مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


پنجشنبه 02 شهریور - 06:30
«همشهری آنلاین» دوچرخه هم گاهی لابه‌لای کارهای زیاد، گیر می‌کند و دچار فراموشی می‌شود. مثلاً فراموش می‌کند که مدت‌هاست صفحه‌ی نامه‌ها نداشته است.
پنجشنبه 02 شهریور - 06:27
در همایش روز داروسازی عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر علمی همایش ملی روز داروسازی، گفت: موفقیت داروسازان عمومی زمانی محقق می شود که وارد بحث داروسازی اجتماعی شوند.
پنجشنبه 02 شهریور - 05:48
محققان توصیه می کنند؛
«خبرگزاری مهر» محققان می گویند که داشتن رابطه دوستی قوی و صمیمی در دوران نوجوانی به بهبود برخی جنبه های سلامت روان مانند اضطراب، پذیرش اجتماعی، ارزش به خود و علائم افسردگی کمک می کند.
پنجشنبه 02 شهریور - 05:44
محققان پی بردند؛
«خبرگزاری مهر» دانشمندان کشف کردند ژن تاثیرگذار بر میزان کلسترول می تواند خطر ابتلا به حصبه را افزایش می دهد.
پنجشنبه 02 شهریور - 05:16
یافته جدید پزشکی؛
«خبرگزاری مهر» محققان اسید ریبونوکلئیک طویل بدون کدگذاری (ncRNA) را که ژن های کنترل کننده توانایی سلول های قلب را برای ترمیم یا بازسازی قلب تنظیم می کند، شناسایی کره اند.
پنجشنبه 02 شهریور - 04:30
«همشهری آنلاین» هشتادوهفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده‌ای ویژه درباره آگاهی‌های کاذب ناشی از حضور در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
پنجشنبه 02 شهریور - 03:30
«همشهری آنلاین» خبر > آریا تولایی:ششمین جشنواره‌ی تک‌نوازان دف، مرداد و شهریور ۹۶ به همت فرهنگ‌سرای بهمن برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در قالب دو گروه سنی الف (۱۳ تا ۱۹ سال) و گروه سنی ب (۲۰ سال به بالا) به رقابت می‌پردازند.
پنجشنبه 02 شهریور - 02:30
«همشهری آنلاین» رئیس‌جمهور در جلسه هیأت‌دولت، ضمن تبریک آغاز به‌کار پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، فعالیت این شوراها را نمادی روشن از اهتمام نظام اسلامی به حقوق شهروندی و محوریت اراده مردم در اداره امور تمام بخش‌ها و سراسر کشور دانست.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:30
«همشهری آنلاین» مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور دیروز پس از گذشت ۳‌ماه از موعد انتخابات برگزار شد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:03
وزیر بهداشت:
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تعداد پزشکان متناسب با جمعیت کشور نیست، بر تلاش دولت برای رفع دغدغه های طرح تحول سلامت تاکید کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:03
وزیر بهداشت عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت با بیان اینکه تعداد پزشکان متناسب با جمعیت کشور نیست، بر تلاش دولت برای رفع دغدغه های طرح تحول سلامت تاکید کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:42
«همشهری آنلاین» حسی به من می‌گوید بهتر است مراقب خون خودم باشم. این حس را برادرم به خانه آورد. او از طرف مدرسه به بازدید از سازمان انتقال خون رفته بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:48
«خبرگزاری مهر» مراسم رونمایی از چهار کتاب دکتر علی اکبر ولایتی عصر امروز در سالن همایش های بیمارستان میلاد برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:22
«همشهری آنلاین» پزشکان معتقدند کافئین می‌تواند درد پس از عمل جراحی را که ناشی از خواب نامطلوب است کاهش دهد.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:22
«همشهری آنلاین» استرس روانی و جسمی تاثیر مستقیم بر تولید شیر سینه دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:21
«همشهری آنلاین» شب:سینی نقره واژگون شدپرتقالی پلاسیدهپشت کوه افتاد
چهارشنبه 01 شهریور - 18:50
«همشهری آنلاین» زخم‌های بیش از ۱۵ روز در دهان باید نمونه برداری و تحت آزمایش‌های لازم قرار گیرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:45
«خبرگزاری ایسنا» از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۲۵ مرداد تا ۱ شهریور ۱۳۹۶) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:40
«همشهری آنلاین» رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه شاهد افت قیمت نفت هستیم گفت برای مقابله با کسری بودجه باید در هزینه‌های جاری صرفه‌جویی کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:16
رئیس نخستین جشنواره پیشگیری از سوانح و حوادث:
«خبرگزاری مهر» رئیس نخستین جشنواره پیشگیری از سوانح و حوادث متذکر شد: برخی افراد بر این باور هستند که حادثه، تقدیر است. دست اندرکاران حوزه اطلاع رسانی باید این باور را اصلاح کنند.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:04
«همشهری آنلاین» همشهری دو - مهدی طوسی:آن عاشق آب زرشک، آن یک دانه پزشک، آن منظم در زمینه کار و خواب، آن متخصص مغز و اعصاب،
چهارشنبه 01 شهریور - 17:04
«همشهری آنلاین» همشهری دو - ساره گودرزی :همیشه شنیدن و خواندن روایت زندگی افرادی که با وجود مشکلات بی‌شمار، تلاش می‌کنند سنگریزه‌های زندگی را از پیش رویشان بردارند و برای هدفی بزرگ‌تر به راه خود ادامه دهند، لذتبخش است؛
چهارشنبه 01 شهریور - 17:04
«همشهری آنلاین» مدیر عامل انجمن پرنده‌شناسی طرلان گفت: درست نیست که ما پارک‌ها و باغ‌ها را نابود کنیم ولی در آمار و ارقام با در نظر گرفتن درختان حاشیه بزرگراه‌ها به عنوان فضای سبز، وضعیت را مطلوب نشان دهیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:02
«همشهری آنلاین» دادستان تهران با بیان اینکه برخی زندانیان به اعتصاب غذا روی می‌آ‌ورند گفت ما تحت تاثیر این نوع اقدامات قرار نمی‌گیریم.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:40
«خبرگزاری مهر» غرفه ویژه جمهوری اسلامی ایران به عنوان مهمان ویژه بیست‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن با حضور مقامات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین، یکم شهریورماه ۱۳۹۶ افتتاح شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:27
«همشهری آنلاین» وزیر بهداشت در یادداشتی به مناسبت «روز پزشک» را تبریک گفت و نوشت: آرزو می‌کنم همه حرمت و منزلت حرفه پزشکی را پاس بداریم.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:24
«همشهری آنلاین» رئیس اداره حیات وحش اداره کل محیط زیست مازندران گفت که رد پای حدود ۱۵۰ قلاده پلنگ در جنگل‌های این استان سال گذشته شناسایی شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:21
«همشهری آنلاین» به گزارش ایسنا، حسن رزاقی با بیان این که شهرستان بابلسر دارای ۱۴ هزار و ۳۶۳ هکتار اراضی شالیزاری است که در ۸۳۹ هکتار از این زمین‌ها طرح تجهیز، نوسازی و یکپارچه‌سازی انجام شده است، اظهار کرد: نقشه‌برداری هزار و ۱۸۷ هکتار از شالیزارهای بابلسر...
چهارشنبه 01 شهریور - 16:21
«همشهری آنلاین» یک متخصص تغذیه با اشاره به این که ۶۰ درصد جمعیت کشور گرفتار اضافه‌ وزن و چاقی هستند گفت: نقش تغذیه در بیماری‌های غیرواگیردار و مزمن نیازمند بازنگری است.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:21
«همشهری آنلاین» یک دکترای بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس موفق شد از عصاره‌های گیاهی، ترکیب مؤثره‌ای به نام «اورسولیک اسید» استخراج کرده و فعالیت ضدپیری پوست این ترکیب را با انتشار مقالات معتبر علمی و ثبت اختراع به اثبات برساند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:20
«همشهری آنلاین» یک مسئول سازمان غذا و دارو به جزئیات مهمی درباره چگونگی خرید حبوبات و غلات پرداخت.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:20
«همشهری آنلاین» همشهری دو - سعید طلایی:پرسش: با سلام. جناب آقای مشاور! بنده پسر مجرد جویای ازدواجی هستم.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:01
«همشهری آنلاین» شهردار تهران، کسری نوری را به عنوان سرپرست موسسه همشهری منصوب کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:49
گفتاری از آیت الله مکارم شیرازی؛
«خبرگزاری مهر» اگر علی(ع) نبود هیچ مردی قابلیّت نداشت که در کنار فاطمه(س) قرار بگیرد. در تمامی روی زمین همتراز و همراز و همسری برای فاطمه(س) جز علیّ بن ابی طالب نبود.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:49
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با رقابت شرکت کنندکان ونخبگان قرآنی سراسر کشور و رقابت در بیش از ۱۰ رشته برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:37
اثر آیت‌الله جوادی آملی؛
«خبرگزاری مهر» دهمین جلد از کتاب «ادب فنای مقربان» اثر آیت‌الله جوادی آملی از سوی مرکز بین المللی نشر اسراء چاپ و منتشر شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:32
«خبرگزاری مهر» آنچه در ترویج و توسعه نماز موثر و مفید است اجرای برنامه های تبلیغی است نه ابلاغی، تشویقی و توبیخی ، نماز اختیاری است و اجباری نیست .
چهارشنبه 01 شهریور - 15:24
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» اقامه واقعی نمازباعث می شود یک کاربر مومن و معتقد با ورود به دنیای دیجیتال، از آسیب های این فضا در امان باشد و با امنیت کامل هم بهره ببرد و هم به دیگران بهره برساند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:21
رییس سابق انجمن داروسازان ایران؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سابق انجمن داروسازان ایران گفت: تجلیل از داروساز؛ تجلیل از اقتصاد مقاومتی است زیرا داروسازی در کشور ما با تلاش برای بهبود شرایط زندگی مردم گره خورده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:57
حجت‌الاسلام مشهدی‌آقایی:
«خبرگزاری مهر» مشاور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به اجرای طرح تعویض قرآن‌های مستعمل با قرآن‌های نو، از توزیع ۱۳۰ هزار جلد قرآن کریم در بین مساجد استان تهران خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:56
«خبرگزاری مهر» نهمین دور گفت‌وگوی دینی ایران و شورای جهانی کلیساها، شامگاه سه‌شنبه ۳۱ مرداد با صدور بیانیه، به کار خود پایان داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:55
«خبرگزاری مهر» طراحی و ساخت نرم‌افزار مسجدیاب به سرانجام رسید و در اختیار عموم مردم قرار گرفت.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:54
«خبرگزاری مهر» آیت الله جوادی آملی در پیام خود به دوره تربیت مربی نهج البلاغه بیان داشت: بین وجود مبارک پیامبر و حضرت امیر فرق فراوان نیست. وجود مبارک حضرت امیر نائب پیامبر است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:50
«خبرگزاری مهر» نشست ارزیابی فعالیت های رسانه ای ششمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:45
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور به مناسبت روز جهانی مساجد در یادداشتی نوشت: مسجد کارکردش عبادی و نتیجه‌گیری‌اش سیاسی است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:05
رئیس انجمن داروسازان مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس‌ انجمن داروسازان ایران با اشاره به انتصاب رئیس جدید سازمان غذا و دارو گفت: مدیران جدید این سازمان، فرسایش داروسازان را جدی بگیرند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:52
پیام فرهاد رهبر به مناسبت روز پزشک؛
«خبرگزاری مهر» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت یکم شهریورماه سالروز بزررگداشت حکیم ابوعلی سینا، در پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکی کشور تبریک گفت.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:41
به مناسبت روز پزشک عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» معاون آموزشی وزارت بهداشت بر نقش تاثیرگذار اساتید حرفه پزشکی در تربیت پزشکانی با دانش و مهارت و متخلق به اخلاق حرفه­ ای و اسلامی تاکید کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:48
وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت، گسترش فعالیت های اجتماعی را یکی از برنامه های وزارت بهداشت در دوره جدید عنوان کرد و گفت: در چهار سال گذشته از حوزه خیرین و مشارکت های مردمی برکات زیادی دیده ایم.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:32
امروز:
«خبرگزاری مهر» گروه فلسفه برای کودکان و نوجوانان پژوهشکده اخلاق و تربیت با همکاری مربیان و فعالان فبک سومین حلقه ماهانه فعالان فبک را برگزار می کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:31
«خبرگزاری مهر» طی مراسمی، مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه زنجان معرفی و منصوب شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:23
در گفتگو با مهر عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر، از تلقیح واکسن مننژیت به ۸۵ هزار نفر از زائران ایرانی خانه خدا خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:22
در گفتگو با خبرنگار مهر عنوان شد:
«خبرگزاری مهر» مدیرکل حوزه ریاست دانشگاه تهران گفت: دانشجوی این دانشگاه که روز گذشته فوت شد هیچ مشکل آموزشی نداشته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:21
با حکم وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت در چهار حکم، سه رئیس دانشگاه را به معاونت های وزارت بهداشت و یک معاون وزیر را به عنوان سرپرست یکی از دانشگاه های علوم پزشکی پایتخت منصوب کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:06
رئیس جمعیت هلال‌احمر؛
«خبرگزاری مهر» رئیس جمعیت هلال‌احمر ضمن تبریک روز پزشک به جامعه پزشکی، گفت: در جهان کنونی، نماد فداکاری و امداد و نجات مقابل گلوله‌های متجاوزین در مناطقی همچون غزه و یمن هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:46
«خبرگزاری مهر» دانشگاه ها تا ۱۰ شهریور ماه فرصت دارند اطلاعات آشپزخانه و سالن های غذاخوری دانشگاه خود را در سامانه تغذیه صندوق رفاه دانشجویان ثبت کنند.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:44
همزمان با هفته دولت؛
«خبرگزاری مهر» معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم اعلام کرد: همزمان با هفته بزرگداشت دولت بیش از ۲۰۰ هزار مترمربع پروژه عمرانی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:43
«خبرگزاری مهر» چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ جمعه سوم شهریور برگزار می شود و داوطلبان تا ساعت ۲۴ پنجشنبه دوم شهریور می توانند پرینت کارت خود را بگیرند.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:43
«خبرگزاری مهر» رئیس شورای سیاستگذاری دهمین جشنواره ملی حرکت از آغاز داوری این دوره از جشنواره خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:39
برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷؛
«خبرگزاری مهر» پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷ دانشجو پذیرش می کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:34
مشاور سازمان سنجش خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» مشاور عالی سازمان سنجش ظرفیت پذیرش در دوره های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی را بیش از ۱۸۱ هزار نفر اعلام کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:30
یادداشت؛
«خبرگزاری مهر» دوران حیات امام جواد، امام هادی و امام حسن عسگری(ع) به‌طور کلی دوران زمینه‌سازی برای غیبت حضرت مهدی(ع) است.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:09
«خبرگزاری مهر» دومین آزمون بسندگی زبان عربی دانشگاه تهران ۲۳ شهریورماه در دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه برگزار می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:08
«خبرگزاری مهر» هشتمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، مهرماه برگزار می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:03
دبیر انجمن صنفی جراحان عمومی مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» دبیر انجمن صنفی جراحان عمومی کشور گفت: جامعه جراحان عمومی معتقدند حضور فرد با تجربه در نظام پزشکی می‌تواند در احقاق حقوق پزشکان، واقعی نمودن تعرفه ها و بسیاری از حقوق قانونی پزشکان باشد.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:26
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم خبرداد:
«خبرگزاری مهر» سنندج - رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از جذب و پذیرش ۷۵ هزار دانشجوی خارجی تاپایان برنامه ششم خبرداد.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:12
در اردبیل برگزار می شود؛
«خبرگزاری مهر» دبیر گفتمان دینی معاونت امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی از برپایی آیین افتتاح برنامه راهبردی مجمع اساتیدگفتمان دینی در استان اردبیل خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:12
معاون درمان وزارت بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: سند ملی نقشه راه درمان بزودی ابلاغ می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:06
حجت الاسلام احمدی:
«خبرگزاری مهر» کارشناس دفتر آیت الله نوری همدانی گفت:  انقلاب اسلامی ایران، نقطه عطف توجه مسلمانان در سایه وحدت و همدلی، در مبارزه با صهیونیست ها و آزادسازی قدس شریف است.
چهارشنبه 01 شهریور - 10:04
در کنگره دندانپزشکی عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان، بر ضرورت مسواک زدن قبل از صبحانه تاکید کرد و گفت: استفاده از نخ دندان نیز از خراب شدن دندان ها پیشگیری می کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:46
پاسخ وزارت بهداشت به معترضان؛
«خبرگزاری مهر» جزئیات راهنمای سنجش الکترونیک و مصاحبه حضوری داوطلبان رشته های تخصصی روانپزشکی و زنان از سوی وزارت بهداشت اعلام شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:30
رئیس هیات موسس دانشگاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه آزاد از افزایش ۲۰ درصدی داوطلبان آزمون سراسری سال۹۶ متقاضی تحصیل در این دانشگاه خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:30
بزرگترین عید درترکیه؛
«خبرگزاری مهر» عید قربان به عنوان بزرگترین عید درترکیه با شور و شوق مردم مسلمان این کشور همراه است و بهترین نمود همیاری و احسان اسلامی در این کشور به شمار می رود.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:29
عصر امروز از شبکه قرآن؛
«خبرگزاری مهر» فعالیت‌های قرآنی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان از ساعت ۱۹ و ده دقیقه امروز چهارشنبه ۱ شهریورماه از برنامه «رصد» شبکه قرآن و معارف سیما تشریح می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:26
نشست نقد و بررسی کتاب «بسیجی شهید»؛
«خبرگزاری مهر» حسین شهرستانی گفت: قهرمان هگل یک قهرمان بی پرواست. مثل مجاهدین خلق، ژاکوبین های فرانسوی و کمونیست ها که با پارسایی و تقوای بسیجی کاملاً متفاوت است.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:05
به مناسبت روز بزرگداشت ابن سینا؛
«خبرگزاری مهر» تردیدی نیست که ابن سینا، ارسطو و فلسفه مشائی را پراهمیت دانسته و به شرح آن اقدام ورزیده و آثار بسیاری نیز در این راستا تدوین کرده، اما همچنان که خود بیان می کند بنیان فکری او را بر نمی سازد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:00
توسط مرکز سنجش؛
«خبرگزاری مهر» نتایج آزمون ای پی تی مرداد ماه دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 08:57
معاون دانشگاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت: از شهریورماه ۳۰ کمیته تخصصی شورای برنامه ریزی دانشگاه مجددا فعال می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 08:13
دبیرکل جمعیت هلال‌احمر؛
«خبرگزاری مهر» دبیرکل جمعیت هلال‌احمر گفت: روند ارائه خدمات درمانی به زائران در بیمارستان و مراکز درمانی هلال‌احمر در مدینه منوره به‌خوبی و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.
چهارشنبه 01 شهریور - 06:23
معاونان وزارت بهداشت تغییر کردند؛
«خبرگزاری مهر» تغییرات در سطح معاونان وزارت بهداشت در حالی آغاز شده است، که در چهار سال دولت یازدهم، این وزارتخانه بیشترین چالش را با جامعه پرستاری داشته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 06:04
گفتگوی مهر با محقق سلول بنیادی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز سلول درمانی پژوهشگاه رویان ضمن بیان چشم انداز آینده درمان بیماری‌های گوناگون با سلول‌های بنیادی تأکید کرد: انتظار معجزه نداشته باشید و فریب تبلیغات دروغین را نخورید.
چهارشنبه 01 شهریور - 05:46
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه سند درمان به مدیریت منابع دربخش بهداشت کمک می کند، گفت: استراتژی و سند درمان از ملزومات ادامه اجرای طرح تحول است.
چهارشنبه 01 شهریور - 05:31
محققان می گویند؛
«خبرگزاری مهر» طبق نتایج یک مطالعه جدید، ویتامین C موجب مرگ سلول های بنیادی معیوب در مغز استخوان می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:01
«خبرگزاری مهر» مشاور وزیرعلوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان از پرداخت مبلغ ۱۷.۵میلیارد تومان وام ضروری ویژه دوره دکتری به ۵۸۰۰ دانشجوی متقاضی خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:10
معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد:
«خبرگزاری مهر» معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد با اشاره به اینکه مسجد اثرگذار نیازی به تبلیغ ندارد از لزوم بازنگری در تعریف کارکرد مساجد خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:04
«همشهری آنلاین» فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: کمبود نیروی محیط ‌بان با فشار به محیط ‌بانانی که حضور دارند جبران می‌شود و این وضعیت ظلم به محیط ‌بانان است.
پنجشنبه 02 شهریور - 06:38
در همایش روز داروسازی مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» نایب رئیس انجمن صنعت پخش، گفت: ایجاد بازارهای ثانویه مانند خرید و فروش دارو در کانال‌های تلگرامی، نگران کننده و تاسف‌آور است‌.
پنجشنبه 02 شهریور - 05:30
«همشهری آنلاین» وزیربهداشت گفت: عمق بخشیدن و گسترش فعالیت‌های اجتماعی، یکی از برنامه‌های جدی وزارت بهداشت در دوره جدید است،در سه چهار سال گذشته، در حوزه خیرین و مشارکت‌های مردمی برکات زیادی را دیده ایم.
چهارشنبه 01 شهریور - 05:31
محققان می گویند؛
«خبرگزاری مهر» استرس روانی و جسمی تاثیر مستقیم بر تولید شیر سینه دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 08:35
یادداشت وزیر بهداشت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت، از پزشکی به عنوان حرفه ای آسمانی یاد کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:45
در کنگره دندانپزشکی مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن دندانپزشکان ایران شاخه اصفهان با اشاره به نقش دندانپزشکان در تشخیص سرطان دهان، گفت: هر زخمی در دهان بیش از ۱۵ روز باقی بماند حتما باید برداشته شود و تحت آزمایش های لازم قرار گیرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:49
رئیس مرکز جذب وزارت علوم:
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم گفت:سعی ما این است که نسبت هیات علمی زنان به مردان را افزایش دهیم، برای همین پرونده های جذب هیات علمی زنان را راحت‌تر پذیرش می‌کنیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:22
رئیس سازمان نظام پزشکی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کل سازمان نظام پزشکی، گفت: جامعه‌ شریف شاغلین حرف پزشکی بر سختی‌ها مهر بطلان زده و ایثارگرانه در جای جای میهن به خدمت‌رسانی مشغول هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:31
«تابناک» تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی رو...
چهارشنبه 01 شهریور - 22:58
«خبرگزاری مهر» شیوه نامه اجرایی طرح هر مسجد یک جهزیه، در پی امضاء تفاهم نامه میان مرکز رسیدگی به امور مساجد و کمیته امداد امام خمینی(ره) ابلاغ شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:33
«همشهری آنلاین» یکم شهریور ماه مصادف است با سالروز ترور مجاهد فی سبیل الله شهید سید اسدالله لاجوردی که در محل کار خود در بازار تهران و به دست عوامل سازمان تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) در سال ۱۳۷۷ به شهادت رسید.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است