مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


سه شنبه 03 مهر - 20:02
«همشهری آنلاین» ماموران گمرک ایران، موفق به کشف شکلات تریاک در بسته‌های پستی شدند.
سه شنبه 03 مهر - 20:02
«همشهری آنلاین» محمد جعفری- روزنامه نگار:«میلاد رفته بود برای خاموش کردن آتش کمک کند اما در یک لحظه باد شعله‌های آتش را گسترده کرد و او گرفتار شد.»
سه شنبه 03 مهر - 19:03
«همشهری آنلاین» انجمن متخصصان گردشگری ایران به مناسبت روز جهانی گردشگری (پنجم مهر) با ارسال بیانیه‌ای این روز را گرامی داشت.
سه شنبه 03 مهر - 18:50
«همشهری آنلاین» راز قتل دختر معلول پس از گذشت یک هفته با اعترافات پدر او فاش شد.
سه شنبه 03 مهر - 18:34
«همشهری آنلاین» وزیر بهداشت در سفر یک روزه به خراسان رضوی، از شرکت تولیدی تجهیزات پزشکی احیاء درمان پیشرفته در شهرک صنعتی توس و بزرگترین شرکت تولید شیرخشک خاورمیانه بازدید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 18:27
شهردار منطقه ۲۲ در جمع نمازگزاران امام حسن مجتبی(ع) خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» شهردار منطقه ۲۲ با بیان اینکه کارگروه ایمنی با حضور نمایندگان حوزه شهرسازی، مدیریت بحران، خدمات شهری، اجرائیات و سازمان آتش نشانی به صورت مداوم و برگزار می‌شود، افزود: ضعف‌ها و نقصان‌های برج های واقع در منطقه، طی نامه‌ای رسمی به مدیریت این ...
سه شنبه 03 مهر - 17:48
«همشهری آنلاین» الیزابت استیکنی یکی از سخنگویان فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا گفت که افراد برجسته حاضر در نشست گروه‌ها(ی ضد ایرانی) دولتی نیستند و سازمان مجاهدین خلق (منافقین) نزد مردم ایران جایگاهی ندارد.
سه شنبه 03 مهر - 17:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت منشا دود اطراف هتل لاله تهران تشریح کرد و گفت: دمای بالا سبب بلندشدن دود از رسوب به‌جامانده از چربی‌های داخل دودکش آشپزخانه این هتل شده بود و آتش‌سوزی رخ نداده است.
سه شنبه 03 مهر - 17:38
«همشهری آنلاین» فهیمه طباطبایی- خبرنگار:در روزهایی که «دلار»، «سکه» و «گرانی» به پربسامدترین واژه‌های گفت‌وگوهای مردم در کوچه و بازار تبدیل شده، به تناوب از اثرات التهابات ارزی اخیر در بازارهای مختلف دیگر هم سخن گفته می‌شود؛
سه شنبه 03 مهر - 16:38
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری ۱۱۰شهدا از دستگیری دو توزیع کننده مواد مخدر خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 16:19
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: با توجه به جایگاه محیط زیست در جهان، آنچه در کشورما دیده می‌شود درواقع،از بین رفتن محیط زیست است و تا زمانی‌که مسئولان متوجه عمق فاجعه نشوند، همچنان محیط زیست از بین خواهد رفت.
سه شنبه 03 مهر - 16:14
مدیر اداره پیشگیری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اعلام این خبر که به همت مراکز پرتو سال تحصیلی گذشته ۴۵۰ دانش آموز به سیستم تحصیلی کشور بازگشتند، گفت: هم اکنون حدود ۳۰۰۰ کودک کار در مراکز پرتو مشغول به تحصیل ه...
سه شنبه 03 مهر - 16:01
«خبرگزاری ایسنا» رییس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری زورگیری که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت از شهروندان کرده بود، خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 15:51
نظری خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران از ثبت ملی خانه فروغ فرخزاد خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 15:44
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم حسنی از دستگیری زنی که اقدام به سرقت تلفن همراه زائران حرم حضرت عبدالعظیم کرده بود، خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 15:30
در آستانه هفته جهانی ناشنوایان اعلام شد
«خبرگزاری ایسنا» معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور ضمن بیان اینکه ۵۰ درصد علل ناشنوایی ژنتیکی و ۵۰ درصد اکتسابی و ناشناخته است گفت: با توجه به کاهش ازدواج‌های فامیلی و افزایش مشاوره ژنتیکی، عوامل ژنتیکی در بروز ناشنوایی کاهش اما عوامل اکتسابی آن افزا...
سه شنبه 03 مهر - 15:07
وزیر بهداشت:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت گفت: تورم کاملا مغایر پیش‌بینی‌هاست، اگر قرار باشد ارائه خدمات درمانی بی‌کم‌وکاست ادامه یابد، لازم است در تعرفه خدمات درمانی به‌سرعت تجدیدنظر شود.
سه شنبه 03 مهر - 14:52
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت با حضور در شهرک صنعتی توس مشهد مقدس، از بخش‌های مختلف شرکت صنایع پودر شیر مشهد، بزرگ‌ترین شرکت تولید شیرخشک کشور بازدید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 14:45
معاون سازمان تأمین اجتماعی:
«خبرگزاری ایسنا» معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در ۳-۴ سال گذشته ده‌ها اقدام برای استفاده از ابزارهای الکترونیک در سازمان صورت گرفته تا دخالت کارشناسان و نگاه‌های سلیقه‌ای کمتر شود گفت: هفته گذشته مقرر شد تمامی بخشنامه‌ها و د...
سه شنبه 03 مهر - 14:45
معاون سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در ۳-۴ سال گذشته ده‌ها اقدام برای استفاده از ابزارهای الکترونیک در سازمان صورت گرفته تا دخالت کارشناسان و نگاه‌های سلیقه‌ای کمتر شود گفت: هفته گذشته مقرر شد تمامی بخشنامه‌ها و د...
سه شنبه 03 مهر - 14:39
«خبرگزاری ایسنا» افراد کوتاه‌ قد کمتر با خطر واریس روبرو هستند.
سه شنبه 03 مهر - 14:37
«خبرگزاری ایسنا» جمهوری اسلامی ایران برنده جایزه سازمان ملل در زمینه پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر شد.
سه شنبه 03 مهر - 14:27
«خبرگزاری ایسنا» یک کارخانه برشته سازی آجیل در ملبورنِ استرالیا طعمه حریقی شدید شده و ۱۰ تن از کارکنان آن در پی این حادثه تخلیه شدند.
سه شنبه 03 مهر - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» رسانه‌های محلی هند از مفقود شدن دست‌کم ۴۵ نفر که برای کوه‌پیمایی به ارتفاعات ایالت شمالی "هیماچال پرادش" این کشور رفته بودند، خبر داده‌اند.
سه شنبه 03 مهر - 14:16
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری مراسم بزرگداشت «روز تهران، روز پایتخت ایران اسلامی» در محوطه سردر باغ ملی خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 13:59
سخنگوی وزارت بهداشت تشریح کرد/2/
«خبرگزاری ایسنا» وضعیت پرداخت کارانه‌ پرسنل بیمارستان‌ها، شایعه استعفای رییس سازمان غذا و دارو، تلاش وزارت بهداشت برای تخصیص ارز 4200 تومانی به موارد جانبی دارو و ... از جمله مباحث مطرح در نشست خبری امروز سخنگوی وزارت بهداشت بود.
سه شنبه 03 مهر - 13:55
رئیس شورای عالی استانها در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای عالی استان‌ها در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، شهرداران را مشمول قانون «منع به کارگیری بازنشستگان» ندانست و یادآور شد: مجلس و دولت باید به حق انتخاب شهرداران از سوی شوراها احترام بگذارند و از آن حمایت کنند.
سه شنبه 03 مهر - 13:32
«خبرگزاری ایسنا» وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه نحوه اداره آموزش وپرورش باید تغییر کند که یکی از راه‌های تحول، تمرکز زدایی و تفویض اختیار است گفت: این تمرکزگرایی چنان بر نظام تعلیم و تربیت سایه افکنده که خلاقیت را از بین برده و آموزش وپرورش را زمین‌گ...
سه شنبه 03 مهر - 13:12
رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رییس اداره سلامت دهان و دندان وزارت بهداشت از اجرای طرح دهان و دندان عاری از پوسیدگی برای یک میلیون و ۲۰۰هزار دانش‌آموز مقطع ششم ابتدایی در سال تحصیلی جدید خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 13:04
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم تسریع در روند هوشمندسازی صدور پروانه و گواهی‌های ساختمانی تاکید کرد.
سه شنبه 03 مهر - 13:02
یک عضو شورای شهر تهران تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم واریز درآمدهای شهرداری تهران به حساب‌های خزانه شهرداری گفت: اگر سازمان‌ها و شرکت‌ها حسابی به غیر از حساب‌های تایید شده شورا دارند، تخلف است و هزینه کرد از این حساب‌ها غیرقانونی است.
سه شنبه 03 مهر - 12:53
سهم جیب مردم در پرداخت هزینه‌های سلامت کاهش یافت
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به آماده شدن حساب‌های ملی سلامت و کاهش سهم مردم در پرداخت هزینه‌های سلامت گفت: به دنبال اجرای طرح تحول نظام سلامت، هر ایرانی در سال ۹۵ برابر با ۳۰۵ هزار تومان کمتر از جیب خود در حوزه سلامت خرج کرده است.
سه شنبه 03 مهر - 12:37
«همشهری آنلاین» هیأت کنسولی عراق به منظور صدور ویزای اربعین حسینی وارد کشور شد که این افراد پس از آموزش‌های لازم در ۱۹ استان کشور مستقر می‌شوند.
سه شنبه 03 مهر - 12:36
مدیرکل دفتر سلامت جمعیت و مدارس وزارت بهداشت اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر سلامت جمعیت، خانواده و مدارس با ابراز نگرانی از وضعیت چاقی و اضافه وزن دانش‌آموزان کشور، از فعالیت حدود 20 هزار مدرسه مروج سلامت از مجموع 110 هزار مدرسه کشور خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 12:01
شهردار تهران خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» شهردار تهران در تشریح جزئیات برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران از احداث خانه "اقوام" در این شهر خبر داد و افزود: همزمان با هفتم مهر ماه روز "آتشنشانی" از چهار نرده بان 64 متری آتشنشانی برای تهران رونمایی خواهد شد.
سه شنبه 03 مهر - 11:31
معاون شهردار تهران :
«خبرگزاری ایسنا» معاون شهردار تهران دستور تقویت بازرسی‌ها از مراکز معاینه فنی تهران را صادر کرد و خواستار مشارکت مردم در نظارت عمومی بر اتوبوس‌های دودزا در شهر تهران شد.
سه شنبه 03 مهر - 11:27
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان با بیان اینکه بین بوی بدن و سلامت رابطه وجود دارد به بررسی این موضوع پرداختند که چگونه بوی بیماری‌ می‌تواند بر افراد سالم تاثیرگذار باشد.
سه شنبه 03 مهر - 11:16
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه نیروی انسانی شهرداری تاثیر زیادی در توسعه پایدار شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان دارد، گفت: شفاف سازی قوانین و مقررات استخدامی و ساماندهی منا...
سه شنبه 03 مهر - 11:06
«خبرگزاری ایسنا» جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ممنوعیت اعطای وام و تسهیلات بانکی به مشمولان غایب و سربازان فراری خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 10:29
مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی کشور، از وجود حدود ۱۰۰ هزار بیمار کلیوی تحت پوشش این انجمن خبر داد و گفت: هر سال ۱۵ تا ۲۰ درصد به تعداد بیماران کلیوی کشور اضافه می‌شود.
سه شنبه 03 مهر - 10:25
«همشهری آنلاین» رییس کل دادگستری استان تهران به اظهارات رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس که به نقل از سخنگوی قوه قضاییه خبر از اعدام مفسدان اقتصادی در میدان آزادی خبر داده بود واکنش نشان داد.
سه شنبه 03 مهر - 10:25
گزارش هواشناسی از سال آبی که گذشت
«خبرگزاری ایسنا» همزمان با پایان سال آبی ۹۷-۹۶، رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی با ارایه گزارش وضعیت بارش و دمای کشور تاکید کرد: سال آبی ۹۷-۹۶ درحالی به پایان رسید که ایران ۲۸.۷ درصد کمبود بارش و از سوی دیگر ۰.۸ درجه سلسیوس افزایش دما ر...
سه شنبه 03 مهر - 10:22
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران از عدم انتخاب مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران انتقاد کرد.
سه شنبه 03 مهر - 10:18
«خبرگزاری ایسنا» عضو شورای شهر تهران از عدم انتشار نام رسانه‌های دریافت کننده طرح ترافیک گلایه کرد.
سه شنبه 03 مهر - 10:17
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای شهر تهران از ویترینی و نمایشی بودن برنامه‌های توسعه گلایه کرد.
سه شنبه 03 مهر - 09:57
معاون کمیته امداد اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه از وضعیت جامعه دانش‌آموزی و دانشجوی تحت حمایت این نهاد گزارش داد.
سه شنبه 03 مهر - 09:53
«خبرگزاری ایسنا» مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران طی امروز (3 مهرماه) از سالم بودن هوای پایتخت خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 09:47
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار یک خانه دو طبقه قدیمی در شهرک شریعتی خبر داد و علت این حادثه را نشست گاز شهری عنوان کرد.
سه شنبه 03 مهر - 09:29
معاون سازمان بهزیستی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» معاون پیشگیری و درمان مرکز درمان سازمان بهزیستی کشور ضمن اشاره به وجود بیش از ۳۰۰۰ محله پرخطر در کشور از آغاز طرح «پازک» در ۵۰۰ محلات پرآسیب خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 09:17
در گفت‌وگو با ایسنا تشریح شد
«خبرگزاری ایسنا» در پی تماس‌های مکرر جمعی از پرسنل قراردادی یکی از بیمارستان‌های تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران با خبرنگار ایسنا مبنی بر تعدیل نیرو در این بیمارستان و عدم پرداخت به موقع کارانه‌های آنها، معاون توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه تو...
سه شنبه 03 مهر - 08:01
«خبرگزاری ایسنا» محققان دریافتند که دختران در آزمون‌های خواندن و نوشتن بهتر از پسران هستند.
سه شنبه 03 مهر - 06:07
کم آبی دریاچه‌های نمک یک هشدار است؛
«خبرگزاری ایسنا» دریاچه نمک به یک ناحیه جغرافیایی محصور گفته می‌شود که امکان جابه‌جا شدن و انتقال آب به صورت طبیعی را نداشته باشد. کشور ما دارای دریاچه‌های نمک متعددی است که به دلیل عوامل طبیعی و انسانی در معرض خشک شدن قرار گرفته‌اند و به گفته یک استاد زیست...
سه شنبه 03 مهر - 04:35
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن رد شایعه باز کردن مرزهای ترانزیت مواد مخدر از سوی ایران به سمت اروپا گفت: موضوع بازکردن مرزهای اروپا از سوی ایران برای ترانزیت مواد مخدر به دنبال نقض برجام در سطوح عالی نظام اصلا مطرح نیست. ایران عضو کنوا...
سه شنبه 03 مهر - 03:30
«همشهری آنلاین» رییس پلیس راه راهور ناجا گفت: مقاومت‌های زیادی به بهانه‌های مختلف انجام می‌شود تا سامانه سپهتن بر روی خودروی‌های باری سنگین نصب نشود.
سه شنبه 03 مهر - 02:55
«خبرگزاری ایسنا» مدیر گروه بیماری‌های منتقله از آب و غذا مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ضمن تشریح راه‌های انتقال، پیشگیری و درمان شپش سر، تاکید کرد که میزان شیوع و بروز شپش در مدارس زیاد نیست و در صورت آلودگی دانش‌آموز، مانعی برای مدرسه رفتن وجو...
سه شنبه 03 مهر - 00:15
«خبرگزاری ایسنا» معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش جزئیات طرح تکالیف مهارت محور را تشریح کرد و گفت: در هر استان مناطقی مشخص شده که مدارس آن دارای کلاس‌های با تراکم ۱۶ تا ۲۵ نفر باشند؛ این مدارس طبق بسته‌های پیشنهادی آماده شده، تکالیف مهارت محور را جای...
دوشنبه 02 مهر - 22:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با حضور حمید محمدی، رئیس سازمان حج و زیارت برگزار و گزارشی در مورد برگزاری حج تمتع امسال به نمایندگان ارائه شد و اعضای کمیسیون نیز دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود را در این باره بیان کردند. در ابتدای ...
دوشنبه 02 مهر - 21:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، در جریان این نشست مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران با اشاره به قوانین سال های گذشته نظام مهندسی گفت: نگاه قانونگزار بیش از دو دهه پیش در تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان این بود که سازمان نظام مهندس...
دوشنبه 02 مهر - 21:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر ، فردا برنامه ۵ ساله سوم شهردار تهران از سوی شهردار به رییس شورای شهر داده خواهد شد. قرار بود برنامه سوم اواخر تیر ماه به شورای شهر تهران ارائه شود، اما به دلیل افزوده شدن محورهایی که اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد داده بودند و تغ...
دوشنبه 02 مهر - 21:36
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر ، فردا برنامه ۵ ساله سوم شهردار تهران از سوی شهردار به رییس شورای شهر داده خواهد شد. قرار بود برنامه سوم اواخر تیر ماه به شورای شهر تهران ارائه شود، اما به دلیل افزوده شدن محورهایی که اعضای شورای شهر تهران پیشنهاد داده بودند و تغ...
دوشنبه 02 مهر - 21:11
«همشهری آنلاین» زن و مردی در پمپ بنزین، کودکی ۱۸ ماهه را ربودند اما خیلی زود گیر افتادند. به گزارش میزان، این حادثه در پمپ بنزین بین راهی حدفاصل شهرستان بجستان و بردسکن خراسان رضوی رخ داد.
دوشنبه 02 مهر - 21:11
«همشهری آنلاین» وقتی ۲ نفر در مقابل هیئت عزاداری با هم درگیر شدند، هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که یکی از آنها برای انتقام‌جویی نقشه هولناکی بکشد.
دوشنبه 02 مهر - 20:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، هر ساله با آغاز سال تحصیلی در مهرماه، بهار علم و دانش، به رسم همیشه، زنگ مدارس توسط مسئولان و مدیران شهری به صدا در می‌آید. امسال نیز همزمان با اولین روز بهار علم و تربیت، زنگ مهر حسینی با حضور مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه، شه...
دوشنبه 02 مهر - 20:37
«خبرگزاری مهر» سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب گفت: شاهد بارش پراکنده در استان مازندران(اکثر محورها) و استان سمنان(محورهای سمنان – دامغان و شهمیرزاد – کیاسر) هستیم. وی با اشاره به وزش باد همراه با گرد و خاک و کاهش دید گفت: وزش باد و گرد...
دوشنبه 02 مهر - 20:03
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی رحمان زاده، شهردار منطقه ۱۳ گفت: به منظور زیباسازی و بهبود منظرشهری و با هدف گرامیداشت مقام شهدا، تندیس سرلشکر خلبان شهید عباس دوران به ارتفاع ۶ متر و با جنس فایبرگلاس در خیابان دماوند چهارراه تهرانپارس ورودی اتوبان شهید ...
دوشنبه 02 مهر - 19:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، علی نوذرپور شهردار منطقه۲۲ در مراسم آغاز سال تحصیلی امسال دبیرستان شهید حسن باقری ضمن تبریک فرا رسیدن فصل علم و دانش، دانش آموزان را به مشارکت در برنامه‌های مدیریت شهری دعوت کرد و افزود: شهر یک سازمان اجتماعی است تا یک سازمان ک...
دوشنبه 02 مهر - 19:53
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، خسروآبادی شهردار منطقه با اشاره به طرح وبرنامه های پیش بینی شده در مدیریت ترافیک به مناسبت ایام بازگشایی مراکز آموزشی در مرکز کنترل ترافیک منطقه حضور یافت و گفت: مرکز کنترل ترافیک، ظرفیت مناسبی برای مدیریت وهدایت مناسب تردد است...
دوشنبه 02 مهر - 19:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، علی اعطا رئیس کمیته حقوقی و امور بین الملل در نشست خبری کمیسیون نظارت و حقوقی گفت: کمیته حقوقی در طی یکسال اخیر حدود ۳۰ جلسه در موضوعات مختلف حقوقی برگزار کرده است. وی با اشاره به فعالیت‌های یکساله کمیته حقوقی افزود: بررسی جا...
دوشنبه 02 مهر - 19:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، جایگاه‌های ۳ گانه عرضه بهداشتی دام در دهه اول محرم به ویژه روزهای تاسوعا و روز قبل از آن با حضور چشمگیر شهروندان برای تهیه دام رو به رو بودند. بر اساس این گزارش، از مجموعه ۵ هزار و ۱۳ راس دام خریداری شده از سوی شهروندان، ۲ هز...
دوشنبه 02 مهر - 19:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، کتابخانه ایثار و شهادت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستانهای استان تهران با مسئولیت دکتر یداله قائم پناه کارشناس اداره اسناد و انتشارات بنیاد شهید از اول مهرماه ۹۷ مشغول خدمت رسانی به پژوهشگران ایثار و شهادت و خانواد...
دوشنبه 02 مهر - 16:31
«خبرگزاری مهر» به‌گزارش خبرگزاری مهر، گروه جهادی شهید دکتر علیرضا ولیان شهریور ماه سال جاری با همکاری قرارگاه جهادی خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در بخش شاهیوند شهرستان چگنی با تشکیل یک اردوی جهادی نسبت به ارائه خدمات پزشکی در این منطقه اقدام کرد. این ...
دوشنبه 02 مهر - 16:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حجت نظری با انتقاد از نبود راهنمای مسافران در ایستگاه های اتوبوسBRT گفت: خطوط اتوبوس تندرو روزانه روزانه صدها هزار نفر از شهروندان تهرانی و مسافرانی را که از دیگر شهرها به پایتخت آمده اند، جابجا می کند و در این میان یکی از مشکل...
دوشنبه 02 مهر - 16:12
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، برزین ضرغامی، در توضیح پوستری که در فضای مجازی دست به دست می شود و آن را به زیباسازی شهرداری تهران منسوب کرده اند، اظهار کرد: این پوستر که با محتوای از «حجاب تا آزادی؛ ۴۵۰۰ تومان» در یکی از کانال های تلگرامی منتشر شده به هیچ وج...
دوشنبه 02 مهر - 16:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران با همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با احترام به شهدای حادثه تروریستی اهواز را با عنوان "شکوه جاری"...
دوشنبه 02 مهر - 15:50
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، یادداشت مهمان، سیدجلال ملکی: اماکن تجمعی همواره از پتانسیل بالایی برای حادثه ساز شدن برخوردار هستند. هرچه جمعیت حاضر در محل بیشتر و یا سن افراد کمتر باشد ریسک خطر و احتمال صدمات جانی بیشتر است. اماکن آموزشی بویژه مدارس و مهدهای کودک ا...
دوشنبه 02 مهر - 15:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سید یاسر رایگانی در جمع خبرنگاران بااشاره به پرونده های اخیر در ۶ ماهه نخست سال، اظهارداشت: ۱۵میلیارد تومان در حوزه کالا و خدمات به شاکیان از طرف متشاکی برگردانده شده است. رایگانی به پرونده های احتکار اشاره و تصریح کرد: ۱۵۵پرون...
سه شنبه 03 مهر - 07:52
«صراط نیوز» بررسی موشکافانه یک پرونده تصادف در شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، راز جنایتی هولناک را فاش کرد که با نقاب تصادف در دستگاه قضایی مطرح شده بود!
سه شنبه 03 مهر - 07:24
«صراط نیوز» فیلم سینمایی "خود زندگی" با بازی "اسکار ایزاک" بازیگر مطرح سینمای هالیوود اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از امروز آغاز کرده است.
دوشنبه 02 مهر - 21:23
«صراط نیوز» در زندگی همه ما پیش آمده که برخی اصطلاحات را بدون دانستن ریشه و وجه تسمیه اش بکار ببریم و یا یک رسم و آداب خاص را به صرف تقلید از پیشینیان خود، بدون اینکه بدانیم چیست و از کجا آمده انجام داده باشیم.
سه شنبه 03 مهر - 18:47
بسته اخبار اجتماعی در روز سه‌شنبه
«خبرگزاری ایسنا» "توقف طرح جریمه ریالی سربازی از سال آینده، افزایش ماموریت‌های ترافیکی و امداد و نجات تابستانه هلال احمر، ممنوعیت اعطای تسهیلات بانکی به سربازان فراری و غایب‌ها، ایران ۱.۳ درجه سلسیوس گرم‌تر شد، خطر بارش باران‌های نمکی در صورت خشک‌ شدن دریاچ...
دوشنبه 02 مهر - 21:11
«همشهری آنلاین» ماساچوست: دانشگاه هاروارد موفق شد رکورد سرمایه‌ای خود در تحصیلات تکمیلی را بشکند و میزان سرمایه خود را افزایش دهد.
سه شنبه 03 مهر - 11:51
«همشهری آنلاین» سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کشف جسد مردی حدود ۵۰ ساله در محدوده پارک ملت خبر داد که خود را حلق آویز کرده بود.
دوشنبه 02 مهر - 16:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرکل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مجوز شکار ویژه اتباع ایرانی با توجه به درخواست ادارات کل محیط زیست استان ها و بررسی وضعیت رشد جمعیت، نسبت جنسی و سایر پارامترهای سلامت جمعیت در مناطق تحت مدیریت استان...
سه شنبه 03 مهر - 10:32
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد اعلام کرد: سرانه کمک‌هزینه تحصیلی دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد ۱۲۰ هزار تومان است و طبق قانون بودجه این رقم برای دانش‌آموزان مناطق محروم و مرزی ۲۰ درصد بیشتر محاسبه می‌شود.
دوشنبه 02 مهر - 19:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالحسین رحیمی گفت: به منظور کاهش قیمت گوجه فرنگی، آمادگی داریم به تقاضای تولیدکنندگان و تامین کنندگان این محصول به هر تعداد و به هر میزان ممکن با بیشترین تسهیلات و در کمترین زمان پاسخ بگوییم. وی با اشاره به اینکه عرضه کنندگ...
دوشنبه 02 مهر - 15:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، جمشید تقی زاده مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: مهلت یک ماهه «ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان و موظفین در سال ۹۷» روز شنبه ۳۱ شهریور ۹۷ به پایان رسید و ۲۳۴ هزار و ۶۸۹ نفر از بازنشستگان و موظفین تحت پوشش درخواست خود را ...
سه شنبه 03 مهر - 11:21
«همشهری آنلاین» رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج دوره کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
سه شنبه 03 مهر - 14:13
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:مدیر کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج از فعالیت یک مرکز ساماندهی متکدیان و آسیب دیدگان اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: اغلب متکدیان این شهر اتباع پاکستان و مالزی هستند.
سه شنبه 03 مهر - 10:27
«همشهری آنلاین» سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ضمن رد شایعه باز کردن مرزهای ترانزیت مواد مخدر از سوی ایران به سمت اروپا گفت: موضوع بازکردن مرزهای اروپا از سوی ایران برای ترانزیت مواد مخدر به دنبال نقض برجام در سطوح عالی نظام اصلا مطرح نیست. ایران عضو کنوا...
سه شنبه 03 مهر - 07:30
«همشهری آنلاین» وزیر بهداشت، پس از عیادت از مجروحان حادثه تروریستی اهواز گفت: تقریبا حال عمومی همه مجروحان این حادثه خوب است.
سه شنبه 03 مهر - 11:00
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: انفجار مین در روستای دره‌وران از توابع شهرستان مریوان جان دو نفر کول‌بر را گرفت و یک نفر را نیز مصدوم کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است