مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


یکشنبه 01 مرداد - 15:10
چمران؛
«خبرگزاری مهر» رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورا و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:22
«خبرگزاری مهر» مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال قاتل آتنا به تهران برای تحقیقات بیشتر را تکذیب کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:38
رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با انتقاد از اظهارات یکی از نامزدهای شهرداری تهران مبنی بر قلیان کشی خود و خانواده اش، گفت: مسئولان باید بدانند که سلیقه آنها مبنای رفتار اجتماعی می شود.
یکشنبه 01 مرداد - 14:02
«خبرگزاری ایسنا» دکتر مصطفی معین در نامه‌ای از وزارت بهداشت و شورای عالی سازمان نظام پزشکی درخواست کرد که فرصت دوباره‌ای برای مشارکت پزشکانی که نتوانستند در رای‌گیری الکترونیکی این انتخابات شرکت کنند، فراهم شود.
یکشنبه 01 مرداد - 13:35
«خبرگزاری ایسنا» عضو منتخب شورای شهر پنجم تعیین شروط توسط محمدعلی نجفی برای شورای شهر پنجم را تکذیب کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 11:47
«همشهری آنلاین» بنابر اظهارات رییس کارگروه کاهش تقاضای اعتیاد مجمع تشخیص مصلحت نظام، هدف از طرح «توزیع موادمخدر دولتی» علاوه بر قطع ارتباط بین معتادان و قاچاقچیان، "تک مصرفی" شدن معتادان در کشور است.
دوشنبه 02 مرداد - 00:57
«خبرگزاری ایسنا» «آلودگی آب استان تهران نگران کننده است»؛ این تیتر خبری است که چند روزپیش به نقل از مدیرکل حفاظت منتشر شد اما دو روز بعد این سازمان تلاش کرد که این خبر را اصلاح کند. ماجرای هشدار درباره سلامت آب استان تهران و وجود نیترات در آن تازگی ندارد ه...
دوشنبه 02 مرداد - 00:57
«خبرگزاری ایسنا» «آلودگی آب استان تهران نگران کننده است»؛ این تیتر خبری است که چند روزپیش به نقل از مدیرکل حفاظت منتشر شد اما دو روز بعد این سازمان تلاش کرد که این خبر را اصلاح کند. ماجرای هشدار درباره سلامت آب استان تهران و وجود نیترات در آن تازگی ندارد...
دوشنبه 02 مرداد - 00:55
«خبرگزاری فارس» دودِ کار غیر‌حرفه‌ای سرمربی در چشم استقلال و مجلس نگران تیم اقتصادی جدید دولت دوازدهم؛ از جمله پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
یکشنبه 01 مرداد - 11:11
«خبرگزاری مهر» پنج سال پیش مردی در سنندج در یک سناریوی هولناک با اسلحه کلاش یکی از دوستانش را به گلوله بست و فرار کرد متهم عصر دیروز با مراجعه به کلانتری خودش را تسلیم کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 10:05
دانش آشتیانی تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر آموزش و پرورش درباره حضورش در کابینه دوزادهم گفت: به دکتر روحانی دلایل عدم حضورم در کابینه دوازدهم را گفته‌ام.
دوشنبه 02 مرداد - 00:35
«خبرگزاری فارس» مردی که زن و بچه‌اش را ایدزی کرد و فرش قرمز رسانه‌های داعش برای آمدنیوز؛ از جمله پربیننده‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در روز گذشته بودند.
دوشنبه 02 مرداد - 00:15
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» دست رد شهرداری به فعالیت پارکبانان و غیرقانونی معرفی کردن عملکرد آنان، توپ را به زمین پلیس راهور انداخت و خودروهای مکانیزه ثبت تخلف ساکن پلیس عهده‌دار انجام این مسئولیت شد.
دوشنبه 02 مرداد - 00:06
عضو شورای مرکزی سازمان بسیج جامعه پزشکی:
«خبرگزاری فارس» عضو شورای مرکزی سازمان بسیج جامعه پزشکی با بیان اینکه از نظر بسیاری از پزشکان لغو الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی حق الناسی است که ضایع شده، گفت: به نظر بنده مسئولین باید ضمن عذرخواهی از جامعه پزشکی برای ادای حق الناس انتخابات را تکرار کنند....
دوشنبه 02 مرداد - 00:02
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» این روزها شمارش معکوس برای چینش کابینه دوازدهم آغاز شده است و انتخاب وزیر آموزش و پرورش به عنوان بزرگترین دستگاه اجرایی کشور، از جمله مباحث داغ امروز جامعه به ویژه میان قشر عظیم فرهنگیان و دانش‌آموزان است.
دوشنبه 02 مرداد - 00:02
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» مشکل پارک خودرو در معابر کلانشهرها حرف تازه‌ای نیست؛ مسأله‌ای است که همه ما کم‌و‌بیش با آن آشناییم و در لحظات مختلف زندگی آن را با گوشت و پوست خود حس کرده‌ایم چه در مقام راننده برای پارک خودرو و چه در مقام مالک در مواجهه با پارک خودرو در مق...
یکشنبه 01 مرداد - 23:51
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زلزله ۴.۵ دهم ریشتری در منطقه سیرچ استان کرمان گفت: ۷ تیم امدادی هلال احمر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی این زلزله به منطقه اعزام شده‌اند که تاکنون به جز ریزش دیوار در دو روستا، خسارت جانی و مالی ...
یکشنبه 01 مرداد - 23:51
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زلزله ۴.۵ دهم ریشتری در منطقه سیرچ استان کرمان گفت: ۷ تیم امدادی هلال احمر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی این زلزله به منطقه اعزام شده‌اند که تاکنون به جز ریزش دیوار در دو روستا، خسارت جانی و مالی ...
یکشنبه 01 مرداد - 20:48
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کل دادگستری استان کرمان درباره رسیدگی به پرونده مسمومیت ۴۸ نفر به علت مشروبات الکلی در شهرستان سیرجان گفت: با توجه به حساسیت موضوع و نیز جریحه‌دار شدن امنیت روانی جامعه، به پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.
یکشنبه 01 مرداد - 11:22
وزارت بهداشت هشدار داد
«خبرگزاری فارس» وزارت بهداشت در نامه‌ای خطاب به معاونت‌های درمان سراسر کشور بر اطلاع رسانی در خصوص « ممنوعیت پرداخت وجه خارج از صندوق» در بیمارستان‌ها بدنبال شروع برخی از قانون شکنی‌های جدید تاکید کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 02:34
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد آخرین وضعیت پنج پل فلزی پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 22:59
کاندیدای منتخب نظام پزشکی :
«خبرگزاری فارس» کاندیدای منتخب نظام پزشکی گفت: با توجه به اینکه یکی از وظائف اصلی سازمان، صیانت از حقوق اعضاء است و در جریان انتخابات اخیر، این اصل مخدوش شده است انتظار می رود تمامی منتخبین به اتفاق یکدیگر انصراف دسته جمعی خود را اعلام نمایند.
یکشنبه 01 مرداد - 21:47
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:
«خبرگزاری مهر» معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: پرونده افزایش مرخصی زایمان در دیوان عدالت اداری در حال رسیدگی است.
یکشنبه 01 مرداد - 21:40
«همشهری آنلاین» بازجویی‌های فنی از جانی بندرعباس که تاکنون به قتل ۲ زن اعتراف کرده همچنان ادامه دارد و بازپرس جنایی دستور ویژه‌ای برای کشف بقایای اجساد قربانیان صادر کرده است.
یکشنبه 01 مرداد - 21:40
«همشهری آنلاین» قضات دادگاه کیفری برای زنی که به اتهام رابطه نامشروع با مردی غریبه دستگیر شده بود مجازاتی خلاقانه درنظر گرفتند. براساس رأی دادگاه این زن باید به‌مدت یک‌سال در مرکز نگهداری از سالمندان به آنها خدمت کند.
یکشنبه 01 مرداد - 21:40
«همشهری آنلاین» جاکارتا> مردم روستایی در اندونزی، بر این باورند که قرار گرفتن در میدان الکتریکی قطار هنگام عبور آن می‌تواند بیماری‌های آنها را شفا دهد.
یکشنبه 01 مرداد - 21:39
«همشهری آنلاین» سریبگاوان> در نزدیکی معبدی در کشور برونئی صخره‌ای از طلا نصب شده که وزن چند صدکیلویی آن باعث شده حفاظت آن فقط از عهده نیروهای نظامی این کشور برآید.
یکشنبه 01 مرداد - 17:31
«خبرگزاری ایسنا» معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کمبود 100 هزار پرستار در کشور خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 12:00
«خبرگزاری ایسنا» مطالعات جدید محققان دانشگاه ویسکانسین نشان می‌دهد که زندگی در شرایط سخت خانوادگی و تحمل استرس‌های طولانی‌مدت در سرعت گرفتن فرایند فرسودگی مغز موثر است.
یکشنبه 01 مرداد - 17:28
«خبرگزاری ایسنا» مسئولان سه مدرسه در ایالت تگزاس آمریکا دانش‌آموزان را به دلیل رفتارهای ناشایست تنبیه بدنی می‌کنند.
یکشنبه 01 مرداد - 21:26
«همشهری آنلاین» مرد جوان از طریق شبکه‌های اجتماعی زنان را فریب می‌داد و با تهیه فیلم سیاه از صحنه آزار و اذیت آنها، دست به اخاذی از طعمه‌هایش می‌زد.
یکشنبه 01 مرداد - 21:25
«همشهری آنلاین» این روزها تصاویری در شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست می‌شود که از گم شدن کودکانی خردسال حکایت دارد؛ کودکانی که والدین‌شان بی‌صبرانه در انتظار آنها هستند و برای یافتن ردی از آنها از شبکه‌های اجتماعی کمک گرفته‌اند.
یکشنبه 01 مرداد - 21:22
عارف در نشست با منتخبان شورای شهر تهران:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجمع نمایندگان تهران گفت: رفع مشکلات تهران نیاز به تعامل همه نیروهای موثر دارد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:37
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان می‌گویند: رانندگی برای مدت زمان بیش از دو ساعت در روز سطح هوش را کاهش می‌دهد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:30
«خبرگزاری فارس» دستگیری سارق خودرو، پرده از جنایت خونین وی در سال ۹۲ و قتل همسرش برداشت.
یکشنبه 01 مرداد - 15:44
«خبرآنلاین» ایسنا نوشت: مدیرکل روابط عمومی شرکت راه‌آهن از خروج بوژی دو واگن قطار مسافری اهواز – مشهد از ریل خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:12
«خبرگزاری مهر» سخنگوی ناجا درباره حضور گشت ارشاد و برخورد با بد پوششی گفت: به غیر از پلیس ۲۵ دستگاه و سازمان و وزارت خانه دیگر هم متولی امر حجاب هستند که متاسفانه کاری در خور در این زمینه انجام نمی دهند.
یکشنبه 01 مرداد - 20:09
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره تصادف کامیون فوتون، اتوبوس بنز و سواری پراید که در کیلومتر ٢٦ همدان-تهران رخ داد گفت: بی توجهی کامیون فوتون به جلو عامل این تصادف بوده که ٤ نفر مجروح به جای گذاشته است.
یکشنبه 01 مرداد - 15:08
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به بارش پراکنده در شمال غرب کشور طی دو روز آینده از تداوم هوای گرم در غالب نقاط کشور از جمله تهران خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 20:08
«خبرگزاری فارس» محمدرضا مدحی گفت: در نمایشگاه بین‌المللی سنگ‌های قیمتی در کیش، امنیت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان خواهیم کشید؛ امنیتی که در هند، هنگ کنگ، دوبی و تایلند وجود نداشته و می‌کوشیم توریسم زیادی را به این جزیره بکشانیم.
یکشنبه 01 مرداد - 20:08
معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد گفت: دهه 1990 نشر الکترونیک در جهان فراگیر شد و در کریسمس 2012 برای نخستین بار فروش کتاب‌های الکترونیک از کتاب‌های سنتی پیشی گرفت.
یکشنبه 01 مرداد - 19:34
معاون سازمان بیمه سلامت مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» آناهیتا کشاورزی دربارهٔ رشد سرانه پزشکان خانواده در سال جاری گفت: طبق مصوبه هیئت وزیران سرانه پزشکان خانواده در سال جاری، ۱۰ درصد نسبت به سال ۹۴ افزایش یافته است.
یکشنبه 01 مرداد - 19:26
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» کشاورزی معاون سازمان بیمه سلامت یکی از برنامه‌های جدید این سازمان در سال جاری را ادامه اجرای بیمه سلامت همگانی از طریق آزمون «وسع» دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 19:26
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» کشاورزی معاون سازمان بیمه سلامت یکی از برنامه‌های جدید این سازمان در سال جاری را ادامه اجرای بیمه سلامت همگانی از طریق آزمون «وسع» دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 19:26
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» کشاورزی معاون سازمان بیمه سلامت یکی از برنامه‌های جدید این سازمان در سال جاری را ادامه اجرای بیمه سلامت همگانی از طریق آزمون «وسع» دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 19:26
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» کشاورزی معاون سازمان بیمه سلامت یکی از برنامه‌های جدید این سازمان در سال جاری را ادامه اجرای بیمه سلامت همگانی از طریق آزمون «وسع» دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 18:58
بسته اجتماعی یکم مرداد
«خبرگزاری ایسنا» گزارشی در مورد یک دارو، سرنوشت مرخصی زایمان،‌ امضای تفاهم‌نامه میان جمعیت هلال احمر و معاونت زنان ریاست جمهوری، خوب و بد توزیع مواد مخدر دولتی در کنار موضوعات دیگر از جمله اخبار مهم اجتماعی ایسنا در نخستین روز مرداد ماه 96 است که در گزارش ز...
یکشنبه 01 مرداد - 13:14
دبیر هیات منصفه مطبوعات در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» دبیر هیات منصفه مطبوعات گفت: روزنامه ایران در خصوص اتهام نشر مطالب خلاف واقع به قصد تشویش اذهان عمومی توسط دادگاه مطبوعات مجرم شناخته شد.
یکشنبه 01 مرداد - 18:52
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حقوقی وزارت بهداشت گفت: نظام حقوقی و قضایی کشور توهین به دیگران به ویژه توهین به اقشار مختلف را نمی پذیرد و نمونه بارز آن حکم اخیر در مورد توهین به جامعه پزشکی است.
یکشنبه 01 مرداد - 12:04
معاون وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه امروز ما والدین و بزرگترها داریم کودکی را از کودکانمان می دزدیم و عجله داریم کودکان را هرچه سریعتر به بزرگسالی پرتاب و ذهن آنها را با تست و فرمول پر کنیم گفت: برخی رسانه‌ها و آموزشگاه‌ها...
یکشنبه 01 مرداد - 11:52
قنبرنژاد به مهر خبر داد:
«خبرگزاری مهر» مدیرکل واحد صدور آرم شهرداری تهران گفت: در مرحله نخست ثبت‌نام موتورسیکلت‌ها نیازی به برگه عدم خلافی و معاینه فنی نیست.
یکشنبه 01 مرداد - 17:45
«خبرگزاری فارس» مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی‌ها با حضور جمعی از اساتید، مدیران، کار‌شناسان و دانشجویان روابط عمومی برگزار و از بر‌ترین آثار در حوزه نشر چاپی و الکترونیکی در ۲۷ رشته تجلیل شد.
یکشنبه 01 مرداد - 11:17
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل واحد صدور آرم شهرداری تهران از آغاز ثبت نام موتورسیکلت‌های شهر خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 17:38
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در سازمان غذاغ و دارو در قالب طرح تحول سلامت، گفت: به عنوان مثال در این دوره شاهد کاهش ورود داروهای تک نسخه‌ای از 194 میلیون دلار به 44 میلیون دلار بودیم.
یکشنبه 01 مرداد - 17:21
در جریان برگزاری مجمع شرکت اتوبوسرانی در شورا صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» با رای اعضای مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوس رانی مرتضی لطفی مجددا به عنوان بازرس و قاسمی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
یکشنبه 01 مرداد - 10:18
«خبرگزاری مهر» تعقییب و گریز ماموران پلیس و سرنشینان خودروی سواری پراید سرقتی در خیابان علامه راز قتل نوعروس ۲۴ساله شمالی را پس از دو سال فاش کرد. تحقیقات از متهم شیشه‌ای ادامه دارد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:59
«خبرگزاری مهر» قهوه خانه در اسناد عنوان مستندی است که به بررسی قهوه خانه ها و کارکردهای ارتباطی آن در یک سده اخیر می پردازد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:58
«خبرگزاری ایسنا» مقام‌های محلیِ ولایت "بغلان" در شمال افغانستان می‌گویند: در اثر انحراف یک دستگاه خودروی مسافربری از جاده اصلی و واژگون شدن آن ۱۴ تن جان باختند.
یکشنبه 01 مرداد - 10:06
«خبرگزاری فارس» وزیر آموزش و پرورش از عدم حضورش در کابینه دولت دوازدهم خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:55
رئیس سازمان حج و زیارت خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان حج و زیارت از آغاز پرواز های حج از ۹ مرداد و استمرار صدور ویزای الکترونیک حجاج خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:47
«خبرگزاری ایسنا» پلیس تگزاس می‌گوید اجساد هشت تن را پشت یک تریلی پیدا کرده است.
یکشنبه 01 مرداد - 16:47
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران:
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: به رغم اعلام دادستانی و ارائه مهلت به ساختمان‌های نا ایمن در منطقه 11 و 12 همچنان علاءالدین به این امر مبادرت نورزیده و از آن استنکاف نموده است.
یکشنبه 01 مرداد - 16:43
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکزفعالیتهای دینی شهرداری تهران از برگزاری جشن های دهه کرامت در پایتخت با عنوان "درشادی اهل بیت شاد باشیم" خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:42
گزارش آلودگی هوای یکم مرداد؛
«خبرگزاری مهر» مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص هوای پایتخت را ۹۹ و در وضعیت «سالم» اعلام کرد. عدد ۱۰۰ مرز هوای ناسالم در نظر گرفته می‌شود و آلاینده‌ی ازن بیشترین میزان را در ۲۴ساعت گذشته به خود اختصاص داده است.
یکشنبه 01 مرداد - 16:33
رئیس جمعیت هلال احمر:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس جمعیت هلال احمر گفت: مفهوم تاب‌آوری در چشم‌انداز 10 ساله هلال احمر به هیچ‌وجه یک شعار نیست و جزو اهداف اصلی محسوب می‌شود.
یکشنبه 01 مرداد - 16:29
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران:
«خبرگزاری فارس» مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه توان ذهنی بالای نیروی انسانی یک کشور، ثروت ملی محسوب می‌شود، گفت: کشورهایی ثروتمند هستند که توان ذهنی نیروی انسانی خود را به مهارت تبدیل کرده و از آن استفاده کنند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:27
آتنا، ستایش و کیمیا؛ قربانی ضعف آموزش و قانون یا افسارگسیختگی هوسرانان/5
«خبرگزاری فارس» رئیس اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران گفت: در خصوص جرائم علیه اطفال به ویژه جرائم جنسی به نظر می‌رسد خلأیی که وجود دارد خلأ آموزش و فرهنگ است.
یکشنبه 01 مرداد - 09:08
عضو کمیته علمی کنگره ملی و دومین جشنواره خود مراقبتی و آموزش بیمار:
«خبرگزاری فارس» عضو کمیته علمی کنگره ملی و دومین جشنواره خود مراقبتی و آموزش بیمار با اشاره به اینکه حدود 5 تا 10 درصد پزشکان از مهارت آموزش به بیمار برخوردار هستند، گفت: پزشکان باید زمان کافی برای ویزیت بیمار اختصاص دهند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:17
معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری فارس» معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر 68 پژوهش سرا به آزمایشگاه نانو مجهز هستند.
یکشنبه 01 مرداد - 16:08
«خبرگزاری ایسنا» وزارت کشور تاجیکستان،35 پلیس و کارمند را به دلیل اضافه وزن اخراج کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 16:05
چمران بیان کرد:
«خبرگزاری مهر» رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بایستی شرایطی فراهم آوریم که مردم در انتخابات بعدی با گستردگی بیشتری شرکت کنند نه آنکه رفتارمان سبب سلب اعتمادشان از انتخابات شود.
یکشنبه 01 مرداد - 16:05
چمران بیان کرد:
«خبرگزاری مهر» رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بایستی شرایطی فراهم آوریم که مردم در انتخابات بعدی با گستردگی بیشتری شرکت کنند نه آنکه رفتارمان سبب صلب اعتمادشان از انتخابات شود .
یکشنبه 01 مرداد - 15:55
احمد مسجد جامعی در صحن شورا مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم آقای حافظی مشی روشنگری خود در شورا را در سازمان نظام پزشکی هم ادامه دهند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:54
مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست خبرداد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل دفتر آموزش محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: درس شناخت محیط زیست به عنوان دو واحد درسی اختیاری از سال تحصیلی پیش رو در تمامی دانشگاه های کشور تدریس خواهد شد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:51
سرپرست اورژانس کشور خبر داد
«خبرگزاری فارس» سرپرست اورژانس کشور از مصدومیت 8 نفر به دلیل خارج شدن قطار مشهد - اهواز از ریل خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:49
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
«خبرگزاری فارس» رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: با راه اندازی سیستم مخابراتی برج میلاد از آنتن های مخابراتی که روی بام منازل نصب شده اند بی نیاز خواهیم شد .
یکشنبه 01 مرداد - 08:07
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه تمامی اجسادی که  تشریح می شود به طور رایگان در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد، گفت: به هیچ وجه موضوع خرید و فروش جسد مطرح نیست.
یکشنبه 01 مرداد - 08:07
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه تمامی اجسادی که تشریح می شود رایگان در اختیار دانشگاه ها قرار می گیرد، گفت: به هیچ وجه موضوع خرید و فروش جسد مطرح نیست.
یکشنبه 01 مرداد - 15:39
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران:
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران، گفت: در میزان دسترسی فضای مجازی برای مردم و مسئولان نباید تفاوتی قائل شد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:33
معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری تهران مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پانزدهمین نمایشگاه فرهنگی عطرسیب در راستای حمایت از هیئت ها، مساجد و حسینیه های شهر تهران در شهریور ماه خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:26
«خبرگزاری ایسنا» در صورت کاهش بودجه پیشنهاد شده توسط رئیس جمهور آمریکا ۸۳۰ هزار نفر از داروهای ایدز محروم می‌شوند.
یکشنبه 01 مرداد - 15:14
بخشدار لواسان خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» بخشدار لواسان با اشاره به آتش سوزی شب گذشته در پارک جنگلی لتیان گفت: در این آتش سوزی 40 هکتار از اراضی ملی آسیب دیده است که هنوز برآورد هزینه‌ها صورت نگرفته است.
یکشنبه 01 مرداد - 15:10
«خبرگزاری فارس» دومین نمایشگاه کتاب‌های تخصصی علوم دارویی، پزشکی دانشگاهی و اولین نمایشگاه رسانه‌های سلامت محور همزمان با سومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته، برگزار می‌شود.
یکشنبه 01 مرداد - 15:08
نماینده ولی فقیه در امور حج؛
«خبرگزاری مهر» نماینده ولی فقیه در امور حج، گفت: تاکنون بیش از ۲۲ هزار ویزای الکترونیکی زائران حج تمتع ۹۶ صادر و بزودی در اختیار مدیران کاروان ها قرار خواهد گرفت.
یکشنبه 01 مرداد - 15:04
در مراسم رونمایی از طرح کلان ملی فناوری و نوآوری خانواده موتور ملی سه سیلندر عنوان شد:
«خبرگزاری فارس» رییس سازمان حفاظت محیط زیست در مراسم رونمایی از طرح کلان ملی فناوری و نوآوری خانواده موتور ملی سه سیلندر گفت: شماره گذاری خودرو با استاندارد یورو ۴ تا سال ٩٨ به پایان می‌رسد.
یکشنبه 01 مرداد - 15:03
مولاوردی خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده، ارزشگذاری کار خانگی زنان و بیمه زنان خانه‌دار را از جمله اقداماتی دانست که در دولت دوازدهم برای به نتیجه رسیدن آنها، پیگیری می‌شود.
یکشنبه 01 مرداد - 15:02
گزارش‌های جدید نشان داد
«خبرگزاری فارس» گزارش‌ها حاکی از آن است که حداقل 9 میلیارد تن پلاستیک ساخته بشر هنوز بازیافت نشده است؛ ضمن اینکه تولید مواد پلاستیکی در 65 سال گذشته به طور قابل ملاحظه‌ای از تولید هر گونه مواد دیگری فراتر رفته است.
یکشنبه 01 مرداد - 15:01
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس فتای ناجا از بیست و سومین نمایشگاه الکامپ بازدید کرد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:56
با امضای تفاهم نامه همکاری صورت می گیرد؛
«خبرگزاری مهر» تفاهم نامه یک ساله به منظور انجام فعالیت های مشترک میان جمعیت هلال احمر و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به امضا رسید.
یکشنبه 01 مرداد - 14:56
با امضای تفاهم نامه همکاری صورت می گیرد؛
«خبرگزاری مهر» تفاهم نامه یک ساله به منظور انجام فعالیت های مشترک میان جمعیت هلال احمر و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به امضا رسید.
یکشنبه 01 مرداد - 14:53
«خبرگزاری فارس» فردا (دوشنبه) در مراسمی از کمپین فرهنگی - تبلیغاتی دهه کرامت با عنوان «در شادی اهل بیت شاد باشیم » در امامزاده صالح (ع) رونمایی می‌شود.
یکشنبه 01 مرداد - 14:48
چمران با اشاره به اخبار مربوط به طرح ترافیک موتور سیکلت‌ها بیان کرد:
«خبرگزاری فارس» رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هرگونه تصمیم گیری در موضوعات ترافیکی نیاز به مصوبه شورای عالی ترافیک دارد. این قبیل موضوعات ابتدا در شورای شهر و سپس در شورای عالی ترافیک باید به تصویب برسند.
یکشنبه 01 مرداد - 14:47
«خبرگزاری ایسنا» تا کنون بیش از ۳۵ پرواز فرودگاه های مسکو به دلیل شرایط بد جوی لغو شده و یا با تاخیرهای طولانی انجام خواهد شد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:46
«خبرگزاری فارس» نخستین پژوهش‌سرای دانش‌آموزی رشد با هدف گرامیداشت نام «مریم میرزاخانی» در منطقه ۲ آموزش و پرورش تهران افتتاح شد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:45
به همت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان
«خبرگزاری فارس» معاون فرهنگی تربیتی خواهران اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان از برپایی جشن «دختر ماه» با شعار «دختر بیدار امروز؛ مادر موفق فردا» خبر داد و گفت: در طرح نذر ماه، طی دهه کرامت دختران دانش‌آموز با اقتدا به مهربانی خواهر خورشید بخشی از زمان ...
یکشنبه 01 مرداد - 14:39
آشنایی با رشته‌های شاخه کاردانش/۵۰
«خبرگزاری فارس» با تعمیر لوازم خانگی می‌توان سالانه از خروج میلیون‌ها دلار ارز از کشور جلوگیری کرد. در ضمن با توجه به محدودیت در مواد اولیه کشور، صرفه‌جویی در صنعت لوازم خانگی در رشد اقتصادی کشور نقش بسزایی خواهد داشت.
یکشنبه 01 مرداد - 14:31
مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، توجه اصولی به موضوع نگهداری از پل های سواره رو را عاملی در جهت کاهش هزینه های اداره شهر و همچنین افزایش میزان رضایتمندی شهروندان دانست.
یکشنبه 01 مرداد - 14:28
رئیس اسکودا خبر داد
«خبرگزاری فارس» بهمن کشاورز از برگزاری بیست و هشتمین همایش اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران خبر داد.
یکشنبه 01 مرداد - 14:27
سرپرست دانشگاه فرهنگیان:
«خبرگزاری فارس» سرپرست دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه یادگیری «لذت‌بخش» در آموزش و پرورش متاع کمیابی است، گفت: یادگیری نباید محدود به کلاس درس شود.
یکشنبه 01 مرداد - 14:24
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از فعالیت ۱۰۱۲ مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد و گفت:‌در طرح «کانون‌مدرسه» در سال ۶ هزار مدرسه ابتدایی در روستا تحت پوشش قرار می‌گیرند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است