مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


یکشنبه 01 مرداد - 13:27
«خبرگزاری ایسنا» مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا در راستای تلاش‌های دیپلماتیکش برای حل بحران قطر وارد کویت شد.
یکشنبه 01 مرداد - 12:42
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجه امارات تأکید کرد، قطر باید سیاست‌های خود را تغییر دهد تا امکان انجام مذاکره با این کشور فراهم آید.
یکشنبه 01 مرداد - 09:02
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور ترکیه ضمن محکوم کردن پافشاری رژیم صهیونیستی بر ادامه اقداماتش علیه مسجدالاقصی، از جامعه جهانی خواست اقدامی فوری برای مقابله با مانع تراشی‌های این رژیم بر سر راه عبادت آزادانه در مسجدالاقصی اتخاذ کند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:28
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه در اولین مرحله از سفر خاورمیانه ای خود، دقایقی پیش وارد جده در عربستان سعودی شد.
دوشنبه 02 مرداد - 00:52
گزارش اندیشکده آلمانی در خصوص سازمان بدر عراق
«خبرگزاری فارس» اندیشکده آلمانی نوشت: مبارزان سازمان بدر تجربیات قابل قبولی را در نبرد علیه داعش در عراق کسب کرده و مجهز به نفرات و زیرساخت‌های مناسب نظامی آموزشی است.
دوشنبه 02 مرداد - 00:37
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد: ما اجازه ایجاد گیت‌ها در ورودی‌های مسجدالاقصی را نخواهیم داد؛ چرا که حاکمیت بر این مسجد،حق ما است و ما باید مراقب و ناظر آن باشیم.
دوشنبه 02 مرداد - 00:18
«خبرگزاری مهر» نخست وزیر سوریه به دستور رئیس جمهور این کشور از پایگاه هوایی الشعیرات واقع در استان حمص بازدید به عمل آورد.
یکشنبه 01 مرداد - 07:45
«خبرگزاری مهر» گروه طالبان ۷۰ غیر نظامی را در افغانستان ربود و ۷ نفر از آنان را نیز به قتل رساند.
دوشنبه 02 مرداد - 00:02
روزنامه معروف دانمارکی:
«خبرگزاری فارس» روزنامه دانمارکی برلینگسکه نوشته که اشتباهات آمریکا و اتحاد ایران-چین-روسیه به ایجاد ائتلافی جدید و قدرتمند در خاورمیانه و کاهش روز افزون تسلط آمریکا بر این منطقه راهبرادی منجر شده است.
دوشنبه 02 مرداد - 00:01
اندیشکده آلمانی بررسی کرد
«خبرگزاری فارس» اندیشکده آلمانی درباره بحران قطر نوشت: محتمل‌ترین گزینه برای قطر آماده شدن برای احتمال افزایش تهدید نظامی است و در صورت رفع آن در کوتاه مدت نیز باید انتظار ارتباط بیشتر قطر با آنکارا و تهران را داشت.
یکشنبه 01 مرداد - 21:14
«خبرگزاری مهر» سخنگوی کاخ سفید از موافقت دولت آمریکا با طرح افزایش تحریم‌های روسیه خبر داد که قرار است سه شنبه این هفته در مجلس نمایندگان این کشور به رأی گذاشته شود.
یکشنبه 01 مرداد - 23:37
«خبرگزاری مهر» اتحادیه عرب از موکول شدن اجلاس فوق العاده وزرای خارجه این اتحادیه به منظور بررسی تحولات اخیر قدس اشغالی به روز پنج شنبه هفته جاری (۵ مرداد) خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 10:55
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا با حمله به نیویورک تایمز و "دستور کار بیمار" آن مدعی شد یکی از گزارش‌های نیویورک تایمز تلاش آمریکا برای بازداشت رهبر گروه تروریستی داعش را ناکام گذاشت.
یکشنبه 01 مرداد - 22:41
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه در ادامه سفر منطقه ای خود، با سفر به کویت با امیر این کشور دیدار و رایزنی کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 22:24
نشریه آمریکایی:
«خبرگزاری فارس» رسانه آمریکایی نوشت: لغو توافق هسته‌ای معقول‌ترین راه برای آمریکا جهت خاتمه دادن به تهدید‌های ایران است.
یکشنبه 01 مرداد - 13:34
«خبرگزاری ایسنا» معاون رئیس‌جمهور عراق در سفری چهار روزه به مسکو رفت.
یکشنبه 01 مرداد - 12:59
«خبرگزاری ایسنا» آمریکا قرار است طی روزهای آتی بار دیگر سیستم دفاع موشکی تاد را که چند واحد از آن برای مقابله با تهدیدهای کره شمالی در شبه جزیره کره مستقر شده، آزمایش کند.
یکشنبه 01 مرداد - 17:26
هشدار ارتش یمن و انصارالله به شرکت‌های نفتی عربستان:
«خبرگزاری فارس» یگان موشکی ارتش یمن و انصارالله با صدور بیانیه‌ای به شرکت‌ها نفتی عربستان هشدار داده و اعلام کرد که «عملیات موشکی ما در پاسخ به تجاوزات سعودی ادامه خواهد داشت.»
یکشنبه 01 مرداد - 17:22
«خبرگزاری فارس» سفیر قطر در مسکو بر آمادگی کشورش برای مشارکت در حل‌وفصل بحران سوریه تأکید کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 21:21
«خبرگزاری فارس» وزارت خارجه انگلیس با صدور بیانیه‌ای از تعهد قطر در حل بحران با عربستان با میانجیگری کویت استقبال کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:48
سخنگوی صلیب‌سرخ:
«خبرگزاری فارس» سخنگوی صلیب‌سرخ شرایط نابسامان حاکم بر شماری از کشورها از جمله یمن را عامل گسترش بی‌سابقه وبا دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 21:02
«خبرگزاری مهر» مردم آلمان در واکنش به نقض حریم مسجدالاقصی توسط رژیم صهیونیستی در برلین تظاهرات کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 20:36
«خبرگزاری مهر» فرمانده عملیات مرکزی آمریکا در منطقه از نقش قطر در زمینه مبارزه با تروریسم قدردانی کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:34
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه انگلیس از تلاش های امیر قطر در راستای مقابله با تروریسم و ​حل اختلافات با کشورهای حوزه خلیج فارس از طریق گفتگو تشکر کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:32
«خبرگزاری مهر» نیروهای گروه تروریستی جبهه النصره با بیرون راندن عناصر وابسته به گروه تروریستی احرار الشام کنترل کامل یکی از شهرهای سوریه را به دست گرفتند.
یکشنبه 01 مرداد - 09:11
«خبرگزاری ایسنا» در راستای کمک به حل بحران قطر، رئیس‌جمهور ترکیه امروز (یکشنبه) سفرش به عربستان، کویت و قطر را آغاز می‌کند.
یکشنبه 01 مرداد - 20:11
«خبرگزاری مهر» یک منبع وابسته به پلیس عراق در استان الانبار از انفجار خودرو بمبگذاری شده در ورودی شهر فلوجه در این استان و کشته و زخمی شدن شماری بر اثر آن خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:11
«خبرگزاری مهر» یک منبع وابسته به پلیس عراق در استان الانبار از انفجار خودرو بمبگذاری شده در ورودی شهر فلوجه در این استان و کشته و زخمی شدن شماری بر اثر آن خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:01
«خبرگزاری مهر» دبیر کل اوپک اعلام کرد که وزیر انرژی عربستان با وزیر انرژی روسیه دیدار می کند.
یکشنبه 01 مرداد - 19:55
«خبرگزاری مهر» روزنامه آمریکائی وال استریت ژورنال داستان یخچال دزدی «شون اسپایسر» سخنگوی مستعفی کاخ سفید را برملا کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 19:53
«خبرگزاری مهر» بین الملل: رزمندگان مقاومت لبنان که موفقیت های بزرگی در جبهه عرسال ضد تروریستها به دست آورده اند پرچم جبهه النصره را به پایین می کشند و پرچم لبنان و حزب الله را به اهتزاز در آوردند.
یکشنبه 01 مرداد - 19:21
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ از ابتلای ۶۰۰ هزار یمنی به وبا در سال جاری میلادی خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 19:02
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور ترکیه بعد از ورود به عربستان سعودی با پادشاه این کشور دیدار و در مورد مقابله با تروریسم گفت‌وگو کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:55
پیروزی های چشمگیر مقاومت لبنان؛
«خبرگزاری مهر» رزمندگان حزب الله در ادامه پیروزی های چشمگیر ضد تروریستهای جبهه النصره ضمن تسلط بر بلندی فلیطه به طور کامل، تاکنون ۷۰ درصد از ارتفاعات عرسال را آزاد کرده اند.
یکشنبه 01 مرداد - 18:50
«همشهری آنلاین» رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه با هدف میانجیگری بین قطر و کشورهای عربی تحریم کننده عازم سه کشور حاشیه جنوبی خلیج فارس شد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:42
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور آلمان با هشدار به سیاست‌های اتخاذی رئیس جمهور ترکیه گفت: لازم است برای اردوغان پیام توقف سیاست هایش را بفرستیم.
یکشنبه 01 مرداد - 18:42
«خبرگزاری فارس» پس از استعفای شان اسپایسر، سخنگوی جنجالی کاخ سفید، خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال داستان «سخچال دزدی» آقای سخنگو را برملا کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:36
«همشهری آنلاین» منابع حزب الله لبنان اعلام کردند که طی سه روز عملیات برای آزادسازی ارتفاعات عرسال لبنان و القلمون سوریه از دست گروه های تروریستی تکفیری، ۱۸ تن از نیروهای مقاومت به شهادت رسیدند. ۶۹ تن از تروریست ها نیز کشته شدند.
یکشنبه 01 مرداد - 12:41
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:نیروهای یمنی، پالایشگاه نفت «ینبع» عربستان در کرانه دریای سرخ را با موشک برکان هدف قرار دادند.
یکشنبه 01 مرداد - 18:27
«خبرگزاری فارس» «جب بوش»، برادر رئیس‌جمهور اسبق آمریکا و نامزد ناکام جمهوریخواه انتخابات 2016 با اشاره به جنجال‌ها درباره «تبانی با روسیه»، از این حزب به دلیل عدم انتقاد از دونالد ترامپ انتقاد کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:14
«همشهری آنلاین» یک منبع آگاه سعودی در توجیه برکناری محمد بن نایف از تمامی پُست‌های حکومتی، فاش کرده که ولیعهد پیشین عربستان به مواد مخدر به ویژه کوکایین اعتیاد داشته است.
یکشنبه 01 مرداد - 18:04
فرستاده دولت چین در گفتگو با مهر:
«خبرگزاری مهر» «شیه شیائویان» با تاکید بر لزوم پرهیز قدرت های فرا منطقه ای و منطقه ای از بازی ژئوپلتیک در خاورمیانه بر حفظ استقلال، یکپارچگی و تمامیت ارضی عراق و سوریه تاکید کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:02
«خبرگزاری فارس» وزارت کشور مصر از کشته شدن ۸ تروریست وابسته به جنبش موسوم به «حسم» در استان الفیوم خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:00
سفیر عربستان در اردن:
«خبرگزاری فارس» سفیر عربستان سعودی در اردن امروز تأکید کرد که پایان بحران قطر به اجرای خواسته‌های چهار کشور عربی از دوحه بستگی دارد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:55
«خبرگزاری مهر» محمود عباس تاکید کرد که هرگز اجازه نصب گیت های الکترونیکی در ورودی های مسجد اقصی را به رژیم صهیونیستی نخواهد داد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:53
رای الیوم:
«خبرگزاری مهر» روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم در تحلیلی در خصوص سخنان امیر قطر و رد شروط عربستان و متحدانش نوشت که قطر همچنان بر مواضع خود پافشاری می کند.
یکشنبه 01 مرداد - 17:51
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت دفاع عراق از آمادگی نیروهای این کشور برای شروع عملیات آزادسازی تلعفر از لوث داعش خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:49
در ادامه خشونت های سازمان یافته در آمریکا؛
«خبرگزاری مهر» پلیس تگزاس اعلام کرد که جسد ۸ نفر را پشت یک تریلی در پارکینگ یک فروشگاه زنجیره‌ای واقع در شهر «سن آنتونیو» پیدا کرده است.
یکشنبه 01 مرداد - 17:43
«همشهری آنلاین» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ایران، کره شمالی، چین و روسیه را در صدر فهرست تهدیدهای مهم امنیتی علیه آمریکا دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 11:05
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:یک منبع محلی در عراق اعلام کرد داعش عده‌ای از زنانی را که از روستایی نزدیک موصل ربوده بود، در بازار برده‌فروشان در شهر حویجه در جنوب غرب استان کرکوک به فروش گذاشت.
یکشنبه 01 مرداد - 11:02
«خبرگزاری مهر» ارتش رژیم صهیونیستی از بازداشت ۲۵ نفر از فعالان جنبش حماس در کرانه باختری خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:28
«خبرگزاری مهر» یک منبع محلی عراقی در استان نینوا از اقدام داعش در تخلیه مواضع و مقرهای اصلی خود در تلعفر خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:04
«خبرگزاری مهر» دبیر کل اتحادیه عرب دلیل اصلی اقدامات امنیتی اخیر رژیم صهیونیستی در شهر قدس را تکمیل کردن پروژه یهودی سازی این منطقه دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 17:02
والی «غور» به دنبال سقوط شهر «تیوره» خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» پس از سقوط شهر «تیوره» واقع در ولایت «غور» به دست طالبان، این گروه به بیمارستان مرکزی شهر وارد شدند و بیماران، پزشکان و پرستاران را به رگبار بستند.
یکشنبه 01 مرداد - 09:58
«خبرگزاری فارس» صهیونیست‌ها در یورش جدید خود به کرانه باختری 25 فرد وابسته به حماس در این منطقه را دستگیر کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 09:53
«خبرگزاری مهر» اتحادیه اروپا با صدور بیانیه ای از واشنگتن خواست تا برای پرهیز از تبعات ناخواسته اقدام کنگره مبنی بر تشدید تحریم های روسیه، در هماهنگی کامل با اعضای جی ۷ عمل کند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:43
«خبرگزاری فارس» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به کویت سفر کرده است، با امیر کویت دیدار کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:42
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور فرانسه فردا دوشنبه در قالب تماس‌هایی تلفنی با صدراعظم آلمان و همتایان اوکراینی و روس خود درباره مناقشه اوکراین گفت‌وگو و رایزنی می‌کند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:39
القدس العربی:
«خبرگزاری فارس» القدس العربی در مقاله‌ای بر ضرورت یکپارچگی و هماهنگی جبهه‌های رویارویی با رژیم صهیونیستی در فلسطین، لبنان و سوریه تاکید کرد و گفت: فعال سازی جبهه مقاومت جولان راهبرد اساسی برای مقابله با تجاوزگری های اسرائیل در بیت المقدس است.
یکشنبه 01 مرداد - 09:31
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع محلی در عراق اعلام کرد که داعش عده‌ای از زنانی را که از روستایی نزدیک موصل ربوده بود، در بازار برده فروشان در شهر حویجه در جنوب غرب استان کرکوک به فروش گذاشت.
یکشنبه 01 مرداد - 16:34
«خبرگزاری فارس» جان برنان مدیر سابق سازمان سیا گفت: در حال حاضر ما یک کشور در معرض بحران هستیم.
یکشنبه 01 مرداد - 16:34
«خبرگزاری فارس» امیر قطر و فرمانده ستاد مرکزی ارتش ایالات متحده آمریکا ضمن دیدار با یکدیگر در دوحه درباره تروریسم و بحران شورای همکاری رایزنی کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:30
«خبرگزاری فارس» یکی از مقامات روسیه از سفر هیأتی متشکل از قانونگذاران مجلس دومای این کشور به سوریه در ماه آگوست خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:28
رای الیوم:
«خبرگزاری فارس» روزنامه «رای الیوم» تاسیس سازمان ریاست امنیت کشور در عربستان را آخرین گام مقدماتی برای کنار کشیدن ملک سلمان از راس قدرت خواند.
یکشنبه 01 مرداد - 09:12
«خبرگزاری ایسنا» در پی افزایش تنش‌ها میان آلمان و ترکیه وزرای خارجه دو کشور در تماس تلفنی به تبادل نظر و گفت‌وگو با یکدیگر پرداختند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:23
مقاومت فلسطینیان بازهم به نتیجه رسید؛
«خبرگزاری مهر» با مقاومت فلسطینیان؛ پلیس رژیم صهیونیستی از برچیدن دربهای الکترونیکی و جایگزینی دستگاه فلزیاب دستی در ورودی‌های مسجد الاقصی خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:21
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور ترکیه در سفر دو روزه خود به ۳ کشور عربی خلیج فارس، بعد از ظهر امروز وارد شهر جده عربستان شد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:16
«خبرگزاری فارس» روزنامه آمریکایی نوشته که دلیل مخالفت‌های فلسطینیان و مسلمانان جهان با اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در نصب ردیاب‌ها، نگرانی از تلاش این رژیم برای تغییر وضع موجود و کنترل مسجد‌الاقصی است.
یکشنبه 01 مرداد - 16:03
دانفورد:
«خبرگزاری فارس» رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا در نشست امنیتی «اسپن» تأکید کرد که آمریکا می‌بایست برای تقابل نظامی با کره شمالی آماده باشد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:01
«خبرگزاری فارس» صدها فرانسوی با تجمع در منطقه‌ای در حومه پاریس، اقدام به برگزاری تظاهرات اعتراض‌آمیز علیه خشونت‌های پلیس فرانسه کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:00
روزنامه نگار ایتالیایی:
«خبرگزاری مهر» روزنامه نگار ایتالیایی ضمن تمجید از مقاومت مردم یمن در برابر آل سعود اعلام کرد که عربستان مجبور خواهد بود که دیر یا زود به تهاجم ضد یمن پایان بدهد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:00
«خبرگزاری فارس» رقیب صدراعظم آلمان در انتخابات پارلمانی این کشور ضمن وخیم دانستن اوضاع ورود پناهجویان، از سیاست‌های مرکل در این زمینه انتقاد کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:50
«خبرگزاری ایسنا» یک مسئول عراقی در استان الانبار از فرار ۳۵۰ غیرنظامی از مناطق تحت کنترل داعش در غرب این استان خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:36
ایندیپندنت خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» ۱۵ نماینده حزب محافظه کار انگلیس از تصمیم خود برای امضای نامه عدم اعتماد به نخست وزیر این کشور خبر دادند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:36
«خبرگزاری ایسنا» رهبر کاتولیک‌های جهان امروز (یکشنبه) با هشدار درباره خشونت‌های اخیر در قدس خواستار مذاکره و اعتدال برای برقراری صلح شد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:36
«خبرگزاری ایسنا» نام "دیوید دیویس" در صدر نظرسنجی اعضای حزب محافظه‌کار به عنوان نامزدهای جانشینی ترزا می به عنوان رهبر قرار دارد اما اکثر آنها تمایل دارند نخست‌وزیر کنونی در سمت خود باقی بماند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:30
«خبرگزاری ایسنا» محمد دحلان، از رهبران سابق جنبش فتح در مصاحبه‌ای با آسوشیتدپرس برای نخستین بار توضیحاتی درباره توافق اشتراک قدرت با جنبش حماس ارائه کرد و گفت، توافق طی یکسری مذاکرات بی سر و صدا به دست آمده که می‌تواند منجر به آینده‌ای بهتر برای غزه شود.
یکشنبه 01 مرداد - 15:26
«خبرگزاری مهر» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به موضع گیری درباره آتش بس در جنوب سوریه پرداخت.
یکشنبه 01 مرداد - 15:22
«خبرگزاری فارس» اداره کل خطوط هوایی عربستان اعلام کرد که حجاج قطری می‏‌توانند از هر خطوط هوایی قطر به جزء خطوط دولتی «القطریه» مستقیما از دوحه وارد عربستان شوند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:21
«خبرگزاری فارس» در ادامه بی‌حرمتی‌های رایج به اماکن مقدس مسلمانان در فرانسه، مسجدی در منطقه «ایزر» در شرق این کشور بار دیگر مورد هتک حرمت قرار گرفت.
یکشنبه 01 مرداد - 15:14
«خبرگزاری ایسنا» به دنبال تشدید تنش در شهر اشغالی قدس و مسجدالاقصی، اتحادیه عرب روز چهارشنبه نشستی فوق العاده را در این باره برگزار می‌کند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:00
«خبرگزاری ایسنا» سفیر قطر در روسیه از آمادگی مسکو جهت حمایت از تلاش‌ها برای حل بحران میان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس با دوحه خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:58
«خبرگزاری ایسنا» سفیر عربستان در اردن با تاکید بر اینکه هیچ راه‌حل نظامی برای حل بحران قطر وجود ندارد، گفت که درخواست‌های مطرح شده از سوی کشورهای تحریم‌کننده خللی به حاکمیت ملی قطر وارد نمی‌کنند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:53
«خبرگزاری فارس» وزیر خارجه اتریش بار دیگر ضمن مخالفت با پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا از موضع این کشور در برابر آلمان انتقاد کرد و خواستار رویکرد روشن اتحادیه اروپا علیه آنکارا شد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:49
«خبرگزاری مهر» برخی منابع از نشست ویژه اتحادیه عرب درباره اوضاع قدس در چهارم مرداد ماه جاری خبر دادند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:49
«خبرگزاری مهر» برخی منابع از نشست ویژه اتحادیه عرب درباره اوضاع قدس در چهارم مرداد ماه جاری خبر دادند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:49
«خبرگزاری فارس» دو حزب اتحادیه میهنی و دموکراتیک کردستان، طی نشستی به بررسی موضع تهران در قبال همه‌پرسی استقلال و نحوه فعالسازی پارلمان این منطقه پرداختند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:44
«خبرگزاری فارس» ترامپ، آلیس ویلز را که تجربه 28 سال کار در بخش خدمات خارجی را دارد به عنوان نماینده ویژه در امور پاکستان و افغانستان انتخاب کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:43
«خبرگزاری ایسنا» وزرای خارجه ترکیه و مصر درباره اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان گفتگوی تلفنی کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:41
«خبرگزاری فارس» در پی تشدید تجاوزات صهیونیست‌ها در قدس و مسجدالاقصی، وزیران خارجه ترکیه و مصر اوضاع قدس را بررسی کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:32
زندان ۵ ستاره برای افراط گرایان؛
«خبرگزاری مهر» زندان های پنج ستاره و امکانات رفاهی عربستان برای زندانیانی که عضو گروهک های تروریستی داعش و القاعده بودند بیانگر فلسفه فکری حکومت عربستان است.
یکشنبه 01 مرداد - 14:32
«خبرگزاری فارس» وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی تهدید کرد تمام تلاش خود برای تبعید رئیس شاخه شمالی جنبش اسلامی در اراضی اشغالی 1948 را به کار می‌گیرد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:18
«خبرگزاری فارس» دادگاهی در بلژیک از محکومیت یک کشیش سابق این کشور به 15 ماه حبس به اتهام فساد اخلاقی و کودک آزاری خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:04
«خبرگزاری ایسنا» بزرگترین حزب اسلامی الجزایر، وزیر صنعت سابق را به عنوان رئیس این حزب انتخاب کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 13:45
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه امروز یکشنبه پیش از آغاز سفر خود به کشورهای عربی از اقدامات رژیم صهیونیستی در قبال مسجدالاقصی به شدت انتقاد کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 13:27
پس از سقوط شهر «کوهستان»؛
«خبرگزاری مهر» گروه طالبان در بیانیه ای از تصرف شهر تیوره واقع در ولایت «غور» افغانستان خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 13:26
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل سازمان جهانی "کمک‌رسانی و امدادرسانی در همه جا" گفت بحران کنونی یمن مایه شرمندگی برای تمامی بشریت است.
یکشنبه 01 مرداد - 13:22
«خبرگزاری فارس» در واکنش به اظهارات یکی از اعضای کنگره آمریکا که گفته بود رئیس جمهور فیلیپین نباید به کاخ سفید دعوت شود، وی گفت هیچ وقت به آمریکا نخواهد رفت.
یکشنبه 01 مرداد - 13:21
پس از اعلام اصابت موشک بالستیک یمن به پالایشگاه‌های عربستان
«خبرگزاری فارس» منابع سعودی به صورت غیر مستقیم اصابت موشک بالستیک «برکان اچ-۲» یمن به پالایشگاه‌های نفت عربستان در شهر ینبع را تائید کردند.
یکشنبه 01 مرداد - 13:15
در پی گسترش شیوع بیماری وبا
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ همزمان با گسترش بی سابقه شیوع وبا در یمن، امروز در سفری پنج روزه وارد یمن شد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است