مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


دوشنبه 28 اسفند - 18:43
«خبرگزاری مهر» شهردار منطقه۲۱ از آمادگی کامل مدیریت شهری ورودی غربی پایتخت برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 17:47
«همشهری آنلاین» رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حکم پرونده متهم حادثه خیابان پاسداران امروز صادر شد.
دوشنبه 28 اسفند - 17:22
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای شمالی کشور خبرداد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:14
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی اورژانس کشور از تصادف زنجیره‌ای کامیون و 15 دستگاه خودرو با یکدیگر در شاهرود خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 19:07
«خبرگزاری مهر» معاون حمل ونقل و ترافیک منطقه۲۱ از برگزاری جشن اختتامیه "آموزش های متمرکز ترافیکی این منطقه" در سال۹۶ در محل سالن اجتماعات "پارک آموزش ترافیک ورودی غربی پایتخت" خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 19:01
«خبرگزاری مهر» داریوش ورناصری به سمت سرپرست معاونت فنی و نظارت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور منصوب شد.
دوشنبه 28 اسفند - 18:53
در راستای طرح "استقبال از نوروز۹۷"؛
«خبرگزاری مهر» سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۱ از اجرای بیش از ۵۰عنوان برنامه همگام با طرح "استقبال از نوروز" از "۱۵اسفند۹۶ تا ۱۵فروردین۹۷" به مدت یک ماه خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 18:48
«خبرگزاری مهر» سرپرست معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه۲۱ از اجرای برنامه های حمایتی از خانواده های بی بضاعت ورودی غربی پایتخت در قالب اجرای طرح "عید مهربانی" و "پیشواز از نوروز۹۷" خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 18:37
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار:
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار گفت: محصولات ارگانیک در ایام نوروز هم در ۳۰ بازار ارائه می شود.
دوشنبه 28 اسفند - 18:10
رییس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران:
«خبرگزاری مهر» رییس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید به جای تصدی گری اقدامات اجرایی گردشگری، به عنوان سیاستگذار در جهت توسعه زیرساخت های گردشگری گام بردارد.
دوشنبه 28 اسفند - 18:01
«خبرگزاری مهر» رئیس کلانتری شهر ری از دستگیری سارقی که بیش از ۱۰۰ خودرو را به سرقت برده بود خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 17:47
«همشهری آنلاین» فهیمه سادات طباطبایی|خبرنگار:«حذف مدارس سمپاد در دوره اول متوسطه» وارد فصل تازه‌ای از بحث و اختلاف نظرها شد؛ به شکلی که در آخرین مورد، دبیر شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گفت: «قرار شد این موضوع در شورای‌عالی انقلاب فرهنگی پس از کارشناسی‌های لازم...
دوشنبه 28 اسفند - 17:19
رییس سازمان هواشناسی کشور:
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر راه و رییس سازمان هواشناسی کشور با اشاره به شعار روز جهانی هواشناسی، گفت: آمادگی برای پدیده‌های جوی و هوشیاری در برابر اقلیم از سوی سازمان هواشناسی جهانی به عنوان شعار امسال انتخاب شده است و تاکید دارد به جای جنگ و درگیری با اقلی...
دوشنبه 28 اسفند - 10:02
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 16:25
رییس سازمان هواشناسی تشریح کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان هواشناسی شرایط جوی کشور را در هفته اول فروردین ماه پیش‌بینی کرد و گفت: در هفته آینده بارش قابل توجهی در کشور نخواهیم داشت، همچنین انتظار افزایش نسبی دما در قالب مناطق کشور وجود دارد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:52
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران گفت: امسال رکورد مراجعه به مراکز معاینه فنی شکسته شده است.
دوشنبه 28 اسفند - 15:47
رئیس سازمان هواشناسی هشدار داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان هواشناسی با اعلام این که امسال خشکسالی شدیدی پیش رو داریم گفت: شعار امسال سازمان جهانی هواشناسی هم «آمادگی برای پدیده‌های جوی و هوشیاری در مقابل اقلیم» است.
دوشنبه 28 اسفند - 15:46
مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مسافران نوروزی با استفاده از سامانه اطلاع رسانی و رتبه بندی بهداشتی رستوران‌ها می توانند وضعیت بهداشتی رستورانهای اطراف خود را بررسی کنند.
دوشنبه 28 اسفند - 14:38
«همشهری آنلاین» رئیس دانشگاه تهران از آغاز اجرای طرح شهر دانش در سال ۹۷ خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 14:31
«همشهری آنلاین» در آستانه فرا رسیدن سال نو و آغاز تعطیلات نوروزی وزارت خارجه اقدام به ارائه برخی توصیه‌های مسافرتی به هموطنانی کرد که قصد سفر به خارج از کشور را دارند.
دوشنبه 28 اسفند - 14:12
با توافق آموزش و پرورش و معاونت زنان انجام می شود؛
«خبرگزاری مهر» ارتقای سلامت نوجوان در ابعاد مختلف جسمی و روانی، افزایش تحرک جسمی دانش آموزان همراه با نشاط و ارتقاء شاخص شادی و نشاط و امید به زندگی درتوافق وزارت آموزش و پرورش با معاونت زنان صورت می گیرد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:15
«همشهری آنلاین» یلدا آریا:کیفور دود و دم شده‌اند. سال‌هاست سر به خیابان و بیابان گذاشته‌اند. حتی خانواده‌هایشان هم خبر چندانی از آنها ندارند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:10
«خبرگزاری ایسنا» مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید به تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان ، از آنان درخواست کرد زمانی که قصد سفر در ایام نوروز را دارند، دفترچه درمانی این سازمان را به ه...
دوشنبه 28 اسفند - 13:02
مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با ایسنا:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل مرکز معاینه فنی شهرداری تهران از همشهریان خواست قبل از مراجعه به مراکز معاینه فنی با ارسال عدد "یک" به سامانه ۲۰۰۰۱۱۲ از مدت انتظار مطلع شوند.
دوشنبه 28 اسفند - 12:55
«همشهری آنلاین» الناز اسکندری:«رویش»، اصلی‌ترین کلیدواژه بهار است؛ چه در روستا و چه در دل کلانشهر‌هایی با آسمانخراش‌های بلند.
دوشنبه 28 اسفند - 12:45
«خبرگزاری ایسنا» رییس جمعیت هلال احمر از خسارت سالانه 50 هزارمیلیارد تومانی حوادث رانندگی به کشور خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:43
خبر خوش مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران به ارائه دهندگان خدمات سلامت:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تخصیص اعتبارات قابل توجه به این سازمان به منظور پرداخت مطالبات ارائه دهندگان خدمات سلامت طی امروز و فردا خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:24
در هفته سوم اسفند ماه صورت گرفت؛
«خبرگزاری ایسنا» معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف ۱۱ تن و ‏‏۹۵۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته سوم اسفند ماه در کشور خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:11
«خبرگزاری ایسنا» مطابق با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
دوشنبه 28 اسفند - 12:03
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد و از مسافران نوروزی خواست که زمان سفر خود را مدیریت کنند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:47
رئیس کمیته امداد منطقه ۱۹ تهران اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» در ۱۱ ماهه سال جاری ۲۲۷ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت و متقاضیان واجد شرایط توسط کمیته امداد منطقه ۱۹ تهران ایجاد شد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:41
«خبرگزاری مهر» نتایج اندازه‌گیری غلظت آلاینده کربن سیاه در ۲ ایستگاه تهران با ایستگاه‌های مشابه در شهرهای لندن و پکن نشان می‌دهد که به طور میانگین، غلظت این آلاینده در شهر تهران از لندن بیشتر است.
دوشنبه 28 اسفند - 11:36
«خبرگزاری مهر» رئیس جمعیت هلال احمر، از پرداخت عیدی به خانواده های خسارت دیده ناشی از زلزله در چند شهر استان کرمان خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:19
گزارش پلیس راه راهور ناجا؛
«خبرگزاری مهر» پلیس راهور ناجا، وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:06
سخنگوی دولت عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی دولت در دیدار با رئیس سازمان نوسازی مدارس و جمعی از خیرین مدرسه ساز، گفت: منابع لازم برای تکمیل پروژه های خیری به هر شکل باید تامین شود.
دوشنبه 28 اسفند - 11:04
معاون شهردار تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اتمام پروژه درختکاری مسیر فرودگاه امام خمینی(ره) به طول ۳۰ کیلومتر ظرف ۱۰ روز آینده خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:03
از ۲۴ تا ۲۸ اسفند ۹۶ ثبت شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از انجام ۶۱۲ ماموریت امداد و نجات طی ۵ روز گذشته خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:48
در دیدار با دبیر ستاد راهیان نور عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه امداد و نجات پیشانی کار هلال احمر است، گفت: در حوادث طبیعی و غیر طبیعی در کنار مردم هستیم و به این کار افتخار می‌کنیم.
دوشنبه 28 اسفند - 10:46
«خبرگزاری ایسنا» هشتمین اجلاس شورای جهانی آب (WWF8) با شعار «آب برای همه»، از ۲۷ اسفندماه جاری تا ۳ فروردین ۹۷، در شهر برازیلیا، پایتخت کشور برزیل برگزار می‌شود.
دوشنبه 28 اسفند - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» نتایج یک مطالعه در فنلاند نشان می‌دهد که استعمال سیگار می‌تواند خطر روان‌پریشی را افزایش دهد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:33
مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش از نهایی شدن اصلاحیه اساسنامه این انجمن خبر داد و گفت: اداره هیئت امنایی انجمن‌های اولیاء و مربیان در اساسنامه جدید قید شده است؛ امیدواریم بتوانیم با طی مراحل لازم، سال آینده اساسنامه جدید را...
دوشنبه 28 اسفند - 10:22
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به مدیران کل استانی این سازمان بر تشویق و ترغیب رسانه‌ها برای انعکاس زیبایی‌های محیط زیستی استان، تولید و پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی و آموزش مهارت‌های زندگی با معیارهای حفظ محیط زیست تاکید کرد....
دوشنبه 28 اسفند - 10:18
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران از برقراری هوای سالم در تهران طی روز جاری خبر داد و گفت: فردا هوای تهران بین هوای سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس در نوسان خواهد بود.
دوشنبه 28 اسفند - 10:04
«خبرگزاری ایسنا» بنابر اعلام مقامات محلی در استرالیا، به دنبال وقوع آتش‌سوزی‌های جنگلی در جنوب شرق این کشور حداقل ۷۰ ساختمان تخریب شدند.
دوشنبه 28 اسفند - 09:55
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به فرا رسیدن سال نو و لزوم اتخاذ تمهیدات فوق‌العاده در حوزه امنیت، برنامه‌های ویژه این پلیس برای تامین نظم و آرامش شهروندان در تعطیلات نوروزی را تشریح کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:46
«خبرگزاری ایسنا» می‌دانیم که تصادفات علت سوم مرگ‌ومیر در کشورمان محسوب می‌شوند و علاوه بر این نه‌تنها می‌توانند منجر به آسیب‌های جسمی و فیزیکی شوند، بلکه ممکن است آثار روانی آنها تا سال‌های سال در روح و جسم افراد خانواده و بویژه کودکان ماندگار شود، بنابراین...
دوشنبه 28 اسفند - 09:42
«خبرگزاری ایسنا» اختلال طیف اتیسم یکی از انواع اختلالات دوران کودکی است که رشد و گسترش مهارت‌های اجتماعی و ارتباطی فرد را مختل می‌کند. این اختلال علائمی دارد که می‌تواند خانواده کودک را از بروز چنین مشکلی آگاه کند.
دوشنبه 28 اسفند - 09:38
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور تا روز چهارشنبه خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:26
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر از حضور تیم‌های ارزیاب و عملیاتی در مناطق زلزله‌زده استان خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:24
رئیس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان جوانان هلال احمر از آغاز هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از امروز در بیش از ۸۰۰ پست در سراسر کشور خبر داد و گفت: بیش از ۲۰ هزار جوان در اجرای این طرح مشارکت دارند.
دوشنبه 28 اسفند - 09:15
به مناسبت روز ملی شدن نفت عنوان شد
«خبرگزاری ایسنا» عضو شورای شهر تهران در مورد پیشنهاد نامگذاری خیابانی به نام «مهندس بازرگان» توضیحاتی ارائه کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:05
مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری اراضی عباس آباد:
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل منطقه گردشگری اراضی عباس آباد از اجرای برنامه «عید شرقی» ویژه نوروز ۱۳۹۷ با محوریت خانواده خبر داد و ابراز امیدواری کرد عباس آباد به مقصد نخست گردشگری در ایام نوروز تبدیل شود.
دوشنبه 28 اسفند - 08:54
«خبرگزاری مهر» موافقت نامه مشترک معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با وزارت آموزش و پرورش امضا شد.
دوشنبه 28 اسفند - 08:24
سرپرست سازمان داوطلبان هلال احمر عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، به تشریح برخی طرح‌های سازمان داوطلبان در ایام نوروز پرداخت.
دوشنبه 28 اسفند - 08:13
«همشهری آنلاین» نعیمه جاویدی:بوی سبزی خرد شده حیاط را پرکرده و عطر خوش برنج ایرانی هم مشام‌نواز است. کسی بیکار نیست و کار هرکه تمام می‌شود، نمی‌رود سراغ استراحت و کار دیگری را شروع می‌کند.‌
دوشنبه 28 اسفند - 07:59
تشریح اقدامات سازمان امداد و نجات؛
«خبرگزاری مهر» یک هزار و ۳۷۸ پایگاه و پست های امداد و نجات در حالت آماده باش است که از این میان ۵۵۷ پایگاه، ثابت خواهد بود.
دوشنبه 28 اسفند - 04:36
«خبرگزاری ایسنا» در افرادی که دارای پوست چرب هستند غدد چربی پوست مقدار زیادی سبوم تولید می‌کنند و به مسدود شدن منافذ پوست و در نهایت آکنه منجر می‌شود.
دوشنبه 28 اسفند - 02:35
مدیر باغ گیاه‌شناسی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر باغ گیاه‌شناسی ملی ایران از برگزاری جشنواره گلاب گیری و آغاز به کار موزه حشرات باغ گیاهشناسی از ابتدای سال 97 خبر داد.
سه شنبه 29 اسفند - 00:22
«صراط نیوز» الهه فرشچی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار متنی در اینستاگرام شایعه کشف حجاب و خروجش از کشور را تکذیب کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 22:16
«صراط نیوز» در مورد شعار سال ۹۷ کنجکاوی نکنید.
دوشنبه 28 اسفند - 21:26
«صراط نیوز» پس از آنکه یکی از دختران کشف حجاب کرده در خیابان انقلاب از همسر یکی از سران داخلی فتنه، هدیه نقدی دریافت کرد، موج جدیدی از واکنش‌ها از سوی کاربران علیه این اتفاق در فضای مجازی به راه افتاد.
دوشنبه 28 اسفند - 21:20
«صراط نیوز» توصیه‌های ایمنی سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری تهران را پیش از ترک منزل در ایام نوروز ببینید.
دوشنبه 28 اسفند - 20:16
«پارسینه» خبرگزاری دانشجو نوشت: به گفته منبع آگاه از قاتل ۲۵ میلیارد تومان کلاهبرداری شده و وی مقصر این کلاه برداری را با سلاح گرم می‌کشد. اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود. ...
دوشنبه 28 اسفند - 20:13
«پارسینه» بازرسان سازمان تعزیرات حکومتی در بازرسی‌ امروز خود به یکی از قنادی‌های معروف تهران رفتند و در آنجا با وضعیت غیربهداشتی کارگاه تولید شیرینی روبه‌رو شدند.
دوشنبه 28 اسفند - 19:14
«پارسینه» در حادثه واژگونی یک دستگاه پژو در محور نهبندان - شهداد در خراسان جنوبی ۷ تن مصدوم شدند.
دوشنبه 28 اسفند - 14:52
«صراط نیوز» مسافرت در ایام نوروز باعث آرامش و تفریح است اما گاهی اوقات امکان دارد این سفرها برای برخی از بیماران مخاطراتی را به همراه داشته باشد، بر همین اساس توصیه های دارویی در این ایام برای افرادی که دچار مشکلات جسمانی هستند ضرورتی دو چندانی پیدا می...
دوشنبه 28 اسفند - 13:35
«پارسینه» تعطیلات نوروز ۹۷ قصد سفر دارید؟ میخواهید از کارهای روزمره طی یک سال کاری دور شوید و از طبیعت و سفر لذت ببرید یا به نوعی آرامش و رفع خستگی در تعطیلات نوروز بهترین بهره ببرید. فکر می کنید کاملاً آماده سفر هستید؟
دوشنبه 28 اسفند - 13:31
«پارسینه» شهردار منطقه ۱۰ از آمادگی موزه حیات وحش و آثار طبیعی هفت چنار از بیست و نهم اسفند و طی ایام نوروز برای میزبانی از شهروندان و میهمانان پایتخت خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:28
«پارسینه» رییس کل دادگستری استان تهران گفت: حکم محکومیت راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر و روز جاری به صورت ویژه ابلاغ گردید.
دوشنبه 28 اسفند - 11:29
«پارسینه» رضا رشیدپور با بیان اینکه از هادی حجازی فر دلخور نیست، نوشت: من هم از تو معذرت می‌خواهم.
دوشنبه 28 اسفند - 09:55
«صراط نیوز» یک غواص اسکوبا در حال شنا زیر تابش نور خورشید در غار زیرزمینی مکزیک که برای غواصان ماجراجو بسیار مطلوب است
دوشنبه 28 اسفند - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: از ابتدای سال ۱۳۹۷ تبت درخواست و اسکن مدارک متقاضیان بهره مندی از تعهدات بلند مدت صندوق در کارگزاری‌های سراسر کشور انجام می‌شود.
دوشنبه 28 اسفند - 10:58
«همشهری آنلاین» یک کارشناس وزارت اطلاعات صیانت از امنیت، آرامش و شان و شخصیت ایرانیان و سفر در بستر امن را از مهم‌ترین وظایف وزارت اطلاعات در این عرصه برشمرد، چگونگی توجه عوامل سرویس‌های جاسوسی بیگانه به «طعمه» نخستین نکته‌ای بود که وی به آن اشاره کرد.
سه شنبه 29 اسفند - 00:32
«خبرگزاری ایسنا» یک فعال حوزه محیط زیست با اشاره به اینکه متاسفانه برخی شهروندان رفتار مناسبی با طبیعت ندارند، بر ضرورت رفتار مسئولانه با محیط زیست به ویژه در هنگام سفر تاکید کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:20
«خبرگزاری ایسنا» مصرف مواد مخدر معمولا با نشانه‌هایی در ظاهر و رفتار فرد همراه است. اگرچه این نشانه‌ها در همه مصرف‌کنندگان یکسان نیستند و مشاهده هر کدام از آنها به معنای اعتیاد شخص نیست اما آگاهی از مجموعه این علائم به ویژه به والدین کمک می‌کند تا درصورت اب...
دوشنبه 28 اسفند - 14:52
مشاور اداره کل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو:
«خبرگزاری ایسنا» مشاور اداره کل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو از صدور پروانه فعالیت مسئولین فنی از طریق سامانه TTAC خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 12:02
«خبرگزاری مهر» رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حکم محکومیت راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر و روز جاری به صورت ویژه ابلاغ شد.
دوشنبه 28 اسفند - 08:31
رئیس سازمان جوانان هلال احمر خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان جوانان هلال احمر از آغاز هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از امروز در ۸۰۰ پست سراسر کشور خبر داد و گفت: ۲۰ هزار جوان در اجرای این طرح مشارکت دارند.
دوشنبه 28 اسفند - 09:04
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از پرداخت مطالبات ٥ ماهه مراکز درمانی طرف قرارداد این سازمان ظرف امروز و فردا خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 13:52
پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» بی توجهی به جلو و انحراف به چپ مهمترین علل تصادفات فوتی و جرحی شبانه روز گذشته بود که به مرگ ۱۸ نفر انجامید.
دوشنبه 28 اسفند - 12:02
«خبرگزاری مهر» رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: حکم محکومیت راننده اتوبوسی که باعث شهادت سه نفر از مامورین نیروی انتظامی شده بود از سوی دادگاه کیفری یک تهران صادر و روز جاری به صورت ویژه ابلاغ شد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:54
از سوی معاون خدمات شهری شهرداری تهران؛
«خبرگزاری مهر» معاون خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات شهرداری تهران در طرح استقبال از نوروز ۹۷ را تشریح کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:55
«خبرگزاری مهر» مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۷۳ و در وضعیت «سالم» اعلام کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:20
پلیس راهور ناجا اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: ۷ محور کشور تا اطلاع ثانونی مسدود است و هموطنان می توانند از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:52
«خبرگزاری مهر» مطابق با برنامه ریزی های انجام شده، واحدهای اجرایی کشیک سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به هموطنان در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
دوشنبه 28 اسفند - 11:26
«خبرگزاری مهر» روزهای پایانی سال ۹۶، هوای تهران سالم خواهد بود.
دوشنبه 28 اسفند - 11:54
مدیر عامل بیمه سلامت خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر عامل سازمان بیمه سلامت، از تخصیص اعتبارات قابل توجه به این سازمان به منظور پرداخت مطالبات ارائه دهندگان خدمات سلامت طی امروز و فردا خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:48
«خبرگزاری مهر» مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان تامین اجتماعی خواست در سفرهای نوروزی دفترچه درمانی این سازمان را به همراه داشته باشند.
دوشنبه 28 اسفند - 17:34
«همشهری آنلاین» ۱۵ کمپ نوروزی در محورهای مواصلاتی تهران در جهت کاهش زمان رسیدن بر موارد تصادفی بصورت رایگان و ۲۴ ساعته خدمت رسانی می‌کنند.
دوشنبه 28 اسفند - 18:56
شهردار منطقه۲۱ خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» شهردار منطقه۲۱ از اجرای طرح "استقبال از نوروز۹۷" در این منطقه در راستای پذیرایی از مهمانان نوروزی پایتخت و زیباسازی مناظر عمومی شهری ورودی غربی پایتخت خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:57
«خبرگزاری مهر» عیسی کلانتری برنامه محیط زیستی ایام نوروز را ابلاغ کرد و گفت: محیط زیست سرمایه مشترک نسل های امروز و فردا است.
دوشنبه 28 اسفند - 12:13
رئیس پلیس‌راه استان سمنان :
«خبرگزاری مهر» سمنان - رئیس پلیس‌راه استان سمنان گفت: تصادف زنجیره‌ای چند خودرو در ورودی عباس آباد حدفاصل میامی تا داورزن، باعث ایجاد ترافیک شد که رفع آن در دستور عوامل ذی‌ربط است.
دوشنبه 28 اسفند - 15:47
رییس سازمان هواشناسی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» رییس سازمان هواشناسی اعلام کرد هوای سراسر کشور هنگام تحویل سال پایدار خواهد بود و تا پایان هفته نیز شاهد پدیده خاصی نخواهیم بود. هفته دوم تعطیلات هم به جز نوار شمالی در کشور بارندگی نداریم.
دوشنبه 28 اسفند - 11:43
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از تغییر زمان خدمات رسانی خط فرودگاه امام خمینی(ره) در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است