مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


سه شنبه 06 تیر - 11:14
سرلشکر جعفری:
«خبرگزاری مهر» فرمانده کل سپاه گفت: سپاه هرگز متقاضی کار اقتصادی نبوده است و ما به درخواست دولت‌ها، بدون اینکه حتی به بسیاری از تعهدات خود در قبال سپاه عمل کنند، وارد عرصه سازندگی شدیم.
سه شنبه 06 تیر - 11:01
سرلشکر جعفری:
«خبرگزاری فارس» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر اینکه یک دولت بدون تفنگ، توسط دشمنان تحقیر و سرانجام تسلیم خواهد شد،گفت: سپاه فعالیت اقتصادی و انتفاعی نمی‌کند، فعالیت‌های ما در عرصه محرومیت زدایی، سازندگی و خنثی سازی راهبردهای دشمن برای...
سه شنبه 06 تیر - 11:38
لاریجانی در نشست روسای مجالس حوزه اوراسیا:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات آمریکا در تصویب و اجرای تحریم‌های اقتصادی یک جانبه علیه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین‌الملل است.
سه شنبه 06 تیر - 10:38
لاریجانی در نشست روسای مجالس اوراسیا:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی در سفری به سئول پایتخت کره جنوبی با روسای پارلمانهای چک و فیلیپین دیدار و در دومین نشست روسای مجالس اورآسیا، سخنرانی کرد.
سه شنبه 06 تیر - 10:20
لاریجانی در نشست روسای مجالس کشورهای حوزه اوراسیا:
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس اوراسیا در تهران گفت: اقدامات آمریکا در تصویب تحریم‌های یکجانبه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین‌الملل است.
سه شنبه 06 تیر - 15:00
رنجبرزاده در گفت‌وگو با فارس مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه جلسات علنی مجلس از 11 تیرماه به مدت 3 هفته کاری آغاز می‌شود، گفت: نمایندگان 2 هفته اول مردادماه به دور اول تعطیلات تابستانی می‌روند.
سه شنبه 06 تیر - 09:52
میرسلیم:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی با عنوان زندگی سیاسی نوشت: هرگونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه و مصیبت سیاسی است.
سه شنبه 06 تیر - 14:42
آقاپور در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم شبستر در مجلس گفت: تنها راه ایجاد ارزش افزوده توسعه شرکت های دانش بنیان است.
سه شنبه 06 تیر - 13:44
یک نماینده مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز نسبت به مسئولان نظام در روز راهپیمایی روز قدس گفت: این رفتارها توسط گروه‌ها و طیف‌هایی صورت می‌گیرد که ظرفیت دموکراسی را در کشور ندارند.
سه شنبه 06 تیر - 13:11
«خبرگزاری ایسنا» نماینده آمریکا در سازمان ملل در ادعای بی‌پایه‌ و اساس اعلام کرد در صورت انجام حمله شیمیایی جدیدی در سوریه، مسکو و تهران باید مسوولیت آن را بپذیرند.
سه شنبه 06 تیر - 13:07
«خبرگزاری ایسنا» دستیار دادستان کل آمریکا مدعی شده که بنیاد خیریه علوی در گذشته تحریم‌ها علیه ایران را نقض کرده است و آمریکا تلاش دارد تا به این بهانه برج این بنیاد در نیویورک را توقیف کند.
سه شنبه 06 تیر - 09:17
ظریف:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: فرصت روابط پایدار با اروپا، خصوصا روابط عمیق اقتصادی پدید آمده است و اگر فرصت‌ها را از دست بدهیم، کسانی آنها را تبدیل به تهدید برای ما می‌کنند.
سه شنبه 06 تیر - 09:17
ظریف:
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: فرصت روابط پایدار با اروپا، خصوصا روابط عمیق اقتصادی پدید آمده است و اگر فرصت‌ها را از دست بدهیم، کسانی آنها را تبدیل به تهدید برای ما می‌کنند.
سه شنبه 06 تیر - 12:20
با حضور ظریف و وزیر اقتصاد آلمان
«خبرگزاری ایسنا» میزگرد مشترک هیات ایرانی به سرپرستی وزیر امور خارجه کشورمان با حضور وزیر اقتصاد آلمان و با شرکت منتخبانی از مدیران عامل و رییسان شرکت‌ها و صنایع بزرگ آلمان لحظاتی پیش آغاز شد.
سه شنبه 06 تیر - 12:12
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه موزامبیک در دیدار با سفیر جدید کشورمان از محمد جواد ظریف برای سفر به این کشور دعوت کرد.
سه شنبه 06 تیر - 11:50
«خبرگزاری ایسنا» دولت دونالد ترامپ از تصمیم سازمان (FATF) در تشویق سیستم مالی ایران برای پیشرفت در مبارزه با پولشویی و حمایت مالی تروریسم را استقبال کرد.
سه شنبه 06 تیر - 11:25
نایب رییس مجمع نمایندگان تهران :
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس مجمع نمایندگان تهران از دستگاه‌های قضایی و امنیتی خواست ریشه‌یابی و برخورد با هتاکان به رییس‌جمهور، معاون اول رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس را در دستور کار قرار دهند.
سه شنبه 06 تیر - 11:25
نایب رییس مجمع نمایندگان تهران درخواست کرد
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس مجمع نمایندگان تهران از دستگاه‌های قضایی و امنیتی خواست ریشه‌یابی و برخورد با هتاکان به رییس‌جمهور، معاون اول رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس را در دستور کار قرار دهند.
سه شنبه 06 تیر - 11:20
نادران:
«خبرگزاری مهر» نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات مصطفی تاجزاده، فعال فتنه گفت: اعتدالی ها و آنهایی که به دنبال آشتی ملی هستند باید تکلیف خود را با تندروهای اصلاح طلب مشخص کنند.
سه شنبه 06 تیر - 11:20
نادران:
«خبرگزاری مهر» نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات مصطفی تاجزاده گفت: اعتدالی ها و آنهایی که به دنبال آشتی ملی هستند باید تکلیف خود را با تندروهای اصلاح طلب مشخص کنند.
سه شنبه 06 تیر - 11:20
دهقانی فیروزآبادی در گفتگو با مهر تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، باتاکید بر ضرورت توجه به تغییرات سیاسی اخیر در اعزام حجاج ایرانی به مناسک حج ۹۶ گفت: تضمین‌های کافی تا لحظه آخر اعزام، باید گرفته شود.
سه شنبه 06 تیر - 10:43
صوفی:
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل حزب پیش‌روی اصلاحات گفت: کسانی که در انتخابات شکست خورده اند و نتوانستند این شکست را بپذیرند با توهین و تخریت علیه روحانی تخلیه روانی می‌شوند، به دنبال حفظ مناصب قدرت خود هستند و نمی گذارند تا روحانی با آرامش کابینه اش را انتخاب کند....
دوشنبه 05 تیر - 15:33
واکنش رئیس ستاد اقامه نماز جمعه تهران به حواشی نماز عید فطر؛
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد اقامه نماز جمعه تهران گفت:ما همانطور که از دانشجویانی که پیش از خطبه‌های نماز جمعه سخنرانی می‌کنند درخواست ارائه متن سخنان‌شان را نداریم از مداح نماز عید فطر هم چنین درخواستی نداشته‌ایم و بنابراین پیش از قرائت این اشعار اطلاعی از ...
سه شنبه 06 تیر - 10:30
لاریجانی در دیدار با رئیس پارلمان چک:
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد همکاری‌های بانکی یکی از موضوعات مهم برای توسعه روابط اقتصادی است.
سه شنبه 06 تیر - 10:12
یک نماینده مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده اصلاح طلب مجلس تاکید کرد: در شرایطی که اطراف ما و منطقه ناامن است و تلاش می کنند که ایران را درگیر این ناامنی کنند باید از اختلافات پرهیز کرده و به دنبال وحدت و یکپارچگی باشیم.
سه شنبه 06 تیر - 10:09
لاریجانی:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس پارلمان جمهوری چک گفت: متأسفانه تروریسم تبدیل به معضلی جهانی شده و پیشرفت کرده است که بخشی از آن مربوط به کمک‌های پشت صحنه است.
سه شنبه 06 تیر - 09:52
کوشکی در گفتگوی تفصیلی با مهر:
«خبرگزاری مهر» عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: بخش زیادی از مظلوم نمایی سازمان منافقین در داخل کشور توسط رسانه‌هایی انجام شد که مدیرانشان امنیتی‌ترین افراد این مملکت بودند.
سه شنبه 06 تیر - 09:34
لاریجانی در سئول:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری برای تهیه اساسنامه نشست روسای مجالس اوراسیا گفت: این نشست می تواند به امنیت پایدار و توسعه روابط اقتصادی کشورهای حاضر کمک کند.
سه شنبه 06 تیر - 08:30
احمدی‌نیاز در گفت‌وگو با ایسنا:
«خبرگزاری ایسنا» یک وکیل دادگستری گفت: قوه‌ قضاییه باید از یک توان مالی بالایی برخوردار باشد که بتواند در خصوص حل مشکلات مالی که به شدت با آن دست و پنجه نرم می کند، اقدام کند و از کمبود قضات و عدم آموزش قضات و هزینه های سرسام‌آور دادرسی که زیبنده دستگاه قضا...
دوشنبه 05 تیر - 23:58
«خبرگزاری ایسنا» محمدجواد ظریف در اجتماع ایرانیان مقیم آلمان تاکید کرد: مقاومت، خواست و اراده مردم ایران قدرت‌های جهانی را به پای میز مذاکره آورد و برجام را به ثمر رساند.
دوشنبه 05 تیر - 19:20
وزیر دارایی آلمان در دیدار ظریف اعلام کرد
«خبرگزاری فارس» وزیر دارایی آلمان در دیدار ظریف بر اجرای برجام تاکید و از همکاریهای بانکی با ایران استقبال و بر آمادگی بانکهای آن کشور به منظور تامین اعتبار پروژه های اقتصادی کشورمان تاکید کرد.
دوشنبه 05 تیر - 16:51
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «هدف از سفر به کره جنوبی شرکت در کنفرانس اوراسیا می‌باشد»، گفت: سفر به این کشور فرصت ارتقای روابط تجاری بین ایران و کره جنوبی را فراهم می‌کند.
سه شنبه 06 تیر - 13:49
«خبرآنلاین» معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: مردم با رأی خود اعلام کردند که با بداخلاقی، بی انصافی، سیاه نمایی و تضعیف رئیس جمهور میانه خوبی ندارند، در واقع تخریبگران پاسخ چهار سال فعالیت ضددولت را در انتخابات گرفتند.
سه شنبه 06 تیر - 00:39
ظریف در جمع ایرانیان مقیم آلمان:
«خبرگزاری فارس» وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه هیأت مذاکره کننده برجام فقط ترجمان اراده مردم بود، گفت: مردم برجام را به نتیجه رساندند و شش کشور قدرتمند را به پای میز مذاکره کشاندند و ما آرامش خود را مدیون این مردم هستیم.
سه شنبه 06 تیر - 00:01
هانی‌زاده با اشاره به بیانات رهبری:
«خبرگزاری ایسنا» یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت:‌هدف آمریکایی‌ها تنها ایجاد تنش و اختلاف بین مسلمانان بوده و برای آن‌ها شیعه و سنی تفاوتی ندارد و تنش‌های امروز در منطقه هم ناشی از همین نگاه تفرقه‌آمیز بین شیعه و سنی است.
دوشنبه 05 تیر - 22:52
«خبرگزاری ایسنا» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از اشعاری که در نماز عید فطر تهران خوانده شد، نوشت: «سوءاستفاده از تریبون‌های رسمی کشور برای منافع گروهی به نام مداحی آن هم در نماز عید فطر محکوم است.»
دوشنبه 05 تیر - 20:12
«خبرگزاری فارس» رئیس فراکسیون امید درگذشت برادر معاون وزیر راه،مسکن و شهرسازی را تسلیت گفت.
دوشنبه 05 تیر - 19:02
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزیر دارایی آلمان دیدار و گفت‌وگو کردند.
دوشنبه 05 تیر - 18:37
محمدجواد ظریف:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان گفت: نمی‌توان تصور برد بر اساس باخت دیگران را داشت؛ زیرا امنیت را نمی‌توان به قیمت ناامن کردن دیگر کشورها بدست آورد.
دوشنبه 05 تیر - 17:55
یادداشت/
«خبرگزاری مهر» برخی جریانات رسانه‌ای با طراحی از پیش تعیین شده در پی حاشیه سازی از هر فرصتی هستند؛ روز عید فطر به بهانه‌ اشعار مراسم عید فطر به این کار دست زدند.
دوشنبه 05 تیر - 17:30
«خبرگزاری ایسنا» موسسه خیریه "شلتر" پیش‌بینی کرد که تا سال 2020 بیش از یک میلیون از خانوارهایی که در حال حاضر کرایه نشین هستند، بی‌خانمان می‌شوند.
دوشنبه 05 تیر - 16:00
سعیدی مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می‌رود صاحبان تریبون در پی وحدت‌آفرینی باشند.
دوشنبه 05 تیر - 15:56
لاریجانی طی نشست خبری در فرودگاه مهرآباد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از عزیمت به کره جنوبی بر لزوم ارتقای سطح همکاری ها میان ایران و کُره تاکید کرد.
دوشنبه 05 تیر - 15:41
لاریجانی در فرودگاه مهرآباد مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از سفر به کره جنوبی شرکت در کنفرانس اوراسیا است و فرصت ارتقای روابط تجاری بین ایران و کره جنوبی را فراهم می‌کند.
دوشنبه 05 تیر - 15:15
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر امور خارجه ضمن تبریک عید فطر با یک پدر شهید دیدار کرد.
دوشنبه 05 تیر - 15:14
«خبرگزاری مهر» یکی از چهار سراینده متن شعرخوانی نماز امروز عید سعید فطر، درباره این شعر یادداشتی را در اختیار خبرگزاری مهر قرار داد.
سه شنبه 06 تیر - 08:41
«خبرآنلاین» ایلنا نوشت: دبیر شورای عالی امنیت ملی ضمن توضیح روند تصمیم گیری پیرامون عملیات اخیر موشکی سپاه پاسداران، بر لزوم پرهیز از تبدیل کردن موضوع به کشمکش داخلی تاکید کرد و گفت: وقتی عملیات در شورای امنیت ملی به تصویب رسید، نیروهای مسلح هم اقدام ک...
سه شنبه 06 تیر - 14:07
«صراط نیوز» نماینده آمریکا در سازمان ملل روز سه شنبه بار دیگر اظهارات بی اساس خود را درباره ایران تکرار کرد.
سه شنبه 06 تیر - 13:59
دهه چهارم و لزوم بازخوانی مبانی انقلاب
«فردا نیوز» دعوت به مطالعه آثار و دیدگاه های شهید بهشتی، دگم اندیشی و توقف در گذشته، نیست. و نیز به این معنی نیست که هر آنچه نوشته و گفته بود درست است یا امروز نیز قابل اجرا است.
سه شنبه 06 تیر - 07:00
«خبرآنلاین» موسی حقانی و قاسم تبریزی از مورخان و پژوهشگران تاریخی در نشستی کارشناسی به نقد میزان صحت اسناد جدید منتشره راجع به کودتای 28 مرداد و نیت‌ آمریکایی‌ها از طرح برخی ادعاها بویژه درباره آیت الله کاشانی پرداختند.
سه شنبه 06 تیر - 11:16
«شفاف» رسانه‌های انگلیسی از ورود یک خودرو به جمعیت نمازگزاران در نزدیکی مسجد نیوکاسل خبر دادند که بر اثر آن 6 نفر مجروح شدند.
سه شنبه 06 تیر - 11:00
«الف» بزرگترین کشتی جنگی انگلیس پس از یک دهه فرایند ساخت اکنون آماده سفر است. این کشتی با هزینه ۳.۱ میلیارد پوند ساخته شده و قابلیت حمل هواپیماهای جنگی را نیز دارد. به گزارش مهر به نقل از دیلی میل، بزرگترین کشتی جنگی انگلیس یک دهه پس از آغاز ...
دوشنبه 05 تیر - 22:44
«خبرآنلاین» پروانه سلحشوری
سه شنبه 06 تیر - 10:12
«پارسینه» کاخ سفید مدعی شده دولت بشار اسد در حال طرح‌ریزی برای انجام یک حمله شیمیایی دیگر در سوریه است. ایالات متحده هشدار داده در صورت انجام چنین حمله‌ای، اسد «بهای بسیار سنگینی پرداخت خواهد کرد».
سه شنبه 06 تیر - 10:06
«صراط نیوز» ناگفته‌هایی از حادثه‌ تلخ سوء قصد به جان رهبر انقلاب اسلامی که در میزگرد جمعی از اعضای تیم حفاظت و اعضای تیم پزشکی ایشان مطرح شده است را در این گزارش می خوانید.
سه شنبه 06 تیر - 09:19
«آخرین نیوز» عکسی از نوه محمود احمدی نژاد به نام محمد احمدی نژاد را می بینید که به تازگی به دنیا آمده است.
دوشنبه 05 تیر - 20:28
«صراط نیوز» صراط: رئیس موساد در گفت‌وگویی محرمانه با ادعای اینکه ایران مشغول ایجاد حزب‌الله دوم در جولان سوریه است، اذعان کرد اسرائیل نمی‌تواند به تنهایی با تهدیدات ایران مقابله کند. به گزارش فارس، «یوسی کوهن» رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی «موساد» مدعی شد ...
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از گذشت چهار روز به نصب روزشمار نابودی اسرائیل در تهران واکنش نشان داد.
دوشنبه 05 تیر - 16:00
«فردا نیوز» نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از گذشت چهار روز به نصب روزشمار نابودی اسرائیل در تهران واکنش نشان داد.
دوشنبه 05 تیر - 19:27
«پارسینه» ظریف گفت: کشورهایی که ایران و قطر را متهم به تروریسم می‌کنند سعی دارند با این کار از مسئولیت‌های خود در قبال تقاضاهای مردم خود سر باز بزنند.
دوشنبه 05 تیر - 19:30
«صراط نیوز» صراط: فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه «نبأ» با انتشار خبر شهادت رئیس شورای قرآنی العوامیه نوشت: روزهای العوامیه با قتل، ارعاب و ترور سپری می‌شود و نیروهای نظامی سعودی مشابه نیروهای تروریستی داعش، افراد مختلف را هدف قرار می‌دهند و در تازه‌ترین...
دوشنبه 05 تیر - 17:10
یک حکم شرعی مغفول مانده!
«فردا نیوز» در زمان غیبت، به مکلف برای اقامه نماز عید فطر به صورت فردا و جماعت اختیار داده شده است اما برخی از مراجع تقلید در زمان غیب امام زمان (علیه‌السلام) برگزاری نماز عید فطر به صورت جماعت را احتیاط واجب می‌دانند.
دوشنبه 05 تیر - 16:53
«شفاف» ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در ادامه پاسخگویی به تجاوزات ارتش سعودی به خاک کشورشان، مواضع این ارتش را در جازان و نجران هدف قرار دادند.
دوشنبه 05 تیر - 16:53
«شفاف» وزیر اقتصاد ترکیه گفت برای تامین نیازهای روزانه مردم قطر، بیش از 120 محموله هوایی طی روزهای اخیر به این کشور ارسال کرده‌اند.
دوشنبه 05 تیر - 16:40
«شفاف» وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه در دور بعدی مذاکرات آستانه درباره مناطق کاهش تنش در سوریه شفاف‌سازی می‌شود، گفت داعش در آفریقا متحدان جدید یافته است.
دوشنبه 05 تیر - 16:40
«شفاف» رسانه آمریکایی نوشت: سامانه‌های دفاع موشکی سه لایه‌ اسرائیل و «پاتریوت» آمریکا نمی‌توانند در حفظ اهداف برابر شلیک موشک‌های خصمانه ضمانت صددرصدی بدهند.
دوشنبه 05 تیر - 16:40
«شفاف» منطقه الدراز و منزل آیت‌الله عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین در روز عید سعید فطر نیز همچنان در محاصره نیروهای امنیتی این کشور قرار دارند.
دوشنبه 05 تیر - 16:40
چالشی جدید برای عربستان و متحدان آن
«شفاف» امیر قطر در چالشی جدید برای کشورهای عربی از جمله عربستان و امارات، با «یوسف القرضاوی» رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان دیدار کرد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد
«شفاف» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد به کسی اجازه نخواهد داد سوریه را به پایگاهی برای ایران و حزب‌الله علیه اسرائیل تبدیل کند.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» اقدام آمریکا در مستقر کردن شماری از نظامیانش در منطقه «وادی (دره) القذف»، در صحرای الانبار پرده از اهداف جدید کشور در مرزهای مشترک عراق و سوریه بر می‌دارد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» مقامات امنیتی عربستان سعودی دو تن از رهبران اتاق عملیات «انقلابیون لیبی» را در فرودگاه جده پس از ادای مناسک عمره مفرده، دستگیر کرد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» وزیر امور خارجه ایران گفت اروپا باید نقش برجسته‌تری در برقراری گفت‌وگو در منطقه خلیج فارس ایفا کند.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
چاووش‌اوغلو:
«شفاف» وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد پایگاه نظامی کشورش در خاک قطر به هیچ کشوری از جمله عربستان سعودی ارتباطی ندارد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن که تاکنون از برقراری صلح در این کشور ناکام مانده و هیچ اقدام عملی در این راستا از خود نشان نداده، برای یمنی‌ها صلح آرزو کرد و توپ را به زمین طرفهای درگیر در یمن پرتاب کرد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» گروه هکری طرفدار داعش در الجزایر برخی وبگاه‌های دولتی آمریکا در چندین شهر و ایالت را هک کرد.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» ارتش عراق اعلام کرد که یک محله دیگر را در بخش قدیمی موصل از دست تکفیری‌های داعش آزاد کرده است.
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» حزب دموکراتیک اتحادگرای ایرلند شمالی موافقت کرد در ازای افزایش یک میلیارد پوندی بودجه این منطقه، از دولت اقلیت محافظه‌کاران حمایت کند.
دوشنبه 05 تیر - 14:55
«فردا نیوز» سلاح امروز رهبر انقلاب در هنگام خطبه نماز عید فطر، سلاح تک ‌تیرانداز قناصه یا دراگانوف اس‌وی‌دی بود.
دوشنبه 05 تیر - 17:30
ظریف در نشست سالانه شورای روابط خارجی اروپا:
«خبرگزاری مهر» وزیر خارجه کشورمان گفت: اروپا باید نقش برجسته‌تری در برقراری گفت‌وگو در منطقه خلیج فارس ایفا کند.
سه شنبه 06 تیر - 11:14
سرلشکر جعفری:
«خبرگزاری مهر» فرمانده کل سپاه گفت: سپاه هرگز متقاضی کار اقتصادی نبوده است و ما به درخواست دولت‌ها، بدون اینکه حتی به بسیاری از تعهدات خود در قبال سپاه عمل کنند، وارد عرصه سازندگی شدیم.
سه شنبه 06 تیر - 11:03
«خبرگزاری فرهنگ» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد همکاری‌های بانکی یکی از موضوعات مهم برای توسعه روابط اقتصادی است.
سه شنبه 06 تیر - 11:58
«پارسینه» فرمانده کل سپاه گفته است: در شرایطی که ملت ایران بیش از هر زمان دیگری به فداکاری سربازان و اقتدار تفنگ‌ها و موشک‌هایش نیاز دارد، هجمه غیرمنصفانه به سپاه اهداف دیگری را به ذهن متبادر می‌کند که فعلا برای حفظ وحدت درباره آن سکوت می‌کنیم.
دوشنبه 05 تیر - 22:10
«الف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و وزیر دارایی آلمان دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار آقای شویبله وزیر دارایی آلمان بر اجرای برجام تاکید کرد و از همکاریهای بانکی با کشورمان استقبال کرد. همچنین تلاش بانک های آلمان به منظور راههای تقویت همکاری...
دوشنبه 05 تیر - 16:15
«شفاف» نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آنها با تسلط بر ریف جنوب شرقی دیرالزور، برای نخستین بار در ۵ سال گذشته موفق شدند خود را به مرزهای این استان برسانند.
دوشنبه 05 تیر - 23:27
«خبرآنلاین» علی لایجانی ظهر روز امروز- دوشنبه- مصادف با عید سعید فطر عازم کره جنوبی شد، تا در اجلاسیه نشست روسای مجالس اوراسیا شرکت کند.
دوشنبه 05 تیر - 15:05
«صراط نیوز» صراط: رییس فراکسیون امید مجلس گفت: سپردن تریبون های رسمی به افراد وحدت شکن اوج بدسلیقگی است. محمدرضا عارف در واکنش به اشعار قرائت شده توسط میثم مطیعی در نماز عید فطر امروز (دوشنبه) تهران در صفحه توییتر خود نوشت: سپردن تریبون های رسمی و ارزشی نظام ک...
سه شنبه 06 تیر - 14:11
وزیر اقتصاد آلمان در دیدار ظریف اعلام کرز
«خبرگزاری فارس» وزیر اقتصاد آلمان در دیدار ظریف خواستار هر چه بیشتر روابط اقتصادی بین دو کشور شد و گفت: بیمه هرمس علاقمند به تضمین پروژه های سرمایه گذاری در ایران و بویژه در بخش هایی همچون انرژی و برق است.
دوشنبه 05 تیر - 15:40
«پارسینه» حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در دیدار عیدانه‌ی مسئولان، قشرهای مختلف مردم و سفرای کشورهای اسلامی، «تفرقه و اختلاف» را مهم‌ترین مشکل و جراحتی بزرگ بر پیکره‌ی دنیای اسلام خواندند
دوشنبه 05 تیر - 15:38
«خبرآنلاین» رییس جمهوری همزمان با عید سعید فطر، با جمعی از مسوولان و مدیران دستگاههای مختلف اجرایی کشور دیدار کرد.
دوشنبه 05 تیر - 15:42
«فردا نیوز» به مناسبت عید سعید فطر،‌ جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، صبح امروز (دوشنبه) در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دوشنبه 05 تیر - 16:01
«پارسینه» رییس‌جمهور با اشاره به ضرورت وحدت، همبستگی و اتحاد در کشور، منطقه و جهان اسلام، گفت: تروریست ها و دشمنان ملت ایران باید بدانند که نمی‌توانند در همدلی و اتحاد ملی ما خللی وارد کنند و این ملت اعم از شیعه و سنی شجاعانه در برابر آنها ایستاده و ...
سه شنبه 06 تیر - 10:38
لاریجانی در نشست روسای مجالس اوراسیا:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی در سفری به سئول پایتخت کره جنوبی با روسای پارلمانهای چک و فیلیپین دیدار و در دومین نشست روسای مجالس اورآسیا، سخنرانی کرد.
سه شنبه 06 تیر - 08:36
«خبرگزاری فرهنگ» فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: مشکل امنیتی در مناسبت های روزهای اخیر در تهران نداشتیم.
دوشنبه 05 تیر - 21:47
«فردا نیوز» رییس جمهور کشورمان همزمان با عید سعید فطر با جمعی از مسئولان و مدیران دستگاه های مختلف اجرایی کشور دیدار کرد.
سه شنبه 06 تیر - 10:37
«الف» چهار سیاستمدار سرشناس روس، آمریکایی، آلمانی و انگلیسی با انتشار نامه ای سرگشاده از روسای جمهور روسیه و آمریکا خواستند تا برای تامین منافع موجودیتی مشترک همکاری کنند. به گزارش خبرگزاری مهر، چهار تن از سیاستمداران سرشناس روس، آمریکایی، آلمانی و انگ...
سه شنبه 06 تیر - 00:14
بلومبرگ منتشر کرد
«خبرگزاری ایسنا» بلومبرگ گزارش وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در رابطه با ارزیابی برنامه موشکی چند کشور از جمله ایران را منتشر کرد.
سه شنبه 06 تیر - 09:16
«آخرین نیوز» «یک آدم خیلی محترمی با من تماس گرفت که به نفع آقای رییسی کنار بروم. من هم گفتم خودم صالح‌تر از ایشان هستم و قرار هم نیست کنار بروم... خود آقای رییسی اگر زمانی خواست به ایشان می‌گویم. آن فرد نامه انصرافی تهیه کرده بود که من امض...
دوشنبه 05 تیر - 21:56
چرا مدعیان پوچ اندیش را طلبکار و جریان انقلابی را مدیون می‌کنیم؟
«صراط نیوز» همین امروز، رهبر معظم انقلاب در خطبه های نماز عید فطر فرمودند که آتش به اختیار به معنای "طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست." آیا چنین اقداماتی با بهانه دادن به دست بدخواهان، مدعیان پوچ اندیش را طلبکار و جریان...
دوشنبه 05 تیر - 18:37
محمدجواد ظریف:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان گفت: در مساله هسته‌ای ما درگیر یک بازی باخت - باخت با آمریکا بودیم تا این‌که با مشارکت فعال اروپا توانستیم مشکل را باز تعریف کنیم.
دوشنبه 05 تیر - 15:01
«همشهری آنلاین» در واکنش به ادعای مقامات عربستانی مبنی بر دستگیری سه ایرانی به اتهامات ضد امنیتی، سخنگوی وزارت خارجه با بی‌اساس خواند این خبر اظهار داشت مقامات ریاض باید بدانند که دوران دروغ‌های بزرگ سپری شده است.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است