مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 28 دی - 15:09
مدیرکل محیط زیست البرز:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل محیط زیست البرز گفت: مسئولیت کاهش آلودگی هوا فقط برعهده سازمان محیط زیست نیست و دستگاه های اجرایی نیز در این حوزه وظایفی برعهده دارند که متاسفانه به وظایف خود به درستی عمل نمی کنند.
پنجشنبه 28 دی - 14:58
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: خانواده‌ها می‌توانند با ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی خانگی به اقتصاد خانوار خودشان و حفظ محیط زیست کمک کنند.
پنجشنبه 28 دی - 14:55
رئیس سازمان نظام پزشکی استان اردبیل:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان نظام پزشکی استان اردبیل در مورد اقدام برخی از پزشکان در ویزیت دسته‌جمعی بیماران گفت: این کار به هیچ وجه درست نیست و بی‌احترامی به حقوق بیماران است در حالی که باید پزشکان اصول اخلاقی را در این زمینه که همان حفظ اسرار مردم است رعا...
پنجشنبه 28 دی - 14:30
استاندار آذربایجان‌شرقی:
«خبرگزاری ایسنا» استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در جریان فتنه اخیر که از مشهد شروع شده و یک هفته به طول انجامید، دشمنان تلاش بسیاری کردند تا تبریز را هم وارد میدان این فتنه کنند اما در نهایت موفق به اجرای نیات پلید خود نشدند
پنجشنبه 28 دی - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از آزاد شدن صادرات دام زنده به صورت مشروط خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 14:22
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی تبریز:
«خبرگزاری ایسنا» قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: مخاطرات خشکی دریاچه‌ی ارومیه را به عنوان موضوع سیاسی جلوه ندهیم.
پنجشنبه 28 دی - 14:20
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان، غرب و شرق این استان را منشا ریزگردها دانست و عنوان کرد: منشا خارجی پدیده ریزگردها بیابان‌های عراق و عربستان است.
پنجشنبه 28 دی - 14:12
«خبرگزاری ایسنا» در اجرای برنامه جامع اقدام مشترک بازآفرینی محلات، بافت های فرسوده و سکونت گاه های غیر رسمی، بندرعباس بعنوان پایلوت این طرح انتخاب شد.
پنجشنبه 28 دی - 14:06
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست معاونت بازآفرینی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان گفت: بافت قدیمی سمنان که منطبق بر محدوده منطقه یک فعلی در این سال 66 درصد جمعیت شهر سمنان را در خود جای می‌داده است در حالی که بر اساس آخرین سرشماری در حال حاضر تنها...
پنجشنبه 28 دی - 13:40
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دامپزشکی استان قم گفت: با توجه به گسترش آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، بیش از 4 میلیون و 500 هزار قطعه مرغ در قم معدوم شد.
پنجشنبه 28 دی - 13:37
«خبرگزاری ایسنا» استاندار کرمان گفت: با محافظه کاری و مصلحت اندیشی مشکلات حل نخواهد شد.
پنجشنبه 28 دی - 13:33
پیشنهاد استاندار خوزستان؛
«خبرگزاری ایسنا» استاندار خوزستان با تاکید بر لزوم تشکیل ستاد خشکسالی در خوزستان گفت: باید طرحی به عنوان الگوی مدیریت مصرف آب در خوزستان بر مبنای کاهش 20 درصدی مصرف در تمامی حوزه‌ها اعم از کشاورزی و صنعت و شرب تدوین شود.
پنجشنبه 28 دی - 13:25
رئیس مرکز بهداشت استان اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز بهداشت خوزستان نسبت به کاهش مطلوبیت میکروبی آب در صورت افزایش کم آبی در خوزستان ابراز نگرانی کرد.
پنجشنبه 28 دی - 13:22
معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق استان:
«خبرگزاری ایسنا» معاون مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان با تأکید بر لزوم اعلام وضعیت خشکسالی در خوزستان گفت: پیشنهاد می شود خوزستان درخواست کند که وزرای کشور، نیرو و جهاد کشاورزی و همچنین سازمان مدیریت بحران، با تشکیل جلسه ای با توجه به مسائل استان، تمه...
پنجشنبه 28 دی - 13:18
مدیرکل هواشناسی خوزستان:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به کمبود شدید بارش در خوزستان در سال زراعی جاری گفت: مجموع بارش خوزستان از یکم مهرماه تا 22 دی ماه امسال نسبت به میانگین بلند مدت کاهش 65 درصدی داشته است .
پنجشنبه 28 دی - 13:15
مدیرکل مدیریت بحران استان اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به اینکه برخی نیروگاههای برق آبی خوزستان در حال خروج از مدار تولید هستند، گفت: در صورتی که لطف خدا در همین یکی دو ماه آینده شامل حال ما نشود، قطعا بحران آب و بحران برق در استان خواهیم داشت.
پنجشنبه 28 دی - 13:13
معاون منابع طبیعی استان کردستان:
«خبرگزاری ایسنا» معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کردستان از تعیین تکلیف 440 هکتار از اراضی ملی در اختیار نیروهای مسلح خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 13:10
عضو هیات علمی گروه آب دانشگاه شهید چمران اهواز:
«خبرگزاری ایسنا» عضو هیات علمی گروه آب دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: هم اکنون بیش از 90 درصد آب رودخانه کارون مورد استفاده قرار می گیرد در حالی که در هیچ جای دنیا چنین اقدامی انجام نمی شود.
پنجشنبه 28 دی - 13:07
معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان:
«خبرگزاری ایسنا» معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان گفت: با مردمی مواجه هستیم که فکر می‌کنند، مسئولان آب را پشت سد نگه داشته‌اند و نمی‌خواهند آن را رهاسازی کنند. ولی اگر توجیه کردن مردم در برنامه‌ها لحاظ شود٬ مردم با ما همراهی خواهند کرد.
پنجشنبه 28 دی - 13:06
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف 533کیلوگرم تریاک و حشیش طی دو عملیات جداگانه خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 13:05
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت:نبود صنایع تبدیلی و بسته‌بندی و نبود اتحادیه منسجم برای بازاریابی و صادرات محصول تولیدی از مهم‌ترین مشکلات گلخانه‌داران استان است.
پنجشنبه 28 دی - 13:01
«خبرگزاری ایسنا» شهردار بیرجند گفت: 300 هکتار از شهرستان بیرجند را بافت فرسوده تشکیل می‌دهد که در صورت بروز حادثه، اتفاقات ناگواری پیشامد خواهد کرد.
پنجشنبه 28 دی - 12:59
نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان:
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: دلارهای نفتی سرمایه کشور است و نباید با آن واردات انجام شود.
پنجشنبه 28 دی - 12:19
سرپرست واحد خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بر تشکیل اتاق فکر نقشه راه توسعه IT در استان تاکید کرد.
پنجشنبه 28 دی - 12:16
«خبرگزاری ایسنا» مدیرپایگاه جهانی بیستون از صرف شش میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی مجموعه تاریخی بیستون خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 12:13
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان:
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان گفت: وقوع خشکسالی در خوزستان می‌تواند بر کل کشور تاثیر بگذارد.
پنجشنبه 28 دی - 12:05
«خبرگزاری ایسنا» آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: ایران با بررسی زوایای حادثه کشتی سانچی حق مطالبه گری دارد.
پنجشنبه 28 دی - 11:52
«خبرگزاری ایسنا» پدر ملوان یزدی نفتکش سانچی با بیان این‌که مسئولان و دست‌اندرکاران باید دلیل واقعی کم‌کاری دولت چین در امدادرسانی به نفتکش ایرانی را برای بازماندگان سانچی اعلام کنند، گفت: کمک کاری دولت چین در امداد رسانی عامل اصلی نرسیدن جنازه فرزندم به آغو...
پنجشنبه 28 دی - 10:41
«خبرگزاری ایسنا» بخشدار بندزرک میناب، گفت: یک فروند لنج باری در خور چاخا بندر کرگان غرق شد.
پنجشنبه 28 دی - 10:41
«خبرگزاری ایسنا» بخشدار بندزرک میناب، گفت: یک فروند لنج باری در خور چاخا بندر کرگان در حال غرق شدن بود که آن را نجات دادیم.
پنجشنبه 28 دی - 10:23
فرماندار ویژه تنکابن اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» تنکابن - معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن از پرداخت ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال در شهرستان خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 10:22
با حضور مسئولان شهرستان؛
«خبرگزاری مهر» گلپایگان- با حضور فرماندار و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان، زنگ هوای پاک در مدارس گلپایگان نواخته شد.
پنجشنبه 28 دی - 10:22
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:
«خبرگزاری مهر» تبریز - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تهاجم فرهنگی را تلاشی هه جانبه از سوی دشمنان برای پایین کشیدن پرچم نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.
پنجشنبه 28 دی - 10:20
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:
«خبرگزاری مهر» زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان بابیان اینکه برای تأمین میوه شب عید در استان زنجان مشکلی وجود ندارد، گفت: سهمیه استان زنجان ۸۰۰ تن پرتقال و ۴۰۰ تن سیب است.
پنجشنبه 28 دی - 09:52
رئیس جمعیت هلال‌احمر پلدختر:
«خبرگزاری مهر» پلدختر- رئیس جمعیت هلال‌احمر پلدختر گفت: براثر برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک دستگاه پژو در جاده پلدختر - اندیمشک، راننده سواری در دم جان باخت.
پنجشنبه 28 دی - 09:51
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» کرمانشاه- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل ۲۲ کمیته برای بزرگداشت دهه فجر در استان خبر داد و گفت: امسال بیش از ۱۴ هزار برنامه در استان خواهیم داشت.
پنجشنبه 28 دی - 09:49
مدیرکل مدیریت بحران استان یزد:
«خبرگزاری مهر» یزد ـ مدیرکل مدیریت بحران استان یزد گفت: زلزله صبح امروز شهرستان بهاباد در استان یزد، خوشبختانه هیچ گونه خسارت مالی و جانی در بر نداشته است.
پنجشنبه 28 دی - 09:46
شهردار رباط‌کریم:
«خبرگزاری مهر» رباط کریم- شهردار رباط‌کریم با اشاره به اینکه رباط‌کریم به لحاظ میزان سرانه‌های عمومی فقیرترین شهر استان تهران است گفت:۴۰ هکتار بافت فرسوده در رباط کریم وجود دارد.
پنجشنبه 28 دی - 07:55
معاون فرهنگی ارشاد اسلامی استان قزوین:
«خبرگزاری مهر» قزوین- معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: با آغاز فراخوان مقالات نخستین همایش نکوداشت حمدالله مستوفی در قزوین آخرین مهلت ارسال آثار تا پنجم بهمن ماه امسال اعلام شد.
پنجشنبه 28 دی - 07:01
معاون امنیتی استانداری خوزستان؛
«خبرگزاری مهر» اهواز - معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: وضعیت خشکسالی استان را صادقانه به کشاورزان اعلام کنیم. در آن صورت بخشی از پایه های امنیتی کشور هم درست می شود.
پنجشنبه 28 دی - 07:00
«خبرگزاری مهر» زلزله ای به بزرگی ۳.۸ ریشتر سومار در کرمانشاه را لرزاند.
پنجشنبه 28 دی - 06:26
«خبرگزاری مهر» زلزله ای ۴.۵ ریشتری ساعت ۵:۴۶ صبح امروز حوالی بهاباد یزد رخ داد.
چهارشنبه 27 دی - 21:51
«خبرگزاری مهر» بهشهر- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بهشهر از کشته شدن یک نفر در آتش‌سوزی شامگاه چهارشنبه در محله گرجی محله بهشهر خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 00:25
استاندار یزد:
«خبرگزاری مهر» یزد ـ استاندار یزد با اشاره به اینکه آسیب های اجتماعی یک دغدغه ملی هستند، گفت: آسیب‌های اجتماعی در یزد متاثر از پدیده مهاجرت است.
پنجشنبه 28 دی - 00:14
فرماندار بافق:
«خبرگزاری مهر» یزد ـ فرماندار بافق با اشاره به اینکه جمعیت شهرستان بافق از سال ۹۰ تا سال ۹۵ افزایش ۱۴ هزار نفری داشته است، گفت: نیمی از جمعیت شهرستان بافق را مهاجران تشکیل می دهند.
پنجشنبه 28 دی - 00:07
در گفت‌وگو با ایسنا
«خبرگزاری ایسنا» پدر مهماندار کشتی نفت کش سانچی گفت: ایوب کمک کار خانواده بود، همه درآمدش را خرج خانواده می کرد و خانواده دوست بود.
پنجشنبه 28 دی - 00:03
طی چهارشنبه؛
«خبرگزاری مهر» خرم‌آباد- معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان گفت: از ظهر چهارشنبه ۲۷ دی‌ماه، تصادفات جاده‌ای در لرستان ۴ نفر را به کام مرگ کشاند.
پنجشنبه 28 دی - 00:00
شهردار یزد:
«خبرگزاری مهر» یزد ـ شهردار یزد، ارتقاء رویکردهای اجتماعی و فرهنگی را از برنامه‌ای سال ۱۴۰۰ استان یزد برشمرد.
چهارشنبه 27 دی - 23:59
معاون سازمان آب و برق خوزستان:
«خبرگزاری مهر» اهواز - معاون سازمان آب و برق خوزستان گفت: با اعلام وضعیت خشکسالی در استان این امکان وجود دارد که تأمین آب صنعت نیشکر مقدور نباشد.
چهارشنبه 27 دی - 23:55
استاندار خوزستان:
«خبرگزاری مهر» اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: در ابتدا باید ستاد خشکسالی خوزستان را تشکیل و به تبع آن کمیته منابع و مصارف آب نیز تشکیل شود.
چهارشنبه 27 دی - 23:51
معاون سیاسی، اجتماعی استاندار آذربایجان غربی:
«خبرگزاری مهر» ارومیه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی از مسئولان اجرایی خواست نسبت به مناسب سازی اماکن عمومی برای استفاده معلولان استان بیش از پیش تلاش کنند.
چهارشنبه 27 دی - 23:49
«خبرگزاری مهر» یزد ـ‌ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد همچنین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به همراه جمعی از مسئولان با خانواده شهید سعید دهقانی، از جان‌باختگان نفتکش سانچی، دیدار کرد.
چهارشنبه 27 دی - 23:42
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
«خبرگزاری مهر» ارومیه- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: براساس دستور فرماندار ارومیه، خوابگاه‌های دانشجویی این شهر ساماندهی می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 23:38
فرماندار چالدران:
«خبرگزاری مهر» ارومیه – فرماندار چالدران گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۶۶۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح های مختلف عمرانی این شهرستان اختصاص یافته است.
چهارشنبه 27 دی - 23:21
مدیرکل امور موزه های کشور:
«خبرگزاری مهر» ارومیه - مدیرکل موزه ها و اموال منقول فرهنگی – تاریخی سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: تعداد موزه های آذربایجان غربی به ۲۰ مورد افزایش می یابد.
چهارشنبه 27 دی - 22:38
در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بناب مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» بناب- سرپرست فرمانداری بناب با بیان اینکه نواقص های میدان دواب تکمیل شود، گفت: پرداختن به مباحث سلامت و امنیت غذایی جامعه بسیار مهم و ارزشمند است.
چهارشنبه 27 دی - 22:29
«خبرگزاری مهر» شیراز- یادواره شهدای قرآنی استان فارس همراه با تجلیل از جمعی از خانواده‌های آنان در شیراز برگزار شد.
چهارشنبه 27 دی - 22:27
سرپرست فرمانداری بناب:
«خبرگزاری مهر» بناب- سرپرست فرمانداری بناب گفت: دولت تدبیر و امید حفظ حرمت و جایگاه مردم را تکلیف قانونی مدیران و کارکنان دستگاه های اداری و خدمات رسان می داند و بر حقوق شهروندی تمرکز ویژه دارد.
چهارشنبه 27 دی - 22:22
امام جمعه اهر:
«خبرگزاری مهر» اهر- امام جمعه اهر بابیان اینکه رمز موفقیت نخبگان در گرو حفظ روحیه انقلابی است، گفت: آینده خطرناک نخبگان زمانی رقم می‌خورد که از استعداد و نخبگی آن‌ها برای بازی‌های سیاسی استفاده شود.
چهارشنبه 27 دی - 22:16
در آیین تجلیل از نخبگان و برترین‌های کنکور شهرستان اهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» اهر- فرماندار شهرستان اهر نخبگان را سرمایه‌های اجتماعی جامعه عنوان کرد، گفت: باید دانش‌آموزان را با هدف مشخص به سمت حرفه‌آموزی و مهارت‌آموزی که می‌تواند در آینده آن‌ها مؤثر باشد هدایت کنیم.
چهارشنبه 27 دی - 21:46
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور:
«خبرگزاری مهر» آمل - رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، شمار دانش آموزان با نیازهای ویژه را در کشور بیش از ۱۳۷ هزار نفر اعلام کرد.
چهارشنبه 27 دی - 21:41
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
«خبرگزاری مهر» قزوین- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: طرح کاهش آسیب های اجتماعی در محورهای اعتیاد، طلاق، مفاسد اخلاقی و بیکاری در ۱۶ سکونت گاه غیر رسمی در قزوین در حال اجراست.
چهارشنبه 27 دی - 21:21
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی:
«خبرگزاری مهر» تبریز - مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی ضمن اشاره به افزایش آمار کودک‌آزاری در سطح استان از صورت گرفتن اغلب کودک آزاری‌ها توسط نزدیکان و آشنایان خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 21:15
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین:
«خبرگزاری مهر» قزوین- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین گفت: حدود ۶۰۰ هیئت مذهبی در استان ثبت شده که تنها ۳۷۲ هیئت در سامانه« طوبی» اطاعات خود را تکمیل کرده و فعالیت می کند.
چهارشنبه 27 دی - 21:13
یک استاد دانشگاه هشدار داد:
«خبرگزاری مهر» اهواز - یک استاد دانشگاه گفت: بی‌توجهی به حق آبه های پائین‌دست کارون به‌زودی آثار خود را در نابودی نخلستان‌های بیشتری در شهرهای جنوبی استان نشان می‌دهد.
چهارشنبه 27 دی - 21:04
مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان تأکید کرد:
«خبرگزاری مهر» خرمشهر- مدیرکل امور شهری استانداری خوزستان بر لزوم در اختیار داشتن بانک اطلاعاتی نیروهای بومی توسط شهرداران تأکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 20:55
رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز:
«خبرگزاری مهر» اهواز - رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مسئولانی که مسبب وضع فعلی رودخانه کارون هستند باید محاکمه شوند.
چهارشنبه 27 دی - 20:51
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی :
«خبرگزاری مهر» تبریز- معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی، گفت: مردم باید موضوع تبریز ۲۰۱۸ را به‌عنوان گفتمان همگانی تلقی کنند.
چهارشنبه 27 دی - 20:51
استاندار کرمانشاه مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان نیازمند جهش و سرعت عمل در ایجاد اشتغال هستیم.
چهارشنبه 27 دی - 20:47
معاون وزیر راه و شهرسازی:
«خبرگزاری مهر» بندرعباس - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هرمزگان به عنوان استان پایلوت اقدام مشترک بازآفرینی محلات انتخاب شد
چهارشنبه 27 دی - 20:46
استاندار هرمزگان:
«خبرگزاری مهر» بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: کیفیت زندگی در محلات بندرعباس باید ارتقا یابد.
چهارشنبه 27 دی - 19:43
«خبرگزاری ایسنا» در آئینی از کشتی قرآنی مطلا در موزه آستان حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور حجت الاسلام سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و عالی‌پور معاون امور هماهنگی زائران استانداری قم رونمایی شد.
چهارشنبه 27 دی - 19:37
استاندار کرمانشاه:
«خبرگزاری ایسنا» استاندار کرمانشاه گفت: اگر بانکها به سخت گیری خود در خصوص پرداخت تسهیلات بازسازی مناطق زلزله زده ادامه دهند، کار بازسازی این مناطق بسیار کند پیش خواهد رفت.
چهارشنبه 27 دی - 17:18
«خبرگزاری ایسنا» در آئینی از کشتی قرآنی مطلا در موزه آستان حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با حضور آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) و عالی‌پور معاون امور هماهنگی زائران استانداری قم رونمایی شد.
چهارشنبه 27 دی - 16:29
طی 9 ماهه امسال،
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای خوزستان گفت: ظرفیت منصوبه تولید نیروی برق استان خوزستان 13196 مگاوات ساعت است که ظرفیت منصوبه در بخش آبی 8169 مگاوات و در بخش حرارتی 5027 مگاوات است که با توجه به نیاز شبکه سراسری و همچنین برنام...
چهارشنبه 27 دی - 16:18
«خبرگزاری ایسنا» معاون آبخیزداری و امور مراتع و بیابان سازمان‌ جنگل‌ها و مراتع و آبخیزداری کشور گفت: فاز دو پروژه جایکا در 6استان حوزه کارون از فروردین ماه 97 آغاز می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 16:16
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر ضرورت جهت‌دهی دادگاه‌ها و قضات ما به سمت صلح و سازش، اظهارکرد: در قرآن‌کریم صلح و سازش بر کیفر و عقوبت مقدم است.
چهارشنبه 27 دی - 16:12
استاندار سمنان:
«خبرگزاری ایسنا» استانداری سمنان با اشاره به مطالبات و انتظارات مردم از نظام و مسوولان، پاسخگویی به این مطالبات را مسلزم یدواحده بودن مدیران ارزیابی کرد و گفت: گرفتاری‌های مردم با تفکر و نگاه جزیره‌ای مسوولان رفع نمی‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 16:11
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری ایلام گفت: یکی از برنامه‌های استان راه‌اندازی نیروگاه‌های برق در ابعاد کوچک و متوسط است که نقش عمده‌ای نیز در اشتغال‌زایی به دنبال خواهد داشت.
چهارشنبه 27 دی - 16:11
نماینده شاهرود و میامی:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: شاهرود با وجود سهم 50درصدی‌اش در صادرات استان فاقد پایانه صادراتی است.
چهارشنبه 27 دی - 16:09
نمود عینی هشدارها در بافت فرسوده‌ی شیراز/
«خبرگزاری ایسنا» وقوع یک مورد آتش‌سوزی و بروز شکاف در دیوار تعدادی از خانه‌ها در محدوده‌ی بافت فرسوده‌ی شیراز، نمودی عینی از هشدارها در خصوص لزوم تسریع در اجرای برنامه‌های ساماندهی و بهسازی و نوسازی این بافت بود.
چهارشنبه 27 دی - 16:04
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل شیلات استان گلستان با بیان اینکه یکی از اصلی ترین دغدغه های ما تامین بچه میگو است، گفت: سال 97 نیاز به 200 میلیون قطعه بچه میگو داریم.
چهارشنبه 27 دی - 15:59
استاندار ایلام:
«خبرگزاری ایسنا» استاندار ایلام گفت:  هر چند در برخی فراکسیون‌ها آرای مخالف وجود دارد ولی از نمایندگان مجلس می‌خواهیم که از تصویب مناطق آزاد و ویژه حمایت کنند.
چهارشنبه 27 دی - 15:57
رئیس نظام پزشکی خراسان شمالی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس نظام پزشکی خراسان شمالی گفت: شهرستان راز و جرگلان در تمامی رشته‌ها با کمبود پزشک متخصص مواجه است.
چهارشنبه 27 دی - 15:49
کارشناس بیماری دانشگاه علوم پزشکی استان عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» کارشناس بیماری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ارتباط جنسی غیرایمن از عوامل اصلی بروز هپاتیت B و C در این استان است.
چهارشنبه 27 دی - 15:46
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از دستگیری متخلفان شکار غیرمجاز توسط مأموران حفاظت محیط زیست طی عملیاتی جداگانه خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 15:46
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل منابع طبیعی استان کردستان گفت: پروژه مدیریت چرا و کنترل دام به‌عنوان یکی از اقدامات حفاظتی مهم در ایجاد تعادل دام و مرتع در مراتع ییلاقی استان به مرحله اجرا درآمده است .
چهارشنبه 27 دی - 15:43
«خبرگزاری ایسنا» مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از میزان 68 درصدی هدر رفت آب در تمامی اراضی کشاورزی این استان خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 15:41
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری گلستان با اشاره به مضررات چاقی و اضافه وزن بر سلامت خانواده‌ها، گفت: چاقی و اضافه وزن گلستان را تهدید می کند.
چهارشنبه 27 دی - 15:40
«خبرگزاری ایسنا» کارشناس مسئول محصولات ارگانیک سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در حال حاضر 48 هکتار از اراضی کشاورزی این استان به کشت گیاهان دارویی اختصاص دارد.
چهارشنبه 27 دی - 15:32
«خبرگزاری ایسنا» مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب گفت: هیچ موردی از آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در میاندوآب مشاهده نشده است.
چهارشنبه 27 دی - 15:24
«خبرگزاری ایسنا» ​مدیر کل بهزیستی استان ایلام گفت: هم‌زمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ۶۸ واحد مسکونی در شهرستان‌های مختلف این استان افتتاح به مددجویان این نهاد تحویل داده خواهد شد.
چهارشنبه 27 دی - 15:22
«خبرگزاری ایسنا» شهر اسیر با پیشینه‌ای هفت هزار ساله و علی‌رغم داشتن تاثیری ژرف در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی و مذهبی، شهری ناشناخته برای اکثر ایرانی‌ها و حتی فارسی‌ها به شمار می‌رود؛ شهری با جذابیت‌های منحصر به‌فرد اما مظلوم.
چهارشنبه 27 دی - 15:09
«خبرگزاری ایسنا» پیکر ناوسروان «بیژن زارع» که در حادثه ناوشکن دماوند در دریای خزر مفقود شده بود، کشف شد.
پنجشنبه 28 دی - 13:10
«خبرگزاری ایسنا» معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر لرستان گفت: روز گذشته به علت تصادفات جاده‌ای، چهار نفر در لرستان به کام مرگ رفتند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است