مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 01 بهمن - 10:37
«خبرگزاری ایسنا» جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی متوقف شد.
چهارشنبه 01 بهمن - 10:23
«خبرگزاری ایسنا» یک روزنامه آمریکایی به نقل از دیپلمات های آمریکایی در گزارشی نوشت: افزایش فعالیت های هسته ای ایران به منظور تقویت وضع در مذاکرات بازگشت به برجام است.
چهارشنبه 01 بهمن - 10:17
«خبرگزاری ایسنا» دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل اقتدار نیروهای مسلح را ضامن تامین حداکثری امنیت ملی و امنیت منطقه دانست.
چهارشنبه 01 بهمن - 10:10
با تصویب مجلس
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس تصویب کردند که عضویت در شورای حل اختلاف افتخاری و داوطلبانه بوده و به آن ها به تناسب میزان فعالیت و نوع همکاری، پاداش مناسب پرداخت می شود. همچنین قوه قضاییه می‌تواند جهت عضویت در شورا از طریق به کارگیری بازنشستگان دستگاه‌های ...
چهارشنبه 01 بهمن - 10:06
«خبرگزاری ایسنا» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بدون اشاره به عدم پایبندی سایر طرف های برجام به تعهداتشان گفت که اقدامات هسته‌ای اخیر ایران توافق هسته‌ای را به خطر می‌اندازد.
چهارشنبه 01 بهمن - 10:05
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز(چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت اظهار کرد: در زمستان سال ۵۷ بعد از ۱۶ سال مبارزه و استقامت به پیروزی رسید. سالی که انقلاب ما پیروز شد، سال ۹۹ بود و امروز که صحبت می‌کنیم هم سال ۹۹ است، الب...
چهارشنبه 01 بهمن - 10:02
«خبرگزاری ایسنا» اظهارات رئیس‌جمهور در جلسه هیات دولت آغاز شد.
چهارشنبه 01 بهمن - 10:02
جلسه هیات دولت
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور با اشاره به پایان دوران ریاست جمهوری ترامپ، گفت: امروز دوران یک ظالم و مستبد تمام شد.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:59
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، پس از اتمام بررسی لایحه شوراهای حل اختلاف،گفت: شوراهای حل اختلاف ساختار بسیار مهمی هستند و حدود دو دهه است که خدمات صادقانه‌ای را ارائه می‌کنند. وی بیان کرد: امروز قانون د...
چهارشنبه 01 بهمن - 09:55
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد که با هماهنگی بین قوه قضاییه و شورای نگهبان ماده مربوط به استخدام کارکنان تمام وقت شوراهای حل اختلاف تعیین تکلیف و حل و فصل شود.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:52
«خبرگزاری ایسنا» یک نماینده دموکرات آمریکایی از اقداماتی که مایک پمپئو در طول مدت انتصابش به وزارت امور خارجه آمریکا در قبال ایران انجام داد، انتقاد کرد.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:19
«خبرگزاری مهر» محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تکذیب اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر تصمیم حزب اعتدال و توسعه برای حمایت از علی لاریجانی در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار داشت: اصلا حزب اعتدال و توسعه هنوز هیچ بحثی[درباره انتخابات] نکرده است. واعظی...
چهارشنبه 01 بهمن - 09:19
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه آمریکا در گفت‌وگویی موضعش درباره تحریم‌های اعلام شده ایران علیه دونالد ترامپ و مقامات دولت او را اعلام کرد.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:17
مدیرکل تعزیرات چهار محال و بختیاری:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل تعزیرات حکومتی استان چهار محال و بختیاری از صدور حکم بیش از ۳.۵ میلیارد ریالی برای احتکار (لاستیک ماشین سنگین) خبر داد.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:16
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از شفاف سازی کلیه پرداخت ها از خزانه داری کل به ذی نفع نهایی و ممانعت از پرداخت حقوق های نجومی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ خبر داد.
چهارشنبه 01 بهمن - 09:09
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی،گفت: رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گزارشی از لایحه بودجه و مصوبات کمیسیون تلفیق به نمایندگان ارائه کرد و گفت که گ...
چهارشنبه 01 بهمن - 09:09
«خبرگزاری مهر» حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به مباحث مطرح شده در جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۰ گزارشی از لایحه بودجه و مصوبات کمیسیون تلفیق به نمایندگان ارائه کرد و گفت که ...
چهارشنبه 01 بهمن - 09:05
مجلس تصویب کرد
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای نحوه برخورد با تخلفات اعضای شوراهای حل اختلاف را تعیین کردند.
چهارشنبه 01 بهمن - 08:52
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. دستور کار جلسه علنی امروز به شرح زیر است: _ ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد؛ لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف _ گزارش شور دوم کم...
چهارشنبه 01 بهمن - 08:51
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه دولت جو بایدن در جلسه استماع تایید صلاحیتش، مواضع دولت بایدن درباره توافق هسته ای را بیان کرد.
چهارشنبه 01 بهمن - 08:48
«خبرگزاری ایسنا» گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای خصوصی در دستور کار امروز مجلس است.
چهارشنبه 01 بهمن - 08:45
قالیباف بیان کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی پیرامون لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ در جلسه غیر علنی امروز صبح مجلس خبر داد.
چهارشنبه 01 بهمن - 08:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، محمد باقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی،گفت: جلسه امروز مجلس ساعت ۷:۴۵ دقیقه و به صورت غیر علنی جهت بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ برگزار شد. وی با اشاره به اینکه گزارش کمیسیون تلفیق در مورد بودجه سال آینده د...
چهارشنبه 01 بهمن - 08:43
«خبرگزاری مهر» عباس مقتدایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به آزمایش نخستین موشک کروز فرانسه با قابلیت حمل کلاهک اتمی، گفت: رقابت های درونی غرب بار دیگر خود را نشان داده است و اینکه امروز فرانسه و برخی از کشورهای اروپایی به سمت سلاح های پیشرف...
چهارشنبه 01 بهمن - 08:14
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از آغاز جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه ۱۴۰۰ خبر داد.
چهارشنبه 01 بهمن - 07:44
«خبرگزاری ایسنا» هر چند دونالد ترامپ در تعامل با دنیا و سیاست خارجی‌اش بسیار تند و تیز و با برخوردهای یک جانبه کارش را آغاز کرد، اما بعد از چهار سال با بررسی سیاست‌ها و رویکردش در بخش‌ها و موضوعات مختلف، شاهد عدول وی از سیاست هایش که به شکل نخست بود، هستیم....
چهارشنبه 01 بهمن - 07:44
«خبرگزاری ایسنا» هر چند دونالد ترامپ در تعامل با دنیا و سیاست خارجی‌اش بسیار تند و تیز و با برخوردهای یک جانبه کارش را آغاز کرد، اما بعد از چهار سال با بررسی سیاست‌ها و رویکردش در بخش‌ها و موضوعات مختلف، شاهد عدول وی از سیاست‌هایش هستیم.
چهارشنبه 01 بهمن - 07:36
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اقدامات غیرقانونی آمریکا در قبال کشور ما از تحریم غذا و دارو تا ترور سردار سلیمانی، تاکید کرد: سردمداران آمریکا بویی از انسانیت و حقوق بشر نبرده ند.
سه شنبه 30 دی - 17:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر سه‌شنبه در جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا و پس از دریافت گزارش‌های دستگاه‌های ذیربط نظیر بانک مرکزی، وزارتخانه‌های صمت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آخرین اقدامات صورت گرف...
چهارشنبه 01 بهمن - 04:15
عضو حزب اسلامی کار :
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو حزب اسلامی کار گفت: مردم منتظر یک دولت با رئیس جمهور جوان اما کابینه با تجربه یا کابینه ای متشکل از جوانان با رئیس جمهور با تجربه هستند.
چهارشنبه 01 بهمن - 03:02
«خبرگزاری ایسنا» یک حقوقدان گفت: قوه قضاییه در اجرای دستورالعمل پس گرفتن اموال و دارایی‌های نامشروع و قانون مربوطه باید در باب شفاف سازی و اطلاع رسانی عمومی این رسیدگی‌ها را علنی و به صورت باز انجام دهد تا جامعه به معنای واقعی حس عدالت و ایجاد عدالت را بتوا...
چهارشنبه 01 بهمن - 02:54
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد ظریف سه شنبه شب در صفحه شخصی خود نوشت: ایران از دعوت برادرم محمد بن عبدالرحمن وزیر خارجه قطر برای گفت و گوی فراگیر در منطقه استقبال می‌کند. وزیر خارجه ایران افزود: همانگونه که همواره تاکید کرده ایم راه حل چالش‌های م...
چهارشنبه 01 بهمن - 09:29
«صراط نیوز» کوچک‌ترین دختر دونالد ترامپ نامزدی خود را در آخرین روز کاری پدرش به عنوان رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد.
سه شنبه 30 دی - 23:49
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کشورمان در توییتی، از درخواست وزیر خارجه قطر برای مذاکره با کشورهای عربی استقبال کرد.
سه شنبه 30 دی - 23:41
«خبرگزاری ایسنا» شایعه ترور سیدحسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان تکذیب شد.
سه شنبه 30 دی - 23:29
«خبرگزاری ایسنا» مقام پیشنهادی بایدن به عنوان مدیر اطلاعات ملی آمریکا، عنوان کرد که جو بایدن با بازگشت به برجام "فاصله زیادی" دارد.
سه شنبه 30 دی - 23:29
«خبرگزاری ایسنا» مقام پیشنهادی بایدن به عنوان مدیر اطلاعات ملی آمریکا، عنوان کرد که جو بایدن با بازگشت به برجام "فاصله زیادی" دارد.
سه شنبه 30 دی - 23:26
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، تحریم آستان قدس رضوی از سوی ایالات متحده آمریکا را نشانه‌ای از تقابل، ستیز و جنگ آشکار با اسلام و مقدسات مسلمانان دانست.
سه شنبه 30 دی - 22:22
رییس ستاد انتخابات کشور خبر داد:
«خبرگزاری ایسنا» معاون سیاسی وزارت کشور و رییس ستاد انتخابات کشور از توافق کلی صورت‌گرفته برای برگزاری انتخابات الکترونیک در ۱۳۹ شهر خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 22:13
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس شورای اسلامی گفت که رزمایش اخیر ارتش، اثر ⁧تولید قدرت⁩ واقعی و موثر بر معادلات دشمنان را عیان می‌کند.
سه شنبه 30 دی - 22:09
«خبرگزاری ایسنا» وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ترکیه با یکدیگر رایزنی و گفت‌وگو کردند.
سه شنبه 30 دی - 22:01
وزیر خارجه کرواسی مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه کرواسی در پاسخ به سوالی درباره انتظارات کشورش از بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا اعلام کرد که، «بازگشت سریع به پیمان پاریس و برجام» از جمله این انتظارات است.
سه شنبه 30 دی - 21:29
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، هادی بیگی نژاد در تشریح جلسه امروز (سه شنبه ۳۰ دی ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر نیرو در این کمیسیون جهت پاسخگویی به ۹ سوال ازسوی نمایندگان خبر داد. نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی به توضیح پرسش و پ...
سه شنبه 30 دی - 21:14
«خبرگزاری ایسنا» وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص تحریم اشخاص آمریکایی دخیل در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی، بیانیه‌ای منتشر کرد.
سه شنبه 30 دی - 20:46
«خبرگزاری ایسنا» جلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی، با معاون اول رییس‌جمهور عصر امروز (سه‌شنبه، ۳۰ دی) برگزار شد.
سه شنبه 30 دی - 20:17
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه اعضای مجمع نمایندگان استان لرستان با معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (سه شنبه) برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه استان لرستان را از استان‌های پرظرفیت و مستعد پیشرفت برشمرد و گفت: این استان از نیروی انسانی تحصیلکرده با...
سه شنبه 30 دی - 19:45
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت‌های نفت و گاز و پتروشیمی مستقر در استان بوشهر به مسئولیت‌ها و وظایف خود در قبال مردم استان عمل نمی‌کنند. وی بیان کرد: چالش اصلی ما شرکت‌های نفت، گاز و پتروشیمی در است...
سه شنبه 30 دی - 19:31
«خبرگزاری ایسنا» رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حمایت از ورزش‌های المپیکی با توجه به در پیش بودن المپیک ۲۰۲۲ توکیو یکی از سیاست‌های فراکسیون ورزش بوده و در این راستا فراکسیون ورزش از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
سه شنبه 30 دی - 19:28
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت خارجه چین گفت: پکن امیدوار است که همه طرف‌ها همراه با جامعه جهانی برای پیشبرد بازگشت برجام به مسیر درست و پیشبرد روند حل و فصل سیاسی مساله هسته‌ای ایران نقش سازنده‌ای ایفاء کنند.
سه شنبه 30 دی - 19:15
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه انگلیس تاکید که برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) جزو اولین محورهای گفت‌وگوی دولت انگلیس و آمریکا خواهد بود.
سه شنبه 30 دی - 19:08
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: هر ایرانی باید در مقابل مجاهدت متخصصان ساخت و جسارت داوطلبان تزریق واکسن ایرانی کرونا با همه وجود احساس غرور کند.
سه شنبه 30 دی - 19:07
نصیرایی تشریح کرد
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از حضور مسئولان مرکز پژوهش‌های اسلامی قم در این جلسه خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 19:07
«خبرگزاری ایسنا» با حضور امیر سرتیپ دوم مجید فخری رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و فریدون همتی استاندار هرمزگان تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه همکاری و توسعه تعاملات اجرایی به امضای طرفین رسید.
سه شنبه 30 دی - 19:05
«خبرگزاری ایسنا» سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در ژنو با اشاره به سوابق بی ثبات کننده و نقش مخرب عربستان در منطقه و تشکیل ائتلاف جنگی علیه کشور همسایه خود که موجب قتل و کشتار غیرنظامیان و تخریب زیر ساخت ها در آن کشور و گسترش ناامنی و بی ثبات...
سه شنبه 30 دی - 19:05
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص از صنعت خودرو در جلسه این کمیسیون خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 18:53
«خبرگزاری ایسنا» سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه از تحریم مقامات ارشد دولت آمریکا بواسطه نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 18:50
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه از تحریم مقامات ارشد دولت آمریکا بواسطه نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد. سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: وزارت امور خارج...
سه شنبه 30 دی - 18:45
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از بررسی موضوع عدم پرداخت حقوق سربازان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 18:18
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس وظیفه خود می داند که از مردم، سهامداران و افرادی که به بورس اعتماد کردند، حمایت کند، گفت: بی اعتمادی خسران بزرگی است و اگر در حال حاضر به مردم بگوییم که در بازار سرمایه، سرمایه گذاری کنید، با چه انگ...
سه شنبه 30 دی - 18:18
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس وظیفه خود می داند که از مردم، سهامداران و افرادی که به بورس اعتماد کردند، حمایت کند، گفت: بی اعتمادی خسران بزرگی است و اگر در حال حاضر به مردم بگوییم که در بازار سرمایه، سرمایه گذاری کنید، با چه انگ...
سه شنبه 30 دی - 18:15
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، امیر سرتیپ حاتمی در حاشیه جلسه عصر امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سه شنبه (۳۰ دی ماه) با اشاره به برگزاری رزمایش‌های ارتش و سپاه، گفت: جمهوری اسلامی ایران تجربیات بسیار گران سنگی را د...
سه شنبه 30 دی - 18:02
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از تصویب طرح مالکیت صنعتی خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 17:49
رئیس قوه قضائیه:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس قوه قضائیه گفت: کانون وکلا باید نخستین مدعی برخورد با وکلای متخلف باشد چرا که این کار منجر به پاکسازی و تقویت جریان وکالت در کشور خواهد شد.
سه شنبه 30 دی - 17:49
رئیس قوه قضائیه مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس قوه قضائیه گفت: نباید دسترسی به وکیل آنچنان سخت باشد که تا به فردی پیشنهاد می‌شود برای حل مشکلش به وکیل مراجعه کند، بگوید توان هزینه کردن برای گرفتن وکیل را ندارم.
سه شنبه 30 دی - 17:48
«خبرگزاری ایسنا» نایب‌رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از بررسی ایرادات شورای نگهبان به مصوبه مجلس در طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 17:46
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر سه‌شنبه در جلسه رؤسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا و پس از دریافت گزارش‌های دستگاه‌های ذیربط نظیر بانک مرکزی، وزارتخانه‌های صمت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص آخرین اقدامات صورت گرف...
سه شنبه 30 دی - 17:38
«خبرگزاری ایسنا» حزب مجمع ایثارگران به طرح اصلاح اصلاح قانون انتخابات واکنش نشان داد.
سه شنبه 30 دی - 17:35
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم شیبانی عضو شورای راهبردی روابط خارجی با حضور در برنامه جهان آرا درپاسخ‌ به سوالی درخصوص تبعات حضور «بایدن» در کاخ سفید با بیان اینکه باید ما نظام سیاسی و اقتصادی آمریکا را بشناسیم، گفت: سیاست آمریکا از اقتصاد نشات می‌گی...
سه شنبه 30 دی - 17:31
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، گزارش ۸ ماهه‌ی اجرای بودجه سال ۱۳۹۹ جهت بهره‌برداری در تصویب هرچه بهتر قانون بودجه ۱۴۰۰، برای نخستین بار همزمان با بررسی لایحه بودجه سال آینده، توسط دیوان محاسبات تدوین و به مجلس شورای اسلامی ارائه شد. بر اساس گزارش دیوان محا...
سه شنبه 30 دی - 17:27
«خبرگزاری ایسنا» جزئیات برگزاری جلسه دادرسی دادگاه لاهه درخصوص شکایت مقدماتی ایران درباره تخطی از معاهده مودت و روابط اقتصادی و حقوق کنسولی میان ایران و آمریکا اعلام شد.
سه شنبه 30 دی - 17:13
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از پاسخگویی وزیر نیرو به سوالات نمایندگان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 17:06
برای نخستین بار، همزمان با بررسی لایحه بودجه انجام شد
«خبرگزاری ایسنا» گزارش ۸ ماهه‌ اجرای بودجه سال ۱۳۹۹ جهت بهره‌برداری در تصویب هرچه بهتر قانون بودجه ۱۴۰۰، ارایه شد.
سه شنبه 30 دی - 17:06
برای نخستین بار، همزمان با بررسی لایحه بودجه انجام شد
«خبرگزاری ایسنا» گزارش ۸ ماهه‌ اجرای بودجه سال ۱۳۹۹ جهت بهره‌برداری در تصویب هرچه بهتر قانون بودجه ۱۴۰۰، ارایه شد.
سه شنبه 30 دی - 17:01
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، در حاشیه رزمایش اقتدار ۹۹ نزاجا، در جمع خبرنگاران، گفت: عملیات مشترک هوابرد و متحرک هوایی با به‌کارگیری یگان‌های واکنش سریع نیروی زمینی ارتش، پشتیبانی ترابری هواپیماهای سنگین نیر...
سه شنبه 30 دی - 17:00
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از ادامه بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 16:53
جانشین نیروی هوایی ارتش اعلام کرد
«خبرگزاری ایسنا» جانشین نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه چرخه عملیاتی نیروی هوایی آماده تر از همیشه است، گفت: پشتیبانی رزمی همه جانبه نیروی هوایی ارتش با عملیات مشترک بار ریزی تجهیزات و ادوات نظامی و تخلیه چتربازان توسط هواپیماهای غول پیکر سی ۱۳۰ در رزمای...
سه شنبه 30 دی - 16:41
سرپرست دادسرای ناحیه ۲۹ تهران مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲۹ تهران اقدامات این دادسرا برای کاهش جمعیت کیفری، کاهش اوقات دادرسی و... را تشریح کرد.
سه شنبه 30 دی - 16:27
«خبرگزاری ایسنا» همکاری مشترک در زمینه تولید خودرو، هواپیما ، بالگرد و کشتی سازی ، محور گفت‌وگوی مقامات ایران و روسیه در همایش مشترک صنعتی - تجاری دو کشور بود.
سه شنبه 30 دی - 15:58
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی شورای اسلامی از حضور وزیر دفاع در جلسه امروز این کمیسیون برای پاسخ به سوال برخی از نمایندگان خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 15:56
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و مسئولان سازمان بورس از جمله رئیس این سازمان و اعضای کمیسیون برگزار شد، گفت: دو موضوع ویژه از ابتدای مجلس جدید به طور خاص...
سه شنبه 30 دی - 15:56
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز در جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی مجلس با حضور وزیر اقتصاد و مسئولان سازمان بورس از جمله رئیس این سازمان و اعضای کمیسیون برگزار شد، گفت: دو موضوع ویژه از ابتدای مجلس جدید به طور خاص...
سه شنبه 30 دی - 15:49
فلاحی خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی از نامه ‌نمایندگان مناطق کردنشین به رهبر معظم انقلاب در اعتراض به اهانت به قوم کرد در یکی از برنامه های تلویزیون خبر داد و گفت که نمایندگان کرد این اتفاقات را بر خلاف منویات حضرت آقا تشخیص دادند و برای ایش...
سه شنبه 30 دی - 15:31
«خبرگزاری ایسنا» مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی در واکنش به استعفای رئیس سازمان بورس با تاکید بر اینکه ضرر هزاران میلیاردی مردم با یک استعفا جبران نمی‌شود گفت: بورس، زمین مداخلات سیاسی و افرادی که مصلحت را تشخیص نمی‌دهند، نیست.
سه شنبه 30 دی - 15:27
حسام الدین آشنا:
«خبرگزاری ایسنا» مشاور رییس جمهور با اشاره به نقش دانشگاه‌ها در حل مسائل کشور گفت: اکنون ما با دانشگاهیانی مواجهیم که به بلوغ حرفه‌ای رسیده و همکاری با دولت را ننگ نمی‌دانند.
سه شنبه 30 دی - 15:22
«خبرگزاری مهر» روح الله ایزدخواه در گفتگو با خبرنگار مهر، از تعیین اعضای هیئت رئیسه هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان در مجلس شورای اسلامی خبر داد. وی بیان کرد: علی اکبر کریمی به عنوان رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان انتخاب شد. نماینده مردم تهران در مجلس تصر...
سه شنبه 30 دی - 15:09
کوهپایه زاده خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» وکیل مدافع مالباختگان پرونده سکه ثامن از برگزاری  جلسه دادگاه تجدید نظرمتهمان ردیف دوم و سوم  این پرونده خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 14:53
«خبرگزاری ایسنا» گفت و گوی مجید تخت روانچی با ایسنا/ توصیه قالیباف به دولت در رابطه با بازار بورس/ پیشنهاد تغییر نام وزارت خارجه به "وزارت خارجه و تجارت بین‌الملل" / انتقاد سخنگوی دولت از تبدیل لایحه بودجه به طرح مجلس و... در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید ...
سه شنبه 30 دی - 14:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه‌شنبه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارایه...
سه شنبه 30 دی - 14:51
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در یکصد و نود و هفتمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که روز سه‌شنبه به ریاست حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور برگزار شد، وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از تحولات بازار سرمایه ارائه...
سه شنبه 30 دی - 14:31
عضو شورای راهبردی روابط خارجی مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس کمیسیون اقتصادی شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه دلار، به عنوان ارز مسلط، جایگاه خود را از دست خواهد داد، گفت: با نگاه «صفر یا صدی» به FATF مشکل دارم، می‌توانستیم با این ابزار کار خودمان را انجام دهیم.
سه شنبه 30 دی - 14:18
جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی برای بررسی وضعیت ⁧‫بورس‬⁩
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جلسه فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی آخرین وضعیت ⁧‫بورس‬⁩ که هم‌اکنون در حال برگزاری است، گفت که رییس مجلس از پیگیری موضوع در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی ⁧‫سران قوا‬⁩ خبر داد.
سه شنبه 30 دی - 14:14
سفیر ایران در باکو: 
«خبرگزاری ایسنا» سفیر جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان تاکید کرد: زمینه برای آغاز فصل جدید همکاری‌ها به ویژه مشارکت شرکت‌های ایرانی در بازسازی مناطق آزاد شده آذربایجان فراهم شده است. 
سه شنبه 30 دی - 14:11
«خبرگزاری مهر» به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی و اجتماعی بقیةالله (عج) در حاشیه همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس که در سالن خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت:...
سه شنبه 30 دی - 14:08
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مطرح کرد
«خبرگزاری ایسنا» معاون حقوقی قوه قضائیه گفت: ما در سازمان ثبت تفاهم نامه ای را با سازمان بورس جهت حمایت از بازار سرمایه داشتیم و آنچه که مربوط به دستگاه‌های قضایی در حمایت است ما دریغ نکردیم و طبیعتا بایستی مسئولان بورس تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
سه شنبه 30 دی - 14:06
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، گروه سیاست-سیدمهدی حسینی؛ جریان اصلاحات پس از شکست در انتخابات مجلس یازدهم در حالی خود را برای آوردگاه نفس‌گیر و حساس ۱۴۰۰ آماده می‌کند، که نهاد اجماع ساز این جریان به تازگی متولد شده است؛ ۳۰ دبیرکل یا نماینده ۳۰ حزب اصلاح طلب در کنار ۱...
سه شنبه 30 دی - 14:06
«خبرگزاری مهر» خبرگزاری مهر، گروه سیاست-سیدمهدی حسینی؛ جریان اصلاحات پس از شکست در انتخابات مجلس یازدهم در حالی خود را برای آوردگاه نفس‌گیر و حساس ۱۴۰۰ آماده می‌کند، که نهاد اجماع ساز این جریان به تازگی متولد شده است؛ ۳۰ دبیرکل یا نماینده ۳۰ حزب اصلاح طلب در کنار ۱...
سه شنبه 30 دی - 13:48
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع:
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع از دستاوردها و پروژه ­های در دست اقدام پژوهشکده­ علوم و فناوری شمال دانشگاه صنعتی مالک اشتر بازدید کرد.
سه شنبه 30 دی - 13:44
«خبرگزاری ایسنا» دو کارت زرد مجلس به وزیر امور خارجه/ توصیه قالیباف به دولت در رابطه با بازار بورس/ ادامه بررسی لایحه شوراهای حل اختلاف/ تصمیمات جدید کمیسیون تلفیق بودجه برای وام ازدواج و... از جمله مهمترین اخبار امروز (سه شنبه) سی ام دی ماه ۱۳۹۹ مجلس هست...
سه شنبه 30 دی - 13:31
«خبرگزاری ایسنا» رییس سازمان پدافند غیرعامل گفت: شاید کمی زود باشد که طرف بازنده و برنده را تعریف کنیم اما شواهد و قرائن نشان می‌دهد که دشمن نتوانسته به اهدافش علیه ما برسد، البته به ما زحمت داده ولی پیروز نشده است.
سه شنبه 30 دی - 13:29
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نوسانات ارز و ریزش سهام بورس خطاب به رئیس جمهور گفت: شما میزبان خوبی برای دعوت مردم به بازار سرمایه نبودید؛ حال که کسری بودجه خود را از این بازار تأمین کردید، شایسته نیست سهامداران مال باخته را به حال خ...
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است