مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار گوناگون در صدر رسانه ها


پنجشنبه 28 دی - 13:04
«همشهری آنلاین» شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران، طرح جدید ترافیک برای سال ۱۳۹۷ را تصویب کرد. شورای اسلامی شهر تهران نسبت به نحوه اجرای این طرح و نرخ عوارض تصمیم خواهد گرفت.
پنجشنبه 28 دی - 15:02
پژمان جمشیدی:
«خبرگزاری ایسنا» ورزشکار سال‌های نه‌چندان دور، که امروز در نقش‌آفرینی‌ها هنری‌اش لبخند بر لبان مخاطب می‌نشاند، این بار نه رخت قرمز پرسپولیس بر تن کرده و نه دوربین‌های سینما را به خود جلب. او حالا ردای خلبانان را پوشیده و می‌گوید به دنبال یک تجربه جدید است، ...
پنجشنبه 28 دی - 14:31
«همشهری آنلاین» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: تمامی مردم پایدار فلسطین مواضع ثابت و ارزشمند جمهوری اسلامی در مسئله فلسطین و قدس و حمایت از مقاومت مردمی فلسطین با انواع کمک‌ها را، می‌ستایند.
پنجشنبه 28 دی - 14:19
«خبرگزاری ایسنا» ورکشاپ و معارفه "سایکوفورمنس" در مدرسه اینورس برگزار شد.
پنجشنبه 28 دی - 14:12
آیت‌الله جوادی آملی:
«خبرگزاری مهر» قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به ویژگی‌های برجسته علامه محمدحسین کاشف الغطاء، گفت: این عالم ربانی عقل را قطب فرهنگی یک ملت می‌دانسته است.
پنجشنبه 28 دی - 13:41
«همشهری آنلاین» نتایج تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است برخی افراد در زمستان بیشتر چاق می‌شوند و این افزایش وزن کاملا بر اساس تحقیقات قابل تفسیر است.
پنجشنبه 28 دی - 13:40
«همشهری آنلاین» نتایج تحقیقات دانشمندان ثابت کرده است برخی افراد در زمستان بیشتر چاق می‌شوند و این افزایش وزن کاملا بر اساس تحقیقات قابل تفسیر است.
پنجشنبه 28 دی - 13:34
«خبرگزاری ایسنا» همیشه برخی افراد و دستگاه‌ها هستند که موتور خود را برای توجیه جامعه به‌کار می‌اندازند و با قلب واقعیت می‌کوشند که تصویر دلخواه خود را به دیگران قالب کنند. البته درنهایت خودشان را از درک واقعیت محروم می‌کنند و مردم هم به راه خود می‌روند. یکی...
پنجشنبه 28 دی - 13:18
«همشهری آنلاین» همشهری آنلاین - محمد فواد رحمان سرشت:بهترین راه پیش بینی آینده ساختن آینده است؛ آری اگر دست روی دست بگذاریم و به موقع بستر لازم را ایجاد نکنیم، در رخدادهای هولناکی همچون زلزله، غافلگیر خواهیم شد.
پنجشنبه 28 دی - 12:58
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:تیتر یک روزنامه‌های ورزشی صبح ایران به موضوع‌هایی مانند پرسپولیس، حسینی، برنامه شفر و صحبت‌های طارمی اختصاص دارد:
پنجشنبه 28 دی - 12:58
«همشهری آنلاین» همشهری‌آنلاین:تیتر یک روزنامه‌های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت‌های رئیس جمهور، تلگرام، بورسیه‌ها در دولت احمدی‌نژاد، صحبت‌های آیت‌الله بطحایی گلپایگانی، نگرانی نماینده مردم قضرشیرین، صحبت‌های آیت‌الله مکارم‌شیرازی، پسروی دریای خزر،خطر ساخت...
پنجشنبه 28 دی - 12:06
با حضور شخصیت‌های حوزوی؛
«خبرگزاری مهر» قم - طی مراسمی از مجموعه آثار علامه کاشف الغطاء با حضور جمعی از شخصیت‌های دینی و حوزوی و برخی از نوادگان آن مرحوم رونمایی شد.
پنجشنبه 28 دی - 12:01
در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی؛
«خبرگزاری مهر» نشست رهیافت تاریخی به اندیشه های فلسفی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.
پنجشنبه 28 دی - 11:56
در برنامه گستره شریعت مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» محمدعلی مرادی گفت: روحانیت پاسدار ایمان باید باشد. ایمان بحث محکمات و علم بحث متغیرات است. دین لزوما نباید همه پرسش ها را پاسخ دهد.
پنجشنبه 28 دی - 11:41
«خبرگزاری ایسنا» محمدرضا عارف دلیل اینکه در بیشتر مواقع در مجلس سکوت می کند را اعلام کرد.
پنجشنبه 28 دی - 11:15
گفتاری از آیت الله میرباقری؛
«خبرگزاری مهر» معصوم(ع) کسی است که به جز خدا با چیزی حرکت نمی‌کند. اعتصام به خدا کرده و از غیر رو برگردانده است و خدا را برگزیده است این فرد به فراغت و عزت می‌رسد و این همان عصمت است.
پنجشنبه 28 دی - 11:11
آیت‌الله سیدباقر آیت میردامادی:
«خبرگزاری مهر» آیت‌الله سیدباقر آیت میردامادی گفت: علامه میرداماد که با ظهور در حوزه فکری اصفهان، فلسفه را متحول ساختند و به همین خاطر از ایشان به عنوان «معلم ثالث» نیز یاد می‌شود.
پنجشنبه 28 دی - 11:04
آیت‌الله اراکی:
«خبرگزاری مهر» آیت الله اراکی با تاکید بر ضرورت وحدت بین امت اسلامی، اطاعت از پیامبر اکرم (ص) را راه تحقق این وحدت دانست.
پنجشنبه 28 دی - 10:59
توسط ابوالحسن غفاری؛
«خبرگزاری مهر» ابوالحسن غفاری مدیر گروه فلسفه پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، فعالیت‌های گروه فلسفه را تشریح کرد.
پنجشنبه 28 دی - 10:44
نماینده مقام معظم رهبری در عراق:
«خبرگزاری مهر» آیت الله سید مجتبی حسینی وحدت را از آموزه های مهم قرآن کریم عنوان کرد و تحولات اخیر جهان اسلام بالاخص بیداری اسلامی معاصر را نوید بخش تحقق تمدن نوید اسلامی دانست.
پنجشنبه 28 دی - 10:40
شیخ خالد ملا:
«خبرگزاری مهر» مفتی برجسته اهل سنت عراق گفت: اهل سنت ایران با آزادی کامل تمام مراسمات و آئین‏های عبادی خود را به پا می دارند و از حریت کامل برخوردارند.
پنجشنبه 28 دی - 10:34
آیت الله اراکی:
«خبرگزاری مهر» آیت الله اراکی نزاع و اختلاف را سبب از بین رفتن نیرو و توان امت اسلامی عنوان کرد و افزود امروز با گرایش امت اسلامی به وحدت این نیرو و توان به پیکره جامعه اسلامی بازگشته است.
پنجشنبه 28 دی - 10:04
سید مهدی طباطبایی:
«خبرگزاری ایسنا» از خطبه‌های امیرالمؤمنین علی(ع) در نهج البلاغه نیز این گونه بر می‌آید که ایشان باور داشت اگر حاکم مورد نقد قرار نگیرد، دچار خطا خواهد شد. چنانکه در خطبه 216 نهج البلاغه آمده است که امیرالمؤمنین مردم را خطاب قرار داد و فرمود: «آن ملاحظه کاری...
پنجشنبه 28 دی - 10:02
«همشهری آنلاین» دویدن در زمستان نیاز به رعایت احتیاطاتی برای حفظ سلامت و ایمنی دارد.
پنجشنبه 28 دی - 09:10
«خبرگزاری ایسنا» جمعه‌ای که گذشت، روز خاصی برای فوتبال اصفهان بود. 5 ساعت پیش از داربی این شهر میان سپاهان و ذوب آهن در ورزشگاه نقش‌جهان، بانوان فوتبالیست این دو باشگاه نیز در قالب شهرآورد فوتبال بانوان به مصاف هم رفتند. دیداری که با تساوی بدون گل به پایان ...
پنجشنبه 28 دی - 09:02
احمدحسین شریفی:
«خبرگزاری مهر» شریفی در نشست نقدی بر قرائت انسانی از دین مجتهد شبستری گفت: براساس قرائت انسانی از دین، نه تنها علوم مرسوم اسلامی؛ باید انسانی شوند بلکه سخن از علوم انسانی اسلامی اساسا سخن بی‌ معنایی است.
پنجشنبه 28 دی - 07:10
«خبرگزاری ایسنا» با گذشت زمان، همانقدر که شهرها بزرگ‌تر می‌شوند، تعداد خودروهایی که نیاز به جای پارک دارند نیز افزایش می‌یابد. در این ویدئو خواهید دید که بشر چگونه چاره‌ای برای حل این مشکل که هر روز در حال افزایش است، اندیشیده است.
پنجشنبه 28 دی - 05:30
«همشهری آنلاین» به گفته محققان، خوردن صبحانه سرشار از فیبر حاوی جو دوسر و میوه و سبزیجات کافی در طول روز می‌تواند از تحلیل استخوان‌ها پیشگیری نماید.
پنجشنبه 28 دی - 05:09
رئیس سمینار بین المللی کاهش سوانح و حوادث؛
«خبرگزاری مهر» وزیر اسبق بهداشت با اشاره به روند ثابت مرگ و میر بر اثر حوادث ترافیکی در سال های اخیر، گفت: تحقیقات نشان می دهند آمارهای مرگ و میر و جراحت ۳۰ درصد با آمار اعلام شده از سوی نهادها متفاوت است.
پنجشنبه 28 دی - 05:00
یک متخصص تغذیه؛
«خبرگزاری مهر» یک متخصص تغذیه گفت: در باور عموم این موضوع مطرح است که خوردن مواد سرد مانند لبنیات باعث از بین رفتن حساسیت می شود، ولی اینطور نیست. اگرچه علائم را کاهش می دهد از بین نمی برد و درمان نمی کند.
پنجشنبه 28 دی - 04:38
محققان پی بردند؛
«خبرگزاری مهر» محققان هشدار می دهند افراد دارای سلامت بد دهان در معرض ریسک بالای ابتلا به سرطان های ریه، روده و لوزالمعده (پانکراس) قرار دارند.
پنجشنبه 28 دی - 04:35
یافته محققان فنلاندی؛
«خبرگزاری مهر» سونای داغ نه تنها با ایجاد حس خوب همراه است بلکه بر قلب و عروق خونی به شیوه مشابه با ورزش تاثیر می گذارد.
پنجشنبه 28 دی - 04:32
توصیه محققان به تازه مادران؛
«خبرگزاری مهر» تحقیقات جدید نشان می دهد شیردادن به نوزاد به مدت ۶ ماه یا بیشتر به شکل قابل توجهی ریسک ابتلا به دیابت را در زنان در دوره میانسالی به نصف کاهش می دهد.
چهارشنبه 27 دی - 16:54
«همشهری آنلاین» رئیس جمهور در جلسه هیات دولت و بررسی گزارش مرکز ملی فضای مجازی در خصوص " اقتصاد مجازی" گفت: عدم درک درست تحولات فضای مجازی موجب شکاف نسلی خواهد شد.
چهارشنبه 27 دی - 16:54
«همشهری آنلاین» معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود باید مجددا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه کنند.
چهارشنبه 27 دی - 16:37
«همشهری آنلاین» سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، معاونان جدید خود را بر اساس ساختار جدید معرفی کرد.
پنجشنبه 28 دی - 01:39
عضو شورای عالی فضای مجازی:
«خبرگزاری مهر» قم - عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: مسئولان باید نسبت به فضای مجازی نگاه و رویکرد جدی و واحد داشته باشند و با سرمایه‌گذاری در این زمینه، مشکلات را رفع کنند.
پنجشنبه 28 دی - 01:30
«همشهری آنلاین» علی مولوی:درست ۱۷سال است که او را می‌شناسم! او را با شروع دوچرخه شناختم. او برای من و بسیاری از نوجوانانی که در آغاز دوچرخه از مخاطبان آن بودند، دلیل اصلی علاقه‌مندشدن به نوشتن است.
چهارشنبه 27 دی - 22:26
«همشهری آنلاین» عباس عبدی - روزنامه‌نگار و پژوهشگر:پس از ارائه گزارش آقای نجفی در شورای شهر، این پرسش به ذهن می‌آید که فایده این نوع گزارش‌ها چیست؟
چهارشنبه 27 دی - 22:24
«همشهری آنلاین» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با رد ادعای انجام مذاکرات موشکی ایران گفت: هیچ مذاکره‌ای در گذشته درباره موضوعات موشکی انجام نشده است و بنا هم نداریم که داشته باشیم.
چهارشنبه 27 دی - 20:38
«خبرگزاری مهر» مدیرکل تشکل‌های دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ‌به دنبال تقویت نقش زنان در دانشگاه آزاد اسلامی هستیم و می‌خواهیم مدیران فرهنگی و اعضای هیات علمی را بیشتر از میان زنان برگزینیم.
چهارشنبه 27 دی - 20:37
«خبرگزاری مهر» رئیس شبکه زنان دانشمند جهان اسلام پیشنهاد کرد مرکز مشاوره ازدواج برای دختران و پسران دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شود.
چهارشنبه 27 دی - 20:00
«همشهری آنلاین» رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: آوازه خلبانان تیزپرواز هوانیروز نه تنها در منطقه بلکه سراسر جهان را پر کرده و این نیرو همیشه برای دشمنان ایران خطر آفرین بوده است.
چهارشنبه 27 دی - 20:00
«خبرگزاری ایسنا» در میان مهمترین رویدادهای ایران و جهان که در ساعات گذشته اتفاق افتاده، برخی اخبار بیش از دیگر خبرها اهمیت یافته‌اند. در این بسته صوتی «ایسنابیست» برخی از مهمترین خبرهای امروز - ۲۷ دی ۱۳۹۶ - را مرور می‌کنیم.
چهارشنبه 27 دی - 19:29
«همشهری آنلاین» پروژه ساخت داروی ایرانی «آیمود» به عنوان تنها داروی گیاهی برای کنترل بیماری ایدز، چند سال قبل در کشور کلید خورد اما به یکباره و بنا به دلایل نامعلوم، این طرح بسیار مهم متوقف شد.
چهارشنبه 27 دی - 19:16
«همشهری آنلاین» به منظور جلوگیری از گسترش تلفات و خسارت‌های جانی و مالی به شهروندان در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه از جمله زلزله، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهرداری منطقه ۱۹ اماکن امن و نقاط قابل اسکان اضطراری شهروندان این منطقه را معرفی کرد.
چهارشنبه 27 دی - 18:28
«همشهری آنلاین» وزیر بهداشت در حکمی، دکتر محمد علی چراغی را به عنوان نماینده خود در شورای عالی نظام پرستاری منصوب کرد.
چهارشنبه 27 دی - 18:28
«همشهری آنلاین» رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: جسد کشف شده در حاشیه شهر اراک ارتباطی با ناآرامی‌های اخیر ندارد و این فرد به دلیل تزریق مواد مخدر جان باخته است.
چهارشنبه 27 دی - 18:27
«همشهری آنلاین» تغییرات در ظاهر، بافت و ضخامت موها، می‌تواند نشانه ای از یک مشکل باشد.
چهارشنبه 27 دی - 17:40
«خبرگزاری ایسنا» سیدحسن خمینی - یادگار امام (ره) - عصر چهارشنبه (۲۷ دی) از بخش‌های مختلف خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) بازدید کرد و در جمع مدیران، خبرنگاران و کارکنان این خبرگزاری سخن گفت.
چهارشنبه 27 دی - 17:09
«همشهری آنلاین» سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ گفت: دولت مکلف است بخشی از هزینه بیماران متابولیک، ام اس، بال پروانه ای و اوتیسم را مانند بیماری‌های خاص محاسبه و پرداخت کند.
چهارشنبه 27 دی - 17:08
«همشهری آنلاین» معاون درمان وزارت بهداشت گفت: در بخش گردشگری سلامت، دلالانی رشد کرده اند که متاسفانه منجر به آسیب‌هایی به گیرندگان خدمت در زمینه گردشگردی سلامت شده است.
چهارشنبه 27 دی - 16:37
«همشهری آنلاین» وزیر دادگستری درباره آخرین آمار بازداشتی‌های حوادث اخیر گفت:‌ آنچه که من از بعضی از مسئولین سوال کردم، تلقی‌شان این بود که زیر ۱۰۰ نفر در بازداشت هستند.
چهارشنبه 27 دی - 16:22
غفوری‌فرد:
«خبرگزاری ایسنا» حسن غفوری فرد؛ نماینده مردم تهران در مجلس هفتم، دکترای فیزیک هسته‌ای از کانزاس آمریکا و استاد دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر، رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین و رئیس هیات نظارت و بازرسی شورای عالی انقلاب فرهنگی از سال ۸۵ ...
چهارشنبه 27 دی - 16:00
با ارائه حجت الاسلام سلیمانی؛
«خبرگزاری مهر» کرسی ترویجی ضرورت، امکان و معیارهای تاریخ تطبیقی توسط موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) سوم بهمن ماه در قم برگزار می شود.
چهارشنبه 27 دی - 15:49
با ارائه سیدصادق محمدی؛
«خبرگزاری مهر» انجمن اصول فقه حوزه نشست «اعتباری بودن قضایای اصول فقه» را برگزار می کند.
چهارشنبه 27 دی - 15:43
«خبرگزاری مهر» سی و هشتمین شماره فصلنامه پژوهش و حوزه با محتوای «تولید علم» توسط معاونت پژوهش حوزه های علمیه منتشر شد.
چهارشنبه 27 دی - 15:38
«خبرگزاری مهر» گروه معرفت‌شناسی پژوهشکده حکمت و دین‌پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، کرسی علمی ترویجی «نقد و بررسی نظریه رئالیسم شبکه‌ای» را در محل ساختمان مرکزی پژوهشگاه برگزار می‌کند.
چهارشنبه 27 دی - 15:37
«خبرگزاری ایسنا» همه ساختمان‌های متعلق به شرکت پدیده شاندیز تحت پوشش بیمه سرمد قرار گرفت.
چهارشنبه 27 دی - 15:28
«خبرگزاری مهر» هجدهمین شماره فصلنامه سیاست متعالیه با مدیرمسئولی حجت الاسلام منصور میراحمدی و سردبیری حجت الاسلام نجف لک‌زایی توسط انجمن مطالعات سیاسی حوزه به چاپ رسید.
چهارشنبه 27 دی - 15:13
«خبرگزاری ایسنا» صحبت کردن درباره مرحوم آیت‌الله هاشمی شاید بیش از همه برای اعضای تیم محافظ ایشان سخت باشد. مردانی که سال های متمادی در کنار ایشان شاهد وقایع زیادی بوده اند، اما به لحاظ امنیتی موظف بوده اند درباره هر آنچه می بینند و می شنوند سکوت کنند.
چهارشنبه 27 دی - 15:01
«خبرگزاری مهر» زمان ثبت نام در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تا روز جمعه ٦ بهمن ماه تمدید شد.
چهارشنبه 27 دی - 14:48
«خبرگزاری مهر» ثبت نام خوابگاه‌ها ویژه دانشجویان ورودی بهمن ۹۶ دانشگاه علوم پزشکی ایران از اول بهمن ماه آغاز می شود.
چهارشنبه 27 دی - 14:38
معاون دانشگاه آزاد:
«خبرگزاری مهر» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برخی مسئولان، رفتارشان به گونه‌ای است که مردم را از دین دور می‌کنند.
چهارشنبه 27 دی - 14:22
در نیمه اسفندماه برگزار می شود؛
«خبرگزاری مهر» اولین المپیاد علمی رشته های مرتبط با علوم پزشکی استان چهار محال و بختیاری در نیمه اول اسفند برگزار خواهد شد.
چهارشنبه 27 دی - 14:11
«خبرگزاری مهر» رئیس دانشگاه تهران از دانشگاه قطر بازدید و با مسئولان این دانشگاه گفتگو کرد.
چهارشنبه 27 دی - 14:10
رئیس مرکز سنجش پزشکی خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی با اشاره به پایان مهلت ثبت نام سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی گفت: فرصت مجددی برای ثبت نام در نظر گرفته می شود.
چهارشنبه 27 دی - 13:22
«خبرگزاری مهر» اداره کل امور دانشجویی دانشگاه تهران درباره وام‌های تغذیه و زیارت نیمسال اول ۹۷-۹۶ اعلام کرد: متقاضیان تا ۷ بهمن ۹۶ نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه گلستان اقدام کنند.
چهارشنبه 27 دی - 12:15
«خبرگزاری مهر» وزیر علوم در شورای راهبری پایگاه استنادی علوم جهان برایجاد یک هسته مرکزی از نشریات موجود در ISC و گردآوری نشریات با اعتبار بالاتر تاکید کرد.
چهارشنبه 27 دی - 12:08
دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی؛
«خبرگزاری مهر» دبیر انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران، گفت: تزریق برای بیماران آرتروز، اولین اقدام درمانی نیست.
چهارشنبه 27 دی - 11:53
رئیس انجمن علمی پرستاری ایران؛
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن علمی پرستاری ایران گفت: در حال حاضر کمتر از ۲۰۰ نفر پرستار توانبخشی در کشور داریم و نیاز به این نیروها در همه بخش ها مشهود است.
چهارشنبه 27 دی - 11:51
رئیس انجمن طب فیزیکی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس انجمن طب فیزیکی و توانبخشی ایران با اشاره به عدم امکان بستری شدن این بیماران گفت: امیدواریم با تصویب قانون حمایت از معلولان پوشش بیمه خدمات توانبخشی به صورت کامل حل شود.
چهارشنبه 27 دی - 11:28
عضو هیات مدیره انجمن علمی اپتومتری ایران تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیات مدیره انجمن علمی اپتومتری ایران، گفت: پوشش بیمه ای خدمات اپتومتری برای اقشار مختلف جامعه با توجه به ارزان بودن این خدمات، می تواند به ارتقاء سطح خدمات سلامت بینایی در کشور کمک کند.
چهارشنبه 27 دی - 11:02
در نشست با وزیر علوم مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» برگزیدگان نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فارابی درباره وضعیت زبان فارسی در تولیدات آموزش عالی، رساله‌ها و پایان‌نامه‌ها هشدار داده و تاکید کردند: زبان و ادبیات فارسی در خطر است.
چهارشنبه 27 دی - 11:01
«خبرگزاری مهر» زمان و مدارک مورد نیاز ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور اعلام شد.
چهارشنبه 27 دی - 10:48
در خراسان رضوی؛
«خبرگزاری مهر» مسئول واحد فراهم آوری اعضای پیوندی مشهد، گفت: با ۸۶ اهدای عضو در استان خراسان رضوی در سال ۹۵، ۳۶۴ نفر پیوند شده و حیات دوباره یافتند.
چهارشنبه 27 دی - 10:31
استاد برگزیده فارابی عنوان کرد:
«خبرگزاری مهر» استاد پیشکسوت برگزیده نهمین جشنواره بین‌المللی فارابی گفت: در کشور ما هراسی از علوم انسانی در مراکز تصمیم‌گیرنده وجود دارد که متاسفانه دست و پای پژوهشگر و استاد را می‌بندد.
چهارشنبه 27 دی - 10:29
عضو کمیسیون بهداشت مجلس خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از اختصاص ۳۷۰۰ میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه ها در سال ۹۷ به وزارت بهداشت خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 10:14
در گفتگو با مهر اعلام شد:
«خبرگزاری مهر» رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد: از ۱۳۲ نفر بورسیه بلاتکلیف که در فراخوان هیات عالی جذب ثبت نام و تایید شده بودند، ۱۱۴ نفر تعیین تکلیف شده و تنها ۱۸ نفر باقی مانده اند.
چهارشنبه 27 دی - 10:03
با امضای تفاهم نامه مقرر شد؛
«خبرگزاری مهر» دانشگاه علوم پزشکی مجازی و سازمان اورژانس کشور در حوزه آموزش کارکنان سازمان اورژانس و دوره های کوتاه مدت و پودمانی همکاری می کنند.
پنجشنبه 28 دی - 08:34
«پارسینه» مافین میگو یک فینگرفود دریایی خوشمزه است که به راحتی تهیه میشود. این مافین متفاوت را با سبزیجات درست کنید و از آن لذت ببرید.
پنجشنبه 28 دی - 06:48
«پارسینه» عکس بهنام بانی این روزها مورد توجه و البته شوخی کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است. ظاهرا این عکس در حاشیه جشنواره موسیقی فجر گرفته شده و وی را در حال ذوق و شوق و پرش با گیتاریست گروهش نشان می دهد. بسیار از کاربران به دلیل عدم تناسب چهره ...
چهارشنبه 27 دی - 22:20
«پارسینه» اگر طرفدار انواع دلمه هستید، این سوپ خوشمزه با مواد دلمه را از دست ندهید.
چهارشنبه 27 دی - 19:54
«پارسینه» کیک گوشت غذایی خوشمزه، هیجان انگیز و متفاوت است.
چهارشنبه 27 دی - 16:07
«پارسینه» در پی غرق شدن نفتکش ایرانی سانچی در دریای شرقی چین چندین لکه نفتی بزرگ در این منطقه مشاهده شده و به نگرانی‌ها درباره یک فاجعه زیست‌محیطی دامن زده است.
چهارشنبه 27 دی - 15:33
«پارسینه» پوره لوبیا، این غذای مکزیکی، در اصل همون خوراک لوبیا چیتی هست که اون رو پوره می کنن؛ ولی در نقاط مختلف کشورهای آمریکای لاتین اون رو به روش‌های متفاوتی تهیه می کنن.
چهارشنبه 27 دی - 14:02
«خبرگزاری مهر» رئیس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم اعلام کرد: فردا دی‌ماه، پایان مهلت دانشگاه‌ها برای بارگذاری درخواست‌های جذب هیات علمی است و این فرصت تمدید نخواهد شد.
پنجشنبه 28 دی - 14:11
«خبرگزاری ایسنا» این روزها بسیاری از شرکت‌های خودروساز و واردکننده تمرکز زیادی را بر روی مسئله تامین قطعات کرده‌اند. هر چقدر هم که خدمات پس از فروش یک برند خوب و شایسته مشتریان باشد، اما تا زمانی که قطعات مورد نظر در زمان مناسب به دست مشتری نرسد، نمی‌توان ا...
چهارشنبه 27 دی - 15:25
«پارسینه» اثر هنری “قرآن کشتی مطلا” در موزه حرم مطهر حضرت معصومه (س) رونمایی شد. علی اصغر موسویان هنرمند این اثر کل قرآن کریم را بر روی کشتی به طول سه متر، عرض یک متر و ارتفاع یک متر خلق کرده است.
چهارشنبه 27 دی - 23:57
سخنگوی وزارت بهداشت عنوان کرد؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت بهداشت، ادعای قصور در رسیدگی به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور را تکذیب کرد و گفت: در روند درمان بیماری ایشان هیچگونه کوتاهی صورت نگرفته است.
چهارشنبه 27 دی - 15:20
«خبرگزاری مهر» بیست و یکمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی (همسفر تا بهشت) از سوم بهمن ماه تا پایان سال جاری به میزبانی مشهدالرضا(ع) برگزار می شود.
چهارشنبه 27 دی - 10:19
سخنگوی کمیسیون تلفیق خبر داد؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، گفت: دولت مکلف است بخشی از هزینه بیماران متابولیک، ام اس، بال پروانه ای و اوتیسم را مانند بیماری های خاص محاسبه و پرداخت کند.
پنجشنبه 28 دی - 15:08
«همشهری آنلاین» عضو شورای شهر تهران از دستگاه های متولی در کشتیرانی خواست که خانواده‌های جان باختگان سانچی را فراموش نکنند و با الهام از سند پلاسکو به این خانواده‌ها رسیدگی کنند.
چهارشنبه 27 دی - 19:59
«همشهری آنلاین» اینترنت ماهواره‌ای رایگان با نام تجاری کوییکا رونمایی شد. این طرح ادعا می‌کند تا ۶‌ماه دیگر برای اولین‌بار مناطق فقیرنشین و صعب‌العبور در بعضی کشورهای آفریقایی، عراق و افغانستان را تحت پوشش قرار می‌دهد.
چهارشنبه 27 دی - 13:17
«خبرگزاری مهر» معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه گفت: در طرح آمایش، دانشگاه آزاد اسلامی به ۱۰ منطقه تقسیم می شود که هر منطقه شامل ۳ استان می شود.
چهارشنبه 27 دی - 10:52
رئیس دانشگاه خبر داد:
«خبرگزاری مهر» رئیس دانشگاه آزاد گفت: جایگاه این دانشگاه در پایگاه استنادی طلایه‌داران علم تامسون رویترز در آخرین به‌روزرسانی در ۲۲ دی ۱۳۹۶، به جایگاه ۱۲۶ جهانی رسیده است.
چهارشنبه 27 دی - 08:58
از سوی صندوق رفاه دانشجویان؛
«خبرگزاری مهر» صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مبالغ مصوب ۲۴ نوع وام دانشجویی را در نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ اعلام کرد.
پنجشنبه 28 دی - 04:30
«همشهری آنلاین» مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان گفت: امسال در استان با خشکسالی مواجه می‌شویم.
چهارشنبه 27 دی - 23:57
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت بهداشت ادعای قصور در رسیدگی به بیماری یکی از مقامات سیاسی کشور را تکذیب کرد و گفت: در روند درمان بیماری ایشان هیچگونه کوتاهی صورت نگرفته است.
چهارشنبه 27 دی - 16:12
مدیر شعب منطقه گلستان خبر داد: 
«خبرگزاری ایسنا» مدیر شعب منطقه گلستان گفت: بانک سپه در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و به منظور حمایت از رونق تولید، از ابتدای سال ۱۳۹۵ تا آذرماه سال جاری یک هزار میلیارد ریال تسهیلات به صاحبان واحدهای تولیدی واجد شرایط استان گلستان پرداخت کرده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است