مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 06 تیر - 10:46
«خبرگزاری مهر» چشم در چشم شدن در خیابان خاوران منجر به درگیری و قتل یک جوان ۲۳ ساله شد. قاتل فراری که بعد از وقوع حادثه به یکی از شهرهای شمالی فرار کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
سه شنبه 06 تیر - 11:52
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار ویژه شهرستان ری با تاکید بر ابلاغ قانون تغییر نام شورای شهر تهران، ری و تجریش تاکید کرد: امیدوارم شورای پنجم با تغییر سردر و سربرگ شورا به نام جدید که توسط وزیر کشور ابلاغ شده است پایبندی خود به قانون را اثبات کند و برابر قانون برا...
سه شنبه 06 تیر - 14:49
فوق تخصص خون و سرطان مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» فوق تخصص خون و سرطان گفت: کسانی که سیگاری نیستند اما در معرض دود دست‌دوم قرار می‌گیرند و آن را استنشاق می‌کنند در خطر ابتلا به سرطان ریه قرار دارند.
دوشنبه 05 تیر - 17:00
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان انتقال خون ایران شاخص اهدای خون در ایران را 27 در هزار نفر عنوان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور متوسط 27 نفر خون خود را اهدا می کنند که شاخص بسیار خوبی در سطح دنیا است.
سه شنبه 06 تیر - 14:21
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد تهران اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران گفت: بیشترین علت زندانی شدن سرپرست خانواده های زندانی تحت حمایت این نهاد به دلیل عدم پرداخت دیه و محکومیت مالی است.
سه شنبه 06 تیر - 11:37
«خبرگزاری فارس» رئیس اورژانس کشور در پیامی درگذشت یکی از تکسنین‌های اورژانس شاهرود را تسلیت گفت.
سه شنبه 06 تیر - 14:04
«خبرگزاری ایسنا» بر اساس نتایج مطالعه‌ای که در دانشگاه‌های کاونتری و رادبود به انجام رسیده، مداخلات ذهن-بدن (MBIs) همچون مراقبه، یوگا و تای‌چی فقط باعث آرامش ما نمی‌شوند؛ این گونه تمرینات می‌توانند روند واکنش‌های مولکولی DNA که موجب بروز مشکلات سلامتی و افس...
سه شنبه 06 تیر - 11:18
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسافران خواست که بازگشت‌شان از سفر را به روز جمعه موکول نکنند.
سه شنبه 06 تیر - 10:08
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از رانندگان درخواست کرد: در محورهای خلوت برای جبران زمان سفر از شتاب خودداری کنید و مسافرینی که به شمال کشور سفر کرده اند روز جمعه را برای بازگشت انتخاب نکنند.
سه شنبه 06 تیر - 13:06
«خبرگزاری فارس» محققان و باستان‌شناسان در تفحص مصر باستان، موفق به کشف چندین سنگ‌نوشته با حروف تصویری بزرگ شدند که قدمت آنها حداقل به 5200 سال پیش باز می‌گردد.
سه شنبه 06 تیر - 13:04
یادداشت وارده/
«خبرگزاری فارس» هیچ‌وقت جلوی دوربین‌ها نیست و تعداد عکس‌های پشت میزی او از انگشتان یک دست تجاوز نمی‌کند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتم برای کار کردن خبرهای اورژانس نیز همین است. کولیوند انگار هیچ‌وقت نیست و همیشه هست.
سه شنبه 06 تیر - 12:59
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: افزایش کرایه های حمل ونقل عمومی به شهرداری ابلاغ شده است که پیش بینی می شود با توجه به نصب برچسب های جدید این مصوبه حداکثر تا نیمه تیر ماه اجرایی شود.
سه شنبه 06 تیر - 12:59
مهر گزارش می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت: افزایش کرایه های حمل ونقل عمومی به شهرداری ابلاغ شده است که پیش بینی می شود با توجه به نصب برچسب های جدید این مصوبه حداکثر تا نیمه تیر ماه اجرایی شود.
دوشنبه 05 تیر - 16:33
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اعلام کرد که نماز عید فطر در تهران در ایمنی کامل برگزار شد.
سه شنبه 06 تیر - 12:52
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشورصاف و آفتابی خواهد بود. همچنین در بعد ازظهرامروز (۶تیرماه) در ارتفاعات مازندران، شرق گیلان وشمال وشرق هرمزگان افزایش ابر و بارش پراکنده دور از انتظار ...
دوشنبه 05 تیر - 15:46
«خبرگزاری مهر» پروژه مقاوم سازی و تبدیل وضعیت پل کریمخان به پل کامپوزیت بتنی با اجرای عملیات احداث شمع به منظور تقویت فونداسیون و کوله‌های بتنی طرفین پل آغاز شد.
سه شنبه 06 تیر - 12:46
بعد از 3 روز
«خبرگزاری فارس» آتش در جنگل مُنگره اندیمشک در استان خوزستان بعد از 3 روز همچنان مهار نشده و مردم محلی شاهد شعله‌های آتش هستند.
سه شنبه 06 تیر - 12:40
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور اعلام کرد: درحال حاضر محورهای هراز و کرج-چالوس دارای ترافیک سنگین است.
سه شنبه 06 تیر - 12:20
مدیر امور عشایر استان تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر امور عشایر استان تهران با اشاره به کوچ 500 خانوار عشایر مقیم و میهمان به مناطق ییلاقی دماوند، لار و پلور افزود: جامعه عشایری در حال حاضر 35 درصد از محصولات صنایع دستی با کیفیت کشور را تولید می کنند.
سه شنبه 06 تیر - 12:18
بیانیه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی
«خبرگزاری فارس» در بیانیه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی آمده است: سند 2030 هرگز به این سازمان برای اجرا ابلاغ نشده است و برنامه‌ریزی های درسی و آموزشی مبتنی بر سند تحول بنیادین و منطبق با سند برنامه درسی ملّی انجام شده است.
سه شنبه 06 تیر - 12:17
«خبرگزاری مهر» فرمانده یگان انتظامی متروی شهر تهران از شناسائی و دستگیری،۲ نفر سارق که در ایستگاه های پرتردد مترو اقدام به جیب بری می کردند، خبر داد.  
سه شنبه 06 تیر - 11:41
گزارش هواشناسی؛
«خبرگزاری مهر» سازمان هواشناسی اعلام کرد که پدیده غالب امروز مناطق مختلف کشور به ویژه در غرب و جنوب ایران افزایش دما است.
سه شنبه 06 تیر - 11:41
گزارش هواشناسی؛
«خبرگزاری مهر» سازمان هواشناسی اعلام کرد که پدیده غالب امروز مناطق مختلف کشور به ویژه در غرب و جنوب ایران افزایش دما است.
سه شنبه 06 تیر - 11:40
«خبرگزاری ایسنا» عضو انجمن صنفی جراحان عمومی ایران گفت: استفاده از خوراکی‌ها و دمنوش‌های طبیعی یکی از راه‌های درمان یبوست است.
سه شنبه 06 تیر - 11:38
هشدار یک متخصص گوارش و کبد درباره عوارض دخانیات؛
«خبرگزاری ایسنا» یک فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد گفت: بیماران با کبد چرب بدانند برای اینکه در آینده دچار بیماری قلبی - عروقی و سکته‌های مغزی و قلبی نشوند، باید همین امروز اقدام کنند و سیگار خود را هر چه زودتر خاموش کنند؛ چراکه خطرات ناشی از مصرف دخانیات ...
سه شنبه 06 تیر - 11:35
مدیر کل ثبت احوال استان تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل ثبت احوال استان تهران با اشاره به تصویب بودجه دو میلیاردی مورد نیاز برای ساماندهی اسناد هویتی تهران، افزود: بزودی ساماندهی وضعیت بایگانی اسناد هویتی تهران آغاز خواهد شد.
سه شنبه 06 تیر - 11:34
«خبرگزاری مهر» جوانی که با انگیزه سرقت و در سن ۱۶ سالگی مرتکب جنایت شده بود، پس از گذشت ۳۰ سال و در سن ۴۶ سالگی دستگیر شد.
سه شنبه 06 تیر - 11:30
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شعر ناموزون خوانده شده در مراسم نماز روز عید فطر مانند اتفاق نامیمون روزجهانی قدس در توهین به رئیس جمهورمنتخب مردم نشان می‌دهد که گویا برخی ها عزم خود را جزم کرده‌اند که یاس و ناامیدی در جامعه ایجاد کنند...
سه شنبه 06 تیر - 11:14
از قوانین تامین اجتماعی بیشتر بدانیم
«خبرگزاری ایسنا» در حوادث ناشی از کار، تعهدات سازمان تأمین‌اجتماعی شامل درمان، غرامت دستمزد و برقراری مستمری‌های بازماندگان، ازکارافتادگی کلی و جزئی، غرامت مقطوع نقص عضو و... مشروط به داشتن سابقه پرداخت حق‌ بیمه نیست و بدون توجه به سوابق بیمه‌ای بیمه‌شده، م...
سه شنبه 06 تیر - 10:54
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: برای کاهش سرفاصله‌های مترو نیاز به تامین واگن است که هنوز واگذاری واگن از سوی دولت به شهرداری انجام نشده است.
سه شنبه 06 تیر - 10:51
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر تنوع زیستی و حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست آخرین وضعیت برنامه‌های مدیریت جامع گونه‌های در معرض تهدید کشور را تشریح کرد و گفت: برای اجرایی شدن برنامه‌های جامع مدیریت گونه‌ها به اعتبارات کافی و تعامل کلیه دستگاه‌ها احتیاج داریم....
سه شنبه 06 تیر - 10:34
«خبرگزاری ایسنا» کاشت ذرت، سورگوم، یونجه و پنبه با توجه به مهیا بودن شرایط جوی، خودداری از انبار کردن بذر در محوطه باز و محوطه انبار، آماده کردن آب خنک و تمیز برای دام‌های شیری به منظور کاهش استرس گرمایی از جمله توصیه‌های شش روزه هواشناسی کشاورزی است.
سه شنبه 06 تیر - 10:31
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران در گفت‌وگو با فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: برای اولین‌بار در حال طراحی «المپیاد بازی‌های مهارتی» در سطح کشور هستیم و قصد داریم امسال پایلوت آن را در سطح مدارس و کانون‌های شهرستان‌های استان تهران اجرا کنیم.
سه شنبه 06 تیر - 10:19
مجتبی شاکری در گفت‌وگوی تفصیلی با فارس:
«خبرگزاری فارس» مجتبی شاکری ضمن برشمردن 10 موضوع مهم که شورای پنجم باید برای تنظیم اولویت کاری خود، از آنها مطلع باشد، گفت: شورای بعدی باید در گام اول، خود را به دو ابزار نظارتی «دسترسی به سامانه برخط شهری» و «مرکز پژوهش‌های مستقل» تجهیز کند.
سه شنبه 06 تیر - 09:59
متخصص تغذیه در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» یک متخصص تغذیه گفت: معمولاً به افرادی که در معرض خطر چاقی و کم خونی هستند توصیه می‌شود پیش از خوردن غذا چای نخورند و حداقل دو ساعت پس از صرف آن چای بنوشند تا مانعی برای جذب آهن ایجاد نشود.
سه شنبه 06 تیر - 09:54
رئیس کمیته عمران شورای شهر خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته عمران شورای شهر از مهلت سه ماهه دادستانی برای ایمن سازی پاساژ آلومینیوم خبر داد.
سه شنبه 06 تیر - 09:53
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس در گفت‌وگو با فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: با توجه به گستردگی کشور و اینکه مرحله باز شدن سؤالات و پس از آن تکثیر در محل آزمون صورت می‌گیرد امکان لو رفتن سؤالات وجود دارد البته تذکرات لازم به مسئولان داده شد تا این اتفاق دیگر تکرار نشود.
سه شنبه 06 تیر - 09:20
«خبرگزاری ایسنا» بررسی‌ها نشان داده است توجه پدر راهی برای تناسب اندام و کاهش چاقی در کودک است.
سه شنبه 06 تیر - 03:14
«خبرگزاری ایسنا» برخی افراد درد گوش را مشکلی جزئی در نظر می‌گیرند اما این مشکل به ظاهر جزئی می‌تواند به دردهای آزاردهنده‌ای تبدیل شود.
سه شنبه 06 تیر - 01:20
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسافران خواست که بازگشت‌شان از سفر را به روز جمعه موکول نکنند.
سه شنبه 06 تیر - 06:37
«همشهری آنلاین» شاید اسم فروشندگان کلیه تصویر در و دیوارهای شهر را که آگهی‌های فروش کلیه بر آنها نصب شده‌اند، تداعی کند ولی این بار در کنار این شیوه سایت‌هایی هم برای فروش کلیه راه‌اندازی شده است که پر از آگهی‌هایی است که بیشتر آگهی‌دهندگان با کلمات «فوری»...
سه شنبه 06 تیر - 11:05
«خبرگزاری فرهنگ» آزمون سراسری سال ۹۶ طبق برنامه در روزهای پانزدهم و شانزدهم تیرماه در پنج گروه آزمایشی برگزار می‌شود.
سه شنبه 06 تیر - 11:01
«خبرگزاری فرهنگ» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در باند جنوب به شمال محور کرج - چالوس خبر داد.
سه شنبه 06 تیر - 03:38
گزارشی از پرداخت‌های به روز نشده فوق‌العاده نوبت کاری پرستاران
«خبرگزاری ایسنا» موضوع پرداخت مغایر با قانون حکم حقوقی فوق العاده نوبت کاری، این روزها دوباره در اولویت اخبار حوزه پرستاری قرار گرفته‌ است و سازمان نظام پرستاری تاکید دارد که در این زمینه خلافی صورت گرفته و حق پرستاران در زمینه دریافت فوق العاده نوبت کاری ب...
دوشنبه 05 تیر - 17:04
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاعات و کنتزل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که جاده چالوس تا ساعت یک بامداد سه‌شنبه به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد ماند.
سه شنبه 06 تیر - 02:29
مدیرکل دفتر امور کودکان، نوجوانان و خانواده سازمان بهزیستی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر امور کودکان، نوجوانان و خانواده سازمان بهزیستی از افزایش مستمری کودکان و نوجوانان بی سرپرست دارای خانواده جایگزین(امین موقت) خبر داد و گفت: در سال جاری مستمری این کودکان و نوجوانان از ۳۰۰ هزار تومان به ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت...
دوشنبه 05 تیر - 16:00
«همشهری آنلاین» رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف بیش از ۵ هزار وسیله نقلیه متخلف در شبانه‌روز گذشته خبر داد و گفت: این رانندگان از ادامه سفر خود بازماندند.
دوشنبه 05 تیر - 15:45
اعلام آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها و جاده‌ها؛
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور از ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به شمال خبر داد.
دوشنبه 05 تیر - 15:38
«خبرگزاری ایسنا» واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شاهرود در ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه صبح امروز منجر به فوت یکی از تکنسین‌های اورژانس و نیز زخمی شدن یک تکنسین دیگر شد.
سه شنبه 06 تیر - 01:30
«همشهری آنلاین» مهدیه تقوی راد:اردیبهشت‌ماه امسال براساس قانون برنامه ششم توسعه مقرر شد تا بانوانی که متقاضی دریافت مهریه خود هستند به جای مراجعه به محاکم قضایی به دفاتر ثبت اسناد مراجعه کنند.
سه شنبه 06 تیر - 13:14
«خبرآنلاین» در حاشیه پایان بحث برانگیز سریال «زیر پای مادر» و حذف شخصیت رخساره و ازدواج مجدد خلیل با آتنه!
سه شنبه 06 تیر - 00:15
بازخوانی بیانات رهبر انقلاب خطاب به دستگاه قضا/۸۱-۸۵
«خبرگزاری فارس» رهبر معظم انقلاب بین سالهای ۸۱ تا ۸۵ مقابله با تاثیرپذیری از زرمندان و سیاسیون، جلب روزافزون اعتماد مردم به دستگاه قضا، ضرورت رفتار عادلانه با محکومین، گسترش دانش قضایی و مبارزه با جرم و تخلف و اجرای قاطعانه عدالت را مهمترین مسائل مربوط به ...
سه شنبه 06 تیر - 12:47
«خبرآنلاین» ایرنا نوشت: رئیس سازمان بهزیستی کشور می گوید: براساس اطلاعات به دست آمده از سامانه اطلاع رسانی مناسب سازی موسوم به سامانه معبر، عمده ترین مشکل افراد دارای معلولیت ، مربوط به رمپ های ورودی معابر، ورودی ساختمان ها و همچنین سرویس های بهداشتی ا...
سه شنبه 06 تیر - 12:33
«الف» جوانی که با انگیزه سرقت و در سن 16 سالگی مرتکب جنایت شده بود ، پس از گذشت 30 سال و در سن 46 سالگی دستگیر شد. به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، براساس اخبار و اطلاعاتی کارآگاهان پایگاه نهم آگاهی تهران بزرگ مبنی بر اینکه عامل جنایت ش...
سه شنبه 06 تیر - 12:22
«خبرآنلاین» علی ربیعی*
سه شنبه 06 تیر - 11:11
«خبرگزاری فرهنگ» مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل گفت: در زمین‌لرزه بامداد امروز خلخال دو نفر در حین فرار مصدوم شده‌اند و در بیمارستان بستری هستند.
دوشنبه 05 تیر - 17:00
سخنگوی سازمان انتقال خون ایران:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان انتقال خون ایران شاخص اهدای خون در ایران را 27 در هزار نفر عنوان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور متوسط 27 نفر خون خود را اهدا می کنند که شاخص بسیار خوبی در سطح دنیا است.
دوشنبه 05 تیر - 16:33
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:مجوز بیش از ۹۰ هزار و ۵۵۰ سورتی پرواز به صورت برنامه‌ای و فوق‌العاده برای تابستان صادر شده است.
دوشنبه 05 تیر - 15:30
«خبرگزاری ایسنا» متخصصان علوم پزشکی دانشگاه ادینبورگ اسکاتلند دریافته‌اند که نور آفتاب می‌تواند علائم اگزما را تخفیف دهد.
دوشنبه 05 تیر - 15:28
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران از اجرای افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی خبر داد.
دوشنبه 05 تیر - 15:19
«خبرگزاری ایسنا» مغز انسان دارای ساختار شگفت‌انگیزی است و از دیرباز دانشمندان تلاش‌ می‌کنند چگونگی عملکرد آن را بیابند.
سه شنبه 06 تیر - 10:14
«خبرآنلاین» ایلنا نوشت: معاون مرکز پیشگیری و درمان سازمان بهزیستی گفت: عدد اعلام شده از سوی ستاد مبازره با مواد مخدر آمار مصرف مستمر مواد مخدر است و تفننی‌ها در آن گنجانده نشده است.
سه شنبه 06 تیر - 08:00
«خبرآنلاین» میثم مطیعی او در شهریورماه سال ۱۳۹۴، از رساله دکترای خود در دانشگاه امام صادق دفاع کرد و خیلی زود در ماه‌های نخست سال ۱۳۹۵ در سمت استادیاری به عضویت هیات علمی دانشکده الهیات، معارف اسلامی و ارشاد دانشگاه امام صادق(ع) درآمد.
سه شنبه 06 تیر - 13:35
«فردا نیوز» برای سرو کردن کلاه‌های قارچ را داخل ۴ بشقاب بچینید. روی هر کدام یک تکه گوشت، یک تخم مرغ آماده شده و کمی پنیر رومانو قرار دهید و بلافاصله سرو کنید.
سه شنبه 06 تیر - 13:27
«فردا نیوز» مردم می‌توانند با خیال راحت به مصرف این مواد بپردازند چرا که آنچه در واحدهای صنفی تهیه می‌شود، تماما از سوی کشتارگاه‌ها تامین شده و در کشتارگاه‌ها نیز نمایندگان دامپزشکی نظارت کامل بر سلامت مواد دارند.
سه شنبه 06 تیر - 12:56
«فردا نیوز» زنان باردار به میزان ید بیشتری احتیاج دارند و از آنجا که مصرف بیشتر نمک در طول روز عوارضی همچون فشار خون برای آن‌ها پدید می‌آورد...
دوشنبه 05 تیر - 15:25
«خبرآنلاین» میزان نوشت: مراسم عید دیدنی در شهر ملاثانی پس از درگیری با قتل سه نفر و مجروح شدن 8 نفر خاتمه یافت.
دوشنبه 05 تیر - 15:09
«خبرآنلاین» پلیس راهور کشور اعلام کرد، بیشترین سفرها به گیلان، مازندران، اردبیل، گلستان، خراسان شمالی و رضوی است.
سه شنبه 06 تیر - 11:38
«فردا نیوز» استفاده بی رویه از تبلت سبب بروز مشکلات ستون فقرات و اختلالات خواب در افراد می شود.
سه شنبه 06 تیر - 01:58
«خبرگزاری فرهنگ» یک مسئول وزارت بهداشت با رد اظهارات رئیس انجمن علمی ارتوپدی در خصوص متناسب نبودن تعرفه های ارتوپدی، این اظهارات را خارج از اختیارات انجمن های علمی و غیر قانونی اعلام کرد و گفت: در صورت تکرار، مدیریت این انجمن باید در مراجع قانونی پاسخگو باش...
سه شنبه 06 تیر - 10:01
«پارسینه» وضعیت ترافیکی محور دماوند فیروزکوه در تعطیلات عید فطر
دوشنبه 05 تیر - 20:38
«خبرآنلاین» «برای حفظ موسیقیِ اقوام باید وارد "گود"شد» این اظهار نظر سوژه کارتون جدید محمدرضا میرشاه ولد شده که در اینستاگرامش منتشر کرد.
سه شنبه 06 تیر - 07:30
«فردا نیوز» کاخ خورشید یکی از عجیب‌ترین ساختمان‌های بناشده به‌دست بشر است. این ساختمان، در واقع کاخ نبوده بلکه گاوصندوق بزرگی برای گنجینه‌های نادرشاه بود تا اشیای قیمتی همچون تخت‌طاووس، الماس کوه نور، الماس دریای نور و مانند آن در این مکان نگهداری شود....
دوشنبه 05 تیر - 20:45
«پارسینه» از عجیب‌ترین نان‌های محبوب اروپا، نانی است که با آرد جیرجیرک تهیه می‌شود.
دوشنبه 05 تیر - 19:46
«پارسینه» به نوشته برخی رسانه‌ها، مهدی یزدی از ماموران حفاظت فرودگاه مهرآباد، در جریان تیراندازی در مهرآباد به شهادت رسیده است.
دوشنبه 05 تیر - 19:08
«فردا نیوز» قسمتی از اقیانوس اطلس که به شکل مثلثی در میان پورتوریکو، فلوریدا و برمودا واقع شده، تعریفی مبهم و شُهرتی ناخجسته دارد.
دوشنبه 05 تیر - 15:41
«پارسینه» یک خودروی تیبا پس از انحراف از مسیر اصلی در شمال به جنوب اتوبان کردستان بعد از خروجی همت شرق، با درختان میانی بزرگراه تصادف کرد. این حادثه مصدومی نداشت اما خودرو به طور کامل از بین رفت. ...
دوشنبه 05 تیر - 15:31
«فردا نیوز» از دانه‌های میوه‌های آبدار می‌توان به عنوان یک راهکار جدید برای مقابله با پوسیدگی دندان استفاده کرد و در بین آن‌ها مفید بودن هسته دانه‌های انگور آزمایش و ثابت شده است.
دوشنبه 05 تیر - 15:26
«فردا نیوز» گروه‌هایی که تنها تمرین با انگشت دست و یا تمرین با بازی‌های عددی داشتند، در قیاس با گروه کنترل در آزمون‌های ریاضی بهتر عمل کردند...
دوشنبه 05 تیر - 15:35
«فردا نیوز» نمونه آزمایش‌های ناشتا بهتر است صبح اول وقت تهیه شود، مگر این که پزشک معالج دستور دیگری داده باشد.
دوشنبه 05 تیر - 15:17
«فردا نیوز» کیک بستنی یک نوع دسر خوشمزه و در عین حال ساده است که به راحتی می‌توانید آن را در منزل درست کنید و در میهمانی‌ها سرو کنید.
دوشنبه 05 تیر - 15:13
«فردا نیوز» پس از پایان ماه مبارک رمضان یعنی در شب عید فطر، افرادی که دارای شرایط لازم باشند، باید زکات فطره بدهند و مقدار زکات هر نفر، سه کیلوگرم گندم یا جو یا خرما یا برنج و... است.
دوشنبه 05 تیر - 15:07
«فردا نیوز» از آنجا که میزان مصرف آب در ایام روزه‌داری کاهش می‌یابد، یکی از توصیه‌های مورد تأکید دکتر وفا مصرف مایعات در فاصله زمانی مناسب است تا بدن دچار کم آبی نشود.
دوشنبه 05 تیر - 15:03
«فردا نیوز» در زنانی که حین زایمان همسرانشان را در کنار خود دارند و دست آن‌ها را می‌گیرند، ضربان قلب و تنفس هماهنگ می‌شود و درد کمتری هم دارند.
سه شنبه 06 تیر - 13:58
«خبرگزاری فرهنگ» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسافران خواست که بازگشت‌شان از سفر را به روز جمعه موکول نکنند.
سه شنبه 06 تیر - 14:50
«خبرگزاری مهر» در حوادث ناشی از کار، تعهدات سازمان تأمین‌اجتماعی شامل درمان، غرامت دستمزد و ... مشروط به داشتن سابقه پرداخت حق‌ بیمه نیست و بدون توجه به سوابق بیمه‌ای، مزایای قانونی ارائه می‌شود.
سه شنبه 06 تیر - 14:12
«خبرآنلاین» ایرنا نوشت: پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری متهم جوانی که در یک نزاع و درگیری خیابانی جوانی دیگر را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، خبر داد.
سه شنبه 06 تیر - 12:25
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست سازمان اورژانس کشور با انتشار پیامی درگذشت تکنسین فوریت‌های پزشکی یزد که هنگام ماموریت جان باخت را تسلیت گفت.
سه شنبه 06 تیر - 13:42
«خبرآنلاین» ایلنا نوشت: سازمان هواشناسی اعلام کرد که پدیده غالب امروز مناطق مختلف کشور به ویژه در غرب و جنوب ایران افزایش دما است.
سه شنبه 06 تیر - 14:15
بیانیه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی؛
«خبرگزاری مهر» در بیانیه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی آمده است: سند ۲۰۳۰ هرگز به این سازمان برای اجرا ابلاغ نشده است و برنامه‌ریزی های درسی و آموزشی مبتنی بر سند تحول بنیادین است.
سه شنبه 06 تیر - 11:04
آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها
«خبرگزاری مهر» رییس مرکز کنترل ترافیک راه های پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده ها گفت: هم اکنون ترافیک در همه مسیرهای منتهی به استان های شمالی کشور نیمه سنگین است.
دوشنبه 05 تیر - 15:02
«همشهری آنلاین» معاون امور بین الملل و حقوقی پلیس فتا گفت: در رابطه با موضوع لو رفتن امتحانات نهایی، هشت نفر دستگیر شدند.
دوشنبه 05 تیر - 19:17
«خبرآنلاین» ایسنا نوشت: رییس مرکز اطلاعات و کنتزل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد که جاده چالوس تا ساعت یک بامداد سه‌شنبه به سمت مرزن آباد یکطرفه خواهد ماند.
دوشنبه 05 تیر - 15:34
پلیس راه راهور ناجا:
«خبرگزاری فارس» در نیمروز نخستین روز از تعطیلات عید سعید فطر بنابرگزارش پلیس راه راهور ناجا محورهای پرتردد شمالی کشور ترافیکی نیمه سنگین دارد.
دوشنبه 05 تیر - 15:47
«همشهری آنلاین» مدیرکل پزشکی قانونی استان خراسان گفت: سال ۹۵ حدود هزار و۱۱ نفر برای دریافت دیه اقدام به خود زنی، تصادف ساختگی وحتی اره کردن استخوان ترقوه خود کرده‌اند که این آمار نسبت به سال گذشته ۱۴درصد افزایش داشته است.
دوشنبه 05 تیر - 15:49
«خبرگزاری فرهنگ» بخشی از پالایشگاه اصفهان که گویا انبار گوگرد این واحد است، امروز در آتش سوخت.
دوشنبه 05 تیر - 16:59
«خبرآنلاین» مهر نوشت: پروژه مقاوم سازی و تبدیل وضعیت پل کریمخان به پل کامپوزیت بتنی با اجرای عملیات احداث شمع به منظور تقویت فونداسیون و کوله‌های بتنی طرفین پل آغاز شد.
دوشنبه 05 تیر - 17:20
«خبرآنلاین» ایسنا نوشت: واژگونی آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شاهرود در ساعت ۱۰:۰۵ دقیقه صبح امروز منجر به فوت یکی از تکنسین‌های اورژانس و نیز زخمی شدن یک تکنسین دیگر شد.
سه شنبه 06 تیر - 09:05
«خبرگزاری فرهنگ» زلزله به بزرگی ۴.۳ در مقیاس ریشتر خلخال در استان اردبیل را لرزاند.
سه شنبه 06 تیر - 10:21
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد
«خبرگزاری فارس» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در باند جنوب به شمال محور کرج - چالوس خبر داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است