مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


سه شنبه 08 خرداد - 10:27
«خبرگزاری تسنیم» رییس مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم گفت: محورهای ده گانه در ارزیابی عملکرد رؤسای دانشگاه ها (نشان سرو) بر اساس مطالبات رئیس جمهور شهید، در حوزه های آموزش عالی طراحی شد.
سه شنبه 08 خرداد - 10:11
«خبرگزاری تسنیم» وحدت میان نیروهای انقلابی یک ضرورت است / نامزد برتر علاوه بر دارا بودن شاخص های عمومی انقلابی، باید "نامزدی مطمئن" باشد.
سه شنبه 08 خرداد - 08:17
«خبرگزاری تسنیم» دومین جلسه علنی مجلس دوازدهم با دستورکار انتخاب اعضای هیئت رئیسه آغاز شد.
دوشنبه 07 خرداد - 10:44
«خبرگزاری تسنیم» منتخبان مجلس دوازدهم پس از برگزاری افتتاحیه مجلس به مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی رفتند.
دوشنبه 07 خرداد - 10:42
«خبرگزاری تسنیم» در ادامه دستورکارهای نخستین جلسه علنی مجلس دوازدهم، شعب پانزده گانه بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس دوازدهم تعیین شد.
دوشنبه 07 خرداد - 09:43
«خبرگزاری تسنیم» در پی شهادت رییس جمهور کشورمان از سوی 43 دانشگاه خارجی، پیام تسلیت و همدردی به دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارسال شد.
دوشنبه 07 خرداد - 09:08
«خبرگزاری تسنیم» منتخبان مردم در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی متن سوگند نمایندگی را طبق اصل 67 قانون اساسی در صحن قوه مقننه قرائت کردند.
دوشنبه 07 خرداد - 09:06
«خبرگزاری تسنیم» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیامی، درگذشت والده سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را تسلیت گفت.
دوشنبه 07 خرداد - 08:56
«خبرگزاری تسنیم» عضو فراکسیون مستقلان مجلس دوازدهم از تصمیم گیری درباره انتخابات هیئت رئیسه در جلسه عصر امروز این فراکسیون خبر داد.
دوشنبه 07 خرداد - 04:38
«خبرگزاری تسنیم» شنیده ها حاکی است که صادق محصولی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد.
دوشنبه 07 خرداد - 01:01
«خبرگزاری تسنیم» لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
یکشنبه 06 خرداد - 12:41
«خبرگزاری تسنیم» در صورت موافقت شورای نگهبان با پیشنهاد وزارت کشور، سایت ثبت نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صبح پنج شنبه باز خواهد شد.
یکشنبه 06 خرداد - 11:41
«خبرگزاری تسنیم» مراسم یادبود و بزرگداشت شهید رئیسی، با حضور همسر رئیس جمهور فقید کشورمان، وزیر علوم و جمعی از اساتید دانشگاه ها در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
یکشنبه 06 خرداد - 11:26
«خبرگزاری تسنیم» در جریان برگزاری نشست فراکسیون اکثریت مجلس دوازدهم، موسی غضنفرآبادی با 102 رای برای یک سال به عنوان رئیس این فراکسیون انتخاب شد.
یکشنبه 06 خرداد - 10:39
«خبرگزاری تسنیم» نماینده منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل درآستانه انتخاب هیئت رئیسه مجلس دوازدهم،همکاری و همدلی نمایندگان را درانتخابات هیئت رئیسه حائز اهمیت دانست.
یکشنبه 06 خرداد - 10:32
«خبرگزاری تسنیم» معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: خوشبختانه قوانین مصوب وظایف مجری و ناظر را تعیین کرده است و سران قوا در صورت لزوم و در چارچوب قوانین برای برگزاری بهتر انتخابات تصمیمات لازم در چارچوب قانون اتخاذ خواهند کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 10:09
«خبرگزاری تسنیم» هیئت دولت از هدایت های دلگرم کننده رهبری و حضور پرشکوه مردم در مراسمات بزرگداشت شهدای خدمت قدردانی کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 09:15
«خبرگزاری تسنیم» سرپرست ریاست جمهوری ثبات قدم و تعهد اعضای دولت برای تداوم خدمت بی وقفه به مردم در پی فقدان رئیس جمهور را نشانه اقتدار دولت و از جمله افتخارات نظام اسلامی برشمرد.
یکشنبه 06 خرداد - 08:44
«خبرگزاری تسنیم» رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت آیت رئیسی را به آیت الله علم الهدی تسلیت گفت.
یکشنبه 06 خرداد - 08:43
«خبرگزاری تسنیم» جبهه اصلاحات ایران عصر امروز با دستور کار بررسی نحوه حضور انتخابات ریاست جمهوری تشکیل جلسه داد.
یکشنبه 06 خرداد - 04:05
«خبرگزاری تسنیم» از آن روز به بعد صبح، شب، وقت و بی وقت، هر زمان با ایشان تماس می گرفتم پاسخ می دادند یا بابت تاخیر در پاسخگویی عذرخواهی می کردند. عذرخواهی یک مسئول عالی استان از یک دانشجو بابت تاخیر در جواب دادن؛ این بود منش حاجی!
یکشنبه 06 خرداد - 04:10
«خبرگزاری تسنیم» مدیر دفتر مطالعات و تدوین تاریخ ایران درباره یکی از منتخبان مجلس به دبیر شورای نگهبان نامه ای نوشت.
یکشنبه 06 خرداد - 03:26
«خبرگزاری تسنیم» سرپرست ریاست جمهوری در خصوص تداوم نظارت بر بازار به خصوص بازار کالاهای ضروری دستوراتی صادر کرد.
یکشنبه 06 خرداد - 02:59
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی شورای نگهبان گفت: با تایید انتخابات در حوزه انتخابیه کرمانشاه، صحت انتخابات در تمامی حوزه های انتخابیه سطح کشور از سوی شورای نگهبان مورد تایید قرار گرفت.
یکشنبه 06 خرداد - 02:27
«خبرگزاری تسنیم» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در توصیه ای به رئیس جمهور آینده گفت: این مردم شایسته بهترین ها هستند و مقام اول اجرایی باید لحظه به لحظه برای خدمت تلاش و سعی کند این تلاش ها عالمانه و عاقلانه باشد.
یکشنبه 06 خرداد - 02:33
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی دولت با تاکید بر وقت گذاشتن و ارزش قائل شدن شهید جمهور برای علم و دانش گفت: آقای رئیسی به همه هیئت دولت می گفتند باید در معرض دانشجو و دانشگاه باشید و باید حرف های آنها را بشنوید.
یکشنبه 06 خرداد - 01:15
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به صورت حضوری انجام خواهد شد.
شنبه 05 خرداد - 11:03
«خبرگزاری تسنیم» شنیده های خبرنگار تسنیم حاکی از این است که دو طیف سیاسی اصلاح طلبان و اعتدالیون فعالیت جدی خود را برای حضور در انتخابات آتی ریاست جمهوری کلید زده اند.
شنبه 05 خرداد - 10:25
«خبرگزاری تسنیم» عضو حقوقدان شورای نگهبان درخصوص ابعاد شخصیتی وزیر خارجه ی شهید اظهار داشت: امیر ما از میدان جهاد به عرصه دیپلماسی رسید، از این رو هم میدان را می شناخت و هم دیپلماسی را. ایثارگر دوران دفاع مقدس و سیاستمداری کارآزموده در عرصه های مختلف دیپلما...
شنبه 05 خرداد - 10:01
«خبرگزاری تسنیم» آیت الله میرباقری گفت: از نخبگان جوان و انقلابی تمنّا دارم که با تکیه بر الگوی سیاست ورزیِ مؤمنانه و رویکرد انقلابی و اخلاقیِ شهید رئیسی، در پی تبیین و گفتمان سازی مولّفه های «دولت انقلابی» باشند.
شنبه 05 خرداد - 09:45
«خبرگزاری تسنیم» مراسم بزرگداشت شهید رئیسی و دیگر همراهان شهیدش از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش در حسینیه امام خمینی (ره) آغاز شد.
شنبه 05 خرداد - 08:26
«خبرگزاری تسنیم» رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: فرایند انتخابات ریاست جمهوری از روز 10 خرداد آغاز می شود.
شنبه 05 خرداد - 07:04
«خبرگزاری تسنیم» سرپرست ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور شهید اقدامات و موفقیت های بزرگی رقم زد اما یکی از برجسته‌ ترین اقدامات او ارتقای سطح روابط ایران با کشورهای اسلامی، همسایه و همسو بود که در این مسیر بسیار موفق عمل کرد.
شنبه 05 خرداد - 06:20
«خبرگزاری تسنیم» مفاهیم چپ و راست در ایران معاصر، درست مثل اکثر مفاهیم دیگری که در علوم انسانی به طور عام و در سیاست به طور خاص مورداستفاده قرار می گیرند، با سرگیجه مفهومی قابل توجهی دست به گریبان هستند.
شنبه 05 خرداد - 03:42
«خبرگزاری تسنیم» قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان گفت: قانون انتخابات ریاست جمهوری محدودیتی در این خصوص برای ثبت نام کنندگان در نظر نگرفته است
شنبه 05 خرداد - 03:13
«خبرگزاری تسنیم» وزیر دادگستری گفت: استقبال و حضور مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت وظیفه همه مسئولان را در قبال مردم سنگین تر کرد.
شنبه 05 خرداد - 02:10
«خبرگزاری تسنیم» برخی چندین بار بین صحبت هایم ورود کرده و خواستار توقف نقدهای که ظاهرش تلخ بود، شدند؛ اما هربار آیت الله شهید به آنها تذکر داده و گفتند: «شما کاری نداشته باشید... خطاب شون با منه».
شنبه 05 خرداد - 01:15
«خبرگزاری تسنیم» متکی با بیان اینکه"بنده و آقای ذوالنوری نامزدهای نگاه تحول خواه هستیم"، در پاسخ به سؤالی درباره احتمال ائتلاف نامزدهای - به تعبیر وی- تحول خواه گفت: ما جلسه 2 ساعته باهم داشتیم اما نتیجه نگرفتیم.
جمعه 04 خرداد - 10:11
«خبرگزاری تسنیم» عضو شورای شهر تهران با اشاره به قرارداد شهرداری تهران با چین ی که بزرگترین قرارداد تاریخ کشورمان در حوزه حمل و نقل عمومی محسوب می شود، گفت: همانطور که دولت تاکنون برای تحقق این اقدام همراهی کرده، در ادامه این مسیر نیز باید به حمایت خود ادام...
جمعه 04 خرداد - 09:59
«خبرگزاری تسنیم» غم فقدان برای خانواده غم بزرگی است. آقا می گویند ان شاءالله خداوند درجات آقای رئیسی را عالی کند. تأکید هم دارند که فقدان آقای رئیسی هم برای خودشان هم برای کشور و هم برای خانواده هیچ جبرانی ندارد و خسارت سنگینی است.
جمعه 04 خرداد - 02:18
«خبرگزاری تسنیم» رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با خانواده شهید رئیسی فرمودند: حضور مردم در تشییع رئیس جمهور ریشه مردمی جمهوری اسلامی و قوت آن را نشان داد.
پنجشنبه 03 خرداد - 12:00
«خبرگزاری تسنیم» قالیباف در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: مردم ایران در مراسمات باشکوه تشییع، همصدا با رهبر معظم انقلاب شهادت دادند که ما چیزی جز خیر و نیکی از شهید رئیسی و یارانش به یاد نداریم.
پنجشنبه 03 خرداد - 12:04
«خبرگزاری تسنیم» آن دیوار نگاره نصب شده در میدان انقلاب شده است آخرین قاب برای ثبت سلفی های یادگاری مردم با رئیس جمهور منتخبشان. رئیسی لبخند به لب دارد اما مردمی که برای عکس گرفتند می ایستند لباس هایشان خاکی ست، چشمانشان از شدت گریه به سرخی می زند.
پنجشنبه 03 خرداد - 11:00
«خبرگزاری تسنیم» جلسه جمعی از گروه های مقاومت با حضور فرمانده کل سپاه و فرمانده نیروی قدس سپاه در تهران و در حاشیه تشییع شهدای خدمت برگزار شد.
پنجشنبه 03 خرداد - 11:08
«خبرگزاری تسنیم» نخستین گزارش هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور و هیئت همراه، منتشر شد.
پنجشنبه 03 خرداد - 10:16
«خبرگزاری تسنیم» جلسات پایانی مجلس یازدهم این هفته برگزار شد که جزئیات این نشست ها و مصوبات نمایندگان را در این گزارش می خوانیم.
پنجشنبه 03 خرداد - 09:07
«خبرگزاری تسنیم» حضور میلیونی و پرشور مردم تهران امروز در مراسم تشییع شهیدجمهور آیت الله رئیسی سیدالشهدای خدمت و همراهان که بیش از پنج ساعت طول کشید, یادآور تشییع تاریخی و میلیونی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود.
پنجشنبه 03 خرداد - 02:57
«خبرگزاری تسنیم» پیکر مطهر شهید امیر خلبان سیدطاهر مصطفوی از شهدای سانحه بالگرد رئیس جمهور، در بهشت زهرا تهران آرام گرفت.
چهارشنبه 02 خرداد - 12:29
«خبرگزاری تسنیم» نخست وزیر ارمنستان با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مراتب تسلیت دولت و ملت این کشور را اعلام کرد.
چهارشنبه 02 خرداد - 11:21
«خبرگزاری تسنیم» مردم داغدار تبریز و قم با حضور گسترده و کم نظیر در مراسم تشییع شهیدان آیت الله رئیسی، آیت الله آل هاشم، حسین امیرعبداللهیان و سایر همراهان، تاریخ ساز شدند.
چهارشنبه 02 خرداد - 09:07
«خبرگزاری تسنیم» حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تشییع شهید رئیسی و شهدای خدمت حضور یافتند.
چهارشنبه 02 خرداد - 08:03
«خبرگزاری تسنیم» «تداوم گفتمان رئیس جمهور شهید در تلاش مجاهدانه و پیگیرانه برای خدمتگزاری به مردم» و «مواضع مقتدرانه و عزتمندانه در برابر دشمنان و تعامل و مدارا با گروه ها و دیدگاه های مختلف جامعه» در جلسه سران قوا مورد تأکید قرار گرفت.
چهارشنبه 02 خرداد - 05:55
«خبرگزاری تسنیم» شهباز شریف نخست وزیر پاکستان در دیدار با رهبر معظم انقلاب، پیام تسلیت دولت و ملت این کشور را در پی شهادت آیت الله رئیسی را اعلام کرد.
چهارشنبه 02 خرداد - 06:03
«خبرگزاری تسنیم» امیر قطر در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیت دولت و ملت کشورش را تقدیم کرد.
چهارشنبه 02 خرداد - 06:22
«خبرگزاری تسنیم» نبیه بری در دیدار با رهبر معظم انقلاب، پیام تسلیت دولت و ملت لبنان را در پی شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش به ایشان تقدیم کرد.
چهارشنبه 02 خرداد - 04:01
«خبرگزاری تسنیم» چهارصد و چهل و پنجمین شماره هفته نامه خط حزب الله، با عنوان «نهضت ادامه دارد» منتشر شد.
چهارشنبه 02 خرداد - 04:23
«خبرگزاری تسنیم» سید محمود حسینی پور با حکمی محمد مخبر به عنوان سرپرست معاونت امور مجلس رئیس جمهور منصوب شد.
چهارشنبه 02 خرداد - 04:22
«خبرگزاری تسنیم» سامح شکری وزیر خارجه مصر که برای اولین بار به ایران آمده است، به محمد مخبر گفت: جمهوری اسلامی ایران نظامی ریشه دار و دارای ارکان مستحکم است، اطمینان داریم برغم این اتفاق ناگوار از این برهه حساس نیز عبور خواهد کرد.
چهارشنبه 02 خرداد - 02:45
«خبرگزاری تسنیم» رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: در بدرقه یک رئیس جمهور که تا 50 روز آینده شخص دیگری جایش را خواهد گرفت و دیگر در بین مردم حضور نخواهد داشت، چنین بدرقه ای معنادار تر از بسیاری از استقبال هاست.
چهارشنبه 02 خرداد - 01:59
«خبرگزاری تسنیم» دقایقی پس از ساعت 4 صبح با خودروی شخصی از منزل حرکت کردم و حوالی ساعت 4 و نیم میدان ولی عصر بودم، به هوای اینکه خودروی خود را در بلوار کشاورز حوالی خیابان 16 آذر پارک کنم و پیاده به سمت دانشگاه بروم.
سه شنبه 01 خرداد - 12:56
«خبرگزاری تسنیم» عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز بیانیه 262 نفر از نمایندگان در تقدیر از زحمات سه ساله سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور را قرائت کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 12:06
«خبرگزاری تسنیم» رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از سه ساله بودن دور آینده شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
سه شنبه 01 خرداد - 11:02
«خبرگزاری تسنیم» خواهر شهید بهشتی در پیامی شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفت.
سه شنبه 01 خرداد - 09:54
«خبرگزاری تسنیم» فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) در پیامی شهادت آیت الله رئیسی و جمعی از همراهانش را تسلیت گفت.
سه شنبه 01 خرداد - 08:17
«خبرگزاری تسنیم» آیین افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری دقایقی پیش آغاز شد.
سه شنبه 01 خرداد - 08:54
«خبرگزاری تسنیم» نماینده نیشابور در مجلس گفت که آخرین جلسه و اختتامیه مجلس یازدهم فردا چهارشنبه برگزار می شود.
سه شنبه 01 خرداد - 09:25
«خبرگزاری تسنیم» سران و مقامات بیش از 50 کشور، نهاد و سازمان بین المللی و برخی شخصیت های منطقه ای در پی شهادت رئیس جمهور در سانحه هوایی، با ارسال پیام هایی با رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت و مردم کشورمان ابراز همدردی کردند.
سه شنبه 01 خرداد - 09:30
«خبرگزاری تسنیم» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را اعلام وصول کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 08:31
«خبرگزاری تسنیم» رزمندگان لشکر 3 حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه، اولین تیمی بودند که موفق به کشف محل دقیق سقوط بالگرد رئیس جمهور و پیکر شهدا شدند.
سه شنبه 01 خرداد - 04:11
«خبرگزاری تسنیم» با قرائت دستورکار پایانی مجلس یازدهم مبنی بر قرائت بیانیه اختتامیه این مجلس، یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به خط پایان رسید.
سه شنبه 01 خرداد - 04:46
«خبرگزاری تسنیم» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان مجلس درباره عملکرد چهار ساله را قرائت کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 05:10
«خبرگزاری تسنیم» رئیس مجلس در آخرین نطق خود در مجلس یازدهم گفت: شهادت می دهم در این چند سال آیت الله رئیسی بیشترین همت را برای هماهنگی بین مجلس و دولت داشت تا فقط و فقط حل مشکلات مردم را پیگیری کنیم.
سه شنبه 01 خرداد - 02:50
«خبرگزاری تسنیم» عملکرد آقای رئیسی در حوزه آموزش عالی کشور طی مدت کمتر از 3 سال ریاست جمهوری به واسطه اقداماتی که در عرصه علم و آموزش کشور داشت، به نحوی است که شاید بتوان او را نزدیک ترین رئیس جمهور به بدنه دانشگاهی دانست.
سه شنبه 01 خرداد - 03:20
«خبرگزاری تسنیم» همزمان با تشییع پیکر شهدای خدمت دسته عزاداری هیئت های دانشجویی در تهران نیز به سمت نهاد ریاست جمهوری حرکت کرد.
سه شنبه 01 خرداد - 01:05
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: آمادگی داریم در برخی حوزه ها مثل کلانشهر تهران و سایر کلانشهرها انتخابات ریاست جمهوری را به صورت الکترونیک را داشته باشیم اما تصمیم نهایی در این موضوع باید با تأیید شورای نگهبان باشد که هنوز این مسئله نهایی نش...
سه شنبه 01 خرداد - 01:38
«خبرگزاری تسنیم» دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با برگزاری مراسم عزاداری به سوگ رئیس جمهور شهید نشستند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:16
«خبرگزاری تسنیم» رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی شهادت رئیس جمهور اسلامی ایران و همراهان گرامی ایشان را تسلیت گفتند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:27
«خبرگزاری تسنیم» دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پیام تسلیتی در پی شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه گفت: آیت الله رئیسی مدیری متخلق به اخلاق نبوی بود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:45
«خبرگزاری تسنیم» رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی شهادت آیت الله رئیسی، پنج روز عزای عمومی اعلام کردند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:49
«خبرگزاری تسنیم» رهبر معظم انقلاب اسلامی، محمد مخبر را به عنوان مسئول اداره دولت منصوب کرده و از وی خواستند حداکثر تا 50 روز آینده انتخابات ریاست جمهوری را برای انتخاب رئیس جمهور جدید برگزار کند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 12:02
«خبرگزاری تسنیم» رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی شهادت آیت الله رئیسی را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 10:03
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: با توجه به اتفاقات اخیر پس از اعلام عزای عمومی در کشور، مجلس شورای اسلامی روز های سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی نخواهد داشت و این جلسات به هفته آینده موکول می شود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 10:13
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی وزارت علوم خطاب به روسای دانشگاه ها اعلام کرد:با توجه به تاکید دیشب مقام معظم رهبری و تا اعلام نوع تعطیلی و عزای عمومی از طرف دولت، لطفا کلاس ها و کار ها طبق روال استمرار داشته باشد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 10:16
«خبرگزاری تسنیم» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شماری از دانشگاه های کشور با انتشار پیام های تسلیت شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رییس جمهور، اعلام کردند؛ جامعه دانشگاهی کشور با تاسی از رییس جمهور شهید قهرمانشان مسیر پیشرفت ایران قوی را محکم و استوار طی خ...
دوشنبه 31 اردیبهشت - 10:59
«خبرگزاری تسنیم» معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور گفت: در ملاقات های خارجی وقتی مقام همتا به هر دلیلی از دکتر رئیسی تعریف می کرد همیشه جواب میداد من سرباز امام خامنه ای هستم.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 11:08
«خبرگزاری تسنیم» مرجع تقلید شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:46
«خبرگزاری تسنیم» آخرین اخبار از سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس جمهور و هیات همراه حاکیست که تلاش ها برای شناسایی پیکر همه شهدای این سانحه ادامه دارد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:48
«خبرگزاری تسنیم» آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور به همراه آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه در اثر سقوط بالگرد به شهادت رسیدند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 08:16
«خبرگزاری تسنیم» وزیر سابق خارجه، شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 08:09
«خبرگزاری تسنیم» هیئت دولت زمان و مکان تشییع و تدفین پیکر آیت الله رئیسی و همراهانش را اعلام می کند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 08:30
«خبرگزاری تسنیم» معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: بعد از اذان صبح حدود ساعت 5:30 بود که با کار فنی که از قبل انجام شده بود، لاشه بالگرد حامل رئیس جمهور مشاهده شد و تقریباً در ته دره بود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 08:45
«خبرگزاری تسنیم» رئیس جمهور و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد در منطقه ورزقان آذربایجان شرقی به شهادت رسیدند.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:37
«خبرگزاری تسنیم» سخنگوی ستاد انتخابات گفت: هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در کلیات برنامه زمان بندی که به شورای نگهبان پیشنهاد داده ایم و منتظر پاسخ آن هستیم، مبنا قرار گرفته و بر این اساس، زمان ثبت نام داوطلبان هشتم خ...
دوشنبه 31 اردیبهشت - 07:49
«خبرگزاری تسنیم» رییس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با مخبر مدیر قوه مجریه گفت: ملت ترکیه در کنار ملت ایران است و از صمیم قلب آرزوی صبر جمیل برای شما و مردم ایران دارم.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 09:22
«خبرگزاری تسنیم» رییس جمهور ونزوئلا در تماس تلفنی با مخبر گفت: آیت الله رئیسی برادر بزرگ من و نماد یک انقلابی و آزادی خواه تمام عیار در عصر فعلی ما بود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 09:20
«خبرگزاری تسنیم» جلسه سران قوا برگزار و هشتم تیرماه به عنوان روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تعیین شد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 05:42
«خبرگزاری تسنیم» نماینده شاهین شهر گفت:مصاحبه آزمون استخدام آموزگاران ابتدایی و استثنایی آبانماه سال 1402 برگزار شد اما هنوز نتایج به این افراد اعلام نشده که این باعث نارضایتی و بلاتکلیفی آنها شده است که ضروریست هر چه زودتر نتایج اعلام شود.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 05:59
«خبرگزاری تسنیم» عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شهادت رئیس جمهور و همراهان وی را تسلیت گفت.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 04:50
«خبرگزاری تسنیم» رئیس دانشگاه تهران با صدور پیامی تاکید کرد: آیت الله رئیسی الگویی که در دسترس بود اما تحت تاثیر سوگیری های جناحی، کمتر به مولفه های زندگی قرآنی او توجه شد؛ هر چند که با صبوری در مواجهه با تخریب ها رفتار می کرد.
دوشنبه 31 اردیبهشت - 05:37
«خبرگزاری تسنیم» وزیر اسبق اطلاعات شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش را تسلیت گفت.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است