مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


شنبه 29 مهر - 02:46
«خبرگزاری مهر» وزیر دفاع فرانسه با تأکید بر «لزوم برخورد با برنامه موشکی ایران» اظهار داشت که خروج از برجام گامی به سوی جنگ در آینده است.
جمعه 28 مهر - 20:07
این خبر بروزرسانی شده است
«خبرگزاری ایسنا» منابع خبری از وقوع دو حمله تروریستی در افغانستان و کشته شدن بیش از ۷۰ تن خبر دادند.
شنبه 29 مهر - 08:09
شب گذشته برگزار شد؛
«خبرگزاری مهر» مردم بحرین شب گذشته در اعتراض به تداوم اقامت اجباری شیخ عیسی قاسم برای پنجمین ماه متوالی تظاهرات گسترده ای در مناطق مختلف این کشور برگزار کردند.
شنبه 29 مهر - 08:07
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اقلیم کردستان عراق دولت فدرال را به "تهدید، محاصره و مجازارت ملت کردستان" متهم کرد و تدابیر اخیر دولت را نقض علنی قانون اساسی دانست و از کردهای سراسر جهان خواست به منظور حمایت از اقلیم کردستان عراق دست به تظاهرات بزنند.
شنبه 29 مهر - 07:51
ضمن تلاش برای خروج از باتلاق؛
«خبرگزاری مهر» مسعود بارزانی که همه پرسی غیرقانونی استقلال اقلیم کردستان را برگزار کرد، حالا دولت بغداد را به دلیل بازگشت نیروهایش به مناطق مورد مناقشه به نقض قانون اساسی متهم کرده است.
شنبه 29 مهر - 06:52
در ادعایی عجیب؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین پیام توئیتری خود رشد جرائم در انگلیس و ولز را به «گسترش تروریسم افراطی» مرتبط دانست!
جمعه 28 مهر - 18:59
«خبرگزاری مهر» انفجار عامل انتحاری در مسجدی در غور افغانستان منجر به شهادت ۳۰ نفر شد.
شنبه 29 مهر - 04:04
«خبرگزاری مهر» درگیری نیروهای امنیتی مصر با تروریست ها در استان جیزه مصر دست کم ۵۰ کشته برجا گذاشت.
شنبه 29 مهر - 03:45
«خبرگزاری مهر» روسای جمهوری روسیه و ترکیه طی تماسی تلفنی، مذاکرات سوریه در آستانه را مثبت ارزیابی کردند.
شنبه 29 مهر - 03:45
«خبرگزاری مهر» روسای جمهوری روسیه و ترکیه طی تماسی تلفنی، مذاکرات سوریه در آستانه را مثبت ارزیابی کردند.
جمعه 28 مهر - 20:55
«خبرگزاری مهر» رئیس‌جمهور فرانسه از توافق این کشور با آمریکا بر سر باقی ماندن همه اقداماتی که توافق هسته‌ای با ایران را حفظ می‌کند، خبر داد.
شنبه 29 مهر - 02:27
«خبرگزاری مهر» دفتر ریاست جمهوری آمریکا تایید کرد «دونالد ترامپ» تا سال آینده میلادی به انگلیس سفر نخواهد کرد.
شنبه 29 مهر - 02:02
یک دیپلمات کره شمالی:
«خبرگزاری مهر» یک دیپلمات کره شمالی رئیس جمهور آمریکا را به راه اندازی بازی «فوتبال هسته ای» متهم ساخت و اعلام کرد که پیونگ یانگ قصد دارد به آزمایشهای هسته ای خود ادامه دهد.
جمعه 28 مهر - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» مایک پومپئو، رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا)، در اظهاراتی گفت، آمریکا هر آنچه که بتواند برای آوردن طالبان به پای میز مذاکره در افغانستان انجام خواهد داد اما اول از همه این پاکستان است که باید جلوی دسترسی این شبه نظامیان به پناهگاه‌ها...
شنبه 29 مهر - 01:52
«خبرگزاری مهر» پلیس لهستان اعلام کرد حمله با چاقو در یک مرکز خرید در شهر استالوا وولا واقع در جنوب این کشور، تروریستی نبوده است.
جمعه 28 مهر - 11:49
«خبرگزاری ایسنا» رهبران اتحادیه اروپا در پیش‌نویس بیانیه مشترک و پایانی خود در بروکسل به نخست وزیر انگلیس تاکید کردند تا اقدامات بیشتری را برای تعیین ضرب الاجل در مذاکرات بریگزیت انجام دهد.
جمعه 28 مهر - 10:50
حمله همزمان به کاخ سفید؛
«خبرگزاری مهر» دیدگاه ها و سیاست های «دونالد ترامپ» هدف انتقاد دو تن از رئیسان جمهوری سابق آمریکا قرار گرفته است.
شنبه 29 مهر - 01:04
در چرخشی فاحش از موضع انتقادی پیشین خود؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در دیدار با دبیرکل سازمان ملل متحد در تضادی آشکار با موضع انتقادآمیز پیشین خود نسبت به این سازمان بین المللی، بر «پتانسیل فوق العاده» سازمان ملل تأکید کرد!
شنبه 29 مهر - 01:04
در چرخشی فاحش از موضع انتقادی پیشین خود؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا در دیدار با دبیرکل سازمان ملل متحد در تضادی آشکار با موضع انتقادآمیز پیشین خود نسبت به این سازمان بین المللی، بر «پتانسیل فوق العاده» سازمان ملل تأکید کرد!
شنبه 29 مهر - 01:03
«خبرگزاری مهر» یک از فرماندهان نیروهای پیشمرگه کردستان عراق گفت که عقب نشینی نیروهای پیشمرگه از شهر کرکوک تصمیم درستی بود و اگر عقب ‌نشینی انجام نمی ‌گرفت هزاران نفر کشته می شدند.
جمعه 28 مهر - 23:50
طبق نظرسنجی سی اِن اِن:
«خبرگزاری مهر» نتایج نظرسنجی اخیر سی اِن اِن نشان می دهد که تنها ۳۰ درصد از شهروندان آمریکا ایران را به مثابه یک تهدید جدی می دانند.
جمعه 28 مهر - 23:46
«همشهری آنلاین» ارتش عراق در ادامه عملیات خود برای بازگرداندن کنترل استان کرکوک در شمال این کشور، دیروز آخرین بخش از این استان در جاده کرکوک به اربیل را تحت کنترل گرفت.
جمعه 28 مهر - 22:56
هفته آینده؛
«خبرگزاری مهر» مجلس نمایندگان آمریکا هفته آینده لایحه تحریمهای جدید علیه برنامه موشکی ایران و حزب الله لبنان را به رأی می گذارد.
جمعه 28 مهر - 22:46
«خبرگزاری مهر» ستاد اطلاع رسانی فرماندهی عملیات مشترک عراق روز جمعه اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور ۴۴ حلقه چاه نفت را در استان نینوا به کنترل خود درآوردند.
جمعه 28 مهر - 22:34
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد طرح جدید سناتورهای آمریکایی برای ملزم کردن ایران به پذیرش شرایط جدید، برجام را از مسیر خارج می کند.
جمعه 28 مهر - 22:34
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد طرح جدید سناتورهای آمریکایی برای ملزم کردن ایران به پذیرش شرایط جدید، برجام را از مسیر خارج می کند.
جمعه 28 مهر - 22:19
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه کشورهای غربی را به حمایت از حزب منحله کارگران کردستان متهم کرد.
جمعه 28 مهر - 21:36
وزارت خارجه عراق خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه عراق در بیانیه ای ضمن توضیح در مورد حوادث اخیر این کشور، اعلام کرد که یک هیأت عراقی در آینده ای نزدیک به عربستان سفر خواهد کرد.
جمعه 28 مهر - 21:11
«خبرگزاری مهر» منابع امنیتی مصر اعلام کردند که چهارده نفر از نیروهای امنیتی این کشور در درگیری با عناصر تروریستی در غرب قاهره کشته شدند.
جمعه 28 مهر - 21:11
«خبرگزاری مهر» منابع امنیتی مصر اعلام کردند که چهارده نفر از نیروهای امنیتی این کشور در درگیری با عناصر تروریستی در غرب قاهره کشته شدند.
جمعه 28 مهر - 21:11
«خبرگزاری مهر» منابع امنیتی مصر اعلام کردند که ۲۰ نفر از نیروهای امنیتی این کشور در درگیری با عناصر تروریستی در غرب قاهره کشته شدند.
شنبه 29 مهر - 07:30
«خبرآنلاین» خبرگزاری خبرآنلاین، طی نشستی با حضور دو کارشناس مجرب، به بررسی تحولات اخیر در منطقه و رویکرد ایران در قبال آن پرداخت.
جمعه 28 مهر - 19:54
مقام صهیونیست:
«خبرگزاری مهر» یک مقام رژیم صهیونیستی که خواست نامش ذکر نشود به خبرگزاری فرانسه گفت، مسئول سعودی که ماه سپتامبر گذشته به تل آویو سفر کرده بود محمد بن سلمان بوده است.
جمعه 28 مهر - 19:05
«همشهری آنلاین» اصحاب رسانه در مالت با به راه‌انداختن یک کارزار ملی نسبت به قتل روزنامه‌نگار افشاگر دست به اعتراضات گسترده زدند. دافنه کاروآنا گالیتسیا به تازگی در انفجار خودرویش کشته شد. پسران وی خواستار کناره‌گیری نخست‌وزیر شده‌اند.
جمعه 28 مهر - 18:55
«خبرگزاری مهر» پلیس لهستان اعلام کرد فردی در مرکز خریدی در جنوب شرق این کشور، ۸ نفر را با سلاح سرد زخمی کرد.
جمعه 28 مهر - 18:24
«همشهری آنلاین» رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا در آستانه سفر خود به خاورمیانه و جنوب آسیا از عربستان سعودی و کشورهای تحریم کننده قطر به خاطر رویکردشان در قبال بحران خلیج فارس انتقاد کرد.
جمعه 28 مهر - 18:06
«خبرگزاری مهر» نخست وزیر امارات متحده عربی با تغییراتی در کابینه این کشور ۴ زن را بعنوان وزیر و وزیر مشاور و یک جوان ۲۷ ساله را بعنوان وزیر برگزید.
جمعه 28 مهر - 17:53
«خبرگزاری مهر» انفجار و تیراندازی در مسجد شیعیان در کابل منجر به شهادت دست کم ۳۰ نفر شد.
جمعه 28 مهر - 17:53
«خبرگزاری مهر» انفجار و تیراندازی در مسجد شیعیان در کابل منجر به کشته شدن دست کم ۳۰ نفر شد.
جمعه 28 مهر - 17:48
رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا:
«خبرگزاری مهر» رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا با غیر مسئولانه خواندن سیاست های «ترامپ» عنوان داشت که اگر کنگره تحریمها را بازگرداند رفتار ایران در خصوص برجام به رفتار اروپا وابسته است.
شنبه 29 مهر - 06:36
«تابناک» رئیس اداره آمریکای شمالی وزارت خارجه کره شمالی، در نشست خلع سلاح هسته ای مسکو، آمریکا را به پاسخ هسته ای تهدید کرد. به گزارش ایرنا، چوی سون هو روز جمعه در روز نخست نشست دو روزه خلع سلاح هسته ای مسکو گفت: کره شمالی از هیچ کشوری جز آمریکا انتظار حمله...
جمعه 28 مهر - 17:17
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» «باقر درویش» بیان کرد که حکومت بحرین برای انتقام از زندانیان حاضر در زندان های این کشور، از ۲۱ روش شکنجه و بدرفتاری استفاده می کند.
شنبه 29 مهر - 06:29
«تابناک» گاف رئیس‌جمهور آمریکا درباره گزارش اداره آمار ملی انگلیس، با واکنش‌های نمایندگان پارلمان انگلیس همراه شد. به گزارش فارس، توئیت روز جمعه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که مدعی شده بود افزایش جرم در انگلیس ناشی از گسترش «تروریسم اسلامی رادیکال» اس...
جمعه 28 مهر - 17:05
«خبرگزاری مهر» یکی از سناتورهای آمریکایی با انتقاد از مواضع دوگانه آمریکا در قبال ایران، وزارت خارجه ایالات متحده را متهم به کلاهبرداری در این رابطه کرد.
جمعه 28 مهر - 17:05
«خبرگزاری ایسنا» حدود 25 هزار تن از مردم در اعتراض به اصلاحات جنجالی قانون کار در پاریس دست به تظاهرات زدند. این اصلاحات بخشی از برنامه حمایت از تجارت رییس جمهور فرانسه است که برای کاهش بیکاری صورت گرفته است.
جمعه 28 مهر - 16:49
«خبرگزاری ایسنا» سیاستمدار اپوزیسیون سوسیالیست دولت منطقه‌ای کاتالونیا در مصاحبه امروز(جمعه) گفت، دولت مادرید با اپوزیسیون سوسیالیست برای برگزاری انتخابات منطقه‌ای در ماه ژانویه 2018 در کاتالونیا به توافق رسیده است.
جمعه 28 مهر - 16:27
«خبرگزاری ایسنا» دولت میانمار در راستای اجرای تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل علیه پیونگ‌یانگ، دیپلمات کره شمالی در این کشور را اخراج کرد.
شنبه 29 مهر - 06:16
«تابناک» تهدید تلفنی تروریستی فرد ناشناسی در مسکو سبب بسته شدن و تخلیه دانشگاه دولتی مسکو بزرگترین دانشگاه دولتی روسیه شد. به گزارش ایرنا، این تهدید تلفنی حوالی ساعت یک بامداد روز شنبه به وقت مسکو صورت گرفت و فرد ناشناس اعلام کرد که ساختمان بمب گذاری شده اس...
جمعه 28 مهر - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه روسیه امروز جمعه گفت: برنامه‌ چین و روسیه درباره کره شمالی بر اساس کاهش تنش در منطقه است.
جمعه 28 مهر - 16:09
رویترز خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» یک رسانه غربی از تماس های نخست وزیر رژیم صهیونیستی با رهبران کشورهای مختلف برای جلوگیری از فروپاشی رویای رئیس اقلیم کردستان عراق خبر داد.
جمعه 28 مهر - 16:05
«خبرگزاری ایسنا» یحیی سنوار، رئیس دفتر حماس در غزه در دیدار با جوانان این منطقه به بیان سیاست‌های کلی این جنبش پیرامون مسائل مهم از جمله پرونده آشتی ملی و ارتباط با ایران پرداخت.
جمعه 28 مهر - 15:59
نائب رئیس شورای استانداری رقه:
«خبرگزاری مهر» «محمد حجازی» نائب رئیس شورای استانداری رقه سیطره نیروهای دموکراتیک سوریه بر این شهر را اشغالگری جدید خواند.
شنبه 29 مهر - 06:06
«تابناک» فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه کره جنوبی بر اهمیت برجام برای نظام منع اشاعه هسته ای بین المللی تاکید کردند. به گزارش ایرنا، بخش روابط خارجی اتحادیه اروپا جمعه شب با صدور بیانیه ای اعلام کرد: فدریکا موگرینی مسئول سی...
جمعه 28 مهر - 15:49
سفیر سابق سوئیس در تهران؛
«خبرگزاری مهر» نماینده پارلمان سوئیس و سفیر سابق این کشور در تهران می‌گوید برای حفظ برجام اروپا، چین و روسیه باید سیاست واحدی اتخاذ کنند.
جمعه 28 مهر - 15:43
«همشهری آنلاین» جرج دبلیو بوش رئیس‌جمهوری اسبق آمریکا بدون نام بردن از ترامپ علیه «منزوی سازی، ناسیونالیسم و دروغ» سخن گفت و تاکید کرد که سیاست آمریکا نباید مبتنی بر این چیزها باشد. باراک اوباما نیز در سخنانی از ترامپ انتقاد کرد.
جمعه 28 مهر - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور ونزوئلا گفت یک "کمپین بی‌رحم" علیه کشورش فعالیت می‌کند و "از جانب واشنگتن، بوگوتا و مادرید، علیه انقلاب بولیواری" ترتیب داده شده است.
جمعه 28 مهر - 15:40
«خبرگزاری مهر» «احمد بدرالدین حسون» تاکید کرد که عزت ملت سوریه عزت اعراب و ذلت آن نیز ذلت عرب ها است و اقلیت در سوریه معنا ندارد.
جمعه 28 مهر - 15:34
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی بار دیگر وضعیت امنیتی در انگلیس را به تمسخر گرفت.
جمعه 28 مهر - 15:33
«خبرگزاری ایسنا» صدراعظم آلمان در اظهاراتی از ترکیه از بابت نحوه مدیریت پناهجویان تحسین کرد اما در عین حال نسبت به تضعیف حاکمیت قانون در این کشور ابراز نگرانی کرده و خواهان کاهش اعتبارات کمکی اعطا شده از جانب اتحادیه اروپا به ترکیه شد.
جمعه 28 مهر - 15:33
«خبرگزاری ایسنا» صدراعظم آلمان در اظهاراتی از ترکیه از بابت نحوه مدیریت پناهجویان تحسین کرد اما در عین حال نسبت به تضعیف حاکمیت قانون در این کشور ابراز نگرانی کرده و خواهان کاهش اعتبارات کمکی اعطا شده از جانب اتحادیه اروپا به ترکیه شد.
جمعه 28 مهر - 15:27
«خبرگزاری ایسنا» نیروهای سوریه دموکراتیک در کنفرانسی مطبوعاتی در رقه ضمن اعلام رسمی آزادسازی این شهر از چنگ داعش، برنامه‌ةای آتی خود برای اداره این شهر را اعلام کردند.
جمعه 28 مهر - 15:15
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ویژه ترامپ در روند صلح خاورمیانه، برای پیگیری این پرونده وارد قاهره شد.
جمعه 28 مهر - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» سفارت روسیه در آمریکا در بیانیه‌ای مقام‌های واشنگتن را به سبب اطلاع نداشتن از "حد و حدود خود" به هنگام مقصر اعلام کردن مسکو در پرونده مداخله در انتخابات سال 2016 آمریکا، محکوم کرد.
جمعه 28 مهر - 15:00
«خبرگزاری مهر» نیروهای دموکراتیک سوریه در بیانیه ای رسما بازپس گیری کامل شهر الرقه از چنگ تروریست های داعش را اعلام کردند.
جمعه 28 مهر - 14:56
«خبرگزاری ایسنا» آمریکا در تلاش برای حل بحران میان کشورهای حوزه خلیج فارس است وزیر خارجه خود را بار دیگر به منطقه می‌فرستد.
جمعه 28 مهر - 14:51
«خبرگزاری مهر» نهمین اجلاس سران سازمان کشورهای دی ۸ در استانبول از پیش از ظهر امروز جمعه در استانوبل آغاز شد.
جمعه 28 مهر - 14:48
نماینده آیت الله سیستانی:
«خبرگزاری مهر» شیخ «عبدالمهدی الکربلائی» گفت حضور مجدد ارتش و نیروهای پلیس در کرکوک و دیگر مناطق پیروزی برای تمام عراقی ها محسوب می شود.
جمعه 28 مهر - 14:47
«خبرگزاری ایسنا» وزارت خارجه آلمان از تصمیمات اخیر مسئولان رژیم صهیونیستی برای توسعه شهرک‌سازی در کرانه باختری انتقاد کرد.
جمعه 28 مهر - 14:42
«خبرگزاری مهر» یک هیات بلندپایه از رهبران حماس ظهر امروز وارد تهران شد.
جمعه 28 مهر - 14:42
سامح شکری:
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه مصر بیان کرد که درباره دعوت مصر برای حضور در مذاکرات آستانه اطلاعی ندارم ولی قاهره با روسیه و آمریکا در این خصوص مشورت می کند.
جمعه 28 مهر - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» رهبر حزب کارگر انگلیس اظهار کرد، خروج از تحادیه اروپا بدون هیچ قراردادی می‌تواند فاجعه‌بار باشد.
جمعه 28 مهر - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» رهبر حزب کارگر انگلیس گفت، خروج از تحادیه اروپا بدون هیچ قرارداد و توافقی می‌تواند فاجعه‌بار باشد.
جمعه 28 مهر - 13:57
«خبرگزاری ایسنا» پادشاه عربستان در گفتگوی تلفنی با نخست‌وزیر عراق پیروزی‌های ارتش این کشور علیه تروریسم را تبریک گفت.
جمعه 28 مهر - 13:35
«خبرگزاری ایسنا» نماینده آیت‌الله سیستانی از رهبران کرد خواست براساس قانون اساسی با بغداد به همکاری بپردازند.
جمعه 28 مهر - 13:25
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه سابق آمریکا ضمن اعلام هشدار در خصوص برهم زدن برجام از سوی ترامپ عنوان کرد که این اقدام بن بست رفع اختلاف با کره شمالی را به وضعیت بدتری سوق می دهد.
جمعه 28 مهر - 13:20
«خبرگزاری ایسنا» یکی از روزنامه‌های ژاپن امروز(جمعه) نوشت، امپراتوری این کشور احتمالا اواخر مارس 2019 از این سمت کناره‌گیری می‌کند.
جمعه 28 مهر - 13:15
«خبرگزاری مهر» دولت اسپانیا و حزب سوسیالیست، اصلی‌ترین گروه مخالف، بر سر برگزاری انتخابات زودهنگام منطقه‌ای در کاتالونیا به توافق رسیدند.
جمعه 28 مهر - 13:00
«خبرگزاری ایسنا» در جریان سخن‌رانی ریچارد اسپنسر، یک حامی معروف راست افراطی در آمریکا در دانشگاه فلوریدای این کشور، مخالفان نژادپرستی تظاهرات گسترده ای برپا کرده و با راستگرایان افراطی درگیر شدند.
جمعه 28 مهر - 12:54
سرگئی لاوروف:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه روسیه در خصوص به خطر افتادن «پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای» هشدار داد.
جمعه 28 مهر - 12:50
«خبرگزاری مهر» بعد از انتشار گزارش هایی مبنی بر درگیری میان نیروهای دولتی عراق با عناصر پیشمرگه وابسته به بارزانی در شهر «التون کوپری»، خبر ها حاکی از به دست گرفتن کنترل این شهر به وسیله ارتش عراق است.
جمعه 28 مهر - 12:48
«خبرگزاری مهر» سنای آمریکا با رای ضعیفی اقدام به تصویب بودجه ۴ تریلیون دلاری «دونالد ترامپ» کرد.
جمعه 28 مهر - 12:45
«خبرگزاری ایسنا» رییس شورای اروپایی گفت، علیرغم شرایط "نگران‌کننده" بحران اسپانیا، هرگونه اقدام اتحادیه اروپا در مسئله کاتالونیا را به صراحت تکذیب می‌کند.
جمعه 28 مهر - 12:34
ضمیر کابلوف:
«خبرگزاری مهر» نماینده ویژه روسیه برای افغانستان اعلام کرد: مسکو به نشست های چهارجانبه صلح برای افغانستان که آمریکا در آن شرکت دارد، نخواهد پیوست چرا که ما برای حل بحران افغانستان روشهای خود را داریم.
جمعه 28 مهر - 12:33
«خبرگزاری ایسنا» باراک اوباما و جورج بوش، روسای جمهور سابق آمریکا سیاستها و عملکرد ترامپ را مورد انتقاد شدید قرار دادند.
جمعه 28 مهر - 12:31
«خبرگزاری مهر» وزارت کشور بحرین در واکنش به بیانیه جمعیت الوفاق و کمپین حمایت از زندانیان سیاسی در خصوص وضعیت وخیم زندانیان، مدعی شد که زندانیان سیاسی و عقیدتی بحرین در واقع محکومان جنایی هستند.
جمعه 28 مهر - 12:23
«خبرگزاری ایسنا» کره شمالی ارتش آمریکا را به دلیل "اعلان جنگ" علیه پیونگ یانگ مورد انتقاد قرار داده و اعلام کرد: ارتش ایالات متحده به دنبال برنامه عملیات ترور رهبر کره شمالی است.
جمعه 28 مهر - 12:20
حامد کرزای:
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهوری پیشین افغانستان گفت: سیاست آمریکا در قبال افغانستان تغییری نکرده زیرا واشنگتن سالهاست درباره پایگاه های امن تروریست‌ها در خاک پاکستان اطلاع داشته اما هرگز اقدامی نکرده است.
جمعه 28 مهر - 12:15
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه روسیه بار دیگر نسبت به لغو برجام از سوی آمریکا به واشنگتن هشدار داد.
جمعه 28 مهر - 12:14
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه روسیه در دیدار با فرستاده سازمان ملل به سوریه تأکید کرد که عملیات علیه داعش در سوریه به زودی به پایان می‌رسد.
جمعه 28 مهر - 12:08
«خبرگزاری ایسنا» لی هسین لونگ نخست‌وزیر سنگاپور در مصاحبه‌ای اعلام کرد آماده کناره‌گیری از سمتش در دو سال آینده است و جانشین او یکی از افرادی که قبلا در کابینه حضور داشته، خواهد بود.
جمعه 28 مهر - 12:02
«خبرگزاری ایسنا» وزارت دفاع روسیه از آزادسازی نزدیک به ۹۳ درصد از اراضی سوریه از چنگ داعش خبر داد.
جمعه 28 مهر - 12:01
«خبرگزاری مهر» در حالیکه ۲۸ رهبر اروپایی بر حفظ برجام تاکید کرده و نسبت به لغو آن به آمریکا هشدار داده اند اما رهبران آلمان، فرانسه و انگلیس اقدام دیگری را در این رابطه انجام دادند.
جمعه 28 مهر - 11:52
بروکسل در مسیر آمریکا؛
«خبرگزاری مهر» هر چند رهبران اروپایی بر لزوم حفظ برجام تاکید دارند اما اظهارات آنها در خصوص فعالیت موشکی ایران نشان می دهد ک هبروکسل در اختلافات میان تهران و واشنگتن بیشتر جانب آمریکا را دارد تا ایران.
جمعه 28 مهر - 11:44
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پارلمان عراق از نمایندگان اقلیم کردستان خواست به تحریم‌های نشست‌های پارلمان پایان دهند.
جمعه 28 مهر - 11:43
«خبرگزاری مهر» یک منبع امنیتی از وقوع درگیری میان نیروهای ارتش عراق و عناصر بارزانی در منطقه پل التون در شمال غرب کرکوک خبر داده اند.
جمعه 28 مهر - 11:39
«خبرگزاری ایسنا» منابع عراقی اعلام کردند که نیروهای دولتی این کشور وارد آخرین منطقه‌ تحت سیطره کردها در استان کرکوک شدند.
جمعه 28 مهر - 11:35
وزارت امور خارجه پاکستان:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت خارجه پاکستان سفر هفته آینده وزیر امور خارجه آمریکا به این کشور را گام مثبتی در جهت بهبود روابط دو کشور اعلام کرد.
جمعه 28 مهر - 11:11
مایک پمپئو اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان سیا آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از تمام توان خود برای کشاندن طالبان بر سر میز مذاکرات با دولت افغانستان استفاده خواهد کرد.
جمعه 28 مهر - 10:56
مارین لوپن؛
«خبرگزاری مهر» مارین لوپن رهبر جبهه ملی فرانسه تأکید کرد باید شهروندان فرانسوی که در گروهک تروریستی داعش در عراق و سوریه حضور داشته اند، در زندان های همان کشورها بمانند.
جمعه 28 مهر - 10:50
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر عراق تأکید کرد که نیروهای عراقی تروریست‌های داعش را از این کشور بیرون رانده‌اند و تنها مناطق مرزی با سوریه در دست داعش باقی مانده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است