مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار استانی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 22 آبان - 13:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی ظهر چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان، اظهار داشت: خوشبختانه سپاه با تکیه بر توانایی نیروهای تحت پیمان خود و تفکر انقلابی که دارند در نظام اسلامی ایران همواره پ...
چهارشنبه 22 آبان - 13:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حمید ملکی ظهر چهارشنبه در همایش معاونان تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور در آمل گفت: همایش مدیران تهذیب حوزه های علمیه دو بار در طول سال برگزار و بررسی مباحث جدید مربوط به این حوزه است. حجت الاسلام ملکی افزود: به من...
چهارشنبه 22 آبان - 13:18
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برخی بیماری‌ها از جمله سالک و آنفلوآنزا در مناطق زلزله زده کرمانشاه نسبت به قبل از زلزله کمتر شده است.
چهارشنبه 22 آبان - 13:18
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان جنوبی مسئول واحد تغذیه مرکز بهداشت خراسان جنوبی گفت: بیماران دیابتی باید سبزیجات، میوه‌های هر فصل و آب کافی را در برنامه روزانه خود بگنجانند و سبزیجات نیز باید به صورت خام استفاده شوند.
چهارشنبه 22 آبان - 13:17
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان لیگ برتر فوتسال بانوان خوزستان در رده سنی جوانان با قهرمانی تیم صدرا اهواز به پایان رسید.
چهارشنبه 22 آبان - 13:16
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گیلان مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در سال جاری اقدام به آموزش کشت برنج ارگانیک از خزانه تا برداشت در سطح ۱۴ روستای محدوده منطقه کردیم که امسال میزان شلتوک برنج استحصالی بالغ بر ۴۸ تن بوده است.
چهارشنبه 22 آبان - 13:15
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان وزنه‌بردار خوزستانی در رقابت‌های بین‌المللی شرکت می‌کند.
چهارشنبه 22 آبان - 13:12
یک مسئول خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان شمالی معاون صنایع‌دستی خراسان شمالی با اشاره به اینکه صنایع‌دستی و بسته‌بندی مناسب آن، نشانگر هویت و یکی از شناسه‌های فرهنگی و هنری آن منطقه به شمار می‌رود، گفت: بین 15 تا 20 محصول و تولیدات صنایع‌دستی استان دارای بسته‌بندی منا...
چهارشنبه 22 آبان - 13:11
فرمانده انتظامی استان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با هشدار به مجرمان و افراد خلافکار، گفت: در دیار شهید پرور کرمانشاه جایی برای این افراد وجود ندارد.
چهارشنبه 22 آبان - 13:11
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان تیم بوکس خوزستان مدافع عنوان قهرمانی، در رقابت‌های بوکس کشور شرکت می‌کند.
چهارشنبه 22 آبان - 13:09
از جمعه پیش رو تا شب های منتهی به یلدا صورت می گیرد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سمنان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برنامه‌ریزی برای دورهمی شبانه سمنانی‌ها در شب‌های طولانی پاییزی با هدف افزایش نشاط اجتماعی در این شهر خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 13:09
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان از آغاز هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی با هدف جریان سازی فرهنگی در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و رفتارهای پر خطر در مدارس استان خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 13:06
تجریشی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان غربی مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت: کشاورزی برون مرزی در آذربایجان غربی تقویت شود.
چهارشنبه 22 آبان - 13:04
با حضور رئیس کمیته امداد کشور صورت گرفت؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/هرمزگان با حضور رئیس کمیته امداد کشور ۱۴۰ واحد مسکونی به مددجویان هرمزگان واگذار شد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از مرکز اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر گرگان، محمدابراهیم جرجانی در جلسه بررسی روند احداث خیابان غذا در کمیسیون خدمات شهری شورای شهر، اظهار کرد: کسبه ۱۵ متری پاسرو موضوعاتی از جمله اعتراض به واگذاری و نصب هفت دکه در وسط ا...
چهارشنبه 22 آبان - 12:47
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، رضا ابوذر در حاشیه برگزاری جشنواره فیلم کوتاه تهران در قم، اظهار کرد: امسال نیز همزمان با برگزاری این جشنواره در تهران، استان قم متقاضی اکران شد و ۳۷ فیلم این جشنواره در استان به روی پرده می‌رود. وی تصریح کرد: فیلم‌های جشنوار...
چهارشنبه 22 آبان - 12:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، صبح امروز علی باقرزاده رئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی در رأس هیئتـی ٤ نـفره برای پیگیری اهداف و برنامه‌های کارگروه ویــژه وزیر آموزش‌ و پرورش که در راستای بهبود شاخص‌های آموزشی و پرورشی استان خوزستان و رساندن این شاخص‌ها به سطح ...
چهارشنبه 22 آبان - 12:43
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/هرمزگان کارگاه آموزش خبرنگاری و عکاسی ویژه علاقه‌مندان استان هرمزگان برگزار می شود.
چهارشنبه 22 آبان - 12:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، اسفندیار ضیایی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن هفته کتاب و ویژه برنامه‌های کانون پرورش فکری استان گیلان، اظهار کرد: شعار امسال این نهاد برای این هفته «حال‌خوش‌خواندن» است که در تمامی مراکز فرهنگی و هنری کان...
چهارشنبه 22 آبان - 12:42
معاون کمیته امداد کرمانشاه:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه از پرداخت ماهانه بیش از 19 میلیارد تومان "کمک معیشت" به مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:42
معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان غربی معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: مواد آلی 60 درصد ازخاک کشور کمتر از یک درصد است.
چهارشنبه 22 آبان - 12:41
جانشین سپاه الغدیر خبر داد؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/یزد جانشین سپاه الغدیر یزد با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت هنری و رسانه‌ای برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل جوان انقلاب، گفت: امسال 15 هزار نفر از دانشجویان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم یزد به اردوهای راهیان نور اعزام م...
چهارشنبه 22 آبان - 12:40
شهردار میبد در حاشیه همایش شهرهای جهانی صنایع‌دستی:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/یزد شهردار میبد از حضور شهر جهانی زیلو در همایش بین‌المللی شهرداران شهرهای جهانی صنایع دستی خبر داد و آن را اولین گام مهم این شهر پس از جهانی شدن عنوان کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:38
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گیلان مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری گیلان، رویکرد امسال هفته ترویج علم را اقلیم و فرهنگ دانست و خاطرنشان کرد: افزایش دانش و اطلاعات علمی نسبت به مسائل زیست محیطی و آب و هوایی می تواند جامعه را به سمت پایداری هدایت کند...
چهارشنبه 22 آبان - 12:34
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی پژوهشگران راهی برای ترکیب سم سیاه زخم با عامل رشد برای از بین بردن سلول‌های سرطانی مثانه و تومورها یافتند.
چهارشنبه 22 آبان - 12:34
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه سی و یکمین همایش بزرگ وحدت با عنوان"پیامبر اعظم(ص)،قرآن و اهل بیت(ع)" در کرمانشاه برگزار شد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:33
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کردستان جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران، گفت: مصداق عمل کردن خدا به وعده هایش را می توان در طول 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی مشاهده کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:31
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای اراک از ساعت 12 در شرایط سالم قرار دارد.
چهارشنبه 22 آبان - 12:28
استاندار:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به انجام حدود 96 درصد بازسازی مناطق زلزله زده، گفت: فکر نکنیم زلزله کرمانشاه و کار بازسازی تمام شده و تا ساختن آخرین خانه کنار مردم خواهیم بود.
چهارشنبه 22 آبان - 12:27
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/همدان مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسدآباد از فعالیت یک واحد پرورش شترمرغ پرواری در این شهرستان با ظرفیت ۲۵۰ قطعه خبر داد و گفت: در حال حاضر دو واحد شترمرغ پرواری دیگر نیز در شهرستان در مجموع با ظرفیت ۵۱۳ قطعه وجود دارد که هنوز فعالیت خود...
چهارشنبه 22 آبان - 12:27
یک مسئول در توانیر عنوان کرد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی کارشناس ارشد ایمنی شرکت توانیرگفت: تدوین برنامه همه‌جانبه برای حذف و کاهش حوادث ناشی از برق‌گرفتگی ضروری است.
چهارشنبه 22 آبان - 12:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در حالی سامانه ثبت نام طرح ملی مسکن از روز گذشته برای ۴ استان سیستان و بلوچستان، قم و خراسان های شمالی و جنوبی باز شده که همه ۵ شهر استان قم در یک ساعت تکمیل ظرفیت شد و در سه استان دیگر تا کنون ۸۰ درصد ظرفیت تکمیل شده است. این...
چهارشنبه 22 آبان - 12:07
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مرکزی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: پرونده جنگل‌کاری چپقلی اراک امسال بسته می‌شود.
چهارشنبه 22 آبان - 12:06
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر بندرعباس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/هرمزگان عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: وجود قلیان فروشان در ساحل مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده و متاسفانه عرضه گسترده قلیان در ساحل، موجب اعتراض شهروندان شده است.
چهارشنبه 22 آبان - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/یزد فرماندار مهریز گفت: هر گونه فعالیت در نهالستان‌های این شهرستان باید بر اساس مقررات و تحت نظارت مدیریت جهادکشاورزی و همکاری سایر دستگاه‌های مسئول از جمله اداره منابع طبیعی و آبخیزداری صورت گیرد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:57
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/البرز مدیرکل میراث فرهنگی البرز گفت: کاخ سلیمانیه آماده بازگشایی است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:57
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: هوای تبریز آلوده نیست.
چهارشنبه 22 آبان - 11:56
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اجرای عملیات خط کشی در 2200 کیلومتر از محورهای ارتباطی این استان خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:56
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/هرمزگان عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت : متأسفانه تیم فوتبال شهرداری بندرعباس حال و روز خوبی ندارد و باید حمایت و نظارت بیشتری بر این تیم صورت گیرد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:54
معاون قضایی دادگستری فارس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/فارس معاون قضایی دادگستری فارس گفت: هیچ موضوعی در طرح تحول قوه قضاییه خط قرمز نیست و همه مسائل مورد بازنگری مجدد قرار گرفته و جامعه در حال مشاهده ثمراث آنهاست.
چهارشنبه 22 آبان - 11:54
شهردار نطنز:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان شهردار نطنز گفت: با همکاری شهرداری و شورای اسلامی نطنز، اداره میراث فرهنگی و اداره راه و شهرسازی، بازار تاریخی و قدیم نطنز احیا می‌شود.
چهارشنبه 22 آبان - 11:53
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/یزد برخی منابع مانند تاریخ جامع مفیدی دین پیشین مردم روستای پنج هزار ساله فهرج در استان یزد را زرتشتی نقل کرده‌ و از اسلام آوردن مردم فهرج پس از ورود اسلام به ایران می‌گویند؛ موضوعی که برخی آثار برجای مانده از آن دوران موید آن است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مختار کرمی صبح چهارشنبه با حضور در خبرگزاری مهر، به رسالت بسیار مهم رسانه ها اشاره کرد و گفت: رسانه ها در تشویق مردم نسبت به انجام وقف بسیار اثرگذار هستند. مدیرکل اوقاف استان زنجان با بیان اینکه خبرگزاری مهر جزو ر...
چهارشنبه 22 آبان - 11:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضا کدخدا زاده در جمع خبرنگاران در سخنانی با بیان اینکه کریدور غرب، یکی از کریدورهای نمونه کشور است، اظهار داشت: در حال حاضر دو کریدور در کشور تعریف کرده ایم که یکی از آنها کریدور غرب است که از مرز بازرگان تا بندر امام ادام...
چهارشنبه 22 آبان - 11:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، احسان سلیمانی امروز چهارشنبه در شورای سلامت و امنیت غذایی لرستان با اشاره به وضعیت لرستان در بیماری «شاربن» اظهار داشت: سیاست ها بر این اساس است که واکسیناسیون در مناطق پاک قطع شو، در لرستان هم از سال ۹۱ در ۷ نقطه واکسیناسیون را...
چهارشنبه 22 آبان - 11:36
سخنگوی شورای نگهبان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی سخنگوی شورای نگهبان گفت: تا زمانی که این ساز و کار [سرا] دخالتی در روند برگرازی انتخابات نداشته باشد، منع قانونی هم ندارد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:32
معاون استاندار بوشهر:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/بوشهر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: ما هیچ چیز برای پنهان کردن از مردم نداریم، مردم ناظر اصلی کار ما هستند از این رو برای پاسداشت امر مهم شفافیت انتخابات، نهایت بی طرفی مد نظر قرار گیرد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:31
به مناسبت هفته کتاب:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قم مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم گفت: در هشت ماهه نخست امسال در ۲۳ کتابخانه عمومی استان بیش از 1800 برنامه کتاب‌خوانی، آموزشی و هنری برگزار شده است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:28
/مسیری پراسترس برای شهروندان خرم‌دره‌ای/
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/زنجان مردم خرم‌دره چند سالی است که چشم به راه افتتاح تقاطع زیرگذر جمال‌الدین هستند.
چهارشنبه 22 آبان - 11:28
سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/هرمزگان سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس با بیان اینکه بیان مشکلات بهانه‌تراشی برای ضعف عملکرد تیم نیست چراکه مشکلات شرایط تیم‌ها را کاملاً نابرابر می‌کند، گفت: نمی‌گویم بازیکنان و کادر فنی مشکلی ندارد اما بیشتر مشکلات ما از جای دیگری...
چهارشنبه 22 آبان - 11:22
مدیرعامل توزیع برق اهواز عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان مدیرعامل توزیع برق اهواز از انجام بیش از ۳۸ هزار عملیات رفع اشکال فنی شبکه برق ۳۳ هزار ولت، بدون اعمال خاموشی در اهواز خبرداد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:20
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا برادران به سمت سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل منصوب شد.
چهارشنبه 22 آبان - 11:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بهزیستی استان زنجان، سلمان حسینی گفت: در مراکز تحت نظارت بهزیستی استان زنجان ۶۰ کودک و نوجوان بی سرپرست و بدسرپرست نگهداری شده و ۲۳۱ کودک نزد خانواده امدادبگیران نیز از حمایت‌های مادی و معنوی بهره‌ می‌برند. وی اظها...
چهارشنبه 22 آبان - 11:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، پریسا کرمی صبح چهارشنبه در جلسه انجمن‌ کتابخانه‌های لنگرود که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه برگزاری این جلسات به منزله اتاق فکر برای ارتقای شاخص‌های فرهنگی به ویژه در حوزه کتاب و کتابخوانی است، اظهار کرد: ...
چهارشنبه 22 آبان - 11:06
«خبرگزاری مهر» غلامرضا رضایی فر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود ۴۳۸ هزار مشترک تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان، اظهار کرد: این تعداد حدود یک میلیون و ۱۱۰ هزار واحد را شامل می شود. وی بیان کرد: از تعداد واحدهای زیرمجموعه مشترکان آب و فاضلاب استان البرز ...
چهارشنبه 22 آبان - 11:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، کیومرث دانشجو صبح چهارشنبه در نخستین کنگره بین‌المللی و چهارمین کنگره ملی آبیاری و زهکشی ایران با موضوع مدیریت پایدار و نوآورانه آب کشاورزی سازگار با تغییر اقلیم و با محوریت حوضه آبریز دریاچه ارومیه افزود: همایش های علمی در صورت...
چهارشنبه 22 آبان - 11:02
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایسنا:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت که در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است.
چهارشنبه 22 آبان - 11:02
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی مدیر آب و فاضلاب شهری خلیل‌آباد گفت: اگرچه خلیل‌آباد در بسیاری از محصولات کشاورزی قطب تولید محسوب می‌شود و اکنون 85 درصد مردم این شهرستان از راه کشاورزی و باغداری امرار معاش می‌کنند، اما اگر کاهش سفره‌های آب زیرزمینی همچن...
چهارشنبه 22 آبان - 11:01
معاون توانبخشی بهزیستی خوزستان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان معاون توانبخشی اداره‌کل بهزیستی خوزستان گفت: ورزش برای معلولان یک کاردرمانی، روان‌درمانی و فیزیوتراپی رایگان است.
چهارشنبه 22 آبان - 10:55
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قزوین نیم ساعتی را در گِرده‌جای محل نشسته و با یکی از قدیمی‌های محل صحبت می‌کنم، به‌قدری رفت‌وآمد افغان‌ها زیاد است که برای لحظه‌ای فراموش می‌کنم اینجا محله‌ای با هویت و اصیل در دل قزوین است، گویا در مزار شریف قدم گذاشته‌ام و افغان‌ها...
چهارشنبه 22 آبان - 10:51
صرفه‌جویی روزانه 70 هزار مترمکعب گاز با افتتاح نیروگاه سمنان
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سمنان عملیات اجرایی احداث پروژه نیروگاه خورشیدی (فتو ولتائیک) ۱۰ مگاواتی شهید حمید باکری سمنان استاندار و جمعی از مسوولان استان آغاز شد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:47
رییس جهاد دانشگاهی قم:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/قم رییس جهاد دانشگاهی قم گفت: بروکراسی‌های اداری غیر ضروری و پیچیده نباید دست‌پاگیر و مانع خدمت به مردم شود.
چهارشنبه 22 آبان - 10:46
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/همدان سازمان اطلاعات سپاه استان همدان با رصد و اشراف اطلاعاتی و همکاری یکی از شعب بانک‌ها در سطح استان از اعطای تسهیلات جدید 100 میلیارد ریالی به یک شرکت بدهکار عمده جلوگیری کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، عبدالعظیم رضایی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاحیه ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس طی سخنانی اظهار داشت: دغدغه همه ما مشارکت مردم است و تلاش داریم تا این امر به درستی و باشکوه محقق شود و انتخابات حد...
چهارشنبه 22 آبان - 10:30
«خبرگزاری مهر» محمدمهدی فاتح در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه با حضور مسئولان خوابگاه دخترانه شقایق با ظرفیت ۲۰۰ تخت و ۵۰ اتاق به بهره‌برداری رسید، ابراز داشت: این خوابگاه که تا ظرفیت اسکان ۲۵۰ دانشجو را دارد در زمینی زیربنای چهار هزار و ۷۰۰ مترمربع و اعتبار...
چهارشنبه 22 آبان - 10:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش شهریور صبح چهارشنبه در مراسم افتتاحیه ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس طی سخنانی اظهار داشت: در شمیرانات اقدامات مربوط به انتخابات انجام‌ شده است، در این دوره جهت تسهیل امور تقسیم‌ کار بهتر...
چهارشنبه 22 آبان - 10:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حمید گودرزی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاحیه ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اظهار داشت: جلسات کمیته امنیتی انتخابات برگزار و تمهیدات لازم در فرمانداری ها اندیشیده شده و تاکنون هیچ گزارش امنیتی ند...
چهارشنبه 22 آبان - 10:25
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و ۷۰۰ تن ماهی در قالب طرح پرورش در قفس در دریاچه سد کارون ۴ تولید و روانه بازار شد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:25
بازگشت به روزهای خاکستری؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/البرز سال‌هاست که با فرارسیدن فصل سرما رنگ آسمان به رنگ‌های تیره متمایل و نفس‌ها از آلودگی هوا تنگ می‌شود، در این ایام همیشه شاهد همان هشدارهای تکراری هستیم، «از خانه خارج نشوید»، «از تردد غیرضروری بپرهیزید»، «فعالیت بدنی سنگین در فضا...
چهارشنبه 22 آبان - 10:19
پنجمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی/
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/کرمان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان بر لزوم بومی‌سازی تولیدات تاکید کرد و گفت: باید طرح‌های دانشجویان که به مرحله تولید رسیده را به سمت تولید انبوه و بازاریابی سوق دهیم که در این راستا نقش دانشگاه جامع علمی کاربرد...
چهارشنبه 22 آبان - 10:19
طی امسال؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: بیش از 20 درصد از اسامی منتخب پسران طی هفت ماه نخست امسال محمد و ترکیبات آن بوده است.
چهارشنبه 22 آبان - 10:17
با حضور معاون اول رئیس جمهور
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی از افتتاح ورزشگاه ۱۵ هزار نفری ارومیه با حضور «اسحاق جهانگیری» معاون اول رییس‌جمهور خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:17
دادستان شیراز خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/فارس دادستان مرکز فارس اعلام کرد که پرونده سیل شیراز با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری ۲ ارجاع شده است.
چهارشنبه 22 آبان - 10:13
مدیر رفاه و سلامت دانشگاه فردوسی مشهد مطرح کرد؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی مدیر رفاه و سلامت معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به اینکه در خوابگاه متاهلی کمبود زیادی داریم گفت: شاید لیستی تقریبا 100 تا 110 نفر متقاضی خوابگاه متاهلی داریم اما برای پذیرش آنها محدودیت ...
چهارشنبه 22 آبان - 10:13
برای اولین بار در کشور؛
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/یزد مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه‌ای یزد گفت: برنامه ایمنی آب شهر یزد به عنوان اولین برنامه ایمنی آب تکمیل شده در کشور است که در مرحله ممیزی نهایی قرار دارد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:10
عضو هیئت علمی گروه محیط زیست دانشگاه نوشیروانی بابل:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/مازندران عضو هیئت علمی گروه محیط زیست دانشگاه نوشیروانی بابل گفت: بخش کشاورزی ۸۵ درصد آب کشور را می‌بلعد و این حوزه بزرگ‌ترین مصرف‌کننده آب کشور است.
چهارشنبه 22 آبان - 10:09
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان جمعیت سفیر دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان، به‌پاس پایه‌گذاری سینمای اجتماعی_انسانی ایران و ۴۰ سال فعالیت در این حوزه، نخستین نشان فیروزه‌ای خود را به رسول صدر عاملی اهدا کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 10:02
«خبرگزاری مهر» محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی پایدار در منطقه تا ظهر امروز (چهارشنبه) است، اظهار کرد: از عصر امروز با گذر امواج کم و بیش ناپایدار شاهد بارشٰ‌های پراکنده در منطقه تا ظهر پنجشنبه هست...
چهارشنبه 22 آبان - 10:00
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه زاهدان، آیت الله مصطفی محامی در دیدار با محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، گفت: دشمنان با توجه به موقعیت استان سیستان و بلوچستان و وضعیت و دسترسی به مرز، در این خطه سرمایه گذاری کرد...
چهارشنبه 22 آبان - 09:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان صبح چهارشنبه در نخستین نشست تخصصی کتابخوان رونق تولید که در کتابخانه مرکزی همدان برگزار شد، عنوان کرد: در راستای شعار سال مبنی بر رونق تولید که توسط مقام معظم رهبری نامگذاری شده نخستین نشست ...
چهارشنبه 22 آبان - 09:56
«خبرگزاری مهر» منصور شیشه فروش در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به گزارش های هواشناسی مبنی بر وضعیت آلاینده های جوی اظهار داشت: وضعیت پایداری جوی تا پنج شنبه بعدازظهر ادامه دارد اما در وضعیت هشدار نیست و مدارس تعطیل نخواهد بود. وی با بیان اینکه پیش بینی ها حاک...
چهارشنبه 22 آبان - 09:56
مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سمنان مسئول امور استان‌های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: افزایش تعامل بین وقف و فناوری‌های نوین و حمایت از فعالیت‌های دانش‌بنیان یکی از اولویت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه است.
چهارشنبه 22 آبان - 09:53
سراجی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گیلان معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش گیلان گفت: در راستای سالم سازی بوفه های مدارس، ۱۲۰۰ بوفه ساماندهی شده و غذاهایی مانند عدسی و ساندویچ های سالم در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:53
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی شرکت انگلیسی Schuh، برای مقابله با آلودگی‌های زیست‌محیطی مد طرح ابتکاری جدیدی ارائه کرده است.
چهارشنبه 22 آبان - 09:51
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اردبیل مدرس کسب و کار و کارآفرینی گفت: ورود جوانان به دنیای مجازی و استفاده از فضای نوین کسب و کار یک ضرورت است.
چهارشنبه 22 آبان - 09:51
مخبر درجمع خبرنگاران اعلام کرد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سیستان و بلوچستان سیستان و بلوچستان، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از ایجاد 40 هزار شغل در استان سیستان و بلوچستان توسط این ستاد طی دوسال اخیر خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:50
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خوزستان مرحله دوم لیگ دوچرخه‌سواری جاده بانوان کشور با سومی تیم هیات خوزستان به پایان رسید.
چهارشنبه 22 آبان - 09:49
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/گیلان عضو هیات داوری مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گیلان، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و مسابقات مناظره رفع تردید از فضای دانشجویی و رشد اندیشه‌های سالم را در پی دارد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:48
مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: همه دانش آموزان نمی توانند در موضوعات آموزشی موفق باشند ولی با تربیت مناسب همه دانش آموزان می توانند یک شهروند مطلوب باشند پس تربیت بر آموزش تقدم دارد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:48
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان رضوی فرمول یک، برنامه 10 ساله جدیدی برای تغییر چهره ورزش دارد و قصد دارد تا سال 2030 عاری از کربن شود.
چهارشنبه 22 آبان - 09:47
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/اصفهان  اهل شاهینیِ کردستان بود و مثل یک ارتش یک نفره، لابه‌لای غرفه‌هایِ شلوغِ نمایشگاهِ کتاب، تک‌وتنها و موقر، کنار یک میز کوچک ایستاده بود و داشت، هم کتاب خودش را امضا می‌کرد و هم آن را می‌فروخت. اسمش «انتها» بود و نامِ کتابش: «انت...
چهارشنبه 22 آبان - 09:45
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سمنان یکی از شرکت‌های فناور پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان موفق به طراحی و تولید اپلیکیشن موبو قانون شد .
چهارشنبه 22 آبان - 09:45
مدیرکل بهزیستی استان زنجان:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/زنجان مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: زنجان در جهت اجرای برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه، عملکرد خوبی داشته است.
چهارشنبه 22 آبان - 09:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کردستان، محمدرضا مترقب اظهار داشت: این اقدامات خداپسندانه زمینه ساز توسعه فرهنگ عفو و صلح و سازش است و آثار مثبت بسیاری را در جامعه به همراه خواهد داشت. وی افزود: مردم فرهنگ دوست استان کر...
چهارشنبه 22 آبان - 09:29
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی یک پزشک عمومی برخی نکات بهداشتی که مردم در مناطق زلزله زده باید رعایت کنند را تشریح کرد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:27
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، شکرالله حسن بیگی صبح چهارشنبه در جلسه افتتاحیه ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تهران ،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس انتخابات اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی طی سخنانی اظهار د...
چهارشنبه 22 آبان - 09:25
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، علی مقدس زاده مدیرعامل شرکت آب و عمران و خدمات کیش در آیین راه اندازی اولین اتوبوس گردشگری جزیره کیش گفت یکی از ماموریت های حوزه مدیریتی ما در شرکت آب و عمران و خدمات کیش ایجاد بسترهای لازم جهت استفاده عموم مردم از خدمات و سروی...
چهارشنبه 22 آبان - 09:22
یک مسئول خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/خراسان جنوبی مدیر گروه سلامت خانواده و جمعیت مرکز بهداشت خراسان جنوبی از اجرای طرح بررسی شیوع ناباروری در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
چهارشنبه 22 آبان - 09:19
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/سیستان و بلوچستان سیستان و بلوچستان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در هفت ماهه سال جاری ۱۷۶۰ طرح اشتغال از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت، منابع بانکی و تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اجرا شده است.
چهارشنبه 22 آبان - 09:16
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: عملیات دفن بهداشتی لاشه احشام تلف شده و سمپاشی جایگاه‌های دامی در مناطق زلزله‌زده آغاز شده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است