مهمترین خبرها با استفاده از الگوریتم‌های هوشمند به‌طور خودکار از بین هزاران خبر استخراج شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

مهمترین اخبار سیاسی در صدر رسانه ها


چهارشنبه 01 شهریور - 20:48
«خبرگزاری ایسنا» مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه‌ای، خبر یک کانال تلگرامی که ادعا کرده است؛" ۱۵ استاندار به زودی تغییر می‌کنند" را تکذیب کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:47
«خبرگزاری مهر» سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین المللی به کشتار غیرنظامیان شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:29
«خبرگزاری ایسنا» رئیس‌جمهور در پیامی به "پترو الکسیویچ پورو شنکو" رییس جمهوری اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین تبریک گفت.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:53
«خبرگزاری ایسنا» سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت حمله هواپیماهای سعودی به شهر ارحب یمن، خواستار واکنش و رسیدگی مجامع بین‌المللی به کشتار غیرنظامیان شد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:21
«خبرگزاری ایسنا» سفیر روسیه در سازمان ملل با رد ادعاهای نتانیاهو بر نقش سازنده ایران در سوریه تاکید کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:39
برای نخستین‌بار و به‌مناسبت سالروز شهادت شهید لاجوردی منتشر شد
«خبرگزاری ایسنا» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت سالروز شهادت جمعی از شهیدان ترور، بیانات رهبر انقلاب در دیدار با خانواده این شهیدان را برای نخستین‌بار منتشر کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:18
«خبرگزاری ایسنا» سفیر آمریکا در سازمان ملل پس از دیدار با یوکیو آمانو برای گفت‌وگو در مورد پایبندی ایران به برجام بیانیه‌ای منتشر کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 01:08
«خبرگزاری ایسنا» سفیر کشورمان در لاهه با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی تعاملات اقتصادی هلند و ایران گفت: فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی در ایران ایجاد شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:30
برای اولین بار منتشر شد؛
«خبرگزاری مهر» پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت سالروز شهادت شهید لاجوردی، بیانات رهبر انقلاب در دیدار با خانواده‌ این شهید در سال 77 را برای نخستین‌بار منتشر کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:01
«خبرگزاری ایسنا» ۳۶ سال است که گرامی داشته می‌شود. دولتی‌ها به برکت خون شهیدان رجایی و باهنر در شهریورماه هر سال یک هفته به نامشان است. هفته‌ای به نام دولت.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:21
مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس:
«خبرگزاری ایسنا» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هیچگونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی انجام نگرفته است.
چهارشنبه 01 شهریور - 23:47
در جمع فعالان اقتصادی سمنان
«خبرگزاری ایسنا» وزیر دادگستری با تاکید بر این که باید زبان مشترک بین مسئولان و فعالان اقتصادی برای افزایش اشتغال به وجود آید، گفت: برای رونق کسب و کار در کشور راهی جز ریشه کنی فساد اقتصادی وجود ندارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:57
کیایی:
«خبرگزاری فارس» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس با بیان اینکه هیچ‌گونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس انجام نگرفته است، گفت: مجلس با محدودسازی فعالیت رسانه‌ها مخالف است و محدودیتی برای آنان اعمال نخواهد شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 23:21
«خبرگزاری ایسنا» نماینده قم در مجلس بر لزوم حمایت کامل از فعالان فضای مجازی در جهت تولید محتوای فرهنگی و دینی به جامعه تاکید کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 23:16
«خبرگزاری ایسنا» نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی قانونی به پرونده احسان مازندرانی با توجه به وضعیت جسمی وی شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:43
وزیر دادگستری:
«خبرگزاری مهر» سمنان- وزیر دادگستری بابیان اینکه سران قوا باید برای افزایش اشتغال و رفع مشکلات کنونی تعامل سازنده داشته باشند، گفت: ایجاد فضای آرامش برای سرمایه گذاری با تغییر ساختارها فراهم می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:37
«همشهری آنلاین» وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فشار واشنگتن به آژانس را ناقض روح و متن برجام دانسته و برخورد حرفه‌ای آژانس با این موضوع را خواستار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:10
در بیروت؛
«خبرگزاری مهر» معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه با رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:12
«خبرگزاری فارس» نشست بین المللی جبهه جهانی مقاومت همزمان با هجدهمین نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:05
رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری عنوان کرد
«خبرگزاری فارس» رهبر مسیحیان مارونی لبنان در دیدار جابری انصاری با بیان اینکه به کمک ایران در مسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم، از جمهوری اسلامی و دیگر کشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، قدردانی کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 22:02
در پیامی؛
«خبرگزاری مهر» رئیس‌جمهور در پیامی به رئیس جمهور اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین صمیمانه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد همکاری‌های مشترک روز به روز توسعه یابد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:55
در پیامی
«خبرگزاری فارس» رئیس‌جمهور در پیامی به رئیس جمهوری اوکراین، فرا رسیدن روز ملی این کشور را به وی و مردم اوکراین صمیمانه تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که در راستای تأمین منافع متقابل دو ملت، همکاری‌های مشترک روز به روز توسعه و تعمیق یابد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:52
«خبرگزاری فارس» سخنگوی وزارت خارجه ایران حملات هواپیماهای سعودی به خوابگاه مسکونی در ارحب یمن را شدیدا محکوم کرد و خواستار رسیدگی سازمان ملل و نهادهای بین المللی به کشتار غیرنظامیان در این حملات شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:00
«خبرگزاری ایسنا» متن نامه ظریف به موگرینی و آمانو درباره تخطی آمریکا از مفاد برجام و قطعنامه 2231 منتشر شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:50
رحمانی‌فضلی دیدار با خانواده شهید محمد پرتو:
«خبرگزاری فارس» وزیر کشور با اشاره به اینکه خون شهدا امنیت ما را تضمین کرده است، گفت: باید قدردان جوانان کشورمان باشیم که مشتاقانه خواهان دفاع از جبهه مقاومت هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:48
برای نخستین‌بار و به مناسبت سالروز شهادت شهید لاجوردی
«خبرگزاری فارس» یکم شهریور ماه مصادف است با سالروز ترور مجاهد فی سبیل الله شهید سید اسدالله لاجوردی،که در محل کار خود در بازار تهران و به دست عوامل سازمان تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) در سال ۱۳۷۷ به شهادت رسید.
چهارشنبه 01 شهریور - 19:39
رییس دادگستری کل استان تهران مطرح کرد:
«خبرگزاری ایسنا» رییس دادگستری کل استان تهران در پاسخ به سوال دیگری درباره دستگیری خبرنگاران که اخیرا اتفاق افتاده است گفت: تحقیقات قضایی در مورد آنها آغاز شده است و اتهاماتی متوجه آنها است اما بنا نیست تا زمانی که رسیدگی کامل نشده باشد و جرمی به اثبات نرسی...
چهارشنبه 01 شهریور - 19:30
محسنی‌اژه‌ای در نوزدهمین سالگرد شهادت شهید لاجوردی:
«خبرگزاری فارس» معاون قوه قضائیه با بیان اینکه شهید لاجوردی مقید به اسلام و قانون بود، گفت: هستند کسانی که وقتی آیه صریح قرآن را برایشان می‌خوانی می‌گویند قرائت من با شما تفاوت دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:39
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول قوه قضاییه گفت: جنگ حق و باطل تا قیام قیامت و تا زمانی که حضرت حجت ظهور کنند ادامه دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:16
حجت الاسلام محسنی اژه ای:
«خبرگزاری مهر» معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه شهید لاجوردی متعبد به احکام اسلام بود، گفت: شهید لاجوردی برای ارشاد زندانیان با وجود مشغله زیاد بیش از همه افراد وقت می گذاشت.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:00
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس:
«خبرگزاری مهر» شاهرود-عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: چالش جدی ما در دولت یازدهم اختلاف نظر بین وزارت صنعت و اقتصاد در مباحث پولی، بانکی، بیمه، مالیات، بورس و همچنین صادرات و واردات بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:59
کدخدایی اعلام کرد؛
«خبرگزاری مهر» سخنگوی شورای نگهبان از بررسی موضوع «رجل سیاسی مذهبی» در نشست امروز این شورا خبر داد و گفت: مباحث، در جلسات آینده ادامه خواهد یافت.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:50
«خبرگزاری ایسنا» مشاور استاندار و مدیرکل دفتر و روابط عمومی استانداری سمنان از اولین سفر علیرضا آوایی وزیر دادگستری دولت دوازدهم به استان سمنان خبر داد و گفت: این وزیر کابینه دوازدهم دقایقی پیش وارد سمنان شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:45
سجادی خبر داد:
«خبرگزاری مهر» سخنگوی جبهه پیروان گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در شورای مرکزی جبهه پیروان آسیب شناسی آینده جریان اصولگرایی، راهبردها و راهکارها را بیان بررسی می‌کنیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:41
حدادعادل در نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های دانشجویان مستقل:
«خبرگزاری مهر» نماینده سابق مجلس خطر نفوذ را جدی دانست وگفت: در مسئله برجام صحبت از برد برد بود. برد ما این بود که می‌خواستیم تحریم‌ها برطرف شود، اما برد آمریکایی‌ها چه بود؟ مسئله‌ای که به آن پرداخته نشد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:41
با حضور محسنی‌اژه‌ای؛
«خبرگزاری ایسنا» مراسم نوزدهمین سالگرد شهادت سید اسدالله لاجوردی با حضور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در مجموعه فرهنگی سرچشمه آغاز شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:34
«خبرگزاری ایسنا» معاون اول رئیس‌جمهور خصوصی سازی را راه قطعی درمان اقتصادی ایران دانست.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:20
در جریان سفر به جاکارتا
«خبرگزاری فارس» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی که در کشور اندونزی در حال برگزاری است شرکت کردند.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:08
این هفته پخش می شود؛
«خبرگزاری مهر» رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در برنامه «دست خط» این هفته شبکه پنج سیما، از چگونگی تشکیل جمنا و قرار گرفتن نامش در فهرست پیشنهادی این تشکل برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم خواهد گفت.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:56
امیل لحود در دیدار با جابری انصاری؛
«خبرگزاری مهر» رییس جمهور اسبق لبنان گفت: اگر حمایتهای جمهوری اسلامی ایران و جانفشانی، ایستادگی و ایمان مقاومت نبود لبنان نمی توانست در مقابل این تهدیدات، ایستادگی کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:51
«خبرگزاری فارس» معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در ادامه رایزنی‌ها با مقامات لبنان با امیل لحود رئیس جمهور اسبق این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:16
«خبرگزاری فارس» طرح استفساریه درباره تعلق مزایای مشاغل سخت و زیان‌آور مندرج در ماده ۷۶ قانون تأمین اجتماعی به آتش‌نشانان تهیه و تدوین شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:49
«خبرگزاری فارس» مراسم تجلیل از‌ خدمات وزیر سابق دفاع و مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با حضور مدیران ارشد سازمان عقیدتی سیاسی برگزار شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:07
فولادگر با مهر مطرح کرد:
«خبرگزاری مهر» عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ترکیب کابینه دوازدهم را نتیجه توافق سران اصلاحات و اعتدال خواند و گفت: اصلاح طلبان مسئول عملکرد دولت در ۴ سال آینده هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:04
در دیدار معاون وزیر خارجه ایران
«خبرگزاری فارس» رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان، جمهوری اسلامی را ضمانتی برای جهان اسلام و حلقه اتصال امت اسلامی خواند و گفت: در شرایطی که میدان از سوی دیگران خالی شده، امید ما به ایران است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:49
دکتر مجتبی زارعی
«خبرگزاری فارس» از حیث روش شناختی، مقدمات و نتایج تبیین کاریزماتیکی حسن آقای خمینی از مدیریت امام خمینی با توجه به واقعیات میدانی و نیز مبانی هستی شناسی و مبادی معرفت شناسی و مولفه های انسان شناسانه ی امام ، باطل است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:47
در جلسه هیات دولت؛
«خبرگزاری مهر» هیات دولت ضمن گزارش سازمان برنامه و بودجه درخصوص بودجه ۹۶ از مجلس برای رسیدگی به لایحه موافقت نامه چابهار بین دولت‌های ایران، افغانستان و هند درخواست کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:41
رئیس حزب دموکراتیک لبنان در دیدار جابری‌انصاری بیان کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس حزب دموکراتیک لبنان با قدردانی از نقش مثبت ایران در منطقه، گفت: جمهوری اسلامی بسیاری از توطئه‌های طراحی شده برای منطقه به ویژه در سوریه را به شکست کشاند و معادلات منطقه‌ای را به نفع ملت‌های منطقه تغییر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:19
آوایی در حاشیه نشست هیأت دولت مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» وزیر دادگستری گفت: نگرانی من از آسیب‌هایی است که ممکن است مردم از مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی ببینند و بررسی این موضوعات در دستور کار خواهد بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:11
در مصلای امام خمینی(ره)
«خبرگزاری فارس» نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی در مصلای امام خمینی(ره) اقامه‌ می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:55
قاضی‌زاده در حاشیه نشست هیات دولت:
«خبرگزاری فارس» وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی کفت: برای حوزه بهداشت و درمان منتظر برنامه‌های دولت دوازدهم هستیم و پس از جمع‌بندی در حوزه مسائل پولی و اقتصادی دولت است که تکلیف هر یک از دستگاه‌ها مشخص می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:48
نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس:
«خبرگزاری مهر» ورامین- نماینده ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: پروژه استان شدن ورامین باید با جدیت دنبال شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:43
در حاشیه جلسه هیات دولت؛
«خبرگزاری مهر» وزیر دادگستری گفت: برنامه من بررسی دقیق وضعیت موجود تعزیرات است. مخصوصا در حوزه‌ای که ممکن است مردم از تصمیمات همکاران ما آسیب ببینند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:36
امیری در حاشیه جلسه هیأت دولت خبر داد
«خبرگزاری فارس» معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از بازشماری آرای بیطرف وزیر پیشنهادی نیرو بر اساس تصمیم هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:34
ربیعی در حاشیه جلسه هیأت دولت:
«خبرگزاری فارس» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش ۱۰ درصدی مستمری‌بگیران بیمه روستائیان عشایر از ماه جاری خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:31
معاون وزیر خارجه ایران در دیدار با مفتی اهل سنت لبنان بیان کرد
«خبرگزاری فارس» معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه ایران در دیدار با مفتی اهل سنت لبنان دو خطر عمده تهدید کننده جهان اسلام و منطقه را رژیم صهیونیستی و تروریسم دولتی آن و همچنین گروه‌های تروریستی و تکفیری خواند.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:19
ربیعی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمه شدن ۲۰۰ هزار کارگر ساختمانی در سال ۹۶ خبر داد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:20
در حاشیه جلسه هیات دولت:
«خبرگزاری فارس» وزیر ورزش و جوانان درباره شرکت نکردن مدیر باشگاه استقلال در جلسات گفت: این موضوع را تکذیب می‌کنم و قرار نیست تغییراتی در این زمینه صورت بگیرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:14
نمایندگان گروه‌های فلسطینی مستقر در لبنان در دیدار جابری‌انصاری عنوان کردند
«خبرگزاری فارس» نمایندگان گروه‌های فلسطینی مستقر در لبنان در دیدار جابری‌انصاری ضمن تجلیل از حمایت‌های ملت، دولت و رهبری ایران از مبارزات ملت فلسطین عنوان کردند که هیچ طرفی صادق‌تر از ایران و حزب‌الله در حمایت از فلسطین نیست.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:06
سردار غیب پرور:
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در فتنه سال ۸۸  بعضی از خواص انقلاب را تا مذبح پیش بردند و به مرحله ای رساندند که چیزی از انقلاب نماند، اما عده ای با بصیرت خود انقلاب را کمک کردند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:58
سیف در حاشیه جلسه هیات دولت:
«خبرگزاری فارس» رئیس بانک مرکزی گفت: موسسه مالی غیرمجاز فعال در کشور نداریم و هیچ بانکی مجاز نیست به سپرده گذاران بیش از ١٥ درصد سود پرداخت کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:53
واعظی در حاشیه هیات دولت:
«خبرگزاری فارس» رئیس دفتر رئیس‌جمهورگفت: شرکت روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل در حال بررسی است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:45
حجتی در جمع خبرنگاران خبر داد:
«خبرگزاری مهر» وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز موضوعی که در هیات دولت مطرح کردم، درباره حوادث غیرمترقبه و بیماری های مربوط به صنعت مرغداری و دامداری بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:46
نوبخت در حاشیه جلسه هیات دولت مطرح کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: از ٣٤٦ هزار میلیارد بودجه سال جاری تنها ٣٠٩ هزار میلیارد آن با توجه به کاهش قیمت نفت محقق می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:41
آذری جهرمی خبر داد
«خبرگزاری فارس» وزیر ارتباطات گفت: برای ایجاد شغل در کشور آنچیزی که در برنامه به آن اشاره شده از ۹۵۰ هزار شغل ۱۰۰ هزار شغل در حوزه فناوری و اطلاعات دیده شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:34
قاضی زاده هاشمی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر بهداشت گفت: امیدوارم جامعه پزشکی بتواند همچنان که مورد احترام و اقبال مردم هستند از این فرصتی که خداوند به آنها عنایت کرده هرچه بیشتر در راستای خدمت به مردم بهره ببرند.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:30
واعظی در جمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» رئیس دفتر رئیس جمهور بابیان اینکه نظر رئیس جمهور بهبود وضعیت اطلاع رسانی در دولت دوازدهم است گفت: باید یک مسئول مستقیم برای بخش اطلاع رسانی بگذاریم.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:52
رحمانی‌فضلی در حاشیه جلسه هیات دولت:
«خبرگزاری فارس» وزیر کشور گفت: در سطح استانداران و فرمانداران کشور حتما تغییراتی خواهیم داشت.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:17
امین جمیل در دیدار معاون وزیر خارجه ایران بیان کرد
«خبرگزاری فارس» رئیس جمهور اسبق لبنان در دیدار جابری‌انصاری، ایران را برادر بزرگ برای لبنان برشمرد و با بیان اینکه به نقش حمایتی ایران در کمک به ثبات و استقرار لبنان امیدها داریم، بر ضرورت ارائه ابتکار عملی برای امنیت منطقه‌ تأکید کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 09:07
جابری‌انصاری در دیدار با رئیس موسسه صدر بیان کرد
«خبرگزاری فارس» معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه ایران نقش امام موسی صدر را در بسترسازی در راستای ثمربخشی نهال انقلاب اسلامی در لبنان اساسی خواند و گفت: امام صدر نماد مقاومت و همزیستی مسالمت‌آمیز در جامعه چند فرهنگی لبنان بود.
چهارشنبه 01 شهریور - 08:59
در دیدار معاون وزیر خارجه ایران عنوان شد
«خبرگزاری فارس» دبیرکل حزب‌الله لبنان در دیدار معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه ایران ضمن قدردانی از حمایت‌های جمهوری اسلامی از لبنان، بر انسجام داخلی بین ارتش و مقاومت و مردم و دولت لبنان تاکید کرد.
پنجشنبه 02 شهریور - 03:09
«تابناک» محورهای اصلی روزنامه‌های امروز، نامه ظریف به موگرینی و آمانو، متن و حواشی افتتاحیه شورای شهر پنجم، گزارش هایی از آثار کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی، درخواست اعلام دارایی‌های روحانی توسط احمد توکلی و ادامه تحلیل‌ها درباره مباحث مطرح شده دربار...
پنجشنبه 02 شهریور - 02:28
«الف» نشریه حزب‌الله در جدیدترین شماره خود تصویری از آخرین دیدار شهید لاجوردی با رهبر معظم انقلاب منتشر کرده است. به گزارش خبرآنلاین، ذیل این عکس بخشی از بیانات آیت‌الله خامنه‌ای در شهریور سال 77 با عنوان «خون شهید لاجوردی و اصالت راه انقلاب» به این شر...
چهارشنبه 01 شهریور - 23:49
توئیت‌های خواندنی امروز؛
«الف» توییت های خواندنی امروز شامل مواردی نظیر: مرور حادثه حمله به سفارت عربستان به دلیل بازی پرسپولیس با نماینده ی عربستان،واکنش به محدود کردن عکاسان در مجلس شورای اسلامی، رای نیاوردن بیطرف، و مواردی دیگر است. از شما دعوت می کنیم تا توییت های خواندنی ا...
چهارشنبه 01 شهریور - 19:13
«پارسینه» قالیباف در اولین روز بدون مسئولیت شهرداری و همزمان با روز تولد خود راهی حرم امام رضا شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 18:24
«پارسینه»
چهارشنبه 01 شهریور - 18:07
«پارسینه» ایرانی ها در سال گذشته میلادی دست کم ۲۳۹۸ میلیارد تومان برای سفر به استانبول هزینه کرده اند و به زودی با پشت سر گذاشتن آلمانی ها به جایگاه نخست بیشترین گردشگران در این شهر می رسند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:08
رئیس دادگاه انقلاب تهران:
«صراط نیوز» صراط: حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی گفت: محاکمه برای خیلی از این افراد به خصوص خود سران فتنه پشیمانی دارد، چرا که دادگاه و نظام با کسی تعارف ندارد و وظیفه قانونی خود را با قاطعیت، قدرت و دقت انجام می‌دهد. حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلا...
چهارشنبه 01 شهریور - 15:56
«صراط نیوز» صراط: محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود نسبت به محدودیت ورود عکاسان به صحن علنی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد. متن این پیام به شرح زیر است: اصحاب رسانه باید از فضایی امن برای فعالیت خود برخ...
چهارشنبه 01 شهریور - 13:27
«صراط نیوز» صراط: اعضای شورای شهر تهران برای رفتن به حرم امام راحل منتظر قطار خالی بودند و سرانجام با سوار شدن در واگن بانوان به سمت حرم رفتند. به گزارش میزان، اعضای دوره پنجم شورای شهر تهران برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و دیدار با سید حسن خمینی یاد...
چهارشنبه 01 شهریور - 13:01
۱۰۰ ک.مربع از ارتفاعات شرق لبنان آزاد شد
«شفاف» ارتش لبنان در عملیات «فجر الجرود» ۱۰۰ کیلومتر مربع از ارتفاعات شرق این کشور را از اشغال داعش آزاد کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:40
«عرش نیوز» قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه اعلام کرد: ما هیچ "برنامه‌ عملیاتی" در خارج از مرزها برنامه‌ریزی نکرده‌ایم.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:39
«عرش نیوز» موضوع« اما و اگرهای کاهش نرخ سود بانکی » با حضور معاون اقتصادی بانک مرکزی و کارشناس اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس در گفتگوی ویژه خبری بررسی شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:07
«عرش نیوز» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: ما در حال تدوین گزارش شش ماهه سوم درباره روند اجرای برجام هستیم.
چهارشنبه 01 شهریور - 17:00
امروز انجام شد؛
«خبرگزاری مهر» فرمانده نیروی دریایی ارتش و هیئت همراه در نخستین روز سمپوزیوم امنیت دریایی که در کشور اندونزی در حال برگزاری است شرکت کردند.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:44
ظریف در نامه‌ای به آمانو؛
«خبرگزاری مهر» وزیر امور خارجه تاکید کرد: آژانس باید از «اخلال در توسعه اقتصادی و فناوری ایران» پرهیز کرده و احتیاط لازم را برای حفاظت از اسراری که در اختیارش قرار می گیرد مبذول دارد.
چهارشنبه 01 شهریور - 23:33
«خبرگزاری مهر» مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، در یک یادداشت رسانه‌ای، ادعای یک کانال تلگرامی مبنی بر اینکه « ۱۵ استاندار به زودی تغییر می‌کنند» را تکذیب کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 21:16
رحمانی‌فضلی دیدار با خانواده شهید محمد پرتو:
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور با اشاره به اینکه خون شهدا امنیت ما را تضمین کرده است، گفت: باید قدردان جوانان کشورمان باشیم که مشتاقانه خواهان دفاع از جبهه مقاومت هستند.
چهارشنبه 01 شهریور - 16:44
در واکنش به درخواست برخی نمایندگان اعلام شد؛
«خبرگزاری مهر» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیچگونه محدودیتی در فعالیت خبرنگاران در مجلس شورای اسلامی انجام نگرفته است.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:22
«پارسینه» وزیر امور خارجه ایران در نامه‌ای به مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، فشار واشنگتن به آژانس را ناقض روح و متن برجام دانسته و برخورد حرفه‌ای آژانس با این موضوع را خواستار شد.
پنجشنبه 02 شهریور - 03:40
سفیر ایران در لاهه :
«خبرگزاری مهر» سفیر ایران در لاهه با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی مباددلات اقتصادی هلند و ایران گفت: فرصت‌های جدیدی برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های هلندی در ایران ایجاد شده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:15
جابری انصاری در دیدار با رئیس حزب دموکراتیک لبنان:
«خبرگزاری مهر» معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه گفت: ایران و نیروهای مقاومت با برخورداری از حکمت در مسیر وحدت برای اعاده تمرکز بر مسئله فلسطین بعنوان مسئله اصلی امت اسلامی حرکت می کند.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:20
امیر اسماعیلی؛ سخنران پیش از خطبه‌ها
«خبرگزاری مهر» نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام صدیقی در مصلای امام خمینی(ره) اقامه‌ می‌شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 15:07
سردار دهقان:
«خبرگزاری مهر» مشاور فرماندهی کل قوا و وزیر سابق دفاع گفت: در مدت طول خدمتم به عنوان سرباز نظام اسلامی تمام تلاشم پیاده‌سازی تدابیر و منویات مقام معظم رهبری بوده است.
چهارشنبه 01 شهریور - 13:28
در نامه ای به روحانی تاکید شد؛
«خبرگزاری مهر» رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس جمهور، از وی خواست تا برای شفافیت بیشتر، فهرست اموال و دارایی های خود و فرزندانش را در اختیار عموم قرار دهد.
چهارشنبه 01 شهریور - 11:09
«عرش نیوز» دوازدهمین جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری فردا 2 شهریور ماه برگزار می شود.
چهارشنبه 01 شهریور - 12:43
رحمانی فضلی درجمع خبرنگاران:
«خبرگزاری مهر» وزیر کشور گفت: حتما تغییراتی در سطح استانداران و فرمانداران خواهیم داشت.
پنجشنبه 02 شهریور - 00:45
رهبر مسیحیان مارونی لبنان:
«خبرگزاری مهر» رهبر مسیحیان مارونی لبنان با بیان اینکه به کمک تهران درمسیر تحکیم وحدت لبنان نیازمندیم، از ایران وکشورهایی که برای رویارویی با تروریسم و پایان دادن به جنگ در سوریه تلاش می کنند، قدردانی کرد.
چهارشنبه 01 شهریور - 20:58
«خبرگزاری فارس» نماینده سابق تهران در مجلس، شهردار اسلامشهر شد.
چهارشنبه 01 شهریور - 14:09
رضایی به فارس خبر داد
«خبرگزاری فارس» دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از نیروها و کارکنان مرکز تحقیقات استراتژیک نیز با توجه به تخصص و تجربه آنها در امور مرتبط و در دبیر خانه استفاده خواهد شد.
 
صفحه اصلی | درباره‌ما | تماس‌با‌ما | تبلیغات | حفظ حریم شخصی

تمامی اخبار بطور خودکار از منابع مختلف جمع‌آوری می‌شود و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای اخبار ندارد

کلیه خدمات ارائه شده در این سایت دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

کلیه حقوق محفوظ است