مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار اقتصادی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 04 بهمن - 15:47
واکنش‌ وزیر راه به تحریم هواپیمایی ماهان:
«خبرگزاری ایسنا» ‌وزیر راه و شهرسازی در واکنش به تحریم پروازهای ماهان توسط آلمان گفت: ما همواره شاهد حرکت‌های تروریستی آنها بوده‌ایم، آمریکا حامی تروریسم و تروریست‌پرور است و به صورت من درآوردی مزاحمت ایجاد می‌کنند.
پنجشنبه 04 بهمن - 13:37
«خبرگزاری ایسنا» فازهای ۱۳ و ۲۲ تا ۲۴ از معدود فازهای باقی مانده میدان گازی پارس جنوبی هستند که هنوز به بهره‌برداری نرسیده‌اند و پازل توسعه آن‌ها درحال تکمیل است. آمار و ارقام حاکی از آن است که طرح توسعه فاز ۱۳ برای تولید ۵۶ میلیون متر مکعب گاز غنی و طرح تو...
پنجشنبه 04 بهمن - 12:55
«خبرگزاری ایسنا» اقدام رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن رهبر اپوزیسیون ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور قانونی این کشور، پیامدهایی روی درآمد صادرات نفت شرکت PDVSA و قراردادهای تجاری این شرکت دولتی با پالایشگاه‌های آمریکایی خواهد داشت.
پنجشنبه 04 بهمن - 12:27
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل شرکت کالای پتروشیمی ایران از راه‌اندازی بزرگترین فروشگاه صنعتی کالاهای پتروشیمی ایران با تکیه بر توان داخلی در ماهشهر خبر داد.
پنجشنبه 04 بهمن - 12:18
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی تهران گفت: تاکنون ۱۱۴ شرکت SME خارجی در کمیسیون انرژی اتاق ایران ثبت نام کرده‌اند و در نظر داریم که از ظرفیت آنها در حوزه‌های انتقال تکنولوژی و مشارکت در طرح‌های سرمایه‌گذاری استفاده کنیم.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:59
مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف می‌گوید: در شرایطی که سرانه ایجاد اشتغال درکشور ۲۵۰ میلیون تومان و در روستاها بیش از ۵۰ میلیون تومان است، نمی‌توان با ۵ میلیون تومان وام، اشتغال پایدار ایجاد کرد.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:50
خروج چینی‌ها به طور کامل از آزادراه تهران-شمال
«خبرگزاری ایسنا» وزیر راه و شهرسازی از آماده سازی منطقه یک ‌آزادراه تهران-شمال برای بهره‌برداری در تابستان 1398 خبر داد و گفت: این پروژه در طول ۲۰ سال گذشته همیشه یکی از سوال‌های مردم بوده که چه کاری در حال انجام است، در این خصوص باید گفت که در طول این سال...
پنجشنبه 04 بهمن - 11:50
«خبرگزاری ایسنا» در پروژه آزاد راه تهران - شمال چینی‌ها سه سال است که از آن خارج شده‌اند، ولی باقیمانده کار را چند ماه پیش تمام کردند و از سال ۱۳۹۴ تا الان کار به دست مهندسان ایرانی انجام می‌شود.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:50
وزیر راه و شهرسازی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» وزیر راه و شهرسازی از آماده سازی منطقه یک ‌آزادراه تهران-شمال برای بهره‌برداری در تابستان ۹۸ خبر داد.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:46
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل اوپک در واکنش به تمجید مدیر یک شرکت نفت شیل آمریکا از اوپک برای کاهش تولید که قیمت نفت را در دو سال اخیر تقویت کرده است، ابراز امیدواری کرد دونالد ترامپ این پیام را بشنود.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:22
«خبرگزاری ایسنا» قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار جهانی که ارزش دلار به دلیل نگرانی‌ها پیرامون تعطیلی طولانی دولت آمریکا و آسیب دیدن اقتصاد این کشور افت کرد، افزایش یافت.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:17
«خبرگزاری ایسنا» بررسی افزایش دستمزد سال ۱۳۹۸ کارگران، رفع ابهام از سخت و زیان آوری شغل آتش نشانی، افزایش ۱۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران و مشارکت تعاونی‌ها در ایجاد صندوق‌ منابع طبیعی، از مهمترین اخبار حوزه کار و تعاون در هفته جاری بود.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:11
«خبرگزاری ایسنا» قیمت نفت روز پنج شنبه در بحبوحه نگرانی‌ها نسبت به کندی رشد اقتصاد جهانی که ممکن است تقاضا برای سوخت را محدود کند و همچنین رشد ذخایر نفت آمریکا، کاهش پیدا کرد.
پنجشنبه 04 بهمن - 11:08
همه آنچه درباره سهام عدالت باید بدانید
«خبرگزاری ایسنا» از میان کل مشمولان سهام عدالت حدود ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار مشمول سهام عدالت فوت شده‌اند، اما تنها حدود چهار درصد از وراث این مشمولان برای تعیین و تکلیف سهام عدالت متوفی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده‌اند. همچنین طبق اعلام سازمان خصوصی‌سا...
پنجشنبه 04 بهمن - 10:52
«خبرگزاری ایسنا» یک بانک اروپایی با تمجید از اقتصاد ترکیه اعلام کرد: امسال یک میلیارد دلار در ترکیه سرمایه گذاری خواهد کرد.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:45
«خبرگزاری ایسنا» در مبادلات روز پنج‌شنبه، بورس‌های آسیایی توانستند قدم در مسیر صعودی بگذارند.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:43
رئیس اتاق مشترک ایران و ایتالیا مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و ایتالیا معتقد است: در صورتی‌ که سامانه نیما باعث از بین رفتن پوشش تبادلات اقتصادی تاجران ایرانی در فضای بین‌المللی شود، فعالیت در آن می‌تواند در نهایت به ضرر اقتصاد ایران و بخش خصوصی تمام شود.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:36
«خبرگزاری ایسنا» دومین شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت کارتی جهان به دلیل نقض قوانین بانکی اروپا بیش از ۵۷۰ میلیون یورو جریمه شد.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:33
«خبرگزاری ایسنا» یکی از معماران روسی اصلی توافق کاهش تولید نفت با اوپک اعلام کرد روسیه نباید با آمریکا جنگ نفتی راه بیاندازد بلکه باید با وجود از دست دادن سهام بازار در میان مدت، به کاهش تولید پایبند بماند.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:30
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» طبق اعلام مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه‌گذاری فعالیت‌های معدنی، معدنکاران بدهکار به این صندوق که بدهی خود را هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف کنند، بابت دیرکرد بدهی تنها سود یک سال را پرداخت خواهند کرد.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:28
«خبرگزاری ایسنا» در شرایطی که تعطیلی دولت آمریکا وارد سی و چهارمین روز خود شد ارزش دلار در برابر همتایانش کاهش یافت.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:26
«خبرگزاری ایسنا» بانک مرکزی عربستان توافق‌نامه ای را با موسسه " ریپل" برای گسترش فناوری ارزهای مجازی در عرصه بانکداری این کشور امضا کرد.
پنجشنبه 04 بهمن - 10:24
یک کارشناس حوزه آب تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس درباره برنامه‌های وزارت نیرو برای اقتصاد آب گفت: باید به این مساله توجه شود که نمی‌توان با پول مردم را تنبیه کرد و باید برای کاهش مصرف آب به‌دنبال برنامه‌های آموزشی و جلوگیری از ازدیاد مصرف بود.
پنجشنبه 04 بهمن - 07:00
«خبرگزاری ایسنا» عمل جراحی موفقیت آمیزی که در آن یک جراح چینی توانست از راه دور و تنها با استفاده از اینترنت پرسرعت 5G و دو بازوی مکانیکی هوشمند، یک حیوان را عمل کند، موجب شده بسیاری باور کنند که توسعه این فناوری می تواند کمک بسزایی به پزشکی و خدمت به بشریت...
پنجشنبه 04 بهمن - 06:23
«خبرگزاری ایسنا» نتفلیکس به تازگی اعلام کرده است که مشترکان این سرویس پخش آنلاین فیلم و سریال از این پس قادر خواهند بود محتوای موردعلاقه خود را در استوری های اینستاگرام با دوستان خود به اشتراک بگذارند.
پنجشنبه 04 بهمن - 05:50
/انقلاب اسلامی در چهل سالگی/
«خبرگزاری ایسنا» تعداد مشترکین گاز طبیعی در سال ۱۳۵۷، ۴۶.۵ هزار مشترک بوده که این رقم در پایان مهرماه سال ۱۳۹۷ به ۲۲ میلیون و ۹۰۷ مشترک افزایش یافته است. طبق آخرین آمار، ۸۰ درصد جمعیت روستایی و بیش از ۹۸ درصد جمعیت شهری ایران هم اکنون از نعمت گاز طبیعی بهر...
پنجشنبه 04 بهمن - 05:00
«خبرگزاری ایسنا» طبق لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ برقی کردن راه‌آهن تهران – مشهد تا پایان سال ۱۴۰۰ و با رقمی ۶۰۰۰ میلیارد تومان پایان می‌یابد.
پنجشنبه 04 بهمن - 04:21
«خبرگزاری ایسنا» با توجه به اهمیت اقدامات انجام‌شده با استفاده از سیم‌کارت و داغ شدن موضوع ارسال پیامک‌های تبلیغاتی با شماره‌های شخصی، درصورتی که سیم‌کارتی بدون اطلاع شما با شماره‌ ملی‌تان ثبت شده باشد، نسبت به قطع آن اقدام کنید.
پنجشنبه 04 بهمن - 03:30
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان فعال در صنعت هوایی و هوانوردی به تازگی در گزارشی از جدیدترین پیش‌بینی‌های خود برای آینده پیش روی این حوزه در سال جاری ۲۰۱۹ میلادی سخن گفته‌اند.
پنجشنبه 04 بهمن - 02:40
«خبرگزاری ایسنا» ظاهرا حجم نقدینگی ایجاد شده را نه با حذف صفر و نه با هیچ شیوه مالی دیگری نمی‌توان کنترل کرد؛ در این رابطه یک اقتصاددان معتقد است تنها بستری که می‌تواند پذیرای این حجم از نقدینگی باشد عرصه "تولید" است.
پنجشنبه 04 بهمن - 01:23
«خبرگزاری ایسنا» به نظر می‌رسد که شرکت اوبر تصمیم گرفته است دوچرخه و اسکوترهای خودران را نیز وارد ناوگان حمل و نقل خود کند.
پنجشنبه 04 بهمن - 01:19
«خبرگزاری ایسنا» در شرایطی که طبق آخرین آمار ارائه شده از سوی دفتر اقتصاد مسکن، متوسط قیمت هر متر خانه در شهر تهران در دی ماه به ۹ میلیون و ۷۷۸ هزار تومان رسیده، به نظر می‌رسد خلأ برنامه جامع در بخش مسکن محسوس است.
پنجشنبه 04 بهمن - 01:19
«خبرگزاری ایسنا» مسائل مربوط به تامین ارز و طولانی شدن پروسه ثبت‌سفارش کالاهای وارداتی باعث شده کالاهای برخی از واردکنندگان به سازمان اموال تملیکی تحویل داده شود و مشکلاتی را برای واردکنندگان به وجود آورد؛ رئیس کل گمرک ایران از افزایش مهلت قانونی ثبت سفارش ...
چهارشنبه 03 بهمن - 22:03
«خبرگزاری مهر» به‌ گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان در گردهمایی مدیران ارشد آب کشور به شیوه جدید وزارت نیرو برای انتخاب مدیران خود اشاره کرد و گفت: تمامی جوانان تحصیل کرده و شایسته کشور ما نباید به هیچ عنوان از فراهم شدن فرصت شغلی برابر برای خ...
چهارشنبه 03 بهمن - 21:44
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، در ماه دسامبر، میزان فروش مسکن در آمریکا به کمترین سطح سه سال اخیر رسید و رشد قیمت خانه هم به شدت کند شد، که این نشان می‌دهد بازار مسکن بیش از پیش از رونق افتاده است. اتحادیه ملی مشاوران املاک آمریکا، اعلام کر...
چهارشنبه 03 بهمن - 21:30
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، محمود حجتی در جمع معاونین این وزرات و مدیران حفظ نباتات کشور با تاکید بر این که باید باور کنیم که در شرایط سخت و جنگ اقتصادی قرار داریم، اظهار داشت: این موضوع را همگان بیان می کنیم ولی باور نداریم ز...
چهارشنبه 03 بهمن - 20:56
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، محمدرضا درگاهی با بیان اینکه بخش سموم دفع آفات از تحریم‌های ظالمانه و یک طرفه آمریکا تاثیر می‌پذیرد اظهار داشت: با وجود همه این فشارها، ​­دو انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان سموم کشور از خردادماه جاری در خص...
چهارشنبه 03 بهمن - 20:19
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، داده‌های بانک مرکزی روسیه نشان می‌دهد، نسبت به آغاز سال گذشته میلادی، روسیه میزان بدهی خارجی خود را ۶۴.۶ میلیارد دلار معادل ۱۲.۴ درصد کاهش داده است. این داده‌ها نشان می‌دهد در ۱ ژانویه ۲۰۱۹ میزان بدهی خارجی این ...
چهارشنبه 03 بهمن - 19:29
پاسخ سازمان برنامه و بودجه کشوربه برخی خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی:
«خبرگزاری ایسنا» سازمان برنامه و بودجه کشور به برخی خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد:تفکیک اعتبارات بودجه بر مبنای دستگاه‌های دولتی و غیردولتی مقایسه معناداری نیست
چهارشنبه 03 بهمن - 19:13
«خبرگزاری ایسنا» در میان اخبار اقتصادی امروز (چهارشنبه)، خبر پرداخت عیدی همراه با حقوق بهمن ماه، از جذاب‌ترین خبرها بود. همچنین بانکی‌ها هم دوباره طرح سپرده‌های سه‌، شش و 9 ماهه را پیشنهاد کرده‌اند تا دارندگان سپرده‌های روزشمار که به ماه‌شمار تبدیل شده‌اند،...
چهارشنبه 03 بهمن - 18:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در این طرح که تا ۱۵ فروردین ماه سال آتی ادامه خواهد داشت، بازدید های روزانه از واحدهای صنفی و سطح عرضه به عمل می آید و طی آن، وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خ...
چهارشنبه 03 بهمن - 18:14
«خبرگزاری ایسنا» در بازار امروز (سوم بهمن) نرخ خرید و فروش ارز مقداری کاهش یافت اما قیمت طلا و سکه اندکی افزایش را تجربه کرد.
چهارشنبه 03 بهمن - 17:23
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز آمار ایران، نرخ تورم کل کشور در دی ماه ١٣٩٧ برابر ٢٠.٦ درصد است که در دهک های مختلف هزینه ای در بازه ١٩.٦ درصد برای دهک اول تا ٢٢.٣ درصد برای دهک دهم نوسان دارد. محدوده تغییرات تورم دوازده ماهه در گروه عمده «خو...
چهارشنبه 03 بهمن - 16:06
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه اوپک، قیمت سبد نفتی اوپک دیروز به ۶۰ دلار و ۶۶ سنت رسید، در حالی که قیمت این شاخص در روز پیش از آن ۶۱ دلار و ۴۹ سنت بود. سبد نفتی اوپک شامل انواع نفت خام تولیدی در ۱۵ کشور عضو این سازمان است. ...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:57
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صفری در حاشیه برگزاری پنجمین کنگره کلینیسین های دام های بزرگ، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در قانون برنامه ششم، به کارگیری مسئول فنی و بهداشتی، به مراکز عرضه فرآورده های دامی تکلیف شده است، اظهار داشت: بر این اساس،...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد: صنعت هوانوردی جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که با وجود شدیدترین و طولانی‌ترین تحریم‌های ممکن، همواره با رعایت قوانین و مقررات سازمان جهانی هوانوردی (ایکائو...
چهارشنبه 03 بهمن - 15:14
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز چهارشنبه، با امید به این‌که چین و ژاپن برای تقویت اقتصاد در حال کند شدن خود، از مشوق‌های مالی استفاده کنند، قیمت نفت از سقوط دو درصدی دیروز بازگشت و یک درصد جهش کرد. تا ساعت ۱۴:۴۴ به وقت تهران، قیمت پیش‌...
چهارشنبه 03 بهمن - 14:07
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، مجلس شورای اسلامی طرحی را در دست بررسی داشت که تصویب آن موجب می شد خریدوفروش های سوداگرایانه و دلالی در بازار مسکن به شکل موثری محدود شود.با این وجود، دولت با این طرح مخالفت و از مجلس درخواست کرد بررسی طرح را متوقف و از دستور کا...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:48
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نفت، سیدعلی ادیانی، به نشست دیروز کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: در بند (د) تبصره (۱) لایحه بودجه سال آینده، وزارت نفت مکلف شد از محل سهم شرکت ملی نفت ایران نسبت به گازرسانی به روستاها و اتمام پروژه‌...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، در جریان معاملات امروز چهارشنبه ۳ بهمن ماه بازار آزاد ارز، قیمت هر دلار آمریکا در صرافی‌های بانکی و غیربانکی با اختلاف جزئی با یکدیگر، ملاک عمل معامله‌گران قرار گرفت که بر این اساس، نرخ هر دلار برای خرید ۱۱ هزار و ۴۹۰ تومان و بر...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، روز چهارشنبه، درحالی‌که وضعیت نامعین مذاکرات تجاری آمریکا و چین، به حال‌وهوای بازارهای جهان غالب شده است، بازارهای اروپایی معاملات خود را با افت آغاز کردند. سهام آسیایی امروز تحت تاثیر چشم‌انداز منفی رشد اقتصا...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:42
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه سوم بهمن ماه) به ۴ میلیون و ۹۰ هزار تومان، طرح قدیم ۴ میلیون تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۷۰۰ هزار تومان است...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:40
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، وزیر مالی عربستان سعودی در گفتگو با این رسانه گفت که عربستان سعودی آماده است تا تمام توان خود را برای تقویت اقتصاد در حال افول لبنان به کار بگیرد. اما او جزئیات بیشتری در این زمینه ارئه نکرد. این اظهارات ...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، با توجه به پیش بینی کاهش منابع نفتی و نیاز کشور به افزایش درآمد از محل های دیگر، مرکز پژوهش های مجلس با بررسی محورهای مختلف مالیاتی جهت افزایش درآمدها، توجه به حوزه هایی هایی همچون ساماندهی معافیت های مالیاتی، مالیات بر مشتریان ...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:14
«خبرگزاری مهر» سید احمد مقدسی در گفتگو با خبرنگار مهر از کاهش قیمت خامه تولید داخل خبر داد و گفت: عمده خامه تولیدی در کشور برای تولید کره مورد استفاده قرار می گیرد اما به دلیل اختصاص ارز دولتی برای واردات کره و افزایش واردات این محصول، کسی تمایلی به خرید خامه داخلی...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:09
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، رشد هزینه‌کردهای دولتی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۸ اقتصاد کره‌جنوبی را تقویت کرد اما تضعیف صادرات، رشد اقتصادی سال گذشته را به پایین‌ترین سطح ۶ ساله تقلیل داد. این بر بدتر شدن چشم‌انداز اقتصادی در مواجهه با کند ش...
چهارشنبه 03 بهمن - 13:05
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان ملی زمین و مسکن، علی نبیان در نشستی که در خصوص چالش‌ها و مشکلات مسکن مهر با قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر، معاون کمیته امداد امام‌خمینی (ره) در امور تامین مسکن و نمایندگان شرکت عمران شهرهای جدید د...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:43
«خبرگزاری مهر» سید محمد صادق الحسینی در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره تداوم تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات کالاهای اساسی، اظهار داشت: هر گونه یارانه و سوبسیدی که روی ارز یا بصورت غیرریالی مستقیم پرداخت می شود، یک رانت برای یک بخش و گروه ایجاد می کند. وی با تاکی...
چهارشنبه 03 بهمن - 10:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، کسب نخستین مدال صنعت سبز در دامداری‌های کشور برای شرکت کشت و صنعت و دامپروری فارس، تنها تندیس زرین برگزیده سبز در حوزه لبنی برای شرکت پگاه فارس، تندیس سیمین برای پگاه خراسان، آذربایجان غربی و پگاه اصفهان از افتخارات کس...
چهارشنبه 03 بهمن - 10:39
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، قطعاً اینکه بتوانید دور دنیا را بگردید و مانند یک پرنده بزرگ هزاران کیلومتر در آسمان پرواز کنید تجربه‌ای هیجان‌انگیز خواهد بود؛ اما برای این کار باید نشستن طولانی در صندلی‌های ناخوشایند و غذایی بی‌مزه را هم تحمل کنید. ...
چهارشنبه 03 بهمن - 10:38
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، سازمان‌ها در مقابل جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، دارای مسئولیت‌هایی با ارزشی متفاوت هستند. کمک‌رسانی‌ها و برنامه‌ریزی بر اساس نیازهای موجود جامعه و همراه کردن مردم در این فعالیت‌ها می‌تواند تاثیراتی عمیق و ماندگار ر...
چهارشنبه 03 بهمن - 10:37
«خبرگزاری مهر» به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانک رفاه کارگران، سهمانی مدیرعامل بانک رفاه در جمع مدیران و مسئولان روابط عمومی مدیریت شعب استان‌ها با قدردانی از مسئولان و پیشکسوتان پیشین روابط عمومی و همچنین عملکرد و دستاوردهای این حوزه اظهار کرد: حوزه ...
چهارشنبه 03 بهمن - 22:49
«صراط نیوز» روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی عرضه گوشت سگ در یک واحد صنفی را تکذیب کرد.
چهارشنبه 03 بهمن - 22:13
«صراط نیوز» عرق نعنا یک لیتری عصاره طلایی به مبلغ ۹ هزار تومان به فروش می‌رسد. قیمت انواع عرقیجات در بازار به شرح زیر است:
چهارشنبه 03 بهمن - 21:02
«صراط نیوز» شاخص کل قیمت تولید کننده بخش‌های خدمات در پاییز امسال نسبت به تابستان ٨.٨ درصد و نسبت به پاییز ۹۶ نیز ۹.۲ درصد افزایش یافته است.
چهارشنبه 03 بهمن - 19:02
«صراط نیوز» در حالی مقامات دولتی و برخی نمایندگان مجلس تاکید دارند که با تصویب لایحه پالرمو در مجمع، روابط بانکی بهبود می یابد که برای سامانه پیام رسان سوئیفت هم مشابه بانک های جهان، تحریم‌های آمریکا مهمتر از استانداردهای FATF است.
چهارشنبه 03 بهمن - 15:58
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، سیدعلیرضا ساداتی‌فرد، با بیان این‌که پروژه بزرگ رینگ کمربندی آب‌رسانی تهران در چند جبهه در حال انجام است، ادامه داد: در جبهه غربی که از تصفیه‌خانه ششم تا مخزن ۱۱۸۳ غرب قرار دارد تا کنون سه رشته خط آب‌رسانی ...
چهارشنبه 03 بهمن - 19:04
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز آمار ایران، شاخص قیمت تولید کننده بخش­های خدمات مشتمل بر هشت بخش «تعمیر وسایل نقلیه موتوری، موتور سیکلت و کالاهای شخصی و خانگی»، «هتل و رستوران»، «حمل و نقل، انبارداری و ارتباطات»، «واسطه گریهای مالی (بیمه)»، «مست...
چهارشنبه 03 بهمن - 18:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بازار سرمایه، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش ۱۳۵ واحدی به رقم ۱۶۲ هزار و ۹۴۰ واحد رسید. شاخص کل هم ‌وزن اما با افزایش ۳۲۵ واحدی عدد ۲۹ هزار و ۳۱۱ واحد را به نمایش گذا...
چهارشنبه 03 بهمن - 12:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، یوسف داودی در مراسم پنجمین کنگره بین المللی «کلینیسین‌های دام‌های بزرگ» اظهار داشت: سالانه هزار میلیارد تومان صرف واردات نهاده‌های دامی و محصولات کشاورزی از جمله گوشت می شود. وی اضافه کرد: این رقم حدود یک چهارم کل بودجه کشور ا...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است