مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


سه شنبه 07 آذر - 17:19
«خبرگزاری فارس» قیمت طلا پس از ثبت بالاترین رقم 6 ماه گذشته در معاملات روز گذشته، امروز ثبات داشت و 2016.22 دلار معامله شد.
سه شنبه 07 آذر - 17:10
«خبرگزاری فارس» بانک‌های رژیم صهیونیستی به دلیل فشار مالی ناشی از تجاوز این رژیم به نوار غزه مجبور به افزایش تخصیص بودجه برای پوشش زیان‌های مالی و کم کردن سود تقسیمی بین سهامداران خود شدند.
سه شنبه 07 آذر - 17:08
«خبرگزاری فارس» کابینه رژیم صهیونیستی متمم بودجه بی سابقه هشت میلیارد دلاری برای تامین مالی هزینه‌های جنگ را با وجود اعتراض‌ها به تصویب رسانده است.
سه شنبه 07 آذر - 17:08
«خبرگزاری فارس» کابینه رژیم صهیونیستی متمم بودجه بی سابقه هشت میلیارد دلاری برای تامین مالی هزینه‌های جنگ را با وجود اعتراض‌ها به تصویب رسانده است.
سه شنبه 07 آذر - 17:08
«خبرگزاری فارس» کابینه رژیم صهیونیستی متمم بودجه بی سابقه هشت میلیارد دلاری برای تامین مالی هزینه‌های جنگ را با وجود اعتراض‌ها به تصویب رسانده است.
سه شنبه 07 آذر - 15:54
«خبرگزاری فارس» سخنگوی کمیسیون توسعه تجارت خانه صمت گفت: صادرات هفت ماهه کشورمان به آفریقا نسبت به مدت مشابه در سال ۹۹ رشد ۱۸۵ درصدی و نسبت به سال ۹۸ رشد ۳۰ درصدی داشته است.
سه شنبه 07 آذر - 15:50
«خبرگزاری فارس» موسسه رتبه‌بندی مودیز در گزارشی اعلام کرد که هزینه جنگ با غزه برای رژیم صهیونیستی بسیار بیش از جنگ‌های قبلی است و روزانه به 270 میلیون دلار رسیده است.
سه شنبه 07 آذر - 15:17
«خبرگزاری فارس» عضو شورای عالی بورس گفت: با مصوبه امروز شورای عالی بورس نیمی از سود سهام عدالت به میزان حدود 600 هزار تومان برای دارندگان سهام عدالت تا پایان آذر پرداخت می‌شود.
سه شنبه 07 آذر - 14:07
«خبرگزاری فارس» مدیرکل محصولات علوفه‌ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی از افزایش بارگیری کامیون‌های میوه با فروکش بارش‌ها و عرضه گسترده گوجه فرنگی ‌تا چند روز آینده خبر داد.
سه شنبه 07 آذر - 14:01
«خبرگزاری فارس» بانک مرکزی رژیم صهیونیستی با اذعان به عواقب بزرگ جنگ غزه برای اقتصاد این رژیم اعلام کرد سایه عدم اطمینان بر سر اقتصاد موجب آسیب به فعالیت‌های اقتصادی در سرزمین‌های اشغالی شده است.
سه شنبه 07 آذر - 13:23
«خبرگزاری فارس» مسئولان اردنی می‌گویند که در سایه تشدید درخواست مردم این کشور برای لغو قرارداد گازی با رژیم صهیونیستی، در حال بررسی جایگزین‌ها برای آن و همچنین استفاده از ظرفیت‌های داخلی هستند.
سه شنبه 07 آذر - 13:17
«خبرگزاری فارس» وزیر صمت گفت: قیمت تمام‌شده اتوبوس‌های برقی داخلی حتما رقابتی خواهد بود و ارزان‌تر از نوع چینی است، اما باید تیراژ را افزایش دهیم تا به حداقل قیمت برسیم‌، لذا به مشتریان و شهرداران مختلف می‌گویم این محصول به صورت رقابتی و با کیفیت بالا عرضه...
سه شنبه 07 آذر - 12:06
«خبرگزاری فارس» وزیر صمت امروز در مراسم افتتاح نخستین خط تولید انبوه اتوبوس برقی، گفت: باید به سمت تولید خودروهای هوشمند در کشور حرکت کنیم بنابراین از امروز به مردم از تولید خودروهای هوشمند خبر می‌دهم.
سه شنبه 07 آذر - 12:02
«خبرگزاری فارس» توقف بمباران‌های رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه در سایه ورود محدود کمک‌های بشردوستانه، نتوانسته است معیشت فلسطینی‌ها را بهبود ببخشد.
سه شنبه 07 آذر - 11:51
«خبرگزاری فارس» مدیر‌عامل ایران‌خودرو با بیان اینکه مصرف سوخت در کشور از تولید پیشی گرفته است و باید به سمت برقی‌سازی خودروها برویم، گفت: در جلسه‌ای که 20 روز پیش در وزارت نفت داشتیم، اعلام شد که امسال تا آن تاریخ 800 میلیون دلار بنزین خریداری شده است.
سه شنبه 07 آذر - 11:49
«خبرگزاری فارس» معاون امور آب وخاک وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه آیین نامه اجرای قانون حفاظت از خاک در دولت به تصویب رسیده است، گفت:‌ این آیین نامه به زودی ابلاغ می شود.
سه شنبه 07 آذر - 11:26
«خبرگزاری فارس» احداث فاز دوم توسعه فرودگاه امام خمینی (ره) با سرمایه‌گذاری 2.5 میلیارد یورویی چینی‌ها و بازپرداخت آن با مدل تهاتر نفت، بازار جدیدی را برای صادرات 50 میلیون بشکه نفت ایران به چین تضمین می‌کند.
سه شنبه 07 آذر - 11:20
«خبرگزاری فارس» قیمت نفت در معاملات امروز بازارهای جهانی به علت کاهش ارزش دلار و احتمال کاهش بیشتر تولید اوپک پلاس به بالای 80 دلار افزایش یافت.
سه شنبه 07 آذر - 10:35
«خبرگزاری فارس» دبیر کل اتاق مشترک ایران و عراق با اشاره به رشد 30 درصدی صادرات ایران به عراق به لحاظ ارزشی در 7 ماه از سال جاری، گفت: چالش‌هایی در مورد صادرات به عراق داریم که غفلت از آن‌ها می‌تواند اثرات منفی بر صادرات ما به این کشور داشته باشد.
سه شنبه 07 آذر - 00:07
«خبرگزاری فارس» معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ایجاد 90 هزار فرصت شغلی در طرح مشاغل خانگی در سال جاری خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 22:48
«خبرگزاری فارس» روزنامه اقتصادی گلوبز رژیم صهیونیستی نوشت، عملیات یمنی‌ها علیه کشتی‌های اسرائیلی در دریای سرخ باعث منحرف شدن حرکت کشتی‌ها و گران شدن حمل و نقل دریایی اسرائیل شدند.
دوشنبه 06 آذر - 19:21
«خبرگزاری فارس» سالانه بیش از ۱ میلیارد دلار کمتر از میزان واقعی گزارش می‌شود که این مسئله علاوه بر اینکه تحلیل داده‌های تجاری را با انحراف مواجه کرده، منجر به کاهش ارزآوری و تثبیت بازار غیر رسمی ارز شده است.
دوشنبه 06 آذر - 17:25
«خبرگزاری فارس» خبرگزاری بلومبرگ بر اساس داده‌های خود اعلام کرد که بیش از یک سوم شرکت‌های رژیم صهیونیستی از شوک جنگ غزه هنوز کسب و کار خود را از سر نگرفتند.
دوشنبه 06 آذر - 17:25
«خبرگزاری فارس» آمار اداره ملی آمار انگلیس اخیرا اعلام کرده تعطیلی کسب‌وکارهای این کشور در 2 سال گذشته به رقم بی‌سابقه‌ای از سال 2002 تاکنون رسیده است.
دوشنبه 06 آذر - 16:48
«خبرگزاری فارس» بانک مرکزی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به دلیل جنگ غزه معوقات وام‌ ساکنان سرزمین‌های اشغالی بیشتر شده و بدهی بانک‌ها را به 13 میلیارد دلار رسانده است.
دوشنبه 06 آذر - 16:10
«خبرگزاری فارس» براساس این گزارش، تولید ناخالص داخلی با احتساب در تابستان 1402 در مقایسه با تابستان سال گذشته 7.1 درصد و بدون احتساب نفت 4.2 درصد افزایش یافته است
دوشنبه 06 آذر - 16:10
«خبرگزاری فارس» خط تولید انبوه اتوبوس برقی ای-آتروس (e-Atros) ایران خودرو دیزل با ظرفیت تولید سالانه چهار هزار دستگاه، فردا سه شنبه با حضور وزیر صمت افتتاح و آماده بهره‌برداری می‌شود.
دوشنبه 06 آذر - 15:56
«خبرگزاری فارس» رئیس ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده گفت: گواهی‌های اسقاط خودروهای سنگین استفاده نشده در سامانه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به صفحات جدید واردکنندگان کشنده‌ منتقل شد.
دوشنبه 06 آذر - 15:51
«خبرگزاری فارس» روزنامه فایننشال تایمز نوشت، احتمال توقف افزایش نرخ بهره آمریکا، روند کاهشی دلار را شروع کرده و سبب شده سرمایه‌گذاران فروش دارایی‌های دلاری را شروع کنند که این به نفع کشورهای در حال ظهور تمام خواهد شد.
دوشنبه 06 آذر - 15:47
«خبرگزاری فارس» رسانه‌های مصری می‌گویند، موج تورم در مصر قیمت شکر را در این کشور طی چند ماه اخیر پنج برابر کرده و نایاب شدن آن در بازارها در سایه بحران ارزی و محدودیت واردات، نیاز این کشور به تنوع ارزی در مبادلات تجاری را بیشتر کرده است.
دوشنبه 06 آذر - 15:40
«خبرگزاری فارس» طبق گفته معاون حقوقی رئیس‌جمهور در شنبه هفته جاری، جریمه 32 میلیارد دلاری ایران در بخش دوم پرونده کرسنت در دادگاه داوری از هم فروپاشیده و شرکت کرسنت نتوانست همانند بخش اول پرونده شرکت نفت ایران را محکوم کند.
دوشنبه 06 آذر - 13:26
«خبرگزاری فارس» قیمت طلا امروز با افت ارزش دلار به کمترین رقم در 2 ماه گذشته به رقم 14 دلار و 35 سنت افزایش یافت.
دوشنبه 06 آذر - 13:21
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان امور مالیاتی با بیان 30 اقدام برای توسعه عدالت مالیاتی در کشور، از شناسایی و کشف ۱۸ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی خبرداد.
دوشنبه 06 آذر - 12:44
«خبرگزاری فارس» وزارت حمل و نقل عراق اعلام کرد که در راستای خدمات‌رسانی به زائران، مسیر ریلی «یا حسین» که از بغداد شروع و با عبور از استان‌های نجف اشرف و بابل به کربلای معلی می‌رسد، در دست تکمیل است.
دوشنبه 06 آذر - 12:40
«خبرگزاری فارس» رئیس هماهنگی و تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه گفت: امسال 26 هزار و 500 میلیارد تومان در قالب منابع اشتغال در تبصره 18 بودجه برای حساب‌های پیشرفت و عدالت پرداخت شد.
دوشنبه 06 آذر - 12:33
«خبرگزاری فارس» معاون هماهنگی برنامه و بودجه و نظارت سازمان برنامه با بیان این که مأموریت لایحه بودجه سال آینده تحقق رشد 7 درصدی در اقتصاد خواهد بود، گفت: مالیات کارکنان در سال آینده به اندازه رشد حقوق خواهد شد.
دوشنبه 06 آذر - 12:14
«خبرگزاری فارس» «قانون یکپارچه سازی اراضی کشاورزی» سال 85 تصویب شد، اما روز گذشته رئیس سازمان امور اراضی کشاورزی، 17 سال پس از اجرا نشدن این قانون، از وجود اشکال در شیوه‌نامه اجرای قانون خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 11:47
«خبرگزاری فارس» رسانه‌های عبری زبان اذعان کرده‌اند، درخواست 40 هزار شرکت رژیم صهیونیستی برای دریافت غرامت ناشی از آسیب جنگ به مشاغل، افزون بر غرامتی که افراد بیکارشده و شهرک‌نشینان فراری از مرزهای شمال و جنوب سرزمین‌های اشغالی می‌خواهند، کمر نتانیاهو را شک...
دوشنبه 06 آذر - 11:40
«خبرگزاری فارس» احساس منفی بازار در مورد اختلاف‌ها در اوپک پلاس قیمت نفت را در معاملات امروز به 80 دلار در هر بشکه کاهش داد.
دوشنبه 06 آذر - 11:37
«خبرگزاری فارس» در حالی که شرکت‌های هواپیمایی جهان پروازها به سرزمین‌های اشغالی را در سایه تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه متوقف کرده‌اند، پرسش‌هایی درباره علت تداوم پروازهای یک شرکت هواپیمایی عربی در سایه محکومیت ملت‌های عربی مطرح می‌شود.
سه شنبه 07 آذر - 11:13
«صراط نیوز» به گزارش صراط به نقل از ایبنا؛ در آبان‌ماه سال ۱۴۰۲، تعداد آپارتمان‌های مسکونی معامله شده در شهر تهران به ۳.۶ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۱۴.۷ درصد افزایش و ۵۵.۱ درصد کاهش نشان می‌دهد. همچنین در این م...
سه شنبه 07 آذر - 11:29
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان امور مالیاتی از قبول پیشنهاد این سازمان به رئیس جمهور و تأیید افزایش سقف معافیت مالیاتی کارکنان و کارمندان در سال آینده خبر داد.
دوشنبه 06 آذر - 13:12
«خبرگزاری فارس» شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 1647 واحد همراه شد.
سه شنبه 07 آذر - 13:15
«خبرگزاری فارس» شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 5828 واحد همراه شد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است