مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 19:46
«همشهری آنلاین» دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در جریان سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دستاوردهای خود را بیشتر از همه دولت‌های گذشته این کشور دانست که این ادعا با خنده حاضران مواجه شد.
سه شنبه 03 مهر - 19:13
در مجمع عمومی بیان شد
«خبرگزاری ایسنا» رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه پس از ترامپ به پشت تریبون مجمع عمومی آمده و بر لزوم تغییر ساختار سازمان ملل تاکید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:08
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ سخنرانی خود را در مجمع عمومی سازمان ملل انجام داد.
سه شنبه 03 مهر - 18:08
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ سخنرانی خود را در مجمع عمومی سازمان ملل آغاز کرد.
سه شنبه 03 مهر - 17:34
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجمع عمومی سازمان ملل در نخستین روز این اجلاس بعد از سخنرانی دبیرکل اظهار کرد، این تنها مجمعی است که به رهبران جهانی اجازه می‌دهد که "به یک اندازه (حرف دیگران را) بشنوند و شنیده شوند".
سه شنبه 03 مهر - 17:16
«همشهری آنلاین» هفتادوسومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی آنتونیو گوترش دبیر کل این سازمان آغاز شد.
سه شنبه 03 مهر - 17:07
«خبرگزاری ایسنا» دادستان بحرین امروز علیه ۱۶۹ شهروند این کشور به اتهام "تاسیس گروه تروریستی" اقامه دعوی کرد.
سه شنبه 03 مهر - 16:39
«خبرگزاری ایسنا» هفتادوسومین دوره مجمع عمومی سازمان ملل با سخنرانی آنتونیو گوترش آغاز شد.
سه شنبه 03 مهر - 16:33
«خبرگزاری ایسنا» دبیر کل اتحادیه عرب و مسؤول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در نیویورک با یکدیگر دیدار و درباره آخرین تحولات خاورمیانه رایزنی کردند.
سه شنبه 03 مهر - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» حزب اپوزیسیون کارگر انگلیس اعلام کرد، طرح پیشنهادی ترزا می برای توافق بریگزیت با اتحادیه اروپا را در جریان رای‌گیری در پارلمان رد خواهد کرد.
سه شنبه 03 مهر - 16:13
«همشهری آنلاین» همشهری آ»لاین:اتحادیه اروپا در فکر ایجاد "ساز و کاری ویژه" برای پرداخت‌های مربوط به صادارت و واردات ایران در مقابله با تحریم‌های آمریکاست. هدف اروپا نجات برجام و ترغیب شرکت‌های خارجی به تجارت با ایران است.
سه شنبه 03 مهر - 16:09
«خبرگزاری ایسنا» شبکه‌های اجتماعی سوری تصاویری از سربازان روس در داخل حرم حضرت زینب (س) در دمشق منتشر کردند.
سه شنبه 03 مهر - 16:07
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، به 15 نظامی کشته روس در حادثه سرنگونی هواپیمای نظامی ایلوشین Il-20 در سوریه مدال شجاعت می‌دهد.
سه شنبه 03 مهر - 15:52
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کابینه امنیتی این رژیم اعلام کرد، هماهنگی امنیتی با روسیه با وجود بحران سقوط هواپیمای "ایلوشین۲۰" ادامه می‌یابد.
سه شنبه 03 مهر - 15:44
«خبرگزاری ایسنا» آژانس امداد و کاریابی آوارگان فلسطین (آنروا) اعلام کرد که در صورت تداوم بحران مالی این آژانس مدارس و مراکز بهداشتی فلسطینی در معرض خطر قرار می‌گیرند.
سه شنبه 03 مهر - 15:38
«خبرگزاری ایسنا» دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرد که در حمله هوایی روز شنبه هفته جاری خانه یک معلم در ولایت کاپیسا در شمال کابل هدف قرار گرفته و ۹ فرد غیر نظامی کشته شده‌اند.
سه شنبه 03 مهر - 15:38
«خبرگزاری ایسنا» فرانسه خواستار اعمال تحریم‌هایی علیه شبه‌نظامیان شرکت کننده در درگیری‌های طرابلس، پایتخت لیبی شد.
سه شنبه 03 مهر - 15:19
«خبرگزاری ایسنا» سفیر سابق پاکستان در آمریکا می‌گوید، تعبیر رهبری پاکستان از تروریسم با تعبیر دولت آمریکا تفاوت دارد و به همین دلیل بعید است که با تمامی گروه های تروریستی آنطور که واشنگتن می‌خواهد، برخورد کند.
سه شنبه 03 مهر - 15:02
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان روسیه و آمریکا در چارچوب کمیسیون مشورتی دوجانبه‌ای در ژنو درباره توافق استارت گفت‌وگو می‌کنند.
سه شنبه 03 مهر - 14:42
«خبرگزاری ایسنا» دولت مجارستان اعلام کرد که اتحادیه اروپا باید به دنبال مذاکره بر سر یک توافق منصفانه بریگزیت به منظور خروج بریتانیا از این بلوک باشد و باید به هر قیمتی جلوی خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا را بگیرد.
سه شنبه 03 مهر - 14:37
«خبرگزاری ایسنا» هیئت مصر در دیدار با رهبران حماس در غزه هیچ راه‌حلی برای پایان دادن به دودستگی فلسطین به این جنبش ارائه نکرده است.
سه شنبه 03 مهر - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر سوئد امروز (سه‌شنبه) در رای‌ اعتماد اجباری پارلمان کشورش رای نیاورد و این بدین معناست که استعفا خواهد داد اما با توجه به اینکه هیچ کدام از احزاب سیاسی مهم اکثریت را در اختیار ندارند، مشخص نیست که چه کسی مسوول تشکیل دولت آتی سوئد م...
سه شنبه 03 مهر - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» کنفرانس سالانه دو روزه بالتیک با محوریت امور نظامی و دفاع (ABCD) با حضور مقام‌های دفاعی منطقه امروز (سه شنبه) در تالین، پایتخت استونی برگزار می‌شود.
سه شنبه 03 مهر - 14:14
«خبرگزاری ایسنا» دومین جلسه پارلمان عراق به ریاست رئیس جدید خود امروز (سه‌شنبه) برگزار شد.
سه شنبه 03 مهر - 14:10
«خبرگزاری ایسنا» مدیر اداره کنترل و منع گسترش تسلیحات وزارت خارجه روسیه امروز (سه‌شنبه) در دفاع از ارسال سامانه دفاع موشکی به سوریه گفت، اقدام مسکو برای تامین سامانه دفاع موشکی S-۳۰۰ برای سوریه به ایجاد ثبات در وضعیت این منطقه و حصول اطمینان از امنیت نیروها...
سه شنبه 03 مهر - 14:07
«خبرگزاری ایسنا» یک قانون‌گذار فیلیپینی که منتقد سیاست رودریگو دوترته، رییس جمهور فیلیپین در مبارزه با قاچاق مواد مخدر بود، بازداشت شد.
سه شنبه 03 مهر - 14:01
«خبرگزاری ایسنا» یک مسؤول اردنی از مذاکرات با روسیه و آمریکا برای پایان دادن به مساله‌ اردوگاه آوارگان سوری "الرکبان" در مرزهای اردن و رهایی از فشار امنیتی علیه کشور در آینده خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 13:54
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی در نیویورک با دبیرکل سازمان ملل دیدار و به تبادل نظر درباره حل پرونده شبه جزیره کره پرداخت.
سه شنبه 03 مهر - 13:50
«خبرگزاری ایسنا» روابط میان اسرائیل و روسیه از زمانی تاسیس رژیم اسرائیل تاکنون با پستی و بلندی‌های بسیاری همراه بوده است. دو طرف از ماه عسل سال‌های ابتدایی پایه‌گذاری این رژیم تا قطعی 24 ساله روابط را از سر گذرانده‌اند و اکنون به نظر می‌رسد بعد از سرنگونی ی...
سه شنبه 03 مهر - 13:37
«خبرگزاری ایسنا» مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد تأکید کرد که روابط سوریه و روسیه استراتژیک است.
سه شنبه 03 مهر - 13:27
«خبرگزاری ایسنا» دادگاهی در نیکاراگوئه حکم بازداشت فلیکس مارادیاگا، رهبر اپوزیسیون را به اتهام تامین مالی برای برگزاری اعتراضات خشونت آمیز علیه دولت این کشور صادر کرد.
سه شنبه 03 مهر - 13:25
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری هندوراس در حالیکه رشد حضور دیپلماتیک چین در آمریکای مرکزی را "فرصت" قلمداد کرد، تاکید کرد: کاهش کمک‌ آمریکا به آمریکای مرکزی مانع از برخورد با مهاجران غیر قانونی می‌شود.
سه شنبه 03 مهر - 13:04
«خبرگزاری ایسنا» دادگاهی در جنوب ویتنام فردی را به اتهام انتشار مطالب توهین آمیز علیه حزب کمونیست و دولت این کشور در فیسبوک و دعوت مردم به اعتراضات ضد دولتی به 27 ماه زندان محکوم کرد.
سه شنبه 03 مهر - 12:56
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری برزیل تاکید کرد که اتهامات مربوط به فساد علیه او در نتیجه تلاش‌های دولت برای ایجاد اصلاحات در سیستم بازنشستگی است.
سه شنبه 03 مهر - 12:48
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور بولیوی گفته است، آمریکا از کودتاهای نظامی دست برداشته و حالا برای مداخله در امور کشورهای آمریکای لاتین مخالف خود از طریق دادگاه‌ها و پارلمان‌ها، به دنبال تغییر نظام این کشورهاست و ادعای مالکیت نفت آن‌ها را دارد.
سه شنبه 03 مهر - 12:28
«خبرگزاری ایسنا» رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد ترکیه به دنبال افزایش مناطق امن در سوریه از جمله در شرق رود فرات است.
سه شنبه 03 مهر - 12:19
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه فرانسه از برگزاری نشست کارگروه کوچک در هفته جاری درباره اوضاع سوریه خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 12:16
«خبرگزاری ایسنا» اولین گروه از کلاه سفیدهای سوریه برای اسکان وارد انگلیس شدند و مقام‌های لندن از آنها به عنوان "داوطلبان شجاع" و "قهرمان" استقبال کردند. این گروه در مناطق تحت کنترل شورشیان سوری فعالیت دارد و متهم است با گروه‌های افراط‌گرای سوری همکاری نزدیک...
سه شنبه 03 مهر - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع آمریکا گفته است که مقام‌های ارشد نظامی این کشور در حال بررسی مکانی قابل قبول و دسترس در لهستان هستند تا یک پایگاه نظامی برای آمریکا ایجاد کنند.
سه شنبه 03 مهر - 12:04
«خبرگزاری ایسنا» هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل در یمن هشدار داد که ۱۲ میلیون یمنی در آستانه خطر قحطی کامل قرار دارند.
سه شنبه 03 مهر - 12:01
«خبرگزاری ایسنا» رییس اجرایی دولت افغانستان در اجلاس نلسون ماندلا باردیگر ازآمادگی کابل برای گفتگو با مخالفان مسلح خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 11:57
«خبرگزاری ایسنا» معاون دادگاه عالی کره شمالی خواستار ایجاد یک چارچوب حقوقی بین‌المللی با هدف لغو تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه پیونگ‌یانگ شد.
سه شنبه 03 مهر - 11:28
«خبرگزاری ایسنا» مصری‌های مقیم آمریکا در اعتراض به سفر رئیس جمهوری مصر به نیویورک جهت حضور در نشست‌های سازمان ملل دست به تظاهرات زدند.
سه شنبه 03 مهر - 11:24
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه تقویت تجهیزات جنگ الکترونیک در سوریه را در پی حادثه ساقط شدن هواپیمای ایلوشین ۲۰ روسیه در حریم هوایی سوریه، آغاز کرده است.
سه شنبه 03 مهر - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز ضد تروریسم کشورهای مستقل همسود امروز (سه‌شنبه) گفت، گروه تروریستی داعش در تلاش است تا پایگاهی برای خود در آسیای میانه ایجاد کند و نیروهای بالقوه و غیر فعال خود را در منطقه فعال کنند.
سه شنبه 03 مهر - 11:21
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری تونس در سخنانی از پایان توافق خود با حزب اسلامی النهضه این کشور خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 11:17
«همشهری آنلاین» جاسیندا آردرن، نخست‌وزیر نیوزیلند نخستین بانوی سیاستمدار در تاریخ لقب گرفت که همراه نوزاد سه ماهه خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک شرکت می‌کند.
سه شنبه 03 مهر - 11:04
«خبرگزاری ایسنا» ده‌ها هزار نفر از مردم آرژانتین در بوئنوس‌آیرس در آستانه اعتصاب سراسری برای رد بودجه ریاضت اقتصادی، به خیابان‌ها آمدند.
سه شنبه 03 مهر - 10:25
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر سوریه اعلام کرد که اقدامات لازم برای بازگشایی گذرگاه "النصیب" در مرز با اردن به اتمام رسیده است.
سه شنبه 03 مهر - 10:23
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع نظامی سوری اعلام کرد که این کشور آماده به کارگیری سامانه اس300 روسیه است.
سه شنبه 03 مهر - 10:18
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری سوسیالیست ونزوئلا دولت‌های راستگرای شیلی، کلمبیا و مکزیک را به کمک به "تروریست‌هایی" که قصد کشتنش را با استفاده از حمله پهپادی در اوایل اوت داشتند، متهم کرد.
سه شنبه 03 مهر - 10:13
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جدید پارلمان عراق با هیئتی بلندپایه از اتحادیه میهنی کردستان دیدار کرد.
سه شنبه 03 مهر - 10:08
«خبرگزاری ایسنا» رؤسای جمهوری آمریکا و مصر در حاشیه هفتاد و سومین نشست‌های مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک دیدار و درباره راه‌های همکاری دوجانبه میان دو کشور بحث و تبادل نظر کردند.
سه شنبه 03 مهر - 10:02
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا گفت که انتظار دارد دومین نشستش با رهبر کره شمالی "خیلی زود" اعلام شود اما مکان برگزاری این نشست باید تعیین شود.
سه شنبه 03 مهر - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» یک تحقیقات انجام شده از سوی دولت آمریکا به این نتیجه رسیده که ارتش میانمار دست به یک کمپین "کاملا هماهنگ و برنامه‌ریزی شده" به منظور کشتار دسته جمعی، ‌تجاوزهای گروهی و دیگر جنایات علیه اقلیت مسلمان روهینجا، زده است.
سه شنبه 03 مهر - 09:50
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور جدید کلمبیا با تاکید بر افزایش فشارها علیه ونزوئلا برای حفظ دموکراسی، خواستار انزوای دیپلماتیک این کشور شد.
سه شنبه 03 مهر - 09:43
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه ونزوئلا گفته که آماده است تا از نشست سازمان ملل درباره بحران مهاجرت شهروندان این کشور به کشورهای همسایه به نفع خود استفاده کند.
سه شنبه 03 مهر - 09:40
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با همتای فرانسوی‌اش دیدار کرد.
سه شنبه 03 مهر - 09:34
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر خارجه سوریه تأکید کرد که نیروهای این کشور چه با جنگ و چه با صلح وارد ادلب می‌شوند.
سه شنبه 03 مهر - 09:29
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ائتلاف "الفتح" با برهم صالح، نامزد احتمالی پست ریاست جمهوری عراق و عضو ارشد حزب اتحادیه میهنی کردستان در دفترش در بغداد دیدار کرد.
سه شنبه 03 مهر - 09:29
/گزارش- الحیاة/
«خبرگزاری ایسنا» توافق روسیه و ترکیه درباره ادلب در مرحله اول باعث ممانعت از عملیات نظامی ارتش سوریه شد اما تحلیلگران در توانایی آنکارا برای قانع کردن تندروها به اجرای این توافق تردید دارند.
سه شنبه 03 مهر - 09:26
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع آمریکا تاکید کرد به دنبال راه‌های جدیدی برای مناسبات نظامی با چین است. پیش از آن پکن، مذاکرات نظامی را در اعتراض به تصمیم آمریکا برای اعمال تحریم‌هایی بر سر خرید تسلیحات روسیه، به تعویق انداخت.
سه شنبه 03 مهر - 09:16
«خبرگزاری ایسنا» نیروی هوایی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن یک پهپاد جاسوسی وابسته به ائتلاف متجاوز عربی به رهبری عربستان را سرنگون کردند.
سه شنبه 03 مهر - 09:12
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه چین در دیدار با همتای انگلیسی‌اش تاکید کرد، پکن امیدوار است انگلیس بتواند موضع خود مبنی بر بی‌طرفی در مساله دریای چین جنوبی را رعایت کرده و صادقانه به حاکمیت و تمامیت ارضی چین احترام بگذارد.
سه شنبه 03 مهر - 09:07
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، جسد یکی از دیپلمات‌های آمریکایی در ماداگاسکار در خانه‌اش در این کشور جزیره‌ای کشف شده و یک مظنون در ارتباط با این پرونده بازداشت شده است.
سه شنبه 03 مهر - 08:59
«خبرگزاری ایسنا» در جریان سرکوب نهمین راهپیمایی دریایی در شمال غزه و تظاهرکنندگان در حمایت از آن، یک شهروند فلسطینی شهید و دهها نفر دیگر به ضرب گلوله جنگی مجروح و یا در اثر استنشاق گازهای سمی مسموم شدند.
سه شنبه 03 مهر - 08:58
«خبرگزاری ایسنا» نماینده تجاری چین تاکید کرد مذاکرات با واشنگتن "در حالی که ایالات متحده چاقویی را روی گردن پکن از طریق تحمیل افزایش تعرفه‌ها نگه داشته است" غیر ممکن است.
سه شنبه 03 مهر - 08:58
«خبرگزاری ایسنا» نماینده تجاری چین تاکید کرد مذاکرات با واشنگتن "در حالی که ایالات متحده چاقویی را روی گردن پکن از طریق تحمیل افزایش تعرفه‌ها نگه داشته است" غیر ممکن است.
سه شنبه 03 مهر - 08:53
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه آمریکا فروش قطعات یدکی جنگنده‌های F۱۶ و سایر جنگنده‌ها به ارزش ۳۳۰ میلیون دلار به تایوان را تصویب کرده است.
سه شنبه 03 مهر - 08:42
«همشهری آنلاین» ماموران زندانی در تگزاس آمریکا از ۴۵ جعبه موز اهداشده به زندانیان حدود ۱۸ میلیون دلار کوکائین کشف کردند.
سه شنبه 03 مهر - 08:41
«خبرگزاری ایسنا» سفیر سوریه در روسیه تاکید کرد که سوریه برای حمایت از خاک خود در برابر اقدامات متجاوزانه اسرائیل به سامانه دفاع هوایی اس 300 نیاز دارد.
سه شنبه 03 مهر - 08:16
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر خارجه روسیه بر آمادگی روسیه جهت بررسی موضوع تجهیز سوریه به سامانه‌های موشکی اس-۳۰۰ با آمریکا تاکید کرد اما در عین حال از واشنگتن خواست در ارزیابی گام‌های مسکو از موضع متکبرانه‌اش حرف نزند.
سه شنبه 03 مهر - 01:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، «جیمز ماتیس» روز دوشنبه اتهامات وارده از سوی ایران مبنی بر نقش حمایتی آمریکا از عاملان حمله تروریستی روز شنبه به رژه نظامی نیروهای مسلح در شهر اهواز را رد کرد و آنها را «ادعاهایی مضحک» خواند! ماتیس روز دوش...
سه شنبه 03 مهر - 01:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی بی سی، قاضی «برت کاوِنا» نامزد معرفی شده از سوی دونالد ترامپ برای تصدی یک کرسی خالی در دیوان عالی آمریکا بار دیگر از سوی یک زن مورد اتهام آزار جنسی قرار گرفت. اما این قاضی خبرساز آمریکایی بار دیگر این اتهامات را ر...
دوشنبه 02 مهر - 23:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، در پی انتشار اخباری جدید مبنی بر دسیسه چینی «راد روزنشتاین» معاون دادستان کل آمریکا برای برکناری «دونالد ترامپ» از مقام ریاست جمهوری آمریکا، وی روز دوشنبه به کاخ سفید احضار شد. این دیدار روزنشتاین با مقاما...
دوشنبه 02 مهر - 23:15
«خبرگزاری ایسنا» جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که تظاهرات حق بازگشت و لغو محاصره به راه خود ادامه می دهد و به مرور زمان ابزارهای مورد استفاده در آن توسعه پیدا کرده و این تظاهرات‌ها علیه رژیم صهیونیستی تشدید خواهد یافت.
دوشنبه 02 مهر - 22:00
«خبرگزاری ایسنا» سازمان پیمان آنتلانتیک شمالی (ناتو) اعلام کرد، دبیرکل این سازمان در چارچوب سفر رسمی سه روزه‌ای به آمریکا می‌رود تا در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد شرکت کند.
دوشنبه 02 مهر - 21:45
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری لبنان اعلام کرد، اسرائیل با ترویج نظریه «ائتلاف اقلیت‌ها»، برای تجزیه خاورمیانه تلاش می‌کند.
دوشنبه 02 مهر - 21:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه امروز در اظهاراتی تصریح کرد که داده های جدید نه تنها نشان می دهد، بلکه ثابت می کند که فاجعه سقوط هواپیمای روسی IL-۲۰ در سوریه به طور کامل بر عهده نیروی هوایی اسرائیل و ...
دوشنبه 02 مهر - 21:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی،‌ چین در واکنش به اعمال تعرفه‌های جدید توسط آمریکا بر بخشی از کالاهای چینی، واشنگتن را متهم به در پیش گرفتن رفتار قلدرمابانه در تجارت خارجی کرده و گفته است در واکنش به این رفتار آمریکا حداقل ۶۰ میلیارد دلار تعر...
دوشنبه 02 مهر - 21:16
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، میخائیل بوگدانوف معاون وزیر خارجه روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که ارسال سامانه دفاع هوائی اس- ۳۰۰ به روسیه نباید تأثیری بر روابط میان ما با تل آویو داشته باشد. معاون وزیر خارجه روسیه در این خصوص گفت: نباید ...
دوشنبه 02 مهر - 20:50
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه دوشنبه شب کنفرانس خبری را در پاسخ به ادعاهای مقامات نظامی رژیم صهیونیستی مبنی بر دست نداشتن این رژیم در سقوط هواپیمای روس در سوریه برگزار کرد.
دوشنبه 02 مهر - 20:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از العهد، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که یک فلسطینی در یورش نظامیان صهیونیست به تظاهراتی در مرز شمال غربی غزه شهید و پنجاه نفر دیگر زخمی شده اند. اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت غزه گفت: یک فلسطینی که از ناحیه سر به شدت ...
دوشنبه 02 مهر - 19:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، سرویس خبری کرملین اعلام کرد که «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه با «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل تماس تلفنی داشته است. پوتین در این تماس تلفنی گفت: اقدامات نیروی هوایی اسرائیل عامل اصلی فاجعه سقوط ...
دوشنبه 02 مهر - 19:49
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، منابع محلی ولایت میدان وردک در جنوب کابل پایتخت افغانستان امروز دوشنبه اعلام کردند که در جریان عملیات نیروهای هوایی این کشور، ۴۲ عنصر طالبان کشته و حدود ۳۰ نفر نیز زخمی شده‌ اند. عبدالرحمن مانگل سخنگوی ولایت میدان وردک در این...
دوشنبه 02 مهر - 19:31
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، «ژان ایو لودریان» وزیر امور خارجه فرانسه اظهار داشت که فرانسه از توافق روسیه و ترکیه در خصوص ادلب استقبال می کند. لودریان ضمن اشاره به اینکه با در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه...
دوشنبه 02 مهر - 19:32
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «راد روزنشتاین» (Rod Rosenstein) معاون دادستان آمریکا استعفا داد. بر اساس اعلان رسانه های جمعی، وی به طور شفاهی استعفای خود را به «جان کلی» رئیس کارکنان کاخ سفید اعلام کرده است. به گزارش مهر، درحالیکه هفت...
دوشنبه 02 مهر - 19:24
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رای الیوم در مطلبی با اشاره به تن ندادن شرکت کنندگان در نشست روز گذشته کمیته نظارتی مشترک وزاری اوپک و غیراوپک JMMC در الجزایر به باج گیری رئیس جمهور آمریکا آورده است: نمی دانیم که ترامپ نادیده گرفته شدن خواسته خود از سوی شرکت ...
دوشنبه 02 مهر - 18:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید و نیکی هیلی نماینده این کشور در سازمان ملل نشست خبری برگزار کردند. مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این نشست خبری اعلام کرد: فردا قرار است دونالد ترامپ رئیس جمه...
دوشنبه 02 مهر - 18:22
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آناتولی، منابع امنیتی ترکیه امروز دوشنبه اعلام کردند که ۲۱ فرد را به اتهام ارتباط با عاملان کودتای نافرجام ۱۵ جولای سال ۲۰۱۶ میلادی بازداشت کرده اند. بازداشت شدگان در ۵۴ نقطه از ۲۴ منطقه شهر استانبول بازداشت شده اند....
دوشنبه 02 مهر - 18:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، ریاض حداد سفیر سوریه در روسیه گفت: سوریه به سامانه اس ۳۰۰ برای حمایت اراضی خود از تجاوزات اسرائیلی و ممانعت از این حملات نیاز دارد. وی در گفتگو با اسپوتنیک بیان کرد: در ابتدا به خاطر کشته شدن نظامیان روسی ک...
دوشنبه 02 مهر - 17:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ریانووستی، «آنتونیو گوترش» دبیر کل سازمان ملل از جامعه جهانی خواست تا مبارزه علیه گسترش مواد مخدر را افزایش دهد و در عین حال در درمان معتادان مواد مخدر نیز کمک کنند. گوترش در نشست مبارزه با مواد مخدر در سازمان ملل گف...
دوشنبه 02 مهر - 17:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، اتحادیه اروپا روز دوشنبه اعلام کرد که برای دومین بار به بریتانیا دو ماه زمان داده است تا بدهی ۲.۷ میلیارد یورویی خود را پرداخت کند. آن گونه که کمیسیون اقتصادی اروپا اعلام کرده این بدهی بخشی از وجوه گ...
دوشنبه 02 مهر - 17:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دادگاه قانون اساسی مولداوی در پی رد دو وزیر پیشنهادی پاول فلیپپ نخست وزیر این کشور از سوی ایگور دودون رئیس جمهور، با صدور حکمی موقتا وی را تعلیق و اختیارات وی را به رئیس پارلمان و نخست وزیر تفویض کرد. این ح...
دوشنبه 02 مهر - 17:41
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از «برناما»، «ماهاتیر محمد» نخست وزیر مالزی قرار است در حاشیه نشست مجمع‌عمومی سازمان‌ملل در نیویورک با حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و ترزا می نخست وزیر انگلیس دیدار کند. همچنین، نخست وزیر مالزی برنامه ای را برای دیدار ب...
دوشنبه 02 مهر - 17:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: انتظار می رود که دومین نشست با رهبر کره شمالی به زودی برگزار شود. به گزارش سی‌ان‌ان، رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص گفت: به زودی با کیم جو...
دوشنبه 02 مهر - 17:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، پارلمان اروپا در گزارش سالانه خود طرحی را پیشنهاد داده که براساس آن تشکیل نیروی نظامی دائمی و مشترک مورد توجه قرار گرفته است. در این طرح پیشنهاد شده نیروی دفاعی و نظامی از سوی کشورهای عضو اتحادیه اروپا و هم...
دوشنبه 02 مهر - 17:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، میشل عون رئیس جمهور لبنان در گفتگویی با روزنامه فیگارو فرانسه گفت: اولویت اصلی من از زمان انتخابم به عنوان رئیس جمهور لبنان تامین سلامت شهروندان لبنانی بوده است. من در راستای بازنگری در ارتش و انتخاب فرماندهی ج...
دوشنبه 02 مهر - 17:02
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، یک منبع دیپلماتیک اعلام کرد که «نیکولای پاتروشف» دبیر شورای امنیت ملی روسیه و «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا، ممکن است در نیمه دوم ماه اکتبر در روسیه با یکدیگر دیدار کنند. پاتروشف و بولتون یک ماه پیش در ژنو...
دوشنبه 02 مهر - 17:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، اتحادیه اروپا امروز دوشنبه اعلام کرد که به دادگاه عالی این اتحادیه از لهستان شکایت کرده است. کمیته اجرایی اتحادیه اروپا در بیانیه امروز خود در این خصوص اعلام کرد که این اقدام را به دلیل نقض استقلال دادگاه‌ ها...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است