06
«خبرگزاری ایسنا» سرمربی استقلال می‌گوید تیمش می‌تواند از سد پرسپولیس بگذرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:01
«خبرگزاری ایسنا» کاپیتان استقلال می‌گوید نتیجه داربی را هیچ‌وقت پیش‌بینی نمی‌کند.
سه شنبه 03 مهر - 17:38
«همشهری آنلاین» مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: فروش بلیت اینترنتی دربی هشتاد و هشتم تا فردا شب (چهارشنبه ۴ مهر) ادامه خواهد داشت.
سه شنبه 03 مهر - 17:19
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه مارکا ضعیف‌ترین تیم سال ۲۰۱۸ فوتبال جهان را مشخص کرد.
سه شنبه 03 مهر - 17:03
«خبرگزاری ایسنا» تیم والیبال خاتم اردکان از حضور در لیگ برتر والیبال کنار کشید و نماینده خراسان رضوی جایگزین این تیم شد.
سه شنبه 03 مهر - 16:57
«خبرگزاری ایسنا» محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران امروز با حضور در فدراسیون جانبازان، معلولان از اردوهای وزنه‌برداری، تنیس روی میز زنان و مردان، اعزامی به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا بازدید به عمل آورد.
سه شنبه 03 مهر - 16:57
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست سابق پرسپولیس می‌گوید شرایط این تیم برای داربی بهتر است.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:19
در جلسه بررسی "امکان بازیافت پسماند و زباله‌های شهری استان اردبیل" عنوان شد
«خبرگزاری ایسنا» استاندار اردبیل بر بازیافت اصولی و بهداشتی زباله‌ تأکید و تصریح کرد: برای تمام مراحل تولید، تفکیک، جمع آوری و دفن زباله باید از شیوه‌های مدرن و به روز استفاده شود.
سه شنبه 03 مهر - 19:01
در دیدار طیبی با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جهاد دانشگاهی با ابراز گلایه از برخوردهای سیاسی در کشور در حوزه‌های مختلف، گفت: در این شرایط نمی‌توانیم برای کشور یک برنامه‌ریزی بلندمدت داشته باشیم.
سه شنبه 03 مهر - 17:14
با انعقاد تفاهم‌نامه صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» تفاهم‌نامه مشترک در زمینه پروژه پژوهش بین‌المللی دیرینه بین دانشگاه زنجان و دانشگاه هلسینکی فنلاند منعقد شد.
سه شنبه 03 مهر - 17:06
در جلسه شورای دانشگاه تصویب شد
«خبرگزاری ایسنا» در نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس، برنامه تفصیلی بالندگی و توانمندسازی اعضای هیأت علمی بررسی شده و به تصویب رسید.
سه شنبه 03 مهر - 17:04
توسط محققان دانشگاه "گلاسکو" میسر شد
«خبرگزاری ایسنا» محققان اسکاتلندی یک دستگاه ساختند که می‌تواند در عرض کمتر از دو دقیقه، وجود برخی بیماری‌های خاص را تشخیص دهد.
سه شنبه 03 مهر - 16:45
«خبرگزاری ایسنا» فراخوان سومین دوره "مسابقات علمی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی (3MT) از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.
سه شنبه 03 مهر - 16:23
«خبرگزاری ایسنا» به گفته یک مقام رسمی "سازمان ملی فضایی چین"(CNSA)، چین قصد دارد تا سال ۲۰۳۰ در مناطق قطب جنوب و قطب شمال ماه فرود آمده و اکتشاف کند.
سه شنبه 03 مهر - 16:00
«خبرگزاری ایسنا» مایکل عطیه ریاضیدان بزرگ قرن حاضر که لقب "عالیجناب"(sir) نیز به وی اعطا شده، ادعا می‌کند که یکی از شش مسئله غیرقابل حل ریاضی را حل کرده است.
سه شنبه 03 مهر - 15:45
دانشگاه‌های علوم پزشکی به استقبال سال جدید تحصیلی می‌روند
«خبرگزاری ایسنا» دانشگاه‌های علوم پزشکی در کشور به استقبال دانشجویان ورودی جدید با برنامه‌های متنوع و جذاب در قالب ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید می‌روند.
سه شنبه 03 مهر - 15:25
در دانشگاه "ام.آی.تی" صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» دانشمندان "ام.آی.تی" موفق شدند چگونگی انتشار گرمای سطح زمین در فضا را مدل‌سازی کنند.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:03
«همشهری آنلاین» انجمن متخصصان گردشگری ایران به مناسبت روز جهانی گردشگری (پنجم مهر) با ارسال بیانیه‌ای این روز را گرامی داشت.
سه شنبه 03 مهر - 18:50
«همشهری آنلاین» راز قتل دختر معلول پس از گذشت یک هفته با اعترافات پدر او فاش شد.
سه شنبه 03 مهر - 18:34
«همشهری آنلاین» وزیر بهداشت در سفر یک روزه به خراسان رضوی، از شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی احیاء درمان پیشرفته در شهرک صنعتی توس و بزرگترین شرکت تولید شیرخشک خاورمیانه بازدید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:27
شهردار منطقه ۲۲ در جمع نمازگزاران امام حسن مجتبی(ع) خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه کارگروه ایمنی با حضور نمایندگان حوزه شهرسازی، مدیریت بحران، خدمات شهری، اجرائیات و سازمان آتش نشانی به صورت مداوم و برگزار می‌شود، افزود: ضعف‌ها و نقصان‌های برج های واقع در منطقه، طی نامه‌ای رسمی به مدیریت این ...
سه شنبه 03 مهر - 17:48
«همشهری آنلاین» الیزابت استیکنی یکی از سخنگویان فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا گفت که افراد برجسته حاضر در نشست گروه‌ها(ی ضد ایرانی) دولتی نیستند و سازمان مجاهدین خلق (منافقین) نزد مردم ایران جایگاهی ندارد.
سه شنبه 03 مهر - 17:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت منشا دود اطراف هتل لاله تهران تشریح کرد و گفت: دمای بالا سبب بلندشدن دود از رسوب به‌جامانده از چربی‌های داخل دودکش آشپزخانه این هتل شده بود و آتش‌سوزی رخ نداده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:38
«همشهری آنلاین» فهیمه طباطبایی- خبرنگار:در روزهایی که «دلار»، «سکه» و «گرانی» به پربسامدترین واژه‌های گفت‌وگوهای مردم در کوچه و بازار تبدیل شده، به تناوب از اثرات التهابات ارزی اخیر در بازارهای مختلف دیگر هم سخن گفته می‌شود؛
سه شنبه 03 مهر - 16:38
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری ۱۱۰شهدا از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 16:19
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به جایگاه محیط زیست در جهان، آنچه در کشورما دیده می‌شود درواقع،از بین رفتن محیط زیست است و تا زمانی‌که مسئولان متوجه عمق فاجعه نشوند، همچنان محیط زیست از بین خواهد رفت.
سه شنبه 03 مهر - 16:14
مدیر اداره پیشگیری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اعلام این خبر که به همت مراکز پرتو سال تحصیلی گذشته ۴۵۰ دانش آموز به سیستم تحصیلی کشور بازگشتند، گفت: هم اکنون حدود ۳۰۰۰ کودک کار در مراکز پرتو مشغول به تحصیل ه...

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با هفته دفاع مقدس، ویژه برنامه آبروی محله سرداران با گرامیداشت یاد شهیدان محمد ابراهیم زارع پور و مرتضی زارع پور در آستانه برگزاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین عصر سه شنبه با حضور مسئولان استانی، محلی و جمعی از خانواده ...
سه شنبه 03 مهر - 19:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا باقری اظهار داشت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور بخش "قره طغان" شهرستان نکا، بلافاصله ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان م...
سه شنبه 03 مهر - 18:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، پس از انتشار اخباری در برخی روزنامه ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر استعفای قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی طی چند روز گذشته روابط عمومی این آستان این خبر را تکذیب کرد. در متن تکذیبه آستان قدس رضوی آمده است:بدنبال انتشار شایعاتی ...
سه شنبه 03 مهر - 18:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گلستان، ابراهیم کریمی اظهار کرد: بر اساس ضوابط دستورالعمل نحوه ایجاد و فعالیت تشکل‌های حرفه‌ای صنعت گردشگری ایران و به استناد ماده ۲۵ آئین‌نامه ایج...
سه شنبه 03 مهر - 18:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید حسن قاضی زاده هاشمی بعدازظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از کارخانه شیر خشک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: معتقدیم دولت می‌تواند به بیمه کمک کرده و دست بازار را باز بگذارد تا به روال معمول خود عمل کند و نباید بر اساس مسیرهای یارانه...
سه شنبه 03 مهر - 18:32
«خبرگزاری مهر» حسن ابراهیمی‌بسابی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ۳۰ هکتار از اراضی کشاورزی در منطقه « هومند» وادان که به صورت ۲ شهرک، با ۳ هزار متر دیوارکشی غیرمجاز اجرا شده بود، جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی بر اساس تبصره ۲ ماده ۱۰ تخریب شد. وی ا...
سه شنبه 03 مهر - 18:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که لیگ برتر فوتسال به هفته‌های پایانی نیم فصل نخست خود نزدیک شده تیم سوهان محمد سیمای قم جمعه ۶ مهر در یک بازی دشوار میهمان تیم حفاری خوزستان است. شاگردان حسین صبوری که در بازی هفته گذشته خود در قم به سختی توانستند از ...
سه شنبه 03 مهر - 18:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمد جواد فدائی در دیداری صمیمانه با حضور مدیر کل حوزه استانداری، جانشین قرارگاه ارتش در حوزه جنوب شرق کشور، مدیر کل بنیاد شهید استان، مدیر کل امور بانوان استانداری و مشاور استاندار در امور...
سه شنبه 03 مهر - 18:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبادالله عبداللهی عصر سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه مترو شهر جدید هشتگرد در جمع خبرنگاران حاضر شد و ضمن تبریک هفته دفاع مقدس، از پیشرفت کند و زمان بر عملیات اجرایی این پروژه ابراز نگرانی کرد و افزود: طول این پروژه در دو...
سه شنبه 03 مهر - 18:16
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی عصر امروز در اجلاسیه شهدای روحانی استان البرز که در موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر کرج برگزار شد، اظهار کرد: در تبلیغ به رعایت چند اصل باید توجه داشته باشیم یکی اینکه لفظ الا یا به ...

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:46
«همشهری آنلاین» دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دستاوردهای خود را بیشتر از همه دولت‌های گذشته این کشور دانست که این ادعا با خنده حاضران مواجه شد.
سه شنبه 03 مهر - 19:13
در مجمع عمومی بیان شد
«خبرگزاری ایسنا» رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه پس از ترامپ به پشت تریبون مجمع عمومی آمده و بر لزوم تغییر ساختار سازمان ملل تاکید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:08
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ سخنرانی خود را در مجمع عمومی سازمان ملل آغاز کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:08
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ سخنرانی خود را در مجمع عمومی سازمان ملل انجام داد.
سه شنبه 03 مهر - 17:34
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجمع عمومی سازمان ملل در نخستین روز این اجلاس بعد از سخنرانی دبیرکل اظهار کرد، این تنها مجمعی است که به رهبران جهانی اجازه می‌دهد که "به یک اندازه (حرف دیگران را) بشنوند و شنیده شوند".
سه شنبه 03 مهر - 17:16
«همشهری آنلاین» هفتادوسومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی آنتونیو گوترش دبیر کل این سازمان آغاز شد.
سه شنبه 03 مهر - 17:07
«خبرگزاری ایسنا» دادستان بحرین امروز علیه ۱۶۹ شهروند این کشور به اتهام "تاسیس گروه تروریستی" اقامه دعوی کرد.
سه شنبه 03 مهر - 16:39
«خبرگزاری ایسنا» هفتادوسومین دوره مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی آنتونیو گوترش آغاز شد.
سه شنبه 03 مهر - 16:33
«خبرگزاری ایسنا» دبیر کل اتحادیه عرب و مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک با یکدیگر دیدار و درباره آخرین تحولات خاورمیانه رایزنی کردند.
سه شنبه 03 مهر - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» حزب اپوزیسیون کارگر انگلیس اعلام کرد، طرح پیشنهادی ترزا می برای توافق بریگزیت با اتحادیه اروپا را در جریان رای‌گیری در پارلمان رد خواهد کرد.

مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 09:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در پی حمله تروریستی به مردم و مدافعان امنیت مردم در اهواز و مراسم تشییع پیکر شهدای گرانقدر این حادثه، هنرمندان تمامی نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر، دوشنبه شب دو...
سه شنبه 03 مهر - 19:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، یدالله صمدی کارگردان سینما که مدتی قبل برای پیوند کبد در بیمارستان بستری شده بود ساعتی قبل درگذشت. علت درگذشت وی سکته قلبی اعلام شده است. زمان تشییع پیکر وی متعاقبا اعلام می شود. صمدی ساخت فیلم هایی چون «معجزه خنده»، «آپارتم...
سه شنبه 03 مهر - 18:35
«خبرگزاری ایسنا» یدالله صمدی ـ کارگردان سینما و تلویزیون ـ در سن ۶۶ سالگی درگذشت.
سه شنبه 03 مهر - 17:28
«خبرگزاری ایسنا» عادل فردوسی‌پور گزارش دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال را بر عهده خواهد داشت.
سه شنبه 03 مهر - 17:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، پیمان جبلی معاون برون مرزی صداوسیما و قائم مقام شبکه خبر درباره پوشش وقایع امنیتی و بحران های طبیعی در بخش های خبری تلویزیون و شبکه خبر توضیحاتی ارائه کردند. جبلی که در حوزه خبر نیز تخصص دارد و زمانی به عنوان معاون خبر فعالیت...
سه شنبه 03 مهر - 17:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، جشنواره «کتاب‌های باز» هر سال نهم تا سیزدهم اکتبر و در مرکز شهر فرانکفورت برگزار می‌شود. در این فستیوال شرکت در بیشتر جلسات کتابخوانی و پرسش و پاسخ با نویسندگان، رایگان است. امسال این جشنواره دهمین سالگرد خود را جشن می‌گیرد. ر...
سه شنبه 03 مهر - 17:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، جشنواره ملی اسباب‏‌بازی امسال دارای دو بخش نمایشگاهی «عمومی» و «تخصصی» در فضاهای جداگانه است که پیش‌تر فراخوان بخش تخصصی آن اعلام شده بود و اکنون دبیرخانه جشنواره، فراخوان بخش عمومی ...
سه شنبه 03 مهر - 17:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای،معاونت پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با ارائه جدیدترین آمار و پژوهش‌های خود میزان مصرف بازی‌های دیجیتال در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، خراسان رضوی و اصفهان را بررسی کر...
سه شنبه 03 مهر - 17:00
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اعلام ثبت ملی خانه پدری فروغ فرخزاد اظهار کرد: سازمان برای ثبت ملی و صیانت از آثار مربوط به مفاخر ادبی اهتمام دارد و رویکردش صیانت هرچه بهتر از آن‌هاست.
سه شنبه 03 مهر - 16:48
«خبرگزاری ایسنا» محسن رفیق دوست در برنامه تلویزیونی ۴۸ تاکید کرد که بنی‌صدر دنبال اختلاف میان سپاه و ارتش بود. او تاکید کرد تسلیحات جنگ مشکل داشت اما هیچ وقت سراغ دلال‌های اسلحه نرفتیم.

مهمترین اخبار چند رسانه‌ای در صدر رسانه ها


دوشنبه 02 مهر - 17:27
«خبرگزاری مهر»
دوشنبه 02 مهر - 14:10
«خبرگزاری مهر»
دوشنبه 02 مهر - 12:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، پیکرهای پاک و مطهر شهدای حادثه تروریستی اهواز، بر دستان مردم تشییع و تا خانه ابدی بدرقه شدند. ...
دوشنبه 02 مهر - 12:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، از صحنه های دردناک مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز، ناله های پدر طاها اقدامی، شهید خرسال این حادثه بود. ...
دوشنبه 02 مهر - 12:29
«خبرگزاری مهر»

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:56
«همشهری آنلاین» هرچقدر هم که کودکتان خسته باشد، نباید بگذارید کودکتان صبحانه نخورده از خانه خارج شود.
سه شنبه 03 مهر - 19:56
«همشهری آنلاین» افراد روی عرشه کشتی امدادرسان اکواریوس که سازمان‌های غیردولتی اس‌او‌اس مدیترانه و پزشکان بدون مرز برای عملیات به ساحل لیبی فرستاده‌اند، استراحت می‌کنند.
سه شنبه 03 مهر - 19:55
«همشهری آنلاین» رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران گفت: اتهام متهمان پرونده دکل نفتی گمشده خیانت در امانت، ​سوءاستفاده از اموال شرکت و تحصیل مال نامشروع است.
سه شنبه 03 مهر - 18:50
«همشهری آنلاین» عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت در جلسه سه‌شنبه ۳ مهر ماه کمیسیون که قرار بود استیضاح وی مطرح شود،‌ حضور نیافت.
سه شنبه 03 مهر - 18:32
«خبرگزاری ایسنا» اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شکایت نامه‌ای را علیه مدافع پرسپولیس تنظیم کرده اند.
سه شنبه 03 مهر - 18:25
سخنرانی مقامات ایرانی در سازمان ملل:
«خبرگزاری ایسنا» از بدو پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار حکومت «دموکراتیک» دینی در ایران، رؤسای جمهوری و نخست‌وزیر جمهوری اسلامی با حضور در سازمان ملل سخنرانی داشته‌اند که برخی با حاشیه‌هایی نیز همراه بوده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:51
گزارشی از وضعیت نماد تاریخی شهر تهران
«خبرگزاری ایسنا» تاریخی‌ترین و بزرگ‌ترین میدان نظامی شهر که از زمان صفویه وجود داشته و بعد از برج طغرل و قبل از برج آزادی به‌عنوان نماد شهر تهران شناخته می‌شده به جایی برای حضور همیشگی معتادان تبدیل شده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:39
«همشهری آنلاین» یکی از کارمندان بازبینی محتوای فیس بوک علیه این شرکت شکایت کرده که با ایجاد شرایط کاری خطرناک در محیط کاری، دچار اختلال اضطراب پس از حادثه شده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:37
«همشهری آنلاین» رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی نیروی انتظامی (ناجا) گفت: مشمولان خدمت سربازی که بیش از هشت سال غیبت دارند، فقط تا پایان امسال می توانند با پرداخت جریمه نسبت به دریافت کارت پایان خدمت خود اقدام کنند.
سه شنبه 03 مهر - 17:27
«همشهری آنلاین» سخنگوی وزارت بهداشت به حواشی شوخی وزیر بهداشت با یک نانوا در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها واکنش نشان داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است