مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار علمی فناوری در صدر رسانه ها


پنجشنبه 04 بهمن - 15:55
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نمی‌خواهیم پژوهش و تربیت نیروی انسانی معلق و منزوی در دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشیم.
پنجشنبه 04 بهمن - 15:43
رییس دانشگاه آزاد خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از توافق با معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برای راه‌اندازی پنج کارخانه نوآوری این دانشگاه در سطح کشور خبر داد.
پنجشنبه 04 بهمن - 15:06
در همایش "انرژی و محیط زیست" مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» عضو دفتر طرح‌ ملی تغییر آب و هوا با اشاره به اینکه پاشنه آشیل ما سیاستگذاری است تاکید کرد: دولت باید بر سیاست‌های مبتنی بر بازار حرکت کرده و بازار کربن ایجاد کند.  
پنجشنبه 04 بهمن - 14:54
عضو فرهنگستان علوم تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» عضو فرهنگستان علوم کل ظرفیت تولید انرژی در نیروگاه‌های تجدیدپذیر کشور را ۶۷۰ مگاوات عنوان کرد و گفت: طبق برنامه ششم توسعه این میزان باید به ۵۰۰۰ مگاوات برسد.
پنجشنبه 04 بهمن - 14:43
در همایش "انرژی و محیط زیست" مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر آلودگی هوا در سطح خانگی، خاطرنشان کرد: وضعیت پایداری در تنظیم مقررات نداشته‌ایم و سیاست‌ها منجر به هوای پاک نشده است.
پنجشنبه 04 بهمن - 14:33
استاد پژوهشکده علوم و فناوری انرژی عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» استاد پژوهشکده علوم و فناوری انرژی ضمن انتقاد از اجرایی نشدن طرح بازار بهینه‌سازی محیط زیست به برخی چالش‌های بهره‌برداری از منابع طبیعی پرداخت و گفت: حکمرانی هوشمند در گرو آن خواهد بود که تغییر و تحولات در سطح جامعه جدی گرفته شود.
پنجشنبه 04 بهمن - 14:16
گام محققان برای درمان اختلالات مغزی و سرطان؛
«خبرگزاری ایسنا» محققان چینی موفق به تولد ۵ نوزاد میمون شبیه‌سازی شدند که در ژنتیک آن‌ها نشانگرهای بیماری‌های گوناگون وجود دارد.
پنجشنبه 04 بهمن - 14:10
عضو شاخه مهندسی فرهنگستان علوم مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» عضو شاخه مهندسی فرهنگستان علوم با اشاره به اینکه از نظر دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم در وضعیت خوبی قرار داریم ورود آلاینده‌های صنعت به منابع آبی کشور را یادآور شد و افزود: اطلاع از کیفیت آب آشامیدنی از جمله حقوق شهروندی به حساب می‌آید. ض...
پنجشنبه 04 بهمن - 13:36
در همایش "انرژی و محیط زیست" اعلام شد
«خبرگزاری ایسنا» معاون برنامه‌ریزی شرکت تولید و توسعه انرژی اتمی ایران با اشاره به اینکه انرژی هسته‌ای با تمام معایب و مزایای خود در دنیا به عنوان گزینه‌ای برای تولید برق مطرح شده است، استفاده از این انرژی را در راستای رسیدن به اهداف کاهش گرمایش زمین دانست ...
پنجشنبه 04 بهمن - 13:13
در همایش "انرژی و محیط زیست" مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» عضو هیات علمی پژوهشگاه نیرو با بیان این‌که ارتقای کارآیی انرژی باید سرلوحه همه فعالیت‌های بخش انرژی و تامین‌کننده منابع توسعه کشور قرار گیرد، قیمت‌های غیرواقعی انرژی در ایران را از مهم‌ترین چالش‌های این حوزه عنوان کرد و گفت: این موضوع یکی ا...
پنجشنبه 04 بهمن - 12:40
«خبرگزاری ایسنا» شرکت آمازون از امروز در واشنگتن به آزمایش رباتی پرداخت که کالاهای خریداری شده توسط مشتریان را به دستشان می‌رساند.
پنجشنبه 04 بهمن - 12:20
«خبرگزاری ایسنا» شرکت خصوصی "بلو اوریجین" شب گذشته توانست فضاپیمای "نیوشپرد" را با موفقیت به فضا پرتاب کند.
پنجشنبه 04 بهمن - 12:13
معاون وزیر علوم مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه ملی ملایر قابلیت پیشرفت کمی و کیفی و قرارگیری در سطح دانشگاه‌های تراز اول کشور را دارد.
پنجشنبه 04 بهمن - 12:06
«خبرگزاری ایسنا» یک منبع نزدیک صنایع موشکی و فضایی روسیه به خبرگزاری تاس گفته است که سازمان فضایی روسیه (روسکاسموس) تصمیم دارد با انتخاب گروهی از زنان، بخش زنانه فضانوردی خود را تقویت کند.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:33
«خبرگزاری ایسنا» رییس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی با اشاره به بند ج تبصره ۲۱ لایحه بودجه ۹۸ که دولت را مکلف کرده تا تعداد مراکز پژوهشی دستگاه‌های اجرایی را از طریق واگذاری آنها به بخش غیردولتی، انحلال و یا ادغام، به یک واحد پژوهشی و تحقیقاتی تقلیل دهد، گفت...
پنجشنبه 04 بهمن - 10:23
عکس روز ناسا؛
«خبرگزاری ایسنا» فضانوردان ایستگاه فضایی بین‌المللی تصویر زیبایی از زمین را به ثبت رساندند که روسیه و اوکراین را نشان می‌دهد.
پنجشنبه 04 بهمن - 09:54
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای:
«خبرگزاری ایسنا» معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی وحرفه‌ای کشور گفت: این دانشگاه در ۳۱ استان و ۱۲۰ شهر، ۲۰۰ هزار جمعیت دانشجو دارد که بزرگترین دانشگاه دولتی و حضوری در ایران هستیم و ۲۴هزار استاد و مدرس در دانشگاه مشغول فعالیت هستند.
پنجشنبه 04 بهمن - 09:44
توسط رئیس دانشکده معماری دانشگاه فردوسی صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» رئیس دانشکده معماری دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تا زمانی که تغییری در معماری و طراحی فضاهای دانشگاهی ایجاد نشود، طبیعتا رسیدن به دانشگاه‌هایی که در نسل سوم و چهارم انتظار داریم، دیرتر اتفاق خواهد افتاد.
پنجشنبه 04 بهمن - 09:35
مدیر مرکز خدمات تخصصی محیط زیست جهاد دانشگاهی یزد مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر مرکز خدمات تخصصی محیط زیست و آلودگی محیطی جهاد دانشگاهی یزد، با تاکید بر لزوم استفاده از ابزار فرهنگ‌سازی ترافیکی برای کاهش و کنترل آلودگی هوا گفت: پیشرفت صنعتی یزد آلودگی هوا را تشدید می‌کند.
پنجشنبه 04 بهمن - 09:35
مدیر مرکز خدمات تخصصی محیط زیست جهاد دانشگاهی یزد مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» مدیر مرکز خدمات تخصصی محیط زیست و آلودگی محیطی جهاد دانشگاهی یزد، با تاکید بر لزوم استفاده از ابزار فرهنگ‌سازی ترافیکی برای کاهش و کنترل آلودگی هوا گفت: پیشرفت صنعتی یزد آلودگی هوا را تشدید می‌کند.
پنجشنبه 04 بهمن - 09:23
در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» دبیر کارگروه ملی زلزله و لغزش‌ لایه‌های زمین با بیان اینکه همزمان با انتشار بوی بد در تهران، این بو در "قم"، "ابهر"، "کرج" و  "حوالی آبیک" نیز احساس شده است، گفت: کلیه فرضیه‌هایی که می‌تواند در این زمینه موثر باشند، مورد بررسی قرار گرفت که ...
پنجشنبه 04 بهمن - 09:06
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران فرانسوی، نوعی اپلیکیشن ارائه داده‌اند که می‌تواند میزان کالری غذا را تنها از روی عکس آن محاسبه کند!
پنجشنبه 04 بهمن - 04:36
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی مشهد مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی مشهد گفت: خصوصی سازی رشته‌های پزشکی به منزله این است که به افراد اجازه دهیم پزشکی و رشته‌های پیرا پزشکی را بخوانند و در پایان هم هیچ بازدهی نداشته باشد.
پنجشنبه 04 بهمن - 02:33
نگاهی متفاوت به چالش ۱۰ سال قبل
«خبرگزاری ایسنا» این هفته، میلیون‌ها کاربر شبکه‌های اجتماعی تصاویر ۱۰ سال پیش و اکنون خود را با هشتگ "چالش ۱۰ سال "(#۱۰YearChallenge) به اشتراک گذاشتند، اکنون سلبریتی‌های خارجی و موسسات خیریه نیز وارد چالش ۱۰ سال شده‌اند اما آنها به گونه‌ای متفاوت به این چا...
پنجشنبه 04 بهمن - 01:35
با صنعتی‌سازی سامانه پلاسما محقق شد؛
«خبرگزاری ایسنا» یکی از شرکت‌های فناور با صنعتی‌سازی سامانه پلاسما، خط تولیدی را در یکی از شرکت‌های تولیدکننده کفش با استفاده از این سامانه به منظور تولید کفش‌های آب‌گریز راه‌اندازی کرد.
چهارشنبه 03 بهمن - 19:21
معاون آموزشی و پژوهشی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ادبیات کتب معارف اسلامی باید به ادبیات تحلیل و کارآمدی دین تغییر کند.
چهارشنبه 03 بهمن - 19:19
«خبرگزاری ایسنا» یک شرکت توانسته است با استفاده از فناوری NFC کاربران را از شر وارد کردن رمز و طی مراحل اعصاب خردکن برای اتصال به شبکه وای-فای در اماکن عمومی و هتل‌ها خلاص کند.
چهارشنبه 03 بهمن - 18:08
«خبرگزاری ایسنا» شرکت "بلواوریجین" قرار است امروز فضاپیمای "نیوشپرد" را برای انجام ۸ ماموریت ناسا به فضا ارسال کند.
چهارشنبه 03 بهمن - 18:04
در مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی انجام می‌شود
«خبرگزاری ایسنا» کارگاه آموزشی یادگیری عمیق (Deep learning) در (SID) برگزار می‌شود.
چهارشنبه 03 بهمن - 18:03
پورشه:
«خبرگزاری ایسنا» شرکت خودروسازی پورشه ادعا می‌کند که کارخانه‌های تولید خودروهای برقی‌اش به پاکی خودروهای برقی تولیدی‌اش است و در کارخانه‌های خود از موادی استفاده می‌کند که به کاهش آلایندگی کمک می‌کند.
چهارشنبه 03 بهمن - 18:00
پژوهشگران روسی انجام دادند
«خبرگزاری ایسنا» پژوهشگران روسی در بررسی خود توانستند ژن‌های جدیدی را شناسایی کنند که با سندروم عامل نابینایی و ناشنوایی مرتبط هستند.
چهارشنبه 03 بهمن - 17:57
مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس مرکز آموزش عالی علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان جزئیات پذیرش بدون کنکور دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته این مرکز برای ترم بهمن‌ماه ۹۷ را تشریح کرد.
چهارشنبه 03 بهمن - 17:06
«خبرگزاری ایسنا» محققان اروپایی تصویری از مرگ یک سحابی به ثبت رسانده‌اند که نیم نگاهی به مرگ خورشید در پنج میلیارد سال آینده دارد.
چهارشنبه 03 بهمن - 16:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علی‌مرتضی بی‌رنگ در خصوص جزئیات سفر شرکت های دانش بنیان به هند، گفت: مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، ۹ نفر از نمایندگان شرکت های دانش بنیان را با هدف زمینه‌سازی برای...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سلول های بنیادی، طی آلودگی «دی ان ای»، «HIV» راه خود را به سمت هسته سلول میزبان کج می کند و خودش را با ژنوم میزبان تلفیق می کند. مدار ژنی« Tat »یک قطعه کلیدی از «دی ان ای»، «HIV »است که رونویسی و ف...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:36
«خبرگزاری ایسنا» "تیتو کر"(Tyto Care) یک شرکت ارائه دهنده خدمات "سلامتی از راه دور"(telehealth) اکنون به طرز متفاوتی پزشک را به خانه کاربران آورده است.
چهارشنبه 03 بهمن - 16:33
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز چهارشنبه ۳ بهمن‌ماه طی مراسمی در شهرستان آبادان «همراه اول» و «اداره آب و فاضلاب شهرستان آبادان» جهت تأمین آب شرب مردم این شهرستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:31
«خبرگزاری ایسنا» فراخوان فن‌بازار تخصصی «چالش‌های فناورانه مهندسی خوردگی» با رویکرد حل چالش‌های صنایع مختلف در این حوزه، در سطح ملی اعلام شد. این رویداد با حمایت فن بازار ملی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.
چهارشنبه 03 بهمن - 16:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از این پس مشترکان سازمانی می‌توانند با استفاده از نرم‌افزارکاربردی «ایرانسل‌من سازمانی» سیم‌کارت‌های سازمانی را مطابق با نیاز سازمان یا شرکت خود مدیریت کنند. جهت استفاده از این برنامه کاربردی ل...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:20
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز ملی فضای مجازی کشور، سید ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور در مراسم امضای این تفاهمنامه گفت: همکاری بین دانشگاه ها و مرکز ملی فضای مجازی کشور می تواند در ایجاد ادراک مشترک در رابط...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:18
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، نسترن محسنی گفت: متقاضیان تاسیس و بهره‌برداری از شبکه‌های رادیوئی اختصاصی باید طرح دقیقی از شبکه رادیوئی مورد نظرشان مبتنی بر نرم‌افزارهای محاسباتی و طراحی شبکه، ارائه کنند. معاون امور ر...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سامانه کوثر بلاگ، این سامانه به عنوان پدیدآورنده نسل دوم وبلاگ نویسی، فضای مناسبی ویژه بانوان فراهم کرده تا در محیطی امن و نجیب بتوانند محتوای خود را به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر کنند. در نسل جدید و...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: در حاشیه جلسه امروز هیات دولت همه از رزمایش‌ قطع اینترنت پرسیدند. دیشب گزارش کردم که برای چک تاب‌آوری زیرساخت بانکی در برابر تحریم روش های دیگری جز قطع اینترنت شرکت سداد هم وجود داشت. وی با ...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، محققان موفق به تولید نمونه اولیه دستگاهی شده اند که با ایجاد میدان مغناطیسی، عضلات بدن را فریب داده و این تصور را در آنها ایجاد می کند که در حال فعالیت و انجام حرکات سنگین هستند و همین مساله موجب تقویت و بیشتر...
چهارشنبه 03 بهمن - 14:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، اکتشافی جدید در تحقیقات مربوط به خاطرات احتمالا در آینده اجازه نمی دهد افرادی که اعتیاد را ترک کرده اند، دوباره به مصرف مواد مخدر رو بیاورند. محققان هنگام پژوهش روی موش ها روشی نوین برای پاک کردن حافظه مرت...
چهارشنبه 03 بهمن - 14:16
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، آنزیم اصلی مورد استفاده در روش کریسپر به نام Cas۹ بهترین گزینه در دسترس پزشکان محسوب نمی شود و گروهی از محققان و از جمله خالقان روش دستکاری ژنتیک کریسپر با استفاده از آنزیمی دقیق تر به نام Cas۱۲b روشی مناسب تر...
چهارشنبه 03 بهمن - 14:11
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، گاز متان از جمله گازهای گلخانه‌ای به شمار می‌رود که غلظت آن در جو زمین از ۲۰۰ سال گذشته تاکنون دو برابر شده و نقش مهمی در گرم‌شدن زمین دارد. از سوی دیگر گاز متان جزء اصلی گاز طبیعی مورد استفاد...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، این پژوهشگران هشدار می دهند این خطرات آن قدر زیاد است که حتی می تواند مزایای مصرف آسپرین برای قلب و برخی اجزای دیگر بدن را به حاشیه براند. تولید داروی آسپرین به بیش از یک قرن قبل بازمی گردد، اما ماده اصلی تشک...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ایندپندنت، اپل آپدیت iOS ۱۲.۱.۳ را برای آیفون، آی پد و هوم پاد ارائه کرده است. این آپدیت ویژگی های جدیدی ارائه نمی کند، بلکه فقط چند باگ مهم را برطرف می کند، علاوه بر آن اختلالات مربوط به نرم افزار هایی مانند Message...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، هکرها در این روش با ارسال ایمیل هایی فریبنده که شباهت زیادی به ایمیل های ارسالی شرکت ها و سازمان های دولتی مشهور دارند، تلاش می کنند تا کاربران را به افشای اطلاعات خصوصی خود ترغیب کنند. این ایمیل ها معمولا حاو...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، مقامات چینی اپلیکیشنی ساخته اند که افراد بدهکار ی که در نزدیکی کاربر هستند را نشان می دهد. به نوشته روزنامه چاینا دیلی، مقامات ایالت «هبی» (Hebi) اپلیکیشنی به نام «نقشه بدهکاران بدحساب» را ابداع کرده اند که...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، شرکت GMC از وانت ۲۰۲۰ Sierra Heavy Duty رونمایی کرده که ۴۴۵ اسب بخار و قدرت و گیربکس ۱۰ دنده ای رونمایی شد. این وانت نوین، فناوری های بسیار زیادی دارد و مجهز به ۱۵ دوربین است و به همین دلیل می تواند چشم انداز...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از نیواطلس، این ربات نه تنها با استفاده از دوپای خود به راحتی راه رفته و می پرد؛ بلکه می تواند در فواصل کوتاه پرواز کند یا از روی موانع پیش رو به همین شیوه بگذرد. ربات یادشده لئوناردو نام دارد و این کلمه مخفف عبارت LEg ...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورج، این دو لپ تاپ به ترتیب Chromebook ۵۱۲ و Chromebook Spin ۵۱۲ نام دارند و دقت نمایشگر آنها ۱۳۶۶ در ۹۱۲ پیکسل و نسبت بصری آنها ۳ به ۲ است. Chromebook ۵۱۲ تنها ۳۳۰ دلار قیمت دارد و دارای تراشه دوهسته ای Celeron N۴۰...
چهارشنبه 03 بهمن - 10:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، پیام نجفی با اشاره به برگزاری فن‌بازارهای تخصصی در دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه گفت: پس از برگزاری موفق اولین فن‌بازار دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه تجهیزات پزشکی برنامه‌ریزی‌ها برای برگز...
چهارشنبه 03 بهمن - 09:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، شرکتی به نام تن وان دیزاین، برای حل این مشکل یک تکه چوب به نام وای فای پورتر تولید کرده که بر روی دیوار نصب می شود و کاربران با قراردادن گوشی خود بر روی آن و وارد آوردن یک ضربه آرام می توانند به سرعت به شبکه وای...
چهارشنبه 03 بهمن - 09:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی با اشاره به توانایی جوانان کشور در تهیه داروهای زیستی، بیان کرد: یکی از اولویت های ستاد، حمایت از تولید داروهای جدید است که در این زمینه با حمایت های ستاد، داروهای جدید زی...
چهارشنبه 03 بهمن - 09:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزار ی مهر به نقل از ناسا اسپیس فلایت، ۵ ماه قبل ناسا نام فضانوردانی را اعلام کرد که در ماموریت های آزمایشی کپسول دراگون اسپیس ایکس و استارلاینر بویینگ شرکت خواهند کرد. اما سازمان فضایی آمریکا اعلام کرد یکی از فضانوردان به دلیل مشکل پزشکی...
چهارشنبه 03 بهمن - 09:28
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از زددی نت، پایگاه داده این سیستم متشکل از تصویر ۱۶ میلیون نفر از جمعیت بزرگسال این کشور است که ۹ میلیون نفر از این افراد تنها یک بار در زندگی خود توسط پلیس برای بازرسی یا تفتیش متوقف شده اند. اما ۷ میلیون نفر دیگر افرادی...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:55
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت در دیدار با «نعیم ثجیل یسر» وزیر ارتباطات عراق در حاشیه نشست فعالان صنعت IT ایران با وزیر ارتباطات عراق با بیان اینکه دولت ایران سرمایه جدی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناو...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فن بازار تخصصی «چالش‌های فناورانه مهندسی خوردگی» با رویکرد حل چالش‌های صنایع مختلف این حوزه در سطح ملی، ششم اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد. در این رویداد، از یک سو با تبیین موضوع...
چهارشنبه 03 بهمن - 14:43
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، حمید فتاحی با اشاره به اینکه وظیفه ما در حوزه زیرساخت ارتباطات کشور، حفظ کیفیت و پایداری ارتباطات بین الملل است، گفت: بر همین اساس ورودی های دیتای خارج از کشور باید به صورت توزیع شده باشد تا اگر مشکلی د...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است