مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


جمعه 07 آبان - 17:21دیدار وزرای خارجه ایران و سوریه در مسکو/رایزنی در خصوص مبارزه با تروریسم و گسترش روابط دوجانبه
«خبرگزاری فارس» وزرای خارجه ایران و سوریه در مسکو دیدار و در خصوص مبارزه با تروریسم و گسترش روابط دوجانبه رایزنی کردند.
جمعه 07 آبان - 19:06دستگاه حفر تونل داعش
«الف» کشف موتور دست ساز حفر تونل داعشی ها در اطراف موصل
جمعه 07 آبان - 17:11تأکید بر تلاش بیشتر علما و حوزه‌های علمیه برای تبیین رشه‌های انحرافی تفکر تکفیری
شمخانی عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: تبیین ریشه‌های انحرافی تفکر تکفیری که هیچ نسبتی با دین حنیف اسلام نداشته و خاستگاه آن وهابیت است، نیازمند تلاش بیش از پیش علما و حوزه‌های علمیه می‌باشد.
جمعه 07 آبان - 18:52لبخند ظریف در مسکو
«الف» سفیر ایران در روسیه با انتشار عکسی از لبخند ظریف در مسکو بررسی راههای گسترش بیشتر همکاری‌های دو جانبه بین ایران و روسیه را از موضوعات مطرح شده در سفر چند ساعته ظریف به این کشور عنوان کرد. به گزارش ایسنا، مهدی سنایی سفیر کشورمان در مسکو در کانال ت...
جمعه 07 آبان - 15:28روز به روز بر استحکام امنیتی کشور افزوده می‌شود
«باشگاه خبرنگاران» دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با وجود تلاش دشمنان، روز به روز بر استحکام امنیتی کشور افزوده می‌شود.
جمعه 07 آبان - 15:273 وزیر پیشنهادی دولت به فراکسیون امید می‌روند
سه‌شنبه هفته آتی
«خبرگزاری فارس» وزرای پیشنهادی دولت سه‌شنبه هفته آتی برای آخرین دفاعیات خود و توضیح برنامه‌ها به جلسه فراکسیون امید می‌روند.
جمعه 07 آبان - 14:47ظریف: باید با ترویسم در سوریه مبارزه کنیم/لاوروف: قصد روسیه در مبارزه با داعش، جدی است/المعلم: روسیه و ایران در کمک به سوریه صداقت دارند
«باشگاه خبرنگاران» نشست خبری وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه در مسکو برگزار شد. به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشست خبری وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه در مسکو برگزار شد. این نشست، به منظور بررسی موضوع بحران سوریه برگزار شد که در آن...
جمعه 07 آبان - 14:31بررسی نامه مجلس دومای روسیه در مجلس شورای اسلامی
رنجبرزاده به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نامه مجلس دومای روسیه در مورد به رسمیت شناختن شبه جزیره کریمه در مجلس بررسی می‌شود.
جمعه 07 آبان - 09:59ظریف، عازم مسکو شد
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست سه جانبه پیرامون بحران سوریه و عراق، رهسپار روسیه شد.
جمعه 07 آبان - 13:19بررسی و پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در دستور کار فراکسیون شاهد
اولادقباد در تشریح نشست فراکسیون شاهد با بنیاد شهید مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» نایب رئیس فراکسیون شاهد مجلس بررسی و پیگیری وضعیت اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران در دستور کار فراکسیون متبوعش اعلام کرد.
جمعه 07 آبان - 12:51کلینتون و ترامپ علیه ملت‌های مظلوم شعار می‌دهند/ آمریکا به دست آل‌سعود در یمن جنایت می‌کند/13 آبان، روز خشم ملت ایران از آمریکاست
«باشگاه خبرنگاران» خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: امروز آمریکا به دست آل‌سعود علیه مردم یمن جنایت می‌کند که پشت این اقدامات رژیم خائن صهیونیستی است. به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آیت‌الله امامی کاشانی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه دوم نماز ...
جمعه 07 آبان - 12:43دولت می‌خواهد دوقطبی فرهنگی را جایگزین دوقطبی سیاسی کند
ترقی:
«خبرگزاری فارس» عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه جریان دولت برای انتخابات ۹۶ می‌خواهد یک دوقطبی فرهنگی را جایگزین یک دوقطبی سیاسی کند، گفت: این جریان قصد دارد از این طریق، توجه مردم را از مساله اقتصاد به مساله فرهنگ تغییر دهد.
جمعه 07 آبان - 12:30معضل قاچاق در کمیسیون امنیت ملی مجلس بررسی می‌شود
دستورکار کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته آینده/
«خبرگزاری فارس» دستورکار کمیسیون‌های مجلس در هفته آینده اعلام شد که بر اساس آن موضوع قاچاق کالا در کمیسیون امنیت ملی با حضور مسئولانی از دستگاه‌های ذی‌ربط مورد بررسی قرار می‌گیرد.
جمعه 07 آبان - 12:28برخی میخواهند اسلام را از محتوا بیاندازند/ توسط نوکرهایشان ازجمله آل سعود اسلام را به غلط تفسیر می‌کنند
آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
«خبرگزاری فارس» امام جمعه موقت تهران گفت: در جهان امروز برخی میخواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و قصد دارند اساس و پایه آن را از بین ببرند.
جمعه 07 آبان - 12:18چیت‌چیان برای پاسخ به سوال نماینده قم در مجلس حاضر می‌شود
دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده/
«خبرگزاری فارس» دستور جلسات علنی مجلس در هفته آینده اعلام شد که بر اساس آن وزیر نیرو برای پاسخ به سوال نماینده قم در مجلس حاضر می‌شود.
جمعه 07 آبان - 12:02حل بحران سوریه، نیازمند اراده جدی است/آماده ارائه کمک هستیم
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه گفت: متأسفانه گروهی از کشورها همواره به دنبال جنگ و راه‌حل نظامی در سوریه بوده‌اند.
جمعه 07 آبان - 11:59هیچ‌گاه نگفته‌ام نرفتن جوانان به کنسرت از عوامل ایدز است
صالحی امیری در گفت‌و‌گو با فارس:
«خبرگزاری فارس» وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در مقام ارزش گذاری کنسرت یا برنامه های دیگر نیستم و اصلا مداخله تخصصی ندارم، گفت: هیچ گاه نگفته ام نرفتن جوانان به کنسرت از عوامل ایدز است.
جمعه 07 آبان - 11:49امروز، لبخند دیپلمات‌هایمان به پشتوانه قدرت دفاعی است/"فردو، یو سی‌اف و نطنز" مستحکم‌سازی شده‌اند
«باشگاه خبرنگاران» رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور بیان کرد: امروز لبخند دستگاه دیپلماسی کشورمان به پشتیانی قدرت بازدارندگی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار سرتیپ غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غ...
جمعه 07 آبان - 17:03رحیم‌پور ازغدی: آمریکا دشمن همه ادیان است
«خبرگزاری فرهنگ» عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: گفت: حکومت آمریکا همان قدر مسیحی است که شاه شیعه بود و شاه آنقدر شیعه بود و که حکومت آل سعود حکومت اهل سنت است؛ در واقع تمامی اینان یک مذهب دارند و آن مذهب نفسانیت و دنیا پرستی است.
جمعه 07 آبان - 11:33فتنه فتنه‌گران با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورا خاموش شد
سردار جلالی در پیش خطبه‌های نمازجمعه تهران:
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: فتنه فتنه‌گران با بهره‌گیری از فرهنگ عاشورا خاموش شد.
جمعه 07 آبان - 11:22شورای نگهبان در حال تبیین مفهوم رجل سیاسی است/دلایل رد صلاحیت داوطلبان را کتباً اعلام می‌کنیم/جرم انگاری در انتخابات باید حداقلی باشد/قانون جامع انتخابات نیازمند همت دولت و مجلس است
«باشگاه خبرنگاران» به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری با عباسعلی کدخدایی حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان درباره این موضوع و راهکارهای این سیاست ها جهت رشد و پیشرفت قوانین انتخاباتی به گفتگو نشستیم...
جمعه 07 آبان - 11:22شورای نگهبان در حال تبیین مفهوم رجل سیاسی است/شورای نگهبان دلایل رد صلاحیت داوطلبان را کتبا اعلام خواهد کرد/جرم انگاری در انتخابات باید حداقلی باشد/قانون جامع انتخابات نیازمند همت دولت و مجلس است
«باشگاه خبرنگاران» به گزارش خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از ابلاغ سیاست های کلی انتخابات از سوی مقام معظم رهبری با عباسعلی کدخدایی حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان درباره این موضوع و راهکارهای این سیاست ها جهت رشد و پیشرفت قوانین انتخاباتی به گفتگو نشستیم...
جمعه 07 آبان - 11:10ورود ظریف به مسکو برای شرکت در نشست بحران سوریه
«باشگاه خبرنگاران» سفیر کشورمان در روسیه گفت: محمدجواد ظریف برای شرکت در نشست بحران سوریه، دقایقی پیش وارد مسکو شد.
جمعه 07 آبان - 11:03تفحص از شستاحق نمایندگان است/ طبق گزارش سازمان بازرسی هیچ مدیری در شستا حقوق نامتعارف نگرفته است
نوربخش مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان تامین اجتماعی ضمن تاکید بر حق نمایندگان برای تحقیق و تفحص، گفت: تاکنون در خصوص مسائل مطرح که بنا بر آن طرح تحقیق و تفحص از شستا تدوین شده، صحبتی با ما و سایر مسئولان نداشته‌اند.
جمعه 07 آبان - 10:06انفجار خط لوله گاز "ایران-ترکیه" احتمالاً کار "پ ک ک" است
«باشگاه خبرنگاران» مدیر کل مرزی وزارت کشور گفت: احتمالاً انفجار خط لوله گاز ایران - ترکیه، کار "پ ک ک" است.
جمعه 07 آبان - 09:59محمدجواد ظریف، عازم مسکو شد
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست سه جانبه بین او، لاوروف و المعلم، صبح امروز رهسپار روسیه شد.
جمعه 07 آبان - 09:17جنگ لفظی "مسکو" با "واشنگتن" بر سر بمباران یک مدرسه در "ادلب"
«باشگاه خبرنگاران» یکی از علل اصلی بحران سوریه آمریکاست؛ چرا که این کشور دغدغه حقوق بشر ندارد و تنها به فکر حفاظت از منافع خود و همپیمانانش است.
جمعه 07 آبان - 16:14«فانی» نفر نخست صندوق ذخیره فرهنگیان بود
«خبرگزاری فرهنگ» علی اصغر فانی وزیر عزل شده آموزش و پرورش که به عنوان رئیس هیأت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان دارای جایگاه قانونی بود، خود نفر نخست این موسسه بود و به نظر می‌رسد کلید ابهامات فساد اخیر در دستان وزیر مستعفی دولت باشد.
جمعه 07 آبان - 07:51تشکیل کمیته تحقیق و تفحص از "صندوق ذخیره فرهنگیان" طی یکشنبه آینده
«باشگاه خبرنگاران» عضو کمیسیون آموزش مجلس از قرار گرفتن موضوع تشکیل کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در دستور روز یکشنبه این کمیسیون خبر داد.
جمعه 07 آبان - 07:45آنکارا درپی ترمیم پازل فروریخته آمریکایی تنش در عراق
«باشگاه خبرنگاران» کارنامه ترکیه نشان می‌دهد که همواره به دنبال مداخله جویی در عراق است.
جمعه 07 آبان - 07:40آتش‌افکن مخوف روسی و جهنمی که برای داعش در موصل آفرید + تصاویر
«باشگاه خبرنگاران» ارتش عراق از سلاح‌هایی استفاده می‌کند که از شدت و قدرت تخریبی بالایی برخوردار هستند که نمونه آن راکت انداز TOS-1 است؛ سلاحی که از آن به عنوان مخوف‌ترین سلاح‌ ضد استحکامات یاد می‌شود.
جمعه 07 آبان - 07:40آتش‌افکن مخوف روسی و جهنمی که برای داعش در موصل آفرید
«باشگاه خبرنگاران» ارتش عراق از سلاح‌هایی استفاده می‌کند که قدرت تخریبی بالایی دارند و نمونه آن‌ها، راکت‌انداز TOS-1 است.
پنجشنبه 06 آبان - 23:55در بانک های ملی و ملت هزار و 200 میلیارد اختلاس شده است/ بخش نظارتی بانک مرکزی باید تقویت شود
«باشگاه خبرنگاران» دادستان کل کشور امشب در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی آخرین خبرها از رسیدگی پرونده های قضایی پرداخت.
پنجشنبه 06 آبان - 23:07سیاست یک بام و دو هوای ترکیه در بحران منطقه
«باشگاه خبرنگاران» ارتش ترکیه در حالی وارد کارزار آزاد سازی موصل شد که همچنان یکی از عاملان گسترش ناآرامی ها در سوریه و عراق محسوب می شود؛ این اقدام ترکها با مخالفت شدید مقامات عراقی همراه شد.
پنجشنبه 06 آبان - 21:57حضور مستشاران نظامی ایران در کشورهای عراق و سوریه، کمک مؤثری برای مبارزه با تروریسم است
«باشگاه خبرنگاران» در دیدار قائم مقام وزارت خارجه سوئیس با دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، دو طرف بر همکاری جدی و جمعی برای مقابله با پدیده شوم تروریسم از سوی همه کشورها تأکید کردند.
جمعه 07 آبان - 16:28(عکس) فکر کردند رشیدپور می‌خواهد آیت الله هاشمی‌ را ترور کند!
«فرارو» در تصویر زیر رضا رشیدپور در کنار آیت الله هاشمی رفسنجانی در حاشیه افتتاح پتروشیمی تبریز در ۲۰ سال قبل را می‌بینید. رضا رشیدپور تهیه کننده کننده و مجری حالا خورشید در صفحه اینستاگرامش نوشت: بیست سال پیش آقای هاشمی پتروشیمی تبریز را افتتاح کردند و ...
جمعه 07 آبان - 11:08به اوباما گفتم نیروهای مورد حمایت ما به سمت «رقه» می‌روند
«آخرین نیوز» رئیس‌جمهوری ترکیه می‌گوید در مکالمه تلفنی اخیرش با رئیس‌جمهوری آمریکا به او گفته نیروهای شبه‌نظامی مورد حمایت ترکیه، به پیشروی‌های خود در شمال سوریه، به سوی رقه ادامه خواهند داد.
جمعه 07 آبان - 11:05خطر استفاده داعش از سیستم مالی ایران
«فرارو» فرارو- معاون امور بین الملل وزیر امور خارجه با اشاره به احتمال خطر استفاده داعش از سیستم مالی ایران، بر لزوم مبارزه با داعش در حوزه مالی و بانکی تاکید کرد. سید عباس عراقچی صبح پنج شنبه در مراسم رونمایی کتاب«تروریسم و فضای مجازی در خاورمیانه» که ب...
جمعه 07 آبان - 10:24تفاوت‌های تندر 90 و ساندرو در یک نگاه
«فرارو» دو خودرو تندر 90 و ساندرو محصول شرکت رنو فرانسه هستند که در ایران نیز مونتاژ و در برخی ویژگی ها باهم شباهت هایی دارند. دو خودرو تندر 90 و ساندرو محصول شرکت رنو فرانسه هستند که در ایران نیز تولید می شود و در برخی ویژگی ها باهم شباهت هایی...
جمعه 07 آبان - 09:57موشکباران پایگاه ارتش سوریه توسط تروریستهای چینی!+عکس
«الف» گروه تروریستی تکفیری حزب ترکستان شرقی چین وابسته به شبکه القاعده با انتشار تصاویری از موشکباران پایگاه نظامی ارتش سوریه در شمال حماه خبر داده است. مشرق- گروه تروریستی تکفیری حزب ترکستان شرقی چین وابسته به شبکه القاعده با انتشار تصاویری از موشکب...
جمعه 07 آبان - 09:55ترور مسئول امنیتی ارتش آزاد در ادلب+عکس
«الف» افراد ناشناس یک مسئول امنیتی گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد را در شهر ادلب واقع در شمال غربی سوریه ترور کردند. مشرق- افراد ناشناس یک مسئول امنیتی گروه تروریستی تکفیری ارتش آزاد را در شهر ادلب واقع در شمال غربی سوریه ترور کردند. بنابر ای...
جمعه 07 آبان - 09:17وزیر زن دولت کانادا: برای زیارت به ایران آمده بودم
«الف» «مریم منصف» وزیر افغان‌تبار کانادا که به خاطر سفرهای متعدد به ایران از سوی مخالفان خود مورد سوال قرار گرفته، می‌گوید برای زیارت به مشهد رفته بوده و در این حین، با بستگان خود هم دیداری تازه کرده است. به گزارش فارس، «مریم منصف» وزیر موسسات دموکرات...
پنجشنبه 06 آبان - 22:32نجفی درباره حواشی معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش: هشت هزار میلیارد تومان پولی نیست که خورده باشند
«آخرین نیوز» وزیر اسبق آموزش و پرورش به حواشی مطرح شده پیرامون معرفی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس اشاره کرد و گفت: بی سابقه ترین حملات نسبت به این دولت در حال انجام است.
پنجشنبه 06 آبان - 22:27شهادت یکی دیگر از سرداران سپاه در سوریه
«آخرین نیوز» سردار غلامرضا سمایی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی بود که روز گذشته در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.
پنجشنبه 06 آبان - 21:50(عکس) شهادت یکی دیگر از سرداران سپاه در سوریه
«فرارو» سردار غلامرضا سمایی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی بود که روز گذشته در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید. به گزارش فارس، سردار غلامرضا سمایی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی بود که روز گذشته در ...
پنجشنبه 06 آبان - 19:49رکورد جدید داعش در منطقه!
«الف» در حاشیه اظهار نظر رییس مجلس مبنی بر اینکه «سرعت حوادث تروریستی در منطقه بیش از راه حل های سیاسی است» جلال پیرمرزآباد، این کارتون را در شرق منتشر کرد. ...
پنجشنبه 06 آبان - 15:09دلیل عدم حمله به ایران توانمندی رزمی و دفاعی کشورمان است
«باشگاه خبرنگاران» معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه گفت: اتحادیه اروپا در فضای پس از برجام در کنار حرکت سایر کشورها در صحنه بین الملل باید به سمت برداشت واقعی تر و صحیح تر از ایران پیش رود.
جمعه 07 آبان - 14:47ظریف: باید با تروریسم در سوریه مبارزه کنیم/لاوروف: قصد روسیه در مبارزه با داعش، جدی است/المعلم: روسیه و ایران در کمک به سوریه صداقت دارند
«باشگاه خبرنگاران» نشست خبری وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه در مسکو برگزار شد. به گزارش حوزه سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشست خبری وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه در مسکو برگزار شد. این نشست، به منظور بررسی موضوع بحران سوریه برگزار شد که در آن...
جمعه 07 آبان - 16:08پایان نشست سه جانبه ایران، روسیه و سوریه در مسکو
«همشهری آنلاین» نشست سه جانبه محمدجواد ظریف، سرگئی لاوروف و ولیدالمعلم وزیران خارجه ایران، روسیه و سوریه با تاکید بر همگرایی سه کشور در ادامه مبارزه با تروریسم و تعیین راهکارهای آن پایان یافت.
جمعه 07 آبان - 17:45ظریف مسکو را به مقصد تهران ترک کرد
«خبرگزاری فارس» وزیر امور خارجه ایران پس از شرکت در نشست سه‌جانبه ایران،‌ سوریه و روسیه و ملاقات‌های دوجانبه با همتایان روسی و سوری خود،‌ مسکو را به مقصد تهران ترک کرد.
جمعه 07 آبان - 17:49ظریف مسکو را به مقصد تهران ترک کرد
«باشگاه خبرنگاران» وزیر امور خارجه کشورمان پس از پایان برنامه های کاری خود در روسیه لحظاتی پیش مسکو را به مقصد تهران ترک کرد.
جمعه 07 آبان - 19:06دستگاه حفر تونل داعش
«الف» کشف موتور دست ساز حفر تونل داعشی ها در اطراف موصل
جمعه 07 آبان - 16:26برخی میخواهند اسلام را از محتوا بیاندازند
آیت‌الله امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
«خبرگزاری فرهنگ» امام جمعه موقت تهران گفت: در جهان امروز، برخی می‌خواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و قصد دارند اساس و پایه آن را از بین ببرند.
جمعه 07 آبان - 13:44آتش‌افکن مخوف روسی و جهنمی که برای داعش در موصل آفرید
«الف» ارتش عراق از سلاح‌هایی استفاده می‌کند که قدرت تخریبی بالایی دارند و نمونه آن‌ها، راکت‌انداز TOS-1 است. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرانجام عملیات آزادسازی موصل با شرکت ارتش عراق، پلیس فدرال، پیشمرگه‌های کرد و نیروهای حشدالشعبی آغاز ...
جمعه 07 آبان - 17:31ابوظبی و ریاض اماکن متبرک و مقدس را دستاویز اغراض حقیر سیاسی خود قرار ندهند
«باشگاه خبرنگاران» سخنگوی وزارت خارجه ایران ادعای وزیر خارجه امارات مبنی بر حمله موشکی یمنی‌ها به سوی مکه را از اساس مضحک خواند.
جمعه 07 آبان - 12:15جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سه‌شنبه آینده برگزار می‌شود
«خبرگزاری فارس» جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت برای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و فرهنگ و ارشاد اسلامی سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.
جمعه 07 آبان - 12:32ظریف: مشکلات سوریه از راه سیاسی و مبارزه با گروه‌های تکفیری حل می‌شود
«همشهری آنلاین» وزیر امور خارجه ایران پس از ورود به فرودگاه مسکو گفت: متاسفانه گروهی از کشورها همواره بدنبال جنگ و راه حل نظامی در سوریه بوده اند، در حالیکه راه حل این بحران سیاسی و همچنین مبارزه با گروه‌های تکفیری است.
جمعه 07 آبان - 09:45(عکس) شهادت یکی دیگر از سرداران سپاه در سوریه
«پارسینه» سردار غلامرضا سمایی از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی بود که روز گذشته در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید.
جمعه 07 آبان - 11:13واکنش قالیباف به خبر واگذاری زمین ۱۴۹ هزار متری به همسرش
«آخرین نیوز» شهردار تهران گفت: اخیرا می‌گویند که قالیباف ۱۴۹ هزار متر مربع زمین به همسرش داده است که آدم به حال آن‌ها غصه می‌خورد.
جمعه 07 آبان - 11:27وزرای پیشنهادی دولت دارای سوابق امنیتی هستند/ هدف از معرفی آنها انتخاباتی بوده است
قاضی‌زاده در گفت‌وگو با فارس:
«خبرگزاری فارس» عضو هیات رئیسه مجلس گفت: وزرای پیشنهادی دولت دارای سوابق امنیتی هستند و هدف از معرفی آنها انتخاباتی بوده است.
جمعه 07 آبان - 12:58ظریف و لاوروف در مسکو دیدار کردند
«باشگاه خبرنگاران» وزرای خارجه ایران و روسیه، پیش از برگزاری نشست مربوط به حل بحران سوریه در مسکو، با یکدیگر دیدار کردند.
جمعه 07 آبان - 02:30خط حزب‌الله ۵۶ منتشر شد + عکس
«باشگاه خبرنگاران» پنجاه و ششمین شمارهٔ هفته‌نامهٔ خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای درخصوص انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا با عنوان «فروپاشی» منتشر شد.
جمعه 07 آبان - 13:42آغاز نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، سوریه و روسیه در مسکو
«الف» نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه با حضور ظریف، لاوروف و معلم درباره آخرین تحولات سوریه دقایقی قبل در مسکو آغاز شد. به گزارش فارس، نشست سه جانبه وزرای خارجه ایران، روسیه و سوریه درباره آخرین تحولات سوریه دقایقی قبل در مسکو آغاز ش...
جمعه 07 آبان - 14:00یک فرمانده ارتش آزاد در ریف‌ "درعا" به هلاکت رسید
«باشگاه خبرنگاران» تروریست‌های "جیش الحر (ارتش آزاد)" در صفحه توئیتر خود به کشته شدن یکی از فرماندهانشان اذعان کردند.
جمعه 07 آبان - 02:35روحانی سالگرد استقلال ترکمنستان را تبریک گفت
«باشگاه خبرنگاران» رئیس‌جمهور در پیامی به قربانقلی بردی محمداف رئیس‌جمهور ترکمنستان، فرا رسیدن سالگرد استقلال این کشور را تبریک گفت.
پنجشنبه 06 آبان - 16:58برگزاری جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان/ زمان اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری تغییر یافت
«باشگاه خبرنگاران» سومین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری برگزار شد و وظایف این کمیسیون توسط اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
جمعه 07 آبان - 02:23سیدمحسن جزایری برادر معاون ستادکل نیروهای مسلح درگذشت
«باشگاه خبرنگاران» سید محسن جزایری برادر سردار سیدمسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح، درگذشت.
پنجشنبه 06 آبان - 23:55در بانک‌های ملی و ملت 1200 میلیارد اختلاس شده است/ تخلفی در 104 تعاونی شهرداری وجود نداشته است
«باشگاه خبرنگاران» دادستان کل کشور امشب در برنامه گفتگوی ویژه خبری به بررسی آخرین خبرها از رسیدگی پرونده های قضایی پرداخت.
جمعه 07 آبان - 13:12جنگنده‌های ارتش سوریه ریف شمالی "حماء" را بمباران کردند
«باشگاه خبرنگاران» نیروی هوایی ارتش سوریه سلسله تجملات تروریست‌های تکفیری را در شهرک "طیبه امام و مورک "، "الطامنه"، "المصاصنه" را بمباران کردند.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است