مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:38اعتماد به پوپولیسم «بحران» می‌آفریند
خانیکی:
«خبرگزاری ایسنا» «پوپولیسم تفسیری از رهایی و نجات ارائه می‌دهد که خودش نسبت به آن تفسیر، جزو عوامل مخرب محسوب می‌شود. نه دنیای بهتری برای معیشت ارائه می‌دهد و نه دنیای بهتری برای فرهنگ ارائه می‌دهد و این سبک و سیاق پوپولیسم است. منابع انسانی و طبیعی در چنین...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:38هم‌کلام کوچک ما
«همشهری آنلاین» همشهری دو - نرجس لاری:«آخیششش! راحت شدم؛ سر بچه با کارتون، موبایل، اسباب‌بازی و... گرمه و بالاخره من رو به حال خودم گذاشته!»
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:41چهار رود بهشت
«همشهری آنلاین» همشهری دو - متون اساطیری:می‌گویند ۴ رود در باغ عدن جاری بودند؛ رود‌هایی که هر یک از سویی می‌آمدند و در بهشتی که جایگاه آدم و حوا بود روان می‌شدند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:34بازنگری آموزش مامایی/ پرستاران آزمون پیش کارورزی می گذرانند
معاون دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از بازنگری شرح وظایف ماماها،‌ بازنگری آیین نامه هیات علمی بالینی مامایی، استانداردسازی آزمون پایان دوره کارشناسی این رشته خبر داد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:45مأمن
«همشهری آنلاین» همشهری دو - حسین صالحی:قبل از دیدن فقط تعریفش را می‌شنوی؛ آن هم بیشتر از مداح‌ها و نوحه‌خوان‌ها «یک خیابون بهشتی، اسمش‌بین‌الحرمینه».
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:45ویکی‌پدیا در ترکیه فیلتر شد
«همشهری آنلاین» ترکیه دسترسی کاربران این کشور به دانشنامه آنلاین ویکی‌پدیا را تحت پوشش قانونی که این وب‌سایت را تهدیدی برای امنیت ملی کشور تلقی می‌کند،مسدود کرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:46توسعه دانش زیست دریایی/ نیازسنجی کشوری دانش بین رشته ای در پزشکی
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه طرح اولیه نیازسنجی کشوری دانش بین رشته ای در علوم پزشکی تدوین شده گفت:‌ رشته مقاطع مرتبط پس از تصویب وزارت بهداشت ایجاد می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:46میامی
«همشهری آنلاین» همشهری دو - محمود قلی‌پور:اولین بار که اسم میامی را شنیدم یاد تیم باشگاهی بسکتبالی در آمریکا افتادم. خندیدم و گفتم: «چه اسم جالبی!».
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:49دانشگاه رسالت و ماموریت خودش را نمی داند/مقاله نویس تربیت می کنیم
قانعی راد:
«خبرگزاری مهر» عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: بحران های زیادی که در جامعه داریم به این برمی گردد که دانشگاه نسبت به خودش درک درستی ندارد و رسالت و ماموریت خودش را نمی داند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:26بپوش و بشوت
«همشهری آنلاین» همشهری دو - آسو جواهری:به فصل تابستان نزدیک می‌شویم و به همین دلیل، این روزها تب‌و‌تاب رفتن به کلاس‌های ورزشی آغاز شده است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:26ترویج سلامت در میادین میوه و تره‌بار
«همشهری آنلاین» بعد از استقبال گسترده از انواع طرح‌های « مهربانی»‌ که به‌صورت خودجوش توسط مردم اجرا شده است، این‌روزها ۲ طرح جالب دیگر تحت عنوان «سبد میوه مهربانی» و «طرح میوه رایگان» در اکثر میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران در حال اجراست.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:26می‌گوییم: درتاریخ می‌مانید
«همشهری آنلاین» همشهری دو - زهرا کرمی:متولد ۷۲ است؛ ۲ رشته‌ای صنایع و علوم‌کامپیوتر. به قول خودش زیادی درس خوانده.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:24فراخون کمک‌رسانی فوری برای حمایت از خانواده‌های محروم
«خبرگزاری ایسنا» خیریه پیام‌آوران مهرعلوی برای دریافت کمک‌ها و نذورات جهت حمایت از این عزیزان آمادگی دارد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:53شرایط نقل و انتقال دانشجویان به دانشگاه تهران اعلام شد
برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷؛
«خبرگزاری مهر» معاونت آموزشی دانشگاه تهران شرایط و نحوه مهمانی دانشجویان به این دانشگاه را برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ اعلام کرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:22زم: از مناظره اخیر اصلاً خشنود نشدم
«خبرگزاری ایسنا» با اینکه در دور نخست گفت‌وگو (و نه مناظره!)‌های تلویزیونی کاندیداهای ریاست‌جمهوری نتیجه یک به صفر به‌نفع جریان اعتدال تمام شد، اما من از این مناظره اصلاً خشنود نشدم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:11استفاده از پودر بهداشتی برای رشد هندوانه کذب است
مشاور سازمان غذا و دارو؛
«خبرگزاری مهر» مشاور حوزه سلامت محصولات کشاورزی سازمان غذا و دارو با اشاره به شایعاتی که در خصوص استفاده از پودر بهداشتی برای تسریع در رشد هندوانه در فضای مجازی مطرح می شود، گفت: این مسئله واقعیت ندارد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:20نگاهی مجدد به ادله تجرد نفس با عنایت به اشکالات فیزیکالیسم نوین
مجمع عالی حکمت اسلامی برگزار می کند؛
«خبرگزاری مهر» مجمع عالی حکمت اسلامی نشست «نگاهی مجدد به ادله تجرد نفس با عنایت به اشکالات فیزیکالیسم نوین» را پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت برگزار می‌کند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 13:01باز خوانی اندیشه های استاد شهید مطهری در حوزه زنان
یادداشتی از حجت الاسلام مهدوی زادگان؛
«خبرگزاری مهر» مسائلی که شهید مطهری با آن روبرو بود سه دسته است یک دسته مسائل ناشی از جهل به معارف اسلامی، یک سری مربوط به شبهات ناظر بر احکام اسلامی و بخشی هم مربوط به برداشت های غلط نسبت به زن بود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:11نشست تخصصی فقه دولت‌سازی اسلامی برگزار می‌شود
«خبرگزاری مهر» نشست تخصصی فقه دولت سازی اسلامی، تأملی در بازخوانی قانون اساسی با حضور حجت الاسلام والمسلمین جوان آراسته برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 13:07گردهمایی مجمع دوستداران امام حسین (ع) با حضور اهالی فرهنگ و رسانه
وب‌سایت کرب‌وبلا برگزار می‌کند؛
«خبرگزاری مهر» گردهمایی مجمع دوستداران امام حسین (ع) به همت وب‌سایت کرب‌وبلا همزمان با اعیاد شعبانیه برگزار می‌شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:09پازل بهم ریخته کودکی
«همشهری آنلاین» همشهری دو - تارا رستم‌زاد:تا ۲۰ ، ۳۰ سال قبل، اوتیسم اختلال چندان شناخته‌ شده‌ای نبود و شاید کمتر کسی درباره آن اطلاع داشت اما امروز این بیماری خیلی از خانواده‌ها را درگیر خود کرده است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:09آن جلوه که فانی‌شدنی نیست
«همشهری آنلاین» همشهری دو - حجت‌الاسلام مجتبی علی‌نژاد:روز سوم شعبان را با نام مبارکی می‌شناسیم؛ نام زیبای«حسین» فرزند علی و فاطمه(سلام‌الله علیهم)؛ نامی که مسیر حرکت تاریخ را تغییر داد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:09وزارت بهداشت به دنبال افزایش تعرفه‌های پزشکی
«همشهری آنلاین» معاون درمان وزیر بهداشت در واکنش به مباحث مطرح شده درخصوص کاهش تعرفه‌های پزشکی و ارزش ریالی ضریب‌K، گفت: وزارت بهداشت پیگیر تصویب تعرفه‌های خدمات درمانی متناسب با هزینه‌هاست.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:09آنفلوآنزای پرندگان کماکان قربانی می‌گیرد
«همشهری آنلاین» معصومه حیدری پارسا:اگرچه سازمان جهانی بهداشت دام از شیوع مجدد آنفلوآنزای پرندگان در مناطق شمالی کشورمان خبر داده، اما مسئولان وزارت بهداشت و دامپزشکی کشور معتقدند که این مسئله جدیدی نیست و نباید آن را به‌حساب شیوع سویه جدید آنفلوآنزا گذاشت ...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:07پاسداران، اول از سیم‌خاردار نفس‌شان عبور کردند
«همشهری آنلاین» همشهری دو - محمدرضا حیدری:امروز را به مناسبت تولد امام‌حسین(ع)، روز پاسدار نامگذاری کرده‌اند. پاسداری ائمه‌اطهار و به‌خصوص امام سوم شیعیان از اسلام و تلاش آنها برای حفظ آن نشان داد که پاسداری‌کردن یعنی گذشتن از همه‌چیز برای حفظ اسلام.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:07تقدیر همایش روابط‌عمومی الکترونیک از روابط‌عمومی بانک تجارت
«خبرگزاری ایسنا» دوازدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک از روابط‌عمومی بانک تجارت به سبب فعالیت در آموزش و توسعه پایدار نیروهای انسانی خود قدردانی به عمل آورد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:07سلام به صبر و استقامت
«همشهری آنلاین» وقتی به امام‌حسین(ع) «سلام» می‌کنیم، یعنی به حقیقت «صبر و استقامت» درود می‌فرستیم؛ یعنی باور می‌کنیم که باید در برابر سختی‌ها و آزمایش‌ها مقاوم باشیم، ناله نکنیم و خود را در محضر خدا بدانیم؛
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:04پنجاهمین شماره فصلنامه حقوق اسلامی منتشر شد
توسط پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی؛
«خبرگزاری مهر» شماره پنجاهم فصلنامه علمی ـ پژوهشی حقوق اسلامی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به چاپ رسید.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:03کتاب «استعدادیابی در حکمت اسلامی» منتشر شد
توسط نشر سدید؛
«خبرگزاری مهر» کتاب «استعدادیابی در حکمت اسلامی درآمدی بر استعدادیابی در حوزه علم النفس، مزاج‌شناسی، اقلیم‌شناسی و فراست» به قلم امیرحسین شهگلی و به همت نشر سدید منتشر شد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:02تلاش وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار قابل تقدیر است
رئیس فراکسیون کارگری عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس فراکسیون کارگری در مجلس، گفت: با وجود همه اختلاف سلیقه ای که با وزارت بهداشت دارم، از تلاش های این وزارتخانه را در زمینه ایمنی و سلامت کار تقدیر می کنم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:02تقدیر از تلاش وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار
رئیس فراکسیون کارگری عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس فراکسیون کارگری در مجلس، گفت: با وجود همه اختلاف سلیقه ای که با وزارت بهداشت دارم، از تلاش های این وزارتخانه را در زمینه ایمنی و سلامت کار تقدیر می کنم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:02تقدیر از تلاش های وزارت بهداشت در زمینه ایمنی و سلامت کار
رئیس فراکسیون کارگری عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس فراکسیون کارگری در مجلس، گفت: با وجود همه اختلاف سلیقه ای که با وزارت بهداشت دارم، از تلاش های این وزارتخانه را در زمینه ایمنی و سلامت کار تقدیر می کنم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:02الوین پلانتینگا برنده جایزه تمپلتون شد
«خبرگزاری مهر» الوین پلانتینگا اندیشمند هشتاد و چهار ساله آمریکایی‌تبار که بیش از یک نیم‌قرن است مکتوباتش باعث شده تا خداباوری در فلسفه آکادمیک جدی گرفته شود، برنده جایزه تمپلتون سال ۲۰۱۷ اعلام شد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 12:01توسعه نظام آموزشی پژوهشی و تربیت محور در حوزه خواهران
معاون حوزه های علمیه خواهران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران گفت: یکی از برنامه های شاخص این مرکز گسترش نظام آموزشی پژوهشی و تربیت محور است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:57کتاب «جایگاه وحی در فلسفه سیاسی» منتشر شد
توسط پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛
«خبرگزاری مهر» کتاب «جایگاه وحی در فلسفه سیاسی»، تازه ترین اثر گروه فلسفه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی منتشر شد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:16جزئیات جدید از تعقیب تروریست‌های میرجاوه
«خبرگزاری ایسنا» استاندار سیستان وبلوچستان با بیان اینکه شناسایی محل اختفای تروریست‌های حادثه میرجاوه به سرانجام رسیده است، گفت: برای نجات سرباز ربوده‌شده توسط تروریست‌ها در میرجاوه از ظرفیت‌های بومی و محلی استان و سران طوائف پاکستان استفاده می‌کنیم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:54نشست نقد و بررسی کتاب «تحریر ایقاظ النائمین» برگزار می شود
در سرای اهل قلم؛
«خبرگزاری مهر» نشست علمی نقد و بررسی کتاب «تحریر ایقاظ النائمین» اثر آیت الله جوادی آملی، همزمان با نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، به همت پژوهشگاه علوم وحیانی معارج در سرای اهل قلم برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:51بررسی ایجاد یک محدودیت برای دانش‌آموزان افغان
«خبرگزاری ایسنا» "برای یک افغان، خانه کجاست؟ آیا بنا به تصوری متافیزیکی باید به خانه خود، یعنی افغانستان برگردد؟ یا اینکه در عصر جدید وضع به گونه‌ای دیگر است. اصلا به عصر جدید هم کاری نداریم. در اسلام هم خانه‌ به این معنا وجود ندارد. همه جهان خانه ماست به خ...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:50درباره این سیاست فانتزی خطیر!/ ارتباط سیاست فانتزی و رسانه
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» سیاست فانتزی، ارتباطی وثیق با رسانه دارد. در سیاست فانتزی رسانه ای، چیزها، قبل از این که در زندگی روزمره واقعیت بیابند، در رسانه واقعیت اصلی خود را می یابند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:49۲۰۰ متخصص طب کار داریم
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، از فعالیت بیش از ۱۰۰۰ پزشک عمومی دارای مجوز طب کار در کشور خبر داد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:48نشست «آسیب‌شناسی علوم اجتماعی اسلامی» برگزار می‌شود
«خبرگزاری مهر» نشست آسیب شناسی علوم اجتماعی اسلامی به همت گروه و انجمن علمی علوم اجتماعی اسلامی برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:45معرفی خدمات به فعالان نمایشگاه نفت
توسط گروه مالی سامان انجام می‌شود
«خبرگزاری ایسنا» گروه مالی سامان در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به معرفی انواع خدمات مالی خود می‌پردازد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:39معاون اداری و مالی دانشگاه الزهرا (س) منصوب شد
«خبرگزاری مهر» سرپرست دانشگاه الزهرا (س) طی حکمی معاون اداری و مالی این دانشگاه را منصوب کرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:38مردم می‌خواهند یک اصولگرا رئیس‌جمهور شود
سیدحسین نقوی حسینی:
«خبرگزاری ایسنا» «وقتی در میان مردم هستیم، آنها به ما می‌گویند یک اصولگرا سر کار بیاید. هر کس می‌خواهد باشد، همه از او حمایت می‌کنیم.»
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:37اساتید نمونه دانشگاه خواجه نصیر معرفی می شوند
«خبرگزاری مهر» مراسم بزرگداشت روز معلم و تجلیل از اساتید نمونه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ۱۸ اردیبهشت ماه برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:32آسیب‌های تربیت، نفی فردیت متربی
فایل صوتی؛
«خبرگزاری مهر» خسرو باقری در فایل صوتی شنبه‌های تربیتی به آسیب‌شناسی در تربیت دینی پرداخته است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:25چند نقد به مناظره و مناظره‌کننده‌ها و صداوسیما
«خبرگزاری ایسنا» «آنچه برخی نامزدها تحت عنوان برنامه به مردم یا نامزدهای حاضر در این نشست ارائه کردند، چیزی جز کلی‌گویی‌های مبهم نبود. مردم از رؤسای جمهوری بالقوه خود انتظار دارند به طور مشخص و واضح بگویند که چه راهکار عملی برای برون‌رفت کشور از مشکلات در پ...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:11مبارزات فرهنگی امام حسین(ع) درجنگ نرم اموی/ مواجهه امام با معاویه
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» انصاف در داوری نسبت به دشمن از ویژگی‌های امام حسین(ع) در مواجهه با معاویه بود. البته پایبندی به اخلاق نباید به گونه‌ای باشد که مرز انسان با دشمن، مشخص و شفاف نباشد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:09نیسان، جا پای رنو می‌گذارد
«خبرگزاری ایسنا» گروه رنو در بازارهای اروپا، آفریقا، آسیا و آمریکا همیشه به دنبال بیشترین سهم بازار بوده و برای همین از الگوهای جدید بازاریابی استفاده می‌کند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:03مدیریت بیمارستان ها باید به افراد غیرپزشک واگذار شود
وزیر بهداشت تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت با بیان اینکه حیف است پزشکانی را که در عرصه های تخصصی می توانند بسیار موفق باشند، وادار به کارهای مدیریتی کنیم، بر استفاده از افراد غیرپزشک در مدیریت بیمارستان ها تاکید کرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 10:58۲۱ هزار داوطلب کنکور دکتری انتخاب رشته کردند
مشاور سازمان سنجش خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: انتخاب رشته در آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۶ آغاز شده است و تاکنون ۲۱ هزار نفر انتخاب رشته خود را تکمیل کردند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 10:50اصلاحات دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام شد/ افزایش ظرفیت پذیرش
امکان انتخاب رشته تا ۱۳ اردیبهشت؛
«خبرگزاری مهر» اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۶ اعلام شد و داوطلبان می توانند با مشاهده این تغییرات، نسبت به انتخاب رشته اینترنتی اقدام کنند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 10:41برگزاری همایش بین المللی مطالعات میان رشته ای در علوم اجتماعی
در شهر لس آنجلس آمریکا؛
«خبرگزاری مهر» همایش بین المللی مطالعات میان رشته ای در علوم اجتماعی در لس آنجلس آمریکا برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:00دفترچه سئوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ منتشر شد
انتشار کلید در ۱۳ اردیبهشت؛
«خبرگزاری مهر» دفترچه سئوالات آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ در سایت سازمان سنجش منتشر شد و کلید این آزمون از روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 10:02وقتی عموهای فیتیله‌ای راهی بیمارستان شدند
«خبرگزاری ایسنا» «یک‌بار در بین اجرا، یکی از دکورها که محکم جاسازی نشده بود روی من و آقای گلی افتاد و به شکستن ابروی وی و سر من منجر شد و مجبور شدیم وسط اجرای برنامه به بیمارستان برویم. با اینکه اتفاق دردآوری بود اما خنده‌های شیرین بچه‌ها در آن روز، کام تلخ...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:51مراسم تشییع پیکر منوچهر بهروج
«خبرگزاری فرهنگ» مراسم تشییع پیکر منوچهر بهروج، عکاس، بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما صبح امروز یکشنبه با حضور هنرمندان در تالار وحدت برگزار شد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:49انقلاب در درمان اختلالات ناتوان کننده عصبی و ام اس
با سلول های بنیادی محقق شد؛
«خبرگزاری مهر» محققان دانشگاه کوئین کشف کرده اند که سلول های خاص سیستم ایمنی، نقش کلیدی نیز در ترمیم مغز دارند.این کشف می تواند انقلابی در درمان اختلالات ناتوان کننده عصبی مانند مولتیپل اسکلروزیس(MS) باشد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:48آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از نیمه اردیبهشت ماه
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت از آغاز نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی از نیمه اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: دانشجویان تنها از طریق سامانه می توانند درخواست خود را مطرح کنند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:45راستی‌آزمایی برخی مطالب مطرح‌شده در مناظره
«خبرگزاری ایسنا» کارشناسان و دستگاه‌های مختلف کشور، برخی مطالب مطرح شده از سوی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره اخیر را تکذیب کرده‌اند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:44ادعای برخی نامزدها وهن و تخریب نظام است!
جمهوری اسلامی:
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه جمهوری اسلامی در سرمقاله‌ای به انتقاد از آنچه که آن را سایه ادبیات ترامپی بر تبلیغات انتخاباتی می‌خواند، پرداخت.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:36چهارمین نشست از «سلسله درسگفتارهای نظریه و نقد هنر» برگزار می‌شود
با عنوان «نسبت تاریخ هنر با نظریه های هنر»؛
«خبرگزاری مهر» پژوهشکده هنر چهارمین نشست از «سلسله درسگفتارهای تخصصی نظریه و نقد هنر» را با عنوان «نسبت تاریخ هنر با نظریه های هنر» روز سه شنبه برگزار می‌کند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:30پذیرش دانشجو در پردیس بین الملل کیش دانشگاه امیرکبیر از مهر
رئیس دانشگاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پردیس بین الملل کیش این دانشگاه از مهرماه امسال آغاز به فعالیت می کند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:27۱۰ اردیبهشت؛ پیشخوان روزنامه‌های صبح ایران
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های دکتر روحانی در جمع مردم کرمان، بیانیه میرسلیم، اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، صحبت‌های وزیر امور خارجه درباره نتایج برجام، پیشی گرفتن صادرات از واردات بعد از نیم قر...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:27۱۰ اردیبهشت؛ تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به بازی پرسپولیس و ذوب آهن، اقای گل شدن طارمی و بازی استقلال و پدیده و سرنوشت نامعلوم نایب قهرمانی در لیگ اختصاص دارد:
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:24متخصصین مغز و اعصاب ایران و جهان در تهران گردهم می آیند
در کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی؛
«خبرگزاری مهر» دبیر اجرایی کنگره بین الملللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران از گردهمایی بزرگ متخصصین مغز و اعصاب در بیست و چهارمین کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی ایران خبر داد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:13راه اندازی مجمع انتخابات در دانشگاه صنعتی شریف
رئیس دانشگاه خبرداد:
«خبرگزاری مهر» رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: تمامی افرادی که توسط شورای نگهبان به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری انتخاب شده اند می توانند برای سخنرانی به این دانشگاه دعوت شوند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:09سال گذشته ۱۱۱ بیمارستان با ۷۶۰۶ تخت تحویل شد
معاون وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در سال ۹۵ تعداد ۱۱۱ بیمارستان با ۷۶۰۶ تخت تحویل شد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 08:36۱۳۵ موسسه و خانه قرآنی در استان سمنان مشغول فعالیت هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان:
«خبرگزاری مهر» سمنان - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان با اشاره به فعالیت ۱۳۵ موسسه و خانه قرآنی در استان، گفت: به ازای هر پنج هزار نفر یک مرکز قرآنی در استان وجود دارد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 06:02ایران در حذف مالاریا پیشرو است/کمتر از ۱۰۰ مورد مبتلا
وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت، گفت: ایران به عنوان یکی از کشورهای موفق و پیشرو جهان در زمینه حذف مالاریا مطرح است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 07:30"پیش از جوانی" و "راز صلیب سربی"
«همشهری آنلاین» پیش از بستن چمدان‌هایتان برای رفتن به جوانی، با حال و هوای دو دوختر آشنا شوید که با چالش‌هایی در آخر نوجوانی‌شان روبه‌رو می‌شوند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 13:17پارفیت توت‌فرنگی و موز، یک دسر بهاری جذاب
«پارسینه» دسر پارفیت از دسرهای خوشمزه و شیک است که برای سرو در مهمانی ها و جشن تولدها نیز بسیار مناسب است . این دسر خوشمزه تک نفره سرو می شود و با انواع میوه ها و مغزها می توان آن را تهیه نمود.در این بخش برایتان طرز تهیه دسر پارفیت توت فرنگی و موز را...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:58فیلم/ خودروی پرنده آماده روانه بازار خواهد شد
«پارسینه» خودروی پرنده که محصول شرکت موناکو است می تواند با سرعتی معادل 160 کیلومتر بر ساعت پرواز کند و هم اکنون آماده دریافت سفارش است.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:54ماکس شلر/پدیدارشناسِ اخلاق و دین
راهنمای کتاب/«ماکس شلر»؛ زکری دیویس و آنتونی استاینباک؛ ترجمه فرزاد جابر الانصار؛ققنوس
«الف» «ماکس شلر» نویسندگان: زکری دیویس و آنتونی استاینباک ترجمه: فرزاد جابر الانصار ناشر:ققنوس، چاپ اول 1393 96 صفحه، 5000 تومان شما می‌توانید کتاب «ماکس شلر» را تا یک هفته پس از معرفی با ۱۰ درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی شهر کتاب خرید کنید. **...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 06:30سومین دوره‌ جایزه‌ سپیدار برگزار می‌شود
«همشهری آنلاین» خبر > فراخوان «سومین دوره‌ی جایزه‌ی سپیدار» ویژه‌ی کودکان و نوجوانان منتشر شده است. اگر شما هم به موضوع محیط‌زیست علاقه دارید و می‌خواهید در این مسابقه شرکت کنید از همین امروز دست‌به‌کار شوید.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 06:18۳۵ درصد محصولات کشاورزی کشور آلودگی شیمیایی دارند
عضو کمیسیون بهداشت مجلس؛
«خبرگزاری مهر» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه بسیاری از محصولات کشاورزی آلودگی شیمیایی دارند، گفت: ارگانیک کردن محصولات کشاورزی نیاز به کار کارشناسی دارد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 06:08امام حسین(ع) محور ظهور بقیة‌الله است/ تحلیل سیدقطب از قیام عاشورا
به مناسبت ولادت امام حسین(ع)؛
«خبرگزاری مهر» سید قطب در کتاب «فی ظلال القرآن» می گوید نه فقط شیعیان و مسلمانان بلکه بسیاری از مردم دنیا پیام پیروزی و ایستادگی و جوانمردی و مردانگی را از امام حسین(ع) گرفتند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 11:49فیلم/ امنیت بیشتر هدیه کلاه ایمنی هوشمند
«پارسینه» بریک فری نام کلاهی هوشمند است که موتور سواران می توانند با استفاده از احتمال خطر تصادف را بسیار کاهش دهند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 05:47روش های مدیریت تجویز و مصرف دارو در ایران بررسی می شود
با حضور مشاور سازمان جهانی بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی دارو، گفت: نشست «بررسی روش های مدیریت داده های تجویز منطقی دارو» با حضور مشاور سازمان جهانی بهداشت، در تهران برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 05:47روش های مدیریت تجویز و مصرف دارو بررسی می شود
با حضور مشاور سازمان جهانی بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» دبیر کمیته کشوری تجویز و مصرف منطقی دارو، گفت: نشست «بررسی روش های مدیریت داده های تجویز منطقی دارو» با حضور مشاور سازمان جهانی بهداشت، در تهران برگزار می شود.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 05:33دانش آموزان ایرانی از اختلالات عضلانی اسکلتی رنج می برند
رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران هشدار داد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران، گفت: کودکان در سنین مختلف مستعد اختلالات عضلانی اسکلتی هستند.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 05:30نوشتن مرا انتخاب کرد
«همشهری آنلاین» نیلوفر نیک‌بنیاد:کلاغ کاغذی هم مثل خیلی از آن‌هایی که عاشق و دلباخته‌ی کتاب‌اند، هروقت کلمه‌ی «غول» به‌گوشش ‌می‌خورد، در دم یاد کتاب «کنسرو غول» مهدی رجبی می‌افتد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 04:30دیدنی‌ها
«همشهری آنلاین» خانه فیروزه‌ای > الهه صابر:چشم‌هایم را می‌بندم. نور می‌بینم و تاریکی و خودم را در میانه‌شان. شب را می‌بینم که سپاهی سرِ هم کرده و فلق را که نقشه می‌کشد.
شنبه 09 اردیبهشت - 23:03ویدئو / با دوربین ، حسن روحانی
«خبرگزاری ایسنا» روحانی کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در اولین برنامه تلویزیونی با مردم سخن گفت.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:59"هفت" به طور کامل تعطیل می‌شود/ برنامه جدید با تصمیم سینماگران ساخته می‌شود
اختصاصی؛
«خبرگزاری فرهنگ» برنامه سینمایی "هفت" که بعد از جشنواره فیلم فجر حاشیه‌هایش شروع شد؛ جایش را با برنامه جدیدی عوض خواهد کرد.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 03:30مشق مهربانی
«همشهری آنلاین» سید‌سروش طباطبایی‌پور:در روزگار کودکی، وقتی بوی کلمه‌ی «عشق» به مشامم می‌رسید فقط یاد مادرم می‌افتادم. آخر جنس عشق و محبت او با بقیه فرق داشت؛ او بی‌دریغ می‌بخشید، بدون چشم‌داشت، بدون توقع!
شنبه 09 اردیبهشت - 21:30برج‌ها چرا جلوی گرد و غبار را نمی‌گیرند؟
«همشهری آنلاین» حامد فوقانی:مسیر باد غالب تهران غرب به شرق است. پس هر آنچه از خارج شهر وارد هوای پایتخت می‌شود، نتیجه وزش بادی است که از غرب می‌وزد؛ از ریزگردها و گردوغبار گرفته تا آلودگی ناشی از تردد خودروهای سنگین دودزا در مسیرهای بین شهری، فعالیت واحدها...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 02:30‌حتی یک ریال ازسوی دولت عاید شهرداری تهران نشد
«همشهری آنلاین» معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از وعده‌های توخالی دولت در اواخر سال ۹۵ سخن گفت.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:35خسارات سیل در روستای گویجه ییلاق زنجان
«خبرگزاری فرهنگ» ...
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:32فیلمبرداری "سر دلبران" تا چند ماه دیگر ادامه دارد
محمد کاسبی در گفتگو با «فرهنگ نیوز»:
«خبرگزاری فرهنگ» محمد کاسبی گفت: از اواسط اسفند ماه سال گذشته، مشغول بازی در سریال «سر دلبران» محمدحسین لطیفی هستم و نقش یکی از شخصیت‌های این سریال را بازی می‌کنم.
یکشنبه 10 اردیبهشت - 09:13بزرگداشت پرویز بشر دوست
«خبرگزاری فرهنگ» بزرگداشت هنرمند فقید پرویز بشر دوست شامگاه شنبه در تالار سنگلج با حضور هنرمندان برگزار شد.
شنبه 09 اردیبهشت - 23:08تقدیر از رییس روابط‌عمومی بانک سرمایه در دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک
«خبرگزاری ایسنا» از رییس روابط‌عمومی بانک سرمایه به عنوان روابط‌عمومی برتر در دوازدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک تقدیر شد.
شنبه 09 اردیبهشت - 13:29دیدگاه احمد توکلی درباره مناظره دیروز
«خبرگزاری ایسنا» احمد توکلی معتقد است که در مناظره دیروز معلوم شد از دو طرف، قالیباف و جهانگیری مسلط‌تر به امر اجرا هستند و تدبیر نامزد شدن جهانگیری برای کمک به روحانی بی‌دلیل نبود.
شنبه 09 اردیبهشت - 21:38پرداخت سود سهامداران دو شرکت بزرگ بورسی در شعب بانک صادرات ایران
«خبرگزاری ایسنا» سود سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری" نور کوثر ایرانیان"و" مواد ویژه لیا " مربوط به سال مالی منتهی به ١٣٩٥ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می‌شود.
شنبه 09 اردیبهشت - 21:34انتقاد رئیس شورای شهر تهران از رد صلاحیت کاندیداهای خوشنام
«همشهری آنلاین» رئیس شورای اسلامی شهر تهران در نشست خبری دیروز خود که به مناسبت سالروز شوراها برگزار شد، از روند تأیید صلاحیت اعضای شورای شهر برای انتخابات پیش‌رو انتقاد کرد.
شنبه 09 اردیبهشت - 21:06"بمان" و چهار شعر دیگر
«همشهری آنلاین» از کجا معلومشاید تو پشت یکی از همین درخت‌هاگلی را در پشت سر قایم کرده باشی
شنبه 09 اردیبهشت - 21:05راه‌اندازی ۵۱۰ مرکز کانون پرورش فکری در ۱۰ سال
«همشهری آنلاین» خبر > کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قصد دارد تعداد مراکز فرهنگی هنری خود را در چشم‌اندازی ۱۰ساله به حدود ۱۵۰۰ مرکز برساند.
شنبه 09 اردیبهشت - 21:03شماره‌ اردیبهشت‌ماه مجله‌ داستان همشهری منتشر شد
«همشهری آنلاین» شماره اردیبهشت‌ماه مجله‌ داستان به‌مناسبت نمایشگاه کتاب حال‌وهوای کتابخوانی دارد و دو روایت بخش روایت‌های داستانی به همین موضوع می‌پردازد.
شنبه 09 اردیبهشت - 20:04گام‌های بلند پایتخت در نوسازی بافت‌های فرسوده
«همشهری آنلاین» عباس ثابتی‌راد:بافت فرسوده در سراسر کشور به گفتمانی ملی تبدیل شده‌است. دست‌کم نخستین مناظره انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم که در روز جمعه برگزار شد، چنین اتفاقی را رقم زد.
شنبه 09 اردیبهشت - 18:34ارتباط سندرم «خستگی مزمن» با باکتری روده
«همشهری آنلاین» نتایج یک بررسی نشان می‌دهد «سندرم خستگی مزمن» به باکتری روده مرتبط است.
شنبه 09 اردیبهشت - 18:00بانک‌های ایران آماده همکاری‌های گسترده با بانک های اروپایی هستند
مدیرعامل بانک ملی ایران:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: بانک‌های ایرانی آماده همکاری‌های گسترده حرفه‌ای با بانک‌های اروپایی به ویژه بانک‌های آلمانی هستند و انتظار داریم نگاه آنها نیز به همکاری‌ها حرفه‌ای باشد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است