مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


دوشنبه 05 فروردین - 17:41
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان امداد و نجات از امدادرسانی گفت: سیل شیراز ۵۱ مصدوم داشته و به ۸۱۰ نفر امدادرسانی شده است.
دوشنبه 05 فروردین - 17:28
«خبرگزاری ایسنا» در پی هشدار به مردم جنوب و غرب کشور نسبت به احتمال وقوع سیل در روزهای آینده، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا هشدار داد که طی یکی دو روز آینده به هیچ عنوان در محورهای شمال شرقی کشور تردد نکنند.
دوشنبه 05 فروردین - 17:10
«خبرگزاری ایسنا» قائم مقام مدیر عامل سازمان بیمه سلامت در امور استان‌ها گفت: بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت در مناطق سیل‌زده بدون نگرانی می‌توانند با ارائه کد ملی از خدمات مراکز درمانی استفاده کنند.
دوشنبه 05 فروردین - 17:01
«خبرگزاری ایسنا» مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده برضرورت توجه به شرایط زنان و کودکان در مناطق سیل‌زده تأکید کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 16:52
فرماندار شهرستان شمیرانات خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» فرماندار شمیرانات با تاکید بر آمادگی صددرصدی کلیه امکانات و نیروها در سطح شهرستان شمیرانات برای مقابله با آبگرفتگی و سیلاب احتمالی در سطح این شهرستان گفت: تمهیدات لازم برای سیلاب احتمالی اندیشیده شده است و جای نگرانی نیست.
دوشنبه 05 فروردین - 16:44
«خبرگزاری ایسنا» رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه نیمی از سوانح رانندگی از نوع واژگونی وسیله نقلیه است، گفت: بیشترین تصادفات فوتی و جرحی نوروز در استان های کرمانشاه، قزوین، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد رخ داده است.
دوشنبه 05 فروردین - 16:38
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی نسبت به وقوع سیل در استان‌های جنوبی کشور هشدار داد و گفت: میزان بارش ۲۴ ساعت آینده خوزستان سه رقمی می‌شود و حتما با طغیان رودخانه‌های بزرگ این استان مواجه خواهیم بود.
دوشنبه 05 فروردین - 16:21
این خبر بروزرسانی می‌شود...
«خبرگزاری ایسنا» در پنجمین روز از سال جدید، علاوه بر جاری شدن سیل در استان های گلستان و مازندران شاهد سیلاب همراه با خسارت شماری از رودخانه‌های جنوبی و مرکزی کشور هستیم.
دوشنبه 05 فروردین - 16:15
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده ناجا گفت: تامین امنیت مناطق سیل زده، مهمترین دغدغه پلیس است.
دوشنبه 05 فروردین - 16:07
رئیس سازمان مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی اظهار کرد: الگوی شهریه را متناسب با الگوی سال‌های گذشته آسیب‌شناسی و اصلاح کردیم و در حال حاضر در مرحله ورود اطلاعات در قالب سامانه هستیم.
دوشنبه 05 فروردین - 15:52
«خبرگزاری ایسنا» معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در جلسه مشترک با سرتیم های عملیاتی شهرداری‌های استان گفت: مدیریت بحران سه منطقه روستای گمیشان، شهر آق قلا و بندر ترکمن برعهده ستاد مدیریت بحران استانداری تهران است.
دوشنبه 05 فروردین - 15:46
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اورژانس کشورگفت: سیل امروز تا این لحظه ۱۱ فوتی، ۲۰ مصدوم بستری و ۱۵ مصدوم سرپایی در داشت.
دوشنبه 05 فروردین - 15:41
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به شرایط جوی کشور بر هماهنگی و آمادگی تمامی دستگاه‌ها بویژه شهرداری‌ها، سازمان‌های آتش نشانی همچنین مدیریت بحران شهرداری‌ها و دهیاری‌ها برای مقابله با احتمال وقوع سیل در بخش‌هایی از...
دوشنبه 05 فروردین - 15:28
«خبرگزاری ایسنا» رییس پلیس فتا به هموطنان توصیه کرد که در صورت تمایل به همدردی و ارسال کمک‌های نقدی برای یاری‌ رساندن به هموطنان سیل‌زده صرفا از طریق شماره‌حساب‌های اعلام‌ شده از مراجع رسمی و معتبر نظیر صداوسیما و خبرگزاری‌ها اقدام کنند.
دوشنبه 05 فروردین - 15:22
در پی سیلاب‌های اخیر
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت در ابلاغی به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی بر حضور فعال دانشگاه های علوم پزشکی بویژه دانشگاه‌های علوم پزشکی استان های درگیر در مناطق سیل زده تاکید کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 09:47
«خبرگزاری ایسنا» مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم بارش‌ها تا روز چهارشنبه (۷ فروردین) خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 15:05
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات به بیش از ۷۵۰ هزار نفر از شهروندان و مسافران نوروزی در پایگاه‌های ثابت و سیار هلال‌احمر خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 15:02
سازمان هواشناسی هشدار داد
«خبرگزاری ایسنا» سازمان هواشناسی کشور ضمن صدور اخطاریه‌ای از وقوع سیلاب و طغیان رودخانه‌ها در استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، کهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، فارس و اصفهان خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور از شهروندان خواست تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیرضروری به برخی از استان‌های شمالی، غربی و جنوب غربی کشور خودداری کنند.
دوشنبه 05 فروردین - 14:44
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا بر لزوم امدادرسانی همه سازمان‌ها و دستگاه‌ها به سیل‌زدگان تاکید کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 14:43
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به شعار سال ۹۸ عنوان کرد:
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده ناجا گفت: آرامش و آسایش مردم در سایه اعتماد و اتکا به پلیس است.
دوشنبه 05 فروردین - 14:39
«خبرگزاری ایسنا» وزیر کشور گفت: با توجه به بارندگی‌هایی که داریم باید سرعت عملیات تخلیه آب در آق قلا افزایش پیدا کند. زمین این منطقه از آب سیراب شده و دیگر امکان نفوذ و تبخیر آب نیست و تنها راه، خروج آب به سمت دریا است.
دوشنبه 05 فروردین - 14:16
«خبرگزاری ایسنا» سیل ۲۰۰ خودرو را در دروازه قرآن شیراز با خود برد
دوشنبه 05 فروردین - 13:52
«خبرگزاری ایسنا» معاون دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت با اشاره به برنامه‌ریزی و هماهنگی با معاونت درمان جهت اعزام روانپزشک به مناطق سیل زده گفت: سه تیم سلامت روان مشتمل بر شش نفر در شهرستان‌های بهشهر، میان دورود و سیمرغ جهت ارزیابی مشکلات ...
دوشنبه 05 فروردین - 13:44
«خبرگزاری ایسنا» ستاد بحران در اقدامی کم‌سابقه به مردم پیامک ارسال و در آن توصیه‌هایی درباره تردد و اسکان ارایه کرده است.
دوشنبه 05 فروردین - 13:21
«خبرگزاری ایسنا» معاون سازمان امور اجتماعی کشوراز حضور سمن‌های فعال در حوزه بهداشت و درمان در مناطق سیل‌زده استان گلستان تا دو روز آینده خبرداد.
دوشنبه 05 فروردین - 12:59
«خبرگزاری ایسنا» با اقدامات استانداری تهران در مناطق سیل‌زده تاکنون ۸۰۰۰ نفر اسکان اضطراری شده‌اند، ۵۶ هزار نفر خدمات امدادی دریافت کرده‌اند و آب ۱۰ هزار منزل نیز تخلیه شده است.
دوشنبه 05 فروردین - 12:50
هلال احمر اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از برپایی پایگاه‌های این سازمان به منظور جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی، مردم سراسر کشور برای کمک‌رسانی به سیل زدگان مناطق شمالی کشور خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 12:35
«رفیق گلستان باشیم»
«خبرگزاری ایسنا» پویش جمع آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان شمال کشور با اعلام شماره حساب و روش‌های حضوری و غیر حضوری از سوی کمیته امداد آغاز شد.
دوشنبه 05 فروردین - 12:31
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند از ارسال اقلام خوراکی به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 12:08
«خبرگزاری ایسنا» یک متخصص روانشناس کودک گفت: بر اساس آمارهای سازمان جهانی بهداشت دو سوم والدین برای بازی با کودکانشان زمان نمی‌گذارند و اغلب اوقات فراغت خود را در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های اینترنتی صرف می‌کنند.
دوشنبه 05 فروردین - 11:56
معاون عمران وزارت کشور تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی در بازدید از پروژه‌های عمران شهری و روستایی شهرستان شیروان بر توجه لازم و اصولی مدیریت شهری و روستایی به مباحث مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و ابعاد مختلف مفهوم تاب آوری شهرها تاکید کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 11:42
«خبرگزاری ایسنا» هوای پایتخت طی سال ۹۷ با ۳۰۶ روز هوای مطلوب رکورد زد.
دوشنبه 05 فروردین - 11:23
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی آتش سازمان نشانی شهرداری تهران آخرین وضعیت امدادرسانی تیم‌های امداد و نجات شهرداری تهران در شهر آق قلا را تشریح کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 11:19
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به امدادرسانی به ۱۱۳ هزار و ۴۸۱ تن در ۱۰ روز اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروزی اعلام کرد: ۱۱ مصدوم و بیمار در ۳۰۲ سورتی پرواز به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.
دوشنبه 05 فروردین - 11:11
«خبرگزاری ایسنا» معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست در پیام تبریکی به مناسبت فرا رسیدن سال نو از مردم خواست در طبیعت چیزی به جز ردپا باقی نگذاریم و چیزی جز عکس بر نداریم.
دوشنبه 05 فروردین - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» تصور هر زلزله، آتش‌سوزی، سیل و هر بحران خانمان‌برانداز دیگر، می‌تواند لرزه‌ای بر اندام‌مان باشد و به ما یادآوری کند که ساختمان‌هایمان استحکام ندارند، امکانات مدیریت بحران‌مان کافی نیست و بیمارستان‌هایمان فرسوده‌اند.
دوشنبه 05 فروردین - 10:53
مدیر کل محیط زیست شهرداری تهران:
«خبرگزاری ایسنا» ۱۰ فروردین به نشانه صرفه‌جویی در انرژی المان‌های مهم شهری به مدت یک ساعت خاموش می‌شوند.
دوشنبه 05 فروردین - 10:47
«خبرگزاری ایسنا» با توجه به وضعیت ویژه افراد دارای آسیب نخاعی از نظر جسمی، روحی و نیاز به مراقبت ویژه و تمام وقت از این افراد، پرداخت حق پرستاری به افراد دارای ضایعه نخاعی به عنوان راهکاری برای حل مشکلات از سوی سازمان بهزیستی در نظر گرفته شده است.
دوشنبه 05 فروردین - 10:40
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: امروز (۵ فرودین) هوای تهران در بیشتر مناطق سالم است.
دوشنبه 05 فروردین - 10:35
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از هموطنان خواست که به دلیل وضعیت جوی امروز و فردا (۵ و ۶ فروردین) سفر نکنند.
دوشنبه 05 فروردین - 10:24
«خبرگزاری ایسنا» براساس نتایج سرشماری سال ۹۵، ۶۶.۴ درصد از خانوارهای تک نفره زن سرپرست هستند. به این معنا که ۶۶ درصد از افرادی که به تنهایی زندگی می‌کنند زن هستند.
دوشنبه 05 فروردین - 08:24
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، این مراکز که با همکاری بخش غیر دولتی راه اندازی شده است شامل روزانه آموزشی توانبخشی معلولان ذهنی زیر ۱۴ سال، روزانه آموزشی توانبخشی معلولان جسمی حرکتی در تمام سنین، روزانه آموزشی توانبخشی معلولان ضایعه نخاعی در تمام سنین، روزانه...
دوشنبه 05 فروردین - 06:20
«خبرگزاری ایسنا» در میان انبوه اخبار گوناگون منتشره در جامعه، اخباری هرچند اندک درباره تنبیه دردناک دانش‌آموز به خاطر نمره، فرو رفتن مداد در سر دانش آموز بر اثر تنبیه و... فارغ از بروز واکنش اجتماعی، آثار حقوقی نیز به همراه دارد.
دوشنبه 05 فروردین - 06:07
یادداشت اختصاصی
«خبرگزاری ایسنا» دکتر پیوندی، رییس جمعیت هلال احمر پس از حاشیه‌هایی که به دنبال غذا خوردن در یک رستوران عمومی در شهر گرگان ایجاد شد، یادداشتی نوشت.
دوشنبه 05 فروردین - 03:22
«خبرگزاری ایسنا» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور با اشاره به اینکه در نوروز ۹۷، استان‌های شمالی بیشترین آتش‌سوزی را داشتند، توصیه‌های لازم را برای جلوگیری از وقوع آتش‌سوزی در مراتع و جنگل‌ها اعلام کرد.
دوشنبه 05 فروردین - 01:18
«خبرگزاری ایسنا» گذر روزها در نوروز بیشتر از دیگر ایام سال به چشم می‌آید و حتی بسیاری آرزو می‌کنند تعطیلات طولانی‌تری داشته باشند. در همبن روزها تنها در سال گذشته بیش از ۱۰۰۰ نفر جان خود را از دست دادند و تعطیلات به خاطره‌ای بد برای خانواده‌ها و نزدیکانشان ...
یکشنبه 04 فروردین - 20:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به اطلاعیه سازمان هواشناسی مبنی بر اینکه سامانه بارشی در غرب و جنوب کشور در حال شکل گیری است و از اواسط وقت امروز و طی روز های دوشنبه و سه شنبه ضمن تقویت، به مناطق مرکزی و شمال شرق کشور نیز کشی...
دوشنبه 05 فروردین - 17:47
«خبرگزاری ایسنا» تا کنون ۴ میلیون ۹۲۰هزار و ۹۶۹ نفر روز مسافر در مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان پذیرش شده‌اند.
دوشنبه 05 فروردین - 09:59
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از مسدود شدن ۲۲محور در کشور به دلایل مختلف از جمله شرایط جوی خبر داد.
دوشنبه 05 فروردین - 10:15
«خبرگزاری ایسنا» جمعیت هلال احمر با توجه به هشدار هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی جدید به غرب و جنوب کشور و سیلابی شدن مسیل‌ها و رودخانه‌ها، در اطلاعیه ای، مهمترین نکات و توصیه‌های ایمنی لازم در شرایط جوی ناپایدار را اعلام کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است