مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


سه شنبه 29 اسفند - 01:36
«همشهری آنلاین» جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: موفقیت مهندسان ایرانی در دستیابی به فناوری‌های پیچیده نظامی از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است.
سه شنبه 29 اسفند - 01:16
«خبرگزاری ایسنا» ۱۰۰ عکس منتخب ایسنا چکیده‌ای مختصر از ثمره یک سال تلاش عکاسان این خبرگزاری در سراسر کشور است؛ تلاشی که برای انتقال بهتر اخبار و رویدادها و همچنین انعکاس معضلات و مشکلات جامعه به کار بسته شد. در پروسه انتخاب این ۱۰۰ عکس، چالش بزرگ، در واقع ه...
دوشنبه 28 اسفند - 22:56
«خبرگزاری ایسنا» ال‌جی V30 پلاس گل سرسبد محصولات شرکت ال‌جی می‌تواند امکانات به‌روز و سطح بالایی را برای کاربران خود به ارمغان آورده و در کنار طراحی بی‌نظیری که دارد، حس استفاده از یک کالای کاملا لوکس را به خریدار خودش هدیه کند.
دوشنبه 28 اسفند - 20:37
«خبرگزاری ایسنا» محمد خدادی با برشمردن مشکلات و ضعف‌های امروز رسانه‌های خبری کشور، راهکارهایی را برای بهبود فعالیت هایشان بیان کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 20:01
«همشهری آنلاین» فروم ۲۰۱۸ وسیس در ژنو آغاز به کار کرد. این نشست از ۱۹ مارس (۲۸ اسفند ۹۶) تا ۲۳ مارس ۲۰۱۸ برگزار می‌شود .
دوشنبه 28 اسفند - 20:00
«خبرگزاری ایسنا» در میان مهمترین رویدادهای ایران و جهان که در ساعات گذشته اتفاق افتاده، برخی اخبار بیش از دیگر خبرها اهمیت یافته‌اند. در این بسته صوتی «ایسنابیست» برخی از مهمترین خبرهای امروز - ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - را مرور می‌کنیم.
دوشنبه 28 اسفند - 16:12
با حکم وزیر علوم؛
«خبرگزاری مهر» وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی رئیس دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان را ابقا کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 14:57
دلشاد تهرانی:
«خبرگزاری مهر» کامل پنداری و خود برتربینی در هر شکل آن ویران کننده‌ی انسانیت انسان و به تباهی بَرَنده‌ی اوست، چنان که در آموزه های امام علی(ع) آمده است: هیچ چیز مانند خودشیفتگی به خوبی ها زیان نمی‌رساند.
دوشنبه 28 اسفند - 14:35
«همشهری آنلاین» رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به دوستانمان توصیه می‌کنیم وارد عرصه دیپلماسی ورزش نشوند.
دوشنبه 28 اسفند - 14:02
حجت الاسلام ریاضت:
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام ریاضت گفت: سال عبودیت و بندگی فصل رویش معنویت با ماه رجب آغاز می‌شود ماه رجب نخستین گام برای عبودیت و بندگی خداوند به شمار می‌رود.
دوشنبه 28 اسفند - 13:55
«همشهری آنلاین» مردی روز ۱۸ مارس (۲۷ اسفند) ۲۰۱۸ در کول‌ویل انگلستان در تلاش است که ماشینش را از برف بادآورد رها کند.
دوشنبه 28 اسفند - 13:28
همایش «مقابله با جریان‌های افراطی و خشونت‌گرا» در مسکو؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری اظهار کرد: بزرگ‌ترین فتنه جهان اسلام که صدها هزار نفر را با قتل عام مسلمانان و غیرمسلمانان به دام مرگ افکنده، افراطی‌گرایی است.
دوشنبه 28 اسفند - 13:28
همایش «مقابله با جریان‌های افراطی و خشونت‌گرا» در مسکو؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کنگره جهانی مقابله با جریان‌های افراطی و تکفیری اظهار کرد: بزرگ‌ترین فتنه جهان اسلام که صدها هزار نفر را با قتل عام مسلمانان و غیرمسلمانان به دام مرگ افکنده، افراطی‌گرایی است.
دوشنبه 28 اسفند - 12:23
«همشهری آنلاین» آنتی‌اکسیدان‌ها، از بدن در برابر رادیکال‌های آزاد و ابتلا به برخی از بیماری‌ها محافظت می‌کند.
دوشنبه 28 اسفند - 12:00
در موضوع معرفت‌شناسی و فلسفه دین؛
«خبرگزاری مهر» نرم‌افزار مجموعه آثار حجت الاسلام حسین زاده، متن ۱۶ عنوان کتاب از وی را به زبان فارسی در موضوع معرفت‌شناسی و فلسفه دین را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:28
در ترکیه برگزار می‌شود؛
«خبرگزاری مهر» بیست و یکمین کنفرانس بین‌المللی کلیسای کاتولیک و مسیحیت در روزهای ۷ تا ۸ مه ۲۰۱۹ در استانبول، ترکیه برگزار می‌شود.
دوشنبه 28 اسفند - 11:18
«خبرگزاری ایسنا» در بازار پرینترهای چندکاره، دو نام وجود دارند که بیش از دیگران مطرح هستند. پرینترهای اچ‌پی و کنون، دو برند مطرح و باسابقه بازار ماشین‌های اداری به حساب می‌آیند که تنوع محصولات آنها بسیار زیاد است.
دوشنبه 28 اسفند - 11:12
«همشهری آنلاین» لیلا باقری:خیابان مختاری در محله خانی‌آباد از خیابان خیام تا خیابان کارگر جنوبی ادامه دارد. در این بین به خیابان وحدت‌اسلامی هم می‌رسد.
دوشنبه 28 اسفند - 11:03
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان :
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعزام بیش از ۶۰ کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات در نوروز ۱۳۹۷ خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:56
«همشهری آنلاین» رجل سیاسی،رمز ماندگاری انقلاب و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه‌های دوشنبه-۲۸ اسفند-جای گرفتند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:42
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» امام باقر(ع) مؤسس و بنیانگذار حوزه علمیه شیعه و نهضت فرهنگی انقلاب فرهنگی تشیع بود. 
دوشنبه 28 اسفند - 10:40
معاون وزیر بهداشت تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» معاون بهداشت وزارت بهداشت، مهم ترین برنامه پیش رو در سال ۹۷ را بازنگری و اجرای جامع برنامه های سلامت کشور عنوان کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:25
شوذب شیری خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل بازرسی ومدیریت عملکرد سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع فعالیت رسمی سامانه ثبت شکایات سازمان اوقاف خبر داد و تسریع در پاسخگویی مردم را از مزیتهای این سامانه برشمرد.
دوشنبه 28 اسفند - 10:15
در برنامه زاویه مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» مهدی گلشنی گفت: رشد علم و برطرف کردن نیازهای جامعه و حرکت در جهت پیشرفت علم در سطح دانش روز وظیفه دانشگاه است و متفکران جامعه صرفاً نباید به علوم روز حاشیه بزنند.
دوشنبه 28 اسفند - 09:52
در نشست «دین، فرهنگ و فناوری» مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» بیژن عبدالکریمی گفت: نمی توانیم با مفاهیم ارزشی با تکنولوژی مواجه شویم. تکنولوژی فراسوی خوب و بد ما و فراسوی ارزش گذاری های اخلاقی ماست.
دوشنبه 28 اسفند - 09:37
معاون وزیر بهداشت عنوان کرد:
«خبرگزاری مهر» معاون وزیر بهداشت از ضرورت انعقاد تفاهمنامه‌ سه جانبه‌ای با معاونت آموزشی، معاونت پژوهشی و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برای فعالیت‌ انجمن‌های علمی خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:20
«خبرگزاری مهر» دومین نشست نمایندگان حوزه مجازی دانشگاه های علوم پزشکی کشور با هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی مجازی در محل این دانشگاه برگزار شد.
دوشنبه 28 اسفند - 09:20
«همشهری آنلاین» شهردار یکی از شهرها در آمریکای لاتین برای واداشتن افراد به رعایت قوانین ترافیکی از دلقک‌ها کمک گرفت
دوشنبه 28 اسفند - 09:05
به منظور تعیین ظرفیت های جدید؛
«خبرگزاری مهر» دبیر ستاد تحول و نوآوری در آموزش عالی سلامت از ارائه الگوی ماموریت گرایی در آموزش علوم پزشکی خبر داد و گفت: به زودی ماموریت های جدیدی به مناطق آمایشی کشور سپرده می شود.
دوشنبه 28 اسفند - 08:47
برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸؛
«خبرگزاری مهر» پردیس کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشجوی بین المللی در مقطع  کارشناسی ارشد و دکتری پذیرش می کند.
دوشنبه 28 اسفند - 08:39
در سال ۹۶؛
«خبرگزاری مهر» براساس آمارهای موجود تعداد ۶۰ دانشگاه کشور دارای نظام ایمنی، سلامت و بهداشت شدند.
دوشنبه 28 اسفند - 08:38
رئیس جمعیت هلال احمر؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه هلال‌احمر همیشه به عنوان اولین نهاد کمک‌رسان در تمام حوادث حضور داشته است، گفت: این کمک را مرهون حمایت مردم هستیم.
دوشنبه 28 اسفند - 08:38
دبیر شورای علوم پایه خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از تشکیل کمیته برنامه ریزی آموزش توانمندی های نوآوری و کارآفرینی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی علوم پزشکی کشور خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 08:14
«خبرگزاری ایسنا» نوروز، واژه‌ای خاطره‌انگیز و سرشار از طراوت؛ جشنی که برای تعدادی از کشورها، بویژه ایران، نماد تجدید حیات و آغازی دوباره است. در کنار این آئین باستانی، سفره‌ای که عموماً با نام هفت‌سین خوانده می‌شود، نماد دیگری از آغاز سال نوست. اما آئین نو...
دوشنبه 28 اسفند - 08:11
سازمان غذا و دارو اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» مشاور مدیرکل فرآورده های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، از صدور پروانه فعالیت مسئولین فنی از طریق سامانه TTAC خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 08:07
به مناسبت ولادت امام باقر(ع)؛
«خبرگزاری مهر» حضرت نبی خاتم، امام باقر(ع) را به عنوان کسی که حجاب جهالت را کنار می زند و گنج های علم و علوم انبیا را می‌شکافد و در اختیار مردم  قرار می‌دهد، معرفی می کند.
دوشنبه 28 اسفند - 06:26
«همشهری آنلاین» فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با توجه به وجود امنیت کامل و ظرفیت های مطلوب اقتصادی، هم اکنون فرصت های مناسب سرمایه گذاری و کار آفرینی در تمام مناطق مرزی کشور فراهم شده است.
دوشنبه 28 اسفند - 05:30
«همشهری آنلاین» عضو هیئت رئیسه مجلس با ارائه گزارشی از جلسه غیر علنی مجلس در خصوص فضای مجازی که با حضور دبیر شورای عالی فضای مجازی برگزار شد، از پیشنهاد رئیس مجلس برای تشکیل کمیسون ویژه این موضوع خبر داد.
دوشنبه 28 اسفند - 04:30
«همشهری آنلاین» معاون اول رییس جمهوری مهم ترین چالش پیش رو کشور را مسئله اشتغال و معیشت دانست و گفت: سرمایه‌گذاری برای ایجاد حرکت در تولید و معیشت مردم از اولویت‌های دولت در سال آینده است.
دوشنبه 28 اسفند - 13:24
«همشهری آنلاین» مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مردم خواست در ایام نوروز مراقب تغییر رفتارهای غذایی در میهمانی‌ها و سفرها باشند.
دوشنبه 28 اسفند - 10:27
«خبرگزاری مهر» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص تخصیص صد در صدی بودجه دانشگاه ها رایزنی کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 14:49
با حکم وزیر علوم؛
«خبرگزاری مهر» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه شهرکرد را منصوب کرد.
دوشنبه 28 اسفند - 07:21
«همشهری آنلاین» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از کشف ۳۰۰۰ لاک‌پشت و مارآبی در روزهای نزدیک به سال نو خبر داد و گفت: یگان محیط زیست کشور برای جلوگیری از خرید و فروش این گونه‌ها تفاهم‌نامه‌ای با نیروی انتظامی امضا کرده است.
دوشنبه 28 اسفند - 13:31
«همشهری آنلاین» رعایت توصیه‏‌های دارویی در سفر از اهمیت زیاد برخوردار است و بی‌توجهی به آن ممکن است برای بیماران با مخاطره‌هایی همراه باشد.
دوشنبه 28 اسفند - 15:22
وزیر علوم حکم داد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی «سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان» را منصوب کرد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است