مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


چهارشنبه 22 آبان - 12:06
/گزارش - آسوشیتدپرس/
«خبرگزاری ایسنا» "تشدید دوباره خشونتها در جریان اعتراضات هنگ کنگ بار دیگر این سوال را برجسته می‌سازد که آیا این بار دولت مرکزی چین برای متوقف ساختن این اعتراضات مداخله خواهد کرد یا همچنان اجازه می‌دهد آشوبها در این دولتشهر ادامه یابند؟"
چهارشنبه 22 آبان - 11:54
«خبرگزاری ایسنا» سه چهره پشت انعطاف در موضع‌گیری‌های آمریکا نسبت به اقدامات ترکیه در خاورمیانه هستند، آنها با روسای جمهور کشورشان ارتباطات خانوادگی داشته و این ارتباط به آنها در تقویت روابط آنکارا با واشنگتن کمک می‌کند.
چهارشنبه 22 آبان - 11:30
با انتقاد از طرح استیضاح؛
«خبرگزاری ایسنا» وکیل شخصی رئیس‌جمهوری آمریکا تحقیقات استیضاح "بی‌سابقه" مجلس نمایندگان آمریکا را محکوم کرد و گفت موکلش بابت پاکسازی فساد در اوکراین هیچ دستوری به رهبری کی‌یف نداد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:30
عبدالباری عطوان بررسی کرد
«خبرگزاری ایسنا» با اینکه بشار اسد کمتر مصاحبه‌های مطبوعاتی طولانی دارد اما مصاحبه طولانی‌اش با راشاتودی اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه دارای اطلاعاتی است که برای اولین بار اسد درباره آن سخن گفته است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:29
«خبرگزاری ایسنا» دونالد ترامپ طی چند هفته اخیر رییس دفتر موقت خود را بر سر اشتباهات اخیرش در میانه تحقیقات استیضاح به اخراج تهدید کرده است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:27
«خبرگزاری ایسنا» اعتراضات علیه نابرابری اجتماعی در شیلی بیست‌وشش روزه شد، اعتصاب سراسری در روز سه‌شنبه کشور را به مرز تعطیلی کشاند.
چهارشنبه 22 آبان - 11:18
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع آگاه عراقی از ورود رئیس اقلیم کردستان عراق به بغداد خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:58
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهور فرانسه در سخنرانی در "مجمع صلح پاریس" گفت، کشورهای جهان نیاز به راه‌های جدیدی برای همکاری و تشکیل ائتلاف‌های جدید دارند.
چهارشنبه 22 آبان - 10:26
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است، اگر دیدار با هر کدام از رهبران خارجی شامل دیکتاتورها برای کشورش سودمند باشد، حاضر است چنین کاری انجام دهد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:19
«خبرگزاری ایسنا» طبق گزارش روزنامه نیویورک تایمز، دونالد ترامپ اخراج مقامی را که شکایت افشاگرانه علیه او را به کنگره گزارش داده، در نظر گرفته است.
چهارشنبه 22 آبان - 10:17
«خبرگزاری ایسنا» در عملیات انتحاری به یک پاسگاه پلیس در سومین شهر بزرگ اندونزی حداقل ۶ تن زخمی شدند
چهارشنبه 22 آبان - 10:16
«خبرگزاری ایسنا» هزاران دانشجوی الجزایری مجددا در میدان مرکزی پایتخت تجمع کرده و مخالفتشان را با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کردند.
چهارشنبه 22 آبان - 10:15
«خبرگزاری ایسنا» وزارت کشور عراق از زخمی شدن ۵۵ افسر و نیروهای امنیتی در میدان الخلانی در بغداد خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهوری مستعفی بولیوی در سخنانی مدعی شد، رهبران جنبش اعتراضی کشورش پیش از استعفای او به نیروهای امنیتی پیشنهاد دادند تا در ازای ۵۰ هزار دلار او را تحویل آن‌ها دهند.
چهارشنبه 22 آبان - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» نظامیان ترکیه در جریان گشت‌زنی مشترک با نظامیان روس به سمت تظاهرکنندگان در حومه شهر کوبانی (عین‌العرب) واقع در شمال سوریه تیراندازی کردند که در نتیجه آن یک غیرنظامی سوری بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:44
«خبرگزاری ایسنا» ترکیه اعلام کرد که ۱۱ عضو آلمانی داعش را به کشورشان مسترد می‌کند، مقامات آلمانی از ترکیه خواستند درباره اعضای داعش که در زندان‌های ترکیه هستند اطلاعاتی در اختیار آنها بگذارد تا بتوانند این افراد را دادگاهی کنند.
چهارشنبه 22 آبان - 09:19
«خبرگزاری ایسنا» در شرایطی که اعتراضات ضد دولتی بخش‌هایی از هنگ‌کنگ را برای سومین روز متوالی فلج کرده است، این قطب مالی آسیا امروز (چهارشنبه) برای درگیری‌های بیشتر آماده می‌شود. با تشدید خشونت‌ها، برخی از مسیرهای ارتباطی، مدارس و کسب و کارها بسته شدند.
چهارشنبه 22 آبان - 09:18
در چالشی برای ترکیه
«خبرگزاری ایسنا» یک مسؤول برجسته دولت آمریکا اعلام کرد که کشورش قصد پایان دادن به ائتلافش با نیروهای "سوریه دموکراتیک" را ندارد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:16
«خبرگزاری ایسنا» مشاور سابق ولیعهد ابوظبی از تحولات مهمی در روند حل بحران شورای همکاری خلیج فارس خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:14
«خبرگزاری ایسنا» هماهنگ کننده سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه برای میانجیگری در زمینه آتش‌بس میان رژیم صهیونیستی و غزه به مصر سفر کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 08:38
«خبرگزاری ایسنا» جنگنده‌های رژیم صهیونیستی صبح امروز (چهارشنبه) موج تازه‌ای از حملات تجاوزگرانه خود را به نوار غزه از سرگرفتند.
چهارشنبه 22 آبان - 08:14
در پی کشته شدن یک تظاهرکننده لبنانی
«خبرگزاری ایسنا» در پی کشته شدن یک تظاهرکننده عضو حزب ولید جنبلاط در جنوب بیروت نخست وزیر مستعفی لبنان از تمام شهروندان کشورش خواست خیزش مسالمت‌آمیز خود را حفظ کنند.
چهارشنبه 22 آبان - 07:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت کشور افغانستان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، در اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری‌ شده‌ای در کابل تاکنون ۱۴ تن کشته و زخمی شده‌اند.
چهارشنبه 22 آبان - 07:45
«خبرگزاری ایسنا» انفجاری جدید بار دیگر افغانستان را لرزاند.
چهارشنبه 22 آبان - 07:40
«خبرگزاری ایسنا» خبرگزاری رسمی عراق اظهارات یک منبع آگاه درباره استعفای مدیر دفتر نخست وزیر عراق را تکذیب کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 07:40
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع آگاه فاش کرد، مدیر دفتر نخست وزیر عراق استعفا کرده است.
چهارشنبه 22 آبان - 07:36
«خبرگزاری ایسنا» گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی ضمن هشدار شدید به رژیم صهیونیستی، این رژیم را مسؤول کامل تبعات جنایات روز سه شنبه علیه ملت فلسطین در غزه دانست.
چهارشنبه 22 آبان - 07:22
ادامه اظهارات تحریک‌آمیز آمریکا
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با عادل عبدالمهدی در ادامه دخالت‌های خود و کشورش در امور عراق و ضمن محکوم کردن تعداد کشته‌های تظاهرات عراق گفت، تظاهرات مسالمت آمیز عنصر اصلی در تمام دموکراسی‌هاست.
سه شنبه 21 آبان - 23:05
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمهوری لبنان در سخنانی بر مشروع بودن مطالبات و خواسته‌های شهروندان معترض لبنانی تأکید کرد.
سه شنبه 21 آبان - 22:15
«خبرگزاری ایسنا» نخست‌وزیر عراق در سخنانی تظاهرات را اتفاقی مهم و فرصتی برای انجام اصلاحات خواند.
سه شنبه 21 آبان - 20:36
«خبرگزاری ایسنا» گردان‌های القدس فلسطین از حمله خمپاره‌ای به محل تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی خبر داد.
سه شنبه 21 آبان - 20:34
«خبرگزاری ایسنا» دولت عراق از موکول شدن انتخابات شورای استان‌های این کشور به بعد از انجام اصلاحات خبر دادند.
سه شنبه 21 آبان - 19:53
«خبرگزاری ایسنا» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در سخنانی در واکنش به حمله امروز رژیم صهیونیستی به غزه گفت که اسرائیل پشت تمامی مشکلات منطقه است و باید نابود شود.
سه شنبه 21 آبان - 19:30
«خبرگزاری ایسنا» رییس آتی کمیسیون اروپا اظهار کرد، قصد دارد بودجه اهداف سیاست خارجی را ظرف پنج سال آینده افزایش دهد تا نقش اتحادیه اروپا را در صحنه جهانی بهبود ببخشد.
سه شنبه 21 آبان - 19:10
«خبرگزاری ایسنا» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی حالت فوق العاده ۴۸ ساعته در اراضی اشغالی اعلام کرد.
سه شنبه 21 آبان - 18:44
«خبرگزاری ایسنا» یکی از مشاوران حقوقی دیوان عدالت اروپا امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد، یکی از رهبران جدایی‌طلبان کاتالونیا که در حبس به سر می‌برد، با وجود آنکه نمی‌تواند در پارلمان اروپا حضور داشته باشد، عضوی از آن است و به این ترتیب می‌تواند مصونیت قضایی داشته...
سه شنبه 21 آبان - 18:16
«خبرگزاری ایسنا» پلیس ضد شورش اسپانیا امروز (سه‌شنبه) صدها معترض حامی استقلال کاتالونیا را که برای قریب به ۲۴ ساعت مسیر اصلی ارتباطی بین این منطقه با فرانسه را مسدود کرده بودند، متفرق کرد.
سه شنبه 21 آبان - 18:09
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در سخنانی در واکنش به ترور فرمانده بارز گردان‌های القدس، سیاست ترور رژیم صهیونیستی را بی‌اثر خواند.
سه شنبه 21 آبان - 17:58
«خبرگزاری ایسنا» بولیویایی‌ها بعد از تجربه چند هفته اعتراضات و به دنبال استعفای اوو مورالس، رئیس جمهور پرسابقه و نماد چپ‌گرایی در این کشور، اکنون بدون رهبر مانده‌اند؛ چالش بزرگ خلاء قدرت فقیرترین کشور آمریکای لاتین به شدت خودنمایی می‌کند.
سه شنبه 21 آبان - 17:46
«خبرگزاری ایسنا» ارتش رژیم صهیونیستی از موج جدید حملات این رژیم به مواضع گروه‌های مقاومت در غزه خبر داد.
سه شنبه 21 آبان - 17:12
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع مطلع امروز (سه‌شنبه) بدون ذکر جزئیات گفت، حزب سوسیالیست‌ پدرو سانچز به توافق اولیه پسا انتخابات با حزب چپ افراطی یونیداس پودموس رسیده است.
سه شنبه 21 آبان - 16:42
با حکم دیوان عدالت اروپایی؛
«خبرگزاری ایسنا» دیوان عالی اتحادیه اروپا امروز (سه‌شنبه) با صدور حکمی کشورهای عضو این اتحادیه را موظف کرد تا محصولات ساخت شهرک‌های یهودی‌نشین را با علامت‌های ویژه‌ای مشخص کنند؛ این تصمیم با واکنش مثبت گروه‌های حقوقی مواجه شد اما احتمالا خشم رژیم صهیونیستی ...
سه شنبه 21 آبان - 16:27
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه روسیه در سخنانی از قصد آمریکا برای ایجاد یک شبه دولت در منطقه شرق فرات سوریه خبر داد.
سه شنبه 21 آبان - 16:14
«خبرگزاری ایسنا» توییتر حساب کاربری پسر سید حسن نصرالله را بست.
سه شنبه 21 آبان - 16:06
«خبرگزاری ایسنا» چین امروز(سه‌شنبه) به تصمیم اخیر بانک جهانی برای کاهش اعتبارات در نظر گرفته شده برای یک سری از مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای در منطقه پرمناقشه سین‌کیانگ واکنش نشان داده و این ارزیابی بانک جهانی را عامل "شفاف شدن حقیقت" درباره برنامه‌های چین در ا...
سه شنبه 21 آبان - 16:07
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان عرب در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) اعلام کردند، نخست وزیر رژیم صهیونیستی اوضاع نظامی را به منظور تلاش برای بقای سیاسی خود تشدید می‌کند.
سه شنبه 21 آبان - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع روسیه در جریان دیدار با رئیس جمهوری مصر بر آمادگی کشورش برای تقویت توان دفاعی نیروهای مسلح این کشور تأکید کرد.
سه شنبه 21 آبان - 15:36
«خبرگزاری ایسنا» خطیب مسجدالاقصی اعلام کرد، احداث تله‌کابین توسط رژیم صهیونیستی بر فراز قدس شرقی، شکل منطقه را تغییر داده و مستقیما مسجد الاقصی را تحت الشعاع قرار می‌دهد.
سه شنبه 21 آبان - 15:32
«خبرگزاری ایسنا» اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به حملات جنایتکارانه ارتش رژیم صهیونیستی به غزه و دمشق بیانیه‌ای صادر کرد.
سه شنبه 21 آبان - 15:04
«خبرگزاری ایسنا» کرملین نسبت به تشدید تنش میان فلسطینیان و اسرائیلی‌ها ابراز نگرانی کرد و خواستار برقراری آرامش میان دو طرف شد.
سه شنبه 21 آبان - 14:29
در پانزدهمین سالروز درگذشت عرفات
«خبرگزاری ایسنا» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مراسم پانزدهمین سالروز درگذشت یاسر عرفات، رئیس فقید تشکیلات خودگردان تاکید کرد: هیچ انتخاباتی بدون مشارکت ساکنان شهر قدس و نوار غزه برگزار نخواهد شد.
سه شنبه 21 آبان - 14:10
«خبرگزاری ایسنا» پدر موسس وبسایت افشاگر ویکی لیکس گفت، سلامت پسرش در وضعیت بدی قرار دارد و باید وی اجازه داده شود تا با پزشکانی به انتخاب خودش ملاقات کند.
سه شنبه 21 آبان - 14:05
«خبرگزاری ایسنا» رئیس امارات دستوری را درباره تعیین اعضای پارلمان که شامل ۲۰ زن است، صادر کرد.
سه شنبه 21 آبان - 13:52
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس تاکید کرد که این گردان‌ها یک گنج اطلاعاتی بسیار مهم و باارزش از عملیات "لبه شمشیر" در اختیار دارد که نقطه عطفی در تاریخ نبرد با دشمن صهیونیستی است.
سه شنبه 21 آبان - 13:35
«خبرگزاری ایسنا» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از آمادگی این نهاد برای حمایت از هرگونه ابتکارعملی که از سوی حوزه خلیج‌ فارس برای حل و فصل اختلافات موجود در این حوزه ارائه می‌شود، خبر داد.
سه شنبه 21 آبان - 12:54
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا امروز، سه‌شنبه برای دستیابی به راهکاری برای حل مساله ابطال پیمان شراکت اطلاعات نظامی توکیو و سئول ابراز امیدواری کرد.
سه شنبه 21 آبان - 12:18
«خبرگزاری ایسنا» گروه اطلاع‌رسانی امنیتی امروز (سه‌شنبه) از اصابت دو موشک به دو منطقه الاسکان و الشعب در بغداد خبر داد.
سه شنبه 21 آبان - 20:57
«خبرگزاری ایسنا» کاخ سفید از گفت‌وگوی تلفنی رؤسای جمهور آمریکا و فرانسه درباره سوریه خبر داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است