مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


شنبه 01 اردیبهشت - 23:43
«باشگاه خبرنگاران» منابع آگاه می‌گویند انتظار دارند در تصمیمی بی‌سابقه، وزیر خارجه آمریکا به زودی تحریم‌هایی را علیه یک گردان ارتش اشغالگر اعلام کند.
شنبه 01 اردیبهشت - 23:37
«باشگاه خبرنگاران» شبکه پخش رژیم صهیونیستی شنبه شب گزارش داد که موج لغو پرواز‌ها به اسرائیل در حال افزایش است و ایرلاین‌های دیگری از توقف پرواز خود به تل آویو خبر می‌دهند.
شنبه 01 اردیبهشت - 22:47
«باشگاه خبرنگاران» وزارت دفاع ژاپن اعلام کرد که ۲ بالگرد نیرو‌های دفاع از خود این کشور با هشت سرنشین در اقیانوس آرام سقوط کردند.
شنبه 01 اردیبهشت - 22:47
«باشگاه خبرنگاران» وزارت دفاع ژاپن اعلام کرد که ۲ بالگرد نیرو‌های دفاع از خود این کشور با هشت سرنشین در اقیانوس آرام سقوط کردند.
شنبه 01 اردیبهشت - 22:39
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی کرملین می‌گوید مطابق با منافع کشورش به لایحه مصادره کردن اموال بلوکه شده روسیه پاسخ خواهد داد.
شنبه 01 اردیبهشت - 22:29
«باشگاه خبرنگاران» آژانس آژانس امداد و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی شامگاه شنبه اعلام کرد هر ۱۰ دقیقه یک کودک در نوار غزه جان خود را از دست می‌دهد.
شنبه 01 اردیبهشت - 22:15
«باشگاه خبرنگاران» معترضان صهیونیست به خیابان‌ها آمده و خواستار برکناری نتانیاهو و توافق برای آزادی اسرا شدند.
شنبه 01 اردیبهشت - 21:45
«باشگاه خبرنگاران» مجلس نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را که به قوه مجریه این کشور قدرت بیشتری برای تحریم ایران داده و اموال روسیه را مصادره می‌کند، تصویب کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 20:16
«باشگاه خبرنگاران» دفتر رسانه‌ای غزه می‌گوید که آمار ورود کامیون‌های کمک‌رسانی به غزه که توسط آمریکا و اسرائیل ارائه می‌شود «یک دروغ تمام عیار» است.
شنبه 01 اردیبهشت - 19:31
«باشگاه خبرنگاران» رسانه آمریکایی روز شنبه نوشت یگان موشکی چین بیش از ۱۰۰۰ موشک معروف به «قاتل ناو‌های هواپیمابر» آمریکا را در اختیار دارد.
شنبه 01 اردیبهشت - 18:38
«باشگاه خبرنگاران» رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: آل سعود موضوع یهودیان صهیونیست را رکن اصلی کتب درسی قرار داد و آیات قرآنی درباره جنایات یهودیان را حذف کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 18:12
«باشگاه خبرنگاران» مردی که حین برگزاری دادگاه رئیس جمهور پیشین آمریکا خود را مقابل ساختمان دادگاه به آتش کشید، بر اثر جراحات شدید جان خود را از دست داد.
شنبه 01 اردیبهشت - 17:43
«باشگاه خبرنگاران» یواس‌ای تودی با اشاره به نتایج نظرسنجی‌های اخیر اعلام کرد که محبوبیت جو بایدن در میان جوانان این کشور در حال کاهش است.
شنبه 01 اردیبهشت - 17:31
«باشگاه خبرنگاران» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس امروز (شنبه) در استانبول با رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 17:19
«باشگاه خبرنگاران» وزیر خارجه چین در واکنش به رای منفی آمریکا در جلسه شورای امنیت، مجددا خواستار عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل شد.
شنبه 01 اردیبهشت - 17:13
«باشگاه خبرنگاران» وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که پدافند هوایی این کشور شب گذشته ۵۰ پهپاد اوکراینی را منهدم کرده است.
شنبه 01 اردیبهشت - 17:04
«باشگاه خبرنگاران» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین وتوی آمریکا علیه اعطای عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل متحد را موضعی «ناامیدکننده» خواند.
شنبه 01 اردیبهشت - 15:50
«باشگاه خبرنگاران» صندوق بین المللی پول اعلام کرد که اعضای اوپک پلاس از ابتلای ماه جولای تولید نفت را افزایش خواهند داد.
شنبه 01 اردیبهشت - 15:02
«باشگاه خبرنگاران» نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در فلسطین، وضعیت نوار غزه را یک «جهنم انسانی» توصیف کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:55
«باشگاه خبرنگاران» پاکستان اقدام تازه آمریکا برای تحریم چند شرکت خارجی به دلیل همکاری با اسلام‌آباد در حوزه برنامه‌های موشکی را خودسرانه و سیاسی دانست.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:47
«باشگاه خبرنگاران» کمیته حفاظت از روزنامه نگاران، جنگ کنونی رژیم صهیونیستی در نوار غزه را خطرناک‌ترین درگیری بزای روزنامه نگاران در ۳۲ سال اخیر می‌داند.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:46
«باشگاه خبرنگاران» بسیج مردمی عراق می‌گوید انفجار پایگاه نظامی کالسو در اثر حمله رخ داده است.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:44
«باشگاه خبرنگاران» دانشمند آمریکایی حوزه روابط بین‌الملل جان مرشایمر می‌گوید که اسرائیل فکر می‌کرد ایران حمله به سفارت تهران در دمشق را تلافی نمی‌کند.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:17
«باشگاه خبرنگاران» به نوشته یک روزنامه آمریکایی تانک‌های قدرتمند غربی در مواجهه با پهپاد‌های ارزان قیمت آسیب پذیر هستند.
شنبه 01 اردیبهشت - 14:10
«باشگاه خبرنگاران» وزیر خارجه اردن ادعا کرد این کشور هیچ وقت به رژیم صهیونیستی اجازه نخواهد داد که از حریم هوایی آن برای هدف قرار دادن ایران استفاده کند.
شنبه 01 اردیبهشت - 12:59
«باشگاه خبرنگاران» نماینده جمهوری خواه آمریکا گفت: با توجه به واقعیت‌های حاکم و عدم امکان بازگشت کریمه به اوکراین، زمان آغاز مذاکرات صلح فرا رسیده است.
شنبه 01 اردیبهشت - 12:54
«باشگاه خبرنگاران» نیرو‌های آلمانی اعلام کردند یک ناو آلمانی امروز شنبه ماموریت خود را در دریای سرخ به پایان رسانده و این دریا را ترک کرده است.
شنبه 01 اردیبهشت - 12:39
«باشگاه خبرنگاران» جنبش حماس درگیری در عراق را محکوم کرد و آمریکا را مقصر آن دانست.
شنبه 01 اردیبهشت - 12:12
«باشگاه خبرنگاران» تارنمای شبکه خبری «سی ان ان» در تحلیلی با اشاره به پاسخ تنبیهی ایران به حمله اسرائیل به کنسولگری این کشور در دمشق تاکید کرد: آمریکا کاملا متوجه شد که از این پس، پیش‌بینی اینکه ایران چگونه به تحریکات محسوس طرف مقابل پاسخ می‌دهد، دشوارتر از ه...
شنبه 01 اردیبهشت - 12:11
«باشگاه خبرنگاران» پس از دستگیری دانشجویان فعال حامی حقوق مردم فلسطین در دانشگاه کلمبیای آمریکا، دانشجویان در سایر دانشگاه‌های این کشور با آن‌ها اعلام همبستگی کردند.
شنبه 01 اردیبهشت - 11:58
«باشگاه خبرنگاران» کشور آفریقایی چاد می‌خواهد نیرو‌های آمریکایی را به واسطه توافق با نیجر از این کشور خارج کند.
شنبه 01 اردیبهشت - 11:38
«باشگاه خبرنگاران» هزاران تن از فلسطینیان درپی حمله قریب الوقوع ارتش صهیونیستی به رفح، مجدد آواره شده و به سمت شمال غزه در حال حرکتند.
شنبه 01 اردیبهشت - 11:01
«باشگاه خبرنگاران» سنای آمریکا لایحه‌ای را برای تمدید اعتبار برنامه برای شنود مکالمات تلفنی و مشاهده مکاتبات الکترونیکی برای شهروندان کشور‌های دیگر تصویب کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 10:24
«باشگاه خبرنگاران» در پی برگزاری نشست کمیته عربستان و پاکستان ابعاد همکاری در حوزه نظامی و تحقیق و توسعه دفاعی دو کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
شنبه 01 اردیبهشت - 10:09
«باشگاه خبرنگاران» برخی رسانه‌ها از گمان زنی دفتر سیاسی حماس برای تغییر احتمالی مقر خود از قطر به کشور دیگری خبر دادند.
شنبه 01 اردیبهشت - 09:28
«باشگاه خبرنگاران» رئیس جمهور اوکراین که در شرایط نامناسبی قرار دارد، از کشور‌های عضو ناتو که ادعا می‌کنند متحد اوکراین هستند درخواست سلاح بیشتر کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 09:20
«باشگاه خبرنگاران» رئیس جمهور آمریکا از تولید اولین اورانیوم غنی شده ۹۰ کیلویی در این کشور خبر داد.
شنبه 01 اردیبهشت - 08:49
«باشگاه خبرنگاران» در پی جنایات صهیونیست‌ها در کرانه باختری اتحادیه اروپا ۴ شهرک‌نشین و ۲ گروه صهیونیستی را تحریم کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 07:54
«باشگاه خبرنگاران» اداره موشکی کره شمالی روز جمعه (به وقت محلی) در بیانیه‌ای اعلام کرد که یک کلاهک بزرگ موشک کروز و یک موشک ضدهوایی جدید خود را با شلیک به سمت دریای غربی شبه جزیره کره آزمایش کرده است.
شنبه 01 اردیبهشت - 07:49
«باشگاه خبرنگاران» آمریکا در ادامه اقدامات یکجانبه خود علیه همکاری‌های دفاعی سایر کشور‌ها و با ادعای تقویت طرح عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای، چهار نهاد خارجی را به اتهام همکاری با پاکستان در حوزه برنامه‌های موشک بالستیک و دوربرد آن تحریم کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 07:42
«باشگاه خبرنگاران» مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه از حمله پهپادی به یک هدف مهم در ایلات واقع در فلسطین اشغالی خبر داد.
شنبه 01 اردیبهشت - 07:28
«باشگاه خبرنگاران» ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) بامداد شنبه گزارش‌ها درباره حمله هوایی این کشور به یک پایگاه نظامی در استان بابل عراق را رد کرد.
شنبه 01 اردیبهشت - 07:20
«باشگاه خبرنگاران» دبیرکل جنبش مقاومت کتائب سیدالشهدا عراق در واکنش به انفجار در یک پایگاه نظامی در شمال استان بابل تهدید کرد که حتما به این حمله پاسخ داده می‌شود.
شنبه 01 اردیبهشت - 03:16
«باشگاه خبرنگاران» رسانه‌های عراقی از وقوع انفجار در پایگاه نظامی «کالسو» در شمال استان بابل خبر دادند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است