مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


پنجشنبه 28 دی - 15:09
«خبرگزاری ایسنا» دمشق آمادگی خود را برای شرکت در مذاکرات وین اعلام کرد.
پنجشنبه 28 دی - 14:34
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری مصر اعلام کرد که خسارت‌های ملت‌های عربی از رخدادهای سال ۲۰۱۱ و انقلاب‌ها و تحولات پس از آن به ۹۰۰ میلیارد دلار ضرر و ۱.۴ میلیون کشته و ۱۵ میلیون آواره می‌رسد.
پنجشنبه 28 دی - 14:34
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری مصر اعلام کرد که خسارت‌های ملت‌های عربی از رخدادهای سال ۲۰۱۱ و انقلاب‌ها و تحولات پس از آن به ۹۰۰ میلیارد دلار ضرر و ۱.۴ میلیون کشته و ۱۵ میلیون آواره می‌رسد.
پنجشنبه 28 دی - 14:18
«خبرگزاری ایسنا» میانجی‌گر سازمان ملل در لیبی خواهان ممنوعیت سلاح‌ها در این کشور شد تا به خشونت‌های گسترده در لیبی پایان داده شود.
پنجشنبه 28 دی - 14:00
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه گفت: امور داخلی در هر کشوری از جهان فقط مربوط به ملت آن کشور است، در نتیجه هیچکسی حق ندارد در مورد امور داخلی کشوری دیگر اظهارنظر کند.
پنجشنبه 28 دی - 14:00
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه گفت: امور داخلی در هر کشوری از جهان فقط مربوط به ملت آن کشور است، در نتیجه هیچکسی حق ندارد در مورد امور داخلی کشوری دیگر اظهارنظر کند.
پنجشنبه 28 دی - 13:49
«خبرگزاری ایسنا» سفیر روسیه در آمریکا از آمادگی مسکو برای گسترش همکاری‌ها با آمریکا برای حل و فصل درگیری‌ها در سوریه بر اساس اصول حقوقی بین‌المللی خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 13:35
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه ترکیه اعلام کرد که پیشروی‌های نیروهای دولتی سوریه در ادلب باید متوقف شود.
پنجشنبه 28 دی - 13:23
«خبرگزاری ایسنا» ترکیه برای ششمین بار از زمان کودتای ناکام سال ۲۰۱۶ حالت فوق العاده در این کشور را تمدید کرد و نگرانی مخالفان دولت و متحدان آنکارا را برانگیخت.
پنجشنبه 28 دی - 13:22
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه دیلی میل انگلیس از موضع حمایتی رئیس جمهوری آمریکا در قبال بازداشت شاهزادگان عربستانی به ویژه ولید بن طلال، میلیاردر سعودی خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 13:17
«خبرگزاری ایسنا» نیچروان بارزانی، نخست وزیر دولت اقلیم کردستان عراق با برت مک گورک، نماینده رئیس جمهور آمریکا در ائتلاف مبارزه با داعش در اربیل دیدار و گفتگو کرد.
پنجشنبه 28 دی - 12:46
«خبرگزاری ایسنا» روسیه با انتقاد از تلاش تحت امر آمریکا برای افزایش فشار بین‌المللی علیه کره‌شمالی گفت، این اوضاع تنها شرایط را وخیم‌تر می‌کند و موجب تضعیف سازمان ملل می‌شود.
پنجشنبه 28 دی - 12:33
«خبرگزاری ایسنا» دو محقق آمریکایی اعلام کردند که امکان دارد تعداد کلاهک‌های هسته ای کره شمالی به ۲۰ عدد برسد.
پنجشنبه 28 دی - 12:13
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا یک روز پس از پیشنهاد پزشکش به رژیم و ورزش برای کم کردن ۴.۵ تا حدود هفت کیلو وزن، گفت: من بیش از هر فردی که شما فکر کنید ورزش می‌کنم.
پنجشنبه 28 دی - 11:56
«خبرگزاری ایسنا» معاون نخست وزیر و وزیر مشاور قطر در امور دفاعی تصریح کرد: قطر می‌تواند از خود در مقابل هرگونه تعدی حفاظت کند.
پنجشنبه 28 دی - 11:45
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه لوکزامبورگ به اتحادیه اروپا توصیه کرده است که دولت فلسطین را به رسمیت بشناسد. موضع اتحادیه اروپا یکدست نیست، اما فرانسه می‌تواند نقش پیشگام را ایفا کند.
پنجشنبه 28 دی - 11:42
«خبرگزاری ایسنا» کره‌شمالی خواستار عذرخواهی آمریکا بابت رفتار به شدت گستاخانه و عصبانی کننده آنها شد چرا که واشنگتن از استفاده از نام رسمی این کشور که جمهوری دموکراتیک خلق کره است، امتناع می‌کند.
پنجشنبه 28 دی - 11:36
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد: قرار نیست ارتشی از شبه نظامیان یگان‌های مدافع خلق (ی.پ.گ) تشکیل شود و آمریکا همچنان به آموزش نیروهای محلی برای جلوگیری از شکل گیری مجدد داعش ادامه خواهد داد.
پنجشنبه 28 دی - 10:54
«خبرگزاری ایسنا» کره شمالی برای برگزاری نمایش قدرت نظامی درآستانه برگزاری المپیک زمستانی سئول آماده می‌شود.
پنجشنبه 28 دی - 10:52
طبق گزارش یک مرکز انگلیسی؛
«خبرگزاری ایسنا» در گزارشی که مرکز انگلیسی پژوهش‌های تروریسم و شورش "جینز" تدوین کرده، آمده است که در عراق و سوریه طی سال گذشته میلادی تعداد افرادی که در اقدامات "تروریستی" کشته شده‌اند، بسیار کاهش یافته است.
پنجشنبه 28 دی - 10:47
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری رومانی مأموریت تشکیل کابینه آینده کشور را به دانچیلا داده است. این خانم نماینده پارلمان، نخستین زن در رأس کشور خواهد بود. خانم سیاستمدار ۵۴ ساله از سوی حزب سوسیال دموکرات برای ریاست دولت نامزد شده بود.
پنجشنبه 28 دی - 10:43
«خبرگزاری ایسنا» ترکیه اعلام کرد: هیچ تردیدی در اقدام نظامی در منطقه عفرین سوریه و سایر مناطق به خود راه نخواهد داد مگر اینکه ایالات متحده حمایت خود را از نیروهای تحت حمایت کردها در آنجا پس بگیرد. همزمان پنتاگون طرح‌های خود برای آموزش شبه نظامیان سوری را کم...
پنجشنبه 28 دی - 10:29
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد: دولت کره شمالی مسئول درد و رنج مردم خود به دلیل فشارهای ناشی از تحریم‌های اقتصادی است. او همچنین ابراز تردید کرد که کمک‌های بشردوستانه به دست مردم نیازمند برسد.
پنجشنبه 28 دی - 10:29
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه آمریکا تاکید کرد: دولت کره شمالی مسئول درد و رنج مردم خود به دلیل فشارهای ناشی از تحریم‌های اقتصادی است. او همچنین ابراز تردید کرد که کمک‌های بشردوستانه به دست مردم نیازمند برسد.
پنجشنبه 28 دی - 10:26
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری فرانسه در کاخ الیزه با گروه مخالفان سوری موسوم به "هیات مذاکرات سوریه" به ریاست نصر الحریری دیدار کرد.
پنجشنبه 28 دی - 10:22
«خبرگزاری ایسنا» به گفته ائتلاف مخالفان سوریه استقرار شبه‌نظامیان کرد در مرزهای ترکیه به مناسبات دوستانه اپوزیسیون سوریه با ترکیه لطمه خواهد زد. وزیران خارجه ترکیه و روسیه نیز در تماسی تلفنی بر ضرورت مذاکرات فراگیر صلح در سوریه تاکید کردند.
پنجشنبه 28 دی - 10:15
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور فرانسه و نخست وزیر انگلیس امروز (پنجشنبه) در پایگاه سلطنتی نظامی ساندهرست در جنوب لندن دیدار می‌کنند.
پنجشنبه 28 دی - 09:42
«خبرگزاری ایسنا» ایالات متحده آمریکا به احتمال یک حضور نظامی بدون زمان پایان در سوریه به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده‌تر برای جلوگیری از شبه‌نظامی‌گری داعش اشاره کرد؛ اقدامی که راه دیپلماتیک را برای خروج نهایی بشار اسد از قدرت هموار می‌کند.
پنجشنبه 28 دی - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری آمریکا این مسئله را تکذیب کرد که طرح‌هایی برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس ظرف یک سال وجود داشته باشد.
پنجشنبه 28 دی - 09:21
«خبرگزاری ایسنا» پیمان ناتو توافقی را با وزارت دفاع قطر پیرامون تحکیم همکاری میان دو طرف در زمینه امنیتی امضا کرد.
پنجشنبه 28 دی - 09:04
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های اسرائیلی امروز (پنج شنبه) گزارش دادند که در درگیری‌های مسلحانه در جنین واقع در شمال کرانه باختری، یک فلسطینی کشته شده و چند سرباز اسرائیلی زخمی شدند که وضعیت یکی از آنها وخیم گزارش شده است.
پنجشنبه 28 دی - 09:01
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه آمریکا با رد این مساله که واشنگتن قصد ایجاد نیروی مرزی ترکیه – سوریه را دارد، گفت این موضوع که موجب نگرانی آنکارا شده است به اشتباه به تصویر کشیده شده است.
پنجشنبه 28 دی - 08:47
«خبرگزاری ایسنا» مسئول اداره خودمختار کردها در شمال سوریه از تعویق در برگزاری موعد مرحله سوم و آخرین مرحله انتخابات در مناطق تحت تصرف کردها در شمال سوریه خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 02:03
«خالد القدومی» در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» رئیس دفتر جنبش حماس در ایران معتقد است که تصمیم آمریکا در کاهش کمک به سازمان ویژه آوارگان فلسطینی با هدف بستن پرونده «حق بازگشت» آوارگان به سرزمین‌شان صورت گرفت.
پنجشنبه 28 دی - 02:02
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا گمانه زنی ها در خصوص انتقال سفارت این کشور به بیت المقدس ظرف یک سال آینده را رد کرد.
پنجشنبه 28 دی - 01:46
«خبرگزاری مهر» روسیه با انتقاد از تلاشهای آمریکا برای افزایش فشارهای بین المللی بر کره شمالی، اعلام کرد که اینگونه اقدامات علاوه بر تشدید بحران در شبه جزیره کره، از اقتدار و اعتبار سازمان ملل متحد می کاهد.
پنجشنبه 28 دی - 00:47
«خبرگزاری مهر» در حمله خمپاره ای معارضان مسلح به مهد کودکی در شهر حلب دست کم دو کشته و ۴ مجروح برجا گذاشت.
پنجشنبه 28 دی - 00:40
«خبرگزاری مهر» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین گفت شهر قدس برای ابد پایتخت فلسطین است.
پنجشنبه 28 دی - 00:29
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس عوام انگلیس به لایحه دولت «ترزا می» برای خروج این کشور از اتحادیه اروپا رای مثبت دادند.
پنجشنبه 28 دی - 00:18
ضمن انتقاد از عملکرد دولت اوباما؛
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد هدف اصلی این کشور در سوریه، از بین بردن نفوذ ایران است.
پنجشنبه 28 دی - 00:08
در مصاحبه اختصاصی با رویترز؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین ادعای خود، با انتقاد از روسیه برای کمک رسانی به دولت کره شمالی تأکید کرد که «به احتمال بسیار» راه حلِ بحران کره شمالی صلح آمیز نخواهد بود.
چهارشنبه 27 دی - 23:21
«خبرگزاری مهر» شورای امنیت ملی ترکیه مخالفت خود را با تشکیل ارتشی متشکل از کردهای مخالف دمشق، در نزدیکی مرزهای این کشور با سوریه اعلام کرد.
چهارشنبه 27 دی - 23:08
«خبرگزاری مهر» نیروی دریایی یونان اعلام کرد یک کشتی جنگی این کشور در آبهای دریای اژه با یک کشتی جنگی متعلق به ترکیه برخورد کرده است.
چهارشنبه 27 دی - 22:58
به مناسبت دومین سالگرد اجرای برجام؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی دبیرکل سازمان ملل از امضا کنندگان برجام خواست این توافق بین المللی و دستاوردهایش را حفظ کنند.
چهارشنبه 27 دی - 22:02
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس قطر با اشاره به اهمیت برگزاری نشست هایی برای رسیدگی به چالش های منطقه، تاکید کرد: باید در راستای دستیابی به راه حل هایی ایده آل برای مشکلات موجود رایزنی و تلاش شود.
چهارشنبه 27 دی - 21:54
«خبرگزاری ایسنا» منابع آگاه اعلام کردند، اتحادیه اروپا احتمالا به زودی گروهی از اشخاص وابسته به دولت ونزوئلا را تحریم خواهد کرد.
چهارشنبه 27 دی - 21:39
«خبرگزاری مهر» وزیر دفاع قطر از آمادگی این کشور برای مقابله با هر گونه تجاوز احتمالی از سوی کشورهای تحریم کننده خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 21:09
«همشهری آنلاین» نخست وزیر ایرلند کشورهای عضو اتحادیه اروپا را در خصوص مسئله مالیات شرکت ها به دو رویی متهم کرد.
چهارشنبه 27 دی - 20:46
«خبرگزاری ایسنا» یکی از اعضای دفتر سیاسی جریان حکمت ملی عراق در پی درخواست برخی گروه‌های سیاسی عراقی از نخست‌وزیر این کشور برای تعویق انتخابات پارلمانی، بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تاکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 20:46
المیادین اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» المیادین از انهدام یک دستگاه خودروی متعلق به نیروهای تحت حمایت آمریکا در حومه استان لاذقیه در سوریه توسط ترکیه خبر داد و اعلام کرد که همه سرنشینان آن نیز کشته شده اند.
چهارشنبه 27 دی - 20:31
وزارت خارجه روسیه:
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که این کشور حاضر است میزبان مذاکرات مستقیم میان افغانستان و طالبان باشد.
چهارشنبه 27 دی - 20:23
«خبرگزاری مهر» منابع لیبیایی از تشدید درگیری ها در لیبی و شنیده شدن صدای انفجارهایی در اطراف فرودگاه معیتیقه خبر می دهند.
چهارشنبه 27 دی - 20:00
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اتحادیه عرب از تصمیم ایالات متحده برای کاهش کمک‌ها به آژانس کار و امدادرسانی فلسطین (آنروا) انتقاد کرد.
چهارشنبه 27 دی - 19:33
«خبرگزاری مهر» نماینده سازمان ملل در امور لیبی ضمن اسفناک توصیف کردن اوضاع مهاجران در لیبی به ادامه بحران سیاسی و انسانی در این کشور شمال آفریقایی اشاره کرد.
چهارشنبه 27 دی - 19:25
«خبرگزاری مهر» منابع وابسته به وزارت دفاع عراق با اشاره به تلاش آمریکا برای تشکیل نیروی مرزی جدید در سوریه از عدم هماهنگی ائتلاف بین المللی با بغداد در این زمینه خبر دادند.
چهارشنبه 27 دی - 19:25
«خبرگزاری ایسنا» دستگاه قضائی نظامی رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) بازداشت عهد التمیمی، دختر فلسطینی را تا ۳۱ ژانویه جاری به منظور "تکمیل تحقیقات از وی" تمدید کرد که این پنجمین بار است که بازداشت او تمدید می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 19:13
«خبرگزاری مهر» یکی از نمایندگان سابق پارلمان بحرین درباره انتقام گیری آل خلیفه از نبیل رجب فعال حقوق بشری بحرینی که هم اکنون در زندان به سر می برد، هشدار داد.
چهارشنبه 27 دی - 19:12
«همشهری آنلاین» یک عضو کمیسیون اروپا در جلسه پارلمان اروپا با موضوع بررسی اوضاع ایران ضمن تاکید دوباره بر حمایت اروپا از ادامه اجرای برجام ، خواستار پرداختن به سایر موضوعات نگرانی آفرین در خارج از برجام شد.
چهارشنبه 27 دی - 19:04
دیمیستورا:
«خبرگزاری مهر» فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه اعلام کرد که مذاکرات صلح سوریه ۵ و ۶ بهمن ماه در وین پایتخت اتریش از سرگرفته می‌ شود.
چهارشنبه 27 دی - 19:02
«خبرگزاری ایسنا» فرستاده سازمان ملل به سوریه خواهان برگزاری دیداری ویژه در وین برای بررسی مساله سوریه در ۲۵ و ۲۶ ژانویه شد.
چهارشنبه 27 دی - 18:49
«همشهری آنلاین» احزاب مخالف دولت پاکستان در شهر لاهور مرکز ایالت پنجاب این کشور از تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.
چهارشنبه 27 دی - 18:18
«خبرگزاری مهر» پارلمان اوکراین طرح قطع روابط دیپلماتیک با روسیه را رد کرد.
چهارشنبه 27 دی - 18:14
«خبرگزاری ایسنا» دروغ‌پردازی‌ها و اظهارات نادرست و غیردقیق رییس‌جمهوری آمریکا در موارد بسیاری او را در معرض انتقاد سیاستمداران قرار داده و البته سوژه رسانه‌ها کرده است.
چهارشنبه 27 دی - 17:59
یادداشت بین الملل؛
«خبرگزاری مهر» آنچه مسلم است اینکه موضوعی به نام «اصلاح برجام» اساسا برای ایران اصالت و موضوعیت ندارد. با این حال به نظر می رسد آمریکا و تروییکای اروپایی هنوز این موضوع را به صورت کامل درک نکرده اند.
چهارشنبه 27 دی - 17:39
در بیانیه کاخ الیزه؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری فرانسه و صدر اعظم آلمان جمعه هفته جاری در پاریس دیدار و درباره «آینده اروپا و اولویت های آتی» آن رایزنی خواهند کرد.
چهارشنبه 27 دی - 17:38
در اولین نشست؛
«خبرگزاری مهر» اولین نشست پارلمان کاتالونیا با انتخاب یک استقلال‌طلب کار خود را آغاز کرد.
چهارشنبه 27 دی - 17:35
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که خروج اتحاد اسلامی از دولت اقلیم کردستان عراق تصمیم سنجیده و درستی نیست.
چهارشنبه 27 دی - 17:01
«همشهری آنلاین» چند روز بعد از صدور هشدار نادرست حمله موشکی در ایالت هاوایی آمریکا این بار تلویزیون ژاپن به اشتباه هشدار حمله موشکی پخش کرد اما چند دقیقه بعد سریع آن را اصلاح نمود.
چهارشنبه 27 دی - 16:37
«خبرگزاری ایسنا» کره جنوبی و کره شمالی امروز (چهارشنبه) توافق کردند با یک پرچم مشترک در بازی‌های المپیک زمستانی در کره‌جنوبی حضور یابند.
چهارشنبه 27 دی - 16:33
«خبرگزاری ایسنا» حزب اتحاد دموکراتیک سوریه اعلام کرد که روسیه و ائتلاف تحت رهبری آمریکا در برابر مداخله نظامی ترکیه در عفرین سوریه دست بسته نمی‌نشینند.
چهارشنبه 27 دی - 16:14
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال اقدام دولت آمریکا در کاهش کمک مالی به آنروا جنبش حماس در بیانیه‌ای این اقدام را مردود خواند.
چهارشنبه 27 دی - 15:59
«خبرگزاری ایسنا» معاون دبیرکل جبهه مردمی برای آزادی‌ فلسطین اعلام کرد که با سید حسن نصرالله درباره راهبرد مشترک مقابله با رژیم اشغال‌گر اسرائیل بحث و تبادل نظر کردند.
چهارشنبه 27 دی - 15:56
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه پیشین انگلیس اعلام کرد، دولت انگلیس باید بحران انسانی در سوریه را که نتیجه جنگ چندین ساله در این کشور است، برجسته کند.
چهارشنبه 27 دی - 15:55
«خبرگزاری ایسنا» چین امروز (چهارشنبه) گفت، "تفکر جنگ سرد" عامل برگزاری نشست اخیر آمریکا و هم‌پیمانانش در ونکوور کانادا به بهانه مقابله با تهدید هسته‌ای کره شمالی است.
چهارشنبه 27 دی - 15:40
«خبرگزاری ایسنا» دولت انگلیس وزیر جدیدی را با عنوان "وزیر امور تنهایی" منصوب کرده که به گفته نخست وزیر این کشور با هدف رسیدگی به "واقعیت تلخ زندگی مدرن" صورت گرفته است.
چهارشنبه 27 دی - 15:12
«خبرگزاری ایسنا» کارمندان یک کمیته‌ مشورتی در سازمان پارک‌های ملی آمریکا که در دولت باراک اوباما توسط او منصوب شده بودند، با اعلام اینکه دولت دونالد ترامپ در دوره ریاست‌جمهوری خود عموما آنها را نادیده گرفته است، به طور دسته‌جمعی استعفا کردند.
چهارشنبه 27 دی - 15:10
«خبرگزاری ایسنا» سودان و اتیوپی بر سر استقرار نیروهای مشترک به منظور حفاظت از مرزهای این دو کشور و تامین امنیت سد النهضه به توافق رسیدند.
چهارشنبه 27 دی - 15:00
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کرملین از سلامتی جسمانی و روانی رئیس جمهور روسیه خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 23:54
«پارسینه» آیا می‌توانید در میان حیوانات زیر شیر را پیدا کنید؟ حروف و اعداد زیرا را با رعایت ترتیب، به یکدیگر وصل کنید.
چهارشنبه 27 دی - 20:28
«پارسینه» تیتر واشنگتن‌پست بعد از اظهارنظر پزشک کاخ سفید درباره سلامت روانی ترامپ: رئیس‌جمهور ترامپ دیوانه نیست اما خطرناک است. ...
چهارشنبه 27 دی - 15:34
«پارسینه» نیروهای کرد ساکن عفرین از قدرت های جهانی درخواست کردند تا جلوی حمله ترکیه را بگیرند.
پنجشنبه 28 دی - 12:50
«خبرگزاری ایسنا» مسکو کار انتقال سیستم‌های موشکی دفاع هوایی اس ۴۰۰ به چین را بر اساس توافق امضا شده در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد.
پنجشنبه 28 دی - 14:49
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا برنده ۲۰۱۷ "جایزه اخبار جعلی" را معرفی کرد تا به گفته خودش به پوشش جانبدارانه و غیر منصفانه رسانه‌ها اعتراض کرده باشد.
چهارشنبه 27 دی - 17:01
«همشهری آنلاین» وزارت حمل و نقل چین اعلام کرد برای یافتن نفتکش سانچی، از ربات‌های کشف و شناسایی زیر دریایی استفاده می‌کند.
چهارشنبه 27 دی - 18:29
«همشهری آنلاین» چین اعلام کرد: تفکر جنگ سرد عامل برگزاری نشست اخیر آمریکا و هم‌پیمانانش در ونکوور کانادا به بهانه مقابله با تهدید هسته‌ای کره شمالی است.
پنجشنبه 28 دی - 14:01
«همشهری آنلاین» وزارت دفاع آمریکا بامداد پنجشنبه از تصمیم برای تشکیل نیروی جدید در سوریه عقب‌نشینی کرد.
پنجشنبه 28 دی - 13:51
«همشهری آنلاین» منابع خبری روس از آغاز تحویل سامانه‌های موشکی «اس ۴۰۰» روسیه به چین طبق توافق ۲۰۱۴ خبر دادند.
چهارشنبه 27 دی - 18:20
«پارسینه» دولت انگلیس وزیر جدیدی را با عنوان "وزیر امور تنهایی" منصوب کرده که به گفته نخست وزیر این کشور با هدف رسیدگی به "واقعیت تلخ زندگی مدرن" صورت گرفته است.
چهارشنبه 27 دی - 18:21
«خبرگزاری مهر» شلیک پلیس میانمار به تظاهرات کنندگان ۷ کشته و ۱۲ زخمی برجا گذاشت.
چهارشنبه 27 دی - 18:33
«خبرگزاری مهر» دستگاه قضایی مصر رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمین را به حبس ابد محکوم کرد.
چهارشنبه 27 دی - 18:53
سخنگوی وزارت خارجه کانادا:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت خارجه کانادا اعلام کرد که دولت فدرال اطلاعی از دستگیری هیچ یک از شهروندان کانادا در نتیجه اغتشاشات هفته های گذشته در ایران یا تحت تأثیر آن در اختیار ندارد.
چهارشنبه 27 دی - 19:37
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با امیر کویت از نقش این کشور در حفظ وحدت شورای همکاری خلیج فارس تمجید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 21:22
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر خزانه‌ داری آمریکا در امور تروریسم و جرائم مالی در راستای تداوم سیاست های ایران هراسانه واشنگتن، درباره تجارت با ایران هشدار داد.
پنجشنبه 28 دی - 01:49
«خبرگزاری مهر» رسانه ها از امضای توافق نظامی بین پیمان آتلانتیک شمالی و قطر خبر دادند.
پنجشنبه 28 دی - 01:14
«خبرگزاری مهر» رسانه های محلی از وقوع انفجاری مهیب در یک پاسگاه پلیس در شهر «مالمو» سوئد خبر می دهند.
چهارشنبه 27 دی - 22:01
«پارسینه» رییس‌جمهوری رومانی برای اولین بار یک زن را به عنوان نخست‌وزیر این کشور منصوب کرد.
پنجشنبه 28 دی - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» جنبش انصارالله یمن صبح امروز (پنج شنبه) موشک بالستیک کوتاه بردی را به پایگاه پدافند هوایی عربستان در نجران شلیک کرد.
پنجشنبه 28 دی - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری آمریکا با گلایه از روسیه بابت کمک به کره شمالی برای دور زدن تحریم‌های بین‌المللی از این کشوری که او امید داشت روابط دوستانه‌ای با آن ایجاد کند ابراز ناامیدی کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است