مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار بین‌الملل در صدر رسانه ها


سه شنبه 29 اسفند - 00:41
«خبرگزاری مهر» رسانه های خارجی از ناکامی شورای امنیت سازمان ملل متحد در بررسی موضوع حقوق بشر سوریه خبر دادند.
سه شنبه 29 اسفند - 00:27
«خبرگزاری مهر» جنبش حماس اتهامات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره دست داشتن در ترور نافرجام «الحمد الله» را رد کرد.
سه شنبه 29 اسفند - 00:01
سفیر عربستان در آمریکا:
«خبرگزاری مهر» سفیر عربستان سعودی در آمریکا طی سخنانی ضد ایرانی مدعی شد که ایران می خواهد حزب الله دیگری را در یمن تاسیس کند.
دوشنبه 28 اسفند - 23:25
«خبرگزاری مهر» رسانه های فلسطینی از بازداشت یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین توسط ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.
دوشنبه 28 اسفند - 23:17
«خبرگزاری مهر» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین به بهانه حمله به هیأت نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین در غزه و بدون توجه به درخواست گروه های فلسطینی، مجازات های جدیدی را علیه نوارغزه اعمال کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 22:58
استفان دی میستورا:
«خبرگزاری مهر» نماینده سازمان ملل متحد برای حل بحران سوریه امروز اعلام کرد که تجزیه سوریه به مثابه فاجعه برای کل منطقه محسوب می شود.
دوشنبه 28 اسفند - 20:43
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه سوریه به اشغال عفرین از سوی نیروهای ارتش ترکیه و همپیمانانش واکنش نشان داد.
دوشنبه 28 اسفند - 20:43
«خبرگزاری مهر» وزارت خارجه سوریه به اشغال عفرین از سوی نیروهای ارتش ترکیه و همپیمانانش واکنش نشان داد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:16
«خبرگزاری ایسنا» پلیس دانمارک اعلام کرد دسته کم دو تن اوایل ‌امروز (دوشنبه) به سفارت ترکیه در کپنهاگ با کوکتل مولوتوف حمله کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 18:58
«خبرگزاری مهر» منابع سعودی اعلام کردند که ولیعهد این کشور، عربستان را به مقصد آمریکا ترک کرده است.
دوشنبه 28 اسفند - 18:02
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه با اشاره به اینکه عملیات موسوم به شاخه زیتون تا پاکسازی منبج، عین العرب و قامشلی ادامه می یابد گفت: اگر لازم باشد در شمال عراق هم عملیات انجام می دهیم.
دوشنبه 28 اسفند - 17:27
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور روسیه پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد: روسیه در عین توجه به توان دفاعی به سوی مسابقه تسلیحاتی حرکت نخواهد کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 17:02
«خبرگزاری مهر» وزارت کشور تونس با اشاره به درگیری نیروهای این کشور با دو تروریست در شهر بن قردان اعلام کرد: یکی از این تروریستها خود را منفجر کرده است.
دوشنبه 28 اسفند - 16:30
«خبرگزاری ایسنا» یکی از مقام‌های سرویس اطلاعات فدرال آلمان به قانونگذاران گفت‌: موشک‌های کره شمالی مجهز به کلاهک‌های اتمی در حال‌ حاضر قابلیت هدف گرفتن آلمان و کل اروپا را دارد.
دوشنبه 28 اسفند - 16:20
«خبرگزاری مهر» پادشاه و ولیعهد عربستان به پوتین به مناسبت پیروزی در انتخابات ۲۰۱۸ روسیه تبریک گفتند.
دوشنبه 28 اسفند - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» پسر دیکتاتور سابق لیبی با اعلام برنامه اصلاحاتی و چشم انداز آتی خود برای عبور از بحران این کشور از کاندیداتوریش در انتخابات ریاست جمهوری آتی لیبی خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 16:08
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه اوکراین از اتحادیه اروپا درخواست کرده است که علیه صدراعظم سابق آلمان به دلیل حمایت از پروژه‌های روسیه در خارج از این کشور، تحریم‌هایی را اعمال کند.
دوشنبه 28 اسفند - 15:55
«خبرگزاری ایسنا» اتحادیه اروپا یک افسر نظامی ارشد سوری و سه دانشمند را که به دست داشتن در ساخت و استفاده از تسلیحات شیمیایی متهم شده‌اند، تحریم کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:47
«خبرگزاری ایسنا» رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا از ترکیه به خاطر حملات نظامی‌اش در شهر "عفرین" واقع در شمال سوریه انتقاد کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:31
نبیه بری:
«خبرگزاری مهر» رئیس پارلمان لبنان بر ضرورت مقاومت در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ذخایر نفتی این کشور تاکید کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:09
یادداشت بین الملل؛
«خبرگزاری مهر» کردها باید این واقعیت را به یاد داشته باشند که آمریکا به دنبال تحقق آرمان ها و آرزوهای کردها نیست بلکه صرفا به دنبال استفاده ابزاری از کردها برای بحران سازی علیه دولت های منطقه می باشد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:07
«خبرگزاری ایسنا» رهبر برکنار شده کاتالونیا در مصاحبه‌ای تاکید کرد باید خیلی زودتر استقلال منطقه کاتالونیا از اسپانیا را اعلام می‌کرد، چرا که ثابت شد تاخیر در اعلام این استقلال به امید مذاکره با مادرید بیهوده و بی فایده بوده است.
دوشنبه 28 اسفند - 14:57
داود شهاب:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که هدف از برگزاری راهپیمایی بازگشت، مقابله با توطئه آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
دوشنبه 28 اسفند - 14:31
یادداشت بین الملل؛
«خبرگزاری مهر» حضور عربستان در عراق که عمدتاً با اهداف اقتصادی و مقطعی صورت می‌گیرد و قابل مقایسه با حضور فرهنگی و راهبردی ایران در عراق نیست، نمی‌تواند منشا چالش و نگرانی برای تهران باشد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:58
«خبرگزاری ایسنا» کرملین امروز (دوشنبه) اظهار کرد، لندن "دیر یا زود" باید با ارائه مدرک از ادعای دست داشتن روسیه در مسمومیت یک جاسوس سابق روس و دخترش دفاع کند و یا از مسکو عذرخواهی کند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:56
دیلی صباح خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» پلیس ترکیه از کشف ماده رادیواکتیو «کالیفورنیوم » (Californium element)در آنکارا خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:50
«خبرگزاری ایسنا» نخست وزیر عراق نشست حمایت از بازسازی عراق در کویت را "موفقیت‌آمیز" خواند و گفت: نشست کویت حامل این پیام بود که جهان "دستش را دست عراق" قرار می‌دهد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:34
ریاض و تل آویو هر روز نزدیک تر از دیروز؛
«خبرگزاری مهر» براساس فرمانی که دیوان پادشاهی عربستان صادر کرده، امنیت فرودگاه های این کشور به شرکتی از رژیم صهیونیستی سپرده شده است.
دوشنبه 28 اسفند - 13:33
«خبرگزاری مهر» نظامیان رژیم صهیونیستی ۱۰ شهروند فلسطینی را در قدس و کرانه باختری بازداشت کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:30
یکی از نزدیکان خانواده قذافی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» یکی از نزدیکان خانواده معمر قذافی اخبار منتشر شده درباره قصد سیف الاسلام برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را تایید کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:28
«خبرگزاری ایسنا» رهبر دو فاکتوی میانمار امروز (دوشنبه) به عنوان بخشی از سفر دولتی‌اش به استرالیا از سوی گارد تشریفاتی این کشور مورد استقبال قرار گرفت؛ سفری که باعث اعتراضات گسترده نسبت به واکنش این رهبر میانماری به کمپین خشونت آمیز کشورش علیه مسلمانان روهی...
دوشنبه 28 اسفند - 13:20
«خبرگزاری ایسنا» مقام‌های ژاپن از کره جنوبی برای سازماندهی نشست عالی رتبه میان نخست وزیر ژاپن و رهبر کره شمالی درخواست کمک کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:11
طی امروز دوشنبه؛
«خبرگزاری مهر» مرکز روسی نظارت بر آشتی سوریه اعلام کرد که از صبح امروز تاکنون بیش از ۶ هزار نفر از ساکنان روستاها و شهرکهای غوطه شرقی این منطقه را ترک کرده اند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:04
«خبرگزاری مهر» تروریست های تکفیری «ارتش آزاد» و «داعش» در حومه غربی استان درعا به شدت با یکدیگر درگیر شدند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:00
تحت شعار «گزینه ما مقاومت است»؛
«خبرگزاری مهر» مردم بحرین که در محکومیت اشغالگری عربستان سعودی در این کشور، دست به برگزاری تظاهرات در نویدرات زده بودند مورد هجوم وحشیانه نیروهای آل خلیفه قرار گرفتند.
دوشنبه 28 اسفند - 12:56
موگرینی:
«خبرگزاری مهر» موگرینی در واکنش به گزارش های منتشر شده در مورد تحریم های جدید اتحادیه اروپا علیه ایران با هدف تامین نظر آمریکا و نجات برجام گفت: پیشنهادی در این رابطه مطرح نیست.
دوشنبه 28 اسفند - 12:14
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کره جنوبی گفت، رهبر کره شمالی مستقیما گفته است که به خلع سلاح هسته‌ای پایبند است. این نخستین شرط برای نشست احتمالی میان دونالد ترامپ و کیم جونگ اون است.
دوشنبه 28 اسفند - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» یک نظامی صهیونیست شامگاه یکشنبه در جریان عملیات مقاومتی در شهر قدس به هلاکت رسید.
دوشنبه 28 اسفند - 12:05
«خبرگزاری مهر» دولت عراق ضمن واریز حقوق کارکنان بخش های دولتی اقلیم کردستان و نیروهای پیشمرگه تأکید کرد که بررسی های لازم برای واریز حقوق کارکنان دولت از سوی اقلیم کردستان را پیگیری خواهد کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:05
«خبرگزاری مهر» اولین پرواز بین المللی بعد از لغو ممنوعیت پروازهای خارجی در فرودگاه اربیل انجام شد و یک هواپیمای عربستانی در خاک اقلیم کردستان عراق فرود آمد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:04
«خبرگزاری مهر» درگیری میان گروه های تروریستی در حومه غربی در آن حمله جنگنده های ترکیه به مواضع شبه نظامیان کرد در حسکه و وقوع انفجار در عفرین از مهمترین تحولات سوریه است.
دوشنبه 28 اسفند - 11:59
«خبرگزاری ایسنا» ولیعهد عربستان ادعا کرد که حوثی‌های یمن از کمک‌های بشردوستانه به نفع خود سوءاستفاده کرده و با ممانعت از ورود کمک‌ها درصدد ایجاد قحطی در یمن هستند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:59
«خبرگزاری ایسنا» ولیعهد عربستان ادعا کرد که حوثی‌های یمن از کمک‌های بشردوستانه به نفع خود سوءاستفاده کرده و با ممانعت از ورود کمک‌ها درصدد ایجاد قحطی در یمن هستند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:53
«همشهری آنلاین» خاویر سولانا :برخورد قدرت‌های بزرگ اجتناب‌ناپذیر است، مگر آنکه این قدرت‌ها چنان که تا به حال بوده است، رفتار کنند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:24
«خبرگزاری ایسنا» ستاد کل نیروهای مسلح مصر در بیانیه‌ای از  خنثی سازی دو خودروی بمب‌گذاری شده و بمباران ۱۲ هدف و نابودی ۳۰ تروریست در عملیات "سینا ۲۰۱۸ " خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» معاون نخست وزیر ترکیه گفت: نیروهای عملیات "شاخه زیتون" تروریست‌ها را در منطقه عفرین نابود کردند. اما این ماموریت هنوز تمام نشده و کارهای بسیاری پیش روی ما است که باید انجام دهیم.
دوشنبه 28 اسفند - 11:20
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمهور آمریکا چند ساعت پس از اخراج معاون رییس اف بی آی در توئیتی اخراج وی را به عنوان روزی بزرگ برای دموکراسی تحسین کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:05
«خبرگزاری ایسنا» دیده‌بان حقوق بشر سوریه از عملیات گسترده غارت و سرقت دارایی‌های غیر نظامیان شهر عفرین از سوی ارتش ترکیه و شبه نظامیان مخالف سوری وابسته به دولت آنکارا خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:50
نماینده ایزدی پارلمان عراق اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» فیان الدخیل نماینده ایزدی پارلمان عراق خبر داد که دست کم ۱۲۰ کودک ۱۰ تا ۱۳ ساله ایزدی عراقی در سوریه در اسارت داعش به سر می برند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:49
«خبرگزاری مهر» نیروهای مسلح مصر در ادامه عملیات خود در صحرای سیناء دست کم ۳۰ تروریست را به هلاکت رساندند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:47
«خبرگزاری مهر» نیروهای امنیتی لیبی ۱۶ تن از عناصر وابسته به تشکیلات تروریستی جبهه النصره را در صحرای لیبی بازداشت کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:44
«خبرگزاری ایسنا» هانوی اعلام کرد، سفر وزیر امور خارجه روسیه به ویتنام چند ساعت پس از اعلام پیروزی پوتین در انتخابات ریاست جمهوری روسیه به طور ناگهانی و به خاطر "دلایل غیرمنتظره" لغو شد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:23
«خبرگزاری ایسنا» دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اظهار کرد، مشاوران امنیت ملی آمریکا، کره جنوبی و ژاپن برای گفت‌وگو در خصوص کره شمالی و "خلع سلاح هسته‌ای شبه جزیره کره" با یکدیگر دیدار کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:19
«خبرگزاری ایسنا» نیروهای شرکت کننده در عملیات"شاخه زیتون" در حومه منطقه عفرین در شمال غرب سوریه یک انبار بزرگ زیر زمینی شامل ۱۲ اتاق با هزاران قبضه سلاح و مهمات آمریکایی کشف کردند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:01
«خبرگزاری ایسنا» پس از این که رییس جمهور آمریکا از تحقیقات فدرال در خصوص روابط میان کمپین انتخابی‌اش و مداخله روسیه در انتخابات انتقاد کرد، کاخ سفید برای ازبین بردن گمانه زنی‌ها تاکید کرد که رییس جمهور آمریکا اخراج بازرس ویژه تحقیقات فدرال را در نظر ندارد. ...
دوشنبه 28 اسفند - 09:54
«خبرگزاری ایسنا» حزب جنبش ملی مصر به ریاست احمد شفیق حمایت خود را از عبدالفتاح السیسی در انتخابات ریاست جمهوری مصر اعلام کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:50
کابینه چین؛
«خبرگزاری ایسنا» در بحبوحه نگرانی‌ها در خصوص اهداف چین در مدرن‌سازی سریع نظامی، یکی از فرماندهان سابق نیروی موشکی این کشور به سمت وزیر دفاع منصوب شد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:40
«خبرگزاری ایسنا» ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های مستمر خود به سمت دو منطقه زملکا و حزه در غوطه شرقی و خروج افراد مسلح  از این مناطق کنترل کامل منطقه سقبا در غوطه شرقی را به دست گرفت.
دوشنبه 28 اسفند - 09:36
«خبرگزاری ایسنا» همزمان با سرعت گرفتن فعالیت‌های دیپلماتیک برای برنامه‌ریزی نشست رهبران پیونگ‌یانگ و واشنگتن گزارش‌ها حاکی از آن هستند که کره شمالی برای آزادی اتباع آمریکایی محبوس در کشورش در حال مذاکره با آمریکا و سوئد است.
دوشنبه 28 اسفند - 09:10
با اعلام پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه؛
«خبرگزاری ایسنا» کمیسیون انتخابات روسیه در گزارشی اعلام کرد به دنبال شمارش ۹۹.۸۱ درصد از آرا ولادیمیر پوتین با کسب ۷۶.۶۷ درصد آرای مردمی به پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری این کشور دست یافته است.
دوشنبه 28 اسفند - 04:58
در پی شمارش ۹۷ درصد آراء؛
«خبرگزاری مهر» کمیسیون انتخابات روسیه اعلام کرد که با شمارش ۹۷ درصد آراء انتخابات ریاست جمهوری این کشور، ولادیمیر پوتین ۷۶.۶ درصد آراء را به خود اختصاص داده است.
دوشنبه 28 اسفند - 04:29
محمد بن سلمان در گفتگو با سی بی اس:
«خبرگزاری مهر» ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی با بیان اینکه ایران جزء ارتش های برتر جهان اسلام نیست، مدعی شد که ایران با رسیدن به برابری با عربستان فاصله دارد.
دوشنبه 28 اسفند - 04:11
صائب عریقات:
«خبرگزاری مهر» صائب عریقات دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین(ساف) گفت: دولت آمریکا تهدیدی برای ثبات و امنیت نظام جهانی است.
یکشنبه 27 اسفند - 21:46
کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه:
«خبرگزاری مهر» بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با کسب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است.
دوشنبه 28 اسفند - 22:17
«پارسینه» وزیر خارجه فرانسه مدعی شده نباید مسئولیت ایران در تکثیر موشک‌های بالستیک و همچنین نقش آن در سراسر خاورمیانه را از یاد ببریم.
دوشنبه 28 اسفند - 16:26
«پارسینه» با ورود ارتش ترکیه و نیروهای موسوم به ارتش آزاد سوریه به شهر عفرین، منازل و فروشگاه های این شهر مورد غارت گرفته اند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:08
«پارسینه» رئیس جمهوری ۶۵ ساله روسیه در چهارمین دوره ریاست جمهوری خود با چند چالش عمده در عرصه داخلی و صحنه بین المللی روبرو خواهد بود.
دوشنبه 28 اسفند - 22:26
«خبرگزاری مهر» مقامات سعودی یک کارگر اندونزیایی را به اتهام قتل کارفرمایش در ۱۸ سال پیش گردن زدند.
دوشنبه 28 اسفند - 21:12
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه عربستان به تکرار مواضع خصمانه خود علیه ایران پرداخت و توافق هسته ای را ناقص خواند.
دوشنبه 28 اسفند - 19:55
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با همتای روس خود ضمن تبریک به وی به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه برخی موضوعات را مورد رایزنی قرار داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:54
«خبرگزاری مهر» بیش از ۱۰۰ شهرک نشین صهیونیست در اقدامی هتاکانه با چراغ سبز نظامیان این رژیم به صحن های مسجدالاقصی یورش بردند.
دوشنبه 28 اسفند - 18:30
«همشهری آنلاین» کرملین اعلام کرد، لندن "دیر یا زود" باید با ارائه مدرک از ادعای دست داشتن روسیه در مسمومیت یک جاسوس سابق روس و دخترش دفاع کند و یا از مسکو عذرخواهی کند.
دوشنبه 28 اسفند - 15:34
«خبرگزاری ایسنا» یک سایت خبری عربی فاش کرد، دیوان پادشاهی عربستان یک حکم فوری را برای تحویل امنیت فرودگاه‌های سعودی به شرکت‌های خارجی صادر کرده است که پیش‌بینی می‌شود شرکت "G4S "وابسته به رژیم صهیونیستی مسئولیت حفظ امنیت فرودگاه‌ها در این کشور را به عهده بگ...
دوشنبه 28 اسفند - 11:09
«پارسینه» منابع سوری از بازدید بشار اسد رئیس جمهور این کشور از مواضع ارتش سوریه در غوطه شرقی دمشق خبر دادند.
دوشنبه 28 اسفند - 17:38
در تماس تلفنی با پوتین؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور فرانسه در تماس تلفنی با همتای روس خود ضمن تبریک به وی به مناسبت پیروزی در انتخابات ۲۰۱۸ روسیه بر گفتگوی سازنده میان روسیه و اروپا تاکید کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:10
با اعلام پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه؛
«خبرگزاری ایسنا» کمیسیون انتخابات روسیه در گزارشی اعلام کرد به دنبال شمارش ۹۹.۸۱ درصد از آرا ولادیمیر پوتین با کسب ۷۶.۶۷ درصد آرای مردمی به پیروزی قاطع در انتخابات ریاست جمهوری این کشور دست یافته است.
دوشنبه 28 اسفند - 13:47
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور چین پیروزی ولادیمیر پوتین را در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت.
دوشنبه 28 اسفند - 14:43
«خبرگزاری مهر» وزارت دفاع قطر اعلام کرد که با نیروهای دریایی پاکستان رزمایش دریایی مشترک اجرا کرده است.
دوشنبه 28 اسفند - 15:19
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه فرانسه در جمع خبرنگاران مدعی شد که باید برای حفظ برجام، اتحادیه اروپا نقش ایران در سوریه و یمن و برنامه دفاعی موشکی ایران را مورد بررسی قرار بدهد.
دوشنبه 28 اسفند - 16:00
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور سوریه با ارسال پیامی به همتای روسی خود به وی به مناسبت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است