مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


سه شنبه 06 تیر - 12:57
در پاییز ۹۵ صورت گرفت
«خبرگزاری ایسنا» سرمایه‌گذاری در بخش مسکن در فصل پاییز سال ۱۳۹۵ نسبت به فصل مشابه سال قبل از آن ۶.۹ درصد کاهش یافته است.
سه شنبه 06 تیر - 12:25
«خبرگزاری فارس» با کاهش ارزش دلار و با توجه به اینکه سرمایه گذاران در انتظار سخنرانی جانت یلن، رئیس فدرال رزرو هستند تا سرنخ هایی در مورد چشم انداز سیاست پولی آمریکا به دست بیاورند، قیمت طلا در معاملات امروز به 1250.59 دلار رسید.
سه شنبه 06 تیر - 10:32
«خبرگزاری ایسنا» با اینکه دولت یازدهم تلاش کرد رقم وام مسکن را تا هشت برابر بالا ببرد و نرخ سود آن را برای اولین بار تک رقمی کند، استقبال از تسهیلات مسکن یکم چندان بالا نیست.
سه شنبه 06 تیر - 14:54
مقامات آمریکایی خبر دادند
«خبرگزاری فارس» هرچند مقامات آمریکایی از تلاش برای تصویب فوری و حل مشکلات پیش‌نویس تحریم ایران و روسیه داده بودند، امروز رویترز به نقل از مقامات آمریکایی نوشت که آنها نمی دانند چه زمانی این طرح برای رای گیری به مجلس نمایندگان بیاید.
سه شنبه 06 تیر - 13:48
رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی:
«خبرگزاری ایسنا» رییس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی به بیان توضیحاتی درباره‌ی خرید کالا از فروشگاه‌های مرزی پرداخت و گفت: یکی از مشکلات اساسی این شیوه‌ی خرید آن است که حتی در بهترین حالت‌ امکانی برای استفاده از خدمات پس از فروش و گارانتی وجود ندارد.
سه شنبه 06 تیر - 13:34
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر انجمن خودرو سازان گفت: در شرایطی که نظام بانکی نمی‌تواند پاسخگوی صنعت باشد، بهره گیری از ابزارهای بازار سرمایه می تواند کمک خوبی برای رونق و رشد تولید باشد.
سه شنبه 06 تیر - 13:20
یک مقام مسئول خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با توجه به نزدیکی بنادر استان بوشهر با بنادر کشور قطر، صادرات مواد غذایی از بنادر دیر، بوالخیر تنگستان و گناوه به قطر افزایش یافت.
سه شنبه 06 تیر - 13:18
معاون وزیر جهادکشاورزی مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: توسعه کشت کلزا از برنامه‌های مصوب اقتصاد مقاومتی بوده و با برنامه ریزی مناسب و پیگیری وزارت جهاد کشاورزی خوشبختانه کشت کلزا در کشور در سالجاری سه برابر شده است. 
سه شنبه 06 تیر - 13:13
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در گزارشی وضعیت صنعت هوانوردی جهان در سال گذشته میلادی و پیش بینی وضعیت این صنعت در سال های آینده را تشریح کرد.
سه شنبه 06 تیر - 13:04
اتاق بازرگانی تهران بررسی کرد؛
«خبرگزاری مهر» در سال ٢٠١٦، رشد اقتصادی جهان به میانگین بازه بلندمدت خود رسید، نرخ بیکاری به سمت ارقام کم قبل از بحران مالی کاهش یافت و نرخ تورم جهان نیز به اهداف بانک‌های مرکزی نزدیک‌تر شد. 
سه شنبه 06 تیر - 13:04
«خبرگزاری ایسنا» بانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت م...
سه شنبه 06 تیر - 13:04
«خبرگزاری ایسنا» بانک مهر اقتصاد با ارسال پیامکی از قرار گرفتن نام خود در لیست بانک‌ها و موسسات مجاز بانک مرکزی خبر داده است. این در حالی است که هیچ اعلام رسمی مبنی بر دریافت مجوز این بانک از سوی بانک مرکزی انجام نشده و تنها در لیست بانک‌های متقاضی دریافت م...
سه شنبه 06 تیر - 13:03
در گفتگو با مهر مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رییس کمیسیون کشاورزی، آب و صنایع غذایی اتاق بازرگانی تهران گفت:فعالان بخش کشاورزی می توانند حساب ویژه ای روی ساماندهی بازار کشاورزی از طریق بورس کالا باز کنند. 
سه شنبه 06 تیر - 12:58
با امضای جهانگیری؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس‌جمهور یک پروژه اولویت‌دار وزارت اقتصاد «مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی» را برای اجرا در سال ۱۳۹۶ ابلاغ کرد.
سه شنبه 06 تیر - 12:57
برای دوره بهار ۹۶؛
«خبرگزاری مهر» عملکرد انباشته کارگزاری‌های بورس تهران تا پایان خرداد ۹۶ اعلام شد که طی آن ۳۲ درصد از کل معاملات در اختیار ۵ کارگزار بود.
سه شنبه 06 تیر - 12:56
ثبت منشاء ارز واردات کالا الزامی شد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل فناوری اطلاعات گمرک ایران از انجام توافقی با بانک مرکزی خبر داد که طی آن ثبت منشاء ارز واردات کالا الزامی شد.
سه شنبه 06 تیر - 08:51
«خبرگزاری ایسنا» با صدور مجوز جهت واردات آب‌های بسته‌بندی آشامیدنی، در حال حاضر محصولات فرانسوی با قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان در بازار عرضه شده است.
سه شنبه 06 تیر - 12:00
«خبرگزاری ایسنا» آخرین بررسی‌ها حاکی از آن است که ایران با ۳۳.۵ تریلیون مترمکعب بیشترین مقدار ذخایر تثبیت شده گاز طبیعی در جهان را به خود اختصاص داده است، این آمار در حالی اعلام شده که تغییر نیاز بازارهای جهانی از منابع هیدروکربوری دیگر به گاز اهمیت گاز را ...
سه شنبه 06 تیر - 11:39
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه ادغام وزارتخانه‌های بازرگانی و صنعت و معدن نتیجه‌ای جز تبدیل دو وزیر به یک وزیر نداشت، گفت: کوچک‌سازی دولت که یکی از اهداف ادغام بود محقق نشد.
سه شنبه 06 تیر - 11:28
معاون بنیاد مسکن در گفت‌و‌گو با فارس:
«خبرگزاری فارس» معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن با تاکید بر اینکه هنوز تسهیلات مصوب برای آغاز ساخت مسکن اجتماعی به بانک‌های عامل ابلاغ نشده است،گفت: اختصاص اعتبار ۲۴۰۰ میلیارد تومانی مسکن اجتماعی منتظر ابلاغ به بانک‌های عامل است.
سه شنبه 06 تیر - 11:19
پس از ۵ هفته کاهشی رقم خورد
«خبرگزاری فارس» با افزایش پیش خریدها از سوی سرمایه گذاران، قیمت نفت برای چهارمین دور متوالی افزایش یافت و بشکه ای 46.02 دلار فروخته شد.
سه شنبه 06 تیر - 11:16
اختصاصی مهر؛
«خبرگزاری مهر» پس از وقوع حادثه آتش سوزی در پالایشگاه اصفهان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بلافاصله دستور پیگیری و بررسی حادثه را صادر کرد.
دوشنبه 05 تیر - 17:47
«خبرگزاری ایسنا» اسکانس های صفر یورویی در آلمان منتشر شد.
سه شنبه 06 تیر - 11:14
یادداشت اقتصادی/
«خبرگزاری فارس» کمبود کیفیت در خدمات، فقدان تکریم به مشتری‌، نبود توان در مدیریت شبکه پرواز برنامه‌ای و عدم مدیریت درآمد کارآمد با رعایت اصول چهار‌گانه «پیش‌بینی»‌، «نرخ گذاری‌»، «ذخیره» و «توزیع»، از چالش‌های پیش روی شرکت‌های هواپیمایی است که قبل از توسعه...
دوشنبه 05 تیر - 17:19
«خبرگزاری ایسنا» بازار سکه و ارز در هفته‌ای که گذشت شاهد قیمت‌های نسبتا ثابتی بود و هر قدر به تعطیلات عید فطر نزدیک شدیم قیمت سکه با کاهش و نرخ ارز نیز افزایش اندک همراه شد؛ به گونه‌ای که سکه تمام طرح جدید با ۸۰۰۰ تومان کاهش به یک میلیون و ۲۱۸ هزار تومان رس...
سه شنبه 06 تیر - 11:07
یک کارشناس بازار سرمایه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است این که بگوییم در ایران با کاهش سود سپرده‌های بانکی می‌توان نقدینگی را به سمت بازار سرمایه سرازیر کرد درست نیست چرا که تاکنون چند بار سود سپرده‌های بانکی کاهش یافته، ولی اتفاق خاصی در بازار سرمایه رخ نداده ا...
سه شنبه 06 تیر - 10:51
«خبرگزاری ایسنا» دروازه بین‌الملل اینترنت خوزستان وظیفه توزیع متوازن پهنای باند اینترنت در استان‌های غربی و جنوبی کشور را برعهده دارد و می‌تواند باعث افزایش ترانزیت ارتباطات منطقه از طریق ایران شود.
سه شنبه 06 تیر - 10:44
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر نفت درامورپالایشی درحالی ازانتقال ۱۰۰میلیون لیتربنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به پالایشگاه بندرعباس خبرداده که براساس آمار،ظرفیت مخزن پالایشگاه بندرعباس۴۳میلیون بشکه است.
سه شنبه 06 تیر - 10:44
مهر گزارش می دهد؛
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر نفت درامورپالایشی درحالی ازانتقال تدریجی ۱۰۰میلیون لیتربنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس به پالایشگاه بندرعباس خبرداده که براساس آمار،ظرفیت مخزن پالایشگاه بندرعباس۴۳میلیون بشکه است.
سه شنبه 06 تیر - 10:40
با مصرف سالانه ۱۰۷هزار تن؛
«خبرگزاری مهر» ترکیه با مصرف میانگین سالانه ۱۰۷ هزار تن پسته بزرگترین مصرف کننده این مغز خوراکی است.
سه شنبه 06 تیر - 10:40
یک مقام مسئول در وزارت نفت خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیر مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت از تغییر شیوه انتخاب مدیران پروژه ها و طرح های نفتی بر اساس مجموعه ای از توانمندی ها، مهارت ها، دانش و تجربه به جای مدرک گرایی خبر داد.
سه شنبه 06 تیر - 10:31
رئیس انجمن جوجه یک‌روزه در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» رئیس انجمن جوجه یک‌روزه گفت: ۸ عرضه‌کننده جدید جوجه یک‌روزه از روز یکشنبه برای عرضه محصول خود در بورس کالا کد گرفته‌اند، قیمت این محصول به ۱۸۰۰ تومان رسیده است و تا پایان سال فشار می‌آوریم تا ۳۰۰ مزرعه تولید جوجه وارد بورس کالا شوند.
سه شنبه 06 تیر - 05:31
وال استریت ژورنال تحلیل کرد؛
«خبرگزاری مهر» وال استریت ژورنال در گزارشی پنج عامل کاهش قیمت نفت طی هفته های اخیر را تشریح کرد.
سه شنبه 06 تیر - 10:20
عضو انجمن لوازم خانگی به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» عضو انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با اشاره به افت ۲۰ درصدی تولید لوازم خانگی طی ۳ ماهه ابتدایی امسال، گفت: در حال حاضر حدود ۴۰ درصد ظرفیت صنعت لوازم خانگی فعال است.
سه شنبه 06 تیر - 09:29
در گفتگو با مهر مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» ملارد - نماینده حوزه «مشق» در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأمین آب هفت روستا در ملارد، گفت: در این منطقه ۱۶ هزار نفر از آب شرب برخوردار شدند.
سه شنبه 06 تیر - 09:29
در گفتگو با مهر مطرح شد:
«خبرگزاری مهر» ملارد - نماینده حوزه «مشق» در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تامین آب هفت روستا در ملارد، گفت: در این منطقه ۱۶ هزار نفر از آب شرب برخوردار شدند.
سه شنبه 06 تیر - 08:52
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس صنعت خودرو درباره تولید خودروهای با سطح کیفی تک ستاره از سوی شرکتهای ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو و کرمان خودرو، از این خودروسازان خواست تا خودروهای با کیفیت پایین را بازنشسته کنند.
سه شنبه 06 تیر - 08:50
معاون وزیر کشاورزی عنوان کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر جهاد کشاورزی تولید محصولات باغی از جمله انواع میوه را در سال جاری مناسب عنوان و پیش‌بینی کرد: تولید این محصولات به همراه محصولات گلخانه‌ای به حدود ۲۲ میلیون تن می‌رسد اما لغو قانون تمرکز وظایف بخش کشاورزی برای احیای وزارت بازرگان...
سه شنبه 06 تیر - 08:50
«خبرگزاری ایسنا» با شروع فصل گرما مصرف برق افزایش میابد در همین زمینه شرکت توانیر بسته های حمایتی را برای مشترکان درنظر گرفت که تا کنون همکاری نزدیک به ۲۵۰۰ واحد صنعتی با طرح‌های تشویقی صنعت برق در تابستان امسال قطعی شده است.
سه شنبه 06 تیر - 05:13
در راس هیاتی اقتصادی؛
«خبرگزاری مهر» علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیروز (دوشنبه ۵ تیرماه) در راس هیاتی اقتصادی و اجتماعی به کرواسی سفر کرد.
سه شنبه 06 تیر - 05:12
«خبرگزاری مهر» ترکیه بیش از یک میلیون بچه ماهی زنده به ارزش ۵۰۰ هزار دلار را از استان موغله به عمان صادر کرد.
سه شنبه 06 تیر - 05:11
بریتیش پترولیوم؛
«خبرگزاری مهر» بر اساس داده‌های شرکت بریتیش پترولیوم، ایران با ۳۳.۵ تریلیون مترمکعب بیشترین مقدار ذخایر تثبیت شده گاز طبیعی در جهان را به خود اختصاص داده است.
سه شنبه 06 تیر - 05:11
انتقاد وزارت راه از هما؛
«خبرگزاری مهر» برنامه پروازی ای.تی.آرهای هما تنها با سفر به ۷ استان مازندران، خوزستان اصفهان، گلستان، آذربایجان شرقی، گیلان و مرکزی آغاز شده و تا کنون پروازی به سایر استان ها اختصاص نیافته است.
سه شنبه 06 تیر - 05:07
یادداشت رسیده به مهر؛
«خبرگزاری مهر» یک تحلیلگر اقتصادی نوشت: سهم دولت در حداقل ممکن ۳۰ درصد از اقتصاد را شامل می‌شود و در حالت حداکثری این سهم بالغ بر ۸۵ درصد اقتصاد ایران است.
سه شنبه 06 تیر - 05:06
«خبرگزاری مهر» نخست‌وزیر انگلیس جزئیات طرح پیشنهادی جهت حفظ متقابل حقوق شهروندان بریتانیا در کشورهای مختلف عضو اتحادیه اروپا و بیش از ۳ میلیون تبعه این کشورها در انگلیس پس از همه‌پرسی برگزیت را اعلام کرد.
سه شنبه 06 تیر - 05:05
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران گفت: ایجاد ارزش افزوده در محصولات معدنی راهکار جلوگیری از خام فروشی است نه وضع عوارض صادراتی و قوانین خلق‌الساعه.
سه شنبه 06 تیر - 05:02
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» طرح ایجاد مراکز مهارت‌آموزی در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از سوی معاون وزیر کار به سراسر کشور ابلاغ شد.
سه شنبه 06 تیر - 04:58
مهر خبر می‌دهد؛
«خبرگزاری مهر» بانک مرکزی اعلام کرده که صورتهای مالی سال ۹۵ نظام بانکی باید با الزاماتی که برایشان تعیین شده، تدوین کنند؛ اکنون بانکها در تب و تابند که گزارشاتی را ارایه دهند که منجر به توقف نمادشان نشود.
سه شنبه 06 تیر - 01:59
یک استاد دانشگاه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک استاد دانشگاه با بیان این که خطر مهاجرت نخبگان حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات بسیار جدی است، اظهار کرد: دانشگاه‌ها و شرکت‌های اروپایی و آمریکایی حتی در بدترین شرایط سیاسی در روابط با دولت ایران اما از جذب نخبگان ایرانی در حوزه‌های فناوری ...
سه شنبه 06 تیر - 00:34
رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی معتقد است در طرح کارورزی نباید کارورزان جای نیروهای شاغل را بگیرند و موجب اخراج آنها شوند.
سه شنبه 06 تیر - 00:01
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» افزایش دمای هوا ، مصرف بیش از حد و کم شدن منابع آب باعث شده است تا تولید آب و مصارف در حالت سربه سر قرار بگیرد و شرکتهای آب و فاضلاب را مجبور کند تا در روزهای آینده افت فشار آب اعمال کنند.
سه شنبه 06 تیر - 12:18
«خبرآنلاین» با توجه به گزارش معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، اجرایی کردن طرح مسکن اجتماعی، تکمیل پروژه‌های مسکن مهر و توسعه‌ای کردن بانک مسکن برای اجرای سیاست‌های توسعه‌ای بخش مسکن، بهترین راهکار برای تامین مسکن قشر کم درآمد در کشور به شمار ...
دوشنبه 05 تیر - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» «تحولات دلار در تحریم استثنایی/ عبور نرخ از ۹۰۰ به ۳۷۰۰»، «توضیح وزارت صنعت درباره قیمت پژو ۲۰۰۸»، «آیا تحریم‌های آمریکا علیه ایران بر صنعت نفت ایران تاثیر دارد؟»، «بخشودگی جرایم دیرکرد حقوق دولتی معادن تا پایان سال گذشته»،‌ «رشد قندی‌ها در...
دوشنبه 05 تیر - 16:17
«خبرگزاری ایسنا» «تحولات دلار در تحریم استثنایی/ عبور نرخ از ۹۰۰ به ۳۷۰۰»، «توضیح وزارت صنعت درباره قیمت پژو ۲۰۰۸»، «آیا تحریم‌های آمریکا علیه ایران بر صنعت نفت ایران تاثیر دارد؟»، «بخشودگی جرایم دیرکرد حقوق دولتی معادن تا پایان سال گذشته»،‌ «رشد قندی‌ها در...
دوشنبه 05 تیر - 15:56
امروز در بازارهای جهانی
«خبرگزاری فارس» امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر انتظار سرمایه‌گذاران برای انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا که سرنوشت نرخ بهره آمریکا را مشخص می‌کند، ۱۴ دلار کاهش یافت.
سه شنبه 06 تیر - 09:27
«خبرآنلاین» از اواخر فوریه قیمت نفت در حدود 20 درصد کاهش یافته و تمامی افزایش قیمتی که در نتیجه تلاش‌های اوپک و کاهش تولید کشورهای مشارکت کننده حاصل شده بود، از میان رفته است.
سه شنبه 06 تیر - 09:08
«خبرآنلاین» میزان نوشت: برای خرید خودرو نیسان، پیکاپ (مونتاژ) مدل سال 1382، صفر کیلومتر باید به مبلغ 47 میلیون تومان هزینه کنید.
سه شنبه 06 تیر - 08:59
«خبرآنلاین» یک کارشناس بازار کار معتقد است دولت باید دست از تصدی‌گری اقتصاد به صورت کامل بردارد و اگر این برنامه وجود نداشته باشد، نمی‌توانیم شغل ایجاد کنیم.
سه شنبه 06 تیر - 13:19
«الف» محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که در آلمان حضور دارد، با بریگیت زیپرایس (Brigitte Zypries) وزیر اقتصاد آلمان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش خبرآنلاین،در این دیدار وزیر اقتصاد آلمان با اشاره به مناسبات دیرینه ایران و آلمان و حجم روابط ۳ میلیارد دلار...
سه شنبه 06 تیر - 11:22
«صراط نیوز» بررسی اطلاعات بازار اجاره‌بها حاکی از آن است که در حال حاضر رهن کامل یک واحد مسکونی ۸۵ متری در تهرانسر ۶۰ میلیون تومان بوده و رهن یک واحد ۹۵ متری واقع در آزادشهر ۵۰ میلیون تومان است.
سه شنبه 06 تیر - 09:00
«پارسینه» به گفته فعالان بازار خودرو، این روزها کره، فرانسه و چین بازار خودروی ایران را در دست گرفته‌اند و ایرانی‌ها بیش از گذشته از خرید خودروهای خارجی استقبال می‌کنند.
سه شنبه 06 تیر - 07:00
«فردا نیوز» برای خرید مسکن در جنوب تهران بسته به محله و موقعیت مکانی باید از متری یک میلیون و 370 هزار تومان تا 3 میلیون و 600 هزار تومان هزینه کرد.
سه شنبه 06 تیر - 00:30
«فردا نیوز» طبق آمار منتشر شده توسط گمرک در یک ماهه نخست سال 96 قریب به 2 هزار و 184 تن پنیر از کشور صادر شده است.
دوشنبه 05 تیر - 16:00
تجربه سال‌های قبل کارساز شد
«خبرگزاری ایسنا» با رسیدن به تعطیلات عید فطر و پیش‌بینی موج جدی سفرهای جاده ای این نگرانی وجود داشت که مانند تجربه سال های قبل جاده های استان های شمالی به ترافیک های چند ده کیلومتری برسند، تجربه ای که به نظر می رسد تکرار نخواهد شد.
دوشنبه 05 تیر - 18:30
وزارت کشاورزی روسیه:
«خبرگزاری فارس» وزارت کشاورزی روسیه اعلام کرد ایران حاضر نیست تعرفه‌ گندم، روغن تصفیه‌شده، آب‌معدنی و سیگار در چارچوب منطقه آزاد تجاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا حذف کند.
سه شنبه 06 تیر - 13:07
«همشهری آنلاین» در حال حاضر آب معدنی فرانسوی با قیمت ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان در بازار عرضه شده است.
سه شنبه 06 تیر - 14:45
«خبرگزاری ایسنا» براساس نمودار قیمت جهانی طلا این فلز گرانبها بعد از افتی که دو روز پیش تجربه کرد، مجددا امروز با افزایشی ۱۰ دلاری همراه بود.
سه شنبه 06 تیر - 14:48
هیئت هماهنگی سرمایه گذاری اندونزی اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» هیئت هماهنگی سرمایه گذاری اندونزی گزارش داده است شرکت ها و تجار ایرانی طی سال 17-2016 در 25 پروژه سرمایه گذاری این کشوربه ارزش 25.6 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند.
سه شنبه 06 تیر - 14:00
«خبرگزاری فرهنگ» جذابیت پوشاک قاچاق به قدری افزایش پیدا کرده که تولید کنندگان ایرانی برای استقبال بازار از محصول آنها تولیدات خود را با برند خارجی وارد بازار می‌کنند.
سه شنبه 06 تیر - 14:50
«صراط نیوز» شرکت‌های مشهور فناوری جهان هر کدام از تعداد قابل توجهی کارمند ایرانی بهره می‌برند.
سه شنبه 06 تیر - 11:03
وزیر کار به کرواسی سفر کرد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی صبح امروز در راس هیاتی اقتصادی ، اجتماعی به کرواسی سفر کرد.
سه شنبه 06 تیر - 10:55
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس و بالعکس و تردد انواع تریلر در محور هراز تا ۱۰تیرماه ممنوع می باشد.
سه شنبه 06 تیر - 09:14
«خبرگزاری فرهنگ» وال استریت ژورنال در گزارشی پنج عامل کاهش قیمت نفت طی هفته های اخیر را تشریح کرد.
دوشنبه 05 تیر - 22:44
«الف» واحد اطلاعات اقتصادی اکونومیست در گزارشی به بررسی ۲۰ اقتصاد جهان پرداخته که بیشترین سرعت رشد را در سال ۲۰۱۷ میلادی به خود اختصاص داده اند. در این فهرست نام ایران نیز با رشدی ۵.۱ درصدی دیده می شود. واحد اطلاعات اقتصادی اکونومیست در گزارشی به بررس...
دوشنبه 05 تیر - 20:24
«فردا نیوز» این اسکناس ها با مجوز بانک مرکزی اروپا بر روی همان کاغذهای اسکانس یورو چاپ شده است و تمامی مشخصات امنیتی اسکانس های یورو را دارند.
سه شنبه 06 تیر - 10:40
وزیر دارایی آلمان اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر دارایی آلمان با تاکید بر افزایش همکار ی های بانکی ایران و آلمان از آمادگی بانک های این کشور برای تامین اعتبار پروژه های اقتصادی ایران خبر داد.
دوشنبه 05 تیر - 19:37
«الف» اسکانس های صفر یورویی در آلمان منتشر شد. به گزارش ایسنا از وستی، این اسکناس ها با مجوز بانک مرکزی اروپا بر روی همان کاغذهای اسکانس یورو چاپ شده است و تمامی مشخصات امنیتی اسکانس های یورو را دارند. تا کنون 5000 قطعه اسکانس صفر یورویی چاپ و منتشر ...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است