مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 28 دی - 14:49
کلانتری تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست صبح امروز سرزده وارد استان اصفهان شد و از مرکز مدیریت پسماندهای صنعتی ویژه که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال فعالیت است، بازدید کرد.
پنجشنبه 28 دی - 14:36
معاون وزیر آموزش و پرورش:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: آذربایجان غربی نیازمند توجه ویژه در امر سوادآموزی است.
پنجشنبه 28 دی - 14:01
وزیر بهداشت:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت تاکید کرد: پزشک خانواده و نظام ارجاع باید در کشور اجرا شود و این برنامه‌ها ابزارهایی برای رسیدن به اهدافی مانند افزایش دسترسی مردم به خدمات، پیشگیری از بیماریها و جلوگیری از تقاضاهای القایی و در نهایت بهبود شاخص‌های سلامت است. ...
پنجشنبه 28 دی - 13:30
مسجدجامعی:
«خبرگزاری ایسنا» عضو شورای شهر تهران از دستگاه های متولی در کشتیرانی خواست که خانواده‌های جان باختگان سانچی را فراموش نکنند و با الهام از سند پلاسکو به این خانواده‌ها رسیدگی کنند.
پنجشنبه 28 دی - 13:07
«خبرگزاری ایسنا» خودداری از اجرای یخ آب زمستانه در باغات میوه، کشت انتظاری حبوبات دی، تنظیم دریچه کندوهای زنبور عسل با توجه به برودت هوا از جمله توصیه‌های هواشناسی کشاورزی برای روز پنجشنبه تا روز دوشنبه است.
پنجشنبه 28 دی - 12:47
نماینده مردم فارس در شورای عالی استان‌ها تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم فارس در شورای عالی استان‌ها با تاکید بر لزوم تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری و تاثیر آن در ادامه امور محلی گفت: تصویب این طرح باید در دستور کار اعضای شورای عالی استان‌ها قرار بگیرد.
پنجشنبه 28 دی - 12:25
«خبرگزاری ایسنا» شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد؛ این در حالیست که شورای اسلامی شهر تهران نسبت به نحوه اجرا و نرخ عوارض تصمیم خواهد گرفت.
پنجشنبه 28 دی - 12:01
جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده نیروی انتظامی رویکرد اقتدار توام با رافت پلیس در روزهای اغتشاشات را عاملی برای جدایی راه مردم از آشوبگران و ناامیدی دشمن دانست.
پنجشنبه 28 دی - 11:14
«خبرگزاری ایسنا» بر اثر آتش گرفتن یک دستگاه اتوبوس مسافربری در قزاقستان دست‌کم 52 تن کشته شدند.
پنجشنبه 28 دی - 11:13
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و خفیف در برخی نقاط شمال غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز طی امروز خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 11:08
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها با تاکید بر اینکه اعضای شورای عالی استان‌ها نباید تصمیمات شتابزده و بی‌برنامه اتخاذ کنند، افزود: قطعا تصمیمات شتابزده که جنبه‌های سیاسی را نیز به همراه دارد برنامه پیش روی پارلمان محلی ک...
پنجشنبه 28 دی - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور از مه‌گرفتگی در برخی محورهای استان گلستان و اردبیل خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 10:32
مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت:
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه یکی از برنامه‌های این دفتر، شناسایی غذاها و خوراکهای محلی مناطق مختلف کشور است، افزود: متاسفانه برخی از غذاها و خوراکهای محلی، در حال فراموشی است و وزارت بهداشت برای شناسایی و ترویج ...
پنجشنبه 28 دی - 10:22
پلیس اسپانیا و پرتغال اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» پلیس اسپانیا و پرتغال از کشف محموله کوکائین داخل آناناس‌های تازه خبر دادند.
پنجشنبه 28 دی - 10:21
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران:
«خبرگزاری ایسنا» رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اعلام آمادگی این سازمان در حمایت از بیماران جدیدی که با مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به فهرست بیماران خاص و صعب العلاج اضافه می شوند گفت: باید منابع مالی، افزون بر منابع قبل اخ...
پنجشنبه 28 دی - 10:08
رئیس شورای عالی استان‌ها تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای عالی استان‌ها بر لزوم تشکیل دیوان محاسبات محلی در کشور تاکید کرد و افزود: باید کمیسیون‌های شورای عالی استان‌ها تشکیل دیوان محاسبات محلی را پیگیری کنند.
پنجشنبه 28 دی - 10:02
معاون جمعیت هلال‌احمر تشریح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر با تاکید بر افزایش توان پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از حوادث، گفت: زلزله کرمانشاه منجر به فعال شدن گسل‌ها، بروز پس لرزه‌ها و فعال شدن گسل‌ها در نقاط دیگر کشور شد و این یک هشدار جهت توجه بیشتر ما ...
پنجشنبه 28 دی - 09:30
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تحصیل 172هزار دانش آموز در 1615مرکز آموزش از راه دور گفت: مدارس امسال تحت ارزیابی قرار گرفته و برای آنها کارنامه عملکرد صادر می‌شود.
پنجشنبه 28 دی - 05:25
«خبرگزاری ایسنا» رییس شبکه هپاتیت ایران ضمن تشریح شایع‌ترین راه‌های انتقال ویروس هپاتیت E گفت: باید توجه کرد که بیشتر موارد مرگ‌ومیر هپاتیت E در دوران حاملگی رخ می‌دهد.
پنجشنبه 28 دی - 04:52
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» آمارها نشان می دهد در استان های تهران و اصفهان فاصله بین بازنشستگی تا سالمندی بیشتر است.
پنجشنبه 28 دی - 04:48
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» یک جامعه شناس با بیان اینکه سازمان‌های مردم نهاد حد فاصل ملت و دولت عمل می‌کنند، گفت: نظارت دولت بر فعالیت نهادهای مدنی باید حداقلی باشد.
پنجشنبه 28 دی - 03:56
«خبرگزاری ایسنا» احساس گرسنگی یک زنگ هشدار طبیعی برای انسان است تا سوخت مورد نیاز بدن خود را تامین کند اما در اکثر افراد حتی با وجود خوردن حجم کافیِ مواد غذایی همچنان میل به خوردن وجود دارد.
پنجشنبه 28 دی - 03:24
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس ارشد سلامت روانی با اشاره به تاثیر منفی بازی‌های یارانه‌ای بر سلامت جسمی و روانی کودکان گفت: والدین باید به روش مقتدرانه‌ای رده سنی، میزان خشونت و ساعات بازی کودکان را کنترل کنند.
پنجشنبه 28 دی - 03:24
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس ارشد سلامت روانی با اشاره به تاثیر منفی بازی‌های رایانه‌ای بر سلامت جسمی و روانی کودکان گفت: والدین باید به روش مقتدرانه‌ای رده سنی، میزان خشونت و ساعات بازی کودکان را کنترل کنند.
پنجشنبه 28 دی - 02:30
«همشهری آنلاین» دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، ضمن اعلام آمارهایی در خصوص اعتیاد و مواد مخدر در تهران گفت به زودی تصمیمات مهمی در خصوص اعتیاد در تهران اتخاذ خواهد شد
پنجشنبه 28 دی - 01:23
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تأکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران، ری و تجریش بر توجه ویژه شورای شهر به نوسازی ناوگان آتش نشانی در بودجه 97 تأکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 23:14
معاون درمان وزارت بهداشت:
«خبرگزاری ایسنا» معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه در تلاشیم صنعت گردشگری سلامت را در کشور توسعه دهیم، گفت: متاسفانه در بخش گردشگری سلامت، دلالانی رشد کرده اند که منجر به آسیب هایی به گیرندگان خدمت در زمینه گردشگردی سلامت شده است.
چهارشنبه 27 دی - 23:06
سخنگوی وزارت بهداشت:
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت بهداشت قصور در رسیدگی به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است را اظهار نظری غیر مسئولانه و خلاف عنوان کرد و گفت: در روند درمان بیماری ایشان هیچگونه کوتاهی صورت نگرفته است
چهارشنبه 27 دی - 22:26
نامه معاون اجتماعی به منتقدان حضور همزمان او در دو شغل؛
«خبرگزاری مهر» معاون اجتماعی شهردار تهران در نامه ای اعلام آمادگی کرده است داوطلبانه و به احترام افکار عمومی از معاونت اجتماعی برود.
چهارشنبه 27 دی - 22:23
«همشهری آنلاین» ستاره حجتی - خبرنگار:شیرین کوچک است، اما دست هایش بزرگ شده. دست های شیرین ۱۰ ساله از خودش بیشتر قد کشیده انگار.
چهارشنبه 27 دی - 22:23
«همشهری آنلاین» عملیات رعد ۷ پلیس به دستگیری ۴۰۳ متهم پایتخت و انهدام ۴۳ باند تبهکاری منجر شد.
چهارشنبه 27 دی - 20:13
به دنبال اضافه شدن ۳ بیماری به فهرست بیماری‌های خاص مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران ضمن اعلام آمادگی این سازمان در حمایت از بیماران جدیدی که با مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی به فهرست بیماران خاص و صعب العلاج اضافه می شوند، تاکید کرد: باید منابع مالی، افزون بر منابع قبل اختصاص یابد ...
چهارشنبه 27 دی - 19:43
«خبرگزاری مهر» سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: تعیین سقف پاداش بازنشستگی در بودجه ۹۷ تاثیری در پاداش پایان خدمت فرهنگیان ندارد.
چهارشنبه 27 دی - 19:27
معاون شهردار تهران:
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران گفت: لایحه بودجه سال 97 شهرداری تهران در جلسه علنی روز یکشنبه اول بهمن ماه توسط نجفی شهردار تهران به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم می شود.
چهارشنبه 27 دی - 19:12
در جمع خبرنگاران مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» تهران- استاندار تهران در خصوص طرح جدید ترافیکی شهر تهران گفت: اگر این طرح منجر به کاهش آلودگی و ترافیک شود، با آن موافقت می کنیم.
چهارشنبه 27 دی - 19:01
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره طرح ترافیک جدید پیشنهادی شهرداری تهران، گفت: همچنان در حال بررسی این طرح هستیم؛ اما تا امضای صورت جلسه شورای ترافیک هیچ خبری را تایید نمی‌کنم؛ چرا که باید این طرح از ابعاد مختلف همچون کاهش آلود...
چهارشنبه 27 دی - 18:38
استاندار تهران تاکید کرد:
«خبرگزاری ایسنا» استاندار تهران در واکنش به اجرای طرح جدید ترافیک در شهر تهران که توسط شهرداری تهران پیشنهاد داده شده است، گفت: طرح جدید ترافیک پیشنهادی شهرداری تهران اگر کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک را به همراه داشته باشد استانداری تهران با آن موافقت خواه...
چهارشنبه 27 دی - 18:27
«همشهری آنلاین» بیست‌ویکمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی (همسفر تا بهشت) از سوم بهمن ماه تا پایان سال جاری به میزبانی مشهدالرضا(ع) برگزار می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 18:26
«همشهری آنلاین» ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته‌های آزمون سراسری و کارشناسی ناپیوسته ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد از ساعت ۸ صبح پنج‌شنبه ۲۸ دی ماه آغاز می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 18:14
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه اجرای قانون هوای پاک تنها راه رفع معضل آلودگی هوا است، گفت: بزرگترین چالش محیط زیست تهران، آلودگی هوا است.
چهارشنبه 27 دی - 17:48
«همشهری آنلاین» معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از آزادی بیش از ۹۰ درصد دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر خبر داد و گفت: با جدیت پیگیری وضعیت دانشجویانی که هنوز آزاد نشده‌اند نیز هستیم.
چهارشنبه 27 دی - 17:31
«خبرگزاری مهر» شهردار منطقه ۱۲ تهران بر تقویت گردشگری و نوسازی بافت فرسوده به عنوان دو موضوع مهم در قلب پایتخت تاکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 17:30
یک آسیب شناس:
«خبرگزاری مهر» یک جامعه شناس با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد از زمان ورود اسلام در این کشور وجود داشته است، گفت: دولت می تواند با حمایت قانونی زمینه فعالیت سمن ها را تسهیل کند.
چهارشنبه 27 دی - 17:24
شهردار منطقه ۱۸ :
«خبرگزاری مهر» شهردار منطقه۱۸ تهران بر ضرورت حفظ و صیانت از این بخش به عنوان گلوگاه تنفسی پایتخت تأکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 17:14
«خبرگزاری مهر» دبیر ستاد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه۲۱ از برپایی "مانور شبانه تخلیه امن اضطراری و اطفاء حریق" در غرب تهران خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 17:02
«خبرگزاری مهر» در آستانه فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برنامه های ویژه دهه فجر در جلسه کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور اعضاء تشریح شد.
چهارشنبه 27 دی - 17:02
«همشهری آنلاین» معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از تبدیل وضعیت سه تا پنج هزار نفر از نیروهای اداری و قراردادی دانشگاه‌ها با موافقت سازمان‌های برنامه و بودجه و امور استخدامی خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:59
«خبرگزاری مهر» معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ از راه اندازی گشت فوریت های اجتماعی برای ساماندهی افراد در راه مانده و بی خانمان در شب های سرد زمستان خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:58
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد مدیریت بحران منطقه ۷ گفت: مانور تخلیه امن، پناه گیری صحیح و اطفاء حریق با هدف ایجاد آمادگی برای رویارویی با یک زلزله واقعی و کاهش آسیب‌های ناشی از این پدیده طبیعی برگزار می شود.
چهارشنبه 27 دی - 16:58
شهردار منطقه ۱۰ مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» نشست شهردار و بانوان مدیر منطقه ۱۰ با  شهربانو امانی و زهرا صدر اعظم نوری از  اعضای شورای اسلامی شهر تهران پیرامون مسائل زنان و جلب حمایت از برنامه های اجرایی در موزه هفت چنار برگزار شد.
چهارشنبه 27 دی - 16:47
«خبرگزاری مهر» رئیس پلیس کشور گفت: در اغتشاشات اخیر، ماموران ما مصدوم شدند اما هیچ کس به شهادت نرسید.
چهارشنبه 27 دی - 16:41
«خبرگزاری مهر» معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری منطقه ۶ از جلسات هفتگی شهردار منطقه با پیمانکاران خبر داد و گفت: این جلسات به منظور تعیین تکلیف وضعیت پیمانکار و پرداخت بدهی معوق آن ها صورت می گیرد.
چهارشنبه 27 دی - 16:32
«خبرگزاری مهر» شهردارمنطقه۱۳ از انعقاد تفاهم نامه همکاری فی ما بین شهرداری منطقه ۱۳ با ستاد گردشگری شهرداری تهران و فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:27
«خبرگزاری مهر» معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۳ یکی از راهکارهای تأمین امنیت روانی شهروندان را ایجاد کمپین های آموزش عمومی شهروندان محلات دانست.
چهارشنبه 27 دی - 16:11
رضایی مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی نحوه اجرای قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:10
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون عمران شورای شهرتهران گفت:باتکمیل زیرساخت ها و تجهیز ناوگان خطوط موجود متروی تهران می‌توانیم از ۲ میلیون به۶ میلیون سفر در روز برسیم.
چهارشنبه 27 دی - 16:08
«خبرگزاری مهر» سازمان تامین اجتماعی راه های مختلف پرداخت حق بیمه برای کارفرمایان تامین اجتماعی را اعلام کرد.
چهارشنبه 27 دی - 16:06
استاندار تهران:
«خبرگزاری مهر» شمیرانات- استاندار تهران در مراسم معارفه فرماندار شمیرانات گفت: فرماندار شمیرانات در مهار طلاق، اعتیاد به مواد مخدر، حاشیه نشینی، فقر و ... تلاش کند
چهارشنبه 27 دی - 15:20
به مناسبت هفته هوای پاک
«خبرگزاری مهر» بیست هزار اصله درخت به مناسبت هفته هوای پاک در بوستان جنگلی چیتگر کاشته می شود.
چهارشنبه 27 دی - 15:07
مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» مدیر کل درمان تامین اجتماعی تهران گفت: در سطح استان تهران حدود ٨ میلیون و ٩٠٠ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند.
چهارشنبه 27 دی - 14:59
معاون وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش به دنبال این است که به دانش‌آموزان رسم زندگی کردن بیاموزد.
چهارشنبه 27 دی - 14:50
«خبرگزاری مهر» رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر ضرورت توسعه آموزش های شهروندی گفت: همه نهاد ها باید برای تحقق این مهم تلاش کنند.
چهارشنبه 27 دی - 14:39
در گفتگو با مهر عنوان شد :
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: ۵۰ درصد بودجه مترو نقد و ۵۰ درصد آن غیر نقد است که تاکنون تنها ۶۰ درصد از بودجه نقد پرداخت شده است.
چهارشنبه 27 دی - 14:34
رئیس پلیس پیشگیری ناجا:
«خبرگزاری ایسنا» ​رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس با مدیریت و عملیات روانی و با خویشتنداری تمامی صحنه‌ها را مدیریت کرد و یک عملکرد بی نظیری را از خود به نمایش گذاشت که هم مردم و هم مسئولان به خوبی حمایت کردند.
پنجشنبه 28 دی - 14:27
«پارسینه» در حادثه پلاسکو، شانزده همکار غیور را از دست دادیم. کسانی که اگر نبودند، تعداد شهروندانی که در حادثه جانشان را از دست می‌دادند، بسیار بیش از این می‌شد.
پنجشنبه 28 دی - 11:19
«صراط نیوز» شب گذشته، احمد نجفی در گفتگو با مهران مدیری از شرایط کاری‌اش و دستمزد این روزهای برخی هنرمندان گفت.
پنجشنبه 28 دی - 11:15
«صراط نیوز» یکی از سخت‌ترین تجربه‌های هر انسان، تحمل سوگ ناشی از فوت عزیزانش است. هرچه انسان‌ها بزرگ‌تر می‌شوند، اینچنین اتفاقات را بیشتر لمس می‌کنند. بیشتر ما تجربه سوگ از دست دادن را تجربه کرده‌ایم. سوگ برای همه سخت، جانکاه و پر رنج است. تحمل این درد...
چهارشنبه 27 دی - 20:21
«صراط نیوز» همان طور که همه ما می دانیم، گوشی های پرچمدار گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس سامسونگ در آینده ای نزدیک به صورت رسمی معرفی خواهند شد.
چهارشنبه 27 دی - 16:50
«صراط نیوز» سد کرج که یکی از منابع تأمین آب شرب پایتخت است این روزها حال و روز خوبی ندارد. اگر این روزها از جاده چالوس عبور کرده باشید با صحنه ای مواجه می شوید که اصلا خوشایند نیست، نصف شدن ذخیره آب پشت سد به همه عابران شوک وارد می کند.
پنجشنبه 28 دی - 12:55
«پارسینه» پلیس اسپانیا و پرتغال از کشف محموله کوکائین داخل آناناس‌های تازه خبر دادند.
چهارشنبه 27 دی - 16:58
رئیس پلیس پیشگیری ناجا:
«خبرگزاری مهر» ​رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پلیس با مدیریت و عملیات روانی و با خویشتنداری تمامی صحنه‌ها را مدیریت کرد و عملکرد بی نظیری را از خود به نمایش گذاشت.
چهارشنبه 27 دی - 17:02
«خبرگزاری مهر» مدیرکل محیط زیست استان تهران گفت: بر اساس ماده ۷ قانون هوای پاک طرح ترافیک باید هم در شورای ترافیک و هم در کارگروه آلودگی هوا تهران مطرح و تصمیم گیری شود.
چهارشنبه 27 دی - 17:25
«صراط نیوز» بارش برف در تهران
چهارشنبه 27 دی - 16:54
«خبرگزاری مهر» معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود می بایست مجددا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.
چهارشنبه 27 دی - 16:51
«خبرگزاری مهر» فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف قطعات یدکی ماشین آلات سنگین قاچاق ۲۰ میلیارد ریالی در عوارضی "تهران – ساوه "خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:07
«خبرگزاری مهر» معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهردار تهران گفت: لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران در جلسه علنی روز یکشنبه اول بهمن ماه توسط شهردار تهران به شورای شهر ارائه می شود.
پنجشنبه 28 دی - 11:33
در آستانه فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب تشریح شد
«خبرگزاری ایسنا» در آستانه فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های ویژه دهه فجر در جلسه کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد گرامی داشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور اعضاء تشریح شد.
پنجشنبه 28 دی - 10:06
«همشهری آنلاین» معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در یادداشتی به انتقادات مطرح شده واکنش نشان داد و به شبهات مطرح شده پاسخ داد.
چهارشنبه 27 دی - 17:26
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» پروژه ساخت داروی ایرانی «آیمود» به عنوان تنها داروی گیاهی برای کنترل بیماری ایدز، چند سال قبل در کشور کلید خورد، اما به یکباره و بنا به دلایل نامعلوم، این طرح بسیار مهم متوقف شد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است