مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اجتماعی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 02 شهریور - 05:35
یافته جدید محققان؛
«خبرگزاری مهر» طبق نتایج یک مطالعه جدید، در نتیجه افزایش دمای اقیانوس ها در پی تغییرات اقلیمی سراسر جهان پیش بینی می شود اندازه ماهی ها ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش یابد.
پنجشنبه 02 شهریور - 03:47
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان ژاپنی معتقدند خزه‌ها می‌توانند در ارزیابی تاثیر تغییرات اتمسفری و در نتیجه بررسی آلودگی‌های شهری مورد استفاده قرار گیرند.
پنجشنبه 02 شهریور - 03:13
«خبرگزاری مهر» یکی از کارگران در حالی که بامداد امروز در حال کار در مجموعه دهکده آبی پارس بود از ارتفاع حدود ۲۰ متری سقوط کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:52
«خبرگزاری مهر» معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از کاهش ۲۵ درصدی بیماران مراجعه کننده به مراکز درمانی زائران ایرانی در شهرهای مدینه و مکه در مقایسه با حج ۹۴ خبر داد.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:12
«خبرگزاری ایسنا» وزیر بهداشت با اشاره به برخی مشکلات مالی طرح تحول نظام سلامت گفت: امیدواریم در دولت دوازدهم این مشکلات تکرار نشود و قرار است که دغدغه‌های مالی طرح تحول نظام سلامت در آینده رفع شود. البته رئیس‌جمهور بنا دارند تا خودشان به این بحث ورود کنند. ...
چهارشنبه 01 شهریور - 17:37
«خبرگزاری ایسنا» حسین طلا نماینده پیشین مجلس شهردار اسلامشهر شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:11
«همشهری آنلاین» درحالی‌که قاتل آتنا اصلانی قرار است صبح شنبه در دادگاه کیفری اردبیل پای میز محاکمه قرار بگیرد، در اظهاراتی عجیب تلاش کرده که خود را بی‌گناه جلوه دهد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:11
«همشهری آنلاین» بن> پلیس آلمان ۵ هزار قرص اکستازی را با طرح صورت دونالد ترامپ کشف و آنها را از میان برد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:49
«همشهری آنلاین» سارقان مسلح ۲ طلافروشی در جنوب تهران سرگرم برنامه‌ریزی برای اجرای سومین نقشه سرقت بودند که چند ساعت قبل از اجرای نقشه، خود را در محاصره پلیس دیدند.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:32
ظهرابی:
«خبرگزاری مهر» سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی سازمان محیط زیست گفت: روند رو به نزول جمعیت گونه ها و کیفیت زیستگاه ها در مناطق تحت مدیریت سازمان نشان دهنده روش نادرست حفاظت از این مناطق است.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:32
دبیری:
«خبرگزاری مهر» مشاور ارشد رئیس سازمان محیط زیست گفت: محیط زیست طبیعی رکن و ریشه محیط زیست است و در صورت آسیب این بخش تمامی محیط زیست آسیب می بیند.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:30
با مشارکت مدیرکل حفاظت محیط‌زیست لرستان؛
«خبرگزاری مهر» خرم‌آباد- مدیرکل حفاظت محیط‌زیست لرستان از مهار آتش سوزی در پناهگاه حیات‌وحش سفیدکوه ازنا خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:05
مروری بر سرخط خبرهای اجتماعی ایسنا
«خبرگزاری ایسنا» اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا بیش از همه در مورد آغاز به کار شورای شهر بود و در کنار آن اخبار مهمی مربوط به "لایحه ممنوعیت ازدواج فرزندخوانده با سرپرست"، "سرانجام پرونده کودک‌آزاری در سیرجان"، "قطع درختان 50 تا 100 ساله" در ملارد و ... از...
چهارشنبه 01 شهریور - 19:02
«خبرگزاری مهر» رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: شورا وظیفه خود در خصوص انتخاب شهردار را انجام داده و امیدواریم وزارت کشور هر چه سریعتر حکم وی را بزند تا تهران بی‌شهردار نماند.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:57
«خبرگزاری ایسنا» معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در مراسم تحلیف شورای شهر شهرستان قرچک گفت: شورا دست و بازوی دولت است و در کنار دولتمردان می‌تواند بسیاری از معضلات کشور را مرتفع کند. ما معتقدیم که بدون حضور شوراها توفیقات دولت اندک خواهد بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:45
رئیس سابق انجمن داروسازان ایران:
«خبرگزاری فارس» رئیس سابق انجمن داروسازان ایران با اشاره به اینکه برای اجرای اقتصاد مقاومتی در حوزه دارو، باید هویت داروساز احیا شود، گفت:خواستار وابسته کردن داروسازان به بدنه دولت نیستیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:44
نائب رئیس انجمن صنعت پخش دارو عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» نائب رئیس انجمن صنعت پخش دارو با اشاره به موضوع فرصت‌ها و تهدیدهای اینترنت برای اقتصاد دارو گفت رکود هنوز فشار زیادی را بر اقتصاد کشور وارد می‌کند که اقتصاد دارو نیز از آن مستثنی نیست.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:05
«همشهری آنلاین» معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به تلفن اورژانس اجتماعی با شماره ۱۲۳، گفت: اگر کسی می‌داند که جایی کودک آزاری اتفاق افتاده حتما باید آن را خبر دهد و عدم اطلاع آن جرم است به آن معنا که برای آن حبس و جزای نقدی در نظر گرفته‌اند...
چهارشنبه 01 شهریور - 16:54
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی 95-96 حدود 30 هزار همیار مشاور در سطح کشور وجود داشت که در سال تحصیلی آینده این تعداد به حدود 40 هزار نفر خواهد رسید.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:53
نخستین نشست معاونین محیط طبیعی ادارات کل محیط زیست استان ها در دولت دوازدهم
«خبرگزاری فارس» نخستین نشست معاونین محیط طبیعی ادارات کل محیط زیست استان‌ها در دولت دوازدهم صبح امروز با هدف تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان در حوزه محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی کشور در محل تالار سرو پارک پردیسان برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:14
«خبرگزاری فارس» پیش ثبت نام متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از 4 شهریور تا 10 شهریور از طریق وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir انجام خواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:57
رئیس کل سازمان نظام پزشکی اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی با بیان اینکه پرداخت مطالبات متراکم پزشکان و داروسازان و ایجاد فضای امنیت شغلی برای جوانان مستعد و پر تلاش از کمترین درخواست‌ها است، گفت: صاحبان مناصب قدرشناس فداکاری‌های پزشکان باشند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:56
وزیر بهداشت:
«خبرگزاری فارس» وزیربهداشت با بیان اینکه طرح تحول سلامت باید مراقبت شود تا با برطرف کردن اشکالات از هر جهت پایدار شود،گفت: گسترش فعالیت‌های اجتماعی از برنامه‌های وزارت بهداشت در دوره‌ جدید است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:46
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: سواری ها وموتورسیکلت ها درطول تیرماه سال ٩٦،بیشترین نقش را درحوادث داشته اندطوری که سواری ها نزدیک به ۵۵ درصد حوادث را رقم زده اند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:38
معاون مقابله با عرضه ستاد مبارزه با مواد مخدر:
«خبرگزاری فارس» معاون مقابله با عرضه و امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 14 تن و ‏‏418 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان در هفته چهارم مردادماه خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:32
«خبرگزاری فارس» اولین تغییرات در شهرداری تهران با آمدن شهردار جدید کلید خورد و مدیریت مؤسسه همشهری تغییر کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:14
سید حسن خمینی:
«خبرگزاری مهر» تولیت آستان مطهر امام خمینی (ره) گفت: جا دارد از مدیران قبلی و محمدباقر قالیباف به نیکی یاد کنیم اما هر نقطه می تواند آغاز یک حرکت بهتر و رو به جلو باشد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:52
شهردار تهران در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری فارس» شهردار تهران، گفت: تا سه ماه آینده مطالبات شهرداری از دولت تعیین تکلیف خواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:51
«خبرگزاری فارس» بر اساس یک‌سری مطالعات جهانی مشخص شد، افرادی که مبتلا به بیماری‌های مزمن آسم، دیابت و کرون هستند تا 363 درصد بیش از دیگران ممکن است به خودکشی دست بزنند.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:45
آشنایی با رشته‌های شاخه کاردانش/63
«خبرگزاری فارس» برای رقابت با سایر کشورها نیازمند نیروی متخصص و کارآمد در رشته «تکثیر میگو» هستیم و با توجه به ساخت 3 شهرک شیلاتی در کشور، نیاز به کارشناس و نیروهای آموزش‌دیده برای فعالیت در آنها به شدت احساس می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:39
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در صحنه بازسازی سرقت از یک طلافروشی:
«خبرگزاری فارس» فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: سرقت مسلحانه از جمله جرایمی است که به طور ویژه به آن رسیدگی می‌شود و خوشبختانه با کشف این سرقت می‌توان گفت که در سال جاری تعداد سرقت‌های مسلحانه رخ داده در پایتخت که کشف نشده‌اند، به صفر رسیده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:36
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی:
«خبرگزاری فارس» حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی خطاب به منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، گفت: به مشکلات مالی شهرداری تهران حساسیت داشته باشید و نباید گرد هیچ اتهام مالی به دامن شورا و مدیریت شهری بنشیند.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:36
رییس شورای شهر تهران:
«خبرگزاری فارس» رییس شورای شهر تهران اعلام کرد: از این پس تمام جلسات رسمی شورای شهر به صورت علنی برگزار می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:34
با حضور اعضا و نماینده وزارت کشور
«خبرگزاری فارس» انتخابات دهمین دوره انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان ظهر امروز در تالار سوره حوزه هنری با حضور حداکثری اعضا برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:31
شهردار منتخب تهران:
«خبرگزاری فارس» شهردار منتخب تهران با بیان اینکه مدیریت شهری در سال های گذشته زحمات بسیاری برای تهران کشیده است، گفت: امیدوارم در این 4 سال بر عهدی که می‌بندیم، بایستیم و به مردم خدمت کنیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:18
دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» دبیرکل انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان با اشاره به تشکیل کمیته فعالان انقلابی فضای مجازی در کشور توسط این انجمن گفت: قریب به ۱۰۰ نفر از فعالان فضای مجازی شناسنامه‌دار در این کمیته فعال شده و تأثیرات بسیار مثبتی را در جامعه داشته‌اند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:48
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران و اعضای شورای شهر برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در مرقد ایشان حضور یافتند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:43
«خبرگزاری مهر» شیوه نامه مصاحبه اختصاصی داوطلبان ورود به دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در سال تحصیلی ۹۶_۹۷ اعلام شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:39
رئیس سازمان حج و زیارت:
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ضابطه‌مندی تمام بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها باید دقیقا عمل شود، از مدیران کاروان‌ها خواست بر استفاده همه زائران از مچ بندهای شناسایی تاکید کنند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:26
مدیرکل ساماندهی و هماهنگی امور جوانان:
«خبرگزاری مهر» مدیرکل ساماندهی و هماهنگی امور جوانان گفت: باید از نظرات و حضور جوانان در تصمیم گیری‌ها به دور از تبعیض جنسیتی بهره ببریم.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:18
عضو هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت مدیره انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان با تأکید بر ضرورت برگزاری دوره‌های باز آموزی برای دندانپزشکان گفت: بیش از 30 درصد فارغ التحصیلان دندانپزشکی توانایی ارائه خدمت را ندارند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:13
«خبرگزاری مهر» با رای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، بخشنامه وزارت تعاون در رابطه با ممنوعیت اخراج مادران کارگر در ایام شیردهی ابطال شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:56
رئیس سازمان زندان ها خبرداد:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان زندان ها گفت: در ۴ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه تعداد زندانیان تحت قرار حدود یک درصد و تعداد بازداشت موقت ها حدود ۳/۵ درصد کاهش داشته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:54
گزارش آلودگی هوای یکم شهریور؛
«خبرگزاری مهر» مرکز پایش آلودگی هوا، شاخص آلودگی هوای پایتخت را ۷۷ و در وضعیت «سالم» اعلام کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:52
یادداشت مهمان؛
«خبرگزاری مهر» قالیباف عزیز، تعمدا از القاب دکتر و مهندس و خلبان و پاسدار و سردار فاکتور می گیرم تا به عنوان یک شهروند، از باب قدرشناسی و قدردانی به شما بگویم: خدا قوت برادر؛ خسته نباشی دلاور.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:33
فرمانده نیروی انتظامی خبر داد:
«خبرگزاری مهر» فرمانده انتظامی تهران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح طلافروشی محله عباسی در مخفی‌گاهشان خبر داد و گفت: همه اموال مسروقه از متهمان کشف و ضبط شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:26
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» امروز محمدباقر قالیباف رکورددار طولانی ترین شهردار تهران، کلید بهشت را به مدیران جدید تحویل داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:21
ورزشکاری که حادثه ساز شد؛
«خبرگزاری مهر» اهواز ـ بر اثر دعوای یک ورزشکار در بانک ملی ایذه مأمور بانک برای تأمین امنیت به صورت هوایی تیراندازی کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:59
«خبرگزاری مهر» روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست در اطلاعیه ای خبر برخی رسانه ها مبنی بر موافقت این سازمان با واگذاری یا هر تغییر در جزیره آشوراده را تکذیب کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:36
استاندار گلستان:
«خبرگزاری مهر» گرگان- استاندار گلستان با تاکید بر اینکه خلیج گرگان نیازمند برنامه فوری برای نجات است از همراهی نکردن محیط زیست برای تحویل مطالعات خلیج گرگان انتقاد کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:14
«خبرگزاری مهر» احمد مسجدجامعی پیشنهاد کرد که زمینه حضور اهالی رسانه در تمامی جلسات شورا فراهم شود که این پیشنهاد توسط رییس شورای شهر تهران مورد قبول واقع شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:02
«خبرآنلاین» محمدرضا میر شاه ولد به بهانه روز پزشک این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:43
«خبرآنلاین» عاشقانه های سریال شهرزاد...» عنوان مجموعه کاریکاتورهای شهاب جعفرنژاد است که برای روزنامه روزنامه هفت صبح طراحی و در اینستاگرامش منتشر کرد.#
چهارشنبه 01 شهریور - 17:20
«تابناک» پدر آتنا اصلانی، دختربچه ۷ ساله‌ای که توسط مردی ۴۰ ساله به قتل رسید می‌گوید آرزو داشته دخترش معلم شود. او گفته که همه حرف‌های قاتل آتنا مبنی بر انکار به قتل رساندن دخترش دروغ است و فقط زمانی رضایت می‌دهد که مُرده باشد. به گزارش تسنیم، 28 خرداد امسا...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:51
«تابناک» چهار روز از دستگیری حمید صفت به اتهام قتل ناپدری‌اش می‌گذرد. قتل اتهامی است که از سوی بازپرس پرونده به این خواننده رپ تفهیم شده؛ اما او این اتهام را رد کرده است. به گزارش روزنامه شهروند، اظهارات متهم و شاهدان درباره اتفاقات آن روز و نزاعی که بین ...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:21
«تابناک» بعد از اعتراضاتی که طرح ثبت‌احوال درخصوص حذف واژه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه به همراه داشت سخنگوی سازمان ثبت احوال این طرح را نیازمند اصلاح قانونی دانست. موضوع حذف طلاق از شناسنامه‌ها در حالی مطرح شد که سازمان ثبت احوال براساس ماده ۳۳قانون، موظف اس...
پنجشنبه 02 شهریور - 02:31
«پارسینه» زیباترین امضایی را ببینید که در گینس هم ثبت شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:31
«خبرآنلاین» «پدر مهدی طارمی: پسرم به آرزویش یعنی رفتن به «رئال مادرید » نزدیک است!» این اظهار نظر سوژه کارتون خبر ورزشی شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:25
«خبرآنلاین» جمعیت ایران رو به پیری می رود؛ میانگین سنی جمعیت ایران در سال 1395 برابر 31.1 سال محاسبه شده که در مقایسه با سال 1390، 1.3 سال افزایش را نشان می‌دهد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:20
«خبرآنلاین» در حاشیه گفتگوی برنامه نود با علی کفاشیان درباره قرارداد بلیت فروشی الکترونیک، امین منتظری این کاریکاتور را در قانون منتشر کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 23:34
«الف» خانواده حمید صفت توضیحاتی پیرامون پرونده قتل ناپدری این خواننده را در صفحه رسمی او در اینستاگرام منتشر کردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ پرونده همچنان باز است و گزارش پزشکی قانونی هنوز اعلام نشده اما برخی رسانه‌ها و البته کاربران شبکه های اج...
چهارشنبه 01 شهریور - 23:24
«پارسینه»
چهارشنبه 01 شهریور - 17:48
«الف» 28 خرداد امسال بود که خبر گم شدن دختربچه 7ساله‌ای به‌نام آتنا میان مردم شهرستان پارس‌آباد اردبیل پیچید؛ خبری که از همان روز اول بین مردم شهر پیچید و همه برای پیدا کردن آتنا بسیج شدند.نهایتاً جسد بی‌جان آتنا، 20 روز بعد از پرس‌وجوی مردم و پلیس، از م...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:12
«پارسینه» سارقان مسلحی که در خردادماه امسال با حمله به یک طلافروشی در منطقه عباسی اقدام به سرقت از آن کرده بودند صبح امروز چهارشنبه ۱ شهریور برای بازسازی صحنه سرقت به محل بازگردانده شدند.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:49
«پارسینه» ظهر امروز بعد از پایان مراسم تحلیف و انتخابات هیات رئیسه شورای شهر تهران و انتخاب شهردار، اعضای این شورا برای تجدید میثاق با بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی با مترو عازم حرم مطهر امام راحل شدند. تصاویری از متروسواری اعضای شورای شهر را در ادامه...
چهارشنبه 01 شهریور - 18:09
مدیر عامل ستاد دیه خبرداد:
«خبرگزاری مهر» مدیر عامل ستاد دیه با انتقاد از افزایش آمار محکومان پرداخت مهریه در کشور گفت: طبق آخرین اطلاعات ارایه شده از استان‌ها ۲۴۵۰ مرد ایرانی به خاطر ناتوانی در پرداخت مهریه زندانی هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:52
«تابناک» مدیرکل روابط عمومی سازمان هواپیمایی با بیان این که به دلیل بروز رسانی برخی سیستم‌های ناوبری و کمک ناوبری مدیریت آسمان کشور احتمال تاخیر در بعضی از پروازهای امروز وجود خواهد داشت، اعلام کرد: خبر توقف همه پروازها صحت ندارد. به گزارش ایسنا، رضا جعفرزا...
چهارشنبه 01 شهریور - 20:35
«تابناک» سارقان مسلحی که در خردادماه امسال با حمله به یک طلافروشی در منطقه عباسی اقدام به سرقت از آن کرده بودند صبح امروز چهارشنبه ۱ شهریور برای بازسازی صحنه سرقت به محل بازگردانده شدند. ...
چهارشنبه 01 شهریور - 13:55
«خبرگزاری مهر» جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه واجدین شرایط قانون جریمه مشمولان غایب همچنان می توانند برای ثبت نام اقدام کنند، ضوابط مربوط به نحوه اخذ گواهینامه مشمولان را تشریح کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:31
«تابناک» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نوشت: حمید صفت دچار خشم لحظه ای شده است. کنترل خشم نقش مهم و کلیدی در کاهش جرائمی چون قتل دارد. به گزارش فارس، محمد شهریاری سرپرست دادسرای امور جنایی تهران در پستی اینستاگرامی درخصوص حمید صفت -متهم به قتل- نوشت: حمی...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:10
شهردار تهران:
«خبرگزاری مهر» شهردار تهران گفت: در طول سال های گذشته زحمات زیادی برای تهران کشیده شده و امیدواریم ما نیز در این چهار سال بر عهدی که با مردم بستیم بایستیم و خدمت کنیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:10
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران:
«خبرگزاری فارس» سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نوشت: حمید صفت دچار خشم لحظه ای شده است. کنترل خشم نقش مهم و کلیدی در کاهش جرائمی چون قتل دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:23
«خبرگزاری مهر» گرگان - سرپرست شهرداری گرگان با نظر اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر معرفی شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:13
دبیر کنوانسیون حقوق کودک:
«خبرگزاری مهر» دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک با بیان اینکه کودک فردی مستقل و دارای حقوق است، گفت: حمایت از حق کودکان نیاز به گفتمان سازی دارد چرا که هنوز نسبت به حقوق کودک بیگانه هستیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:12
دادستان تهران:
«خبرگزاری مهر» جعفری دولت‌آبادی خطاب به برخی زندانیان که به اعتصاب غذا و سایر تهدیدها روی می‌آورند، گفت: این اقدامات، اموری شکست خورده است و دستگاه قضایی تسلیم این موارد نمی‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:33
مشاور عالی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست:
«خبرگزاری مهر» سعید نمکی گفت: محیط زیست نمی خواهد و نباید مانع توسعه باشد اما این به معنای موافقت با هر نوع پروژه توسعه ای حتی به قیمت تخریب محیط زیست نیست.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:17
شهردار تهران:
«خبرگزاری مهر» محمدعلی نجفی در خصوص بازگشت شهردار به دولت گفت: اگر رئیس جمهور درخواست کنند یا اجازه دهند از این حضور استقبال می‌کنیم، چرا که این موضوع به نفع شهر و شهروندان است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است