مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


دوشنبه 10 مهر - 18:52
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور با تبریک فرارسیدن سالروز فرخنده میلادپیامبر به سران و مردم کشورهای اسلامی، اظهار کرد: سیره گرانقدر و سجایای اخلاقی ایشان همواره راهگشا و هدایت‌گر زندگی بشر و برجسته‌ترین الگو برای رسانیدن انسان به کمال و قرب الهی است.
دوشنبه 10 مهر - 11:13
«خبرگزاری فارس» فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش شکوه وحدت که با محوریت اتحاد ارتش و سپاه برگزار شد، گفت: اخوت، همدلی و برادری میان ارتش و سپاه نقطه امید رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ایران و موجب یاس دشمنان است.
دوشنبه 10 مهر - 18:10
«خبرگزاری فارس» دبیر شورای امنیت ملی ارمنستان عصر امروز در دیدار با حسین امیرعبداللهیان درباره مناسبات دوجانبه و تحولات قفقاز جنوبی به گفت‌وگو پرداخت.
دوشنبه 10 مهر - 17:19
«خبرگزاری فارس» سخنگوی دولت سیزدهم امروز در جمع دانشجویان، به شائبه دخیل بودن انتخابات مجلس بر تصمیمات اقتصادی پاسخ داد.
دوشنبه 10 مهر - 17:19
«خبرگزاری فارس» سخنگوی دولت سیزدهم امروز در جمع دانشجویان، به شائبه دخیل بودن انتخابات مجلس بر تصمیمات اقتصادی پاسخ داد.
دوشنبه 10 مهر - 16:39
«خبرگزاری فارس» فرمانده رزمایش مشترک پهپادی ارتش، گفت: این رزمایش از فردا با حضور قریب به ۲۰۰ فروند انواع پهپاد در سراسر کشور آغاز می‌شود.
دوشنبه 10 مهر - 16:32
«خبرگزاری فارس» سخنگوی دولت با اشاره سنگ اندازی های جریان های داخلی و خارجی برای عدم موفقیت و افتخار آفرینی ایران گفت: می خواستند امنیت ایران را خدشه دار کنند ولی خودشان آواره کوچه های آلبانی شدند.
دوشنبه 10 مهر - 15:42
«خبرگزاری فارس» سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم گفت: با اینکه سال گذشته حدود ۲۶۰ هزار میلیارد تومان تقریبا ۱۰۰ درصد اعتبارات عمرانی در پیوست یک محقق شده است و اگر بخواهیم با همین شیوه تخصیص پیش برویم نزدیک به 15 تا 10 سال نیاز داریم که فقط پروژه‌های فعلی ...
دوشنبه 10 مهر - 14:56
«خبرگزاری فارس» در پی اقدامات انجام شده از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ماداگاسکار، ۳ نفر از ماهیگیران بلوچ ایرانی بازداشت شده در سیشل آزاد و به کشور بازگشتند.
دوشنبه 10 مهر - 12:02
«خبرگزاری فارس» عضو کمیسیون شوراهای مجلس از ساماندهی حدود 200 هزار نفر از اتباع بیگانه و صدور کارت شناسایی برای آنها توسط سازمان ملی مهاجرت خبر داد.
دوشنبه 10 مهر - 11:57
«خبرگزاری فارس» با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایجاد هرگونه بدهی یا تعهد توسط دستگاه‌های اجرائی صرفا با رعایت شاخص پایداری بدهی‌های دولت منوط به تأیید سازمان برنامه و بودجه است.
دوشنبه 10 مهر - 11:48
«خبرگزاری فارس» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در پیامی به همتایان خود در کشورهای مسلمان تاکید کرد که سیره پیامبر اعظم (ص) خورشید پرفروغ هدایت و روشنایی‌بخش مسیر پرتلاطم بشریت امروز به سوی حق و حقیقت است.
دوشنبه 10 مهر - 11:43
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور جمهور در نشست با شرکت کنندگان جشنواره رسانه‌ای خورشید گفت: امروز ما در جایگاه مدعی حقوق بشر هستیم و غربی‌ها در جایگاه متهم، آن ها باید پاسخ دهند که چگونه حقوق انسان‌ها را ضایع می‌کند.
دوشنبه 10 مهر - 11:38
«خبرگزاری فارس» یک منبع آگاه در گفتگو با خبرگزاری فارس از خنثی سازی پروژه ای ضدامنیتی موسوم به «جمعه خونین» در جنوب شرق ایران خبر داد.
دوشنبه 10 مهر - 11:13
«خبرگزاری فارس» فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش شکوه وحدت که با محوریت اتحاد ارتش و سپاه برگزار شد، گفت: وحدت ارتش و سپاه نقطه امید رهبر انقلاب و موجب یاس دشمنان است.
دوشنبه 10 مهر - 11:00
«خبرگزاری فارس» تجهیزات ارتباطی و استارلینک یک سرویس جاسوسی که با هدف بازتولید آشوب در زاهدان قرار بود در اختیار برخی عوامل این سرویس قرار بگیرد، توسط دستگاه امنیتی ضبط شد.
دوشنبه 10 مهر - 11:00
«خبرگزاری فارس» تجهیزات ارتباطی و استارلینک یک سرویس جاسوسی که با هدف بازتولید آشوب در زاهدان قرار بود در اختیار برخی عوامل این سرویس قرار بگیرد، توسط دستگاه امنیتی ضبط شد.
دوشنبه 10 مهر - 10:50
«خبرگزاری فارس» با مصوبه نمایندگان مجلس هزینه خدمات مدیریت طرح های تملک دارایی‌های سرمایه ای تا دو و نیم درصد (%2/5) عملکرد تخصیص اعتبارات ذیربط با احتساب کل وجوه دریافتی از بودجه عمومی اعم از وجوه نقد، اسناد خزانه و اوراق مشارکت، تعیین و از محل اعتبارات ...
دوشنبه 10 مهر - 10:42
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بانک مرکزی بر میزان بنگاه‌داری بانک‌ها نظارت دارد و بانک‌ها به صورت منظم مورد پایش قرار می‌گیرند و تذکرات لازم و اخطارهای لازم به بانک‌هایی که مقررات را رعایت نکنند، داده می‌شود.
دوشنبه 10 مهر - 10:33
«خبرگزاری فارس» با تصویب مجلس، دستگاه‌های اجرایی مکلف شدند که طرح‌های کلان توسعه‌ای خود را مورد ارزیابی راهبردی محیط زیستی قرار داده و گزارش آن را به تایید سازمان حفاظت محیط زیست برسانند.
دوشنبه 10 مهر - 10:04
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور مشکلات ساختاری در نظام اجرایی و تمرکز بیش از حد اختیارات در پایتخت را مانع بزرگ حل مسائل استان‌ها خواند و کارگروهی را مامور بررسی تمرکززدایی و چگونگی واگذاری برخی اختیارات لازم به استانداران کرد.
دوشنبه 10 مهر - 08:26
«صراط نیوز» به گزارش صراط به نقل از ایسنا، وضعیت چمن ورزشگاه آزادی از موضوعات مورد بحث در این روزهاست. اخیرا با تعطیلی بازی‌های لیگ برتر و استراحت چمن ورزشگاه انتظار می‌رفت که شرایط خوبی ایجاد شود ولی تاکنون این‌گونه نشده است. با توجه به گلایه سرمربیان دو تیم ا...
دوشنبه 10 مهر - 11:13
«خبرگزاری فارس» فرمانده کل سپاه پاسداران در همایش شکوه وحدت که با محوریت اتحاد ارتش و سپاه برگزار شد، گفت: اخوت، همدلی و برادری میان ارتش و سپاه نقطه امید رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ایران و موجب یاس دشمنان است.
دوشنبه 10 مهر - 14:25
«خبرگزاری فارس» رزمایش مشترک پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نیروهای چهارگانه و جنگال راهبردی برگزار می‌شود.
دوشنبه 10 مهر - 10:12
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه‌های اجرائی اجازه دادند تا با رعایت سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) نسبت به عقد قراردادهای بهره‌برداری بلندمدت از زیرساخت‌های تکمیل شده و همچنین طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و طرح‌های سرمایه‌ای آ...
دوشنبه 10 مهر - 09:23
«خبرگزاری فارس» طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی دستگاه اجرائی ذیربط می‌تواند برای تجاری‌سازی و اعطای مشوق برای توجیه مالی طرح‌های مشارکتی، نسبت به استفاده از سازوکارهای تشویقی از قبیل اعطای یارانه سود تسهیلات و خرید تضمینی محصولات که به‌ تصویب هیأت وزیران می‌ر...
دوشنبه 10 مهر - 09:23
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دستگاه‌های اجرایی ذی ربط اجازه دادند برای تجاری سازی و اعطای مشوق برای توجیه مالی طرح‌های مشارکتی نسبت به استفاده از سازوکارهای تشویقی اقدام کنند.
دوشنبه 10 مهر - 10:50
«خبرگزاری فارس» نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند تا به منظور تأمین هزینه خدمات مدیریت طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای تا ۲.۵ درصد عملکرد تخصیص اعتبارات ذیربط پرداخت ‌شود.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است