مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


پنجشنبه 28 دی - 15:06
رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجمع نمایندگان استان مرکزی با بیان اینکه صحنه تولید با مشکلات بسیاری دست به گریبان است، از آمادگی نمایندگان مجلس برای اخذ تصمیمات برای رفع مشکلات در راستای ایجاد تحول اساسی در این حوزه خبر داد.
پنجشنبه 28 دی - 14:52
«همشهری آنلاین» روابط عمومی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اجبار زندانیان به مصرف هرگونه دارو را قویا تکذیب کرد.
پنجشنبه 28 دی - 14:46
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: دانش‌آموزان ۱۲ سال در مدارس هستند شخصیت افرادی در این مدت شکل می‌گیرد، بنابراین نظام آموزشی باید مهارت‌آموزی را در دستور کار قرار دهد.
پنجشنبه 28 دی - 14:24
«خبرگزاری ایسنا» اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به ابعاد توطئه بزرگ استکبار علیه قدس و ملت فلسطین با هدف سرنگون‌کردن غزه به‌عنوان قلعه مقاومت و پایان دادن به مبارزه علیه رژیم اشغال...
پنجشنبه 28 دی - 14:20
«خبرگزاری ایسنا» روابط عمومی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اجبار زندانیان به مصرف هرگونه دارو را قویاً تکذیب کرد.
پنجشنبه 28 دی - 14:19
سلامی:
«خبرگزاری ایسنا» جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکا طی ۴۰ سال در تمام صحنه‌ها شکست خورده و فقط شکست خوردن را در مقابل ایران تجربه کرده است.
پنجشنبه 28 دی - 14:04
نائب رئیس مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» نائب رئیس مجلس با بیان اینکه آیت‌الله در تمام صحنه‌های مدیریتی جامعه نقش اساسی و کلیدی داشت، گفت: اگر آیت‌الله نبود شاید خیلی وقت پیش، این انقلاب به هم خورده بود.
پنجشنبه 28 دی - 12:59
«خبرگزاری ایسنا» امام جمعه موقت تهران گفت: فایلی که اخیرا از انتخاب مقام معظم رهبری در مجلس خبرگان پخش شده است کامل نیست و تنها بخش اول آن پخش شده و قسمت دوم آن پخش نشده که آقا در آن زمان تواضع کرده و گفته اند مرا انتخاب نکنید. این برای بزرگان ما افتخار است...
پنجشنبه 28 دی - 11:50
محسن هاشمی:
«خبرگزاری ایسنا» فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله رفسنجانی در دوران زندگی زهد اجتماعی را از خود بروز می داد.
پنجشنبه 28 دی - 11:39
«خبرگزاری ایسنا» در بیست و سومین جلسه کمیته دائمی پدافند غیرعامل، سند راهبردی پدافندغیرعامل منابع و ذخائر ژنتیک کشور به تصویب رسید.
پنجشنبه 28 دی - 11:36
رئیس سازمان پدافند غیرعامل مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» قم - رئیس سازمان پدافند غیرعامل با تأکید بر ضرورت اجرای طرح اینترنت ملی، گفت: واگذاری سهم ۹۷ درصدی شبکه‌های اجتماعی به تلگرام از مشکلات اساسی کشور است.
پنجشنبه 28 دی - 11:36
«خبرگزاری ایسنا» جلسه کمیسیون سیاسی - اجتماعی مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد.
پنجشنبه 28 دی - 11:33
«خبرگزاری ایسنا» کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین به مناسبت 29 دی‌ماه؛ پاسداشت روز غزه در بیانیه‌ای از تمام آزادگان و مسلمانان به ویژه هموطنان ایران اسلامی خواست به تأسی از اندیشه غزه مقاوم، با تجمیع تلاش‌های خود در مسیر پایان بخشیدن به اشغال سرزمین...
پنجشنبه 28 دی - 11:26
رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح تاکید کرد
«خبرگزاری ایسنا» رئیس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح بر لزوم ورود مهندسان نقشه‌بردار در حوزه توسعه پایدار تاکید کرد.
پنجشنبه 28 دی - 11:20
«خبرگزاری ایسنا» دبیر هیئت عالی گزینش نهاد ریاست جمهوری گفت: گزینش‌گران طبق قانون و دستورالعمل اقدام کنند.
پنجشنبه 28 دی - 10:57
عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون آب و کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: سیستان و بلوچستان فاجعه‌بارترین شاخصه دسترسی به آب‌بهداشتی را در کشور دارد و اختصاص بودجه‌های لازم برای تکمیل مجتمع‌های آبرسانی تحول شگرفی را در محرومیت‌زدایی در استان ایجاد می‌کند.
پنجشنبه 28 دی - 09:46
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از دیدار و پیگیری وضعیت خانواده شهدای پلاسکو خبر داد و گفت: ۳۰ دی ماه به مناسبت سالگرد این حادثه این دیدار انجام می‌شود.
پنجشنبه 28 دی - 08:58
ناظر مجلس در شورای اجرایی فناوری اطلاعات:
«خبرگزاری ایسنا» ناظر مجلس در شورای اجرایی فناوری اطلاعات گفت: فیلتر اپلیکیشن‌های امن، پر طرفدار و با ایمنی و خدمات کاربردی بالا راه مقابله با سوء استفاده چند کانال معارض نظام نیست بلکه ارتقای دانش متخصصان ناظر بر فضای سایبری و مجازی کشور و اصلاح ساختارهای ...
پنجشنبه 28 دی - 06:48
خط حزب‌الله ۱۱۷
«خبرگزاری ایسنا» صدوهفدهمین شماره خط حزب‌الله با یادداشتی باعنوان «برای مرهم زخم» که درباره دستور رهبر انقلاب به تمرکز مسئولان بر روی نقاط کلیدی مشکلات مردم است، ‌منتشر شد.
چهارشنبه 27 دی - 15:10
در دیدار با ولایتی مطرح شد
«خبرگزاری ایسنا» رییس مجلس سوریه گفت: ایران در سیاه ترین و سخت ترین روزها از سوریه حمایت کرد.
چهارشنبه 27 دی - 15:04
«خبرگزاری ایسنا» وزیر امور خارجه بعد از ظهر امروز طی مراسمی معاونان جدید خود را بر اساس ساختار جدید معرفی کرد.
پنجشنبه 28 دی - 01:16
«خبرگزاری ایسنا» وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی خصمانه و تکراری علیه کشورمان مدعی شد که بخشی از راه حل پایان بحران در سوریه قطع نفوذ ایران در سوریه است.
چهارشنبه 27 دی - 22:57
«خبرگزاری ایسنا» حسین جابری انصاری، که امروز طی حکمی از سوی محمد جواد ظریف به عنوان دستیار ویژه وزیر امور خارجه منصوب شد، مطلبی را در این ارتباط در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
چهارشنبه 27 دی - 21:18
«خبرگزاری ایسنا» رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مسقط اعلام کرد: فعالان فرهنگی هنری ایران در بیستمین جشنواره فرهنگی بین المللی مسقط که از اواخر دی‌ماه تا پایان بهمن ماه جاری در سلطنت عمان برگزار خواهد شد، حضور فعالی خواهند داشت.
چهارشنبه 27 دی - 20:36
لاریجانی در نشست خبری مطرح کرد؛
«خبرگزاری مهر» پیشنهاد تعلیق روابط دیپلماتیک کشورهای حاضر در کنفرانس با ایالات متحده، حساسیت هیأت های پارلمانی نسبت به مسئله قدس و تروریسم، از اهم سخنان لاریجانی در نشست خبری بود.
چهارشنبه 27 دی - 20:32
رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران:
«خبرگزاری مهر» ورامین- رییس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران گفت: در اغتشاشات اخیر صحنه های دروغی را در فضای مجازی به نام ورامین منتشر کردند در صورتی که در این شهرستان هیچ اعتراض و تجمعی صورت نگرفت.
چهارشنبه 27 دی - 20:25
نماینده مردم خرمشهر در مجلس:
«خبرگزاری مهر» خرمشهر- نماینده مردم خرمشهر در مجلس گفت: پس از گذشت ۲۰ سال، کشتارگاه دام خرمشهر با جذب سرمایه‌گذار و هزینه کرد هشت میلیارد تومان ساخته می‌شود.
چهارشنبه 27 دی - 19:57
نشست خبری کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حضور ۴۳ کشور در سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی حکایت از درک کشورهای اسلامی از ظرفیت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، گفت: با وجود شرکت نکردن برخی از کشورها همچون سع...
چهارشنبه 27 دی - 19:00
«خبرگزاری ایسنا» متن کامل هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام‌ در بازه زمانی ۲۶ مهر لغایت ۲۶ دی ۱۳۹۶، از سوی وزارت امور خارجه منتشر شد.
چهارشنبه 27 دی - 19:00
«خبرگزاری ایسنا» متن کامل هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام‌ در بازه زمانی ۲۶ مهر لغایت ۲۶ دی ۱۳۹۶، از سوی وزارت امور خارجه منتشر شد.
چهارشنبه 27 دی - 18:58
بیانیه سیزدهمین کنفرانس بین المجالس کشورهای اسلامی؛
«خبرگزاری مهر» بیانیه سیزدهمین کنفرانس بین المجالس کشورهای اسلامی قرائت شد.
چهارشنبه 27 دی - 18:52
در بیانیه پایانی سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی تاکید شد:
«خبرگزاری ایسنا» شرکت‌کنندگان در سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در بیانیه سیزده بندی ضمن استقبال از شکست داعش در عراق و سوریه، تصمیم یکجانبه رئیس‌جمهور آمریکا در شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و این اقدام ر...
چهارشنبه 27 دی - 18:45
لاریجانی:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ ملت های دیگر را تحقیر می کند و باعث ایجاد تلاطم در کشورها می شود که این به ضرر ایالات متحده است.
چهارشنبه 27 دی - 18:32
اختتامیه کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
«خبرگزاری ایسنا» رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ظهور جریان‌های تروریستی نشان می‌دهد نظامی‌گری یک عامل گسترش جریان تروریستی در منطقه ما شده است.
چهارشنبه 27 دی - 18:18
جهانگیری در دیدار وزیر تولیدات دفاعی پاکستان:
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان دو کشور دوست و همسایه با مشترکات تاریخی، فرهنگی، جغرافیایی و دینی هستند، گفت: تهران برای گسترش مناسبات خود با اسلام آباد هیچ محدودیتی قائل نیست.
چهارشنبه 27 دی - 18:17
طباطبایی‌نژاد:
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی در ورزشگاه‌های فوتبال مسائل اخلاقی رعایت نمی‌شود که حضور تماشاگران مرد نیز در مخاطره قرار می‌گیرد. وقتی جَو ورزشگاه‌ها به این شکل است حضور بانوان در این مکان‌ها مشکل پیدا می‌کند.
چهارشنبه 27 دی - 18:13
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارایه شد.
چهارشنبه 27 دی - 18:11
«خبرگزاری ایسنا» عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: پایین‌ترین حقوق‌ها ۱۸ درصد افزایش پیدا می‌کند.
چهارشنبه 27 دی - 17:57
در دیدار با انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان
«خبرگزاری ایسنا» رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «محدودیت‌های محصوران نسبت به شش ماه قبل خیلی کمتر شده است»، گفت:‌ این روند قابل قبول است و باید کمک کنیم این روند بدون این‌که سیاسی شود ادامه یابد، چراکه احساس می‌کنیم که به سمت حل موضوع پ...
چهارشنبه 27 دی - 17:52
وزیر دفاع:
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دو کشور ایران و پاکستان از ظرفیت­ های بالایی در حوزه های علمی، فناوری و صنایع دفاعی برخوردارند، گفت: همکاری­ های دفاعی، علمی و فناوری ایران و پاکستان توسعه می یابد
چهارشنبه 27 دی - 17:41
کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تبریز در مجلس ضمن ابراز امیدواری از اتحاد و همبستگی کشورهای اسلامی از آنان دعوت کرد تا در رویداد گردشگری جهان اسلام که در تبریز آغاز می‌شود، حضور داشته باشند.
چهارشنبه 27 دی - 17:39
سفیر ایران در بوسنی:
«خبرگزاری مهر» سفیر جمهوری اسلامی در مصاحبه تلویزیونی شبکه سراسری بوسنی گفت: مردم ایران اجازه نخواهند داد برخی مطالبات به حق، بستری برای سو استفاده بدخواهان شود.
چهارشنبه 27 دی - 17:28
ذوالقدر به ایسنا خبر داد
«خبرگزاری ایسنا» نایب رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از مصوبه امروز کمیسیون تلفیق برای اختصاص پنج صدم درصد از سرجمع اعتبارات استان‌ها به امور زنان استانداری‌ها خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 16:57
«خبرگزاری ایسنا» یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زیاده خواهی‌های آمریکا هیچ تأثیری در مقاومت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با برجام و مطالبات ایران ندارد.
چهارشنبه 27 دی - 16:44
کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
«خبرگزاری ایسنا» نمایندگان اتحادیه پارلمان‌های آسیا، آفریقا، دریای سیاه، مغرب عربی،‌ آیسسکو و صلیب سرخ بر صلح و ثبات در منطقه و همکاری‌های فزآینده بین کشورها تاکید کردند.
چهارشنبه 27 دی - 16:39
بمناسبت سالگرد تاسیس حزب کارگزاران؛
«خبرگزاری مهر» بیست و دو سال پیش مجموعه‌ای در سپهر سیاسی ایران سربرآورد که نه به معنای اخص کلمه، انقلابی و حزب اللهی بود و نه لیبرال و لاقید. این‌ها به پروانگی، گرد شمع هاشمی رفسنجانی شهره بودند.
چهارشنبه 27 دی - 16:24
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی نسبت به مغفول ماندن اشتغال و حمایت از تولید ملی انتقاد کرد.
چهارشنبه 27 دی - 16:23
کنفرانس مجالس کشورهای اسلامی
«خبرگزاری ایسنا» رییس هیات پارلمانی تونس تاکید کرد که امروز دشمن صهیونیستی بیش از گذشته رسوا شده است و در مقابل فلسطینی‌ها نسبت به قبل از حمایت بیشتر کشورهای اسلامی برخوردارند.
چهارشنبه 27 دی - 16:11
دبیر ستاد ملی صبر قوه قضائیه:
«خبرگزاری ایسنا» دبیر ستاد ملی صبر قوه قضائیه گفت: در حوزه صلح و سازش به شدت با فقر محتوایی مواجه‌ایم.
چهارشنبه 27 دی - 16:03
«خبرگزاری ایسنا» یک کمیسیونر اتحادیه اروپا گفت: ما بیانیه رئیس‌جمهور آمریکا درباره توافق هسته‌ای با ایران را به دقت بررسی و پیامدهای آن را ارزیابی می‌کنیم.
چهارشنبه 27 دی - 15:48
«خبرگزاری ایسنا» حذف اعتبار۲۰۰میلیارد تومانی برخی نهادها در سال ۹۷، گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از وضعیت بخش تولید و میزان استفاده از توان تولیدی داخلی، مصوبه مجلس برای محدودیت نمایندگان جهت عضویت همزمان در مجامع و شوراها، بیانیه ۱۵۳ نماینده مجلس ...
چهارشنبه 27 دی - 15:18
در دیدار لاریجانی با نایب رئیس مجلس موریتانی مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه های همکاری زیادی میان دو کشور وجود دارد که همین اجلاس، فرصت مناسبی برای شناخت این زمینه ها و گسترش روابط است.
چهارشنبه 27 دی - 15:16
نماینده پارلمان لیبی تاکید کرد؛
«خبرگزاری مهر» نماینده پارلمان لیبی بر نزدیکی پارلمان های اسلامی تاکید کرد و گفت: اجلاس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی به ایجاد دموکراسی مردم سالاری کمک می کند.
چهارشنبه 27 دی - 14:58
«خبرگزاری ایسنا» روزنامه تلگراف با اشاره به این‌که «مقامات آمریکایی با خیالی خام خود را متقاعد کرده‌اند که می‌توانند با ضربه زدن به ایران، نظام این کشور را نابود کنند»، نوشت: آمریکا برای عقب راندن نفوذ ایران در عراق و سوریه دستاوردی نخواهد داشت.
چهارشنبه 27 دی - 14:24
نبیه بری در دیدار با ولایتی:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس لبنان با بیان اینکه توطئه های بسیار بزرگی علیه کشورهای اسلامی وجود دارد، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری در ایران، لبنان و میان کشورهای اسلامی نیازمند وحدت هستیم.
چهارشنبه 27 دی - 14:03
با حضور سردار غیب پرور؛
«خبرگزاری مهر» مرکز مدیریت و مداخله در بحران به همت بسیج و با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین افتتاح شد.
چهارشنبه 27 دی - 13:59
روحانی در دیدار رئیس مجلس عمان:
«خبرگزاری مهر» رئیس‌ جمهور با تأکید بر اینکه دشمنان نمی‌خواهند کشورهای اسلامی در کنار هم وحدت و یکپارچگی داشته باشند، گفت: اراده جدی جمهوری اسلامی ایران توسعه روابط با عمان است.
چهارشنبه 27 دی - 13:26
امیری در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه مجلس پیگیر ارائه لایحه دائمی قانون مدیریت خدمات کشوری بود، گفت: امروز رئیس جمهور لایحه دائمی کردن این قانون را امضا کردند تا به مجلس تقدیم شود.
چهارشنبه 27 دی - 13:25
اولادقباد در تذکر شفاهی:
«خبرگزاری مهر» نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: شورای عالی امنیت ملی و نهادها مسئول ابهامات حادثه نفتکش سانچی را بررسی و دنبال کنند.
پنجشنبه 28 دی - 13:25
«شفاف» به گزارش شفاف، یگان موشکی ارتش و انصارالله یمن صبح امروز (پنجشنبه) یک فروند موشک بالستیک کوتاه‌برد به سمت مقر پدافند هوایی عربستان در نجران واقع در جنوب این کشور شلیک کردند. وبگاه خبری شبکه «المسیره» به نقل از یک منبع نظامی گزارش داد: یک موشک بالست...
پنجشنبه 28 دی - 11:06
«صراط نیوز» شیوه بی‌بی‌سی در پرداختن به مرگ سارو قهرمانی، توسل این رسانه به دروغ‌گویی است. ابتدا مدعی می‌شود که سارو بعد از اغتشاشات اخیر ایران ناپدید شده و سعی می‌کند ارتباطی میان حوادث اخیر و مرگ وی ایجاد کند.
پنجشنبه 28 دی - 10:25
«پارسینه» مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران
چهارشنبه 27 دی - 21:54
«شفاف» محسن رضایی در آخرین پست اینستاگرامی خود درباره راهبرد متزلزل و اقدامات ترامپ نوشت: اقای ترامپ، خود را متخصص دیوارکشی و تخریب دیوارها می‌داند ؛ از دیوار کشی در مرز مکزیک گرفته تا جلوگیری از صدور ویزا برای شهروندان برخی کشورهای اسلامی از جمله ایران. ...
چهارشنبه 27 دی - 21:03
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
«صراط نیوز» محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی توئیتری از بازگشایی سایت‌های کاریابی مسدود شده خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 19:30
«شفاف» رسانه رسمی کره شمالی تصاویری را از بازدید رهبر این کشور از یک دانشکده مخصوص زنان منتشر کرد که طبق معمول در جریان آن زنانی که به بازدید وی آمدند از دیدار او هیجان زده شده، لبخند می‌زنند و یا گریه می‌کنند.
چهارشنبه 27 دی - 15:47
«صراط نیوز» رئیس جمهور آمریکا از پرسش خبرنگار سی ان ان خشمگین شد و با اشاره دست به سمت او گفت: «برو بیرون!».
چهارشنبه 27 دی - 15:02
«شفاف» نمایندگان 20 کشور جهان توافق کردند اعمال تحریم های شدیدتر را بر کره شمالی، با هدف فشار بر این کشور برای کنار گذاشتن تسلیحات هسته ایش، بررسی کنند.
پنجشنبه 28 دی - 11:49
رحمانی فضلی اعلام کرد:
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور از آمادگی کامل استانداران و فرمانداران برای تشکیل ستاد بحران آب خبر داد تا با همکاری همه دستگاه های و انجام تمهیدات لازم بتوانند برنامه های پیش بینی شده در این زمینه را محقق کنند.
پنجشنبه 28 دی - 10:46
با ارسال نامه به شمخانی صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» مشهد- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با ارسال نامه ای به دبیر شورای عالی امنیت ملی به اتهام دخالت در اغتشاشات مشهد واکنش نشان داد و خواستار ریشه یابی دقیق حوادث اخیر مشهد شد.
چهارشنبه 27 دی - 15:02
«شفاف» محمود واعظی امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در مورد جلسه امروز اعضای دولت اظهار کرد: رئیس‌جمهور در این جلسه مطالبی از اعضای جلسه خواستند از جمله اینکه اعضای هیئت دولت تلاش کنند که برنامه‌هایشان زودتر عملیاتی شوند و...
چهارشنبه 27 دی - 14:08
«شفاف» علیرضا آوایی وزیر دادگستری صبح امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره شایعه‌های مطرح شده در دادن داروی اجباری به زندانیان گفت: چنین چیزی به ما گزارش نشده، اما باز هم پیگیری می‌کنیم.
پنجشنبه 28 دی - 14:11
صبح امروز برگزار شد
«خبرگزاری مهر» کمیسیون سیاسی_اجتماعی مجلس خبرگان باموضوع «بررسی مفاسد اقتصادی و پدیده قاچاق» برگزار شد.
پنجشنبه 28 دی - 12:36
یکصدو هفدهمین شماره؛
«خبرگزاری مهر» صدوهفدهمین شماره خط حزب‌الله با یادداشتی با عنوان «برای مرهم زخم» که درباره دستور رهبر انقلاب به تمرکز مسئولان بر روی نقاط کلیدی مشکلات مردم است، ‌منتشر شد.
پنجشنبه 28 دی - 14:12
نامه اسماعیل هنیه به رهبر انقلاب:
«خبرگزاری مهر» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت فلسطین گفت: با شروع انتفاضه در کرانه باختری و قدس، به اذن خداوند توطئه طاغوتِ عصر (ترامپ) و حاکمان نفاق را در پایان دادن به مسئله فلسطین، خنثی خواهیم کرد.
پنجشنبه 28 دی - 12:06
سردار سلیمانی:
«خبرگزاری مهر» فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: من وقتی صحنه نابخردانه آن نادان در آتش‌زدن پرچم ایران را دیدم خیلی دلم سوخت؛ گفتم‌ای کاش به‌جای پرچم من را (نه تصویر من را) بلکه من را ده بار آتش می‌زدند.
چهارشنبه 27 دی - 15:41
در گزیده اخبار سیاسی۲۷ دی بخوانید؛
«خبرگزاری ایسنا» ارزیابی خسارات وارده به ناوشکن دماوند، جوابیه وزارت کشور در باره حق برگزاری تجمع و راهپیمای، ادامه واکنش‌ها به اظهارات شهردار تهران، بازدید هیئتی از کمیسیون امنیت ملی از مناطق زلزله‌ زده، دیدار مطهری با رییس کمیته امور توسعه مدنی دومای دولت...
چهارشنبه 27 دی - 14:38
روحانی در دیدار رئیس مجلس لبنان:
«خبرگزاری مهر» رئیس جمهور گفت: صهیونیست‌ها از ایجاد اختلاف و تفرقه در لبنان سود می‌برند، کما اینکه تصور می‌کردند می‌توانند تروریسم و تروریست های داعش را برای مدت زمان طولانی در این منطقه نگه دارند.
چهارشنبه 27 دی - 14:58
بر اساس ساختار جدید؛
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه کشورمان طی مراسمی معاونان جدید خود را بر اساس ساختار جدید معرفی کرد.
چهارشنبه 27 دی - 14:01
«خبرگزاری مهر» نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله امامی کاشانی در مصلی تهران اقامه می شود.
چهارشنبه 27 دی - 13:52
گزارش مرکز ملی فضای مجازی درباره «اقتصاد مجازی»؛
«خبرگزاری مهر» مرکز ملی فضای مجازی در گزارشی درباره «اقتصاد مجازی» اعلام کرد: تاکنون ۱۳۲ هزار و ۸۳۴ شغل توسط ۲۱ استارتاپ در ایران ایجاد شده است.
چهارشنبه 27 دی - 13:45
در دیدار با یوسف صباغ صورت گرفت؛
«خبرگزاری مهر» با تمجید از مقاومت دولت و ملت سوریه در برابر توطئه ها و پیروزی بر تروریست ها، گفت: ایران و سوریه مراحل دشوارتری را پشت سر گذاشتند.
چهارشنبه 27 دی - 13:29
در تذکر ۱۲ نماینده مجلس به رئیس جمهور مطرح شد؛
«خبرگزاری مهر» ۱۲ نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی به رئیس جمهور گفتند: علت اصرار رئیس سازمان محیط زیست بر نابودکردن استان خوزستان چیست؟
چهارشنبه 27 دی - 13:27
ولایتی در دیدار با نبیه بری:
«خبرگزاری مهر» مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در دیدار با نبیه بری رئیس مجلس لبنان، گفت: اقدامات جبهه مقاومت، پایه و اساس موفقیت های بعدی در لبنان را بنا گذاشت.
چهارشنبه 27 دی - 15:15
در دیدار لاریجانی با نایب رئیس مجلس قرقیزستان تاکید شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش روابط دوجانبه اقتصادی میان ایران و قرقیزستان گفت: دو کشور می توانند روابط اقتصادی خود را در حوزه کشاورزی تقویت کنند.
چهارشنبه 27 دی - 16:34
مسئول اداره سرباز ستاد کل نیروهای مسلح:
«خبرگزاری مهر» ری- مسئول اداره سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در جشنواره جوان سرباز حضرت علی اکبر(ع) گفت: ۴۰ درصد سربازان کشور تحصیلکرده هستند.
چهارشنبه 27 دی - 15:21
حموده یوسف صباغ در دیدار با ولایتی:
«خبرگزاری مهر» رئیس مجلس سوریه گفت: روند سازندگی سوریه باید به صورتی باشد که ایران یکی از شریک های اصلی در بازسازی سوریه بعد از جنگ باشد.
پنجشنبه 28 دی - 13:27
«همشهری آنلاین» نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی به شایعاتی مبنی بر دخالت وی در ایجاد اغتشاشات اخیر در مشهد و سراسر کشور در قالب ارسال نامه‌ای به دبیر و نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی واکنش نشان داد.
چهارشنبه 27 دی - 13:31
انصاری در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان اداری استخدامی گفت: اگر قید مجلس برای افزایش حقوق ۹۷ تصویب شود، دولت ساز و کار اجرای آن را طراحی خواهد کرد.
چهارشنبه 27 دی - 18:53
جهانگیری در دیدار وزیر تولیدات دفاعی پاکستان:
«خبرگزاری مهر» معاون اول رییس جمهور گفت: تهران برای گسترش مناسبات خود با اسلام آباد هیچ محدودیتی قائل نیست.
چهارشنبه 27 دی - 18:25
ولایتی در دیدار با حموده یوسف صباغ:
«خبرگزاری مهر» مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: برجام به هیچ وجه قابل بازنگری نیست و هر آنچه مورد توافق ۷ کشور بوده باید همان اجرا شود.
چهارشنبه 27 دی - 17:28
بهرام قاسمی خبر داد:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت امور خارجه از ارائه هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خبر داد.
چهارشنبه 27 دی - 17:01
امیر حاتمی در مراسم امضای بیانیه همکاری های مشترک با پاکستان:
«خبرگزاری مهر» وزیر دفاع در مراسم امضای بیانیه همکاری های مشترک با وزیر تولیدات دفاعی پاکستان، گفت: دو کشور ایران و پاکستان از ظرفیت­ های بالایی در حوزه های علمی، فناوری و صنایع دفاعی برخوردارند.
چهارشنبه 27 دی - 17:20
در همایش ایران و اعراب؛
«خبرگزاری مهر» رئیس شورای راهبردی روابط خارجه کشورمان گفت: متأسفانه امروز با تبانی جدیدی توسط اسراییل و رهبران مرتجع عرب علیه ملت مظلوم فلسطین روبرو هستیم.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است