مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


جمعه 28 مهر - 10:36
با حضور در جمع مدافعان حرم؛
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق عملیاتی مختلف در کشور سوریه بازدید کرد.
جمعه 28 مهر - 17:29
پس از اجلاس D۸؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس جمهور در نماز جمعه استانبول در مسجد بزم عالم والده سلطان شرکت کرد.
جمعه 28 مهر - 12:39
«خبرگزاری ایسنا» نوه امام خمینی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ گفت: این گاف سیاسی جز اینکه آمریکا را در دنیا منزوی کرد و جز اینکه ملت ایران را بیش از پیش با هم متحد کرد چه ثمره ای برای آمریکا داشت؟
جمعه 28 مهر - 23:11
امیر پوردستان در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» جانشین فرمانده کل ارتش گفت: ما در مرزهای غربی و شمال غربی هیچ نگرانی و مشکلی نداریم.
شنبه 29 مهر - 08:04
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه «امروز روزی نیست که آمریکا به عنوان سردمدار جلو باشد و پیرو داشته باشدن گفت که آمریکا با وجود ترامپ شرایط گذشته را از دست داده است.
جمعه 28 مهر - 10:36
در ادامه سفر به سوریه؛
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق عملیاتی مختلف در کشور سوریه بازدید کرد.
شنبه 29 مهر - 07:33
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری گفت: اروپایی‌ها در موضوع برجام نباید با آمریکا هم صدا شوند.
شنبه 29 مهر - 07:30
«همشهری آنلاین» ۳ روز بعد از بیانیه وزیران خارجه اتحادیه اروپایی در پایان نشست لوکزامبورگ، نوبت به سران این اتحادیه رسید تا حمایت همه‌جانبه‌خود را از توافق هسته‌ای اعلام کنند.
جمعه 28 مهر - 13:39
«همشهری آنلاین» معاون اول رییس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان مبتکر اتحاد جهانی علیه خشونت و افراطی‌گری، گفتگو و مذاکره را بر مبنای منافع مشترک و راهبرد برد-برد تنها مسیر حل و فصل بحران های جهانی و منطقه‌ای می‌داند.
جمعه 28 مهر - 22:21
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور فرانسه گفت: با آمریکا توافق کردیم همه تدابیر برای حفظ توافق هسته‌ای ایران به قوت خود باقی بماند.
جمعه 28 مهر - 20:51
از سوی سخنگوی وزارت خارجه؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت امور خارجه حملات انتحاری در مساجد کابل و غور افغانستان را محکوم کرد.
جمعه 28 مهر - 22:02
دقایقی پیش؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس جمهور کشورمان دقایقی پیش استانبول را به مقصد تهران ترک کرد.
جمعه 28 مهر - 13:08
حبیبی:
«خبرگزاری مهر» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه عده‌ای ادعا می‌کنند موتلفه اسلامی جوانگرایی را قبول ندارد، گفت: معدل سنی حزب موتلفه کمتر از ۴۰ سال است.
جمعه 28 مهر - 20:20
«خبرگزاری ایسنا» یک هیأت بلندپایه از رهبران حماس به ریاست نایب رئیس دفتر سیاسی این جنبش به تهران سفر کرده است.
جمعه 28 مهر - 11:16
«خبرگزاری ایسنا» سران ۲۸ کشور عضو اتحادیه اروپا در نشست بروکسل علی‌رغم مخالفت ترامپ با این توافق بر حمایت خود از برجام تاکید کردند.
جمعه 28 مهر - 19:14
عصر امروز؛
«خبرگزاری مهر» مراسم نکوداشت آیت الله مهدوی کنی عصر امروز در دانشگاه امام صادق برگزار شد.
جمعه 28 مهر - 15:56
دستور کار صحن مجلس؛
«خبرگزاری مهر» نمایندگان مجلس شورای اسلامی این هفته طرح الحاق یک تبصره به ماده ۳۵۳ قانون آیین‌ دادرسی کیفری در خصوص اجرای علنی دادرسی جرایم اقتصادی را بررسی می کنند.
جمعه 28 مهر - 23:21
«همشهری آنلاین» محمدامین خرمی:«ما از توافق هسته‌ای با ایران دفاع می‌کنیم، در آن‌ می‌مانیم و بر اجرای آن متعهدیم؛ نمی‌خواهیم در آن سمتی بایستیم که آمریکا ایستاده است.»
جمعه 28 مهر - 22:57
نماینده دامغان در مجلس:
«خبرگزاری مهر» دامغان - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خباز از استانداری سمنان خواهد رفت، گفت: پنج نامزد برای جایگزینی وی مطرح هستند.
جمعه 28 مهر - 20:16
حجت‌الاسلام رییسی:
«خبرگزاری مهر» تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه ممکن است که اعتدال را هر کسی از نظر خود تفسیر کند، گفت: شاخص اعتدال ولی فقیه است.
جمعه 28 مهر - 20:16
حجت‌الاسلام رییسی:
«خبرگزاری مهر» تولیت آستان قدس رضوی در مراسم نکوداشت سومین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله مهدوی کنی گفت: آیت‌الله مهدوی کنی در جهت تحقق نظریه حکومت اسلامی امام گام برداشت.
شنبه 29 مهر - 07:25
«خبرآنلاین» سه سال از درگذشت آیت‌الله مهدوی‌کنی بزرگ و شیخ و مرید جریان اصولگرا می‌گذرد، اما به دلایل مختلف هیچ‌گاه جای او در اردوگاه اصولگرایی پُر نشد، به طوری‌که بسیاری از صاحب نظران عرصه سیاست، فوت آیت‌الله را نقطه پایانی بر شخوخیت در این جریان سیاس...
جمعه 28 مهر - 10:29
«خبرگزاری مهر» ری- صبح امروز با حضور آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران، مراسم سومین سالگرد ارتحال آیت الله مهدوی کنی برگزار شد.
جمعه 28 مهر - 19:03
«خبرگزاری ایسنا» سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل، در مورد وضعیت رفت و آمد شهروندان ایرانی و عراقی از مرزهای پرویزخان، باشماق و حاج عمران توضیحاتی ارائه کرد.
جمعه 28 مهر - 08:57
با حضور در مناطق عملیاتی محور مقاومت در سوریه
«خبرگزاری ایسنا» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم با اشاره به دست‌یابی به موفقیت‌های چشم‌گیر جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم علیه گروهک‌های تروریستی، تاکید کرد: پایان عمر گروهک‌های تروریستی فرا رسیده است
جمعه 28 مهر - 16:32
«همشهری آنلاین» اسماعیل دوستی که به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال با مهدی کروبی در حصر ملاقات کرده است در این خصوص توضیحاتی داد.
جمعه 28 مهر - 15:44
روایت اسماعیل دوستی از دیدار با کروبی:
«خبرگزاری ایسنا» اسماعیل دوستی که به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال با مهدی کروبی در حصر ملاقات کرده است، درباره شرایط جسمی و رویکرد او نسبت به مسائل مختلف می‌گوید که آقای کروبی شاداب و سر و حال و در سلامت کامل است و نسبت به آینده نظام و انقلاب امیدو...
جمعه 28 مهر - 15:41
«خبرگزاری ایسنا» معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرد که مسکو معتقد است بازبینی توافق هسته‌ای ایران اقدامی غیر واقع‌گرایانه است.
جمعه 28 مهر - 15:19
امام جمعه سنندج:
«خبرگزاری مهر» سنندج – امام جمعه سنندج ضمن محکوم کردن اقدامات رئیس جمهور آمریکا بر علیه کشورمان، گفت: سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا باعث افزایش وحدت و همدلی بیشتر در میان مردم کشورمان شد.
جمعه 28 مهر - 15:19
امام جمعه سنندج:
«خبرگزاری مهر» سنندج- امام‌جمعه سنندج ضمن محکوم کردن اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا علیه کشورمان، گفت: سخنان اخیر رئیس‌جمهور آمریکا باعث افزایش وحدت و همدلی در میان مردم کشورمان شد.
جمعه 28 مهر - 15:05
لیندسی گراهام:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو ارشد سنای آمریکا اعلام کرد که جمهوری خواهان قصد دارند طرحی را ارائه دهند که به قانون مصوب پیشین سنا در مورد بازبینی توافق هسته‌ای ایران بندهایی را اضافه می‌کند.
جمعه 28 مهر - 15:01
در خطبه‌های نماز جمعه تبریز عنوان شد؛
«خبرگزاری مهر» تبریز- امام‌جمعه موقت تبریز با تأکید بر اینکه برجام برای آمریکا یک بهانه است، ادامه داد: تا آخرین توان خود شعار «مرگ بر آمریکا» را سر خواهیم داد.
جمعه 28 مهر - 14:52
خدابخشی بیان کرد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از وجود ۱۰۱ نقطه جمعیتی فاقد راه دسترسی در الیگودرز خبر داد و گفت که هنوز برخی از مسئولان باور ندارند که پس از گذشت ۳۹ سال از عمر پربرکت انقلاب چنین شرایطی در برخی شهرستان‌ها وجود دارد.
جمعه 28 مهر - 14:48
بروجردی:
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر کنگره آمریکا بخواهد نظریه ترامپ را اجرا کند، توافق هسته ای بر هم خورده و نقض برجام صورت می گیرد.
جمعه 28 مهر - 14:45
«همشهری آنلاین» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رضا اردکانیان و منصور غلامی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم برای وزارتخانه‌های نیرو و علوم هستند و ۳۰ مهر به صورت مکتوب به مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شوند.
جمعه 28 مهر - 14:20
«خبرگزاری ایسنا» رییس فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا اعلام کرد که پنتاگون نیروهای نظامی را برای مقابله با تهدید های ایران به کشورهای منطقه اعزام خواهد کرد.
جمعه 28 مهر - 13:57
نماینده اصلاح طلب مجلس:
«خبرگزاری مهر» عضو فراکسیون امید مجلس گفت: من با سوال و تحقیق و تفحص موافق نیستم؛ سوالات وقت وزرا و مجلس را می گیرد، سوال را می توان در کمیسیون بررسی کرد و یا نماینده به صورت تلفنی با معاون وزیر صحبت کند!
جمعه 28 مهر - 13:41
خطیب جمعه تهران:
«خبرگزاری ایسنا» امام جمعه موقت تهران اظهار کرد: مسئولان باید بدانند که در مسائل بعدی از جمله موضوعات موشکی و نفوذ منطقه‌ای ایران، دشمن می‌خواهد کشور را خلع سلاح و سپس از ریشه نابود کند.
جمعه 28 مهر - 13:40
حجت الاسلام سیدعلی خمینی:
«خبرگزاری مهر» فرزند یادگار امام (ره)، سخنان اخیر ترامپ را پوچ و کودکانه خواند و گفت: این سخنان هم وحدت ملت ایران را در پی داشت؛ به قول امام(ره) سردمداران آمریکا هنوز آدم نشده اند.
جمعه 28 مهر - 13:19
امام جمعه دماوند:
«خبرگزاری مهر» دماوند- امام جمعه دماوند در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: عربده کشی و دیوانگی امروز رییس جمهور آمریکا به دلیل از دست دادن موقعیت این کشور در منطقه است.
جمعه 28 مهر - 13:01
امام جمعه موقت ورامین:
«خبرگزاری مهر» ورامین- امام‌جمعه موقت ورامین با بیان این‌که مسئولان موضع‌گیری در برابر ترامپ را از مقام معظم رهبری یاد بگیرند، گفت: موضع انفعالی در برابر لجن پراکنی ترامپ قابل‌قبول نیست.
جمعه 28 مهر - 12:53
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه روسیه تاکید کرد که هرگونه تلاش برای از سرگیری مذاکرات در رابطه با برجام، می‌توان باعث دفن این توافق مهم در فضای ثبات استراتژیک و عدم اشاعه هسته ای شود.
جمعه 28 مهر - 12:51
«خبرگزاری ایسنا» دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد :باید با دست پُر وارد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شویم.
جمعه 28 مهر - 12:20
«خبرگزاری ایسنا» سفیر ایران در بغداد، با رئیس مجلس نمایندگان عراق دیدار و رایزنی کرد.
جمعه 28 مهر - 12:19
حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه تهران:
«خبرگزاری مهر» خطیب نماز جمعه تهران گفت: هرچند ظاهر «برجام» تلخ است، اما این برای مسئولان ما درسی شد که القائات شیطان بزرگ و ایادی او را باور نکنند.
جمعه 28 مهر - 12:19
اجمالی/ حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه تهران:
«خبرگزاری مهر» خطیب نماز جمعه تهران باتشریح مفهوم تقوی گفت: تقوی، یک سلاح برای انسان و چراغ روشنگر هدایت الهی برای بندگان خداست.
جمعه 28 مهر - 12:17
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه پیشین آمریکا تاکید کرد: اگر توافقی را که اکنون با ایران داریم، لغو کنیم، این یک پیام مخرب را به کره شمالی مبنی بر اینکه آمریکا به تعهد خود پایبند نخواهد ماند، مخابره می‌کند.
جمعه 28 مهر - 11:56
«خبرگزاری ایسنا» سید عباس عراقچی در راس هیاتی در نشست دو روزه خلع سلاح هسته ای که با حضور هیات های ۴۰ کشور در مسکو برگزار شده است، شرکت کرد.
جمعه 28 مهر - 11:44
امیر دریادار سیاری در ایتالیا:
«خبرگزاری مهر» فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: حضور نیروهای دریایی بیگانه در منطقه با تحمیل ترتیبات امنیتی نامطلوب، موجب بروز ناپایداری در مناطق دریایی راهبردی جهان می‌شود.
جمعه 28 مهر - 11:34
«خبرگزاری ایسنا» رهبران سه کشور انگلیس، فرانسه و آلمان بر لزوم حفط توافق هسته‌ای ایران تاکید کردند.
جمعه 28 مهر - 11:29
با اشاره به بیانات رهبری
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضای جهانی بعد از سخنان بی‌پایه ترامپ به نفع ایران بود، تاکید کرد: موضع گیری اروپایی‌ها در واکنش به سخنان رئیس‌جمهور آمریکا خوب بود.
جمعه 28 مهر - 11:18
خبر تو خبر؛
«خبرگزاری مهر» در «خبر تو خبر» این هفته درباره دیدار رئیس جمهور با دیرپاترین تشکل روحانیت کشور و دعوای رسانه های اصلاح طلب بر سر رئیس شورای عالی اصلاح طلبان نوشته ایم.
جمعه 28 مهر - 11:05
فرهنگی در گفتگو با مهر اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از نظارت کمیسیون ها بر اجرای قوانین مادر و بررسی مصادیق عدم تدوین آیین نامه های اجرایی احکام این قوانین خبر داد.
جمعه 28 مهر - 11:00
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که دولت ترامپ نمی‌خواهد مانع تجارت اروپا و ایران شود.
جمعه 28 مهر - 10:53
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام، هویت بی منطق آمریکا را برای مردم جهان آشکار کرد و اتحادیه اروپا نیز به این مساله رسیده است که آمریکا در برجام بدعهدی کرده است.
جمعه 28 مهر - 10:53
در سارایوو؛
«خبرگزاری مهر» مراسم سالگرد درگذشت رهبر فقید مسلمانان بوسنی با حضور سفیر ایران در بوسنی و هرزگوین برگزار شد.
جمعه 28 مهر - 10:08
احمد خاتمی:
«خبرگزاری ایسنا» عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکا در نقض حقوق بشر بالاترین نمره را دارد.
جمعه 28 مهر - 10:02
آیت‌الله خاتمی:
«خبرگزاری مهر» کاشمر- عضو هیئت‌رئیسهٔ مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا در موضوع برجام خیانت بزرگی مرتکب شد، گفت: بهانه‌های آمریکا و دشمنی با ایران برای از بین بردن دین و مکتب ما است.
جمعه 28 مهر - 10:02
با اشاره به بیانات رهبری
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری اروپا است، تاکید کرد: اروپا به این بلوغ فکری رسیده که در موضوع برجام مقابل آمریکا بایستد.
جمعه 28 مهر - 09:58
رئیسی در دیدار با وزیر امور خارجه:
«خبرگزاری ایسنا» تولیت آستان قدس رضوی در دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان گفت: انسجام ملی حول هدایت‌های رهبر معظم انقلاب منافع و امنیت کشور را حفظ می‌کند.
جمعه 28 مهر - 20:59
«تابناک» رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در سفری که به ایتالیا و سوئیس داشتم به دیگر طرف‌ها گفتم، بهتر است همه به برجام متعهد باشند.
جمعه 28 مهر - 09:27
با اشاره به بیانات رهبری
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیته بین‌الملل کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: به نظر می‌رسد ادامه رایزنی‌ها با طرف‌های اروپایی و افزایش مشارکت اقتصادی آنها و همچنین اجماع داخلی نسبت به حوزه سیاست خارجی می‌تواند در مقابل اقدامات آمریکایی‌ها کمک کننده و موثر باشد.
جمعه 28 مهر - 08:49
«خبرگزاری ایسنا» نماینده سبزوار در مجلس گفت: در شرایط کنونی، همه جریان ها، احزاب و گروه های سیاسی فارغ از آنکه خود را پیروز انتخابات بدانند یا خیر، باید برای کمک به دولتی که مستقر است و برای تحقق وعده هایی که رییس جمهور در انتخابات به مردم داده و بر همان مب...
شنبه 29 مهر - 01:51
«تابناک» چالش انتخاب وزیر علوم و گزارش هایی درباره گزینه احتمالی این وزارتخانه، حمایت سران ۲۸ کشور اتحادیه اروچا از برجام، حضور سرلشکر باقری در جبهه حلب، گزارش هایی از اجلاس دی ۸ و تحلیل هایی درباره آن، حضور پر رنگ زنان در وزارتخانه‌های دولت امارات،...
شنبه 29 مهر - 00:05
«خبرآنلاین» تصویری از مرحوم آیت الله مهدوی کنی در کنار مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی .
جمعه 28 مهر - 21:18
«صراط نیوز» معاون اول رئیس جمهور در پایان نشست دی ۸ با رئیس جمهور ترکیه دیدار کرد.
جمعه 28 مهر - 16:06
«خبرآنلاین» یادگار امام خمینی (ره)، پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران سخنرانی کرد.
جمعه 28 مهر - 14:59
«خبرآنلاین» رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: سپاه پاسداران، ارتش و نیروهای بسیج همه بخش اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و دولت خود را جدای از سپاه، ارتش و بسیج نمی‌داند.
جمعه 28 مهر - 13:15
«خبرآنلاین» خطیب موقت نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه «سپاه پاسداران» خط مقدم مبارزه با داعش است گفت: اتفاقات پسابرجام مایه بصیرت مسئولان شود.
جمعه 28 مهر - 00:30
«خبرآنلاین» هنوز دو صندلی در کابینه دوم روحانی خالی است، نه صندلی وزارت علوم رئیس خود را شناخته است نه وزارت نیرو بعد از رای نیاوردن حبیب الله بیطرف تعیین تکلیف شده است. هرچند حاشیه بر سر صندلی برجای مانده از چیت چیان چندان پررنگ نیست اما صندلی مهم ساخ...
پنجشنبه 27 مهر - 23:55
«خبرآنلاین» صدوچهارمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله عکسی از رهبر معظم انقلاب و آیت‌الله مهدوی‌کنی را به مناسبت سومین سالروز درگذشت آیت الله مهدوی‌کنی منتشر کرد.
جمعه 28 مهر - 17:48
«صراط نیوز» منابع خبری محلی از وقوع انفجار انتحاری در مسجد امام زمان کابل خبر دادند.
جمعه 28 مهر - 13:10
«پارسینه» صدیقی با اشاره به توافق هسته‌ای بیان کرد: مسئله برجام اگرچه ظاهرش تلخ است و آن مقداری که اروپا و آمریکا از آن سود می‌برند، ما منفعت نمی‌بریم اما باعث افزایش بصیرت شد. آن‌ها منافع‌شان را نقد گرفتند و منافع ما را نسیه گذاشتند و همان نسیه را ه...
جمعه 28 مهر - 12:23
«پارسینه» سران ۲۸ عضو اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای مشترک از آمریکا خواستند تا پیش از هر اقدامی مبنی بر لغو برجام به «پیامدهای» آن برای امنیت آمریکا، متحدان اروپایی و منطقه فکر کند. فرانسه نیز مجدداً حمایتش از توافق اتمی را تأیید کرد.
جمعه 28 مهر - 08:52
«فردا نیوز» ایشان میفرمایند که ایرباس و اف ۱۴ هردو بزرگند و در نتیجه تفکیک آنان از هم مشکل است در رد همین موضوع بدین دوست مدعی، اطلاع رسانی ساده ای می‌شود که طول یک اف ۱۴ در حدود ۱۹/۱ متر و طول مدل ایرباس مورد هدف قرار گرفته ایرانی A300 در حدود ۵۴/۴متر...
جمعه 28 مهر - 23:11
امیر پوردستان در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» جانشین فرمانده کل ارتش با اشاره به خنثی شدن توطئه آمریکایی تجزیه عراق گفت: ما در مرزهای غربی و شمال غربی هیچ نگرانی و مشکلی نداشتیم.
جمعه 28 مهر - 23:07
صالحی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان انرژی اتمی بر تعهد همه طرف ها به برجام تاکید کرد.
جمعه 28 مهر - 22:25
«تابناک» میزان نوشت: معاون اول رییس جمهور کشورمان در پایان نشست سران کشور‌های عضو دی-۸ با رجب طیب اردوغان رییس جمهور ترکیه در پشت درب‌های بسته دیدار و گفتگو کرد. ...
جمعه 28 مهر - 22:02
دقایقی پیش؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس جمهور کشورمان دقایقی پیش استانبول را به قصد تهران ترک کرد.
پنجشنبه 27 مهر - 17:32
«خبرآنلاین» معاون اول رئیس‌جمهور گفت: براساس توافق، تسویه تجاری از طریق پول‌های ملی ایران و ترکیه به جای سایر ارزها انجام خواهد شد و این اقدام فرصت بسیار مناسبی پیش‌روی تجار و سرمایه‌گذاران دو طرف قرار خواهد داد.
جمعه 28 مهر - 13:01
«پارسینه» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم با اشاره به دست‌یابی به موفقیت‌های چشم‌گیر جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم علیه گروهک‌های تروریستی، تاکید کرد: پایان عمر گروهک‌های تروریستی فرا رسیده است
جمعه 28 مهر - 13:49
جهانگیری در اجلاس سران D۸؛
«خبرگزاری مهر» معاون اول رئیس جمهور، با بیان اینکه تفرقه، خشونت و تروریسم در همه جا و به هر نامی خطرناک است، بر ضرورت حل و فصل بحران های منطه ای و جهانی از طریق گفتگو تاکید کرد.
جمعه 28 مهر - 10:36
با حضور در جمع مدافعان حرم صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مناطق عملیاتی مختلف در کشور سوریه بازدید کرد.
جمعه 28 مهر - 09:10
«خبرآنلاین» ایسنا نوشت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم با اشاره به دست‌یابی به موفقیت‌های چشم‌گیر جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم علیه گروهک‌های تروریستی، تاکید کرد: پایان عمر گروهک‌های تروریستی فرا رسیده است
پنجشنبه 27 مهر - 17:52
«خبرآنلاین» صد و چهارمین شماره از هفته نامه خط حزب الله با عناوینی چون «علت عصبانیت آمریکا»، «قدرت ایران قابل مذاکره نیست»، «اذعان وزیر خارجه آمریکا برای تغییر حکومت در ایران»، «آزادی کرکوک در ۲۰ ساعت»، «ایران باید در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی بم...
جمعه 28 مهر - 10:36
«پارسینه» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جمع رزمندگان جبهه مقاومت و مدافعان حرم با اشاره به دست‌یابی به موفقیت‌های چشم‌گیر جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم علیه گروهک‌های تروریستی، تاکید کرد: پایان عمر گروهک‌های تروریستی فرا رسیده است.
جمعه 28 مهر - 12:47
«خبرآنلاین» نوه گرامی امام خمینی با اشاره به سخنان اخیر ترامپ و استفاده وی از عنوان جعلی خلیج عربی گفت: این گاف سیاسی جز اینکه آمریکا را در دنیا منزوی کرد و جز اینکه ملت ایران را بیش از پیش با هم متحد کرد چه ثمره ای برای آمریکا داشت؟
جمعه 28 مهر - 14:42
رئیس‌ کل دادگستری هرمزگان تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌کل دادگستری هرمزگان حمایت از سرمایه‌گذاری و مقابله با مفاسد اقتصادی را دو راهبرد دستگاه قضایی استان در رفع موانع تولید و اشتغال عنوان کرد.
جمعه 28 مهر - 15:28
صبح امروز؛
«خبرگزاری مهر» نشست دو روزه خلع سلاح هسته ای با حضور هیات های ۴۰ کشور از جمله عراقچی معاون وزیر خارجه ایران در مسکو گشایش یافت.
جمعه 28 مهر - 16:03
کمال خرازی:
«خبرگزاری مهر» رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اگر آمریکایی‌ها برجام را به درستی اجرا می‌کردند و به تعهداتشان پایبند بودند، شرایط دیگری پیش می‌آمد، الان طبیعتاً نمی‌توانیم به آنها اعتماد کنیم.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است