مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 02 شهریور - 06:23
کار و تعاون در هفته جاری
«خبرگزاری ایسنا» مهمترین اخبار هفته جاری در حوزه کار و تعاون به رای اعتماد مجلس به وزیر کار، ثبت نام بیش از ۴۰ هزار نفر در تهران در سامانه کارروزی، افزایش دستمزد کارگران و بازنشستگان در دولت دوازدهم و تقویت بانک توسعه تعاون اختصاص داشت.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:21
مرکز آمار اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» شاخص کل (بر مبنای۱۰۰=۱۳۹۰) در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ عدد ۲۴۹.۶ را نشان می‌دهد که نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد افزایش داشته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:06
طیب‌نیا:
«خبرگزاری فارس» وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم گفت: طی سال‌های اخیر با کاهش درآمد نفت فرصت مناسبی برای مدیریت هزینه‌ها و واقعی کردن هدفمندی و پرداخت یارانه بود که از دست رفت.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:52
«خبرگزاری ایسنا» استارت‌ آپ‌ها کسب‌وکارهایی مبتنی بر فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطاتی در حوزه تبادلات مالی هستند که فضای جدیدی در اقتصاد کشورها به وجود آورده‌اند. اتفاقی که علاوه بر اشتغال‌زایی تقریبا گسترده می‌تواند در نهایت موجب افزایش ضریب رشد اقتصاد کشور...
چهارشنبه 01 شهریور - 22:58
«خبرگزاری ایسنا» در مراسم تودیع طیب‌نیا و معارفه کرباسیان به عنوان وزیر اقتصاد، معاونان و جمع کثیری از مدیران وزارت اقتصاد و همچنین مسعود نیلی و ولی‌الله سیف حضور داشتند. در این مراسم محمدرضا پورابراهیمی نسبت به ایجاد معاونت اقتصادی انتقاداتی را مطرح کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:56
«خبرگزاری فارس» در حالی که رقابت برای تولید خودروهای خودران به شدت در جریان است، برخی شرکت های فناوری هم دنبال تولید تاکسی های پرنده تا کمتر از یک دهه آینده هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:24
در نشست مقام های ریلی ایران و جمهوری آذربایجان مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل دفتر امور بین الملل راه آهن کشورمان ضمن خبر دادن از پیشرفت ۹۵ درصدی مسیر ریلی قزوین – رشت، گفت: تنها ۵ درصد از کار ساخت مسیر ریلی مذکور باقی مانده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:06
وزیر امور اقتصادی دارایی:
«خبرگزاری فارس» وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم معارفه خود گفت: خود را متعهد به اقتصاد مقاومتی می‌دانم.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:56
یک مقام مسئول در سازمان توسعه تجارت؛
«خبرگزاری مهر» مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات درباره اظهارات منتقدین به توقف موقتی ثبت سفارش واردات خودرو سواری گفت:توقف موقت ثبت سفارش خللی در روند واردات ایجاد نمی کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:54
با اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی؛
«خبرگزاری مهر» میانگین پرداختی روزانه وام ازدواج با اجرای طرح ضربتی در مردادماه توسط ۱۱ بانک عامل و سایر بانک ها در استان های محروم و کم برخوردار به بیش از ۲۴۰۰ نفر رسیده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:54
«خبرگزاری ایسنا» تولیدکنندگان نفت و گاز از مکزیک تا لوییزیانا در هفته جاری با نزدیک شدن یک طوفان گرمسیری که ممکن است به گردباد تبدیل شود، آماده بارندگی سنگین و وزش‌ بادهای شدیدی می‌شوند.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:51
در آستانه نخستین روز هفته دولت
«خبرگزاری ایسنا» وزیر نفت عصر امروز (چهارشنبه، یکم شهریورماه) عازم اهواز شد تا ضمن دیدار با مدیران شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، در نخستین روز هفته دولت (فردا، پنجشنبه) در جمع مدیران استان خوزستان نیز حضور یابد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:15
کرباسیان:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: اوراق خزانه که پیشتر قابلیت خرید و فروش در بورس را نداشت، طبق تصمیم شورای پول و اعتبار در بورس خرید و فروش خواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:15
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: اوراق خزانه که پیشتر قابلیت خرید و فروش در بورس را نداشت، طبق تصمیم شورای پول و اعتبار در بورس خرید و فروش خواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:14
«خبرگزاری فارس» قیمت نفت به 51.68 دلار در هر بشکه و قیمت طلا به 1289.58 دلار در هر اونس رسید.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:11
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات:
«خبرگزاری فارس» مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات در پاسخ به نقل‌ قول‌هایی که اخیراً در برخی از رسانه‌ها از سوی منتقدین به توقف موقتی ثبت سفارش واردات خودرو سواری شده است و ابعاد این موضوع را تشریح کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:04
«خبرگزاری فارس» دومین مجمع عمومی موسسه مالی اعتباری نور صبح فردا (پنجشنبه) با حضور اعضای هیئت مدیره در محل سالن همایش تلاش برگزار می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:54
سرپرست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» سرپرست رگولاتوری از تشکیل کمیته ویژه برای تدوین چارچوب نظام‌مند حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خدمات حوزه ICT به دستور وزیر ارتباطات خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:22
معاون اول رئیس جمهور:
«خبرگزاری فارس» معاون اول رئیس جمهور گفت: کانون اصلی توسعه وزارت اقتصاد است و مهم‌ترین مشکلات و مطالبات مردم به حوزه اقتصاد باز می‌گردد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:21
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
«خبرگزاری فارس» رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصمیم‌گیری به معاونت اقتصادی دولت رسیده و افزایش مراکز تصمیم‌گیر چالش ایجاد می‌کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:58
فارس از وضعیت آب و هوا گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» از روز پنجشنبه هفته جاری تا یکشنبه هفته آینده در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل و دامنه‌های جنوبی البرز کاهش نسبی دما رخ خواهد داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:47
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» در بازار تهران سکه طرح جدید با هزار تومان افزایش یک میلیون و 212 هزار تومان، دلار با 3 تومان رشد 3833 تومان و یورو با 19 تومان افزایش 4560 تومان فروخته شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:36
فارس گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» در حالی که از واگذاری و تحویل برخی واحدهای مسکن مهر پردیس ماه‌هاست می‌گذرد، گزارش‌ها حاکی از نبود آب، برق و گاز و خودداری مالکان از سکونت در این واحدها به دلیل نبود خدمات زیربنایی است.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:14
در مراسم تودیع و معارفه وزیر اقتصاد مطرح شد
«خبرگزاری فارس» با حضور معاون اول رئیس‌جمهور، رئیس کل بانک مرکزی و جمعی از مسئولان مراسم تکریم علی طیب‌نیا و معارفه کرباسیان وزیر جدید امور اقتصاد برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:07
وبگاه آمریکایی هیل:
«خبرگزاری فارس» وبگاه آمریکایی هیل نوشت درگیری میان رئیس‌جمهور و شرکت بوئینگ و درگیری میان واشنگتن و دوستان اروپایی‌اش بر سر لغو قرارداد فروش هواپیما به ایران و تحریم دوباره ایران‌ایر در حال نمایان شدن است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:51
مدیرعامل توانیر اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل توانیر در آستانه هفته دولت از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی حدود چهار هزار و 756 طرح صنعت برق در سراسر کشور خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:49
وزیر دارایی مرکل مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر دارایی آلمان گفت: در حال حاضر پرونده رسوایی آلایندگی خودروهای آلمانی، خطری جدید برای توسعه اقتصادی این کشور است و ابعاد آن را نمی توان محاسبه کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:49
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران؛
«خبرگزاری مهر» به گفته مدیرپایانه های نفتی زیرساخت‌های اصلی شامل پهلوگاه‌ها، بازوهای بارگیری، خطوط لوله جریانی، مخازن ذخیره‌سازی و سامانه‌های اندازه‌گیری پایانه نفتی شمال نوسازی و بهسازی شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:48
فارس از آن سوی تالار شیشه‌ای گزارش می‌دهد
«خبرگزاری فارس» معامله‌گران بورس تهران امروز در حالی معاملاتی متعادل و در محدوده صفر تابلو را در اغلب نمادهای معاملاتی به نظاره نشستند که با وجود پیش‌رو شدن سنگ‌آهنی‌ها و گروه مخابرات اما با حرکت دست به عصای حقوقی‌ها شاهد غلبه عرضه بر تقاضای سهام بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:46
«خبرگزاری فارس» بررسی های موسسه تحقیقاتی eMarketer نشان می دهد جوانان بیشتری فیس بوک را ترک گفته و به شبکه های اجتماعی دیگر مانند اسنپ چت و اینستاگرام می پیوندند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:45
در واکنش به دریافت غیرقانونی آبونمان از مشترکان گاز؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی شرکت ملی گاز درباره دریافت غیرقانونی آبونمان از مشترکین،گفت: هنوز این موضوع به صورت مکتوب و قانونی به شرکت ملی گاز ایران ابلاغ نشده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:44
فرانس 24:
«خبرگزاری فارس» دولت کامبوج قرارداد توسعه اولین میدان نفتی تاریخ این کشور را با یک شرکت سنگاپوری امضا کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:42
مدیرعامل بورس کالا خبر داد
«خبرگزاری فارس» مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: هدف ما این است که با همکاری شرکت بازرگانی دولتی ایران به عنوان مباشر دولت در بحث عرضه و خرید تضمینی گندم، سال 97 این محصول در قالب بورس و سیاست قیمت تضمینی عرضه شود و این موضوع در دست بررسی است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:36
با حضور جهانگیری صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» دقایقی قبل مراسم تودیع و معارفه وزیر امور اقتصادی و دارایی در باب همایون آغاز شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:28
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» یک مقام آگاه در شرکت فرودگاه ها از راه اندازی مجدد سیستم راداری کنترل پرواز فرودگاه مهرآباد با استفاده از برق شهری به جای یو پی اس های مرکز کنترل ترافیک هوایی خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:23
رئیس اتاق بازرگانی مازندران عنوان کرد:
«خبرگزاری مهر» ساری - رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: بیش از ۱۰ میلیون دلار قرارداد تجاری در زمینه سیمان و شیلات در نمایشگاه اختصاصی توانمندی های اقتصادی ایران در ولگاگراد منعقد شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:19
رویترز:
«خبرگزاری فارس» رویترز اعلام کرد: سخنان امروز ترامپ درباره ساختن دیوار مرزی با مکزیک حتی به قیمت تعطیل شدن دولت فدرال در آمریکا، ارزش دلار در برابر ین را کاهش داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:17
یک مقام مسئول مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا گفت: دلیل کم اقبالی امروز از خطوط ریلی، پایین یا کافی نبودن خدمات نیست بلکه بالا بودن هزینه و کندی سرعت است.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:16
تحلیلگران بازار مطرح کردند؛
«خبرگزاری مهر» حالت وارونگی حاکم در بازار نفت سبب شده است خوشبینی به افزایش قیمت این کالا بیشتر شود، اما برخی از کارشناسان درباره این مسئله تردیدهایی دارند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:14
با صدور یک اطلاعیه؛
«خبرگزاری مهر» شرکت فرودگاه‌های کشور در اطلاعیه‌ای ضمن عذرخواهی از مسافران، از احتمال تاخیر در پروازهای عصر امروز (چهارشنبه) به دلیل اجرای برنامه نوسازی سامانه‌های هوایی خبرداد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:09
«خبرگزاری مهر» در حاشیه همایش هم اندیشی ستاد و شعب بانک دی از شعب برتر بانک دی در سال ۱۳۹۵ بر اساس شاخص های از پیش تعیین شده تقدیر شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:44
عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هواپیمایی ایران به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هواپیمایی با اشاره به ضرورت نوسازی تجهیزات پشتوانه سامانه کنترل پروازی در زمان پایان عمر مفید آنها، گفت: این فعالیت‌ها در زمان‌های کم‌پروازی بین ساعات ۱۲ تا ۱۴ انجام می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:40
در گفتگو با مهر اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» یک منبع آگاه در شرکت فرودگاه‌ها از خارج شدن رادار فرودگاه مهرآباد از مدار کنترل خبر داد و گفت: در حال حاضر پروازهای فرودگاه‌های شهرستان‌ها به تهران متوقف شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:44
با ابلاغ از سوی بانک مرکزی؛
«خبرگزاری مهر» بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای تمام بانک ها و موسسات مجاز کشور را مکلف کرد تا از معامله ثانویه اوراق بهادار در بورس خودداری کنند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:44
یادداشت رسیده به مهر؛
«خبرگزاری مهر» اگرچه محمد شریعتمداری، وزیر جدید صنعت از نبود استراتژی و برنامه کلان زمان‌بندی شده برای پیشبرد اهداف صنعت گلایه دارد، اما او هم مطابق با میل خود، این برنامه را تدوین و اجرایی می‌کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:43
سعیدی‌کیا مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در تونل‌های منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال تجهیزات مکش نصب شده که همین مسأله باعث به تأخیر افتادن بهره برداری از آن شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:43
وزیر نفت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر نفت از آمادگی کشورمان برای توسعه همکاری با عراق در صنعت نفت و گاز خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:27
در دی ماه اتفاق می‌افتد؛
«خبرگزاری مهر» اولین کنفرانس حکمرانی و سیاست گذاری عمومی با هدف گردهمایی و تبادل نظر محققان حوزه های مختلف در دی ماه توسط دانشگاه صنعتی شریف در تهران برگزار می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:22
اداره کل بین الملل راه آهن اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» اداره کل بین الملل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از سفر مقام های ارشد ریلی جمهوری آذربایجان به تهران جهت بررسی میزان پیشرفت ساخت مسیر ریلی قزوین- رشت- آستارا خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:47
«خبرگزاری مهر» با وجود سایت «آی تی قیمت»، دیگر دوران سردرگمی در دنیای دیجیتال سر آمده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:47
اتفاقی خوب برای تجارت الکترونیک پارسیان؛
«خبرگزاری مهر» شرکت تجارت الکترونیک پارسیان نام برند تجاری خود را از پککو به تاپ تغییر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 06:01
گزارش میدانی مهر؛
«خبرگزاری مهر» اگرچه قرار است طبق بخشنامه بانک مرکزی، نرخ سود سپرده بانکی کاهش یابد، اما روی دیگر سکه نرخ سود تسهیلات است که به گفته مردم، بعید به نظر می‌رسد از سمت بانکها، چندان مورد استقبال قرار گیرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:59
«تابناک» این پیمانه موضوعاتی همچون رشد شاخص کل بورس در آخرین روز کاری، کاهش قیمت نفت با امکان افزایش تولید لیبی، پیوستن کامبوج هم به جمع کشورهای تولیدکننده نفت، تاکسی‌های پرنده تا سال 2025 از راه می‌رسند، فراز و فرود دلار، یورو و درهم در اولین روز ا...
چهارشنبه 01 شهریور - 18:47
«شفاف» وزیر راه و شهرسازی دیروز توانست از نمایندگان رای اعتماد گرفته و یکی از مسافران پاستور باشد. در حالی که بیشتر صاحب نظران معتقدند انتقاداتی به عملکرد وزیر راه و شهرسازی در کابینه اول حسن روحانی وارد است اما او توانست با اخذ 188 رای اعتماد از ...
چهارشنبه 01 شهریور - 18:12
«شفاف» به گزارش شفاف به نقل از رویترز، امروز قیمت آتی نفت خام برنت بین الملل، نسبت به قیمت بسته شده در روز گذشته، ۲۷ سنت کاهش یافت و این نفت در بازار بشکه‌ای ۵۱.۶۰ دلار معامله شد، این در حالی ست که معامله‌ی آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا با ۱۶ سنت کاهش...
چهارشنبه 01 شهریور - 18:12
«شفاف» محمد شریعتمداری که از سال 76 تا 84 وزیر بازرگانی دولت اصلاحات بود، دیروز با رای اعتماد نمایندگان مجلس راهی ساختمان سمیه شد تا بر صندلی نعمت زاده وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت تکیه بزند. از 290 نماینده مجلس، 240 نماینده به شریعتمداری رای اعتم...
چهارشنبه 01 شهریور - 16:00
«پارسینه» بلومبرگ در تازه ترین گزارش خود تاکید کرده که با ورود سرمایه‌گذاران خارجی به ایران میلیاردها دلار سرمایه طی ماه‌های گذشته به ایران روانه شده که می‌تواند سپری در مقابل تهدیدات ترامپ باشد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:52
«پارسینه» شاخص بورس در جریان داد و ستدهای امروز چهارشنبه یکم شهریور ماه بازار سرمایه ۱۶۹ واحد رشد کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:25
«شفاف» آیین نامه ورود کالا توسط ملوانان شناورهای دریایی سنتی(لنج تجاری) با ظرفیت کمتر از ۵۰۰ تن و ساماندهی و نوسازی آنها از سوی هیئت دولت تصویب شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:25
«شفاف» ثروت «جک ما» مالک فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین با رسیدن به ۳۷.۴ میلیارد دلار، بار دیگر عنوان ثروتمندترین فرد آسیا را نصیب او کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:25
نبض تالار شیشه‌ای حافظ؛
«شفاف» شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز چهارشنبه 1 شهریورماه 96 با افزایش 169 واحدی به رقم 82 هزار و 541 واحد رسید.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:51
«عرش نیوز» رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران تاکید کرد: با اجرای دقیق مقررات ملی نباید اجازه دهیم مسکن های بی‌کیفیت تولید شود، در تهران هزاران هکتار بافت فرسوده داریم که قابلیت بهره برداری را از دست داده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:44
«عرش نیوز» بررسی‌های شرکت امنیتی IOActive نشان می‌دهد ربات‌های هوشمند در آینده‌ای نزدیک می‌توانند به تهدیدی جدی برای لوازم برقی مورد استفاده در کارخانه‌ها و منازل مبدل شوند.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:43
«عرش نیوز» مدیرکل سبزی و صیفی وزارت جهاد کشاورزی گفت: میانگین کشوری مصرف آب برای تولید هندوانه ۸۵۰۰ متر مکعب در هکتار است که البته تولید برخی محصولات درختی به مراتب بالاتر از این رقم است.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:04
در فروشگاه های اینترنتی انجام می شود؛
«شفاف» در اتفاقی جالب در یکی از فروشگاه‌های اینترنتی، حساب‌های سپرده در معرض خرید و فروش قرار گرفت. حساب‌هایی که عمدتا متعلق به موسسه‌ای است که در یکی دو ماه گذشته در اثر هجوم سپرده‌گذاران با مشکل نقدینگی مواجه شد. اما در این موسسه بنابر اظهارات م...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:19
براساس آمار رسمی پکن؛
«خبرگزاری مهر» اداره کل آمار چین اعلام کرد واردات نفت خام این کشور از ایران در ماه گذشته میلادی نسبت به پارسال افزایش یافته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:54
رئیس شورای ملی زیتون:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای ملی زیتون گفت: طی امسال کمبود محصول زیتون در بازار نخواهیم داشت و صحبت‌هایی مبنی بر این موضوع صحت ندارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:56
«خبرگزاری مهر» دومین مجمع عمومی موسسه مالی اعتباری نور صبح فردا (پنجشنبه) با حضور اعضای هیئت مدیره در محل سالن همایش تلاش برگزار می شود.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:27
«تابناک» صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی امروز کشور قابل مشاهده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:35
با صعود قیمت سهام؛
«خبرگزاری مهر» ثروت «جک ما» مالک فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین با رسیدن به ۳۷.۴ میلیارد دلار، بار دیگر عنوان ثروتمندترین فرد آسیا را نصیب او کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:56
یک تحلیلگر بازارهای بین المللی نفت مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» یک تحلیلگر بازار نفت گفت: قیمت نفت در محدوده ۵۰ دلار باقی خواهد ماند، مگر این که یکی از دو موضوع داغ جهانی در ماه اکتبر بازار را سورپرایز کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:45
«تابناک» ثروت «جک ما» مالک فروشگاه اینترنتی علی بابا در چین با رسیدن به ۳۷.۴ میلیارد دلار، بار دیگر عنوان ثروتمندترین فرد آسیا را نصیب او کرد. به گزارش فوربس، «جک ما» مالک فروشگاه بزرگ اینترنتی علی بابا در چین دوباره بعنوان ثروتمندترین فرد آسیا در صدر لیست ...
چهارشنبه 01 شهریور - 16:20
«تابناک» رئیس اتحادیه نانوایان تهران گفت: قیمت نان در کشور از سه سال قبل تاکنون ثابت مانده در حالی که هزینه های آب، برق، گاز، بیمه، مالیات، دستمزد و غیره هرساله بر مدار افزایشی بوده است. به گزارش تسنیم، قاسم زراعتکار ضمن اشاره به این جمله که در حال حاضر واح...
چهارشنبه 01 شهریور - 17:49
مدیرعامل توانیر؛
«خبرگزاری مهر» مدیرعامل توانیر گفت: روند رشد مصرف در بخش غیرمولد در طول سال نگران کننده است که در شرایط مطلوب باید به کمتر از ۴ درصد برسد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:48
جهانگیری خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رئیس جمهور گفت: قرارداد هشت میلیارد یورویی بانک کره ای با وزارت اقتصاد ایران فردا امضا می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:00
حجتی خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر جهاد کشاورزی گفت: جهت گیری دولت واردات دانه‌های روغنی به جای روغن خام است تا ارزش افزوده داخل کشور باقی بماند و هم کنجاله آن برای دام و طیور مصرف شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:48
بزودی چاپ می‌شود؛
«خبرگزاری مهر» وزارت دارایی هند خبر چاپ اسکناس های جدید ۲۰۰ روپیه ای این کشور را تایید کرد و گفت که این اسکناس ها توسط ۲ چاپ خانه بانک مرکزی هند توزیع خواهند شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:28
در مراسم تودیع مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر اقتصاد دولت یازدهم نگرانی‌ها و امیدواری‌های خود را برای اقتصاد ایران اعلام کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است